Strona 282 z 315 PierwszyPierwszy ... 182232272280281282283284292 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,646 do 12,690 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #12646
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    To prawda, ale jednak poziom niżej.
    Jak na gościa, który tego nie czyta, dysponujesz dużą wiedzą 😂
    !Adrian walcz!

  2. Powrót do góry    #12647
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Sprawa jest prosta. Jeśli wnioskują o 3 miesięczny areszt, to znaczy, że podejrzewają, iż w sprawę umoczony jest ktoś jeszcze. Boja się matactwa, stąd areszt.

    Pytanie podstawowe, kto był inicjatorem tego szaleństwa ? Bo skoro jest gość który faktycznie próbował Rudego przekupić to musi być ktoś kto to zainicjował. Kwestia tylko w tym czy do tego dojdą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #12648
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To nie o to chodzi, tu nie chodzi o Rudego.

    Celowo puścili to info. Założyli bowiem, ze jeśli była próba przekupstwa Rudego to mogła być także próba przekupstwa jeszcze jakichś innych zawodników Wybrzeża. A jeśli była taka próba, i nie daj Boże któryś przyjął jakąś kasę, to teraz gość ma zgryza. Ale Policja dała tutaj furtke, i dali jasny komunikat, "przyznaj się chłopie, zanim przyjdziemy po ciebie". Liczą na to, że jeśli któryś wziął w łapę, to się wystraszy i sam się zgłosi, chcąc uniknąć kary. Zdunek wprost tego nie powiedział. Ale z jego słów wynika, że ma podejrzenia co do Thomsena i Troya.
    Taka zagrywka policji rzeczywiście ma sens. Z drugiej strony podejrzenia Zduńska to moim zdaniem polowanie na czarownice - Thomsen pojechał już pierwszy mecz słabo, a Troy - pojechał pierwszy mecz o wiele powyżej swoich możliwości.
    Tak czy inaczej najważniejsze teraz jest szybkie wyjaśnienie sprawy.
    Ps. Skoro prokuratura wnioskuje o 3 miesięczny areszt to może np. podejrzewać próbę mataczenia.

  4. Powrót do góry    #12649
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Taka umowa a'la Vaculik w Gorzowie rok temu. Kasa przed meczem plus atrakcyjny kontrakt.

  5. Powrót do góry    #12650
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sprawa jest prosta. Jeśli wnioskują o 3 miesięczny areszt, to znaczy, że podejrzewają, iż w sprawę umoczony jest ktoś jeszcze. Boja się matactwa, stąd areszt.

    Pytanie podstawowe, kto był inicjatorem tego szaleństwa ? Bo skoro jest gość który faktycznie próbował Rudego przekupić to musi być ktoś kto to zainicjował. Kwestia tylko w tym czy do tego dojdą.
    Termos - trzeba tylko sprawdzić resztę taśm od Sowy.
    !Adrian walcz!

  6. Powrót do góry    #12651
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,527
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jak na gościa, który tego nie czyta, dysponujesz dużą wiedzą ��
    Bo nie czytam (kiedyś czytałem, ale uznałem, że szkoda na to czasu) wystarczą same tytuły, żeby wiedzieć co zawiera taki "poemat" .Poza tym wielu z użytkowników przytacza wprost teksty tych osłów, co powoduje, że mimochodem trochę "czytam"

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    lemur6666 (11-10-2017)

  8. Powrót do góry    #12652
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Edit: O widzę właśnie, że Mariusz też to dopisałeś o tym areszcie.
    Rzeczywiście mogą tak zakładać - co w tym wypadku pewnie jest standardowym podejściem.
    Natomiast ja wierzę, że skoro Termos się odciął od sprawy to tak jest. Bo inaczej trzeba by założyć, że dość, że byłby nieuczciwy to jeszcze mega głupi.

  9. Powrót do góry    #12653
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Taka umowa a'la Vaculik w Gorzowie rok temu. Kasa przed meczem plus atrakcyjny kontrakt.
    No ale tego nie wiesz. W ogóle nie wiem po co porównujesz te sprawy ?

    To, że kluby gadają z zawodnikami już w lipcu, to wiemy wszyscy. Ale do tego aby proponować komuś łapówkę za odpuszczenie meczu to jeszcze daleka droga.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #12654
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Coz trzeba czekac
    az mi sie nie chce wierzyc ze nasi sa az tak glupi
    no ale jesli sa to musza poniesc konsekwencje

  11. Powrót do góry    #12655
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale tego nie wiesz. W ogóle nie wiem po co porównujesz te sprawy ?

    To, że kluby gadają z zawodnikami już w lipcu, to wiemy wszyscy. Ale do tego aby proponować komuś łapówkę za odpuszczenie meczu to jeszcze daleka droga.
    Zmora polskiego żużla był sprytniejszy. Nie dał się nagrać.
    !Adrian walcz!

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Morciasz (11-10-2017)

  13. Powrót do góry    #12656
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Zmora polskiego żużla był sprytniejszy. Nie dał się nagrać.
    Dla pewności rozmowy prowadził w saunie, ewentualnie w basenie.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #12657
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Edit: O widzę właśnie, że Mariusz też to dopisałeś o tym areszcie.
    Rzeczywiście mogą tak zakładać - co w tym wypadku pewnie jest standardowym podejściem.
    Natomiast ja wierzę, że skoro Termos się odciął od sprawy to tak jest. Bo inaczej trzeba by założyć, że dość, że byłby nieuczciwy to jeszcze mega głupi.
    Ale to tez nic dosłownie nie oznacza. Bo wariantów może byc w ...uj.

    Załóż, czysto teoretycznie, że jak by Termos faktycznie chciał kogoś przekupić z Wybrzeża, to logiczne jest, ze sam tego nie zrobi, posłuży się kilkoma pośrednikami. A oficjalnie, w razie wpadki, da komunikat, ze o niczym nie wie.

    Inna wersja możliwa, to taka, że któryś z biznesowych partnerów KST mógł sam się wychylić. Bez wiedzy Termosa. Jeszcze inna możliwa wersja to taka, że ktoś wam uszył ten garnitur celowo. I stara Rzymska prawda mówi, że winny ten kto najwięcej skorzysta na waszej ewentualnej degradacji. A kto skorzysta ?

    Niezły burdel zrobił się z tego. Sam jestem ciekaw kto wysłał tego aresztowanego do Rudego. Jeśli sąd klepnie ten trzy miesięczny areszt to gość będzie miał dużo czasu aby skruszeć

    Jeśli jednak okaże się, że to Termos zgłupiał, w co osobiście wierzyć mi się nie chce, to wtedy MA będziecie musieli chyba wystawić na allegro
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #12658
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,471
    Kliknij i podziękuj
    431
    Podziękowania: 525 w 337 postach
    Tak sobie próbuje przypomnieć aferę korupcyjną ... przychodzi mi na myśl https://www.youtube.com/watch?v=TjEZ1w3VL2w
    Tylko Falubaz

  16. Powrót do góry    #12659
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Yozayan napisał:
    Po prostu czytam i nie wierzę. Czytam jeszcze raz i... nie, no po prostu nie wierzę. Chłopie, masz świadomość skąd piszesz, komu kibicowałeś i jak zabawnie brzmią takie słowa z ust kibica takiego klubu?
    Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to wróć do szkoły podstawowej.
    Kolejny raz chcecie kogoś przekręcić. Pisałem o tym przed samym meczem, że mogą być stosowane tego typu zagrywki.
    Długo nie trzeba było czekać. Są już pierwsze aresztowania. To już nie wygląda za fajnie. To skąd piszę ma dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie w tej sytuacji? Co za gość
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 11-10-2017 o 19:19
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #12660
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    nie moge tego skumac, goscia ktorego wywalono, rozstano sie w niezbyt dobrych klimatach chciano przekupic??

    czy to jest kandydat ktorego sie przekupuje? Nie ogarniam

    ok, zalozmy ze ktos jednak zglupial, ale po co przekupuje i jeszcze proponuje takiemu cieniasowi kontrakt w klubie ktory ma inne aspiracje?

    moim zdaniem nie wyglada mi to jednak na robote termosa, glupota ma swoje granice

    to nie trzyma sie kupy

  18. Powrót do góry    #12661
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Nie da się ukryć że srają na nas od początku sezonu Zaczęli od terminarza a kończą na aferze korupcyjnej. Jadą po nas jak po łysej kobyle, normalnie sezon oczyszczenia

  19. Powrót do góry    #12662
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Z nowych informacji wynika, że jednym z przekupionych był Bieliński.
    Tylko nie do końca zrozumiał kiedy ma się wyłożyć.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Dominik (11-10-2017), Misiek_T (11-10-2017), RadioErewań (11-10-2017)

  21. Powrót do góry    #12663
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,471
    Kliknij i podziękuj
    431
    Podziękowania: 525 w 337 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    nie moge tego skumac, goscia ktorego wywalono, rozstano sie w niezbyt dobrych klimatach chciano przekupic??

    czy to jest kandydat ktorego sie przekupuje? Nie ogarniam

    ok, zalozmy ze ktos jednak zglupial, ale po co przekupuje i jeszcze proponuje takiemu cieniasowi kontrakt w klubie ktory ma inne aspiracje?

    moim zdaniem nie wyglada mi to jednak na robote termosa, glupota ma swoje granice

    to nie trzyma sie kupy
    Jestem z daleka od osądzania, ale sam podałeś link do artykułu na pomorska - w którym jest mowa o propozycji defektów, upadków. Jeśli takie jest nagranie to jednak sprawa mocno śmierdzi. Wniosek o areszt też raczej nie jest z powodu błahostki.

    Nie znam tego portalu i nie wiem na ile on jest rzetelny. To może być długa zima.
    Tylko Falubaz

  22. Powrót do góry    #12664
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    nie moge tego skumac, goscia ktorego wywalono, rozstano sie w niezbyt dobrych klimatach chciano przekupic??

    czy to jest kandydat ktorego sie przekupuje? Nie ogarniam

    ok, zalozmy ze ktos jednak zglupial, ale po co przekupuje i jeszcze proponuje takiemu cieniasowi kontrakt w klubie ktory ma inne aspiracje?

    moim zdaniem nie wyglada mi to jednak na robote termosa, glupota ma swoje granice

    to nie trzymam sie kupy
    Powiem tak. Jeśli ja bym chciał kupić wynik tego meczu, to niewątpliwie wiedziałbym, że aby to było skuteczne to muszę ofertę złożyć dwóm, trzem zawodnikom. Bo tu nie wystarczy przekupić jednego. Jeden przekupiony zawodnik to zdecydowanie za mało aby osiągnąć cel. Najlepiej, najpraktyczniej, jest przekupić trzech. Wtedy można się umwic, ze goście pojadą góra na 5-6 pkt. I twierdzę, że jeśli to było celowe działanie kogoś z KST to musiala zostać złożona oferta jeszcze komuś. Bo przekupywanie samego Rudego nie miałoby żadnego sensu.

    No chyba, że ktoś spoza KST celowo chce wam zrobić koło pióra. To wtedy jeden Rudy wystarczy aby narobić wam goowna.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #12665
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mariusz napisał:
    Powiem tak. Jeśli ja bym chciał kupić wynik tego meczu, to niewątpliwie wiedziałbym, że aby to było skuteczne to muszę ofertę złożyć dwóm, trzem zawodnikom. Bo tu nie wystarczy przekupić jednego. Jeden przekupiony zawodnik to zdecydowanie za mało aby osiągnąć cel.
    Mario, w latach dziewięćdziesiątych w meczach barażowych wystarczyło przekupić jednego zawodnika.
    W barażu Śląska Świętochłowice z Tarnowem był to Kochman, rok później w barażu Włókniarza z Tarnowem był to Kafel.
    Także wystarczyło.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #12666
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,695
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Taka zagrywka policji rzeczywiście ma sens. Z drugiej strony podejrzenia Zduńska to moim zdaniem polowanie na czarownice - Thomsen pojechał już pierwszy mecz słabo, a Troy - pojechał pierwszy mecz o wiele powyżej swoich możliwości.
    Tak czy inaczej najważniejsze teraz jest szybkie wyjaśnienie sprawy.
    Ps. Skoro prokuratura wnioskuje o 3 miesięczny areszt to może np. podejrzewać próbę mataczenia.
    To nie rozumiesz? Thomsena "kupiliscie" juz przed pierwszym meczem ze strachu, Gdansk mimo to ujechal dobry wynik, wiec dla pewnosci "kupiliscie" jeszcze Troya na rewanz. Zeby nieco zamydlic sprawe ukradliscie wlasnemu juniorowi kevlar, by pozniej go zwrocic, zeby nawet w Teleexpresie mowili o was w kontekscie innym niz korupcja.
    Grubymi nicmi uszyl to duet Termos&FrontChuck
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    snoopski (11-10-2017)

  26. Powrót do góry    #12667
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale to tez nic dosłownie nie oznacza. Bo wariantów może byc w ...uj.

    Załóż, czysto teoretycznie, że jak by Termos faktycznie chciał kogoś przekupić z Wybrzeża, to logiczne jest, ze sam tego nie zrobi, posłuży się kilkoma pośrednikami. A oficjalnie, w razie wpadki, da komunikat, ze o niczym nie wie.

    Inna wersja możliwa, to taka, że któryś z biznesowych partnerów KST mógł sam się wychylić. Bez wiedzy Termosa. Jeszcze inna możliwa wersja to taka, że ktoś wam uszył ten garnitur celowo. I stara Rzymska prawda mówi, że winny ten kto najwięcej skorzysta na waszej ewentualnej degradacji. A kto skorzysta ?

    Niezły burdel zrobił się z tego. Sam jestem ciekaw kto wysłał tego aresztowanego do Rudego. Jeśli sąd klepnie ten trzy miesięczny areszt to gość będzie miał dużo czasu aby skruszeć

    Jeśli jednak okaże się, że to Termos zgłupiał, w co osobiście wierzyć mi się nie chce, to wtedy MA będziecie musieli chyba wystawić na allegro
    Nie zdziwię się jeśli podejrzany będzie bredzić, że to była inicjatywa kogoś z Torunia. Ciekawe tylko komu prokuratura, ekstraliga uwierzy... swoja droga jestem pod wrażeniem tego kto wymyśli ta prowokację.

    Mam szczerze nadzieję, że osoby odpowiedzialne za cały ten cyrk zostaną pociągnięte do odpowiedzialności karnej.

  27. Powrót do góry    #12668
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,527
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Ale do czasu wyjaśnienia sprawy i tak już wiadomo, że winny jest GetWell.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Morciasz (11-10-2017), snoopski (11-10-2017)

  29. Powrót do góry    #12669
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Powiem tak. Jeśli ja bym chciał kupić wynik tego meczu, to niewątpliwie wiedziałbym, że aby to było skuteczne to muszę ofertę złożyć dwóm, trzem zawodnikom. Bo tu nie wystarczy przekupić jednego. Jeden przekupiony zawodnik to zdecydowanie za mało aby osiągnąć cel. Najlepiej, najpraktyczniej, jest przekupić trzech. Wtedy można się umwic, ze goście pojadą góra na 5-6 pkt. I twierdzę, że jeśli to było celowe działanie kogoś z KST to musiala zostać złożona oferta jeszcze komuś. Bo przekupywanie samego Rudego nie miałoby żadnego sensu.

    No chyba, że ktoś spoza KST celowo chce wam zrobić koło pióra. To wtedy jeden Rudy wystarczy aby narobić wam goowna.
    Tu chodzi o Gdańsk. Masz kevlary na juniorce (z całym szacunkiem do Kossakowskiego) + Łęgowika. To są 3 dziury, wystarczyłby jeden zawodnik, w zupełności. We trzech, Gdańsk by tego nie wygrał, nie ma jakichkolwiek szans. Ale jaki sens, ma przekupywanie walczaka, ambitnego chłopaka, z którym klub się rozstał w niezbyt przyjemnych okolicznościach, który ma duży żal do klubu? Przecież nawet jak ktoś by chciał przekupić więcej niż jednego, to wszystkich oprócz Rudego.
    No tak się nie robi, że kończysz z kimś współpracę w niezbyt przyjaznych okolicznościach, wiesz że ktoś ma żal do Ciebie, i składasz mu propozycję korupcyjną, nie wiązałbym tego z nami, naprawdę, to nie miałoby żadnego sensu.

  30. Powrót do góry    #12670
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mariusz napisał:

    Mario, w latach dziewięćdziesiątych w meczach barażowych wystarczyło przekupić jednego zawodnika.
    W barażu Śląska Świętochłowice z Tarnowem był to Kochman, rok później w barażu Włókniarza z Tarnowem był to Kafel.
    Także wystarczyło.
    A skąd wiesz, że tylko ich przekupiono ? Może tylko tych złapano ?

    Ale zastanów się porządnie. Co ci da przekupienie jednego Rudego, skoro takiego Rudego, po dwóch kiepskich biegach, można posadzić na ławie. I pojedzie za niego RT albo Kossakowski ? Tym bardziej, ze to nie był wyjazd, tylko Wybrzeże jechało u siebie. Przekupienie jednego Rudego, nie daje 100% gwarancji, że temat pójdzie po twojej myśli. Jak dla mnie, jeśli to ktoś z KST chciał faktycznie kupić ten mecz, to musiał kalkulować aby dać w łapę przynajmniej dwóm zawodnikom. Tylko wtedy mógł liczyć na efekty.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #12671
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja natomiast wpadlem na supergenialny pomysl, ze ktos z otoczenia rybnickiego wyslal kogos, by ten pod przykrywka Torunia zrobil zadyme.

    Wspaniale te wszystkie domniemania

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Morciasz (11-10-2017), snoopski (11-10-2017)

  33. Powrót do góry    #12672
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale to tez nic dosłownie nie oznacza. Bo wariantów może byc w ...uj.

    Załóż, czysto teoretycznie, że jak by Termos faktycznie chciał kogoś przekupić z Wybrzeża, to logiczne jest, ze sam tego nie zrobi, posłuży się kilkoma pośrednikami. A oficjalnie, w razie wpadki, da komunikat, ze o niczym nie wie.

    Inna wersja możliwa, to taka, że któryś z biznesowych partnerów KST mógł sam się wychylić. Bez wiedzy Termosa. Jeszcze inna możliwa wersja to taka, że ktoś wam uszył ten garnitur celowo. I stara Rzymska prawda mówi, że winny ten kto najwięcej skorzysta na waszej ewentualnej degradacji. A kto skorzysta ?

    Niezły burdel zrobił się z tego. Sam jestem ciekaw kto wysłał tego aresztowanego do Rudego. Jeśli sąd klepnie ten trzy miesięczny areszt to gość będzie miał dużo czasu aby skruszeć

    Jeśli jednak okaże się, że to Termos zgłupiał, w co osobiście wierzyć mi się nie chce, to wtedy MA będziecie musieli chyba wystawić na allegro
    Rzeczywiście czasami ludzie mają chwile zaćmienia umysłu, lecz w przypadku Termosa w to nie wierzę z prostego powodu, że miałby zbyt dużo do stracenia. Zresztą z tego co słyszałem, to po pierwszym meczu, drużyna szybko się otrząsnęła i była można powiedzieć nie tyle bardzo pewna siebie, lecz skupiona i wierząca w ostateczny sukces. Więc ktoś przyglądający się z bliska raczej nigdy by nie wpadł w desperacji na tego typu idiotyczny pomysł.
    W wypadku, gdy jakby to nazwać - najważniejsi w Klubie są czyści, natomiast jakiś odprysk zrobił aferę - problem ma jedynie ten aresztowany.

  34. Powrót do góry    #12673
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja natomiast wpadlem na supergenialny pomysl, ze ktos z otoczenia rybnickiego wyslal kogos, by ten pod przykrywka Torunia zrobil zadyme.

    Wspaniale te wszystkie domniemania
    Na razie z nagrania z pomorskiej wynika tylko, że zatrzymanym nie jest Termos. To już coś. Martwię się tylko o analaska...

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  35. Powrót do góry    #12674
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Ps. I proszę Cię Mariusz - hipoteza z koniecznością przekupienia 2-3 przy Łegowniku w składzie nie trzyma się kupy!

  36. Powrót do góry    #12675
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Tu chodzi o Gdańsk. Masz kevlary na juniorce (z całym szacunkiem do Kossakowskiego) + Łęgowika. To są 3 dziury, wystarczyłby jeden zawodnik, w zupełności. We trzech, Gdańsk by tego nie wygrał, nie ma jakichkolwiek szans. Ale jaki sens, ma przekupywanie walczaka, ambitnego chłopaka, z którym klub się rozstał w niezbyt przyjemnych okolicznościach, który ma duży żal do klubu? Przecież nawet jak ktoś by chciał przekupić więcej niż jednego, to wszystkich oprócz Rudego.
    No tak się nie robi, że kończysz z kimś współpracę w niezbyt przyjaznych okolicznościach, wiesz że ktoś ma żal do Ciebie, i składasz mu propozycję korupcyjną, nie wiązałbym tego z nami, naprawdę, to nie miałoby żadnego sensu.
    Po pierwsze, MBJ, Troy, Thomsen i Rudy, wsparci Kossakowskim, na swoim torze w Gdańsku, z założenia pojada dużo lepiej niż w pierwszym meczu w Toruniu. A przypominam tobie, ze w Toruniu ta ekipa klepnęła 43 pkt. Więc można było śmiało liczyć, że w rewanżu zrobią spokojnie te 50-55 pkt. I jeśli miałby być przekupiony tylko Rudy, to przecież nie powiesz mu, że ma 4 razy defektować, robić taśmę, przywozić zera. Jakieś marne pkt musi przywieźć. Bo inaczej od razu wzbudziłby podejrzenia.

    Powtórzę raz jeszcze, jeśli to ktoś z KST zgłupiał i chciał kupić ten mecz, to według mnie musiał kalkulować aby dać w łapę co najmniej dwóm zawodnikom. Inaczej nie mógł być pewny, że to odniesie skutek.

    A jeśli to ktoś spoza klubu chciał zrobić KST koło pióra, to wtedy afera z jednym Rudym wystarcza w zupełności.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-10-2017 o 19:58
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #12676
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    a mnie zastanawia jedno:

    dlaczego razem z oferta przekupstwa szla oferta miejsca w skladzie KST? Czy wszystkim przekupowanym proponowali miesjce w skladzie?

    edit
    czy tylko temu kogo wywalili rok temu?

  38. Powrót do góry    #12677
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jeśli to ktoś spoza klubu chciał zrobić KST koło pióra, to wtedy afera z jednym Rudym wystarcza w zupełności.
    Odseparowując wszystko pozostałe, to ta afera mimo wszystko wpływa moim zdaniem na naszą pozycję negocjacyjną przy ewentualnych transferach.

  39. Powrót do góry    #12678
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    a mnie zastanawia jedno:

    dlaczego razem z oferta przekupstwa szla oferta miejsca w skladzie KST? Czy wszystkim przekupowanym proponowali miesjce w skladzie?
    moze mieli walczyc o ten sklad np kto lepiej uda defekt albo ladniej mocniej upadnie ten ma pierwszenstwo. poklocili sie przy sniadaniu, rudy wypadl najlep.. tfu najgorzej, wiedzial ze tomsen czy troj sa blizek kst i zaczal sypac.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi barriofino za jego przydatny post!

    Misiek_T (11-10-2017)

  41. Powrót do góry    #12679
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    przecież wiadomo, że drugim przekupionym był toromistrz, który Gdańskowi taki tor przygotował, że nie wiedzieli jak na nim jechać. Rudy o tym mówił

  42. Powrót do góry    #12680
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Mnie to zastanawia, że jeżeli afera wyszła w środę, została potwierdzona w czwartek, to dlaczego nie nagłośniono jej już w piątek? Po co w ogóle, jeżeli ponoć (????) są to tak twarde dowody, a można domniemywać, że są, skoro mamy areszt i straszenie 8-latami paki, to po co w ogóle ten mecz w niedzielę odjechano? Czy afera by wybuchła jeżeli dwumecz wygrałoby Wybrzeże? Dziwne. Dlaczego nie zadziałano od razu, a narażono się na koszty meczu? Dziwne. Przeciągnięto karną sprawę w tajemnicy niczym Michnik przeciągnął w tajemnicy karną sprawę Rywina? O co w tym chodziło Zdunkowi? Sam fakt mówienia o tej korupcyjnej ofercie przy porannym śniadaniu przed meczem przy wszystkich zawodnikach miał w jakiś sposób poruszyć sumienie jakiegoś zawodnika, który potencjalnie wziął? Powtórzę się - dziwne, dlaczego nie wybuchło to przed meczem....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  43. Powrót do góry    #12681
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Po pierwsze, MBJ, Troy, Thomsen i Rudy, wsparci Kossakowskim, na swoim torze w Gdańsku, z założenia pojada dużo lepiej niż w pierwszym meczu w Toruniu. A przypominam tobie, ze w Toruniu ta ekipa klepnęła 43 pkt. Więc można było śmiało liczyć, że w rewanżu zrobią spokojnie te 50-55 pkt. I jeśli miałby być przekupiony tylko Rudy, to przecież nie powiesz mu, że ma 4 razy defektować, robić taśmę, przywozić zera. Jakieś marne pkt musi przywieźć. Bo inaczej od razu wzbudziłby podejrzenia.

    Powtórzę raz jeszcze, jeśli to ktoś z KST zgłupiał i chciał kupić ten mecz, to według mnie musiał kalkulować aby dać w łapę co najmniej dwóm zawodnikom. Inaczej nie mógł być pewny, że to odniesie skutek.

    A jeśli to ktoś spoza klubu chciał zrobić KST koło pióra, to wtedy afera z jednym Rudym wystarcza w zupełności.

    Malo miałeś przykładów, choćby w tym roku w play-off, że dobry wynik w pierwszym spotkaniu nie oznacza dużo lepszego w rewanżu?
    Skad wziąłeś te 50-55pkt Wybrzeża u siebie? Co za bzdury.

    Bylem chyba pierwszy który napisał, że w Gdańsku wygramy a Troy pojedzie dużo słabiej niż w Toruniu.
    Mam zacząć sie bać?
    Zapukaja o 6.00?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #12682
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    w Gdansku to Termosa teraz nie lubia
    chce port pod toruniem
    http://torun.wyborcza.pl/torun/7,487...mg&a=184&c=111

  45. Powrót do góry    #12683
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    a narażono się na koszty meczu?
    Narażono na co? Jak myślisz, Wybrzeże zarobiło czy straciło na tym rewanżu?

  46. Powrót do góry    #12684
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Ż ta korupcją najbardziej prawdopodobny jest fakt tego iż mógł to być kolejny życzliwy Toruniowi który właśnie liczył na fakt ujawnienia tego syfu. Niestety sprawa wyszła po barażach jak dla niego

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  47. Powrót do góry    #12685
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I stara Rzymska prawda mówi, że winny ten kto najwięcej skorzysta na waszej ewentualnej degradacji. A kto skorzysta ?
    Falubaz 😂
    !Adrian walcz!

  48. Powrót do góry    #12686
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Odseparowując wszystko pozostałe, to ta afera mimo wszystko wpływa moim zdaniem na naszą pozycję negocjacyjną przy ewentualnych transferach.
    Aha czyli Falubaz, tak to sobie obmyślili z Doylem. Jakoś nie specjalnie widzę nagonkę na Apator, największą dramaturgię chyba robią sami zainteresowani. Sorry panowie ale wpadacie w jakąś manie wyższości i nie wszyscy chcieli by Was udupić. Jeżeli złapano rzeczywiście głównego podejrzanego to jestem przekonany , że będzie współpracował i nie będzie nadstawiał dupy za prowodyra całej akcji. Nie wiem kto stoi za aferą ale w mojej ocenie nie jest to sponsor bo kto wywaliłby kasę i nie miał nic w zamian ? Myślę , że był to układ wiązany, np. ty "załatwiasz" temat z Gomólskim a my Ci w przyszłym roku dajemy miejsca reklamowe za symboliczną odpłatą , powierzchnie reklamową na kevlarze (chociaż to ryzykowne bo je kradną) itd itp , wariantów jest wiele. Za pewne przesłuchają resztę zawodników i jeżeli coś jest na rzeczy to być może ktoś się wysypię szybciej i pójdzie na współprace zanim sprawa nabierze rozmachu.

  49. Powrót do góry    #12687
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Nowości podały, że:
    "Jak ustaliliśmy, Ekstraliga Żużlowa nie podejmie w tej sprawie żadnych decyzji, dopóki nie będzie prawomocnego wyroku sądu. "
    ...a prawomocny wyrok to kwestia dłuuugich miesięcy.

  50. Powrót do góry    #12688
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,527
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Nie, Zdunek powinien ujawnić dowody domniemanej korupcji niezwłocznie a nie dopiero po przegranym meczu. Już samo to jest podejrzane.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Morciasz (12-10-2017)

  52. Powrót do góry    #12689
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgdansk Zobacz posta
    Aha czyli Falubaz, tak to sobie obmyślili z Doylem. Jakoś nie specjalnie widzę nagonkę na Apator, największą dramaturgię chyba robią sami zainteresowani. Sorry panowie ale wpadacie w jakąś manie wyższości i nie wszyscy chcieli by Was udupić. Jeżeli złapano rzeczywiście głównego podejrzanego to jestem przekonany , że będzie współpracował i nie będzie nadstawiał dupy za prowodyra całej akcji. Nie wiem kto stoi za aferą ale w mojej ocenie nie jest to sponsor bo kto wywaliłby kasę i nie miał nic w zamian ? Myślę , że był to układ wiązany, np. ty "załatwiasz" temat z Gomólskim a my Ci w przyszłym roku dajemy miejsca reklamowe za symboliczną odpłatą , powierzchnie reklamową na kevlarze (chociaż to ryzykowne bo je kradną) itd itp , wariantów jest wiele. Za pewne przesłuchają resztę zawodników i jeżeli coś jest na rzeczy to być może ktoś się wysypię szybciej i pójdzie na współprace zanim sprawa nabierze rozmachu.
    hmmm. naprawde zaryzykowalbys swoja kariere zawodowa (+wolnosc?) za zysk marnych kilku tysiecy zl ? *pisze w skali sponsora, ktory w zaleznosci od wielkosc x 10, 100 itd. ja nigdy

  53. Powrót do góry    #12690
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgdansk Zobacz posta
    Aha czyli Falubaz, tak to sobie obmyślili z Doylem. Jakoś nie specjalnie widzę nagonkę na Apator, największą dramaturgię chyba robią sami zainteresowani. Sorry panowie ale wpadacie w jakąś manie wyższości i nie wszyscy chcieli by Was udupić. Jeżeli złapano rzeczywiście głównego podejrzanego to jestem przekonany , że będzie współpracował i nie będzie nadstawiał dupy za prowodyra całej akcji. Nie wiem kto stoi za aferą ale w mojej ocenie nie jest to sponsor bo kto wywaliłby kasę i nie miał nic w zamian ? Myślę , że był to układ wiązany, np. ty "załatwiasz" temat z Gomólskim a my Ci w przyszłym roku dajemy miejsca reklamowe za symboliczną odpłatą , powierzchnie reklamową na kevlarze (chociaż to ryzykowne bo je kradną) itd itp , wariantów jest wiele. Za pewne przesłuchają resztę zawodników i jeżeli coś jest na rzeczy to być może ktoś się wysypię szybciej i pójdzie na współprace zanim sprawa nabierze rozmachu.
    Co ty piłeś czy czytać nie umiesz? Gdzie napisałem, że Falubaz to sobie wymyślił?
    I hamuj swoje teorie spiskowe o "układach wiązanych"!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •