Strona 164 z 315 PierwszyPierwszy ... 64114154162163164165166174214264 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,336 do 7,380 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #7336
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    "Pozostaje pytanie, czy tak szybki powrót na tor Doyle'a, nie odbije się dla niego czkawką. Czy nie lepiej byłoby, gdyby odpoczął sobie od żużla.
    - Oczywiście, że dla zdrowia najlepszym rozwiązaniem byłoby nawet miesiąc przerwy...mówi Cieślak "


    Jason Doyle zamierza wsiąść na motocykl mimo że "najlepszym rozwiązaniem byłoby nawet miesiąc przerwy", ciekawe co na to Ostafiński i Dowhan.
    Czy są za tym, by zawodnik o którym Cieślak (czyli ekspert) mówi że najlepszym rozwiązaniem byłby odpoczynek, wsiadł na motocykl i spowodował potencjalne zagrożenie dla siebie i innych.

    Czy nie lepiej, byłoby skierować Doyle'a na dodatkowe badania, jeżeli znajdzie się lekarz który wystawi mu dokument że jest zdolny do jazdy, jeżeli krytykujemy zawodników za wykluczenia, to tym bardziej jeżeli niezaleczeni chcą wziąć udział w turnieju.

  2. Powrót do góry    #7337
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    "Pozostaje pytanie, czy tak szybki powrót na tor Doyle'a, nie odbije się dla niego czkawką. Czy nie lepiej byłoby, gdyby odpoczął sobie od żużla.
    - Oczywiście, że dla zdrowia najlepszym rozwiązaniem byłoby nawet miesiąc przerwy...mówi Cieślak "


    Jason Doyle zamierza wsiąść na motocykl mimo że "najlepszym rozwiązaniem byłoby nawet miesiąc przerwy", ciekawe co na to Ostafiński i Dowhan.
    Czy są za tym, by zawodnik o którym Cieślak (czyli ekspert) mówi że najlepszym rozwiązaniem byłby odpoczynek, wsiadł na motocykl i spowodował potencjalne zagrożenie dla siebie i innych.

    Czy nie lepiej, byłoby skierować Doyle'a na dodatkowe badania, jeżeli znajdzie się lekarz który wystawi mu dokument że jest zdolny do jazdy, jeżeli krytykujemy zawodników za wykluczenia, to tym bardziej jeżeli niezaleczeni chcą wziąć udział w turnieju.
    Ale o czym ty piszesz ? Przecież przepisy wyraźnie mówią, że każdy zawodnik który po kolizji na torze, nie był zdolny do kontynuowania zawodów, to przed powrotem na tor, musi mieć pozytywną opinię lekarza sportowego. Zatem domniemac nalezy, ze i Doyle będzie takową miał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #7338
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale to Miedziaka, dwóch sędziów uznało winnym zdarzenia, i to dwukrotnie w tym meczu. Nie Doyle. Więc o jakim Kali ty tu prawisz ?
    Jeden, jeden. Jeden uznał winnym, drugi tylko powiedział, że jego podwładny musi mieć rację... Takie "ręka rękę myje" jak np u lekarzy, co też nigdy błędów nie popełniają
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  4. Powrót do góry    #7339
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale o czym ty piszesz ? Przecież przepisy wyraźnie mówią, że każdy zawodnik który po kolizji na torze, nie był zdolny do kontynuowania zawodów, to przed powrotem na tor, musi mieć pozytywną opinię lekarza sportowego. Zatem domniemac nalezy, ze i Doyle będzie takową miał.
    No i Adrian Miedziński takową posiadał, i posiadał będzie gdy wróci. A Ostafiński domaga się dodatkowych badań, przywołuje zdanie eksperta który twierdzi że takie opinię są wystawiane na poczekaniu, często bez udziału zawodnika, na lewo. Skąd pewność że Jason nie należy do tej grupy o której mówi ten ekspert na którego powołuje się Ostafiński?

    Skoro normalny czas leczenia takiej kontuzji to miesiąc, a Doyle wróci po 6 dniach, to istnieje ryzyko że kontuzja nie została w pełni zaleczona.

  5. Powrót do góry    #7340
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale o czym ty piszesz ? Przecież przepisy wyraźnie mówią, że każdy zawodnik który po kolizji na torze, nie był zdolny do kontynuowania zawodów, to przed powrotem na tor, musi mieć pozytywną opinię lekarza sportowego. Zatem domniemac nalezy, ze i Doyle będzie takową miał.
    Mariusz pizgnij się w łeb. Dobrze wiesz, że ta pieczątka ze zdolnością nie ma nic wspólnego - taka polska chora rzeczywistość. Obawiam się, że nawet jakby Jason tą stopę w ręce przyniósł, to też by zdolność dostał.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  6. Powrót do góry    #7341
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Paweł dziś już dwie trojeczki i na rozkładzie m.i.n Vaculik i Zmarzlik.
    Coraz lepiej to zaczyna wyglądać.
    Walasek też dał radę, więc w niedzielę wcale nie musi być tak źle.
    To trzeba by już dziś orać bez opamiętania i robić gnój na Motoarenie, żeby doprowadzić tor do takiego stanu, jakby był w początkowym fragmencie meczu w Eskilstunie...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Powrót do góry    #7342
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    A najbardziej żenujące jest to, że jedni debile zapraszają idiotę Ostafa do magazynu w charakterze eksperta. Ciśnie się na usta klasyk Stonogi...
    https://www.youtube.com/watch?v=pKwQlm-wldA

    z dedykacją dla DO gdzieś tak w okolicach 1:55-2:00. można też zrobić gifa i "redaktorowi" wysłać. choć widać poprawę, przeczytał komentarze i jest mądry po szkodzie... lepiej późno niż wcale.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  8. Powrót do góry    #7343
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Nie wątpliwie Adrian jest mega ambitnym zawodnikiem, który po stracie pozycji chce od razu ją odzyskać i według mnie tu jest jego główny problem. To miało miejsce w biegu 3 jak i 14.
    W mojej ocenie w 14 biegu chciał się założyć na Doyle na wejściu w łuk o czym świadczy kierunek jazdy jaką obrał po odbiciu od bandy. Niestety przeliczył się - nie przemyślany atak.

    Moje prywatne zdanie jest takie, że Adrian nie potrzebuje badań, ale pracy z psychologiem.
    Ja wiem, że miłość kibica bywa ślepa ( też tak mam), ale warto spojrzeć w statystki tego sezonu 5*W, kolejni zawodnicy 2*W, to powinno dać do myślenia.
    W 2016 w całym sezonie 5*W ( też najwięcej).

    Pozdrawiam
    Tylko Falubaz

  9. Powrót do góry    #7344
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Miedziak jest mi obojętny. Uważam, że decyzja o wykluczeniu go była słuszna, ale ten ogrom hejtu, który go spotkał jest już naprawdę niesmaczny, szczególnie insynuacje na SF co do jego zdrowia psychicznego. Facet również ucierpiał fizycznie, stracił nawet przytomność, to na c***j go jeszcze dobijać psychicznie?

    Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rozi22 za jego przydatny post!

    Buszmen (21-06-2017), Yozayan (21-06-2017), jelousabmarinek (21-06-2017)

  11. Powrót do góry    #7345
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    No proszę Cię... Miał przewidzieć, że Jason uskoczy nagle w prawo przed zakrętem w lewo? Takie myślenie poważa sens wyprzedzania po zewnętrznej, powiedz to PROTASIOWI, nagle na najbardziej widowiskowo jeżdżącego zawodnika stałby się największą pi.dą przez swoje starty.
    obrał tor jazdy że zjeżdzą dfo środka toru. chyba powinien przewidzieć wszystkie mozliwości jakie "ten z przodu" może wykonac i jak się przed nimi zabezpieczyc. ja bym tak robil. tak robie jadac samochodem. przeiwduje oceniajac najblizsze otoczenie kto jak gdzie moze przejechac np. dane rondo by zminimalizowac ryzyko stluczki Wy tak nie robicie i jedziecie na pale? nie patrzac ze to skrzyzowania zbliza sie rowerzysta? ze ten w prawym lusterku jedzie szybciej i moze wykonac manwer? itd itd itd itd...

  12. Powrót do góry    #7346
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,587
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Nie wątpliwie Adrian jest mega ambitnym zawodnikiem, który po stracie pozycji chce od razu ją odzyskać i według mnie tu jest jego główny problem. To miało miejsce w biegu 3 jak i 14.
    W mojej ocenie w 14 biegu chciał się założyć na Doyle na wejściu w łuk o czym świadczy kierunek jazdy jaką obrał po odbiciu od bandy. Niestety przeliczył się - nie przemyślany atak.

    Moje prywatne zdanie jest takie, że Adrian nie potrzebuje badań, ale pracy z psychologiem.
    Ja wiem, że miłość kibica bywa ślepa ( też tak mam), ale warto spojrzeć w statystki tego sezonu 5*W, kolejni zawodnicy 2*W, to powinno dać do myślenia.
    W 2016 w całym sezonie 5*W ( też najwięcej).

    Pozdrawiam
    W rzeczy samej. Adrian jest nazbyt ambitnym zawodnikiem, jego zapalczywość każe zdobyć mu lepszą pozycję już. Teraz. Nie czekać.
    O pierwszym zdarzeniu większość ma podobne zdanie. Natomiast drugie wywołuje spory. Ja w pierwszym odruchu pomyślałem, ale się chłopaki zderzyli! To że obaj nadawali się do wykluczenia, świadczy tyle sporów co do winowajcy.
    Szkoda że obydwaj zakończyli to kontuzją.
    Adrianowi potrzebny jest psycholog, a nie psychiatra. Robienie z niego bandyty, to tylko szum stworzony dla publiki. Psycholog może pomóc, utemperować jego gwałtowne zapędy i nauczyć cierpliwości. Nie zawsze szybko jest dobrze.
    Dosyć już o Miedziaku, kto po Eliteserien bardziej zasłużył z rywalizujących (przed kontuzją AM)na skład? Jak było do przewidzenia, wszyscy i nikt. Cały czas problemem Getwella nie jest, kogo wziąć na 2 linię, lecz dlaczego nie mamy 1 lidera więcej? Tylko Paweł jedzie poniżej oczekiwań. Gdyby choć trochę zbliżył się do swoich możliwości, drużyna miałaby 10 pkt, otwarte drzwi do walki o PO i kilkadziesiąt stron mniej w wątku o KS na tym forum. Nie byłoby o czym pisać.
    Wasze szanse w meczu ze Spartą nieco spadły, ale wygrana nie jest wykluczona. Takim składem i walką z taką ambicją jak w ostatnią niedzielę, może dać 2 punkty. Szansa jest.

  13. Powrót do góry    #7347
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Nie wątpliwie Adrian jest mega ambitnym zawodnikiem, który po stracie pozycji chce od razu ją odzyskać i według mnie tu jest jego główny problem. To miało miejsce w biegu 3 jak i 14.
    W mojej ocenie w 14 biegu chciał się założyć na Doyle na wejściu w łuk o czym świadczy kierunek jazdy jaką obrał po odbiciu od bandy. Niestety przeliczył się - nie przemyślany atak.

    Moje prywatne zdanie jest takie, że Adrian nie potrzebuje badań, ale pracy z psychologiem.
    Ja wiem, że miłość kibica bywa ślepa ( też tak mam), ale warto spojrzeć w statystki tego sezonu 5*W, kolejni zawodnicy 2*W, to powinno dać do myślenia.
    W 2016 w całym sezonie 5*W ( też najwięcej).

    Pozdrawiam
    To prawda, ale znowu patrzymy tylko na cyferki?Przynajmniej 2 wykl. mocno watpliwe a nawet jesli uznac je za sluszne,wynikaly niekoniecznie z jego wariackiej jazdy.
    Do wykl. w Gorzowie przyczynila sie rowniez koleina na pierwszyl luku,ale tu Adika nie usprawiedliwiam do konca,bo atak byl zbyt dynamiczny i mogl wiazac sie z takimi konsekwencjami.
    Jednak faceta ewidentnie pech szuka.Np. takiego Zmarzlika dwukrotnie targalo na torze jak Zyda po pustym sklepie ale mial wiecej szczecia i tak sie ulozylo,ze nikogo nie staranowal.
    Miedzin w takich sytuacjach,nawet gdyby wyszedl z takich klopotow bez szwanku,jak Zmarzlik,bylby okrzykniety wariatem i odbierano by mu licencje.
    Ma to samo co Pedersen czy swego czasu Balon.Wystarczy kontrowersja i samo nazwisko.
    Zreszta co tu duzo mowic.
    Doyle za ostra,czasami na pograniczu faulu jazda nazywany jest mentalnym zwyciesca,inni bandytami ktorzy nadaja sie do psychiatryka.
    Oczywiscie zdaje sobie z tego sprawe,ze sam do tego przylozyl reke,podobnie jak Nicki czy Damian.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To trzeba by już dziś orać bez opamiętania i robić gnój na Motoarenie, żeby doprowadzić tor do takiego stanu, jakby był w początkowym fragmencie meczu w Eskilstunie...
    Tak tez myslalem,ze bylo pod kolo.
    Walasek tylko na takim mogl zrobic taki wynik.
    Jeden bieg wiecej i mecz by przegrali,ale i tak brawa dla nich,ze bez Griszy pokonali faworyta.
    Szkoda,ze Pawel nie dostal piatego biegu.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja takze, zwazajac na te idiotyczne teksty o lekarzach.
    Spodziewales sie polemiki na swoj idiotyczny post?
    Belkotales cos o rzeczach,o ktorych nikt na forum nie pisal,wiec
    kto ci je wmawial jak nie lekarz?
    Juz zlituje sie nad Toba i nie bede brnal dalej w te Twoje idiotyzmy,
    bo skoro Doyle byl tak bardzo z przodu i Miedziak uderzyl w jego tylne kolo
    ,a tak pisales,to jakim cudem zrobilo mu sie kuku w stope,
    ktora trzymal na haku?
    Nie odpowiadaj.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-06-2017 o 07:02
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #7348
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dobrze, ze ci kolega strzalki narysowal, to teraz mozna zmienic sciezki indoktrynacji

    Ogolnie to ciagle nawijasz o czyms innym. Ja pisze, ze Miedzinski jedynie bezmyslnie zapikowal na afere i spotykam sie z odpowiedziami typu "gdyby Doylea tam nie bylo, to nic by sie nie stalo". No wiec wiesz juz, skad sie wzielo tyle literek przy nazwisku Adriana od poczatku roku, za waskie tory dla niego robia.

    Coraz glupsza ta dyskusja.

  15. Powrót do góry    #7349
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To trzeba by już dziś orać bez opamiętania i robić gnój na Motoarenie, żeby doprowadzić tor do takiego stanu, jakby był w początkowym fragmencie meczu w Eskilstunie...
    kurcze nie wierze taki tekst z klawiatury torunczyka ... ktory jeszcze stosunkowo nie dawno tor w lesznie nazywal gnojowiskiem !!!!! swiat zwariowal !!!!
    pyra

  16. Powrót do góry    #7350
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    kurcze nie wierze taki tekst z klawiatury torunczyka ... ktory jeszcze stosunkowo nie dawno tor w lesznie nazywal gnojowiskiem !!!!! swiat zwariowal !!!!
    Tonący brony się chwyta.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  17. Powrót do góry    #7351
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To prawda, ale znowu patrzymy tylko na cyferki?Przynajmniej 2 wykl. mocno watpliwe a nawet jesli uznac je za sluszne,wynikaly niekoniecznie z jego wariackiej jazdy.
    Do wykl. w Gorzowie przyczynila sie rowniez koleina na pierwszyl luku,ale tu Adika nie usprawiedliwiam do konca,bo atak byl zbyt dynamiczny i mogl wiazac sie z takimi konsekwencjami.
    Jednak faceta ewidentnie pech szuka.Np. takiego Zmarzlika dwukrotnie targalo na torze jak Zyda po pustym sklepie ale mial wiecej szczecia i tak sie ulozylo,ze nikogo nie staranowal.
    Miedzin w takich sytuacjach,nawet gdyby wyszedl z takich klopotow bez szwanku,jak Zmarzlik,bylby okrzykniety wariatem i odbierano by mu licencje.
    Ma to samo co Pedersen czy swego czasu Balon.Wystarczy kontrowersja i samo nazwisko.
    Zreszta co tu duzo mowic.
    Doyle za ostra,czasami na pograniczu faulu jazda nazywany jest mentalnym zwyciesca,inni bandytami ktorzy nadaja sie do psychiatryka.
    Oczywiscie zdaje sobie z tego sprawe,ze sam do tego przylozyl reke,podobnie jak Nicki czy Damian.



    Tak tez myslalem,ze bylo pod kolo.
    Walasek tylko na takim mogl zrobic taki wynik.
    Jeden bieg wiecej i mecz by przegrali,ale i tak brawa dla nich,ze bez Griszy pokonali faworyta.
    Szkoda,ze Pawel nie dostal piatego biegu.



    Spodziewales sie polemiki na swoj idiotyczny post?
    Belkotales cos o rzeczach,o ktorych nikt na forum nie pisal,wiec
    kto ci je wmawial jak nie lekarz?
    Juz zlituje sie nad Toba i nie bede brnal dalej w te Twoje idiotyzmy,
    bo skoro Doyle byl tak bardzo z przodu i Miedziak uderzyl w jego tylne kolo
    ,a tak pisales,to jakim cudem zrobilo mu sie kuku w stope,
    ktora trzymal na haku?
    Nie odpowiadaj.
    Sem w tym, że Zmarzlik jest Bogiem. Każda jego szarża uznawana jest za cudo, za cudowne panowanie nad motocyklem gdzie ewidentnie widać, że targa nim niemiłosiernie.
    BTW zwracam honor rzeczywiście Doyle pociągnęło.

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Yozayan (21-06-2017), Zubr (21-06-2017), kingpin (21-06-2017)

  19. Powrót do góry    #7352
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bogiem to może nie, ale że w tej chwili to przynajmniej top5 najlepiej jeżdżących na motorze ludzi. Może mieć problem z dopasowaniem, może jeszcze ciśnienia nie trzymać w skrajnych sytuacjach (ciągle młody łeb), ale nad motorem panuje zwykle nieprzeciętnie. Nie wiem, po co go tu w ogóle podrzucać do dyskusji o Miedzińskim.

    Tymczasem:
    Z tego wynika przypadkiem, ł że jak się składa w łuk za późno i w prawo zamiast w lewo, kończy się w szpitalu i być może z drugim z rzędu tytułem...

    Wmawia mi sie, ze w momencie uderzenia nie byl zlamany w luk, co wiecej, jechal w prawo, co jakoby było przyczyną taranowania by Miedziński. Miedziński może ściąć pół szerokości toru, Doyle nie może 1/4, bo nadjeżdża Adrian.

    Wrzucam linka z watku meczowego.
    Mysle,ze tu bardzo dobrze widac kto sie powinien udac na badania lekarskie

    Z gifa wynika, że Miedziński wjechał w Doyle'a wyprostowanym motocyklem. Ciężko stwierdzić, jakie miał dalsze plany. Natomiast winą Doyle'a ma być to, że łamie się za późno, mimo że robi to w ogóle.

    Pomijam już tak nieistotną dla rzeczy sprawę, że motywem przewodnim Doyle'a mogła być chęć wyjścia na dużą i próba rozpędzenia się tam, żeby wyprzedzić Jensena ścieżką Hampela. Ale nie, bo zajechał drogę będąc z przodu.

    Po czym czytam
    Zmień lekarza. Jakieś dziwne rzeczy ci wmawia.
    W Stanach mówiłem "******* się sam".

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (21-06-2017)

  21. Powrót do góry    #7353
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Miales sie podobno wylaczyc z tej dyskusji a jak widac dalej belkoczesz.

    Ile tych idiotyzmow jeszcze tu naskrobiesz,zanim zazyjesz jakies proszki?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #7354
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Masz rację. Po co się kopać z koniem, który każdego dnia ma inne zdanie.

  23. Powrót do góry    #7355
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    tak naprawdę sytuacji z tych w których po analize powinni pojechać w 4. z jednej strony Adrian był z tyłu a z drugiej to mu Doyle wyskoczył z lewej. pies wie co zrobić. co sędzia to inna interpretacja.

    teraz to nam tylko pozostało trzymać kciuki żeby kolejne kilka tygodni bez kontuzji bo polecimy z hukiem i wystrzałami.

  24. Powrót do góry    #7356
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ladnie sie lizecie po jajach, ladnie. Zawsze szanuje taka postawe

    Zmienie, jak Miedzinski tez zmieni a wy przestaniecie sie lizac. To chyba sprawiedliwy deal.

    Co do postu powyzej, autor analizy nie uwzglednil oddzialywania mozgu osoby taranujacej. Niewielkiego, ale jednak.
    Nic to w porównaniu lizania się po jajach członków
    sekty Wielkiego Maestra Speedwaya - mamy skąd czerpać
    wzorce i nie dziwię się Twojemu szacunkowi.
    !Adrian walcz!

  25. Powrót do góry    #7357
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    "Pozostaje pytanie, czy tak szybki powrót na tor Doyle'a, nie odbije się dla niego czkawką. Czy nie lepiej byłoby, gdyby odpoczął sobie od żużla.
    - Oczywiście, że dla zdrowia najlepszym rozwiązaniem byłoby nawet miesiąc przerwy...mówi Cieślak "


    Jason Doyle zamierza wsiąść na motocykl mimo że "najlepszym rozwiązaniem byłoby nawet miesiąc przerwy", ciekawe co na to Ostafiński i Dowhan.
    Czy są za tym, by zawodnik o którym Cieślak (czyli ekspert) mówi że najlepszym rozwiązaniem byłby odpoczynek, wsiadł na motocykl i spowodował potencjalne zagrożenie dla siebie i innych.

    Czy nie lepiej, byłoby skierować Doyle'a na dodatkowe badania, jeżeli znajdzie się lekarz który wystawi mu dokument że jest zdolny do jazdy, jeżeli krytykujemy zawodników za wykluczenia, to tym bardziej jeżeli niezaleczeni chcą wziąć udział w turnieju.

    Żaden zawodnik z kontuzją,nie powinien dostać zgody lekarskiej na zawody,jak to możliwe że zawodnik z złamanymi kośćmi,ma być sprawny na torze,i nie zagrażać innym.Mieliśmy już przykład w meczu Torunia z Lesznem,jak to Kildemand nie potrafił utrzymać motocykla na łukach,i powodował kolizję.I nie ważne które kości,zawsze jest tak,że w przypadku nagłego bólu,każdy człowiek zwraca uwagę na ból,i dane miejsce bólu,a nie na to,co sie wokół niego dzieje.

  26. Powrót do góry    #7358
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta


    Wmawia mi sie, ze w momencie uderzenia nie byl zlamany w luk, co wiecej, jechal w prawo, co jakoby było przyczyną taranowania by Miedziński. Miedziński może ściąć pół szerokości toru, Doyle nie może 1/4, bo nadjeżdża Adrian.[COLOR=#3E3E3E][FONT=Tahoma]

    .

    Tak, nie był. Gdyby był, jak twierdzisz, jego kość byłaby cała. Porozmawiaj w szkole z Panią od pszyry, Pani Ci wytłumaczy, jak bezsensu pier*dolisz.

    Na tym polega subtelna różnica - gdyby Doyle'a z Miedzińskim zamienić w tym samym wypadku miejscami, "Wasz" punkt widzenia byłby zupełnie inny. Miedziński byłby wtedy bandytą, któremu wyrywa motocykl na prostej.
    Miedzińskiemu można przypisać wine w każdej możliwej sytuacji, nawet tak absurdalnej jak tak, bo środowisko, po kilku brzydkich akcjach, jak np tej z Gorzowa na Sundstroemie, znalazło sobie kozła ofiarnego.

    https://www.youtube.com/watch?v=Ub0PIRcToHE&t=241s - Zobaczcie jeszcze raz od 5:55

    Dryła -"..ale Thorsel w ogóle tutaj zatrzymał się i właściwie..."
    Jabłoński - "nie nie nie, to jest ewidentne wjechanie, to dla mnie jest bandytyzm..."

    Czyli Dryła próbował być obiektywny, ale hejt Mirusia w Adriana okazał się silniejszy...

    -----------------------------------------------------------

    Hezbollahowi zadedykuje na koniec jeszcze jedna definicja.

    Fanatyzm (łac. fanaticus, dosł. „zagorzały”, „szalony”) – postawa oraz zjawisko społeczne polegające na silnej wierze w słuszność jakichś poglądów politycznych, religijnych lub społecznych występujące w połączeniu ze skrajną nietolerancją wobec przedstawicieli odmiennych poglądów.

  27. Powrót do góry    #7359
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    No i Adrian Miedziński takową posiadał, i posiadał będzie gdy wróci. A Ostafiński domaga się dodatkowych badań, przywołuje zdanie eksperta który twierdzi że takie opinię są wystawiane na poczekaniu, często bez udziału zawodnika, na lewo. Skąd pewność że Jason nie należy do tej grupy o której mówi ten ekspert na którego powołuje się Ostafiński?

    Skoro normalny czas leczenia takiej kontuzji to miesiąc, a Doyle wróci po 6 dniach, to istnieje ryzyko że kontuzja nie została w pełni zaleczona.
    Oczywiście, że pewności nie ma żadnej. Ale pozwól, że dalej będę się upierał, iż to lekarz sportowy ma decydować, czy zawodnik jest w stanie wystartować w zawodach a nie kibice czy media. Taki Okoń w Grudziądzu też wystartował w powtórzonym biegu, choć teoretycznie nie powinien, ponieważ miał jakieś tam złamania. Ale lekarz go dopuścił.

    Nie zmienia to jednak faktu, że największą odpowiedzialność za taki stan rzeczy ponosi sam zawodnik. To on ma wiedzieć czy jest na tyle sprawny aby mógł startować w zawodach. Przecież taki KK też ma nie zaleczony do końca obojczyk. Wstawili blachy, skręcili śrubami. Jego kontuzja też nie została w pełni wyleczona. A w zawodach wystartował. Podobnie zresztą było w swoim czasie z Miedziakiem, ile to dni po złamaniu obojczyka wrócił na tor ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #7360
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Miedzinski-Doyle:

    Sytuacja jakich wiele, nie raz dochodzi do kontaktu na wejściu w łuk kiedy jeden zawodnik zakłada się lub próbuje się założyć na drugiego i nie zawsze kończy się to wypadkiem. Tutaj niestety OBAJ nie zamierzali odpuścić. I jakby sędzia mógł wykluczyć obu, byłoby to chyba najbardziej sprawiedliwe. Nie zamierzam uniewinniać Adriana, tylko zwrócić uwagę ślepych ludzi (pozdrawiam ekipę NC+ i czołowego "żużloka" Jabola) na manewr Doyla.

    Doyle doskonale wiedział, że Miedziak jedzie po zewnętrznej i to jego pociągnięcie nie musiało być przypadkowe. Tylko on naprawdę wie jak było. Jeśli było to celowe, to sam się ukarał. Atmosfera przed tym biegiem była bardzo gorąca i głowy zawodników też. Miedziak oczywiście jechał ryzykownie, ale to mogło się skończyć bez upadku. Zwróćcie uwagę, że prawie nikt w Toruniu nie wchodzi tak w 1 łuk jak zamierzał to zrobić Doyle, ten łuk jest ścięty na wejściu i jadąc na prostej bliżej krawężnika najskuteczniejsze jest wejście w stylu Protasa czy Golloba, czyli ciasno, wynosząc się szerzej na wyjściu. Więc jakby Doyle zamierzał tylko wyprzedzić Miedziaka i skutecznie przejechać ten łuk, to na pewno pojechałby inaczej. Słowem, trafił swój na swego, grunt że skończyło się na drobnych złamaniach.

    proszę sobie zobaczyć jak się wchodzi w 1 łuk w Toruniu:
    https://youtu.be/cp8JWkAuh1g?t=13m41s

    Kzan6E2.png
    zwróćcie uwagę w którym miejscu zawodnicy się składają w łuk, odpalcie filmik i zobaczcie że każdy tam jedzie w poprzek toru, do krawężnika a nie do bandy.
    Ostatnio edytowane przez Andy_ ; 21-06-2017 o 11:21

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Andy_ za jego przydatny post!

    rotapa (21-06-2017)

  30. Powrót do góry    #7361
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oczywiście, że pewności nie ma żadnej. Ale pozwól, że dalej będę się upierał, iż to lekarz sportowy ma decydować, czy zawodnik jest w stanie wystartować w zawodach a nie kibice czy media. Taki Okoń w Grudziądzu też wystartował w powtórzonym biegu, choć teoretycznie nie powinien, ponieważ miał jakieś tam złamania. Ale lekarz go dopuścił.

    Nie zmienia to jednak faktu, że największą odpowiedzialność za taki stan rzeczy ponosi sam zawodnik. To on ma wiedzieć czy jest na tyle sprawny aby mógł startować w zawodach. Przecież taki KK też ma nie zaleczony do końca obojczyk. Wstawili blachy, skręcili śrubami. Jego kontuzja też nie została w pełni wyleczona. A w zawodach wystartował. Podobnie zresztą było w swoim czasie z Miedziakiem, ile to dni po złamaniu obojczyka wrócił na tor ?

    Zwracam tylko uwagę, że jeśli dziennikarz wysyła na badania zawodnika mimo aktualnych badań potwierdzające zdolność do jazdy, i chce być tak obiektywny to powinien zająć się tą sprawą też.

    I nie widziałem Twojego uporu, kilka artykułów wyżej, gdy pisałeś że "gdyby w klubie pogonili Miedziaka na odp. badania, to świat by się nie zawalił. A mogło to by wyjść z korzyścią dla wszystkich".
    WIęc jak to jest że Miedziaka na badania, a Doyle'a nie? I teraz jakiś upór że to lekarz decyduje?

    No ale wtedy nikt nikogo na badania nie wysyłał, i nowa moda powstała od artykułu Ostafińskiego, więc po prostu liczę że przypilnuje tej sprawy.

  31. Powrót do góry    #7362
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    A najbardziej żenujące jest to, że jedni debile zapraszają idiotę Ostafa do magazynu w charakterze eksperta. Ciśnie się na usta klasyk Stonogi...
    Już kiedyś o tym pisałem - jedyny, który nie lizał
    się z nimi po worach był niestety Kowalik.
    !Adrian walcz!

  32. Powrót do góry    #7363
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    I nie widziałem Twojego uporu, kilka artykułów wyżej, gdy pisałeś że "gdyby w klubie pogonili Miedziaka na odp. badania, to świat by się nie zawalił. A mogło to by wyjść z korzyścią dla wszystkich".
    WIęc jak to jest że Miedziaka na badania, a Doyle'a nie? I teraz jakiś upór że to lekarz decyduje?
    Mowa jest o dodatkowych badaniach neurologicznych. Jak Doyle, przywali tyle razy łbem o tor co Miedziak, to też będę za tym aby takowe przeszedł.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #7364
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Dryła to dziennikarz, który rekreacyjnie śmiga na motorze
    Jabłoński to zawodnik wciąż jeżdzący na żużlu i znający trochę lepiej realia tego sportu, że o stronie technicznej, zachowaniu się zawodnika i motocykla w czasie wyścigu już nie wspomnę;

    tak więc te nasze dyrdymały i kłótnie to tylko czyste teoretyzowanie z du__py [jest tu na forum jakiś obecny/były żużlowiec?]
    a skoro dwóch zawodników tj. Jabłoński i Holder za wypadek w 14 biegu obwiniają Miedzińskiego to winny jest Miedziński
    i nie jest to efektem jakiegoś wielkiego spisku czy nagonki, o której kilku asów tu wspomina;

    Nagonka na Miedzińskiego jest bez sensu, ale ta ilość wykluczeń nie bierze się z niczego.
    To co na innych stadionach też sędziowie mają na niego uczulenie i wciągnięci są w potężny spisek mający zniszczyć Adriana?
    Oczywiście, że nie. No chyba że w to wierzycie, ale wtedy polecam poradnie psychiatryczną.

  34. Powrót do góry    #7365
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    kurcze nie wierze taki tekst z klawiatury torunczyka ... ktory jeszcze stosunkowo nie dawno tor w lesznie nazywal gnojowiskiem !!!!! swiat zwariowal !!!!
    Tego jeszcze nie grali. Przecież nie napisałem tego w kontekście, żeby tak zrobić, tylko tłumaczę, skąd się wziął wynik w Eskilstunie (i dobre wyniki niektórych asów, nie tylko tych toruńskich, ale np. Aspgrena - 3,3,3 na dzień dobry), który w zasadzie do 9 biegu był chyba najbardziej sensacyjnym w 2017, biorąc pod uwagę WSZYSTKIE ROZGRYWKI. Wynik meczu z Wrocławiem to mi wisi, a w zasadzie to w tym roku trzymam kciuki za WTS do mistrzostwa, także chłopie, opanuj się
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #7366
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mowa jest o dodatkowych badaniach neurologicznych. Jak Doyle, przywali tyle razy łbem o tor co Miedziak, to też będę za tym aby takowe przeszedł.
    No więc wyślijmy przed ewentualnym występem w GP Doyle'a
    na badania ortopedyczne. Ewentualna niesprawność stopy odpowiedzialnej
    za prowadzenie motocykla stwarza duże ryzyko kontuzji swojej a przede
    wszystkim innych - trochę konsekwencji.
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #7367
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Dryła to dziennikarz, który rekreacyjnie śmiga na motorze
    Jabłoński to zawodnik wciąż jeżdzący na żużlu i znający trochę lepiej realia tego sportu, że o stronie technicznej, zachowaniu się zawodnika i motocykla w czasie wyścigu już nie wspomnę;

    tak więc te nasze dyrdymały i kłótnie to tylko czyste teoretyzowanie z du__py [jest tu na forum jakiś obecny/były żużlowiec?]
    a skoro dwóch zawodników tj. Jabłoński i Holder za wypadek w 14 biegu obwiniają Miedzińskiego to winny jest Miedziński
    i nie jest to efektem jakiegoś wielkiego spisku czy nagonki, o której kilku asów tu wspomina;

    Nagonka na Miedzińskiego jest bez sensu, ale ta ilość wykluczeń nie bierze się z niczego.
    To co na innych stadionach też sędziowie mają na niego uczulenie i wciągnięci są w potężny spisek mający zniszczyć Adriana?
    Oczywiście, że nie. No chyba że w to wierzycie, ale wtedy polecam poradnie psychiatryczną.
    Dryła jest akurat jednym z nielicznych, dobrych komentatorów NC+. A na motocyklu rekreacyjnie to niejeden na tym forum też może sobie jeździć, i co z tego? Nie widzę większego związku. Czy któryś z sędziów był żużlowcem? Czy sędzia żużlowy powinien jeździć na motocyklu? Raczej nie znam takich wymagań, a jednak to oni podejmują decyzję o wykluczeniu zawodnika.

    Mnie osłabia ekipa redaktorków z Magazynu, z wyrocznią w postaci Demskiego. Nikt nie zauważył, że Doyla pociągnęło. Nie bronię Adriana, tylko chciałbym żeby obiektywnie ocenić sytuację.
    Całe NC+ jedzie po Toruniu, bez względu na okoliczności. Nie wspominając, że wiedza kilku tych ekspertów nt. żużla jest mniejsza niż połowy osób na tym forum. Przecież jakby ktoś spytał takiego Majewskiego o to ile tytułów ma Rickardsson, Nielsen albo Per Jonsson to by się zaczął jąkąć. Jedynie Daria stara się być obiektywna i ma dużą wiedzę. Ostafa nie ma co komentować, ostatnio szczycił się tym, że jechał po Hampelu w zimie i tym go zmotywował teraz do dobrej jazdy.

  37. Powrót do góry    #7368
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Daria ma dużą wiedzę? No śmiała teza, wg mnie ma podobną do innych ekspertów z nc+ ale potrafi nie zrobić z siebie idiotki. Choć ostatni jej występ temu przeczy.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (21-06-2017)

  39. Powrót do góry    #7369
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Nikt w zasadzie nie zwrócił uwagi na jedną rzecz.
    To nie był do końca Atak Miedzińskiego na Doyle'a,
    gdyż to Doyle atakował Adriana. AM wypuścił się
    w drugim łuku, odbił się po toruńsku od bandy na prostej
    w nadziei, że zamknie JD. JD pociągneło (nie wiem, czy specjalnie,
    czy nie - moim zdaniem nie ma to większego znaczenia) i AM nie
    miał specjalnie pola manewru, by swój atak powstrzymać -
    - w ujęciu z przodu nawet widać, jak AM prostuje kierownicę i wykonuje
    ruch, jakby chciał jednak pójść prosto - niestety koło motocykla JD
    już było odpowiednio wystawione.
    Ciężko być tu obiektywnym, dlatego że mimo serca, które mówi o wukluczeniu
    JD, podtrzymuję swoje stanowisko - obaj do wykluczenia.

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Daria ma dużą wiedzę? No śmiała teza, wg mnie ma podobną do innych ekspertów z nc+ ale potrafi nie zrobić z siebie idiotki. Choć ostatni jej występ temu przeczy.
    Daria jest z Rypina - to wiele wyjaśnia .
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #7370
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Dryła to dziennikarz, który rekreacyjnie śmiga na motorze
    Jabłoński to zawodnik wciąż jeżdzący na żużlu i znający trochę lepiej realia tego sportu, że o stronie technicznej, zachowaniu się zawodnika i motocykla w czasie wyścigu już nie wspomnę;

    tak więc te nasze dyrdymały i kłótnie to tylko czyste teoretyzowanie z du__py [jest tu na forum jakiś obecny/były żużlowiec?]
    a skoro dwóch zawodników tj. Jabłoński i Holder za wypadek w 14 biegu obwiniają Miedzińskiego to winny jest Miedziński
    i nie jest to efektem jakiegoś wielkiego spisku czy nagonki, o której kilku asów tu wspomina;

    Nagonka na Miedzińskiego jest bez sensu, ale ta ilość wykluczeń nie bierze się z niczego.
    To co na innych stadionach też sędziowie mają na niego uczulenie i wciągnięci są w potężny spisek mający zniszczyć Adriana?
    Oczywiście, że nie. No chyba że w to wierzycie, ale wtedy polecam poradnie psychiatryczną.
    Cała ta telewizja, i wszyscy jej eksperci są guzik warci, jeżeli nazywają ekspertem Ostafińskiego, który przychodzi i mówi że Hampel zawdzięcza mu powrót do formy.
    Gdy Protasiewicz miał podobną ilość wykluczeń, nikt go do psychiatry nie wysyłał. Po prostu to się zdarza.

    kolejny artykuł redaktora o Toruniu... właściciel odpowiedział na FB...
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 21-06-2017 o 12:25

  41. Powrót do góry    #7371
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Sem w tym, że Zmarzlik jest Bogiem. Każda jego szarża uznawana jest za cudo, za cudowne panowanie nad motocyklem gdzie ewidentnie widać, że targa nim niemiłosiernie.
    BTW zwracam honor rzeczywiście Doyle pociągnęło.
    Dokladnie , cale media , cala otoczka szkodzi Zmarzlikowi , robia z niego najwiekszy talent jaki narodzil sie w swiatowym zuzlu... ale nikt nie widzi jak Bartka nosi po torze... bardzo czesto to motocykl prowadzi Bartka , a nie odwrotnie

  42. Powrót do góry    #7372
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    kolejny artykuł redaktora o Toruniu...
    Nie mylmy gówna z czekoladą. Nie redaktora, tylko trolla. Nie karmić.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  43. Powrót do góry    #7373
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Więc tak, Panie Redaktorze. Lubi Pan to forum, zatem prawdopodobnie będzie poniższe przeczytane.

    Wiem, dość kontrowersyjnie napiszę. Ale śp. Damian Gapiński przewracałby się w swym miejscu spoczynku, gdyby zobaczył co Pan tworzy w SF.
    Skreślił się Pan już dawno jako dziennikarz piłkarski. Stał się Pan branżowym pośmiewiskiem i dostał nawet ponoć po twarzy za bzdury pisane o jednym z górnośląskich klubów. Spalił się Pan jako redaktorzyna piłkarski. Żużel to dziennikarski zaścianek dla miernot. I tu też Pan się nie sprawdza.
    Redaktorze, który co roku odwiedza może z pięć meczy ligowych live - jest Pan chodzącą karykaturą obiektywnego dziennikarstwa.

  44. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (21-06-2017), Mariano_Italiano (22-06-2017), Yozayan (21-06-2017)

  45. Powrót do góry    #7374
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Z ciekawostek, tak wczoraj wyglądał tor w Eskilstunie:

    https://www.instagram.com/p/BVmLUsLlWYr/

    Walasek, Paweł i MJJ na takiej kopie na pewny by zyskali. Problem jednak w tym, że pewnie obaj juniorzy, Greg i Chris już niekoniecznie...

  46. Powrót do góry    #7375
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Tak, nie był. Gdyby był, jak twierdzisz, jego kość byłaby cała. Porozmawiaj w szkole z Panią od pszyry, Pani Ci wytłumaczy, jak bezsensu pier*dolisz.

    Na tym polega subtelna różnica - gdyby Doyle'a z Miedzińskim zamienić w tym samym wypadku miejscami, "Wasz" punkt widzenia byłby zupełnie inny. Miedziński byłby wtedy bandytą, któremu wyrywa motocykl na prostej.
    Miedzińskiemu można przypisać wine w każdej możliwej sytuacji, nawet tak absurdalnej jak tak, bo środowisko, po kilku brzydkich akcjach, jak np tej z Gorzowa na Sundstroemie, znalazło sobie kozła ofiarnego.

    https://www.youtube.com/watch?v=Ub0PIRcToHE&t=241s - Zobaczcie jeszcze raz od 5:55

    Dryła -"..ale Thorsel w ogóle tutaj zatrzymał się i właściwie..."
    Jabłoński - "nie nie nie, to jest ewidentne wjechanie, to dla mnie jest bandytyzm..."

    Czyli Dryła próbował być obiektywny, ale hejt Mirusia w Adriana okazał się silniejszy...

    -----------------------------------------------------------

    Hezbollahowi zadedykuje na koniec jeszcze jedna definicja.

    Fanatyzm (łac. fanaticus, dosł. „zagorzały”, „szalony”) – postawa oraz zjawisko społeczne polegające na silnej wierze w słuszność jakichś poglądów politycznych, religijnych lub społecznych występujące w połączeniu ze skrajną nietolerancją wobec przedstawicieli odmiennych poglądów.
    To miło, że uzurpujesz sobie wiedzieć wszystko lepiej, co ja bym myślał, gdyby było na odwrót. Do tego mieszasz opinie forumowe z opiniami pseudoeksperta telewizyjnego, mimo że już dawno stwierdzono tutaj, że czepianie się Miedzińskiego o wszystko jest s****ysyństwem, na które ewidentnie nie zasłużył.

    Wszyscy jesteście tak samo gówniani. Godzinę po wypadku zgodziliśmy się, że w zasadzie powinno dojść do wykluczenia podwójnego. A potem zaczęło się dochodzenie i diabli wzięli jakikolwiek konsensus, prawda kingpinku? A czy ja coś napisałem o Doyle'u takiego, żeby mnie wrzucać do wora fanatyzmu?

    To może napiszę. Gdyby zamienić ich miejscami i to Doyle walnął w Miedzińskiego, domagałbym się walkowera 40:0 dla Falubazu i ********* KSGW na zbity pysk dwie ligi niżej. Teraz przynajmniej zasłużę na to, co towarzystwo toruńskiej adoracji napisało o mnie wcześniej.

  47. Powrót do góry    #7376
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Walasek, Paweł i MJJ na takiej kopie na pewny by zyskali. Problem jednak w tym, że pewnie obaj juniorzy, Greg i Chris już niekoniecznie...
    Chris najlepszy występ zaliczył w Grudziądzu, wręcz fruwał. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że na betonie tyle samo punktów by nie zdobył. Greg też dałby radę, Kaczmarek z "perfekcyjnym" torem również, a IKS i perełki wielkiej wartości dodanej do wyniku zespołu nie wnoszą. Trochę nie czas na eksperymenty, ale wydaje mi się, że GetWellom przyczepny tor mógłby przypasować.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 21-06-2017 o 16:07
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  48. Powrót do góry    #7377
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Sobotch
    Z Tobą to akurat konsensusu nigdy nie było, więc nie wychodz przed szereg.
    Moja polemika wzięła się z tego, że wtrąciesł się między wódkę a zakaske w dodatku
    teza która konsensusem nazwać nie można. Dostałeś po łapach głupim tekstem na głupi tekst i drugi dzien
    beczysz jak baba.
    Ogarnij się, albo idź razem z Miedzinem na badania..
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #7378
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Stefan to raz jeszcze odniose sie do biegu nr 3 tam tez nie bylo czasu na reakcje i tez byla ''kontra'' motocykla Jacoba, Miedziak byl do wykluczenia wedlug Ciebie ? wedlug mnie gdyby nie minimalny blad Doyla ''z przypadku'' to kontakt i tak by byl, podobny do tego z biegu nr 3 i tez przerwany bieg,ale to jest gdybanie

    dopiero teraz moge odpisac
    to ja widze to tak bieg 3 blad Jacoba. Adrian byl sprzodu wiec mogl robic co chce, a mlody mogl przeciez przewidziec, ze Miedziak bedzie chcial tak pojechac.

    A tak na powaznie bieg 3 -Adrian W
    bieg 14 Doyle W. Naprawde ciezko mi wytlumaczyc co mial na celu rzucajac sie, moze mu sie odbil obiad u tesciowej.
    Teraz mozemy gdybac

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Stefan to raz jeszcze odniose sie do biegu nr 3 tam tez nie bylo czasu na reakcje i tez byla ''kontra'' motocykla Jacoba, Miedziak byl do wykluczenia wedlug Ciebie ? wedlug mnie gdyby nie minimalny blad Doyla ''z przypadku'' to kontakt i tak by byl, podobny do tego z biegu nr 3 i tez przerwany bieg,ale to jest gdybanie

    dopiero teraz moge odpisac
    to ja widze to tak bieg 3 blad Jacoba. Adrian byl sprzodu wiec mogl robic co chce, a mlody mogl przeciez przewidziec, ze Miedziak bedzie chcial tak pojechac.

    A tak na powaznie bieg 3 -Adrian W
    bieg 14 Doyle W. Naprawde ciezko mi wytlumaczyc co mial na celu rzucajac sie, moze mu sie odbil obiad u tesciowej.
    Teraz mozemy gdybac
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  50. Powrót do góry    #7379
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    to duzo wyjasnia w kwestii kretynizmów mOstafy

    Zrzut ekranu 2017-06-21 11.28.49.png
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  51. Już 12 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    ARJ (21-06-2017), Adasko68 (21-06-2017), Howard (21-06-2017), Malin017 (21-06-2017), Rogerson (21-06-2017), Słowianka (21-06-2017), Vector (21-06-2017), and_han (21-06-2017), koot (21-06-2017), krystyn (21-06-2017), nikt_ważny (21-06-2017), wokie (21-06-2017)

  52. Powrót do góry    #7380
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    to duzo wyjasnia w kwestii kretynizmów mOstafy

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=4134
    Jak Termosa nie lubię, tak tutaj dał radę...
    !Adrian walcz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •