Strona 49 z 315 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,161 do 2,205 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #2161
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,709
    Kliknij i podziękuj
    205
    Podziękowania: 916 w 464 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Troche to przypomina UT 2016. Jeden ogarniety senior, kompletny brak juniorki a reszta mieszanina jakotakiej przyzwoitosci/przecietnosci z wynalazkami...
    Odnoszę podobne wrażenie. Z tą różnicą że wasza beznadziejna juniorka z założenia zbierala w palnik, a nasza czasem coś w 2017 przywiezie. Co niekoniecznie moze byc jej zasługa. Mnie jednak jakoś tak w kościach łamie, że Krakowiak zrobi lepsza średnia niż bober, ale drużyny bym na tym nie budował.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0, 0, 2, 3, 2, 3,

  2. Powrót do góry    #2162
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,825
    Kliknij i podziękuj
    7,862
    Podziękowania: 7,418 w 4,375 postach
    No tak, z tym, ze Sady jaki by dziad nie byl to jednak juniorke nam wzmocnil ŚP Rempałą... a ze stalo sie tak a nie inaczej...
    Termos z zalozenia odpuszcza juniorow - no chyba, ze kogos jeszcze sprowadzi, ale nie widac nidzie na horyzoncie mlodego ktory moglby zmienic oblicze druzyny.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #2163
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,316
    Kliknij i podziękuj
    6,550
    Podziękowania: 8,917 w 4,909 postach
    Podobno Stalkowski bedzie jednak Aniolem,ale nie traktuje tego jako wzmocnienie a
    jedynie jako kolejnego do walki o sklad.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #2164
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,825
    Kliknij i podziękuj
    7,862
    Podziękowania: 7,418 w 4,375 postach
    Jak mu palma nie odbije to walke o sklad wygra. Jakby nie patrzec konkurencja niespecjalna. Ja to uznaje za wzmocnienie - lepiej miec 3 slabeuszy niz 2.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #2165
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Jesli bedzie Michael, to bedziemy mieli sredni skladzik
    Przynajmniej jak beda wyjazdy do Gorzowa, Zielonej, Wrocka czy Leszna, to mozna bedzie spokojnie odliczac czy nasi przekrocza 30, nie bedzie wstydu
    Cos tam powalcza z Rybnikiem, Czestochowa i Grudziadzem
    Mecze u nas beda bardzo interesujace
    Jestem dobrej mysli...

  6. Powrót do góry    #2166
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Kto teraz z juniorów ma nam ratować wynik?
    Powiem Ci jak się sezon zacznie. A do tego nie będzie w składzie Smitha, Puzona i M. Jagusia czyli 3 seniorów co ledwo 1.0 na bieg ogarniali, albo i nie.

  7. Powrót do góry    #2167
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,534
    Kliknij i podziękuj
    5,806
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    Madsen = nieco gorsza Dudka. Stać go na dużo więcej w speedwayu i moim zdaniem, jeszcze to osiągnie. Ma idealne warunki. W przeszłości różne zawirowania zdrowotne go zatrzymały + też trochę zwichrowana bania. Ale to jest zawodnik, na którego moim zdaniem warto stawiać i odpuszczenie go (w takiej sytuacji geopolitycznej) uważam za błąd sporego kalibru. Na pewno lepszy jeden Madsen niż MJJ + Walasek. MJJ też ma duże możliwości, w 2012 jeździł kapitalnie, inteligentnie. Ale niestety "coś się popsuło". Mi to wygląda na brak motywacji.

    ps. Zamiast Walaska to trzeba było brać Lamparta w pakiecie. Sam Dawid nie jest na dziś słabszy od Walaska, a z brata talent dużej skali na lata...
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 05-11-2016 o 14:03
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    energo (05-11-2016), mandaryn (05-11-2016)

  9. Powrót do góry    #2168
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ja długo w żużlu nie siedzę, w porównaniu z tutaj obecnymi
    ale ten okres transferowy wydaje mi się bardzo chujovvy
    pozdrawiam czule
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  10. Powrót do góry    #2169
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    No cóż okazało się ,że odejście Vaculika zburzylo plany i nikt nie był przygotowany na taki scenariusz. Jak widać taki Zmora jest sprytniejszy i umiał się zabezpieczyć w przypadku proby odejścia zawodnika(poprostu część pieniędzy z umów sponsorskich za miniony sezon wypłaca po podpisaniu nowej umowy i tym sposobem ma zawodnika pod kontrolą).Czy to moralne czy nie to można dyskutować,nie ulega wątpliwości ,że było to skuteczne.
    Jeśli MJJ się potwierdzi to nasi poszli droga zgranej drużyny ktora jakiś tam potencjal ma. Ten sklad będzie fajny pod warunkiem ,że pojawi się jeszcze junior z zewnatrz i tutaj został chyba tylko Kaczmarek.

  11. Powrót do góry    #2170
    Początkujący
    Dołączył
    12-10-2016
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jest jeszcze taki asior jak Jura Pavlic.
    Nie zapominajmy o Chrisie Harrisie

  12. Powrót do góry    #2171
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    ja długo w żużlu nie siedzę, w porównaniu z tutaj obecnymi
    ale ten okres transferowy wydaje mi się bardzo chujovvy
    pozdrawiam czule
    Pewnie siedzę w tym kibicowskim żużlu dłużej, ale podzielam Twoje zdanie. Weszliśmy na równię pochyłą i tylko patrzeć, jak się poturlamy. Polityka tęgich panów od dłuższego już czasu leczy mnie z żużla i zdaje się, że wreszcie skutecznie. Może i dobrze...
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #2172
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,297
    Kliknij i podziękuj
    1,023
    Podziękowania: 2,241 w 1,222 postach
    Najsmutniejsze jest to, że praktycznie przez dziesięć lat nasza szkółka nie wypuściła żadnego zawodnika, który skutecznie walczyłby o punkty w juniorce i w razie kłopotów kadrowych mógłby zasilić formację seniorską.
    Młodszego z braci Przedpełskich nie liczę, bo Paweł to talent czystej wody, który w zasadzie nie jest "efektem" pracy rodzimych szkoleniowców. Zresztą, gdyby nawet go liczyć, to to i tak wyjątek potwierdzający regułę...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Powrót do góry    #2173
    Początkujący Awatar slimac
    Dołączył
    13-10-2016
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękował 5 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Najsmutniejsze jest to, że praktycznie przez dziesięć lat nasza szkółka nie wypuściła żadnego zawodnika, który skutecznie walczyłby o punkty w juniorce i w razie kłopotów kadrowych mógłby zasilić formację seniorską.
    Młodszego z braci Przedpełskich nie liczę, bo Paweł to talent czystej wody, który w zasadzie nie jest "efektem" pracy rodzimych szkoleniowców. Zresztą, gdyby nawet go liczyć, to to i tak wyjątek potwierdzający regułę...
    Z tego co kojarzę to Pweł jest młodszym bratem

    Tak czytam te wszystkie marudzenia typu : "jak jest źle, równia pochyła, żużel w Toruniu się stacza..." itp itd... i całkowicie was nie rozumiem. Przecież nie zawsze uda się ugrać czegoś extra, w przyszłym sezonie będzie tak a nie inaczej i chyba większość z was jest kibicami sukcesu. Trochę więcej wiary!! Może nie jestem długoletnim kibicem bo tym sportem zaraziłem się pod koniec nieszczęsnego sezonu 2013 (wcześniej uważałem żużel za sport dla idiotów - "4 zawodników jeżdżących w koło"....) ale chyba więcej mam wiary niż większość z was - starych wyjadaczy. Może być tak, że każdy z zawodników pojedzie piach i sezon skończy się spadkiem. A może być tak, że Chris pojedzie jak za czasów gdy zdobył mistrzostwo, Paweł też troszkę się poprawi, ogarnie się Adrian, Greg też pojedzie swoje, MJJ w końcu wróci do swojej najlepszej formy a juniorka zaskoczy i pojedzie w miarę dobrze (wystarczy 3:3 w biegach juniorskich) i możemy znów "bić" się o medale. Ten sport jest całkowicie nieprzewidywalny, i naprawdę nie ma co się spinać i większości z toruńskich forumowiczów - kibiców życzę więcej wiary...

  15. Powrót do góry    #2174
    Początkujący Awatar khylthorn
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Witam wszystkich przy okazji mojego pierwszego postu. Kibicem Apatora jestem od dziecka, choć teraz nie mieszkając w Toruniu to już częściej tylko w tv niż na stadionie ale sercem zawsze z drużyną. Patrząc na tegoroczne ruchy transferowe faktycznie nie wygląda to dobrze, ale bywało gorzej. Pamiętam np. sezon 2005 gdzie skład był co najwyżej średni a był to jeden z moim zdaniem najlepszych sezonów, wtedy naprawdę każde zwycięstwo cieszyło a porażki dawało się przeżyć. Gorzej jak jest dreamteam bo wtedy nawet jedna porażka to koniec świata. Z resztą mam wrażenie, że nasza drużyna zawsze lepsze wyniki osiągała w teoretycznie gorszych składach niż w tych najmocniejszych (może mniejsza presja i więcej luzu w parkingu?). Z MJJ może być różnie ale jeśli będzie atmosfera w drużynie i na trybunach to myślę, że może złapać wiatr w żagle i jeszcze powalczymy w play-offach a sezon będzie podobny do tamtego. Swoją drogą ktoś się orientuje co się teraz dzieje z Karolem Ząbikiem? Czy jeszcze ma jakieś plany próby powrotu czy w szkółce pomaga?

  16. Powrót do góry    #2175
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,316
    Kliknij i podziękuj
    6,550
    Podziękowania: 8,917 w 4,909 postach
    Karol pomaga/l ojcu w Stali.Na tor juz nie wroci.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #2176
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 132 w 88 postach
    W 2005 roku byliśmy na początku poważnej zapaści finansowej, tu nie ma czego porównywać. Na chwilę obecną mamy stabilny, wypłacalny klub, z wysokim budżetem. To, że zmontowano taki, a nie inny skład należy nazwać po imieniu - czyli nieudolnością dwóch Grubych Panów. Zaczęło się od mydlenia oczu walką o złoty medal. Potem było mydlenie oczu z planem B,C,D,E,F,G,H,I,J,K... i tak dalej. A skończy(ło) się na dwóch super-hiper transferach: Walasek i Jepsen Jensen. A część z Was jeszcze pisze, że w sumie to super skład i jak ten, czy tamten wypali to będzie wielkie ŁAŁ. A co będzie jak przykładowo Hancock czy Holder złapią w dowolnym momencie sezonu kontuzję na 3-4 tygodnie? Boje się myśleć.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pawko.trn za jego przydatny post!

    Klancyk (05-11-2016), stone_gossard (05-11-2016)

  19. Powrót do góry    #2177
    Początkujący Awatar khylthorn
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Oczywiście, że finansowo to zupełnie nieporównywalna sytuacja i tamten skład wynikał z problemów finansowych a teraz z wystawienia przez Vacula i żelaznego trzymania się polityki „za nikogo nie przepłacę choćby nie wiem co”. Chodziło mi o to, że mimo kiepskiego składu mecze oglądało się z wypiekami na twarzy i zdartymi gardłami a każde zwycięstwo smakowało cudownie i liczę, że w 2017 będzie podobnie. W ostatnich latach trochę przyzwyczailiśmy się do dobrego i zwycięstwa były planem minimum. Mam tylko nadzieję, że polityka nie licytowania się o zawodników dobrze wpłynie na długoterminową stabilność klubu i pozwoli np. w przyszłym roku uzupełnić skład kolejnym Monsterem, a w tym sezonie rozjeżdżą się młodzi. Fakt, że na początku sezonu frekwencja pewnie spadnie ale jak okaże się, że skład gwarantuje emocje do ostatniego wyścigu to powinno być lepiej. Może jestem niepoprawnym optymistą.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi khylthorn za jego przydatny post!

    marass (05-11-2016)

  21. Powrót do góry    #2178
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Chciałbym coś napisać do cholery ale tak szczerze to nie wiem, co na to wszystko powiedzieć.
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #2179
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    I nawet Zagara nie wyrwaliśmy.
    !Adrian walcz!

  23. Powrót do góry    #2180
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    984
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Wierzę w to, że "nie chcieliśmy". No nic pozostaje zaufać naszym działaczom i rozliczyć ich ewentualnie po sezonie.

  24. Powrót do góry    #2181
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Zawsze kibicuję temu klubowi, staram się nie krytykować, często bronilem Gajewskiego i Terminskiego, no ale to co odje...li w tym okienku to jest dramat. I teraz pytanie - gdzie Dzik ?

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Słoniu za jego przydatny post!

    Oracle (05-11-2016)

  26. Powrót do góry    #2182
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    W 2005 roku byliśmy na początku poważnej zapaści finansowej, tu nie ma czego porównywać. Na chwilę obecną mamy stabilny, wypłacalny klub, z wysokim budżetem. To, że zmontowano taki, a nie inny skład należy nazwać po imieniu - czyli nieudolnością dwóch Grubych Panów. Zaczęło się od mydlenia oczu walką o złoty medal. Potem było mydlenie oczu z planem B,C,D,E,F,G,H,I,J,K... i tak dalej. A skończy(ło) się na dwóch super-hiper transferach: Walasek i Jepsen Jensen. A część z Was jeszcze pisze, że w sumie to super skład i jak ten, czy tamten wypali to będzie wielkie ŁAŁ. A co będzie jak przykładowo Hancock czy Holder złapią w dowolnym momencie sezonu kontuzję na 3-4 tygodnie? Boje się myśleć.
    I tu właściwie zawiera się meritum naszych obaw, pawko dobrze to ujął. Zakładamy bowiem optymistyczny scenariusz, że dziadzia i Holder pojadą na swoim poziomie, a reszta się poprawi w stosunku do 2016. A co jeśli nie?????? albo kontuzje złapie np. Holder??? takim składem nie nawiążemy nawet walki z Czewą (która moim zdaniem ugrała znacznie więcej niż się spodziewałem, pytanie czy kasa na to jest??).
    Nie mamy juniorów, mamy dwóch pewnych seniorów na 10-12 pkt i dwóch na 6-8 pkt i to u siebie.

    Jeszcze raz podkreślę, wszystko bym rozumiał gdyby tłumaczenie było takie: nie ma kasy !!! nie ma sponsorów!!! nie ma szkółki, w ogóle k.. nic nie ma!!! jedziemy o przeżycie!!! wówczas ten skład biorę w ciemno. A tak, jak dla mnie to nasi wielcy zarządzający klubem zostali wydymani bez mydła, a za porażki w sezonie 2017 będę winił właśnie ich, nie drużynę, bo ta w tym składzie wyżej ....... nie podskoczy.
    i do tego ta szkółka widmo ................. a pies ........

  27. Powrót do góry    #2183
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Dzik naprawdę na chwilę obecną w Lesznie. Jeśli podpisze gdzieś indziej to już pewnie w nowym sezonie w pierwszym oknie transferowym (maj?).

  28. Powrót do góry    #2184
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,860
    Kliknij i podziękuj
    4,023
    Podziękowania: 1,621 w 1,054 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Dzik naprawdę na chwilę obecną w Lesznie. Jeśli podpisze gdzieś indziej to już pewnie w nowym sezonie w pierwszym oknie transferowym (maj?).
    Mrozek wydaje się byc w sytuacji bez wyjscia

  29. Powrót do góry    #2185
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    To prawda. Brak solidnych polskich seniorów musi nadrobić zagranicznym liderem. Tylko czy będzie szalał nie mając pokrycia? Czy Dzik zejdzie z oczekiwań? No i pytanie zasadnicze - czy naprawdę w Lesznie czekają na niego pieniądze niezależnie od aneksu finansowego?

  30. Powrót do góry    #2186
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,860
    Kliknij i podziękuj
    4,023
    Podziękowania: 1,621 w 1,054 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    To prawda. Brak solidnych polskich seniorów musi nadrobić zagranicznym liderem. Tylko czy będzie szalał nie mając pokrycia? Czy Dzik zejdzie z oczekiwań? No i pytanie zasadnicze - czy naprawdę w Lesznie czekają na niego pieniądze niezależnie od aneksu finansowego?
    ad1. juz Mrozek kase bedzie miał na NP
    ad2. chyba bedzie musiał zejśc z ceny
    ad3. najwyżej bedziemy mega frajerami choć regulamin zakłada max 150tys za podpis + punktówka, a kwestie dodatkowych profitów czytaj: kasa od sponsora cóż to już jego problem, chyba

  31. Powrót do góry    #2187
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    oj jakie biadolenie
    Mój znajomy niemiaszek powiada : Viel Feind, Viel Ehr (co Ty na to Piotrze ), co podobno oznacza większe zagrożenie większy honor,
    a tutaj wiekszosc siusia w majtki

  32. Powrót do góry    #2188
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,047
    Kliknij i podziękuj
    839
    Podziękowania: 1,040 w 717 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    ad3. najwyżej bedziemy mega frajerami choć regulamin zakłada max 150tys za podpis + punktówka, a kwestie dodatkowych profitów czytaj: kasa od sponsora cóż to już jego problem, chyba
    Byczek no i co zrobiłeś? Obudziłeś Mariusza, który zaraz wpadnie na krótki ale konkretny wykładzik :/

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Dominik (05-11-2016)

  34. Powrót do góry    #2189
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Jeszcze raz podkreślę, wszystko bym rozumiał gdyby tłumaczenie było takie: nie ma kasy !!! nie ma sponsorów!!! nie ma szkółki, w ogóle k.. nic nie ma!!! jedziemy o przeżycie!!! wówczas ten skład biorę w ciemno. A tak, jak dla mnie to nasi wielcy zarządzający klubem zostali wydymani bez mydła, a za porażki w sezonie 2017 będę winił właśnie ich, nie drużynę, bo ta w tym składzie wyżej ....... nie podskoczy.
    i do tego ta szkółka widmo ................. a pies ........
    Kasa jest, skoro Iversenowi zaproponowali wysoki kontrakt. Zmora okazał się sprytniejszy.
    Może po prostu nasi uznali, ze nie ma sensu przepłacać za zawodników przecietnych ? Mam na mysli Zagara i Madsena. Nie mieli przekonania do ich umiejetnosci, nie chcieli uczestniczyć w negocjacjach.

    Weźmy pod uwage, że okres transferowy mamy w tym roku miesiac szybciej. Efekt tego taki, ze gdy my fokusowalismy sie na finale, kilku fajnych zawodnikow na miejsce Vaca przedluzylo juz kontrakty - bracia Lagutowie, Lindbaeck, Fricke. A Kolodziej ugadany byl w Lesznie.
    Gdy 11.10 Martin oswiadczyl, ze sie zmywa, z wolnych zawodnikow na jego poziomie byl Pedersen i Iversen. Pedersen wiadomo, Iversen juz tez. Reszta zawodnikow nie byla warta pieniedzy, ktorych oczekiwali. Jensen, Holder i Hansen są perspektywiczni, za normalne pieniadze. Walasek to pomylka.

    Inna sprawa - wierzy tu ktoś, że Wlokniarz stac na sklad, ktory kontraktuja ? Jesli przyjdzie tam Pedersen, to stawiajmy ostro na Jacka Holdera, jak cos i tak utrzymamy sie przy zielonych stoliku zamiast Wlokniarza, ktory poleci znowu za dlugi...

  35. Powrót do góry    #2190
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,534
    Kliknij i podziękuj
    5,806
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    No lepiej przepłacić Walaska
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #2191
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    MJJ perspektywiczny? może pięć lat temu był, teraz to zmarnowany talent z którego nic już nie będzie.
    To już bardziej wierzę w odbudowę Miedziaka, w którym drzemią niezliczone pokłady talentu, ambicji, umiejętności i niespotykanej wręcz techniki opanowania motocykla żużlowego !!!

  37. Powrót do góry    #2192
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Zapisz cię sobie tego posta Walasek będzie reaktywacja a MJJ przebudzenie i sezon życia.
    Tak samo uważam że będzie z Nickusiem sezon najlepszy od lat będzie mieć

  38. Powrót do góry    #2193
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 132 w 88 postach
    No, MJJ się przebudzi i przy dobrych wiatrach dobije do średniej 1.5

  39. Powrót do góry    #2194
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Kasa jest, skoro Iversenowi zaproponowali wysoki kontrakt. Zmora okazał się sprytniejszy.

    Otóż to. Zmora okazał się sprytniejszy, gdy chodzi o Vacula, gdy chodzi o Puka. Jakieś Zmory mnie nie interesują, kibicuję innemu klubowi i mam prawo wymagać, by jego kierownictwo było sprytniejsze, operatywniejsze od innych. W końcu biorą za to pieniądze i zapewne nie najniższą krajową (nawet gdyby było to najniższe to niczego nie tłumaczy). Liczą się efekty i z tego jako kibic mam prawo je oceniać. I nie ma to nic wspólnego z sikaniem w majtki, czy poprzewracaniem w głowie.
    Co do Vacula: nie chcę Go tu bronić, ale koledzy - ten facet był członkiem naszej drużyny, jeździł mecze przez cały sezon, bywał przy różnych okazjach w klubie, na stadionie, na treningach, jakoś nikt przez cały czas nie zauważył, że jest jakiś problem, jak się okazało poważny, bo pocałował nas w efekcie w d... Coś tu nie pasuje, nie sądzicie?
    A swoją drogą zachodzę w głowę, jak to jest? Klub ponoć profesjonalny, od długiego czasu wzorcowo wypłacalny, z światowej klasy stadionem i zapleczem, liczną bazą kibicowską ma kłopoty z pozyskaniem kadry, a jeśli już kogoś wartościowego pozyska, to tylko na krótko. Nie lubią nas? Czy może nie trawią atmosfery panującej w klubie? Wolą iść w niepewne, być może nawet przypuszczają, że mogą być kłopoty z nie tylko terminowymi płatnościami ale wręcz płatnościami w ogóle. Puk wolał wybrać dalszą jazdę w klubie, który obniżał kontrakty w ciągu sezonu niż przyjść na lukratywny ponoć kontrakt do Torunia. Toruń jest be, Toruń nie! Na Jowisza, dlaczego?
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 05-11-2016 o 23:56
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Klancyk za jego przydatny post!

    Stev (06-11-2016)

  41. Powrót do góry    #2195
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,753
    Kliknij i podziękuj
    152
    Podziękowania: 812 w 465 postach
    Młody Holder, to nie Ward. Odrzut z Leszna w postaci Kaczmarka może by coś zmienił, ale do tego też nie dojdzie. Nawet Zegar został przebity przez Cz-wę. To z kim nasze szefostwo ma szanse się licytować? Przypuszczam, że więcej da Falubaz za oczekującego Dzika, niż my za jeżdżącego i wybierze opcje opieprzania się.
    O pomyśle MJJ/Walasek nawet mi się nie chce zużywać klawiatury.
    Ręka w nocniku, to za mało powiedziane.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    Stev (06-11-2016), snoopski (06-11-2016)

  43. Powrót do góry    #2196
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Przekładając to na pryzmat prowadzenia firmy, to wyglądałoby to tak:
    1. Płacę ci bardzo dobrze i na czas.
    2. Wymagam bardziej niż inni, bo patrz pkt. 1.
    3. Mam swoje humory jako szef, wydrę się na ciebie jak nawalisz, bo mogę, patrz pkt. 1
    4. Jak ci się nie podoba, to dowiedzenia, znajdę innego na twoje miejsce bo - patrz pkt. 1.

    U nas uwierzono w zbawienną moc wypłacalności. W terminie itp bla bla bla.
    Ale jeżeli ktoś z was pracował w kilku firmach (nie urzędach na boga) to wie, że pieniądze to nie wszystko.

    Są bardzo ważne, powiedzmy te 90% . Znam ludzi, którzy nie wytrzymywali presji zarabiając 10k na miesiąc. Szli do innej pracy za połowę tego.
    Może ta "atmosfera" jest tak gęsta, że jest nie do wytrzymania przez niektórych?
    Lista nazwisk tak bardzo topnieje, że kasa na pewno jest. Tyle że mało.... albo pkt 1.
    Tak trudnego okresu transferowego dawno nie pamiętam.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ARJ za jego przydatny post!

    Morciasz (06-11-2016)

  45. Powrót do góry    #2197
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No lepiej przepłacić Walaska
    Nie no, mysle ze Walasek przystal na swoja rzeczywista wartosc rynkowa : ) i zaloze sie o piwo, ze nie pojezdzi. gdyby ode mnie zalezalo, bralbym Madsena. Natomiast staram sie zrozumiec koncepcje Gajewskiego, a jednoczesnie widze, ze w sumie wielkiego wyboru nie mieli. Ocenimy te decyzje po pierwszych meczach. Rok temu wydawalo sie, ze robimy transfer zycia, wymieniajac Lagute/Doyla na Vaculika...

  46. Powrót do góry    #2198
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Zawsze kibicuję temu klubowi, staram się nie krytykować, często bronilem Gajewskiego i Terminskiego, no ale to co odje...li w tym okienku to jest dramat. I teraz pytanie - gdzie Dzik ?
    W Czwie.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #2199
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi zapewne o kasę. Albo więc Toruń nie jest tak wypłacalny jak myślimy, albo Wasz prezes jest na maksa oszczędny. Oszczędnego człowieka ciężko zmusić do rozrzutności tym bardziej kiedy ryzykuje swoją kasą. Oszczędność pomaga w biznesie, ale w żużlu niekoniecznie. Tutaj kluby podejmują ryzyko, budżety są napięte na maksa i przez drobne nieprzewidziane wydarzenie budżet może się posypać.

    W Toruniu pewnie takiego ryzyka nie macie, a budżet macie skalkulowany tak, że kasy nie braknie nawet gdyby było 5 000 kibiców i wysokie wygrane. Tylko że to bezpieczeństwo będzie kosztem słabszego składu. Myślicie, że Termińskiemu będzie się chciało po sezonie dokładać milion albo dwa? Jeśli oczekujecie tego od prezesa, to czemu Wy kibice nie zrobicie zrzuty w Toruniu powiedzmy po 10 tysięcy i wtedy dzwońcie do Dzika Albo nawet zrzućcie się po 1 000 PLN i Dzik będzie Wasz Łatwo się mówi, że ten czy tamten działacz, czy prezes dorzucili po milionie, ale samemu to nawet tysiąca byśmy pewnie dla klubu nie dali.

    Skoro prezes ma dokładać, to dlaczego nie kibice?
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 06-11-2016 o 00:59

  48. Powrót do góry    #2200
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panowie Termiński,Gajewski,czy sądzicie,że kibice to kupią????Powtórzę kolejny raz,mistrzostwo świata za zniweczenie dorobku drużyny z tego sezonu.Za półfinał,za mecze finałowe.Nadarzyła się wielka okazja do przyciągnięcia jeszcze większej liczby kibiców.I co?Skończy się lamentem właściciela po niskiej frekwencji na trybunach,tak jak obecnie lamentem kibiców na mieście z okresu kontraktowego.Dlaczego komentarze kibiców są pełne niepokoju o wynik sportowy tej obecnej starej nowej drużyny?Pytań za pewne więcej,ale wielka szkoda za ten mijający okres.Czy nadszedł okres gdy kibice będą musieli się przyzwyczaić do nowej roli,nowego miejsca drużyny toruńskiej w polskim żużlu?Drużyny średnio klasowych zawodników,drużyny środka,czy dolnych rejonów tabeli ligowej?Jak to jest,że było dobrze a jest źle?I jeszcze jedno,mam pytanie do tych wszystkich kolegów którzy byli obecni na Gali w CKK Jordanki może zdradzicie więcej szczegółów oficjalnych i tych za kulis.A chodzi o kontakty i stosunek Krużyńskiego do Vaculika,do Termińskiego i odwrotnie.Nie wierzę,żeby odejście Vaculika było tajemnicą.

  49. Powrót do góry    #2201
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,221
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 321 w 195 postach
    Witam. Moje wróbelki ćwierkały , że Wielki Komtur Przemyslaw von Termos upolował Dzika.
    Jutro w Lesznie owego Dzika mają wypuścić na wolność ,a Ten niechybnie znajdzie się w podtoruńskich kniejach i zapuszczone
    na owego nieboraka sieci powiodą go niechybnie na MA.
    Mam nadzieję , że nie ustawicie tam jakiejś nie daj Boże szubienicy.
    A tak serio czy Ktoś potwierdza ćwierkanie owego wróbelka bo podobno temat p.t. Nicki Aniołem znany jest od kilku przynajmniej dni.
    Pozdrawiam .

  50. Powrót do góry    #2202
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,469
    Kliknij i podziękuj
    4,483
    Podziękowania: 1,715 w 1,019 postach
    W ogóle to się dziwię, jak mogli w Czewie przypuszczać, że Dzik u nich pojedzie - za czapkę śliwek i to wirtualną.

    I teraz macie jakiś potencjał. Nie oszukujmy się MJJ , czy Grzegorz nie dają wam nawet kszty nadziei.
    Dziku miał fajną końcówkę sezonu, niestety się wywalił i jest jak jest.

    Należy jednak liczyć się z tym , że będzie to taki drugi Gollob.
    Liczę, że zamiast gwizdów, będzie inna forma, pewno odwracanie się 4-ma literami.
    UNSCARED

  51. Powrót do góry    #2203
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Rysiek

    błagam Cię, nie wku...... w niedzielę z samego rana!
    i już przez Ciebie będę miał cały dzień w .......

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    lemur6666 (06-11-2016)

  53. Powrót do góry    #2204
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,868
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 764 w 500 postach





    Zdjęcie przerobione przez kolegę z tego forum z Leszna, miał nosa skubaniec

  54. Powrót do góry    #2205
    Użytkownik Awatar Anrutek
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 25 w 12 postach
    Powiem szczerze że jedynym sensownym rozwiązaniem mogącym uratować twarz jest kontrakt z Pedersenem i pakiet Lampartów zamiast drewnianego Grzesia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •