Strona 145 z 315 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147155195245 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,481 do 6,525 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #6481
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    z tą powiększoną ligą to też mi z rana przyszło do głowy.

    10 w ekstralidze i 10 w I lidze...

    ale o czym my tu gadamy. zielony stolik itp... ehh do czego to doszło.

  2. Powrót do góry    #6482
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    z tą powiększoną ligą to też mi z rana przyszło do głowy.

    10 w ekstralidze i 10 w I lidze...

    ale o czym my tu gadamy. zielony stolik itp... ehh do czego to doszło.
    Nic z tych rzeczy. Jeśli już mamy spaść, to spadnijmy i awansujmy w sportowej walce.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 03-06-2017 o 10:58
    !Adrian walcz!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    apator_uk (03-06-2017)

  4. Powrót do góry    #6483
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Jeśli komuś przykro w związku z tym, że od wczoraj pierwszy w historii klubu spadek stał sie realny, dla poprawy humoru polecam snapchat Holder ; )

    Chris z meczu poleciał sobie prosto na imprezke. Trochę wygląda to na ten klub w piwnicy hotelu Copernicus, ale pewności nie mam. Na filmiku pozdrawia wszystkich środkowym palcem ; )

    Na prawdę, poprawił mi humor.

  5. Powrót do góry    #6484
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Skoro już się bawicie w składy to i ja dołączę.
    Nice PLŻ 2018 Apator Toruń
    1. Miedziński
    2. Puszakowski
    3. Przedpelski P.
    4. Chrzanowski
    5. Jepsen Jensen
    6. Kopeć
    7. Kościelski

    Reż: Przedpelski Ł.

    A co tam będzie awans

  6. Powrót do góry    #6485
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Jeśli komuś przykro w związku z tym, że od wczoraj pierwszy w historii klubu spadek stał sie realny, dla poprawy humoru polecam snapchat Holder ; )

    Chris z meczu poleciał sobie prosto na imprezke. Trochę wygląda to na ten klub w piwnicy hotelu Copernicus, ale pewności nie mam. Na filmiku pozdrawia wszystkich środkowym palcem ; )

    Na prawdę, poprawił mi humor.
    trzeba założyć to coś, żeby zobaczyć ten filmik?

  7. Powrót do góry    #6486
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    trzeba założyć to coś, żeby zobaczyć ten filmik?
    Si i poprosic Holdera o dodanie do "znajomych".

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    1marcin60 (03-06-2017)

  9. Powrót do góry    #6487
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    trzeba założyć to coś, żeby zobaczyć ten filmik?
    https://twitter.com/ksa_1962/status/870928289384280064

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    1marcin60 (03-06-2017)

  11. Powrót do góry    #6488
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Skoro już się bawicie w składy to i ja dołączę.
    Nice PLŻ 2018 Apator Toruń
    1. Miedziński
    2. Puszakowski
    3. Przedpelski P.
    4. Chrzanowski
    5. Jepsen Jensen
    6. Kopeć
    7. Kościelski

    Reż: Przedpelski Ł.

    A co tam będzie awans
    Toruński wątek jest niesamowity!
    Nie dość, że na początku czerwca układamy skład na rok 2018 (chyba się nie pomyliłem, nie przyspieszyliśmy do 2019? ) to jeszcze wybieramy ligę.
    Chciałbym mieć w tym swój udział, więc dopiszę:

    menago: Tomasz Bajerski

    Poważnie mówiąc: Spadek nam się przyda, bo to chyba, jedyne co może wymusić jakieś poważniejsze zmiany w klubie.
    Wyjazd na ligę do LOKO to by bylo coś.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Powrót do góry    #6489
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Polecam wyjazd do Daugavpils, tam jest speedway, a nie nasze przepychanki marnie zarządzanych korpo
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Semen (03-06-2017)

  14. Powrót do góry    #6490
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Póki co jesteście Unią Leszno z 2016 i Stalą Gorzów z 2015.
    Trzymam kciuki w sumie, gdyż to co jest to po części splot kilku jednoczesnych okoliczności. Taka kumulacja w jednym czasie.

    Skoro takie to łatwe przewidywanie zmian na 2018, to proponuję Pana Sławomira po kryjomu wkraczającego na białym koniu do parkingu w Motoarenie.

  15. Powrót do góry    #6491
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tylko nie Kryjom... prędzej zniósłbym chyba Nickiego Pedersena w składzie...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Powrót do góry    #6492
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Sąsiedzi, rozumiem grobową atmosferę, ale przecież to był całkiem realny scenariusz. Skład to jedno, ale terminarz dostaliście mało szczęśliwy. Macie szanse się odkuć w drugiej części sezonu. Nerwowe ruchy to ostatnie czego u was potrzeba, tym bardziej że nie bardzo wiadomo co to miałyby być za ruchy. Wyrzucenie Gajewskiego? A co to da? Przedpełski nie zacznie od tego jechać. Skład macie mocno taki sobie (szkoda juniorów - niby coś jechali, ale jednak nie, niby macie z kogo wybierać ale nikt nic nie gwarantuje), ale ktoś z reguły trafia na słaby terminarz i w tym roku trafiło na was.

    Chociaż wizja derbów w I lidze jest interesująca ale możliwe że w I lidze nie będzie ani was, ani was.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  17. Powrót do góry    #6493
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,809
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    te Aussie mają jakiś tik nerwowy z tymi fuckerami czy co? kompleksy?

  18. Powrót do góry    #6494
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Podglądają Pedersena.

  19. Powrót do góry    #6495
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Jeśli komuś przykro w związku z tym, że od wczoraj pierwszy w historii klubu spadek stał sie realny, dla poprawy humoru polecam snapchat Holder ; )

    Chris z meczu poleciał sobie prosto na imprezke. Trochę wygląda to na ten klub w piwnicy hotelu Copernicus, ale pewności nie mam. Na filmiku pozdrawia wszystkich środkowym palcem ; )

    Na prawdę, poprawił mi humor.
    Z drugiej strony co ma robić? Usiąść i płakać? Nakręcanie się i robienie samemu sobie ciśnienia też niczego nie zmieni. Ktoś już wspomniał, że jak wcześniej z Wardem chodzili co mecz do Moskwy to jednak wyniki robili. Oczywiście nie usprawiedliwiam Holdera, bo też wolałbym, żeby dziś od rana siedział przy sprzęcie na MA, ale Australia to jest inna mentalność.

  20. Powrót do góry    #6496
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,809
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    spoko niech sobie lata na impry tylko nie umiem rozgryźć dlaczego te fuckery lecą? ja na imprezie nie nagrywam filmików z fuckiem by wrzucic do neta

  21. Powrót do góry    #6497
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Z drugiej strony co ma robić? Usiąść i płakać? Nakręcanie się i robienie samemu sobie ciśnienia też niczego nie zmieni. Ktoś już wspomniał, że jak wcześniej z Wardem chodzili co mecz do Moskwy to jednak wyniki robili. Oczywiście nie usprawiedliwiam Holdera, bo też wolałbym, żeby dziś od rana siedział przy sprzęcie na MA, ale Australia to jest inna mentalność.
    Taki Woffinden na ten przykład po przegranej Wrocławia wsiadł na motocykl i Z. A. P. I. E R. D. A. L. A. Ł kółka. Też Australijczyk. Gdzie jest Tai a gdzie Holder? Podobnież to jeden tuner?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #6498
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,036
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    z tą powiększoną ligą to też mi z rana przyszło do głowy.

    10 w ekstralidze i 10 w I lidze...

    ale o czym my tu gadamy. zielony stolik itp... ehh do czego to doszło.
    10 w elidze i 10 w 1 lidze to jest 20 druzyn a obecnie mamy 23 a za rok planuje wrócic Sląsk

    2 ligi mało prawdopodobne wręcz niemożliwe.Tymbardziej że Polsat wziął NICE na 3 lata

  23. Powrót do góry    #6499
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,809
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Taki Woffinden na ten przykład po przegranej Wrocławia wsiadł na motocykl i Z. A. P. I. E R. D. A. L. A. Ł kółka. Też Australijczyk. Gdzie jest Tai a gdzie Holder? Podobnież to jeden tuner?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Niki Lauda i James Hunt. Taki Holder jak Hunt, raz majster i mu styknie rok temu jeszcze miał jako taką motywację bo "dla Warda"... teraz już chilll

  24. Powrót do góry    #6500
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Nie wiem co siedzi w głowie Holdera. Chcę tylko zwrócić uwagę, że każdy inaczej odreagowuje stresy. Jeden będzie siedział sam i rozmyślał pół nocy, drugi wyjdzie do ludzi, żeby przestać myśleć.

    Na Pawle też wieszano tutaj różne epitety tylko dlatego, bo w wywiadach mówił, że "wszystko ok", zamiast "daję du.py na torze". Taki widocznie ma sposób, żeby sobie z tym poradzić.

    Błąd Chrisa, że na snapchacie dodaje do znajomych wszystkich jak leci. Afery z 'fakerami' nam teraz nie są potrzebne.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pawko.trn za jego przydatny post!

    Buszmen (03-06-2017), Frank_Drebin (03-06-2017)

  26. Powrót do góry    #6501
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach

    icon31.gif

    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Z drugiej strony co ma robić? Usiąść i płakać? Nakręcanie się i robienie samemu sobie ciśnienia też niczego nie zmieni. Ktoś już wspomniał, że jak wcześniej z Wardem chodzili co mecz do Moskwy to jednak wyniki robili. Oczywiście nie usprawiedliwiam Holdera, bo też wolałbym, żeby dziś od rana siedział przy sprzęcie na MA, ale Australia to jest inna mentalność.
    Nie mam zamiaru dyktować komuś, co powinien a czego nie powinien, jego sprawa ; ) Jeśli to jest jego forma odreagowania, albo z drugiej strony mialby siedziec w hotelu i ogladac tv, a woli zjechac kilka pieter nizej i posiedziec ze znajomymi - spoko. Bolą mnie jego wyniki, nie to jak spędza wolny czas.
    Zresztą, wydaje mi się, że jak już dziś wstanie o tej 14, to na ewentualnym treningu na MotoArenie jest stawi.

    Natomiast upublicznianie tego filmu, po takim meczu, przed innym ważnym meczem, jest słabe. Holder jest kapitanem tonącego statku, a kilka godzin po meczu, gdzie u nas wszystkich była lekka żałoba, cieszy się w klubie w towarzystwie jakieś penerki. Wizerunkowo slabe.

    A z drugiej strony, mnie osobiscie szczypie to tylko dlatego, że czasem wciąż jeszcze się łudze, że klub dla zawodników jest czymś więcej, niż tylko miejscem pracy ; ) Turbo Twins pokochali Toruń, bo kochali szybkie przelewy od Karkosika, toruńskiego lokale gastronomiczne i to, że wszystkie akcje były tolerowane i zamiatane pod dywan...

    I to jest jedyna rzecz, która bardzo interesuje mnie przy ewentualnym spadku do 1 ligi - jestem ciekaw, czy ktoś z trójki Holder/Miedzinski/Przedpelski poczuje się do ewentualnej odpowiedzialnosci za wynik i zdecyduje się pojechać sezon lige niżej i szybko wrócić, oczywiście za nieco niższe pieniądze. Bardzo dobra weryfikacja przywiązania do klubu ; )

  27. Powrót do góry    #6502
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Z ciekawszych wątków z mediów społecznościowych, Darcy Ward bawi się w menadżerkę:

    Darcy Ward # 4⃣ 3⃣‏ @D_Dublu_racing 3 godz.3 godziny temuWięcej



    Pawel has asked me to see about a uk team spot if there are any clubs interested. Could be a good grab @323Przedpelski

  28. Powrót do góry    #6503
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Z ciekawszych wątków z mediów społecznościowych, Darcy Ward bawi się w menadżerkę:

    Darcy Ward # 4⃣ 3⃣‏ @D_Dublu_racing 3 godz.3 godziny temuWięcej



    Pawel has asked me to see about a uk team spot if there are any clubs interested. Could be a good grab @323Przedpelski
    To nie pierwszy raz. Wcześniej wchodził w buty Gajewskiego przecież.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  29. Powrót do góry    #6504
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Tyle, że w Anglii bardzo niechętnie zatrudniają Polaków, czemu trudno się dziwić. Jeżdżą słabo + omijają mecze.
    Ale ostatnio Walasek jechał w Danii, no nie wiem chyba ten kierunek jest możliwy...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Powrót do góry    #6505
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nie wiem, jak od strony regulaminowej wygląda to u naszych zachodnich sąsiadów, ale uważam, kilka meczów w Bundeslidze + kilka turniejów też nie jest głupią opcją w przypadku niemożności załapania się w Danii.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  31. Powrót do góry    #6506
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Walaskowi przyznali tam kategorię B Nie wiem do jakiej kategorii mógłby być przydzielony Paweł, ale raczej chyba do A, a to zmniejsza szansę regularnych startów, gdyż w składzie meczowym może być tylko jeden zawodnik z tą kategorią, a konkurencja jest spora.

  32. Powrót do góry    #6507
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Nie mam zamiaru dyktować komuś, co powinien a czego nie powinien, jego sprawa ; ) Jeśli to jest jego forma odreagowania, albo z drugiej strony mialby siedziec w hotelu i ogladac tv, a woli zjechac kilka pieter nizej i posiedziec ze znajomymi - spoko. Bolą mnie jego wyniki, nie to jak spędza wolny czas.
    Zresztą, wydaje mi się, że jak już dziś wstanie o tej 14, to na ewentualnym treningu na MotoArenie jest stawi.

    Natomiast upublicznianie tego filmu, po takim meczu, przed innym ważnym meczem, jest słabe. Holder jest kapitanem tonącego statku, a kilka godzin po meczu, gdzie u nas wszystkich była lekka żałoba, cieszy się w klubie w towarzystwie jakieś penerki. Wizerunkowo slabe.

    A z drugiej strony, mnie osobiscie szczypie to tylko dlatego, że czasem wciąż jeszcze się łudze, że klub dla zawodników jest czymś więcej, niż tylko miejscem pracy ; ) Turbo Twins pokochali Toruń, bo kochali szybkie przelewy od Karkosika, toruńskiego lokale gastronomiczne i to, że wszystkie akcje były tolerowane i zamiatane pod dywan...

    I to jest jedyna rzecz, która bardzo interesuje mnie przy ewentualnym spadku do 1 ligi - jestem ciekaw, czy ktoś z trójki Holder/Miedzinski/Przedpelski poczuje się do ewentualnej odpowiedzialnosci za wynik i zdecyduje się pojechać sezon lige niżej i szybko wrócić, oczywiście za nieco niższe pieniądze. Bardzo dobra weryfikacja przywiązania do klubu ; )

    podpisuje sie pod tym wszystkim. Niech sie bawi, pije robi co mu fantazja podpowiada, ale do chu.. nie po meczu gdzie pojechali jak lajzy. Oczywiscie bez Adriana, dla mnie jest wielki..
    Tez kiedys sie ludzilem, ze herb cos dla nich znaczy, i tak mysle kiedy to sie zmienilo. Dla mnie chyba rok 2001 jest koncem starozytnosci i poczatkiem nowej ery.
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  33. Powrót do góry    #6508
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Na następne punkty jesteśmy zmuszeni poczekać do 4 sierpnia.

  34. Powrót do góry    #6509
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Nie mam zamiaru dyktować komuś, co powinien a czego nie powinien, jego sprawa ; ) Jeśli to jest jego forma odreagowania, albo z drugiej strony mialby siedziec w hotelu i ogladac tv, a woli zjechac kilka pieter nizej i posiedziec ze znajomymi - spoko. Bolą mnie jego wyniki, nie to jak spędza wolny czas.
    Zresztą, wydaje mi się, że jak już dziś wstanie o tej 14, to na ewentualnym treningu na MotoArenie jest stawi.

    Natomiast upublicznianie tego filmu, po takim meczu, przed innym ważnym meczem, jest słabe. Holder jest kapitanem tonącego statku, a kilka godzin po meczu, gdzie u nas wszystkich była lekka żałoba, cieszy się w klubie w towarzystwie jakieś penerki. Wizerunkowo slabe.

    A z drugiej strony, mnie osobiscie szczypie to tylko dlatego, że czasem wciąż jeszcze się łudze, że klub dla zawodników jest czymś więcej, niż tylko miejscem pracy ; ) Turbo Twins pokochali Toruń, bo kochali szybkie przelewy od Karkosika, toruńskiego lokale gastronomiczne i to, że wszystkie akcje były tolerowane i zamiatane pod dywan...

    I to jest jedyna rzecz, która bardzo interesuje mnie przy ewentualnym spadku do 1 ligi - jestem ciekaw, czy ktoś z trójki Holder/Miedzinski/Przedpelski poczuje się do ewentualnej odpowiedzialnosci za wynik i zdecyduje się pojechać sezon lige niżej i szybko wrócić, oczywiście za nieco niższe pieniądze. Bardzo dobra weryfikacja przywiązania do klubu ; )

    Ciężko sobie wyobrazić by Holder został, Miedziak nie powinien dostać mniejszych pieniędzy nawet w 1 lidze.



    dlaczego nie rozważono Lampartów skoro byli dostępni ? Dawid nie robiłby mniej niż Jensen czy Walasek, a w dodatku byłby perspektywiczny junior.

  35. Powrót do góry    #6510
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Ciężko sobie wyobrazić by Holder został, Miedziak nie powinien dostać mniejszych pieniędzy nawet w 1 lidze.



    dlaczego nie rozważono Lampartów skoro byli dostępni ? Dawid nie robiłby mniej niż Jensen czy Walasek, a w dodatku byłby perspektywiczny junior.
    a ja akurat uważam, że po tym co na razie jedzie i jeżeli - (odpukać, odpluć i co tam jeszcze) - spadniemy, powinien, o ile klub będzie na tyle ogarnięty że będzie szansa wrócić po 1 roku, pokazać że jest kapitanem i także bierze odpowiedzialność za wyniki. no ale pewnie to nie realne mrzonki w dzisiejszych czasach.

  36. Powrót do góry    #6511
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A kto by go chciał?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #6512
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    To moze ja sie pobawie w sklad na 2018.
    Zaznaczam,ze strzelam,bo nie wiem na jak dlugo "nowi" maja kontrakty w
    dotychczasowych klubach.

    1.Miedziak
    2.Pawel
    3.Emil
    4.Lahti/Lambert
    5.Holder
    6.Kaczmarek
    7.IKS


    Jesli Emil utrzyma dyspozycje z tego roku,raczej bedzie do wziecia.
    Pasowaloby juz teraz zaczac przygotowywac grunt.
    Pawel zostaje pod warunkiem,ze sie mu jeszcze chce.
    Na juniorce prochu nie wymyslimy,wiec status quo.
    Pod czworka zawodnicy ktorzy moga nam dac walke o PO jak i
    o utrzymanie.Na dwoje babka wrozyla,ale od MJJ gorsi pewnie nie beda.
    Dun ostatnimi dwoma meczami znowu mi podpadl,sorry.

    Gajes do wymiany.
    Najlepiej na Fratczaka lub Kryjoma.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #6513
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A kto by go chciał?
    Po sezonie w Lesznie nie będzie zgadzał się stan byłych mistrzów świata np. a oni tam nazwisko przekładają ponad wyniki

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To moze ja sie pobawie w sklad na 2018.
    Zaznaczam,ze strzelam,bo nie wiem na jak dlugo "nowi" maja kontrakty w
    dotychczasowych klubach.

    1.Miedziak
    2.Pawel
    3.Emil
    4.Lahti/Lambert
    5.Holder
    6.Kaczmarek
    7.IKS


    Jesli Emil utrzyma dyspozycje z tego roku,raczej bedzie do wziecia.
    Pasowaloby juz teraz zaczac przygotowywac grunt.
    Pawel zostaje pod warunkiem,ze sie mu jeszcze chce.
    Na juniorce prochu nie wymyslimy,wiec status quo.
    Pod czworka zawodnicy ktorzy moga nam dac walke o PO jak i
    o utrzymanie.Na dwoje babka wrozyla,ale od MJJ gorsi pewnie nie beda.
    Dun ostatnimi dwoma meczami znowu mi podpadl,sorry.

    Gajes do wymiany.
    Najlepiej na Fratczaka lub Kryjoma.
    Jak jakimś cudem uda się uniknąć spadku w tym roku, to z takim składem w przyszłym murowany Emil nie gwarantuje niczego od dwóch sezonów, i to byłby najgorszy transfer jaki jest możliwy, jak uda się utrzymać to musi zostać Hancock, chyba że ktoś go wyrwie.

  39. Powrót do góry    #6514
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A kto by go chciał?
    Ostatnimi laty KS Falubaz Różowa Koszula gustuje w australijskich odpadach z Torunia, więc nic mnie tam nie zdziwi.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #6515
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,328
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Taki Woffinden na ten przykład po przegranej Wrocławia wsiadł na motocykl i Z. A. P. I. E R. D. A. L. A. Ł kółka. Też Australijczyk.
    Australijczyk?

  41. Powrót do góry    #6516
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta


    Jak jakimś cudem uda się uniknąć spadku w tym roku, to z takim składem w przyszłym murowany Emil nie gwarantuje niczego od dwóch sezonów, i to byłby najgorszy transfer jaki jest możliwy, jak uda się utrzymać to musi zostać Hancock, chyba że ktoś go wyrwie.
    Dobry żart.
    Dziadzie jak widać nawet w tym roku nic nie gwarantuje a za rok może być tylko gorzej.
    Niby na Ma coś tam jeszcze jedzie ale 15 biegi przegrywa notorycznie.
    Emil nawet z taką formą jak teraz w Toruniu będzie wymiatal. No i w końcu pora wziąć kogoś po słabszym sezonie, żeby przerwać niby klątwę Apatora a Emil do tego nadaje się jak nikt inny.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #6517
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,328
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    spoko niech sobie lata na impry tylko nie umiem rozgryźć dlaczego te fuckery lecą? ja na imprezie nie nagrywam filmików z fuckiem by wrzucic do neta
    To cecha takich chłopków roztropków. Jest z siebie zadowolony, a jak inaczej ma to wyrazić? To jest ten właśnie poziom...

  43. Powrót do góry    #6518
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,516
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,873 w 1,760 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Australijczyk?
    Wychował się chyba w Australii, dopiero później zmienił obywatelstwo. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

  44. Powrót do góry    #6519
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Darcy by sam wygrał te mecze :/
    Twoje zdrowie Dark!
    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  45. Powrót do góry    #6520
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Darcy by sam wygrał te mecze :/
    Twoje zdrowie Dark!
    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Gdyby tylko nas nie olał to pewnie tak by było.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #6521
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,328
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Po sezonie w Lesznie nie będzie zgadzał się stan byłych mistrzów świata np. a oni tam nazwisko przekładają ponad wyniki



    .
    Nie ten poziom... Niech sobie deptacz szalików szuka miejsca gdzie indziej...

  47. Powrót do góry    #6522
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Emil moim zdaniem to dobry pomysł, pod warunkiem, że przełkniemy Suskiewicza i to jak nas potraktował przy przejściu do Leszna.

  48. Powrót do góry    #6523
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Emil moim zdaniem to dobry pomysł, pod warunkiem, że przełkniemy Suskiewicza i to jak nas potraktował przy przejściu do Leszna.
    No nie wiem, kto kogo wtedy "potraktował".

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  49. Powrót do góry    #6524
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A kto by go chciał?
    Pytanie raczej brzmi, kto będzie chciał jeździć w Toruniu.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (03-06-2017), alex40 (03-06-2017)

  51. Powrót do góry    #6525
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Rzuciłem jako pierwszy ten skład na PLŻ troche dla szydery, proponuje dać sobie spokój narazie z urządzaniem się w 1 lidze ; P

    Grudziądz wygląda słabo, do tego zapowiadają lekki deszczyk w Grudziadzu. Jeśli popada, to GKM straci atut toru. Jestem dobrej myśli. Ogarniemy to jutro. ; )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •