Strona 152 z 315 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154162202252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,796 do 6,840 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #6796
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Ale o co chodzi? Przeciez MJJ był dzisiaj najsłabszym seniorem. Taktyk za niego jak najbardziej słuszny.
    A niby w czym Jepsen Jensen był dzisiaj gorszy od Holdera i Przedpełskiego? I to gorszy do tego stopnia, że dostał aż dwa biegi mniej? Duet Monsterów pojechał totalnie bezbarwnie. W dodatku jako jedyni (nie licząc Kopcia) zaliczyli po zerze ze zdecydowanie najlepszego dzisiaj pola. MJJ może nie odjechał wybitnego spotkania, ale zwykła przyzwoitość nakazywała dać mu szansę w 14 biegu.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    rotapa (11-06-2017)

  3. Powrót do góry    #6797
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A niby w czym Jepsen Jensen był dzisiaj gorszy od Holdera i Przedpełskiego? I to gorszy do tego stopnia, że dostał aż dwa biegi mniej? Duet Monsterów pojechał totalnie bezbarwnie. W dodatku jako jedyni (nie licząc Kopcia) zaliczyli po zerze ze zdecydowanie najlepszego dzisiaj pola. MJJ może nie odjechał wybitnego spotkania, ale zwykła przyzwoitość nakazywała dać mu szansę w 14 biegu.
    Holder w pierwszej odsłonie pierwszego biegu prowadził. Paweł miał dobre starty. MJJ spod taśmy jechał katastrofalnie, a w drugiej części także na dystansie był niesłychanie wolny. Taktyczna za niego była oczywista. Nominowany dla Pawła to z kolei próba zbudowania go. Czy słuszna? Nie wiem, moim zdaniem w każdej stykowej sytuacji zamykał gaz i jechał bojaźliwie pomimo niezłej prędkości na starcie. Chciałbym wierzyć, że to tylko kwestia braku objeżdżania.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  4. Powrót do góry    #6798
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A niby w czym Jepsen Jensen był dzisiaj gorszy od Holdera i Przedpełskiego? I to gorszy do tego stopnia, że dostał aż dwa biegi mniej? Duet Monsterów pojechał totalnie bezbarwnie. W dodatku jako jedyni (nie licząc Kopcia) zaliczyli po zerze ze zdecydowanie najlepszego dzisiaj pola. MJJ może nie odjechał wybitnego spotkania, ale zwykła przyzwoitość nakazywała dać mu szansę w 14 biegu.
    Przyzwoitość? A kim on jest aby dawac mu biegi przy słabej jeździe? Pochodzi z Torunia? Wygral nam jakies mecze? Ile dwucyfrówek zdobył w tym sezonie?
    Paweł zawodnik z Torunia został wyrzucony ze składu po meczu kiedy zdobył 4 pkt a jakiś duńczyk ma mieć jakieś specjalne fory??

    Bez Holdera nie jesteśmy w stanie wygrać meczu i jego trzeba aktywować a nie Jensena.

    Ups Paweł został odstawiony po 5 pkt z Gorzowem.
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 11-06-2017 o 20:18

  5. Powrót do góry    #6799
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Przyzwoitość? A kim on jest aby dawac mu biegi przy słabej jeździe? Pochodzi z Torunia? Wygral nam jakies mecze? Ile dwucyfrówek zdobył w tym sezonie?
    Paweł zawodnik z Torunia został wyrzucony ze składu po meczu kiedy zdobył 4 pkt a jakiś duńczyk ma mieć jakieś specjalne fory??

    Bez Holdera nie jesteśmy w stanie wygrać meczu i jego trzeba aktywować a nie Jensena.
    Mocny tekst!!! W moim telewizorze też nie jesteśmy w stanie z Holderem wygrać meczu. Ciekawe rzeczy są we Wrocku. Kołodziej fatalnie, ale Johns jest przy Woofim. To chyb jasno pokazuje jak traktuje nasze Potworki.

  6. Powrót do góry    #6800
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Panowie, dramat to ma Leszno, az szkoda ze z nimi wtopilismy

  7. Powrót do góry    #6801
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Pisałem już o tym. To jest/ było nie do wiary żeby przerżnąć u siebie z tak cienkim teamem jak Leszno. Jacy my jesteśmy słabi . ..

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  8. Powrót do góry    #6802
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Pisałem już o tym. To jest/ było nie do wiary żeby przerżnąć u siebie z tak cienkim teamem jak Leszno. Jacy my jesteśmy słabi . ..

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    To już historia. Na koniec lipca jedziemu u nich. Może to być mecz o wysoka stawkę

  9. Powrót do góry    #6803
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Pisałem już o tym. To jest/ było nie do wiary żeby przerżnąć u siebie z tak cienkim teamem jak Leszno. Jacy my jesteśmy słabi . ..

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Warto by przypomnieć kto nam ten mecz położył?! MJJ?

  10. Powrót do góry    #6804
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Pisałem już o tym. To jest/ było nie do wiary żeby przerżnąć u siebie z tak cienkim teamem jak Leszno. Jacy my jesteśmy słabi . ..

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Gdybysmy z Lesznem czy nawet Gorzowem jechali u siebie teraz,pewnie bysmy mieli 4 pkt wiecej na koncie.
    W porownaniu z poczatkiem sezonu,jedziemy jednak lepiej,choc dalej na wyjazdach slabo.

    Bardzo dobrze sie stalo,ze Pawel pojechal dzis 5 biegow.Podejrzewam ,ze gdyby nie fatalne zachowanie w 14 na trzecim kolku,
    , w kazdym biegu by punktowal a my bysmy ugrali kilka punkcikow wiecej.Dla druzyny to moze bez znaczenia ale dla Pawla
    zwyciestwo z Bartkiem u niego na torze byloby czyms podbudowujacym.Stalo sie inaczej,szkoda,ale z drugiej strony
    ile ten chlopak odjechal w tym sezonie biegow? Brak objezdzenia a przez to pewnosci siebie az nadto widoczna.
    Dzisiaj mizerie punktowa druzyny zafundowal nam po raz kolejny Holder.Calkowicie bezbarwnie i bojazliwie.
    O ile w biegu 5 dobrze ,ze odpuscil,bo moglo sie skonczyc jak miedzy Miedziakiem a Linusem, o tyle w 12 pojechal
    w pierwszym luku z Przemem jak roztrzesiony amator.O 14 i fatalnej jezdzie naszej dwojki nie wspomne.Zal bylo patrzec.
    MJJ byl niewiele lepszy.O ile w pierwszym biegu byl od Holdera szybszy o tyle pozniej byl niestety najslabszy z seniorow.
    Mogl go oczywiscie Gajes puscic w 14.Wtedy Holder i MJJ mieliby po 4 starty,ale w sumie co by to zmienilo? Raczej nic,bo
    Dunczyk z kazdym biegiem byl wolniejszy.
    Teraz trzeba sie skupic na przygotowaniu toru pod nas,bo Falubaz powinnismy pokonac aby nie bylo w koncowce RZ nerwowo.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-06-2017 o 20:42
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mhsol (11-06-2017), orlosep (12-06-2017)

  12. Powrót do góry    #6805
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Holder w pierwszej odsłonie pierwszego biegu prowadził. Paweł miał dobre starty. MJJ spod taśmy jechał katastrofalnie, a w drugiej części także na dystansie był niesłychanie wolny. Taktyczna za niego była oczywista. Nominowany dla Pawła to z kolei próba zbudowania go.
    Czyli Holder miał w tym meczu dobre pół okrążenia, a Paweł przyzwoity jeden wyścig. Trochę mało. Na pewno nie byli o tyle lepsi od MJJ (o ile w ogóle byli lepsi) żeby dostawać aż dwa biegi więcej. I nie przemawia do mnie argument o próbach budowania jednego, zwłaszcza jeśli odbywa się to kosztem dołowania drugiego, który wcale w tym spotkaniu nie był gorszy.

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Przyzwoitość? A kim on jest aby dawac mu biegi przy słabej jeździe?
    Ty tak serio? To jeszcze raz - ja się nie czepiam tego, że za Jepsena Jensena poszła taktyczna. Ale skoro Holder i Przedpełski dostali po cztery szanse i nie pokazali praktycznie nic to MJJ, który nie był od nich gorszy też powinien tę czwartą szansę otrzymać. W biegu 14 była ku temu naturalna okazja i zwyczajna przyzwoitość/sprawiedliwośc/nazwij to jak chcesz nakazywała z niej skorzystać.

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Pochodzi z Torunia?
    Aha, no to wszystko jasne - zapomniałem o Twoim naczelnym argumencie ; ]

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bardzo dobrze sie stalo,ze Pawel pojechal dzis 5 biegow.Podejrzewam ,ze gdyby nie fatalne zachowanie w 14 na trzecim kolku,
    , w kazdym biegu by punktowal a my bysmy ugrali kilka punkcikow wiecej.
    A bieg 13? Przecież tam Przedpełski też był ostatni.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-06-2017)

  14. Powrót do góry    #6806
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cóż. Miał nas uratować transfer "last minute" w postaci Kaczmarka. Nie uratował. Ten chłopak z meczu na mecz jedzie coraz słabiej. Jak na moje -pierwszy do zmiany.
    Zresztą dziś zawiedli praktycznie wszyscy. Myślałem, że ekipa po ostatnim, co prawda przypadkowym zwycięstwie w Grudziądzu się przełamie. Naprawdę myślałem, że wyjdziemy ze 40tki.....

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    RadioErewań (11-06-2017)

  16. Powrót do góry    #6807
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta


    A bieg 13? Przecież tam Przedpełski też był ostatni.
    Fakt,mea culpa.
    Co jednak nie zmienia mojej oceny.
    Dzis prezentowal sie nie gorzej od MJJ i w przeciwienstwie do tego
    drugiego,nie ma pewnego miejsca w skladzie.
    Dobrze wiec,ze pojechal 5 razy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #6808
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Czyli Holder miał w tym meczu dobre pół okrążenia, a Paweł przyzwoity jeden wyścig. Trochę mało. Na pewno nie byli o tyle lepsi od MJJ (o ile w ogóle byli lepsi) żeby dostawać aż dwa biegi więcej. I nie przemawia do mnie argument o próbach budowania jednego, zwłaszcza jeśli odbywa się to kosztem dołowania drugiego, który wcale w tym spotkaniu nie był gorszy.


    Ty tak serio? To jeszcze raz - ja się nie czepiam tego, że za Jepsena Jensena poszła taktyczna. Ale skoro Holder i Przedpełski dostali po cztery szanse i nie pokazali praktycznie nic to MJJ, który nie był od nich gorszy też powinien tę czwartą szansę otrzymać. W biegu 14 była ku temu naturalna okazja i zwyczajna przyzwoitość/sprawiedliwośc/nazwij to jak chcesz nakazywała z niej skorzystać.


    Aha, no to wszystko jasne - zapomniałem o Twoim naczelnym argumencie ; ]


    A bieg 13? Przecież tam Przedpełski też był ostatni.


    Jak wiemy byłeś głównym stręczycielem Jensena , sam zresztą wrożylem mu dobrą jazdę w tym roku. Niestety ostatnio MJJ nawiązał do swojej wielosezonowej bryndzy. Nie zmienisz tego swoimi docinkami w moją stronę. MJJ jest ostatnio cienki. Nie zaklinaj rzeczywistości.

  18. Powrót do góry    #6809
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Ja bym nie dramatyzowal, MJJ dobrze jezdzi a i w Grudziadzu tez ladnie pojechal,
    z ocena trzema wstrzymac sie do 25.06, to sa dwa bardzo wazne mecze, wygramy je do mamy utrzymanie,
    mysle ze kazdy mial swiadomosc jakim skladem jedziemy i maksymalne co mozemy ugrac to 5-6 miejsce,
    bardzo dobrze ze Pawel wrocil, uwazam ze dzisiaj odjechac calkiem dobre spotkanie i z szalejacym Zmarzlikiem wytrzymal dosc dlugo,
    jestem dobrej mysli przed meczami z ZG i Wrockiem, bedzie nerwowo ale mam nadzieje ze juz do przodu

  19. Powrót do góry    #6810
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Naprawdę myślałem, że wyjdziemy ze 40tki.....
    Gdyby nie bezmyslna szarza Miedzina i fatalne bledy w 14 biegu,pewnie do 40 bysmy dobili.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    orlosep (12-06-2017)

  21. Powrót do góry    #6811
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Jak wiemy byłeś głównym stręczycielem Jensena , sam zresztą wrożylem mu dobrą jazdę w tym roku. Niestety ostatnio MJJ nawiązał do swojej wielosezonowej bryndzy. Nie zmienisz tego swoimi docinkami w moją stronę. MJJ jest ostatnio cienki. Nie zaklinaj rzeczywistości.
    Cienki? Bo nie pochodzi z Torunia? Ze swojej roli czyli bycia drugą linią wywiązuje się bez zarzutu. To nie jego wina, że zawodzą ci, którzy przed sezonem byli kreowani na liderów tej drużyny.

    Natomiast co do zaklinania rzeczywistości - ciekawy argument z ust kogoś kto sam regularnie tę rzeczywistość nagina tyle tylko, że w przypadku innych zawodników.

  22. Powrót do góry    #6812
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Na dzień dzisiejszy Jensen ma drugą średnią w zespole minimalnie lepszą od LIDERA Holdera i mającego (podobno) dobry sezon Miedzińskiego. Także krytyka w jego stronę nie ma sensu. Ze swojej roli wywiązuje się praktycznie tylko on i Hancock.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    rotapa (11-06-2017)

  24. Powrót do góry    #6813
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Nie bardzo rozumiem.
    Czyli po slabym meczu mozna krytykowac kazdego z druzyny oprocz MJJ?
    Jak jedzie dobrze,trzeba chwalic,jak jedzie slabo,krytykowac i srednie nie
    maja tu nic do rzeczy.
    Jestes tak dobry jak Twoj ostatni mecz.Tyle.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  25. Powrót do góry    #6814
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Jest też coś takiego jak założenia przedsezonowe i rola w danej drużynie. Trzeba brać to pod uwagę przy krytyce danego zawodnika.

  26. Powrót do góry    #6815
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Cienki? Bo nie pochodzi z Torunia? Ze swojej roli czyli bycia drugą linią wywiązuje się bez zarzutu. To nie jego wina, że zawodzą ci, którzy przed sezonem byli kreowani na liderów tej drużyny.

    Natomiast co do zaklinania rzeczywistości - ciekawy argument z ust kogoś kto sam regularnie tę rzeczywistość nagina tyle tylko, że w przypadku innych zawodników.
    Kiedy Gajewski zyskał zdolność do taktycznych MJJ ledwo obronił sie przed Karczmarzem. Zarówno Holder jak i Przedpełski walczyli wtedy z zawodnikami innego kalibru. I to na torze gdzie Jensen trenował po stokroć.

    Oczywiście mam słabość do wychowanków. Dzisiaj naprawdę kibicowałem naszym w przeciwieństwie do meczu w Czestochowie gdzie ogladałem mecz niczym Wande Kraków. Ale czy odsuwanie Pawła nam cos dobrego dało? Ile duzych pkt przez to zdobyliśmy? Nic a mamy dobrego zawodnika nieobjeżdżonego. Druga rzecz junior. Dzisiaj moje sceptyczne zdanie o Kaczmarku będzie źle odebrane, ale chłopak się nic nie rozwija. Jedyne jego pkt wynikaja z tego ze dostaje zawsze lepszy numer. Jak tu niektórzy mówią że Koscielski zrobił duże postepy ale czy ma szanse na występ? Oczywiście nie bo menager nie zaryzykuje i wiecznie bedzie wystawiał zawodnika który kariery nie zrobi. W Lesznie dobrze o tym wiedzieli i trzymali go tylko jako rezerwę.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    RadioErewań (11-06-2017)

  28. Powrót do góry    #6816
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie bardzo rozumiem.
    Czyli po slabym meczu mozna krytykowac kazdego z druzyny oprocz MJJ?
    Jak jedzie dobrze,trzeba chwalic,jak jedzie slabo,krytykowac i srednie nie
    maja tu nic do rzeczy.
    Jestes tak dobry jak Twoj ostatni mecz.Tyle.
    No to czemu nie krytykujesz Przedpełskiego, Miedziaka i Holdera? Pojechali taki sam syf jak Jensen.

  29. Powrót do góry    #6817
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2007
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Nie chce nikogo bronic ale czy pretensje sa uzasadnione? Do 10 biegu calkiem dobrze sie trzymalismy (4 w plecy) ale w 10 dostajemy 5:1 i jest 8 w plecy. W 11 Miedziak zostaje wpuszczony za MJJ - dobra decyzja, bo Miedziak duzo lepiej sie prezentowal. Nie wiem - moze pomysl byl taki aby w 11 biegu sprobowac wygrac przynajmniej 4:2 (Greg przed Zmarzlikiem) i mamy -6 a nastepnie w 12 Holder i Kaczmarek minimum przywoza 3:3 i 13 biegu ponownie wspolnie z Adrianem jedzie Hancock (za Pawelka). Oczywiscie to tylko domysly ale moze taki byl pomysl - wyszlo tak, ze Miedzinski zostal wykluczony, Greg przegral 5:1 i bylo po meczu. Po co wiec pozniej zamieniac jakiegos zawodnika? Ok - przyznaje, ze sam w 14 dalbym szanse MJJ zamiast Holderowi (glownie aby dac "pstryczka" w nos Chrisowi, bo jego nie moc trwa zdecydowanie za dlugo...) ale jakies zmiany za Pawelka??? Przeciez ten chlopak potrzebuje teraz jazdy. Trzeba bylo go i w 15 wystawic. Jaka jest roznica czy przegralibysmy 55:35 czy np. 59-31? Zadna. Sezon stracony, PO juz dawno odjechaly. A za tydzien mamy mega wazny mecz w kontekscie utrzymania. Mamy dzisiaj prezent od ZG w postaci ich wygranej w Grudziadzu - pomozmy sobie teraz sami. Z Pawlem w skladzie - naszym wychowankiem, jezeli to dla kogos jeszcze cos znaczy...

  30. Powrót do góry    #6818
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Przy takiej dyspozycji naszych zawodoffcow to z Falubazem tez dostanieny po mordzie... na dzien dzisiejszy odstawilbym bym od składu ...Iksa (prezentuje doslownie nic), Pawla (wraz z przejsciem w wiek seniora stracił gdzieś jaja), Holdera (totalna katastrofa, dosc juz wymowek, ze sprzęt nie jedzie, mial byc jednym z dwoch liderów, a to jakas popierdolka jest) oraz wyebal bym rowniez pana plecaczkiem na grzbiecie :-P Dajmy do składu Walaska, Koscielskiego i ...tu by sie przydal brat za brata .....pees. i ja glupi liczylem dzis ze zawalczyny o bonusa

  31. Powrót do góry    #6819
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tripel Zobacz posta
    Jaka jest roznica czy przegralibysmy 55:35 czy np. 59-31? Zadna. Sezon stracony, PO juz dawno odjechaly. A za tydzien mamy mega wazny mecz w kontekscie utrzymania. Mamy dzisiaj prezent od ZG w postaci ich wygranej w Grudziadzu - pomozmy sobie teraz sami. Z Pawlem w skladzie - naszym wychowankiem, jezeli to dla kogos jeszcze cos znaczy...
    Czy odjechały? Są trzy drużyny które juz tam praktycznie wjechały. Natomiast Leszno ma 2 zaległe mecze w Czewie i Rybniku i moze sie okazać że o 4 miejsce bedą walczyły 4 druzyny. Nasze najbliższe plany to minimum 4 pkt w czerwcu zarówno w kwestii utrzymania jak i awansu do p-o.Jak to zdobędziemy a Leszno utrzyma swój poziom to wszystko jest możliwe. Niech się sieroty po Johnsie ogarniają.Jestem jak na ten wątek nietypowy. Jestem optymistą i cały czas patrze na awans do p-o i wygrana z-g nie bardzo mi sie podoba.

    Cytat Zamieszczone przez strogonow Zobacz posta
    Przy takiej dyspozycji naszych zawodoffcow to z Falubazem tez dostanieny po mordzie... na dzien dzisiejszy odstawilbym bym od składu ...Iksa (prezentuje doslownie nic), Pawla (wraz z przejsciem w wiek seniora stracił gdzieś jaja), Holdera (totalna katastrofa, dosc juz wymowek, ze sprzęt nie jedzie, mial byc jednym z dwoch liderów, a to jakas popierdolka jest) oraz wyebal bym rowniez pana plecaczkiem na grzbiecie :-P Dajmy do składu Walaska, Koscielskiego i ...tu by sie przydal brat za brata .....pees. i ja glupi liczylem dzis ze zawalczyny o bonusa
    Zapędziłeś sie w tym wyrzucaniu. Nie mamy juz kogo wstawić do składu Za IKsa Koscielski za Pawła Walasek a za Holdera Krakowiak. Na szczęscie o składzie drużyny nie decyduja kibice

  32. Powrót do góry    #6820
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Czy odjechały? Są trzy drużyny które juz tam praktycznie wjechały. Natomiast Leszno ma 2 zaległe mecze w Czewie i Rybniku i moze sie okazać że o 4 miejsce bedą walczyły 4 druzyny. Nasze najbliższe plany to minimum 4 pkt w czerwcu zarówno w kwestii utrzymania jak i awansu do p-o.Jak to zdobędziemy a Leszno utrzyma swój poziom to wszystko jest możliwe. Niech się sieroty po Johnsie ogarniają.Jestem jak na ten wątek nietypowy. Jestem optymistą i cały czas patrze na awans do p-o i wygrana z-g nie bardzo mi sie podoba.
    Awans do PO? Trzeba by było w Lesznie wygrać, a to będzie bardzo, bardzo trudne. Trzeba się skupić na utrzymaniu

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    orlosep (12-06-2017)

  34. Powrót do góry    #6821
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2009
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 30 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Jestem jak na ten wątek nietypowy. Jestem optymistą i cały czas patrze na awans do p-o i wygrana z-g nie bardzo mi sie podoba.
    Moim zdaniem nie ma co liczyć na PO! Jak nie idzie to nawet zmiany tunerów nie pomogą.
    Leszno w zeszłym sezonie przeżywało to samo co my teraz...
    Niby fajny skład na któryś z medali, ale coś w drużynie nie trybiło od samego początku
    Też po kilku meczach mieli się pozbierać i wystrzelić z formą, ale to nigdy nie nastąpiło....
    za to kalkulacje, symulacje, tworzenie scenariuszy na walkę o PO trwało do samego końca - póki były matematyczne szanse...

    Ja wolę się mile zaskoczyć, niż rozczarować

  35. Powrót do góry    #6822
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Matematycznie rzecz biorąc - jeszcze wszystko zależy od nas - i tego trzeba się trzymać.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawko.trn za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (11-06-2017)

  37. Powrót do góry    #6823
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Tak jak pisze Frank_Drebin jeszcze nie wszystko jest stracone. Jeżeli Apator chce myśleć o czymś więcej niż o wakacjach za 2 miesiące, to musi 18 i 25 czerwca wygrać z Falubazem i Spartą chociaż po 46:44. To warunek konieczny. Do tego musicie myśleć o porażkach Unii na wyjazdach. Jeżeli te dwa czynniki zagrają to do Leszna możecie jechać o coś więcej niż na wycieczkę. Przy porażce w Leszce też będą szanse na PO, ale wtedy musicie wygrać w Rybniku i liczyć na wszystkie wyjazdowe wtopy Unii, a także o porażkę Unii ze Stalą Gorzów.

    Jak widzicie na chwile obecną jest wiele scenariuszy. Także nie ma co jeszcze się poddawać. Porazką GKM-u (już trzecia w sezonie u siebie) powoduje, że bezpośrednio z ligi już niemal na pewno nie spadniecie. Teraz możecie probować powalczyć o coś więcej. Ale do tego trzeba powrotu do dobrej formy Holdera, a także powrotu Kaczmarka z jazd przedsezonowych.

  38. Powrót do góry    #6824
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Cienki? Bo nie pochodzi z Torunia? Ze swojej roli czyli bycia drugą linią wywiązuje się bez zarzutu. To nie jego wina, że zawodzą ci, którzy przed sezonem byli kreowani na liderów tej drużyny.
    Obejrzyj sobie 14 bieg z ostatniego wtorku z Eskilstuny, to znajdziesz odpowiedź dlaczego jest cienki. Dramat co się z tym zawodnikiem podziało, bo kiedyś faktycznie był to znakomity grajek. Ale to przeszłość i dziś skillem to Kościuch nakrywa go czapką. Nie tylko jego z naszej drużyny zresztą...
    Holder i Przedpełski jechali równie słabo, ale nie wiem czy jest sens spierać się o to kto by przywiózł te zera w 14 biegu. Co to za różnica?

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    W Lesznie dobrze o tym wiedzieli i trzymali go tylko jako rezerwę.
    Pewnie dlatego, że mają Smektałę i Kuberę, a KST nie ma nikogo.

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta

    Jak widzicie na chwile obecną jest wiele scenariuszy. Także nie ma co jeszcze się poddawać.
    Korelacja kilku nieprawdopodobieństw to nie wygląda jak obiecująca wizja.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #6825
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2007
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Czy odjechały? Są trzy drużyny które juz tam praktycznie wjechały. Natomiast Leszno ma 2 zaległe mecze w Czewie i Rybniku i moze sie okazać że o 4 miejsce bedą walczyły 4 druzyny. Nasze najbliższe plany to minimum 4 pkt w czerwcu zarówno w kwestii utrzymania jak i awansu do p-o.Jak to zdobędziemy a Leszno utrzyma swój poziom to wszystko jest możliwe. Niech się sieroty po Johnsie ogarniają.Jestem jak na ten wątek nietypowy. Jestem optymistą i cały czas patrze na awans do p-o i wygrana z-g nie bardzo mi sie podoba.
    Naturalnie zycze Ci i nam abys mial racje i ze nie wszystko stracone ale tak szczerze ile warunkow musi zostac spelnionych abysmy mogli o PO powalczyc? Juz nawet nie chodzi o scenariusze czysto punktowe ale przeciez musimy powalczyc w Lesznie (o Wroclawiu i ZG u siebie nie wspominam, bo i to nie bedzie latwe), bo zrobia na nas 5 punktow. Kim mamy o te PO powalczyc? Holderem, ktory od poczatku sezonu LADA MOMENT sie obudzi? i tak ten "LADA MOMENT" trwa i trwa i trwa... Juniorami, ktorych tak naprawde nie mamy? Kaczmarek jest z kazdym meczem coraz gorszy. Leszno nas tu bije na glowe. Jest i nieobliczalny Miedziak czy MJJ... Przykro mi ale ja opytmista nie jestem. Gdyby chociaz teraz ten mecz z Lesznem byl u nas to moze... A tak jak wspominalem sa przeciez trudne mecze u nas z ZG czy Wroclawiem. Z Rybnikiem pewno w plecy i walka o bonus. Z Czestochowa pewno 2 pkt ale czy bonus? Za duzo czynnikow musi odpalic na nasza korzysc jak na moj nos. Skupmy sie na 6 miejscu, bo kto wie, czy nie bedzie w tym roku barazy i jeszcze przyjdzie nam walczyc w Gdansku. Zeby nie bylo "smiesznie" jak u nich przegramy z 50:40 a Gomolski bedzie wozil Holdera...

  40. Powrót do góry    #6826
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W Toruniu KST załatwi Jason Doyle.
    W Rybniku - Grigorij Łaguta.
    I na koniec Leon Madsen przyklepie bonus dla Częstochowy.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    ins. Sokołowski (12-06-2017)

  42. Powrót do góry    #6827
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tripel Zobacz posta
    Zeby nie bylo "smiesznie" jak u nich przegramy z 50:40 a Gomolski bedzie wozil Holdera...
    Gomóła, jak Gomóła ale Fajfer będzie woził.



    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  43. Powrót do góry    #6828
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Moim zdaniem rozważania, że Jensen o punkt więcej coś tam, a Paweł miał lepsze starty, a Holder coś tam... nie mają po tym meczu sensu. Drużyna pojechała tragicznie jako całość, co prawda w niej Hancock zrobił swoje, a Miedziak miał przebłyski, ale przecież jako prowadzący parę... w 6 biegach zrobił tylko 7 punków... no sorry - nadal jest ogólne dno i kilo mułu i nie zgadzam się z wypowiedziami pomeczowymi naszych, że widać, że coś drgnęło i idziemy w dobrą stronę. Bo gdzie ta dobra strona? Obraz zaciera nam zwycięstwo w Grudziądzu w sprzyjających okolicznościach, bo gdyby nie to, to naprawdę byłoby niewesoło, a tak to prawdopodobnie uciekniemy kosie i pojedziemy jakieś baraże z Piłą, czy inną Kosiarką, albo nie pojedziemy, bo regulamin ekstraligi opisuje hektar wyjątków kiedy baraży nie trzeba rozgrywać. Na dziś mamy przed sobą dwa mecze u siebie z Zieloną i Wrockiem i ciekaw jestem jak w nich wypadniemy, mamy szansę na 4 pkt. ale jeżeli znowu coś przegramy, czy ktoś się zdziwi? Postawiłbym teraz jednak na Kościelskiego, IKS niech się trochę ogarnie, a co do wyboru Walasek-Przedpełski... niech mądrzejsze głowy myślą, ale nie bardzo widać jakiś wielki postęp u Pawła niestety.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  44. Powrót do góry    #6829
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Pozwole sie nie zgodzic.
    Wynik w Gorzowie cyferkowo faktycznie wyglada zle ,ale
    widac,ze przynajmniej Hancock ruszyl ze sprzetem.
    Holder niby dalej slabo ale w GP trojeczki rowniez przywiozl.
    Miedzin pojechal troche bez glowy.Szarza z Linusem spowodowala
    ,ze Greg stracil punkt a potem jeszcze po glupim bledzie Adik dal sie zrobic
    Iversenowi.O biegu 14 nawet juz szkoda wspominac,bo gdybym mial cos pod reka,pewnie
    bylaby dziura w telewizorze.Jak szkolkowicze.Dodaj do tego
    dosc kontrowersyjna moim zdaniem decyzje o przyznaniu 3 pkt Zamrzlikowi.
    Krotko mowiac kilka bledow mniej i skonczyloby sie honorowo z czworka z przodu.
    Do czego zmierzam?
    Ano to tego ,ze jak nasi umilowani w koncu ogarna MA i przygotuja tor
    jaki beda mieli na treningu, Falubaz i Sparta niekoniecznie musza
    powachac czegos wiecej niz bonus.
    Z Czestochowa spokojnie mozemy wygrac za trzy a z Rybnika wywiezc
    jeden punkt.
    Az takim optymista jak Frank nie jestem,bo aby wlaczyc sie do walki o PO
    musielibysmy zgarnac punkty w Lesznie a to nawet przy mizerii Unii dla nas nieosiagalne.
    Jednak juz w czerwcu mozemy sobie zapewnic spokojny byt,bez barazy i o to w tej chwili
    idzie gra.PO nam odjechalo w Czewie,niestety.
    Najbardziej martwi mnie postawa mlodych,mniej MJJ,bo za niego mamy alternatywe na te 3-4 pkt ktore
    ostatnio przywozi.Jednak Kaczmarek i IKS jada bardzo slabo.Szczegolnie po tym pierwszym spodziewalem
    sie lepszej postawy a i Igor na poczatku sezonu zapowiadal lepsza jazde.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    W Toruniu KST załatwi Jason Doyle.
    W Rybniku - Grigorij Łaguta.
    I na koniec Leon Madsen przyklepie bonus dla Częstochowy.
    To nic odkrywczego ,ze liderzy tych druzyn zdobeda z nami najwiecej punktow.

    Rownie dobrze moze byc tak:

    W Toruniu Falubaz zalatwi Dudek.
    W Rybniku bonusa zalatwi nam Fricke na spolke z Woryna
    a bonusa Czewie przegra Ulamek z Jonssonem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-06-2017 o 07:55
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #6830
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    nie wiem skąd ten płacz. tak jak pisałem wcześniej wynik trochę fałszuje nasz obraz na torze. w Gorzowie nigdy nam się dobrze nie jechało to nie wiem na jakiej podstawie w słabszej formie mięliśmy do końca trzymać wynik na styku. Brawa dla ZG za zwycięstwo w Grudziądzu. Dzięki temu jesteśmy już blisko barażu. teraz 2 trudne mecze u siebie które trzeba wygrać nawet 45:44.

  46. Powrót do góry    #6831
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Paradoksalnie Liga układa się w taki sposób , że ewentualny awans do PO jest w rekach Apatora a beda o to walczyć- Torun,Leszno,Rybnik,Wlokniarz, oczywiscie brakuje bardzo straconych punktow u siebie ale tego juz nikt nie zmieni. Warunkiem koniecznym jest wskoczenie na pewien przyzwoity poziom Holdera lub Jensena(idealnie obydwóch). Jeśli zarząd chce kibiców na trybunach to taki musi być przekaz - jedziemy o pełna stawkę. Wiekszośc zawodników już teraz powinna zdawać sobie sprawę , że jak ich marazm będzie widoznny do końca sezonu to muszą sobie szukać innego klubu lub ewentualnie zostać zawodnikami drugiej lini i tak miec płacone (Holder). Walka o PO może też skończyć sie miejscem barażowym bo rożnice pomiedzy drużynami mogą byc niewielkie a pozycja nr 8 GKM wydaję się prawie pewna.
    Ostatnio edytowane przez kibic01 ; 12-06-2017 o 09:29

  47. Powrót do góry    #6832
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,119
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Może to śmiesznie zabrzmi gdy popatrzymy na suchą średnią ale z nami będziecie mieli o tyle łatwiej, że zamiast Lebiedewa pojedzie Jędrzejak, bo Łotysz ma eliminacje DPŚ i nie można za niego zrobić zz.

  48. Powrót do góry    #6833
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Jeśli to prawda, po raz kolejny potwierdza się, że Termos jedzie cały czas na mega farcie, przynajmniej w porównaniu do poprzedniego Właściciela. Sparta w meczu z Toruniem u siebie miała problem z torem. Gdyby nie deszcz w Grudziądzu sytuacja KST byłaby dramatyczna, a niektórzy piszą o play-off. Oczywiście walczyć trzeba do końca, ale Gajewski wyraźnie powiedział, że cele na ten sezon trzeba dostosować do rzeczywistości. Na jakiej podstawie GetWelle mieli coś ugrać w Gorzowie? Oni się wzmocnili zresztą kosztem Torunia, który kadrowo jest wyraźnie słabszy w stosunku do zeszłego sezonu. Cieszmy się, że Przedpełski odbił się od dna.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Howard (12-06-2017)

  50. Powrót do góry    #6834
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,119
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Prawda prawa. Eliminacje są w ten sam dzień, Lebiedew na bank będzie/jest powołany do kadry, a zz za zawodnika startującego w zawodach rangi FIM można zrobić tylko wtedy jak ma jedną z trzech najlepszych średnich w drużynie.

  51. Powrót do góry    #6835
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    nie wiem skąd ten płacz. tak jak pisałem wcześniej wynik trochę fałszuje nasz obraz na torze. w Gorzowie nigdy nam się dobrze nie jechało to nie wiem na jakiej podstawie w słabszej formie mięliśmy do końca trzymać wynik na styku.
    Płacz bierze się stąd, że mamy w składzie Hancocka, Holdera, toruńską wielką nadzieję Przedpełskiego, młodzieżowego
    indywidualnego mistrza Polski Kaczmarka, dysponującego świetnym sprzętem, walecznego Miedzińskiego, a przegrywamy
    20 punktami, a gdyby jechał Kasprzak i spec. od gaźników to pewno byłoby ciut więcej... I wiadomo było, że w Gorzowie
    polegniemy od pewnego biegu, ale marzy mi się, że skoro jest to super-ekstra-top-wszechczasów liga i człek się telepie
    prawie pod niemiecką granicę to walczymy do końca o jak najlepszy wynik, a nie, że drugi rok z rzędu nie wykorzystuje się
    z taktycznej Hancocka...

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Cieszmy się, że Przedpełski odbił się od dna.
    Tak, pokonanie dwóch przeciwników w pięciu startach to faktycznie odbicie, no niech będzie,
    że trzech jak dodamy Szczotkę na defekcie.

    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Paradoksalnie Liga układa się w taki sposób , że ewentualny awans do PO jest w rekach Apatora a beda o to walczyć- Torun,Leszno,Rybnik,Wlokniarz, oczywiscie brakuje bardzo straconych punktow u siebie ale tego juz nikt nie zmieni.
    Pytań jest wiele, czy stać nas chociaż na bonus z Rybnikiem i Częstochową, czy możemy marzyć o zwycięstwie w Lesznie lub Rybniku?
    To na dzień dobry.
    A na dobry wieczór to trzeba liczyć na Wrocław, Zieloną i Gorzów, że wygrają jeszcze "tu i tam" - bo to faktycznie może otworzyć nam
    drzwi do p-o... choć nie wiem, czy w obecnym składzie i formie byłaby radość z uczestniczenia w takich zawodach...
    A z nocnych przewidywań: czyt pesymistycznych, to może okazać się, że polegniemy u siebie i z Wrocławiem i Zieloną i wtedy nadal
    będziemy liczyć bonusy i drżeć w ostatniej kolejce, w której jedziemy u siebie z Grudziadzem, czy nie będzie jakiś cudów i przypadków
    na torze...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  52. Powrót do góry    #6836
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Paweł jutro w składzie Smederny. Czekam na prawdziwe przełamanie, bo póki co zadowalanie się kibiców przejechaniem pięciu biegów bez upadku nie świadczy najlepiej o jego sytuacji. Pozostaje trzymać kciuki, bo wczoraj niestety wyglądało to słabo i właściwie tylko zerowe oczekiwania "ratowały" ten występ.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 12-06-2017 o 10:42

  53. Powrót do góry    #6837
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Przy gorzowskich chartach, to Pawel naprawde zaprezentowal sie przyzwoicie. Porownujac to do jeszcze niedawnych popisow i przegrywaniu z polamatorami w Szwecji.

    Widac duza bojazn w jezdzie.....ale nie ma cudow. Cala liga juz rozjezdzona, a Pawel pol sezonu bez jazdy byl. Nastepne wystepy potwierdza lub zadadza klam moim slowom.

  54. Powrót do góry    #6838
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Może to śmiesznie zabrzmi gdy popatrzymy na suchą średnią ale z nami będziecie mieli o tyle łatwiej, że zamiast Lebiedewa pojedzie Jędrzejak, bo Łotysz ma eliminacje DPŚ i nie można za niego zrobić zz.
    Tak, to dość spore osłabienie. KST w tym roku na dużym farcie. Pomijając okoliczności wygranej w Grudziądzu, to żadnych urazów w drużyne, a co rusz trafia się osłabiony przeciwnik, czy to w trakcie meczu (GKM), czy Rybnik w Toruniu (dodatkowo z serią defektów na prowadzeniu).
    Ale może Maksym wtedy pojedzie w większy rytmie, co pozwoli mu punktować regularnie przez cały mecz. Bo mam wrażenie, że zbyt długie przerwy między biegami mu nie służą. A Maksyma stać w Toruniu na jakieś 12 w 5 spokojnie, jak będzie trzeba.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  55. Powrót do góry    #6839
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pozwole sie nie zgodzic.
    Wynik w Gorzowie cyferkowo faktycznie wyglada zle ,ale
    widac,ze przynajmniej Hancock ruszyl ze sprzetem.
    Holder niby dalej slabo ale w GP trojeczki rowniez przywiozl.
    Holder dalej wygląda bardzo źle, punkty w GP zawdzięcza dobremu losowaniu, był bardzo wolny, ale potrafił wygrać start i dowoził te punkty. W Gorzowie startu nie wygrywał i jest klapa, to głównie przez Chrisa tabela wygląda jak wygląda, zabrakło jego punktów w meczu z Lesznem i Gorzowem u siebie. Na szczęście zarząd ma furtkę w postaci cięcia kontraktu po sezonie według spadku średnich, i z czystej przyzwoitości wypadałoby z tej furtki skorzystać.



    Wygrane u siebie do końca sezonu z każdym to konieczność, a brak PO może i dobry będzie, nawet jeżeli Holder w PO pojedzie na zeszłorocznym poziomie 4 meczy PO (4x 10 +, 3x najlepszy z drużyny) to i tak brakowałoby trzeciego prowadzącego parę, mogącego pojechać z Jensenem/Pawłem.
    Jensen po obiecującym początku jest najwolniejszy z drużyny, i to też bardzo niepokoi, bo jego punkty są potrzebne w najbliższych meczach.
    A zestawienie Miedziaka z juniorem to chyba błąd, bo to Miedziak i zawsze może literka się pojawić, a wtedy junior jedzie sam

  56. Powrót do góry    #6840
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Tak, pokonanie dwóch przeciwników w pięciu startach to faktycznie odbicie, no niech będzie, że trzech jak dodamy Szczotkę na defekcie.
    Odbicie od dna to nie to samo, co powrót na swój dawny szczyt, ale to zawsze lepiej niż wąchać szprycę debiutanta na własnym torze lub telepać sie za amatorem z Rumunii. Sprzętowo coś drgnęło.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Płacz bierze się stąd, że mamy w składzie Hancocka, Holdera, toruńską wielką nadzieję Przedpełskiego, młodzieżowego indywidualnego mistrza Polski Kaczmarka, dysponującego świetnym sprzętem, walecznego Miedzińskiego, a przegrywamy 20 punktami
    Nie byłoby tyle płaczu, gdyby zamiast patrzeć w zawodnicze CV realnie ocenić aktualny potencjał drużyny. Poza perełkami na każdej pozycji figuruje indywidualny mistrz świata/Polski seniorów/juniorów, były lub aktualny. Niestety lub dla innych stety same nazwiska nie jeżdżą. Jest jeden lider, do tego leciwy i też już na wyczerpaniu, a reszta to na drużynę aspirującą do medali co najwyżej zawodnicy drugiej linii, którym od święta trafić się może super występ.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    KST w tym roku na dużym farcie. Pomijając okoliczności wygranej w Grudziądzu, to żadnych urazów w drużyne, a co rusz trafia się osłabiony przeciwnik, czy to w trakcie meczu (GKM), czy Rybnik w Toruniu (dodatkowo z serią defektów na prowadzeniu).
    .
    Żeby tylko w tym roku. Warto przypomnieć jaką izbę przyjęć fundował sobie poprzedni Właściciel. A pan Senator dostał w pierwszym sezonie promocję od Witkowskiego, który czyścił ligę z bankrutów i nie trzeba było narzekać na "rynek", a kiedy wydawało się, że dał sobie wyrwać najlepszy kąsęk, temu przytrafiła się tragedia.

    A Rybnik w zeszłym roku? Żyto nie mógł już robić gnojowiska i akurat na pierwszy mecz po tragedii Krystiana przyjeżdża ... KST. Betonowy tor, gospodarze jak we mgle, Toruń jak u siebie i gładkie zwycięstwo. Tych splotów okoliczności na korzyść GetWell było sporo i w sumie nie musi dziwić wiara, że teraz były IMP Wellasek przeżyje drugą młodość i pociągnie zespół do następnego medalu.

    W tym roku Leszno na MA też miało sprzętowe problemy, ale czytam tu i ówdzie, iż Toruniowi zabrakło "tylko" trochę szczęścia do wygrania meczu. A te dwa małe punkty w plecy przesądziły moim zdaniem, że KST w PO w tym roku nie będzie.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 12-06-2017 o 12:13
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •