Strona 125 z 315 PierwszyPierwszy ... 2575115123124125126127135175225 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,581 do 5,625 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #5581
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Get wellowego pajaca widac mocno dupa boli nadal po tym co wypisuje na FB. To jest dramat, ze taki koles jest senatorem.

    Na szczescie juz za godzine dostanie kolejny raz w twarz.

  2. Powrót do góry    #5582
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    A co takiego napisal?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #5583
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A co takiego napisal?
    Jakies sugestie, ze sedzia ustawia probuje wynik na korzysc Stali ustawiac.

  4. Powrót do góry    #5584
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    To jest dramat, ze taki koles jest senatorem..
    Jaka partia taki senator.

  5. Powrót do góry    #5585
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Vaculik póki co wygląda na kolejny talent zmarnowany przez toruński klub.
    Ale jak to napisze kto inny, to juz ci sie nie podoba

  6. Powrót do góry    #5586
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Vaculik póki co wygląda na kolejny talent zmarnowany przez toruński klub.
    Ale jak widac, Stal Gorzów z kazdego zrobi mistrza swiata.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #5587
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Panowie, chyba mamy problem...
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  8. Powrót do góry    #5588
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Nic się nie stało!
    Get Łeee nic się nie stało!

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #5589
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Mam nadzieję że wyleczyliśmy się z PP a on z żużla. Wazon drugi mecz nam położył swoją decyzją co do składu.
    #GetWellDarky

  10. Powrót do góry    #5590
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 24 w 15 postach
    Panowie i Panie juz oficjalnie jestesmy w glebokiej d.....

    Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

  11. Powrót do góry    #5591
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    PP to chyba przed licencją tak słabo jeździł ostatni raz. Dramat. Jak najszybciej powinien oddać bidon. W sumie za 2 takie mecze sami mu go zabiorą.

  12. Powrót do góry    #5592
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Po dzisiejszym meczu to juz nie ma co udawac. Widmo spadku bardzo zajrzało w oczy. Będzie bardzo ciężko wygrać gdziekolwiek na wyjezdzie. Na Pawła nie da się patrzeć. Fajnie ze chociaż ściganie było niezle. No ale można się przygotować juz na prawdziwe derby. Przyda się taki czyściec.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  13. Powrót do góry    #5593
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Etam. Przesadzacie. Na 5 miejsce spokojnie wystarczy. Z dzisiejszym meczem odjechały nam play-offy. Poza Pawłem wszyscy się starali. Źle nie było. Nie byliśmy faworytem tego meczu. Nie zapominajcie o tym.

  14. Powrót do góry    #5594
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Buldogowi (wazonowi)wydaje sie,że zatrudni zawodników,i mają robić swoje,bo on nie wsiądzie za nich na motocykl, tylko zapomniał o stworzeniu drużyny,zero klimatu,koszmar.
    Oczywiście standardy w klubie takie,że wazon,nie do ruszenia,play off odpłynęło niestety.

    Holder sie tłumaczy silnikami,pytam,co robił przed startem ligi?Zaszczycił nas,aż dwoma sparingami,a teraz będzie obiecywał poprawę,niestety jego komplety juz mnie małą interesują.


    A młodzież,zamiast się rozwijać,to sie raczej zwija.

    W TYM KLUBIE JEST COS NIE TAK.
    Ostatnio edytowane przez jaca2003 ; 07-05-2017 o 22:32

  15. Powrót do góry    #5595
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cóż. Przedpełski miał być zbawieniem dla klubu, a będzie jego gwoździem do trumny. Dobrze, że podpisany ma kontrakt na dwa lata. Za rok się będzie musiał trochę postarać. Ciekawe w której lidze ?
    Natomiast jeżeli jest tak, że na treningu był zdecydowanie najsłabszym seniorem a mimo to wystawiono go do składu, to znaczy, że w klubie mamy jakiegoś sabotażystę. I to tu trzeba szukać przyczyn kolejnych klęsk.
    P.S. Kaczmarek widać też dostosował się do kolegów. To będzie taki drugi Oskar Fajfer. Coś tam przywiezie w biegu juniorów a potem już tylko dno.
    Qwa nie tak mialo byc

  16. Powrót do góry    #5596
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Czekamy na opinie wlasciciela.

  17. Powrót do góry    #5597
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 24 w 15 postach
    Spaść pewnie nie spadniemy, ale łatwo nie będzie.

    Co do PP, to mimo całej sympatii i wiary w przełamanie oczy bolą patrząc na to co ten chłopak wyprawia... Powinien usiąść na ławie dopóki nie udowodni, że mu zależy (czyt. jazda w innych ligach, turniejach, zmiany w sprzęcie, itp., itd.). Czy to podziała na niego motywująco czy wręcz przeciwnie to nie nam oceniać, zależeć będzie wyłącznie od niego. Ale jeśli prawdą są te wszystkie ploty o nie inwestowaniu w sprzęt i ogólnym zadowoleniu ze swojej postawy to nie mam pytań...

  18. Powrót do góry    #5598
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Czekamy na opinie wlasciciela.
    Cytat Zamieszczone przez Przemysław Termiński
    Cóż można napisać? Niezwykle wyrównany mecz. 😢😬 walczyliśmy do końca.
    Proszę bardzo

  19. Powrót do góry    #5599
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    SZOK I NIEDOWIERZANIE! DMP 2017 nam odjeżdża!!! porażki nie brałem pod uwagę... no cóż zdarza się! Ten Paweł to jakiś zły omen. Mam nadzieje, że Gajeś chwilowo wyleczył się z niego, nie wiem czym on tak zauroczył Pana plecaczkowego na treningu... Mecz położył Pawełek oraz znowu Holder 6 pkt w 5 biegach u siebie to jakaś kpina. Fajnie, że dzielnie wywalczył te 3 pkt po ciężkiej walce w jednym biegu ale 2 zera na koncie?! Do juniorów bym się nie czepiał no bo na kim mieli robić te pkt. Nasi juniorzy nie są jakimiś wirtuozami

    Brawa należą się mimo wszystko MJJ'owi oraz Miedziakowi za wykonanie 200% normy ;-p na dobrym poziomie pojechał Greg no ale w jego przypadku to powinna być formalność.


    Zaczyna się robić nieciekawie... lub jak kto woli bardzo emocjonująco... walka o utrzymanie dopiero się zaczęła.

  20. Powrót do góry    #5600
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    A po co ma inwestowac w sprzet? Lepiej przejechac na zeszlorocznym. Wezmie kase za przygotowanie do sezonu, za taki mecz jak dzis zarobi z 10000 zl i tak bedzie zawsze, bo te 2 pkt z bonusem zawsze sie uda zrobic na jakims wykluczeniu albo na juniorze, ktory jedzie pierwszy sezon. Pociagnie tak ze 2 lata, skonczy kariere i bedzie ustawiony.

  21. Powrót do góry    #5601
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Dotkliwa porażka. I to paradoksalnie w sytuacji gdy na wysokości zadania stanął wyśmiewany tu wszem i wobec Jepsen Jensen jako młody rentier hobbysta. Poza wszystkim, może wypadałoby rzucić kilka słów sprostowania. Nie ma chyba potrzeby cytowania ostatnich jego wyników na wyjeździe i w domu, wbrew pozorom nie są to 0,0,0,1,1,0,1 itd.

    Ale, że reszta poza Hancockiem, który się ogarnął jest pogubiona, to beznadziejne efekty są widoczne. Odpowiedzialności nie udźwignął mimo wszystko Holder. Zabrakło też punktów wychwalanych wcześniej juniorów. Fakt, Smektała i Kubera są bardziej doświadczeni, ale przy odpowiednim dopasowaniu sprzętu u siebie nie takich młodzieżowców można pokonać, a przynajmniej ciułać jakieś punkty. Na pewno teoretycznie popełniono błąd co do obsady pozycji Pawła Przedpełskiego. Czy Walasek zrobiłby coś więcej? Kwestia dyskusyjna.
    Na pewno sytuacja w tabeli jest dla torunian nie do pozazdroszczenia.
    AZS-CKM the leading polish teams

  22. Powrót do góry    #5602
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Oglądaliście wywiad z Pawłem przed meczem?
    Słowa o motywacji, przygotowywaniu, podjęciu walki........ .
    Ale patrząc na niego, widziałem Gajesia wypisz, wymaluj. Ten sam ton głosu, nos na kwintę, żadnej werwy i co najważniejsze, żadnego błysku w oku. Jakby opowiadał o przymusowej, nudnej lekturze w szkole.
    Nie będzie w nim życia, nie będzie punktów.

  23. Powrót do góry    #5603
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Trochę pechowo, bo jednak deszcz popsuł dopasowanie.

    Nie drzeć szat-piąte miejsce na spokojnie. Dziś widać było, że zawodnikom zależy, może najmniej jest to widoczne u Pawła.

    Ta drużyna jest nieroztropnie zbudowana, sporo w tym wszystkim myślenia życzeniowego.

    Bardziej smucą puste trybuny.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    kingpin (08-05-2017), stone_gossard (07-05-2017)

  25. Powrót do góry    #5604
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Cóż. Przedpełski miał być zbawieniem dla klubu, a będzie jego gwoździem do trumny. Dobrze, że podpisany ma kontrakt na dwa lata. Za rok się będzie musiał trochę postarać. Ciekawe w której lidze ?
    Natomiast jeżeli jest tak, że na treningu był zdecydowanie najsłabszym seniorem a mimo to wystawiono go do składu, to znaczy, że w klubie mamy jakiegoś sabotażystę. I to tu trzeba szukać przyczyn kolejnych klęsk.
    P.S. Kaczmarek widać też dostosował się do kolegów. To będzie taki drugi Oskar Fajfer. Coś tam przywiezie w biegu juniorów a potem już tylko dno.
    Qwa nie tak mialo byc
    Oskar Fajfer przy naszej aktualnej młodzieży to był maestro speedwaya.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  26. Powrót do góry    #5605
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2015
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    W wywiadzie Pawła zwróciłem uwagę na jedną rzecz. Powiedział coś w stylu:

    "Po trzech porażkach musimy wygrać tzn. nie musimy ale chcemy."


    Bez komentarza.

  27. Powrót do góry    #5606
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    KST powinno byc przygotowane na takie harce pogodowe. Czy to problem obficie zlac 1 luk i potrenowac na takim rozne warianty?
    Wtedy w takiej sytuacji byloby duzo latwiej dobrac jakis setup, albo nawet inny motocykl do takich specjalnych zadan.
    Nie wierze, ze symulacja takiego deszczu bylaby zbyt kosztowna. Grudziadzowi sie oplacalo wyczarterowac Lindbacka na nieodbyty mecz!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #5607
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    KST powinno byc przygotowane na takie harce pogodowe. Czy to problem obficie zlac 1 luk i potrenowac na takim rozne warianty?
    Wtedy w takiej sytuacji byloby duzo latwiej dobrac jakis setup, albo nawet inny motocykl do takich specjalnych zadan.
    Nie wierze, ze symulacja takiego deszczu bylaby zbyt kosztowna. Grudziadzowi sie oplacalo wyczarterowac Lindbacka na nieodbyty mecz!
    A jak deszcz będzie zacinal z innej strony? Ile wariantów maja przećwiczyć?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  29. Powrót do góry    #5608
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Muszę na spokojnie obejrzeć 15 bieg w TV, lecz z perspektywy stadionu nurtuje mnie jedno pytanie - dlaczego Hancock po takim wywiezieniu nie położył się w pierwszym łuku?!

  30. Powrót do góry    #5609
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Mam nadzieję że wyleczyliśmy się z PP a on z żużla. Wazon drugi mecz nam położył swoją decyzją co do składu.
    Obawiam się, że dokładnie to samo byłoby pisane gdyby nie wystawił Pawła trzeci mecz z rzędu, a Walasek pojechał tak jak z Wrocławiem. Tu nie ma dobrej decyzji - tu potrzeba cudu albo wybitnego odrodzenia Holdera. Wystawianie Pawła wydaje się jednak niekorzystne z motywacyjnego punktu widzenia, skoro sam nie udowadnia nigdzie, że powinien jechać.

  31. Powrót do góry    #5610
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Dotkliwa porażka. I to paradoksalnie w sytuacji gdy na wysokości zadania stanął wyśmiewany tu wszem i wobec Jepsen Jensen jako młody rentier hobbysta. Poza wszystkim, może wypadałoby rzucić kilka słów sprostowania. Nie ma chyba potrzeby cytowania ostatnich jego wyników na wyjeździe i w domu, wbrew pozorom nie są to 0,0,0,1,1,0,1 itd.
    PRzed sezonem spodziewałem sie odwrotenj sytuacji. Liczyłem że to Paweł będzie robił po 5-9 pkt i szczerze powiem nie liczyłem na dobre występy Jensena. Dobrze że chociaż ktoś kogoś zastępuje bo sytuacja nie jest dobra. Przedpełski jeżeli będzie tak dalej jeździł to pozostaje mu tylko zmiana klubu albo trenera. Uważam że tylko Cieślak albo Dobrucki jest w stanie nim potrząsnąć.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 07-05-2017 o 23:12

  32. Powrót do góry    #5611
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Muszę na spokojnie obejrzeć 15 bieg w TV, lecz z perspektywy stadionu nurtuje mnie jedno pytanie - dlaczego Hancock po takim wywiezieniu nie położył się w pierwszym łuku?!
    Bo gramy fair.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  33. Powrót do góry    #5612
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    KST powinno byc przygotowane na takie harce pogodowe. Czy to problem obficie zlac 1 luk i potrenowac na takim rozne warianty?
    Wtedy w takiej sytuacji byloby duzo latwiej dobrac jakis setup, albo nawet inny motocykl do takich specjalnych zadan.
    Nie wierze, ze symulacja takiego deszczu bylaby zbyt kosztowna. Grudziadzowi sie oplacalo wyczarterowac Lindbacka na nieodbyty mecz!
    Pożyczając z Zielonej Góry tę piekielną machinę na gaz można również zaimitować palące słońce... a kilka betoniarek robi w dwa dni Grudziądz

    Za chwilę ruszy Szwecja i mało kto będzie na miejscu żeby trenować. Zresztą w Toruniu jakoś nie bardzo przykładają się do zrobienia toru dla siebie. Praktycznie wszyscy jakoś tam jadą.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  34. Powrót do góry    #5613
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    KST powinno byc przygotowane na takie harce pogodowe. Czy to problem obficie zlac 1 luk i potrenowac na takim rozne warianty?
    Wtedy w takiej sytuacji byloby duzo latwiej dobrac jakis setup, albo nawet inny motocykl do takich specjalnych zadan.
    Nie wierze, ze symulacja takiego deszczu bylaby zbyt kosztowna. Grudziadzowi sie oplacalo wyczarterowac Lindbacka na nieodbyty mecz!
    Szkoda że nie pisałeś o harcach pogodowych kilka sezonów temu jak przyjechał do nas Gorzów.Wygraliśmy wysoko po opadach to na forum cisza, a teraz porażka to płacz.

    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    ale to już było, po co drążyć temat ? Co kolejke porusza sie te same problemy.


    Masz papiery by zostąpić Gajesia Plecaczek dostaniesz ode mnie gratis.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 07-05-2017 o 23:13

  35. Powrót do góry    #5614
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Muszę na spokojnie obejrzeć 15 bieg w TV, lecz z perspektywy stadionu nurtuje mnie jedno pytanie - dlaczego Hancock po takim wywiezieniu nie położył się w pierwszym łuku?!
    Bo to Hancock.
    Dzisiaj liga za kasę, a jutro jazda o tytuły w GP. Nie będzie narażał obojczyków.
    Mnie też to od razu ruszyło, inny zawodnik "zrobiłby" powtórkę wyścigu.

  36. Powrót do góry    #5615
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Wasz problem to (oprócz nierównego składu, gdzie wszyscy są w stanie zrobić 2 albo 12 punktów) też niekorzystny terminarz. Druga część sezonu powinna być zdecydowanie lepsza. Problem w tym że po kilku porażkach z rzędu siada też morale i koniecznie szuka się winnych (Gajewski, Przedpełski). Paradoksalnie tylko spokój może was uratować. Trzeba przeboleć te pierwsze kilka spotkań.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  37. Powrót do góry    #5616
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    wy serio chcecie, by zawodnik symulował upadek? na głowę wam padło? to jest żużel, a nie piłka nożna
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  38. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    Yozayan (07-05-2017), kingpin (08-05-2017), pakosik (07-05-2017), shelve (08-05-2017)

  39. Powrót do góry    #5617
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    wy serio chcecie, by zawodnik symulował upadek? na głowę wam padło? to jest żużel, a nie piłka nożna
    Nie bądź naiwny - liczy się wygrana

  40. Powrót do góry    #5618
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    wy serio chcecie, by zawodnik symulował upadek? na głowę wam padło? to jest żużel, a nie piłka nożna
    Właśnie. To jest Polish Fuckin' Speedway. Tutaj trzeba dymać a nie być dymanym. Jeśli jeszcze tego nie zrozumiałeś, polecam zmianę zainteresowania na przykład na siatkówkę. Tam fauli nie uświadczysz.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    sth (07-05-2017)

  42. Powrót do góry    #5619
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Mógł się kłaść, każdy by go wykluczył, bo było absolutnie czyściutko...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    JODA (08-05-2017)

  44. Powrót do góry    #5620
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Właśnie. To jest Polish Fuckin' Speedway. Tutaj trzeba dymać a nie być dymanym. Jeśli jeszcze tego nie zrozumiałeś, polecam zmianę zainteresowania na przykład na siatkówkę. Tam fauli nie uświadczysz.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Sorry ale z takim podejściem to można kibicować PSG i Verattiemu.

    Brawa dla Grega, że nie upadł.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Aussie (07-05-2017)

  46. Powrót do góry    #5621
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Muszę na spokojnie obejrzeć 15 bieg w TV, lecz z perspektywy stadionu nurtuje mnie jedno pytanie - dlaczego Hancock po takim wywiezieniu nie położył się w pierwszym łuku?!
    To samo pytanie zadałem od razu po wyjściu z łuku Grega.
    Inna sprawa już na Facebooku zadałem pytanie Termińskiemu czy rozlicza zawodników z inwestycji sprzętowych bo tu widać ewidentnie że kasę co niektorzy chyba przepili a nie zainwestowali.
    Paweł to się nawet na szpryce nie łapał dziś. Już w meczu na Motoarenie nie widziałem dawno tak wolnego zawodnika jak Paweł dziś.
    Pisałem chyba wczoraj tutak że ten mecz będzie gwoździem do kariery Pawła i niestety nie pomyliłem się. Z Walaskiem dziś w składzie byśmy spokojnie ten mecz wygrali.

  47. Powrót do góry    #5622
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Od pierwszego meczu piszę Gajewski musi odejść,
    na czele grupy sportowców musi stanąć ktoś kto
    przekona do swojej koncepcji i pójdą za nim w ogień.
    Tylko nawet jak jakimś cudem Pan G. odda władze to
    nie wiem czy nasz klub jest w stanie zatrudnić
    kogoś z jajem (Frątczaka ). Bo ja jednak obstawiam
    kolejnego nieudacznika.
    Ale nasz menager przynajmniej nie paradowal z tym
    kmicznym plecaczkiem.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    jaca2003 (07-05-2017)

  49. Powrót do góry    #5623
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Etam. Przesadzacie. Na 5 miejsce spokojnie wystarczy. Z dzisiejszym meczem odjechały nam play-offy. Poza Pawłem wszyscy się starali. Źle nie było. Nie byliśmy faworytem tego meczu. Nie zapominajcie o tym.
    No ja bym tak nie powiedział. Bo w Toruniu jechali w zasadzie tylko MJJ i Hancock. Miedziun lepszy wynik niż jazda. Gdyby nie defekt Pawlickiego to byłby przywieziony 2 razy 5:1 i raz 4:2. Dopiero na końcówkę się dopasował. Holderowi wyszedł JEDEN bieg (chociaż nie wiem czy to nie bardziej błąd Unistów). Poa tym biegiem zdobył punkty na braku Emila oraz na wolnym Nickim i Kuberze. Pawełek statysta. To że było na styku to nie oszukujmy wię zasługa defektów.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    P.S. Kaczmarek widać też dostosował się do kolegów. To będzie taki drugi Oskar Fajfer. Coś tam przywiezie w biegu juniorów a potem już tylko dno.
    Powiedzmy sobie szczerze, gdyby Kaczmarek gwarantował coś więcej to byłby w Lesznie a nie w Toruniu. Został MIMP i to wszystko. Na treningach dostawał regularne lejty od Kubery i Smektały stąd szukał innego klubu, bo wiedział że sportowo do składu się nie przebije.

    Cytat Zamieszczone przez marobo Zobacz posta
    Spaść pewnie nie spadniemy, ale łatwo nie będzie.
    Teoretycznie to nie, bo druga część sezonu powinna być dla Torunia. Bo u siebie będzie Czewa, Rybnik, ZG, Wrocław, Grudziądz więc punkty powinny być. ALe pamiętaj że to tylko w teori. Jedna kontuzja i wszystko się sypie. Potem już jest presja na gonienie punktow a luzu coraz mniej (patrz Leszno AD 2016).

    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Trochę pechowo, bo jednak deszcz popsuł dopasowanie.
    Masz na mysli ten deszcz który padał na kawałek plandeki na 1 łuku?

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Muszę na spokojnie obejrzeć 15 bieg w TV, lecz z perspektywy stadionu nurtuje mnie jedno pytanie - dlaczego Hancock po takim wywiezieniu nie położył się w pierwszym łuku?!
    A po co miał się kłaść? Wydaje mi się że nie było tam kontaktu a z tymi sędziami to różnie u nas jest - nie zdziwiłbym się gdyby wykluczył Hancocka i jeszcze by mu dowalił czerwoną kartkę za symulację (chyba przeżywaliście to już w Toruniu). A w momencie tej sytuacji MJJ jechał pierwszy i Hancock też to widział. A trzy w baloty z nim poszedł też Kołodziej i punkt był cały czas do urwania.

    PS: Gajewskiemu brakuje jaj. Wiem że on nie jeździ ale moim zdaniem powinien dać tych co właśnie jeźdzą. Przedpełski po dwóch biegach piach totalny i kilometry z tyłu. IKS i Kaczmarek mimo że z tyłu to walczyli i byli w kontakcie. IKS nawet Pitera przywiózł. Pawełek na trasie wywalczył 1 punkt i to po błędzie Smektały który się zaczął brać za Miedziuna?

    PS2: Do Czewy Walas?

  50. Powrót do góry    #5624
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    To samo pytanie zadałem od razu po wyjściu z łuku Grega.
    Inna sprawa już na Facebooku zadałem pytanie Termińskiemu czy rozlicza zawodników z inwestycji sprzętowych bo tu widać ewidentnie że kasę co niektorzy chyba przepili a nie zainwestowali.
    Paweł to się nawet na szpryce nie łapał dziś. Już w meczu na Motoarenie nie widziałem dawno tak wolnego zawodnika jak Paweł dziś.
    Pisałem chyba wczoraj tutak że ten mecz będzie gwoździem do kariery Pawła i niestety nie pomyliłem się. Z Walaskiem dziś w składzie byśmy spokojnie ten mecz wygrali.
    Nie koniecznie gwoździem. Młody jest i szanse ma ale jest pytanie czy ktoś go z tego syfu w jakim jest wyciągnie ?

  51. Powrót do góry    #5625
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A jak deszcz będzie zacinal z innej strony? Ile wariantów maja przećwiczyć?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Przynajmniej jeden. Przeciec miec zadaszony tor to jest duzy komfort, wlasnie rowniez do treningow! Kazdy problem da sie obrocic w sukces..
    .. tylko trzeba chciec.

    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Szkoda że nie pisałeś o harcach pogodowych kilka sezonów temu jak przyjechał do nas Gorzów.Wygraliśmy wysoko po opadach to na forum cisza, a teraz porażka to płacz.




    A jaki sklad mieliscie kilka lat temu? Teraz musicie brzydko mowiac z g.. ukrecic bat.
    Niestety ale w takih przypadkach trzeba sie wykazac sprytem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •