Strona 136 z 315 PierwszyPierwszy ... 3686126134135136137138146186236 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,076 do 6,120 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #6076
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    [...]
    obie odpowiedzi są prawdziwe, tyle że za pierwszym razem miał na myśli nowego Mercedesa, którego stał się właścicielem "ku radości sponsorów", a za drugim razem narzędzia pracy, które nie jest tajemnicą wielką że są te same, co rok temu, bo już nie starczyło kasy na nowe. Ot i cała tajemnica, o której szepcze ulica.
    Przecież CLA tyle nie kosztuje, żeby cała kasa za podpis na to poszła. Z drugiej strony co to jest wobec Miedziaka - w takim razie On to powinien na samych ramach jechać

  2. Powrót do góry    #6077
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Ja na miejscu Termosa dzwoniłbym już teraz do Piły i szykował wypożyczenie dwustronne. Do Torunia idzie Kurtz, a do Piły Paweł. Pawłowi poza jazdą potrzeba komfortu psychicznego. W Pile jest dobry zespół. Paweł nie miałby problemu z przebiciem się do składu i mógłby się odbudować psychicznie. Bo jeżdzac w Szwecji (o ile go nie odstawią), dołujac się w towarzyskich turniejach, to nie odbuduje sie na ligę. Tu jest presja, każdy zabija sie o jeden punkt.

  3. Powrót do góry    #6078
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Ja na miejscu Termosa dzwoniłbym już teraz do Piły i szykował wypożyczenie dwustronne. Do Torunia idzie Kurtz, a do Piły Paweł. Pawłowi poza jazdą potrzeba komfortu psychicznego. W Pile jest dobry zespół. Paweł nie miałby problemu z przebiciem się do składu i mógłby się odbudować psychicznie. Bo jeżdzac w Szwecji (o ile go nie odstawią), dołujac się w towarzyskich turniejach, to nie odbuduje sie na ligę. Tu jest presja, każdy zabija sie o jeden punkt.
    Nie ma takiej opcji - musi być Polak

  4. Powrót do góry    #6079
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Zgadza się innej opcji niż Walas obecnie nie widzą. Stary czy młody, perspektywiczny czy emeryt, najemnik czy wychowanek, nawet może jeździć siedząc okrakiem na kierownicy - ważne że jest opcja na choć jeden punkt więcej przywieziony w najbliższym czasie.
    No ale to co, mamy po raz pierwszy w historii spaść z ligi? "W imię zasad skur***yny"? W naszej sytuacji punkty zaczynają być naprawdę ważne, więc powinien jechać najsilniejszy skład żeby przynajmniej próbować odbić się od dna. Skoro więc mówi się, że Walasek wygląda lepiej od Przedpełskiego i Holdera to powinniśmy dać mu jechać i piszę to mimo, że przed sezonem nie brałem na poważnie jego angażu u nas. Żeby jeszcze u Pawła były jakiekolwiek pozytywne przesłanki, ale kurde - Hubert Czerniawski, Milen Manev, Rasmus Broberg - znajdź wspólny mianownik.

  5. Powrót do góry    #6080
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Z Brobergiem jechał jednak w parze.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #6081
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    I co, ubezpieczał go przed zdublowaniem? ; d

  7. Powrót do góry    #6082
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    co nie zmienia faktu, ze to on powinien byc strona atakujaca.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #6083
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    ohoho, Pan Dźo Parson przygotował dla Toruńskich kibiców prawdziwy rarytas - para Holder/Przedpełski jutro w Landshut

    Jakby ktoś nie był dość przygnębiony po kwietniu-pletniu i ciekawej majówce, to jutro dostanie podwójną, nie maskowaną nadspodziewaną formą MJJ czy Hancockiem, dawkę ekstra formy naszych ulubieńców...
    Dzwonie do upc, zeby odlaczyli mi eurosport, byle tylko nie kusiło mnie jednak włączenie tego widowiska. Szkoda sobie psuć nastroju na weekend

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Buszmen (24-05-2017)

  10. Powrót do góry    #6084
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Od początku sezonu we wszystkich wywiadach twierdził że sprzęt spisuje się dobrze i po prostu potrzebuje rozjeżdżenia.
    Nagle, w wywiadzie udzielonym podczas SGP w Warszawie powiedział: "od początku sezonu mam potężne problemy ze sprzętem".

    Także tego...na pewno fizycznie się przygotował bardzo dobrze, sprzętowo jest dramat, czego konsekwencją jest pewnie teraz dół psychiczny -
    ale to tylko moje domysły.
    Wystarczy popatrzeć jak jadą zawodnicy powiązani z Jonhsem. Mniejszy lub większy dramat. Tai Woffiden poprawił ostatnio średnią i ma już 1,6!. Gdzie praktycznie w lidze poniżej 2,3 rzadko schodził. Jeśli on czy Holder są w sprzętowej dupie to gdzie ma być Paweł. Oczywiście można zmienić tunera, ale jak niedawno w wywiadzie na SF mówił Gajewski nie jest tak łatwe. To nie Biedronki i Lidle na osiedlach. Dywagacje czego Pawłowi brakuje, czego nie robi albo na co wydaje pieniądze pozostawmy do czasu aż rzeczony tuner zacznie znowu robić siniki a nie złomy. Najgorsze co teraz można robić to wywierać presje. Pawłowi potrzeba spokoju. Jak kazdy bieg jest biegiem ostatniej szansy to nie ma co się dziwić że dopadł go dół. Żużel to dyscyplina gdzie bez szybkiego sprzętu nawet jakbyś sie zesrał to i tak nic nie zrobisz. Najwyzej możesz porządnego dzwona zaliczyć.

    Ta sytuacja daje sporo do refleksji. Rudy z Gniezna dostał 34 szanse na pokazanie się. Wychowanek po 2 meczach ( poziomem taki jak rudy) zostaje od składu odsunięty. Nie dziwne, że nikt tutaj nie chce jeździć. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że kibice wylewają kubły pomyj na wychowanka. Może niektórzy w Toruniu zasłużyli na Walaska, Hanckoka i inne odpady, których nikt nie będzie chciał.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    polewaczka (25-05-2017), sth (24-05-2017)

  12. Powrót do góry    #6085
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Tai od początku roku jest szybki i w dobrej formie, tylko gubił punkty w różnych okolicznościach.
    Wczoraj w Szwecji fruwał.
    Ale za nazwanie Hancocka odpadem duży plus Od odpadów blisko do...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #6086
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Jakoś w naszej lidze nie fruwał. Może poza pojedyńczymi biegami. Hancock praktycznie nie jest żadnym kąskiem po swoich dokonaniach w lidze polskiej. Takie z braku laku. Gdyby nie kop w menadżera to naturalnym kandydatem dla Torunia byłby Nicki Pedersen. Tez pewnie nikt nie bedzie go chciał.

  14. Powrót do góry    #6087
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No ale to co, mamy po raz pierwszy w historii spaść z ligi? "W imię zasad skur***yny"? W naszej sytuacji punkty zaczynają być naprawdę ważne, więc powinien jechać najsilniejszy skład żeby przynajmniej próbować odbić się od dna. Skoro więc mówi się, że Walasek wygląda lepiej od Przedpełskiego i Holdera to powinniśmy dać mu jechać i piszę to mimo, że przed sezonem nie brałem na poważnie jego angażu u nas. Żeby jeszcze u Pawła były jakiekolwiek pozytywne przesłanki, ale kurde - Hubert Czerniawski, Milen Manev, Rasmus Broberg - znajdź wspólny mianownik.
    Ja patrzę na to tak - oprócz ogólnej paniki wywołanej zajmowanym przez nas miejscem w tabeli jest jeszcze trochę więcej niż tylko najbliższy mecz. W tym nadchodzącym z teoretycznie łatwym rywalem rzeczywiście możliwe, że Walas zrobi jeden, dwa punkty więcej niż Paweł, ale co dalej?! Zostajemy z nieperspektywicznym średniakiem, który już nie wejdzie na wyższy poziom i dodatkowo jak tylko nadarzy się okazja to sprzeda nas po sezonie za złotówkę więcej gdzieś indziej.
    W sytuacji, gdy dajemy Pawłowi szansę możemy na tym o wiele więcej zyskać i to w kontekście obecnego sezonu.
    Byłem na treningu punktowanym z GKMem na MA i na prawdę nigdzie nie widziałem tej osławionej tutaj jazdy Walasa ala Gollob (chyba, że mówimy o wersji Golloba u nas z minionego sezonu).
    Uważam, że Gajeś popełnia błąd odstawiając Pawła, jemu potrzeba jazdy a nie gorącego krzesła.
    Może się mylę, może zobaczymy drugą młodość Grzesia i komplety punktów, zobaczymy. Raczej nic nie zmieni decyzji Gajesia i Walasek ma przed sobą kilka występów w składzie.

  15. Powrót do góry    #6088
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Nagonka na Pawła spowodowane jest tym, że rozbudził apetyty i przy obecnym słabym Get Well miał być przy HH wiodącym prym zawodnikiem. Na razie występuje jako celebryta Monstera i to też dodaje pikanterii w tym temacie. W mediach społecznościowych nie uświadczymy Pawła trenującego chociażby w Gnieźnie tylko Pawła wcinającego pizze lub popijającego w/w napój.

  16. Powrót do góry    #6089
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Ja patrzę na to tak - oprócz ogólnej paniki wywołanej zajmowanym przez nas miejscem w tabeli jest jeszcze trochę więcej niż tylko najbliższy mecz. W tym nadchodzącym z teoretycznie łatwym rywalem rzeczywiście możliwe, że Walas zrobi jeden, dwa punkty więcej niż Paweł, ale co dalej?! Zostajemy z nieperspektywicznym średniakiem, który już nie wejdzie na wyższy poziom i dodatkowo jak tylko nadarzy się okazja to sprzeda nas po sezonie za złotówkę więcej gdzieś indziej.
    ROW to wcale nie musi być jakiś łatwy rywal. Jeśli Lindgren będzie w 100% sprawny (a ponoć jest) to wynik może się rozstrzygnąć w nominowanych. W takiej sytuacji świadome osłabianie się, które może doprowadzić do wtopienia piątego meczu z rzędu, w tym trzeciego u siebie, jest trochę dziwną koncepcją.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    W sytuacji, gdy dajemy Pawłowi szansę możemy na tym o wiele więcej zyskać i to w kontekście obecnego sezonu.
    Możemy, ale nie musimy. Pawlicki w Lesznie odpala od ponad roku i jakoś ciągle odpalić nie może. I żeby była jasność - ja też chciałbym, aby Paweł wrócił przynajmniej do przyzwoitej formy, ale niestety Apator jest obecnie w takiej sytuacji, że najważniejsze jest tu i teraz. Zresztą, poczekajmy do jutrzejszego SBPC, wtedy będziemy mądrzejsi, ale według mnie sprawa powinna zostać postawiona jasno - jeśli Przedpełski i Holder skrewią (a wszystko na to wskazuje) to Walasek w wyjściowym składzie na ROW i tyle.

  17. Powrót do góry    #6090
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Przemek dobrze kombinuje z tym Kurtzem. Myślałem też o Huckenbecku, ale on na sto procent zaklepany w Stali.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  18. Powrót do góry    #6091
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Sygnały w przypadku Pawła poszly przy okazji wizyty Darka w Toruniu. Odgrzebcie sobie wywiad z lepszym blizniakiem.
    Nie ma ani kabla, ani problemów sprzętowych. Jest po prostu zbyt inteligentny jak na ten "sport".


    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Malin017 (25-05-2017), gajewmic (29-05-2017)

  20. Powrót do góry    #6092
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    W takim razie niech poczyta sobie forum i niektore madrosci ktore tu prawimy.
    Szczegolnie wymiany zdan dotyczace szkolek zuzlowych,kto jest czyim wychowankiem
    i tak dalij.
    Krotko mowiac,mam typ kto by mogl zostac mentorem Pawla.
    Tak mu we lbie poprzewraca,ze ten z miejsca zacznie komplety trzsakac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #6093
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Sami się wzajemnie nakręcacie, bo:

    1) Nie ma żadnej nagonki na Pawła, żadnego bezdusznego odstawiania od składu, wręcz przeciwnie pojechał z Lesznem choć nie powinien.
    W wielu innych ośrodkach np. Lesznie, Gorzowie czy ZG takie wyniki miejscowej druzyny spowodowałyby, że chłopak bałby się na ulicy pokazać, a u nas luz, nikt się nie obraża, żadnych oświadczeń czy obopólnych oskarżeń z menago.

    2) Czytam jakieś farmazony o tym, że trzeba patrzeć w przyszłość, a nie tylko przez perspektywę tego sezonu.
    W obliczu walki o utrzymanie, o przetrwanie? Jak jest wojna, to nikt nie patrzy jaka za rok będzie średnia wieku w armii. Wszystko co najlepsze wysyła się na barykady. Nie ma sentymentów, albo się obronimy, albo nas zniszczą...

    Tematu Pawła nie będę rozwijał, bo juz napisano tu o nim wiele, ktoś nawet chlapnął o kablu, który pojawił się w zeszłym roku.
    Proponuję żeby obejrzał sobie mecz finałowy w Toruniu, a w szczególności bieg w którym Paweł bezpardonowo atakuje i pokonuje Zmarzlika.
    Kabel, dobre sobie...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 25-05-2017 o 07:19
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  22. Powrót do góry    #6094
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    widocznie kabel sie pojawil w zimie.
    nie wiem, moze przeszarzowal na nartach.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #6095
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    pewnego dnia wstajesz i zaczynasz się bać - to dorosłość, nie kabel
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  24. Powrót do góry    #6096
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    To Hancock musi byc niezle roztelepany jak staje pod tasma.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #6097
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zresztą, poczekajmy do jutrzejszego SBPC, wtedy będziemy mądrzejsi, ale według mnie sprawa powinna zostać postawiona jasno - jeśli Przedpełski i Holder skrewią (a wszystko na to wskazuje) to Walasek w wyjściowym składzie na ROW i tyle.
    Zastanawia mnie fakt występu Pawła na SBP, czy Joe nie miał opcji wystawienia Dudka czy też kierują nim jakieś wyższe pobudki. Znając życie 99% to opcja pierwsza, ale może się mylę?!

  26. Powrót do góry    #6098
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Sami się wzajemnie nakręcacie, bo:

    1) Nie ma żadnej nagonki na Pawła, żadnego bezdusznego odstawiania od składu, wręcz przeciwnie pojechał z Lesznem choć nie powinien.
    W wielu innych ośrodkach np. Lesznie, Gorzowie czy ZG takie wyniki miejscowej druzyny spowodowałyby, że chłopak bałby się na ulicy pokazać, a u nas luz, nikt się nie obraża, żadnych oświadczeń czy obopólnych oskarżeń z menago.

    2) Czytam jakieś farmazony o tym, że trzeba patrzeć w przyszłość, a nie tylko przez perspektywę tego sezonu.
    W obliczu walki o utrzymanie, o przetrwanie? Jak jest wojna, to nikt nie patrzy jaka za rok będzie średnia wieku w armii. Wszystko co najlepsze wysyła się na barykady. Nie ma sentymentów, albo się obronimy, albo nas zniszczą...

    Tematu Pawła nie będę rozwijał, bo juz napisano tu o nim wiele, ktoś nawet chlapnął o kablu, który pojawił się w zeszłym roku.
    Proponuję żeby obejrzał sobie mecz finałowy w Toruniu, a w szczególności bieg w którym Paweł bezpardonowo atakuje i pokonuje Zmarzlika.
    Kabel, dobre sobie...





    O kablu pisałem ja Nie będę pisał personalnie z kim rozmawiałem ale powiem tylko, że
    jedna z osób to osoba blisko związana z Pawłem.
    Ale być może tzw kabel to po prostu prosta wymówka.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Zastanawia mnie fakt występu Pawła na SBP, czy Joe nie miał opcji wystawienia Dudka czy też kierują nim jakieś wyższe pobudki. Znając życie 99% to opcja pierwsza, ale może się mylę?!
    Fajnie że jedzie a jak to by było pięknie jak by ładnie zapunktował Bo kolejne zera to kolejne gwoździe do trumny.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta



    Dzwonić do Pana Prezydenta nie i teraz coś doradzi.

  27. Powrót do góry    #6099
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Myślałem też o Huckenbecku, ale on na sto procent zaklepany w Stali.
    Ej młody - co Ty tu pierniczysz - jakiej Stali ????
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #6100
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Zastanawia mnie fakt występu Pawła na SBP, czy Joe nie miał opcji wystawienia Dudka czy też kierują nim jakieś wyższe pobudki. Znając życie 99% to opcja pierwsza, ale może się mylę?!
    Dla mnie to akurat plus.. dla nas jako dla torunian. Mocni przeciwnicy, mało znany tor, niech walczy.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #6101
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    "Jednak moim zdaniem silnik to 25 proc. Chciałbym, żeby taka tendencja się utrzymała. Dzięki temu będziemy widzieć, że o wynikach decyduje nie szybkość silnika, ale umiejętności i zaangażowanie zawodników - uważa Hans Nielsen."


    Ciekawa teoria Profesora że silnik to tylko 25% choć bez zaangażowania i umiejetności na najlepszym silniku się nie zrobi wyniku.

  30. Powrót do góry    #6102
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    "Jednak moim zdaniem silnik to 25 proc. Chciałbym, żeby taka tendencja się utrzymała. Dzięki temu będziemy widzieć, że o wynikach decyduje nie szybkość silnika, ale umiejętności i zaangażowanie zawodników - uważa Hans Nielsen."


    Ciekawa teoria Profesora że silnik to tylko 25% choć bez zaangażowania i umiejetności na najlepszym silniku się nie zrobi wyniku.
    Lada moment w będziemy to mogli przeanalizować po młodzieżowym cyklu Nice Cup, kiedy to wszyscy startujący zawodnicy dostaną taki sam sprzęt, który dodatkowo przed zawodami będą sobie osobiście losowali
    Co prawda to tylko zawody juniorów, ale prawdziwi koneserzy speedwaya będą znali mniej więcej hierarchię zawodników i lokaty jakie wywalczą podczas zawodów.
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/68...aworowych-moto

  31. Powrót do góry    #6103
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    "Jednak moim zdaniem silnik to 25 proc. Chciałbym, żeby taka tendencja się utrzymała. Dzięki temu będziemy widzieć, że o wynikach decyduje nie szybkość silnika, ale umiejętności i zaangażowanie zawodników - uważa Hans Nielsen."


    Ciekawa teoria Profesora że silnik to tylko 25% choć bez zaangażowania i umiejetności na najlepszym silniku się nie zrobi wyniku.
    A może aż 25 %? Ja się zgadzam z Nielsenem, bo silnik i sprzęt to nie jest wszystko, głowa, umiejętności, zaangażowanie no i szczęście.

    Przykład Holdera, który z czołowego zawodnika świata 2012-13 w późniejszych sezonach po kontuzji stał się zawodnikiem z poza ścisłej czołówki, czy Hampela, czy nawet Emila po kontuzjach pokazuje to najlepiej. Kto wie czy głowa nie jest ważniejsza niż sprzęt i umiejętności razem wzięte.
    Po prostu zawodnikom wygodniej tłumaczyć się sprzętem, niż czymkolwiek innym.

  32. Powrót do góry    #6104
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Pawełek nam w piątek pokręci kółka w Gnieźnie no panowie czuję w kościach, że
    słowo Gniezno to klucz do odbudowy Pawła.

  33. Powrót do góry    #6105
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Masz na myśli wypożyczenie do Startu?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #6106
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Nie słynny Steva trening w Gnieźnie

  35. Powrót do góry    #6107
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Ale pech Miedziaka.... Defekt kilka metrów przed metą, a Erik Riss objechał po trasie Pawła Przedpełskiego, i prawie zjadł Holdera, ciekawie się zaczyna,

    leszczyński as ta sama ścieżka co Przedpełski, i efekt podobny, szkoda gadać.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 25-05-2017 o 18:39

  36. Powrót do góry    #6108
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Hahahaha

    Najciekawsza rywalizacja zawodow, o to kto bedzie ostatni, sie niestety rozstrzygnela w pierwszym biegu po tym jak nastepce Zabika Riss spetowal na dystansie

  37. Powrót do góry    #6109
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ktoś podmienił Holdera z Miedzińskim w tym sezonie...

    a na poważnie to z Rybnikiem łatwo nie będzie

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    kibic01 (25-05-2017)

  39. Powrót do góry    #6110
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    No to zaczynam się bać o wynik z rybnikiem

  40. Powrót do góry    #6111
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Oglądając Przedpełskiego na torze, to mam wrażenie, że ten chłopak zapomniał kompletnie jak się jeździ na żużlu. Nawet wkładając na siłe Pawła do składu, za wiele to nie da. Trzeba się pogodzić z tym, że Przedpełski w zasadzie ma po sezonie. Nie mam pojecia, co jest powodem tego, że PP zaczął jeździć do tyłu. Paweł Hlib, czy Marcin Rempała zmarnowali swoje talenty przez zamiłowanie do zabaw i trunków, Ząbik przez upadki, a Przedpełski może przez brak "jaj" i charakteru wojownika do tego sportu? Ja nawet nigdy nie widziałem u tego zawodnika, że ma ambicje, że na cos jest wkurzony. Wypożyczcie chłopaka gdzieś do I lub II ligi, niech po prostu jeździ ze słabszymi zawodnikami, a poo sezonie niech sobie odpowie czy w ogóle chce mu się jeszcze bawić w żużel...

  41. Powrót do góry    #6112
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Na domiar wszystkiego, Grzeniu nie bardzo ogarnia cwiercfinal IMPu. Strach sie bac

  42. Powrót do góry    #6113
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Podczas startu do 4 biegu kamerzysta pokazywał twarz Pawła. Niech ktoś mi powie, że mu nie zależy. Przy takich ujeciach sprzed lat było widać luz w porównaniu z tym co teraz.

  43. Powrót do góry    #6114
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Oglądając Przedpełskiego na torze, to mam wrażenie, że ten chłopak zapomniał kompletnie jak się jeździ na żużlu. Nawet wkładając na siłe Pawła do składu, za wiele to nie da. Trzeba się pogodzić z tym, że Przedpełski w zasadzie ma po sezonie. Nie mam pojecia, co jest powodem tego, że PP zaczął jeździć do tyłu. Paweł Hlib, czy Marcin Rempała zmarnowali swoje talenty przez zamiłowanie do zabaw i trunków, Ząbik przez upadki, a Przedpełski może przez brak "jaj" i charakteru wojownika do tego sportu? Ja nawet nigdy nie widziałem u tego zawodnika, że ma ambicje, że na cos jest wkurzony. Wypożyczcie chłopaka gdzieś do I lub II ligi, niech po prostu jeździ ze słabszymi zawodnikami, a poo sezonie niech sobie odpowie czy w ogóle chce mu się jeszcze bawić w żużel...
    Tylko on jest w takiej formie, ze i w II lidze to moze objezdzac jedynie ogorkow po licencji, albo pol-amatorow. Ktos mu robi wielka krzywde zglaszajac go do takich zawodow - to jest forma na olimpiade.

  44. Powrót do góry    #6115
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Wątroba mnie szczypie, jak widzę Pawła składającego się w łuki. Wygląda jak wczesny Kopeć-Sobczyński z początku sezonu 2016...

    Ktoś tu pisał o kablu - nie wiem skąd taki wniosek, skoro Pawłowi ciężko nawet wejść w kontakt z kimkolwiek na torze, jadąc 20 m z tyłu. Fakt, teraz w biegu z Trans MF Smolinski wjechał pod niego a Paweł pod ta banda zamiast mu skracać wejście pojechał jak popierdółka, ale generalnie wygląda to jak jakaś fatalna, gigantyczna pomyłka sprzętowa. Dramat.

    Natomiast Adrian Miedziński Oby tylko bez głupich upadków a myśle, że Miedziak w lidze może być jeszcze szybszy ;

    Kur*wa, wykrakałem.
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 25-05-2017 o 19:22

  45. Powrót do góry    #6116
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Było tak dobrze i .... aż parskłem. Jest tam u was ktoś, jakby to nazwać... "normalny"?

  46. Powrót do góry    #6117
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Wątroba mnie szczypie, jak widzę Pawła składającego się w łuki. Wygląda jak wczesny Kopeć-Sobczyński z początku sezonu 2016...

    Ktoś tu pisał o kablu - nie wiem skąd taki wniosek, skoro Pawłowi ciężko nawet wejść w kontakt z kimkolwiek na torze, jadąc 20 m z tyłu. Fakt, teraz w biegu z Trans MF Smolinski wjechał pod niego a Paweł pod ta banda zamiast mu skracać wejście pojechał jak popierdółka, ale generalnie wygląda to jak jakaś fatalna, gigantyczna pomyłka sprzętowa. Dramat.

    Natomiast Adrian Miedziński Oby tylko bez głupich upadków a myśle, że Miedziak w lidze może być jeszcze szybszy ;

    Kur*wa, wykrakałem.
    Dałes do zrozumienia, że nie bedziesz ogladać. Brak konsekwencji?

  47. Powrót do góry    #6118
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Gdy tylko Grisza się pojawił pod Pawłem to ten wędruje szeroko by sobie Grisza mógł przejechać po kredzie, i tak dwa punkty to dość spora niespodzianka.

  48. Powrót do góry    #6119
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Holder sam nie wie gdzie jest i co robi... ja pindziu. słabo to wygląda.

    cudem wygrać z Rybnikiem. skoszarować na MA i wygrać do końca wszystko co się da u nas i liczyć że wystarczy do baraży.

  49. Powrót do góry    #6120
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Dałes do zrozumienia, że nie bedziesz ogladać. Brak konsekwencji?
    Kolega Krajesky dzwonił do upc, ale nie przyszli i nie odcięli. I niestety jak każdy nałogowiec nie mógł sobie odpuścić, podobnie jak ja oglądam męczarnie Pitera. Tyle że ja aplikuję sobie sporą ilość "zmiękczacza" i jakoś daję radę...
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •