Strona 126 z 315 PierwszyPierwszy ... 2676116124125126127128136176226 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,626 do 5,670 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #5626
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Powiedzmy sobie szczerze, gdyby Kaczmarek gwarantował coś więcej to byłby w Lesznie a nie w Toruniu. Został MIMP i to wszystko. Na treningach dostawał regularne lejty od Kubery i Smektały stąd szukał innego klubu, bo wiedział że sportowo do składu się nie przebije.
    To są młodzi zawodnicy i nie wymagaj od nich że przy takich zmianach torowych będa od razu w stanie się przestawić. Pamietaj że przyjechała mega mocna drużyna z solidnymi juniorami.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przynajmniej jeden. Przeciec miec zadaszony tor to jest duzy komfort, wlasnie rowniez do treningow! Kazdy problem da sie obrocic w sukces..
    .. tylko trzeba chciec.

    A jaki sklad mieliscie kilka lat temu? Teraz musicie brzydko mowiac z g.. ukrecic bat. Niestety ale w takih przypadkach trzeba sie wykazac sprytem.
    Przepraszam, a Gorzów to rezerwami do nas zawitał ?

  2. Powrót do góry    #5627
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Sorry ale z takim podejściem to można kibicować PSG i Verattiemu.

    Brawa dla Grega, że nie upadł.
    Brawa. W końcu gramy fair. W wyniku tego dymają nas przeciwnicy, dymają nas zawodnicy, dymają nas władze. Widocznie nam się taki gangbang podoba.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Howard (08-05-2017)

  4. Powrót do góry    #5628
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    jak władze nas dymają? a zawodników zawsze można zmienić przecież
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  5. Powrót do góry    #5629
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,830
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Paweł rzekomo kończy z zuzlem. Ma swój biznes nie chce się zabijać.

  6. Powrót do góry    #5630
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,890
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Paweł rzekomo kończy z zuzlem. Ma swój biznes nie chce się zabijać.
    Przecież Gajeś twierdził przed meczem, że Paweł już jest gotowy na zdobywanie punktów w Elidze.
    I zagości w drużynie na dłużej.

  7. Powrót do góry    #5631
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    "chciałem być żużlowcem, ale ten zawód to zawód"
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    lemur6666 (08-05-2017)

  9. Powrót do góry    #5632
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 24 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Nie koniecznie gwoździem. Młody jest i szanse ma ale jest pytanie czy ktoś go z tego syfu w jakim jest wyciągnie ?
    Pytanie czy on chce byc wyciagniety. Na moje pobawil sie zuzlem, cos tam wyszlo, ale serducha jak nie bylo tak nie ma...

    Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

  10. Powrót do góry    #5633
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Paweł rzekomo kończy z zuzlem. Ma swój biznes nie chce się zabijać.
    Skąd taki news? A przede wszystkim: z kiedy?

  11. Powrót do góry    #5634
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,790
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cóż. Defekt Pawlickiego, dwa defekty Sajfutdinova i tak mieliśmy sporo szczęścia, szczęścia, które dało nam szansę, szansę podtrzymaną w biegu XIII przez Holdera i XIV przez Miedziaka. Czy straciliśmy atut własnego toru przez tę mżawkę? Nie wiem. Na moje Leszno po prostu na dziś jest silniejszą, lepszą drużyną sportowo i dlatego wygrało. Lepsi młodzieżowcy, dobrzy liderzy - Sajfutdinov, Kołodziej, dobra druga linia. Nie ma co gdybać, że gdyby Hancock w XV coś tam.
    Teraz trzeba liczyć na to, że Rybnik, Częstochowa, czy nawet Grudziądz potracą u siebie punkty "z wielką czwórką" a i my na tym coś skorzystamy. Gajewski po meczu stwierdził, że czas przyglądać się dołowi tabeli i przygotować do rozegrania walki o utrzymanie i że nie widzi sensu decydowania po treningach na Moto kto jest lepszy Paweł, czy Grzegorz, że trzeba patrzeć na ogólną postawę i na to co robią w innych zawodach.
    Co dalej? Dalej jest super ważny mecz w Częstochowie - teoretycznie Jensen i Walasek sporo tam jeździli, do tego dojdzie Hancock, Holder, Miedziński - czyli ekipa, którą stać na wyrównaną walkę z seniorami Włókniarza. Mam obawy co do formacji juniorskiej, ale może zrobi jakąś niespodziankę. Mimo czterech przegranych wierzę, że tam możemy się zmobilizować i powalczyć nie tylko o bonus, choć to tylko żużel i... do Grudziądza też ostatnimi czasy parę razy jeździliśmy po wygrane. A z decyzji - z przykrością stwierdzę, ale postawiłbym na Walaska, nawet bym mu doinwestował sprzęt jeżeli tego trzeba - choć jeżeli niektórzy pamiętają, prezes zapewniał, że Walasek ma team, że ho ho... I tradycyjne pytanie, czy ten tor w Toruniu jest jakimś naszym argumentem, czy nie jest. Bo sądzą po wyczynach Smektały, czy Kubery dziś to nie bardzo.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  12. Powrót do góry    #5635
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    To są młodzi zawodnicy i nie wymagaj od nich że przy takich zmianach torowych będa od razu w stanie się przestawić. Pamietaj że przyjechała mega mocna drużyna z solidnymi juniorami.
    Widzę że do nie do końca orientujesz się w wieku tych juniorów zatem:
    Kaczmarek 1997 r.
    Smektała 1998 r.
    Kubera 1999 r.

    Kaczmarek nie jest już taki młody, zostały mu zaledwie 2 lata juniorki. Trenował w Toruniu, był u siebie, a młodzi z Leszna jechali w ciemno i wygrali juniorski 5:1 i to zdecydowanie. Nie wiem o jakich trudnych warunkach tutaj mówisz? O tym fragmencie toru na 1 łuku przykrytym folią?

  13. Powrót do góry    #5636
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta

    Kaczmarek nie jest już taki młody, zostały mu zaledwie 2 lata juniorki. Trenował w Toruniu, był u siebie, a młodzi z Leszna jechali w ciemno i wygrali juniorski 5:1 i to zdecydowanie.
    Wygrali ale pamiętaj o tym, że w pierwszej fazie meczu pola 1-3 totalnie dominowały nad 2-4. W odwrotnej konfiguracji Daniel mógłby powalczyć. Co nie zmienia faktu, że dzisiaj Smektała sam zrobił więcej niż Igor z Danielem razem.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Buszmen (08-05-2017)

  15. Powrót do góry    #5637
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Morciasz - w większości zgadzam się z Twoim postem, tylko dwie uwagi. Po pierwsze, nie zawsze ta silniejsza drużyna musi wygrywać, po wtóre defekty to normalny element tego sportu, więc nie ma co się martwić tym, że mieliśmy szczęście, tylko to szczęście trzeba wykorzystywać, bo często liczą się detale.

  16. Powrót do góry    #5638
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Cóż. Defekt Pawlickiego, dwa defekty Sajfutdinova
    A kiedy miał miejsce drugi defekt Emila?
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 08-05-2017 o 00:25

  17. Powrót do góry    #5639
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Widzę że do nie do końca orientujesz się w wieku tych juniorów zatem:
    Kaczmarek 1997 r.
    Smektała 1998 r.
    Kubera 1999 r.

    Kaczmarek nie jest już taki młody, zostały mu zaledwie 2 lata juniorki. Trenował w Toruniu, był u siebie, a młodzi z Leszna jechali w ciemno i wygrali juniorski 5:1 i to zdecydowanie. Nie wiem o jakich trudnych warunkach tutaj mówisz? O tym fragmencie toru na 1 łuku przykrytym folią?
    Pogodowe zmiany to zawsze loteria i przeważnie na korzyść Gości więc mnie nie dziwi wygrana juniorów z Leszna, a wiek juniorski tutaj dla mnie nie ma jakiegos znaczenia. Nie ważne czy ktoś ma 20 lat czy 19. Zawodnicy którzy mają po 22 czy 23 lat mają problemy z dopasowaniem sprzętu po zmiananch torowych, a co dopiero juniorzy w takim meczu.

  18. Powrót do góry    #5640
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Paweł rzekomo kończy z zuzlem. Ma swój biznes nie chce się zabijać.


    Nie nie ! To nie o niego chodziło !

    Chodzi Tobie pewnie o :
    a)Hancocka bo za stary
    b)Holdera bo stracił kolegę z torów
    c)Walaska bo mu nie płacili
    d)Jensena bo ma własny biznes
    e)Krakowiaka bo strach przed kontuzjami

    akurat Paweł jest jednym z niewielu naszych zawodników, który kariery nie kończy, lub nie kończą mu jej kibice

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    lemur6666 (08-05-2017), młody_piernik (08-05-2017)

  20. Powrót do góry    #5641
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Wygrali ale pamiętaj o tym, że w pierwszej fazie meczu pola 1-3 totalnie dominowały nad 2-4. W odwrotnej konfiguracji Daniel mógłby powalczyć. Co nie zmienia faktu, że dzisiaj Smektała sam zrobił więcej niż Igor z Danielem razem.
    Toruń w młodzieżowym jechał z pól 1-3....

  21. Powrót do góry    #5642
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Morciasz - w większości zgadzam się z Twoim postem, tylko dwie uwagi. Po pierwsze, nie zawsze ta silniejsza drużyna musi wygrywać, po wtóre defekty to normalny element tego sportu, więc nie ma co się martwić tym, że mieliśmy szczęście, tylko to szczęście trzeba wykorzystywać, bo często liczą się detale.
    Masz racje Dlatego mimo iz jestescie lepsza druzyna w Czestochowie 54:36 w palnik <smiech>
    Zart oczywiscie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #5643
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Toruń w młodzieżowym jechał z pól 1-3....
    Aż sprawdziłem, czy mnie pamięć nie zawiodła i... nie, nie zawiodła Drugi zestaw startowy, w biegu młodzieżowym gospodarze B i D.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Buszmen (08-05-2017)

  24. Powrót do góry    #5644
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Pogodowe zmiany to zawsze loteria i przeważnie na korzyść Gości więc mnie nie dziwi wygrana juniorów z Leszna, a wiek juniorski tutaj dla mnie nie ma jakiegos znaczenia. Nie ważne czy ktoś ma 20 lat czy 19. Zawodnicy którzy mają po 22 czy 23 lat mają problemy z dopasowaniem sprzętu po zmiananch torowych, a co dopiero juniorzy w takim meczu.
    Ja nie mam pretensji do juniorów z Torunia. Bo w poprzednich trzech meczach swoje robili swoje. Z Gorzowem 5:1, w ZG 4:2, we Wrocku 3:3. Oni tak jadą chyba lepiej niż się spodziewaliście. Kaczmarek w juniorskich do tej pory 2*,3,3. IKS wiózł Protasa w ZG. Dzisiaj Kaczmarek też pokonał Nickiego a IKS Pawlickiego - gdyby to samo zrobił Przedpełski to mecz wygrałby Toruń. Oni najmniej dzis zawiedli - wręcz przeciwnie dołożyli mega cenne punkciki.

    Natomiast poprzedni wpis wyglądał tak jakby Smyk i Kubera to byli jacyś weterani a Kaczmarek początkującym juniorem - więc prostujętylko fakty.

  25. Powrót do góry    #5645
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    A kiedy miał miejsce drugi defekt Emila?
    Emil powiedział, że w swoim drugim starcie (pierwszym po defekcie) już na samej mecie silnik mu się zatarł.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi macropus za jego przydatny post!

    Yozayan (08-05-2017)

  27. Powrót do góry    #5646
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Aż sprawdziłem, czy mnie pamięć nie zawiodła i... nie, nie zawiodła Drugi zestaw startowy, w biegu młodzieżowym gospodarze B i D.
    Sorki racja, spojrzałem na SF bo nie pamiętałem a to oni w uja lecą. Nie zmienili układu. Zwracam honor

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    Yozayan (08-05-2017)

  29. Powrót do góry    #5647
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Akurat pierwsze pole to nie chodziło w ogóle

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  30. Powrót do góry    #5648
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,450
    Kliknij i podziękuj
    4,469
    Podziękowania: 1,710 w 1,016 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    "chciałem być żużlowcem, ale ten zawód to zawód"
    Ja tam słyszałem że najlepszy zwód to ma piłkarz.

    UNSCARED

  31. Powrót do góry    #5649
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Akurat pierwsze pole to nie chodziło w ogóle

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Miedziak w 14 i Kildemand w 15 biegu chyba o tym zapomnieli.

    Swoja droga to patrzac na to co wyprawia Gajewski z nominowanymi,odechcialo mi sie wszystkiego.
    O ile w 14 na dwoje babka wrozyla,bo ani Miedziak ani Holder nie blyszczeli na starcie,to
    w 15 biegu puszczenie Hancocka z 4,gdzie po lewej ma Kolodzeja,bylo sabotazem.
    Mniejsza z tym.
    Szczescia z pogoda nie mamy,tak jak i inny.
    Rowniez my sobie z tym nie poradzilismy.
    Szkoda,bo przeciez nic by sie nie stalo,gdybysmy tak wczoraj
    wzbogacili sie o 2 pkt.
    Nie pomoglismy szczesciu w postaci dwoch defektow Unistow.
    Oby to sie nie zemscilo za dwa tygodnie.
    Zwyciestwo w Czestochowie to mus a potem juz z gorki.
    Szkoda tylko Pawla,bo poprawy nie widac a i recepty nie ma.
    No bo co z nim robic? Stawiac konsekwentnie na niego czy
    odstawiac? Zeby wyjsc z dolka,potrzeba jazdy.
    Tylko czy jego jazda nie wepchnie calej druzyny do jeszcze glebszego dolka?
    Niby rusza szwedzka,ale to malo.
    Wczoraj po 15 biegu bylem maksymalnie wkurzony wiec wolalem nie odpalac kompa
    i nie klnac publicznie.
    Dobrze sie stalo,bo dzis juz w lepszym nastroju i mysle sobie,ze i dla nas
    wkrotce zaswieci slonce.
    Nie ma sie co zalamywac tylko trzeba pogratulowac leszczynianom i wziac sie
    do roboty.
    Sedzia start do 15 biegu mogl spokojnie powtorzyc.
    Kildemand swoja jazda na 1 luku ewidentnie spowodowal niebezpieczna systuacje.
    No ale juz sie przyjelo,ze jak ktos nie lezy i nie krzyczy z bolu,sedzia nic zlego nie widzi.

    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    wy serio chcecie, by zawodnik symulował upadek? na głowę wam padło? to jest żużel, a nie piłka nożna
    Taki folklor.
    Ci sami co psiocza na Grega ,ze sie nie wylozyl,pierwsi by krzyczeli ,ze panienka i aktor,gdyby to zrobil.

    ps.
    Przy odrobinie szczescia i zyczeniowo:

    http://symulator.pokredzie.pl/i/V6bAN.jpg

    Oczywiscie wynikami malo znaczacych dla nas meczy sie nie przejmowalem.Wazne,ze duze pkt. i bonus sie zgadzal.
    Np. Falubaz pewnie wygra wyzej u siebie z Czewa,i.t.d.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-05-2017 o 07:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #5650
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Czkawką odbija się także nienajlepsze przygotowanie do sezonu. Hancock z Holderem zawalili pierwszy mecz, później już z górki w dół. Gdyby chociaż przedsezonowe przygotowania były na najwyższym poziomie, to nie byłby podnoszony ten argument. A tak, mamy już drugie liczenie na deskach w tym sezonie. Dodatkowo takie wybieranie treningów, sparingów przez "gwiazdy" nie dodaje morale i atmosfery reszcie drużyny. Nic mnie tak nie irytowało przez lata jak nonszalanckie przygotowanie do sezonu. Gatka Greg długo wchodzi w sezon bierze się właśnie z tego.
    Ps. zadziwia Jensen, ale on przecież dobrze się przygotowywał do sezonu.
    Trzeba odkurzyć starego Walaska i postawić na jednego konia.

  33. Powrót do góry    #5651
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Zabrać klub z łap,tych dwóch asów z nadwagą,ci ludzie jeszcze doprowadza ten klub na dno,za moment na stadionie marna frekwencja,co przełoży się na finanse.Parę lat temu,też nikomu nie śniło się by Polonia Bydgoszcz było w obecnym stanie,a jednak,nieodpowiedni ludzie zarządzali,i efekty widać.
    Czy nikt nie widzi że Przedpełski potrzebuje psychologa?Jego jazda jest pasywna,asekuracyjna,tu nie chodzi tylko o sprzęt,a o głowę,czy nikt nie ma pojęcia w klubie,co to atut własnego toru,i atomowe starty,co są podstawą?Co to za menadżer,który nie ma pojęcia co z Holderem,to ja się pytam,co to jet za współpraca.Czy w tym klubie ktoś za coś odpowiada?Marzy mi sie by tych dwóch polityków raczej uprawiali bełkot na twiterze,o marszach w Warszawie,a łapy precz od klubu z tradycjami.
    W ostatnich latach pozbyto się zawodników,którzy w innych klubach jadą na wysokim poziomie.Juniorka błysła,i już pikuje na dół,norma w tym klubie.
    Zero klimatu,zero drużyny,zero motywacji,zero wspólnego celu,amatorka i nic więcej.

  34. Powrót do góry    #5652
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    jaca 2003 nie obrażaj amatorów bo jak amatorzy chcą np pokopać gałę
    to robią to z chęcią zadowoleniem a nie za karę jak nasi
    Dujszebajew miał resztki honoru teraz czekamy na Gajewskiego.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Penhall (08-05-2017), apator_uk (08-05-2017)

  36. Powrót do góry    #5653
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,348
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,202 w 921 postach
    Spokojnie Torunianie... Spaść nie spadniecie w tym sezonie. Nie ma mowy by np. (z pełnym szacunkiem) Częstochowa była wyżej w tabeli na koniec sezonu. Myślę, że wygracie na ich torze.

    Jednak jeżeli idzie o medale, to ten sezon raczej macie stracony.

    Ciekaw jestem, w którą stronę pójdzie Wasz PP, bo nie był wczoraj przekonywujący...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 08-05-2017 o 08:11

  37. Powrót do góry    #5654
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Czyli recepta jest prosta:
    1. Wszyscy do dymisji.
    2. Psycholog dla Pawła.

    Zapominacie tylko, że potencjalni właściciele klubu nie walą drzwiami i oknami, żeby wejść w ten intratny biznes, wymagający dokładania sporej kasy rok do roku.

    Gadanie o psychologu ma coś w sobie z takiej dziecinnej naiwności i wiary w świętego Mikołaja. Żaden psycholog nie jest cudotwórcą, i gdyby wystarczyło jego zatrudnienie, to nie byłoby Hlibów, Ząbików czy Jonasów Davidssonów. W Przypadku Pawła potrzebna jest zwykła męska decyzja: chce, czy nie chce jeździć na żużlu. Jeśli chce musi zacząć podporządkowywać mu życie, bo przy obecnym podejściu nie ma szans na cokolwiek więcej niż hobbystyczne kręcenie kółek w drugiej lidze.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    j-rules (08-05-2017), yahata (08-05-2017)

  39. Powrót do góry    #5655
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Zero klimatu,zero drużyny,zero motywacji,zero wspólnego celu,amatorka i nic więcej.
    Dodałbym do tego zero kibiców, ale to byłoby krzywdzące dla kibiców.
    Jednak więcej jest rożnej maści znachorow, którzy receptę na sukces maja w jednym paluszki i z perspektywy trybun, TV lub SF wiedzą dokładnie co się w klubie dzieje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #5656
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Czyli recepta jest prosta:
    1. Wszyscy do dymisji.
    2. Psycholog dla Pawła.

    Zapominacie tylko, że potencjalni właściciele klubu nie walą drzwiami i oknami, żeby wejść w ten intratny biznes, wymagający dokładania sporej kasy rok do roku.

    Gadanie o psychologu ma coś w sobie z takiej dziecinnej naiwności i wiary w świętego Mikołaja. Żaden psycholog nie jest cudotwórcą, i gdyby wystarczyło jego zatrudnienie, to nie byłoby Hlibów, Ząbików czy Jonasów Davidssonów. W Przypadku Pawła potrzebna jest zwykła męska decyzja: chce, czy nie chce jeździć na żużlu. Jeśli chce musi zacząć podporządkowywać mu życie, bo przy obecnym podejściu nie ma szans na cokolwiek więcej niż hobbystyczne kręcenie kółek w drugiej lidze.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    Nie wszyscy do dymisji,ale na pewno menadżer,czy ktoś z was za nic nie odpowiada na stanowisku pracy?
    Psycholg nie jednemu pomógł,sport przede wszystkim to psychika,co do Ząbika,przecież tego zawodnika ograniczyły poważne kontuzje,własnie nie dał rady się podnieść psychicznie,do dziś koszmar wypadków siedzi w głowie,Hlib jak wiemy,bardzo inwestował w życie rozrywkowe,tam była jego głowa,nie na torze,psycholog oczywiście nie jest cudotwórcą,ale może pomóc,gdyby nie byli potrzebni,nie było by tego zawodu.A Przedpełski właśnie w głowie ma dylemat,czy chce jeździć na żużlu,czy nie,jak widać sam nie jest w stanie sobie odpowiedzieć na to pytanie.Krakowiak sam sobie odpowiedział na pytanie,chciał skończyć karierę,ale klub namówił go do dalszych startów,bo w niego zainwestował,i ciągną go za uszy na siłę,widać jak przebiega jego kariera.

    Toruń ostatnie lata nie spadał z wysokiego poziomu,jedynie wtedy gdy było -8 pkt,to można zrozumieć,ja nie mam problemu jak drużyna ma wpadkę,i dostanie na wyjeździe do 26,ale za moment sie podniesie,i jedziemy o wysokie cele.My niestety w tym roku mamy problem,i problem nie wziął się z niczego,bo wiara i tylko wiara w Holdera że na pewno dobrze się przygotuje do sezonu,to niestety za mało,gdyby trenował w drużyną od początku,to by wiedział,gdzie problem,i by sobie z nim radził przed startem rozgrywek,a nie teraz dopiero,ale taka to polityka klubu. Drugi problem,to puszczenie zawodników wysokiej klasy,jak teraz wyrwać z innego klubu lidera?Bo dziś już trzeba myśleć o sezonie 2018 niestety.

    A na koniec,zobaczcie na "sportowych faktach"materiał,"reportaż FalubazTV z meczu z Get Well Toruń (wideo)"zobaczycie jak parking,działacze,zawodnicy "żyją",motywacja,jaka współpraca,jakie relacje i zaufanie z trenerem,a u nas,jak to u nas,wazon stoi,nie ma nic ciekawego do przekazania,i patrzy w program,i wzrusza ramionami.

  41. Powrót do góry    #5657
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    kingpin do listy dodaj że ze wczorajszej klęski wróciłem z katarem


    ed.

    Co do Holdera to trzeba to wyraźnie napisać Moskwa zamknięta i pewnie to go zdołowało
    Ostatnio edytowane przez koot ; 08-05-2017 o 09:03

  42. Powrót do góry    #5658
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Na stadionie nie byłem a też mam katar, więc się nie liczy. 😉😉
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #5659
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Miedziak w 14 i Kildemand w 15 biegu chyba o tym zapomnieli.
    Mowa była o początkowej fazie zawodów.

    Co do Pawła to nikt mu nie pomoże bo on po prostu nie chce jeździć na żużlu co słychać podczas wywiadów.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez apator_uk ; 08-05-2017 o 09:26
    #GetWellDarky

  44. Powrót do góry    #5660
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Niespodzianki nie było...

    Przesunięcie rozpoczęcia meczu to jakaś kpina. Ktoś wcześniej wspomniał GP rozegrane przed kilkoma laty, kiedy to padało i wiało o wiele mocniej.

    Na temat Pawła wcześniej już napisałem, że musi zdecydować czy chce być żużlowcem czy już nie ma do tego serca.

    To z czym mamy do czynienia obecnie, prędzej czy później musiało się stać. Już za R.Karkosika co sezon budowano drużynę bez pomysłu. W zasadzie w ostatnich latach jedynym perspektywicznym(w zamiarze) kontraktem było ściągnięcie Vaculika. Niestety albo "stety" nie było mu po drodze z właścicielem KST. Kto bardziej zawinił? Prawdopodobnie jak to najczęściej bywa obie strony przyczyniły się do rozwodu.

    Pozostała walka o utrzymanie. Tylko kto będzie się za Toruń zabijał, jak nawet swojak ma kompletnie to gdzieś...


    Przejrzałem tak na szybko wyniki z lat poprzednich i dokopałem się do roku 1988 kiedy to również przegraliśmy pierwsze cztery spotkania i cały sezon szło nam jak po grudzie. Wtedy był spokój bo do odstrzału był Kolejarz Opole i byli młodziutcy: Kowalik, Sawina(po kontuzji), Krzyżaniak, Kuczwalski, a w szkółce kolejne dzieciaki z minitoru na środku Bronka.
    Chłopaki się otrzaskali w lidze i dwa lata później zdobyli mistrzostwo...
    Dzisiaj przed tym klubem nie ma żadnych perspektyw, a co gorsza mam wrażenie, że nikt o tym nie myśli.
    Z takim podejściem w Czewie dostaniemy w palnik.

    W sumie to kompletnie nie chce się chodzić na mecze takiej drużyny.
    Dobrze, że jest Miedziak, nawet jak przywozi zerówę to wiem, że zrobił wszystko, żeby nie przyjechać ostatni.
    Mimo tego, ze robi masę błędów to jest bodaj ostatnim, któremu niezależnie od okoliczności chce się walczyć...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 08-05-2017 o 09:44
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Zubr (08-05-2017), j-rules (08-05-2017)

  46. Powrót do góry    #5661
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    W Czewie w palnik ale jak Unia czy Stal wygrała u nas to my wygramy u nich

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na stadionie nie byłem a też mam katar, więc się nie liczy. 😉😉

    Na Bronka to przynajmniej flaszeczke na rozgrzewkę można było wychylić

  47. Powrót do góry    #5662
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Najłatwiej w trakcie sezonu wymienić managera ale czy my mamy tutaj jakaś alternatywe? Dla mnie najbardziej niepokojące jest klepanie jęzorem właściciela, myślalem , że już dostał nauczkę ale wczoraj znowu komentował zachowanie Zmarzlika. Czy Pana Termińskiego rajcuję sama obecność w mediach? Wiadomo , że z każdego wpisu powstaje 10 artykułów i jest się na językach.
    Jakby naprawdę zależało mu na dobrze klubu to już w tym momemcie powinien sobie zdać sprawę , że jest słabo i powoli trzeba myśleć o porządnym Polskim seniorze bo takiego od wielu lat nam brakuję. Leszno pozyskało "tylko" Kołodzieja i z ligowego średniaka staje sie faworytem ligi.
    Obserwując działalnosć własciciela to widzę , że on za bardzo skupia się na innych , jego wpisy to większości krytyka czy to przeciwników politycznych, sportowych a nawet własnych zawodników.
    Zdecydowanie rzutuję to na podejście kierownictwa i zawodników - My robimy wszytsko super i nigdy wina nie jest po naszej stronie. Brakuję mi skupienia się na sobie i swoich celach.Jego opinie nic nie dają a zraża nimi do siebie(klubu) innych. Nie znam wlaściela osobiście i ciekawy jestem czy te spostrzeżenia co do jego osoby są trafne.

  48. Powrót do góry    #5663
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Czkawką odbija się także nienajlepsze przygotowanie do sezonu.
    A tyle sie mówiło o sparingach Podobno slabe występy w sparingach nie przekładają się na słabe występy ligowe
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 08-05-2017 o 09:50

  49. Powrót do góry    #5664
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Co do Pawła to nikt mu nie pomoże bo on po prostu nie chce jeździć na żużlu co słychać podczas wywiadów.
    ale moze pora sie w koncu k.. okreslic? Bo o tym "niechceniu" czytamy od czasow matury chyba jesli nie wczesniej. Troche powagi, dobrze by bylo wiedziec jak bardzo jestesmy w doopie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  50. Powrót do góry    #5665
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Na Bronka to przynajmniej flaszeczke na rozgrzewkę można było wychylić
    A tu nie możecie? Po prostu tylko impreza staje się droższa

  51. Powrót do góry    #5666
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Czytam właśnie , że Gajewski oficjalnie mowi , że w tym sezonie walczymy o utrzymanie - Oczywiście ma rację ale mówienie tego głośno wpływa beznadziejnie na drużynę! Z marszu obniżamy poprzeczkę i taki plan jak utrzymanie jawi się w głowach zawodników jako "łatwy" więc jak go wykonają to jescze bedą z siebie zadowoleni!

  52. Powrót do góry    #5667
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    A Przedpełski właśnie w głowie ma dylemat,czy chce jeździć na żużlu,czy nie,jak widać sam nie jest w stanie sobie odpowiedzieć na to pytanie.Krakowiak sam sobie odpowiedział na pytanie,chciał skończyć karierę,ale klub namówił go do dalszych startów,bo w niego zainwestował,i ciągną go za uszy na siłę,widać jak przebiega jego kariera.
    Sam sobie poniekąd odpowiadasz. Tu nie potrzeba psychologa, bo psycholog nie odpowie za Pawła na to z.biście ważne pytanie: co chcesz w życiu robić? Jak słusznie zauważyłeś na przykładzie Krakowiaka - ciągnięcie za uszy nie ma sensu, bo to jest na tyle trudny, ekstremalny sport, że nie da się jeździć na poziomie wbrew sobie. Jeśli Paweł nie czuje, że żużel to jego przyszłość, to nikt nie będzie robił mu z tego wyrzutów. Fajnie jednak, gdyby podszedł do sprawy uczciwie i się określił, bo na tę chwilę z zewnątrz wygląda to tak, że 41-letni Walasek ma więcej ambicji i sportowej złości od niego.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 08-05-2017 o 10:11

  53. Powrót do góry    #5668
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Czytam właśnie , że Gajewski oficjalnie mowi , że w tym sezonie walczymy o utrzymanie - Oczywiście ma rację ale mówienie tego głośno wpływa beznadziejnie na drużynę! Z marszu obniżamy poprzeczkę i taki plan jak utrzymanie jawi się w głowach zawodników jako "łatwy" więc jak go wykonają to jescze bedą z siebie zadowoleni!
    Przed sezonem paru kibców z forum zapowiadało może nie walkę o utrzymanie ale 5-6 miejsce w lidze. Po takich żenujących transferach i i popisie działaczy o dobrą lokatę będzie ciężko. Trzeba sie z pewnymi rzeczami pogodzić. Nadzieję co prawda trzeba mieć i wierzyć że coś zaskoczy i będzie dobrze. Jeśli Gajewski rzeczywiście skreślił zespoł w walce o pierwszą czwórke to warto skupić się na juniorach i dać im więcej startów bo jeśli będzie promował emerytów to sezon 2018 będzie kolejną klapą.

    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    A Przedpełski właśnie w głowie ma dylemat,czy chce jeździć na żużlu,czy nie,jak widać sam nie jest w stanie sobie odpowiedzieć na to pytanie.Krakowiak sam sobie odpowiedział na pytanie,chciał skończyć karierę,ale klub namówił go do dalszych startów,bo w niego zainwestował,i ciągną go za uszy na siłę,widać jak przebiega jego kariera.
    W życiu sportowca i nie tylko przychodzą takie chwile gdzie wszystko cie denerwuje i wszystko cchesz rzucić. Uwierz że ludzie którzy przeżywają takie załamania wychodza potem na najlepszych sportowców. Psycholog sportowy, dobry motywator powinien mu pomóc własnie teraz.

  54. Powrót do góry    #5669
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    jak władze nas dymają? a zawodników zawsze można zmienić przecież
    Ile kary zapłacił klub za ostatni transparent?
    Co władze zrobiły na ostatnim finale, by tor był
    bezpieczny do jazdy? Chomski przynamniej w przypływie
    szczerości powiedział, że rozliczają go z wyniku a nie z
    super toru. Zawodników zmieniamy - a i owszem: Łaguta,
    Ward, Emil, Vaculik, Doyle i kilku pomniejszych - efekt?
    Odwróćmy tabelę - Get Łee na czele.
    !Adrian walcz!

  55. Powrót do góry    #5670
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Może Przedpełski powinien zmienić po prostu klub..? Najlepiej na Gorzów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •