Strona 32 z 315 PierwszyPierwszy ... 2230313233344282132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #1396
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Niektorym tu sie cos chyba pomylilo mocno i nie zdaja sobie sprawy, jak wyglada sytuacja.

    Z Jackiem Holderem to mozecie co najwyzej w pieknym stylu spasc do 1 ligi, a nie walczyc o srodek tabeli.

  2. Powrót do góry    #1397
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez snoopski Zobacz posta
    I co z tego wyszło? półfinał i bęcki od klasowych riderów.
    No w pierwszym podejściu wyszedł świetnie i gdyby Pawlicki się w swoim stylu nie obalił to wjechałby do finału. Ty w ogóle oglądałeś te zawody?

    Cytat Zamieszczone przez snoopski Zobacz posta
    O MJJ rok w rok te same śpiewki, duży talent, który zaraz eksploduje, a rok w rok jeździ padakę, wyjdą 2/3 mecze i znowu to samo się podniecają ludzie, że forma idzie w górę, że doszedł do ładu z motorami.. a tu koniec sezonu i historia ta sama.
    Nie wiem co tam się o nim pisało po 2015, ale ja niczego takiego nie prorokowałem. Teraz jednak uważam inaczej i zobaczymy w przyszłym sezonie kto miał rację.

    Cytat Zamieszczone przez snoopski Zobacz posta
    Jak mają brać MJJ to ja już wolę dać szansę młodemu Holderowi i walczyć o środek tabeli.
    Heh, to jest dopiero ruletka. Zawodnik, który praktycznie nie miał styczności z poważnym żużlem, jeździł tylko w Premier League i to też ze zmiennym szczęściem. IMO więcej szkody niż pożytku z takiego transferu i to zarówno dla klubu jak i dla samego Holdera.

  3. Powrót do góry    #1398
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Takie same szanse jak z MJJ w składzie.

    Obyśmy się nie musieli co do MJJ przekonywać, to moje subiektywne życzenie.


    Na razie oboje gdybamy, jak będzie pokaże czas, a tym czasem nasi nerwowo grzebią w worku z co raz większym g....

  4. Powrót do góry    #1399
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez snoopski Zobacz posta
    Takie same szanse jak z MJJ w składzie.
    Tego nawet w kategoriach żartu nie ma co rozpatrywać...

  5. Powrót do góry    #1400
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Tego nawet w kategoriach żartu nie ma co rozpatrywać...
    41
    Michael Jepsen Jensen Stal Gorzów 18 62 6 12 21 21 1 0 1 0 63 18 81 1,307 3,50 1,588 0,964


    to jest poziom Gomólskiego w tym sezonie, a wy twierdzicie że to perspektywiczny zawodnik...

  6. Powrót do góry    #1401
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    MJJ od kilku sezonow jedzie takie dno - tak, dno, bo inaczej tego nazwac nie mozna - ze jakby sie mlody Holder postaral to pewnie by nie odstawal.
    Prorokowanie, ze MJJ nagle sie w koncu odpali to jest czysto zyczeniowa gadka. Moze tak byc, ale na ten moment nic na to nie wksazuje a juz na bank nie jedne zawody w roku.

    I jeszcze bym rozumial gdyby MJJ zatrzymala jakas ciezka kontuzja - on po prostu jedzie piach od lat.

    Jak juz tak zerknac w statystyki dla laikow no to panowie... MJJ srednia wyjazdowa gorsza od Balinskiego... duzo gorsza od Wozniaka! Niewiele lepsza od.... SWIDERSKIEGO.

    Srednia domowa to marne 1,5 - przy POTEZNYM atucie toru Stali G
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 27-10-2016 o 12:29
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    snoopski (27-10-2016)

  8. Powrót do góry    #1402
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Z Jensenem jest taki problem , że on chyba nie traktuje w 100 % profesjonalnie żużla. I tak wiedzie sobie to cygańskie życie , podróżując tym małym busem z ojcem Janem od Gorzowa do Malili czy tam innego Holsted. Ciuła te punkty , na życie wystarcza i pewnie jeszcze coś odłoży. Nie widać w nim takiego parcia na sukcesy i bycie lepszym każdego dnia. A szkoda bo papiery na jazde ma ten chłopaczyna.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (27-10-2016)

  10. Powrót do góry    #1403
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Bardziej chodzi o młodego Holdera. On jest po prostu tak wielką niewiadomą, że wstawianie go do składu zamiast Vaculika zakrawa na seppuku.
    Jak ktoś ma kilka baniek na boku do wydania to niech sobie eksperymentuje a nie wymaga tego od właściciela klubu.

  11. Powrót do góry    #1404
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Z tego co słychać w piekarni, to zawodnicy znowu lekko poszaleli Największy udział w windowaniu oczekiwań mają ponoć dwa najbardziej rozczarowane kluby zeszłego sezonu. No ale cóż - podobno stać ich na płacenie stawek z kosmosu. Termos proponuje tyle, ile ma, nawet grosza więcej. Co do samej formuły prowadzenia rozmów to słyszałem, że są kontrowersyjne Ale trzeba mu oddać, że jest jednym z najlepszych płatników w SE.

    Jest jeszcze kilku zawodników: Madsen, Jonsson, Zagar, Pedersen, Jensen, Kołodziej. Z tego ulepiłby niezły team. Trzeba poczekać co przyniesie listopad.

    Vacula mi nie żal - raz że kiepski z niego był lider, a dwa że dostał dużo lepszą ofertę z innego klubu. Ponoć kwota ogólnie tylko nieco wyższa, ale za sam podpis dwa razy większa.
    Z Boberem chyba nic nie wyjdzie, pomimo, że był w zasadzie dogadany. ktosik mu namieszał w głowie

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    kingpin (27-10-2016)

  13. Powrót do góry    #1405
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jensen co najwyżej drugi Lindgren. Niektórzy twierdzą, że świetny gość bo ofensywa i GP i coś tam jeszcze, a koniec końców przydatność minimalna. Powody różne, efekt ten sam.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    mhsol (27-10-2016)

  15. Powrót do góry    #1406
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Bardziej chodzi o młodego Holdera. On jest po prostu tak wielką niewiadomą, że wstawianie go do składu zamiast Vaculika zakrawa na seppuku.
    Jak ktoś ma kilka baniek na boku do wydania to niech sobie eksperymentuje a nie wymaga tego od właściciela klubu.
    A kto powiedział , że młody będzie miał skład ? Ja w to nie wierzę.

    Pewnie pojedzie jakiś mecz ale będzie traktowany jako zawodnik oczekujący/rezerwowy.

    Warto zainteresować się kimś pokroju Mastersa/Tungate'a/ Lahti. Jeden z nich a może i dwóch wystrzeli jak Fricke w 16 i za stosunkowo małe pieniądze. W Hallstavik w tym roku pokazano jak się robi mistrza dając szanse zawodnikom, którzy progresują i im się przede wszystkim '' chce ''.

  16. Powrót do góry    #1407
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Warto zainteresować się kimś pokroju Mastersa/Tungate'a/ Lahti. Jeden z nich a może i dwóch wystrzeli jak Fricke w 16 i za stosunkowo małe pieniądze. W Hallstavik w tym roku pokazano jak się robi mistrza dając szanse zawodnikom, którzy progresują i im się przede wszystkim '' chce ''.
    Z opcji hallstavikowej to naszym podobno najbliżej jest do Thorsella.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-10-2016)

  18. Powrót do góry    #1408
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    JT też dobry strzał. Jak Czewa go odda to będzie strzał w kolano.

    Thorsell po wpisach na FB widać , że żyje tym żużlem , konsekwentnie powiększa się też jego grono sponsorów. Chłopak dobrze rokuje i ma dopiero 23/24 ? lata.

  19. Powrót do góry    #1409
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    A kto powiedział , że młody będzie miał skład ? Ja w to nie wierzę.

    Pewnie pojedzie jakiś mecz ale będzie traktowany jako zawodnik oczekujący/rezerwowy.

    Warto zainteresować się kimś pokroju Mastersa/Tungate'a/ Lahti. Jeden z nich a może i dwóch wystrzeli jak Fricke w 16 i za stosunkowo małe pieniądze. W Hallstavik w tym roku pokazano jak się robi mistrza dając szanse zawodnikom, którzy progresują i im się przede wszystkim '' chce ''.
    No z innych wypowiedzi wynika, że jeżeli nie uda sie podpisać kontraktu z np. Madsenem to trzeba brać jakiegoś młodego wilczka. Wynika z tego, że łapałby się do podstawowego składu, prawda?
    Jako oczekującego oczywiście warto kogoś takiego mieć w zanadrzu choćby na wypadek kontuzji bo junior już nie będzie wartościowym zastępstwem.

  20. Powrót do góry    #1410
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    to juz nawet nie chodzi o to, kto ile chce, ale o to, o co tak ulepionym skladem mozna jechac. licytowanie sie o Madsena, Bobera, a jeszcze lepiej- o AJ, to żarty żużlowej dekady.
    Na chwilę obecną kogo byśmy nie wzięli, to jedziemy w najlepszym wypadku o PO. w najlepszym. Warto więc podejść do tematu rozsądnie, i sklecić skład na przeczekanie. jakiś fajny, ambitny, ciekawy. Żadnych Harrisów, MJJ i innych zgranych kart. trzon drużyny, który wsparty Motoareną, da nam utrzymanie- już jest. Lahti plus młody Holder to jest dobra droga, ale ten pierwszy już gdzieś podpisał. sam młody Holder? no nie wiem... młody Holder i Walasek jako oczekujący i jeżdżący w Nice- już prędzej.
    Pawełek będzie miał lepiej, bo pojeździ 6x na wyjazdach (a może czasem w domu). Miedziak może się odbuduje, bo nie będzie zmieniany i "gotowany" przez Jacka. Holder w Toruniu będzie latał... a za rok dziadek na emeryturę i to będzie czas na kuszenie Taia. grunt, żeby reszta drużyny na 2018 się w 2017 wykrystalizowała (ala tegoroczna Sparta z Milikiem i Woźniakiem).
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  21. Powrót do góry    #1411
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    to juz nawet nie chodzi o to, kto ile chce, ale o to, o co tak ulepionym skladem mozna jechac. licytowanie sie o Madsena, Bobera, a jeszcze lepiej- o AJ, to żarty żużlowej dekady.
    Na chwilę obecną kogo byśmy nie wzięli, to jedziemy w najlepszym wypadku o PO. w najlepszym. Warto więc podejść do tematu rozsądnie, i sklecić skład na przeczekanie. jakiś fajny, ambitny, ciekawy. Żadnych Harrisów, MJJ i innych zgranych kart. trzon drużyny, który wsparty Motoareną, da nam utrzymanie- już jest. Lahti plus młody Holder to jest dobra droga, ale ten pierwszy już gdzieś podpisał. sam młody Holder? no nie wiem... młody Holder i Walasek jako oczekujący i jeżdżący w Nice- już prędzej.
    Pawełek będzie miał lepiej, bo pojeździ 6x na wyjazdach (a może czasem w domu). Miedziak może się odbuduje, bo nie będzie zmieniany i "gotowany" przez Jacka. Holder w Toruniu będzie latał... a za rok dziadek na emeryturę i to będzie czas na kuszenie Taia. grunt, żeby reszta drużyny na 2018 się w 2017 wykrystalizowała (ala tegoroczna Sparta z Milikiem i Woźniakiem).
    Wszystko cacy ale na co liczysz po sezonie 2017?
    1) że Jack dojrzeje do zawodnika na śrd. 1,5?
    2) Tai za Grega to na pewno strzał marketingowy ale czy wyniki to obronią? Mam wątpliwość szczególnie na Motoarenie..

    Przyjście Taia za Grega was wzmocni pod warunkiem, że nie będzie w 2018 roku luki po Vaculiku bo jak rozumiem w 2017 jest ona już chyba pewna

  22. Powrót do góry    #1412
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie moja sprawa, ale ja bym tak z tym utrzymaniem nie szarżował
    Nicki, Madsen, gdzieś muszą pójść, więc zostaje im Częstochowa i Rybnik.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #1413
    Użytkownik Awatar wujek_sam
    Dołączył
    23-05-2009
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 49 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie moja sprawa, ale ja bym tak z tym utrzymaniem nie szarżował
    Nicki, Madsen, gdzieś muszą pójść, więc zostaje im Częstochowa i Rybnik.
    I tak nie spadniemy. Po sezonie zakończonym na ostatnim miejscu grzecznie nas poproszą żebyśmy zostali i wystosują ładne kolorowe zaproszenie do ekstralipy.

    ps. Bober we Wroclawiu. A my cierpliwie czekamy. Ciekawe który plan jest już wdrażany Z, Ź czy Ż?

  24. Powrót do góry    #1414
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A skąd ta pewność? Tarnów awansuje, to nie widzę powodów, żeby ktoś miał zapraszać spadkowicza
    Megalomania w tym klubie i środowisku to jest jakiś level hard i może m.in. dlatego prawie nikt nie chce tu jeździć.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    vicar (27-10-2016)

  26. Powrót do góry    #1415
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Wszystko cacy ale na co liczysz po sezonie 2017?
    1) że Jack dojrzeje do zawodnika na śrd. 1,5?
    Ryan Sullivan w 1996 roku przychodził do Torunia w wieku 21 lat jako brązowy medalista IMŚ. Poza tym to za wiele o tym zawodniku wtedy nie słyszałem a chłonąłem wyniki wtedy niemal wszystkie.
    Miał być straszakiem na cienkiego w tym sezonie Lorama, a skończył sezon ze średnią 2,5 pkt/bieg startując w 11 meczach.
    Ja nie twierdzę, że mały Holder będzie aż tyle w stanie zapunktować, no ale ta średnia w drugiej części przyszłego sezonu około 1,5 pkt jest realna.

    A co do Bobra. Nasi działacze w ubiegłym tygodniu informowali, że z tych juniorów którzy są "do wzięcia" nie ma nikogo godnego KST Przynajmniej po tym jak się powyższe "gwiazdy" wyceniają.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 27-10-2016 o 14:43

  27. Powrót do góry    #1416
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez wujek_sam Zobacz posta
    I tak nie spadniemy. Po sezonie zakończonym na ostatnim miejscu grzecznie nas poproszą żebyśmy zostali i wystosują ładne kolorowe zaproszenie do ekstralipy.

    ps. Bober we Wroclawiu. A my cierpliwie czekamy. Ciekawe który plan jest już wdrażany Z, Ź czy Ż?
    Czyli Wrockowi jedynie Leszno może podskoczyć w młodzieżowym, Drabik i Bober.. Widzę że Dobrucki na kadrze chyba go zakręcił :/

    Zaczyna mnie Gajewski z Terminskim lekko wku...rzać

  28. Powrót do góry    #1417
    Użytkownik Awatar wujek_sam
    Dołączył
    23-05-2009
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 49 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A skąd ta pewność? Tarnów awansuje, to nie widzę powodów, żeby ktoś miał zapraszać spadkowicza
    Megalomania w tym klubie i środowisku to jest jakiś level hard i może m.in. dlatego prawie nikt nie chce tu jeździć.
    Pewności nie ma. Ale widzimy co się działo w ostatnich sezonach.
    Tarnów to musi odjechać sezon w I lidze, jakie będzie zainteresowanie kibiców i jaki będzie bilans po sezonie to się okaże.
    Nie to żebym się czepiał, ale Włókniarz jeśli chodzi o gwarancję stabilności to wiemy jak rokuje.
    A jak wszystkim będzie się dobrze wiodło to ekstraligę się powiększy, żeby N-ka mogła relacje z Motoareny przeprowadzać.
    Przecież tu zawsze takie zawody atrakcyjne i deszcz nie pada, dziewczyny super i w ogóle fajnie to wszystko oświetlone

  29. Powrót do góry    #1418
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No w tym roku jakoś Tarnów spadł i koniec śpiewki. To samo będzie z Toruniem, jeśli zajmie ostatnie miejsce.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Powrót do góry    #1419
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Jeszcze odnośnie Jack Holdera. Obstawiam, że grubasom sprzątnie go sprzed nosa Wandzia z Krakowa

  31. Powrót do góry    #1420
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie moja sprawa, ale ja bym tak z tym utrzymaniem nie szarżował
    Nicki, Madsen, gdzieś muszą pójść, więc zostaje im Częstochowa i Rybnik.
    Tak. I ten Madsen z Ulamkiem zapewnia Czewie utrzymanie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #1421
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Może tak, może nie. Ja bym taki pewny nie był.
    Pedersen, Jonsson, Madsen, Ułamek, Musielak, Polis, Gruchalski (Dróżdż?), to tak dużo gorzej niż np. Hancock Holder Holder Paweł Miedziński IKS i Krakowiak? Mam wątpliwości. Pomarzyć chyba można co ?

    Nie skazuje ekipy Termińskiego na spadek, ale tak kategorycznie bym tego nie wykluczał na zasadzie "bo jest Czewa", albo "bo i tak nas zaproszą" (to w ogóle bezczelne myślenie).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #1422
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Może tak, może nie. Ja bym taki pewny nie był.
    Pedersen, Jonsson, Madsen, Ułamek, Musielak, Polis, Gruchalski (Dróżdż?), to tak dużo gorzej niż np. Hancock Holder Holder Paweł Miedziński IKS i Krakowiak? Mam wątpliwości. Pomarzyć chyba można co ?

    Nie skazuje ekipy Termińskiego na spadek, ale tak kategorycznie bym tego nie wykluczał na zasadzie "bo jest Czewa", albo "bo i tak nas zaproszą" (to w ogóle bezczelne myślenie).
    Podobno Czewa jest biedna, a jak można się domyślać Leos, Dzik i Andrzej chca porownywalnych kontraktow z Martinkiem...
    Czewe bedzie na to stac?

  34. Powrót do góry    #1423
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Podobno Czewa jest biedna, a jak można się domyślać Leos, Dzik i Andrzej chca porownywalnych kontraktow z Martinkiem...
    Czewe bedzie na to stac?

    A co to za problem, zastaw się a postaw, później zgłoś bankructwo i załóż inny podmiot, może znowu dostaniesz zaproszenie do E-ligi

  35. Powrót do góry    #1424
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No nie wiem, ale inne kluby mają praktycznie gotowe składy, więc Czewa będzie w wygodnej sytuacji, gdzie podaż przewyższy popyt. Chociaż mam wrażenie, że te medialne gadki Termińskiego, to element negocjacji z Madsenem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Yozayan (27-10-2016)

  37. Powrót do góry    #1425
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Chociaż mam wrażenie, że te medialne gadki Termińskiego, to element negocjacji z Madsenem.
    Toż to wiadomo. On w media, nasi w media

    Cała trójka nie podpisze w Czewie, podpisze 2 (Dzik i Andreas) Czewa, jak my, sentymentalne

  38. Powrót do góry    #1426
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie wiem, ale inne kluby mają praktycznie gotowe składy, więc Czewa będzie w wygodnej sytuacji, gdzie podaż przewyższy popyt. Chociaż mam wrażenie, że te medialne gadki Termińskiego, to element negocjacji z Madsenem.
    Czyli Czewa jest w wygodnej sytuacji a my już nie ? Bez przesady Nicki w Czewie, Madsen + drugi brat w Toruniu.Na juniorce IKS i Krakowiak.Utrzymamy się.

  39. Powrót do góry    #1427
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Czyli Czewa jest w wygodnej sytuacji a my już nie ? Bez przesady Nicki w Czewie, Madsen + drugi brat w Toruniu.Na juniorce IKS i Krakowiak.Utrzymamy się.
    Tylko jak to się ku... ma do zapowiadanej walki o złoto?

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi snoopski za jego przydatny post!

    Stev (27-10-2016)

  41. Powrót do góry    #1428
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Busz,
    jesli w/w wyladuja w jednym klubie np.Czewie, to automatycznie Rybnik zostaje bez wzmocnien.
    Poza tym, jak dla mnie GKM rowniez slabszy.
    Jezeli my z Krakowiakiem i IKS em mamy juniorow na 1 pkt. w meczu,oni maja na -1.
    Zreszta pogdybac mozna a do rozmowy o szansach wrocimy jak beda znane sklady.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #1429
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ja nie twierdzę, że to jest zespół na spadek (bez Madsena), ale po prostu nie uważam, aby to było niemożliwe i aby pozostałe zespoły były dużo słabsze.
    Rybnik może wziąć Zagara, mają jeszcze Łogaczowa. No i Worynę na juniorce.
    A z juniorami GKM, to raczej bym postawił 0-0.
    Oczywiście, w sezonie to już zdecyduje forma. Czyli np. czy Holder będzie jeździł tak jak ostatnie 2 miesiące sezonu, czy też może będzie chlał całą zimę, co przełoży się na spadek. Dla mnie obie opcje są równie realne na dziś. No i szczęście. Ale budowa takiego składu (bez Madsena), to walka (mniej lub bardziej nerwowa) o utrzymanie, a nie o PO.

    Jeszcze odpowiadając wyżej Słoniowi: No Czewa jest od Torunia przynajmniej w o tyle lepszym położeniu, że nie "śmierdzi" im Pedersen. Nie mówię, że ja bym go chciał w swojej drużynie, pewnie nie. Ale w jakiś sposób to napięcie Pedersen - Toruń wykrzywia trochę rynek. Jak i parę kwestii związanych z tym, że z przyczyn poza finansowych kilku zawodników nie chciało jeździć w drużynie z Torunia.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 27-10-2016 o 17:37
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #1430
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ja nie twierdzę, że to jest zespół na spadek (bez Madsena), ale po prostu nie uważam, aby to było niemożliwe i aby pozostałe zespoły były dużo słabsze.
    Rybnik może wziąć Zagara, mają jeszcze Łogaczowa. No i Worynę na juniorce.
    A z juniorami GKM, to raczej bym postawił 0-0.
    Oczywiście, w sezonie to już zdecyduje forma. Czyli np. czy Holder będzie jeździł tak jak ostatnie 2 miesiące sezonu, czy też może będzie chlał całą zimę, co przełoży się na spadek. Dla mnie obie opcje są równie realne na dziś. No i szczęście. Ale budowa takiego składu (bez Madsena), to walka (mniej lub bardziej nerwowa) o utrzymanie, a nie o PO.

    Jeszcze odpowiadając wyżej Słoniowi: No Czewa jest od Torunia przynajmniej w o tyle lepszym położeniu, że nie "śmierdzi" im Pedersen. Nie mówię, że ja bym go chciał w swojej drużynie, pewnie nie. Ale w jakiś sposób to napięcie Pedersen - Toruń wykrzywia trochę rynek. Jak i parę kwestii związanych z tym, że z przyczyn poza finansowych kilku zawodników nie chciało jeździć w drużynie z Torunia.
    Tylko czy Leon aż tak waży w tych dywagacjach?
    Z nim wg mnie bijemy się o medal, niekoniecznie zloty. Bez niego mamy zespół na spadek? Przesada.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  44. Powrót do góry    #1431
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Z kolei Toruń jest w o tyle lepszym położeniu ze wolni na rynku zawodnicy mając porównywalne oferty z Częstochowy i Torunia wybiorą Toruń . Stąd nie rozumiem dlaczego do skladu Częstochowy dopisałeś Madsena.Gdyby jednak faktycznie się stało to i tak mam przeczucie że Ekstraliga nie pozwoliłaby nam spaść - i nie jest to broń Boże jakaś megalomania tylko realna ocena sytuacji. Znaczenie Torunia dla Elipy jest daleko,daleko większe niż Tarnowa.

  45. Powrót do góry    #1432
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Stąd, że przez ostatnie XX wpisów, były rozkminiane składy bez Madsena. To ja konkluduję, że niekontraktowanie Madsena, to jednoczesne wzmocnienie Włókniarza, bo gdzieś Duńczyk przecież będzie jeździł. Proste. Tak, znaczenie dla Ekstraligi, "nie dadzą nam spaść". Skrajna pycha i megalomania. Przypuśćmy, że Toruń w takich czy innych okolicznościach spada z ligi, Tarnów awansuje z I i spełnia wszystkie wymogi. Na jakiej zasadzie wyobrażasz sobie pozostanie Torunia w Ekstralidze?

    Wg mnie z Madsenem - 5/6 miejsce, a bez 5-8 miejsce
    ps. Chyba, że Leszno wypożyczy jednak Termińskiemu Kaczmarka z zastrzeżeniem braku możliwości jazdy przeciwko UL.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 27-10-2016 o 18:09
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    vicar (27-10-2016)

  47. Powrót do góry    #1433
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    Wygląda na to, że temat Madsena już też zamknięty?


    Przynajmniej wg wszechwiedzącego Ostafy

    edit: to nie Ostafa, a Adamczyk
    Ostatnio edytowane przez longlay1 ; 27-10-2016 o 18:08

  48. Powrót do góry    #1434
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Z tym "e-lipa nie da nam spasc" to jakis niesmaczny zart.
    Osme miejsce w przyszlym sezonie oznacza spadek i zadne lesne ludki
    z centrali tego nie zmienia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #1435
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z tym "e-lipa nie da nam spasc" to jakis niesmaczny zart.
    Osme miejsce w przyszlym sezonie oznacza spadek i zadne lesne ludki
    z centrali tego nie zmienia.
    Nie no nie róbmy se jaj panowie

    Hancock
    Holder
    Przedpełski
    Miedziński
    Jensen/Zagar/Pedersen/Lindgren

    To jest wciąż drużyna na top 4 nawet z dwoma parasolami na juniorce.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (27-10-2016)

  51. Powrót do góry    #1436
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    ps. Chyba, że Leszno wypożyczy jednak Termińskiemu Kaczmarka z zastrzeżeniem braku możliwości jazdy przeciwko UL.
    Taki zapis od jakiegoś czasu jest niezgodny z regulaminem

  52. Powrót do góry    #1437
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z tym "e-lipa nie da nam spasc" to jakis niesmaczny zart.
    Osme miejsce w przyszlym sezonie oznacza spadek i zadne lesne ludki
    z centrali tego nie zmienia.
    Dokładnie, Orzeł, Tarnów i Gdańsk już zapowiadają, że chcą awansować. Nie będzie zlituj się, jeśli KST zajmie ostatnie miejsce w SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #1438
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dokładnie, Orzeł, Tarnów i Gdańsk już zapowiadają, że chcą awansować. Nie będzie zlituj się, jeśli KST zajmie ostatnie miejsce w SE.
    Tak zobaczysz Toruń na ostatnim miejscu w SE jak świnia niebo.

  54. Powrót do góry    #1439
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Tak zobaczysz Toruń na ostatnim miejscu w SE jak świnia niebo.
    Bzdury piszesz. Jak zwykle zresztą.

    Trochę słabszy skład, jakaś kontuzja jednego z liderów, i już może być różnie. Przykład tegorocznego Leszna doskonale to pokazuje. A ty już wiesz, że ta czy inna ekipa na pewno nie spadnie na dół tabeli.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #1440
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Przecież to jest żenada top level, żeby klub z budżetem na poziomie 9 baniek miał jechać o utrzymanie...
    Sezon transferowy został rozegrany tak jak szkolona jest młodzież, czyli wcale.
    Wychodzi na to, że działacze byli pewni pozostania wszystkich. Nie było alternatywy od początku i jeden Vaculik wydymał nas tak, że zamiast jechać o medal będziemy klepać się cały rok o utrzymanie z biedną Czewą.
    Skład z Walaskim czy drugim Holderem na papierze nie zapewnia nawet kompletu wygranych na MA z teoretycznie słabszymi zespołami. Na wyjazdach to będzie drużyna ala Grudziądz 2016.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •