Strona 10 z 315 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Napisałem "jeśli".
    Kino - to ogólnie, nie tylko o Martinie.

    Punkty to nie wszystko. w najważniejszym biegu w Gorzowie mając pierwsze pole startowe nie zrobił nic.
    W Toruniu też nic wielkiego nie pojechał. Jeden bieg , a reszta bida z nędzą
    Oba mecze pojechał słabo, robił rażące błędy, o czym pisałem od razu po meczu w Gorzowie.


    Na razie oficjalnych wieści nie ma, zobaczymy czy przecieki o Vaculiku w Gorzowie są prawdziwe.
    Czyli pojechał tak jak w całym sezonie się prezentował. W meczu półfinałowym z ZG na MA też ostatni bieg zawalił. Nie szukałbym tutaj jakiejś jego złej woli.

    Ogólnie to trochę dziwię się, że z tym Vaculikiem tyle szumu wyszło. Sezon miał średni, nie jest on jakimś wirtuozem. Gdybym ja był na miejscu Termosa to obniżyłbym mu zarobki na nowy sezon, oczywiście jeśli prawdą jest to, że zarabiał w granicach 1.5 mln w KST. Tym bardziej, ze Martin jedzie w przyszłym sezonie w SGP, a jak pokazuje doświadczenie to z jego formą może być różnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #407
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Pozwolisz, że w powyższym temacie sam będę decydował za siebie.

    Pozdrawiam
    Pozwolisz, że zachowam sobie prawo do oceny takiego puszczania cichych bąków? Nikt nie oczekuje nagrań - jeśli wiesz o jakichś faktach to albo możesz o nich pisać albo nie. Ty wybierasz trzecią opcję - używasz jakiejś tajemnej wiedzy do ataku na kogoś (w domyśle na Termińskiego) ale nie chcesz napisać co konkretnie zarzucasz. To zwyczajnie nieuczciwe podejście do dyskusji: "Wiem o Termińskim bardzo brzydkie rzeczy, usprawiedliwia to Vaculika ale nie mogę napisać co to jest bo powiedziano mi to w dużym zaufaniu."

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Malin017 (11-10-2016)

  4. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli pojechał tak jak w całym sezonie się prezentował. W meczu półfinałowym z ZG na MA też ostatni bieg zawalił. Nie szukałbym tutaj jakiejś jego złej woli.

    Ogólnie to trochę dziwię się, że z tym Vaculikiem tyle szumu wyszło. Sezon miał średni, nie jest on jakimś wirtuozem. Gdybym ja był na miejscu Termosa to obniżyłbym mu zarobki na nowy sezon, oczywiście jeśli prawdą jest to, że zarabiał w granicach 1.5 mln w KST. Tym bardziej, ze Martin jedzie w przyszłym sezonie w SGP, a jak pokazuje doświadczenie to z jego formą może być różnie.

    dokladnie tak. Jechal srednio, final pojechal podobnie. Dlatego jak czytam o kontrakcie 1.8 mln to fiu fiu (*)

    (*) nie uwzglednia renegocjacji w trakcie sezonu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  5. Powrót do góry    #409
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Pozwolisz, że zachowam sobie prawo do oceny takiego puszczania cichych bąków? Nikt nie oczekuje nagrań - jeśli wiesz o jakichś faktach to albo możesz o nich pisać albo nie. Ty wybierasz trzecią opcję - używasz jakiejś tajemnej wiedzy do ataku na kogoś (w domyśle na Termińskiego) ale nie chcesz napisać co konkretnie zarzucasz. To zwyczajnie nieuczciwe podejście do dyskusji: "Wiem o Termińskim bardzo brzydkie rzeczy, usprawiedliwia to Vaculika ale nie mogę napisać co to jest bo powiedziano mi to w dużym zaufaniu."

    Źle interpretujesz mój wpis. Po pierwsze jego celem nie jest dyskredytacja Termińskiego i ukrywanie jakiejś wielkiej tajemnicy odnośnie jego osoby, a jedynie nakreślenie jaki był powód odejścia Martina z Torunia, a tutaj nie trzeba być wielkim erudytą, aby dojść o co chodziło: o chamskie zachowania na linii władza - zawodnik. Jeśli ktoś potrzebuje więcej szczegółów - to nie ode mnie.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  6. Powrót do góry    #410
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    Jakoś przeżyłem Tomka Golloba, Iversena(który poddał nam mecz derbowy z Polonią), Doyle'a to i PUKa po raz drugi przeżyję.
    Nie chodzi mi o przeżycie - chodzi mi o to,
    czy nie chciał podłożyć finału z nami .
    !Adrian walcz!

  7. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Faktycznie wydaje się że Vaculik jest w Gorzowie od dawna dogadany ! Pytanie od jak dawna ? Czy już przed tegorocznym finałem ? Jeśli tak, to wygląda to baaardzo niesmacznie...

  8. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Źle interpretujesz mój wpis. Po pierwsze jego celem nie jest dyskredytacja Termińskiego i ukrywanie jakiejś wielkiej tajemnicy odnośnie jego osoby, a jedynie nakreślenie jaki był powód odejścia Martina z Torunia, a tutaj nie trzeba być wielkim erudytą, aby dojść o co chodziło: o chamskie zachowania na linii władza - zawodnik. Jeśli ktoś potrzebuje więcej szczegółów - to nie ode mnie.

    Pozdrawiam
    Zawsze w życiu jest je.any i ten co je.ie. Gościu placze, odchodzi bo dostal opier.al ? No ku.wa ludzie dostaja joby pracujac za 1300 netto a temu lzy sie w oku pojawily przy zarobkach 1,5 mln i odwalaniem popeliny w robocie? Nie przyjmuje do siebie, że nie mógł ogarnąć MA bo rok wcześniej przyjechał i przyczynił do wygranej Unii na tym torze! Nie ma jaj i tyle!

    Moze sie X6 wczesniejszej generacji znudzilo i przydaloby sie wymienic na obecna wersje plus 1,5 mln, to by zostal?

    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Nie był dogadany z nikim przed finałem. Wówczas jego opcją nr 1 był powrót do Tarnowa.

    Pozdrawiam
    Nie dość, że nie można sie przy nim odezwac to jeszcze naiwny jest..
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 11-10-2016 o 12:07

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    lego (11-10-2016)

  10. Powrót do góry    #413
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Faktycznie wydaje się że Vaculik jest w Gorzowie od dawna dogadany ! Pytanie od jak dawna ? Czy już przed tegorocznym finałem ? Jeśli tak, to wygląda to baaardzo niesmacznie...

    Nie był dogadany z nikim przed finałem. Wówczas jego opcją nr 1 był powrót do Tarnowa.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  11. Powrót do góry    #414
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Heheheheheheehe tak na bank wybierał się do pierwszej ligi.
    Nie rób sobie z nas jaj.
    Nie tacy jak Vaculik do Torunia przychodzili i nie tacy odchodzili.
    Jeśli odejdzie to będzie jednym z wielu, o którym za dwa, trzy lata nie będziemy w ogóle gadać.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Yozayan (11-10-2016), kingpin (11-10-2016)

  13. Powrót do góry    #415
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta

    ...
    Przeanalizuj sobie ile razy już pisano, że Vaculik lada moment przedłuży kontrakt w Toruniu. Martin dostał ofertę i spoko, ale decyzja mogła być tylko jedna, bo Martin źle się czuł w Toruniu od dłuższego czasu. Poczekał na inną ofertę, dograł szczegóły i wybrał inną opcję. Czy lepszą ?! Moim zdaniem najlepszą dla jego rychłego powrotu do... Tarnowa


    Pozdrawiam
    Kolejny biedak źle się czuł... No jak się partoli za dużą kasę,to można faktycznie się źle z tym czuć, jeśli się posiada odrobinę przyzwoitości.
    No cóż, Termiński nigdy nie pałał sympatią do Vaculika i nigdy się z tym nie krył, zwłaszcza kiedy miał powody, czego sympatycy zawodnika wybaczyć mu nie mogą. Nawet jeśli panowie coś do siebie mieli to co? Vaculik dostał kontrakt do przemyślenia. Skoro Termiński stał się przez to burakiem, to jakim burakiem jest Vaculik który wiedział że odejdzie, a robił szopkę z zastanawianiem - żeby lepiej wyglądać na gali?

    Pozostaje tylko współczuć Vaculikowi że tak się z życiu pomylił i odszedł z Tarnowa w minionym sezonie, zamiast zawalczyć z drużyną w trudnym momencie. Teraz musi na siłę szukać klubu a przecież gdyby nie zostawił miejsca w którym czuł się tak fantastycznie dla kasy, dalej mógłby być szczęśliwym człowiekiem...

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Aerie za jego przydatny post!

    Howard (11-10-2016), kingpin (11-10-2016)

  15. Powrót do góry    #416
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Heheheheheheehe tak na bank wybierał się do pierwszej ligi.
    Nie rób sobie z nas jaj.
    Tak, brawo. Rozumiem, że analizując przypadki z lat poprzednich, wraz z rozpoczęciem się fazy PO byłeś w 100% przekonany, że Unia Tarnów będzie jeździła w NICE PLŻ ? :/

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  16. Powrót do góry    #417
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tak, byłem pewien.
    Tak samo jak byłem pewien juz przed sezonem, że awans uzyska Włókniarz Częstochowa.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  17. Powrót do góry    #418
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Mam nadzieję, że Joe mac coś do powiedzenia w naszym klubie i nie skończymy z Pawlicki :-S

    Tylko Apator!!!!

  18. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Joe ma coś do powiedzenia w naszym klubie i nie skończymy z Pawlicki :-S

    Tylko Apator!!!!


    Tylko Apator!!!!

  19. Powrót do góry    #420
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Miało być nudno w cyrku, małpy miały kiwać się niemrawo na gałęziach, Dostaf już ponoć w pudelku roboty szukał, bo nie ma o czym pisać, a tu proszę, jedno piardnięcie, drugie...

    Tylko na litość boską ile można to samo drewno heblować. Biznes jest biznes, ja tam myślę, że oferta była na tym samym formularzu, jaki Emil dostał dwa lata temu. I prawidłowo, mnie Słowak, choć może i sympatyczny, do siebie nie przekonał. Tu jest korpo, tu trzeba być twardym, a nie miętkim, chyba że się ma porządny dupochron, albo konkretny staż pracy.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 11-10-2016 o 12:26
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  20. Powrót do góry    #421
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    http://www.espeedway.pl/news,g_hanco...,84359,10.html

    Tutaj Hamcock zapewnia o starcie w sezonie 2017... No chyba,ze bedzie startowac tylko w GP

  21. Powrót do góry    #422
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach

    xxxxx

    Witam wszystkich.

    Szkoda Martina, duży profesjonalista, wydawało się, ze obcokrajowiec na kilka sezonów. Nigdy jednak zawodnik nie moze byc wazniejszy niz klub. Sezon mial w kratke, myslalem, ze sportowa zlosc kaze mu zostac i zrekompensowac nam to, stalo sie inaczej, krzyz na droge.

    Mówienie o finale w 2017 bez Drabika/Kaczmarka możemy sobie darować. Nie bylo i nie bedzie w finale drużyny bez juniora. Bober nie jest alternatywa. Trzeba mocno postawić na IKS (z meczu na mecz coraz szybszy) i Krakowiaka, dac im spory margines bledu i zaufanie. Przypominam, w latach 90 też dwa sezonu byly w plecy aby mlodziez sie rozjechala, by pozniej zbierac plony.

    Scenariusze widze dwa :

    1 - Kolodziej/Iversen
    2. Bracia Pawliccy a Miedzak out.

    Gdyby udalo sie ustalić z braćmi kilkuletnia wspolprace (o ile z nimi to mozliwe?), to poszedlbym w rozwiazanie 2. Juniorzy sie rozjezdzaja, Pawel na sezoniorce nabiera doswiadczenia, bracia sie klimatyzuja, Holder staje się liderem i wystarczy w 2018 zakontraktować petarde za konczacego kariere (?) Hancocka i spokojnie możemy myśleć o finale, i to w kilku najblizszych sezonach.

    I rozumiem, że wszelkie historie KS Toruń - Monster można sobie wlozyć miedzy bajki ? Rozpoczynanie rozmowy o Woffindenie i ewentualnym udziale Monstera w zalatwieniu tego kontraktu pamietajac relacje z poczatku sezonie i sytuacji zwiazanej z Darcy Wardem mozemy sobie darować ?
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 11-10-2016 o 12:28

  22. Powrót do góry    #423
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Trzeba mocno postawić na IOS (z meczu na mecz coraz szybszy) i Krakowiaka, dac im spory margines bledu i zaufanie.
    Witaj !

    Odnośnie Krakowiaka. Nie ma go na liście dziesiejszego Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w jego rodzinnym Ostrowie.
    Zapomnijmy o nim. W klubie to temat tabu. Jakby nigdy nie istniał.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Rozpoczynanie rozmowy o Woffindenie i ewentualnym udziale Monstera w zalatwieniu tego kontraktu pamietajac relacje z poczatku sezonie i sytuacji zwiazanej z Darcy Wardem mozemy sobie darować ?
    Skoro jego trener Baron, który przeszedł do Leszna twierdzi, że Taj ma dwuletni kontrakt we Wrocławiu i ściągnięcie go do Unii jest niemożliwe, to pewnie tak jest.

  23. Powrót do góry    #424
    Użytkownik Awatar Walk
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 22 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    W zasadzie GKM Staszka i ś.p. Dadosa też wyrwał z Lublina .
    Stricte informacyjnie: wtedy (po sezonie 1995) GKM można napisać "wyrwał" ś.p. Roberta Pawłem Staszkiem. Klubowi z Lublina zależało wówczas na sprzedaży wiązanej. Inni chętni (Wrocław, ZG ... ) byli zainteresowani tylko i wyłącznie DaDim ... Roman Banaś pojechał z teczką i "przywiózł" obydwóch do Grudziądza ... Kto by pomyślał, że ten drugi wtedy tak naprawdę na doczepkę stanie się jedną z legend GKM Grudziądz ... i pojedzie w barwach klubu z G-dza 15 sezonów z rzędu oraz zwiążę już na stałe swoje losy z tym miastem
    Taka ciekawostka
    z Gdza pzdr. Walk

  24. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    miało być nudno a tu taka gwiazda z Vacula wyszła
    no cóż "płacę żądam" - Termos płacił to chciał a Vaculuk co? za średnie występy oczekiwał poklepywania.

    Zobaczymy co mu Władek zrobi jak 2 - 3 mecze pojedzie poniżej "zakładanego poziomu"

    trudno nie po drodze mu było nie będzie płaczu.

    czekam na te "opcje"

  25. Powrót do góry    #426
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Jeśli Vacul odejdzie to ja będę miał do niego żal. Dostał w trakcie sezonu kredyt zaufania jakiego nie miał chyba nikt nigdy w tym klubie. Przez cały sezon tolerowano to, że nie może się spasować z własnym torem i ma wieczne problemy ze sprzętem. Jego odejście w tym momencie to trochę tak jakby dostał linię kredytową w banku i po jej wykorzystaniu uciekł za granicę. Mało to honorowe - tym bardziej szkoda, że wydawało się, że Martin pod tym względem to trochę inny kaliber zawodnika.

    Taki Holder rok rocznie marudzi, strzela fochy, po czym... podpisuje kontrakt. I tak od 9 sezonów.

  26. Powrót do góry    #427
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    No i stało się oficjalne to, o czym wiadomo było już od dawna - Vaculik nie będzie jeździł w Toruniu. Co ciekawe, pomimo dobrej miny, Prezes wiedział o tym od dawna. Przerażające jest buractwo wśród włodarzy polskich klubów, które możemy zobaczyć w mediach codziennie, ale jeszcze gorsze jest to, którego nie widać. Teraz musi dzwonić do Iversena, tylko lepiej nie po bąbelkach .

    Szkoda, że spadliśmy, bo Martin byłby w Tarnowie na 99%.

    Pozdrawiam
    Skoro bylo dawno wiadomo,dlaczego piszesz o tym dopiero teraz?
    Jesli Termos o tym dawno temu wiedzial,to nigdzie nie musi dzwonic.
    Dawno temu to uczynil.
    Chyba,ze czekal na Twoje potwierdzenie i dopiero dzis chwycil za telefon.

    Martina lubie,ale zdaje sie sprawdza sie to o czym wielu moich znajomych
    z poludnia Polski mowi o Slowakach.
    Oczywisicie zostawie to dla siebie.

    Przez caly sezon podkreslal jaka to super atmosfera panuje w druzynie a tu
    sie okazuje,ze gdzies tak od czerwca byl psychicznie maltretowany.
    Dlugo siedzial cicho.Widocznie go zastraszyli.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-10-2016 o 13:12
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Howard (11-10-2016), el_kwas (11-10-2016), młody_piernik (11-10-2016), p00lie (11-10-2016)

  28. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta

    P.S. A Tobie Malin017 proponuję odstawienie forum - jeśli chcesz obcować tylko z niepodważalnymi, potwierdzonymi materiałami foto/video faktami, to powinieneś dyskutować jedynie na temat doniesień PAP.

    Pozdrawiam
    Pozwolę sobie nie skorzystać z propozyji.
    Nikt nie oczekiwał fotek - wystarczy napisać
    jak jest - tyle.
    Czym innym jest spekulować (ostatnio modne pojęcie
    na forum) o doopie Maryni, na przykład kto gdzie pójdzie
    a czym innym oskarżać kogoś o buractwo - tu jednak przyzwoitość
    wymaga, żeby przynajmniej sprecyzować powody, dla których
    kogoś się obraża, bo to jednak nie wypada obrzucać kogoś łajnem
    na podstawie "pufnych, bliżej niesprecyzowanych informacji".
    Ja z kolei polecam Tobie forum sportowych faktów albo komentarze
    na stronie Przeglądu Sportowego - tam jest pełno takich teorii nie
    wiadomo skąd.

    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Kolejny niewdziecznik nie docenil cudownego Get Wella i postanowił sie zawinac. Saifutdinov, Doyle, Laguta, Vaculik. Bardzo dziwny przypadek, jedyny taki klub w Polsce w ktorym kazdy zle sie czuje i po slabym sezonie znika za horyzontem.
    Tak - każdy pragnie iść do Gorzowa, gdzie swobodnie
    można pośmigac sobie po gnoju, wypłatę się obcina w
    połowie sezonu no i ma się wsparcie niezawodnych Mundków
    nad parkiem maszyn - odnoszę wrażenie, że jesteś takim forumowym
    Mundkiem. Taki troll, który chętniej zagląda do innych wątków, tylko
    po to by komuś coś wrzucić niż do swojego.

    Tak w kontekście tych urażonych uczuć Vacula zastanawia mnie: jak
    chłopak zniesie przypalanie cygarem?
    !Adrian walcz!

  29. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Howard (11-10-2016), el_kwas (11-10-2016), kingpin (11-10-2016), never_mind (11-10-2016)

  30. Powrót do góry    #429
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    To jest po prostu skandal jak ci niewdziecznicy nie doceniaja Get Wella. Saifutdinov, Laguta, Doyle, Vaculik - najslabszy sezon i po roku jak najszybciej zniknac za horyzontem. Hancock nie moze sie zawinac, bo ma wazny kontrakt, to z desperacji kariere chce konczyc .

  31. Powrót do góry    #430
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    To jest po prostu skandal jak ci niewdziecznicy nie doceniaja Get Wella. Saifutdinov, Laguta, Doyle, Vaculik - najslabszy sezon i po roku jak najszybciej zniknac za horyzontem. Hancock nie moze sie zawinac, bo ma wazny kontrakt, to z desperacji kariere chce konczyc .

    Który z tej czwórki zanotował w Toruniu najsłabszy sezon poza Griszą? Który z nich uciekł z klubu?

  32. Powrót do góry    #431
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Z trzech pierwszych to klub rezygnowal.
    Ale skad Mundek moze o tym wiedziec.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lego (11-10-2016)

  34. Powrót do góry    #432
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Mam wrażenie, że nie będzie źle. wszystko zależy od Pawełka, jak wykręci 2.0 to będzie nawet dobrze. Czy wolny jest Sam Masters?
    Skład:
    1. Ch.Holder.
    2. S. Masters,
    3. P. Przedpełski
    4. A.Miedziński
    5. G. Hancock
    6. O. Bober,
    7. IKS
    +dobry tuner
    A moze zostawić Gomółę

  35. Powrót do góry    #433
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Vaculik odchodzi - no trudno. Chyba bardziej byłoby żal gdyby Hancock odszedł.
    Dziadzia ale wynik robi.
    Martin młody pasował na zawodnika typu Holder który tu sie "osiedli."

    Kto w zamian ? Dużo osób wymienia Iversena, ale czy on napewno jest na liscie transferowej ?
    Srednia taka jak Vaculik. Martinowi dochodzi GP (pamietamy jego ostatni seon w lidze polskiej jak brał udział
    w GP - może w orzowie Zmora zapomniał ?) Zresztą działacze to szaleńcy - w Lesznie Dudkowi oferowali cuda
    wiedząc ze zaczyna GP. Liczyli że przejedzie jak Zmarzlik ? A co jeśli odjechałby jak Piotr Pawlicki ?
    Wracając do Iversena - jeśli Gorzów położył duże pieniążki dla Martina to z myślą aby obronić tytuł.
    Więc oddawanie Iversena dziwne by było. Jepsen Jensen nie wykręci średniej 2,0 na sezon.

    Zostali nam Madseny i Kenety Bjeere. Albo... Nicky Pedersen
    A może Prezes odpali plan "E" i ścianie 2 zawodników :
    - Lindgren - A.Jonsson
    - Holta - Bjerre
    - Pawlicki - Pawlicki

    I ten plan "E" z Pawlickimi byłby niezłą opcją. Minus z Vaculikiem odchodzi Miedziak,
    bo wątpie aby Pawliccy chcieli walczyć o skład. A walka Miedziaka z Przedpełskim to
    zmarnowanie talentu Pawełka. Zresztą polak na ławce to nic dobrego (Mirek Kowalik
    Jeśli już to dwóch zagraniczniaków, ale tu też może być cięzko jeśli ograniczy sie
    starty do dwóch lig. Nikt nie podpisze kontraktu na 4 mecze.

    A może lepiej zainwestować zaoszczedzone pieniądze w juniorów ?
    Bez dobrego juniora ciężko jechać o złoto.
    Przydałby sie jakiś 16-latek zdolny bo ściąganie Fajferów, Krakowiaków, Boberów to jest
    na krótką mete.

  36. Powrót do góry    #434
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Masters to chyba plan F.

    1.Chris
    2.Miedziak
    3.Pawel
    4.Iversen
    5.Greg
    6.Bober
    7.IKS

    Nic lepszego raczej nie wymysla.

    ps

    Holta - Bjerre

    Ivan,czy Ty na pewno jestes kibicem Apatora?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-10-2016 o 13:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #435
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Mam wrażenie, że nie będzie źle. wszystko zależy od Pawełka, jak wykręci 2.0 to będzie nawet dobrze. Czy wolny jest Sam Masters?
    Skład:
    1. Ch.Holder.
    2. S. Masters,
    3. P. Przedpełski
    4. A.Miedziński
    5. G. Hancock
    6. O. Bober,
    7. IKS
    +dobry tuner
    A moze zostawić Gomółę

    Generalnie fajnie, ale pamiętajmy o jednej rzeczy.

    To nie jest tak że Vaculik odchodzi, bo nie ma pieniążków, tylko pieniądze są. I na jednego zawodnika jest kasa z kontraktu Vaculika + Gomóły - podwyżka dla Holdera.

    Nie są to małe pieniądze Są to wręcz gigantyczne pieniądze.

  38. Powrót do góry    #436
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skoro bylo dawno wiadomo,dlaczego piszesz o tym dopiero teraz?
    Jesli Termos o tym dawno temu wiedzial,to nigdzie nie musi dzwonic.
    Dawno temu to uczynil.
    Ano może dlatego, że nie wiedziałem czy ktokolwiek w Toruniu wie jakie plany ma Martin ? Jak można zauważyć, nie należę do forumowiczów, którzy jawią się ekspertami w każdej dziedzinie, w każdym klubowym temacie .

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  39. Powrót do góry    #437
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    A Piszczalka ma ważny kontrakt w Gorzowie?

  40. Powrót do góry    #438
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    trzeba wierzyć w Plecaczkowego coś tam na pewno ma umyślone i jeżeli prawdą jest że od połowy sezonu się nie kleiło to na pewno było sądowanie nowych.

    pytanie kogo.

    fajnei z drugiej strony że nie ma nudy

  41. Powrót do góry    #439
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Generalnie fajnie, ale pamiętajmy o jednej rzeczy.

    To nie jest tak że Vaculik odchodzi, bo nie ma pieniążków, tylko pieniądze są. I na jednego zawodnika jest kasa z kontraktu Vaculika + Gomóły - podwyżka dla Holdera.

    Nie są to małe pieniądze Są to wręcz gigantyczne pieniądze.
    Choćbyśmy mieli te pieniądze razy dwa to i tak nie wyczarujemy porządnego zawodnika bo po prostu na rynku podaż jest fatalna. Jeśli szczytem naszych marzeń jest NKI to... mamy sezon na przeczekanie i może walkę o PO.

    Co do Mastersa - brakuje liter w alfabecie dla określenia jakim byłby dla nas planem

  42. Powrót do góry    #440
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    trzeba wierzyć w Plecaczkowego coś tam na pewno ma umyślone i jeżeli prawdą jest że od połowy sezonu się nie kleiło to na pewno było sądowanie nowych.

    pytanie kogo.

    fajnei z drugiej strony że nie ma nudy
    Pawlickich można wyłączyć raczej ze spekulacji ze względów sponsorskich

  43. Powrót do góry    #441
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ano może dlatego, że nie wiedziałem czy ktokolwiek w Toruniu wie jakie plany ma Martin ? Jak można zauważyć, nie należę do forumowiczów, którzy jawią się ekspertami w każdej dziedzinie, w każdym klubowym temacie .

    Pozdrawiam
    A ,to sorry.
    Nie wiedzialem,ze znajomosc planow Martina nalezy do wiedzy eksperckiej.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #442
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Zobacz posta
    Vaculik odchodzi - no trudno. Chyba bardziej byłoby żal gdyby Hancock odszedł.
    Dziadzia ale wynik robi.
    Martin młody pasował na zawodnika typu Holder który tu sie "osiedli."

    Kto w zamian ? Dużo osób wymienia Iversena, ale czy on napewno jest na liscie transferowej ?
    Srednia taka jak Vaculik. Martinowi dochodzi GP (pamietamy jego ostatni seon w lidze polskiej jak brał udział
    w GP - może w orzowie Zmora zapomniał ?) Zresztą działacze to szaleńcy - w Lesznie Dudkowi oferowali cuda
    wiedząc ze zaczyna GP. Liczyli że przejedzie jak Zmarzlik ? A co jeśli odjechałby jak Piotr Pawlicki ?
    Wracając do Iversena - jeśli Gorzów położył duże pieniążki dla Martina to z myślą aby obronić tytuł.
    Więc oddawanie Iversena dziwne by było.
    Jepsen Jensen nie wykręci średniej 2,0 na sezon.

    Zostali nam Madseny i Kenety Bjeere. Albo... Nicky Pedersen
    A może Prezes odpali plan "E" i ścianie 2 zawodników :
    - Lindgren - A.Jonsson
    - Holta - Bjerre
    - Pawlicki - Pawlicki

    I ten plan "E" z Pawlickimi byłby niezłą opcją. Minus z Vaculikiem odchodzi Miedziak,
    bo wątpie aby Pawliccy chcieli walczyć o skład. A walka Miedziaka z Przedpełskim to
    zmarnowanie talentu Pawełka. Zresztą polak na ławce to nic dobrego (Mirek Kowalik
    Jeśli już to dwóch zagraniczniaków, ale tu też może być cięzko jeśli ograniczy sie
    starty do dwóch lig. Nikt nie podpisze kontraktu na 4 mecze.

    A może lepiej zainwestować zaoszczedzone pieniądze w juniorów ?
    Bez dobrego juniora ciężko jechać o złoto.
    Przydałby sie jakiś 16-latek zdolny bo ściąganie Fajferów, Krakowiaków, Boberów to jest
    na krótką mete.
    Jeszcze wszystko sie może zdarzyć. Może Gorzów wiedział, ze Puka w Stali nie będzie. Może postawili własnie na Vacula i braci Pawlickich ?

    A może Vacul wyląduje w Lesznie ? Wszyscy piszą o Gorzowie a tu może być zaskoczenie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #443
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Choćbyśmy mieli te pieniądze razy dwa to i tak nie wyczarujemy porządnego zawodnika bo po prostu na rynku podaż jest fatalna. Jeśli szczytem naszych marzeń jest NKI to... mamy sezon na przeczekanie i może walkę o PO.

    Co do Mastersa - brakuje liter w alfabecie dla określenia jakim byłby dla nas planem

    Ale mamy ponad dwie bańki na jednego zawodnika. Nie wiem czy ktokolwiek oferuje komukolwiek takie pieniądze.

    Przecież np. Kołodziej gdyby miał na stole taką ofertę to by raczej się porządnie zastanowił.

  46. Powrót do góry    #444
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    A ,to sorry.
    Nie wiedzialem,ze znajomosc planow Martina nalezy do wiedzy eksperckiej.
    Zależy dla kogo. Dla skromnego forumowicza jak ja, który nie pije kawy z senatorem, ani nie wciąga z Pawlickim na pewno tak
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  47. Powrót do góry    #445
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Ale mamy ponad dwie bańki na jednego zawodnika. Nie wiem czy ktokolwiek oferuje komukolwiek takie pieniądze.

    Przecież np. Kołodziej gdyby miał na stole taką ofertę to by raczej się porządnie zastanowił.
    Kolodziej to funfel Martina i chyba nawet bardziej wrazliwy jest.
    Podejrzewam,ze razem ze swoim menagerem, na sama mysl o Toruniu zle sie czuja.

    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Zależy dla kogo. Dla skromnego forumowicza jak ja, który nie pije kawy z senatorem, ani nie wciąga z Pawlickim na pewno tak
    Dobra,dobra.Juz nie badz taki skromny przyjacielu.
    Kawy moze nie piles,z Pawlickimi nie wciagales,ale wyglada na to,ze z Martinem nozami sie bawiles.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-10-2016 o 13:41
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #446
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Ale mamy ponad dwie bańki na jednego zawodnika. Nie wiem czy ktokolwiek oferuje komukolwiek takie pieniądze.

    Przecież np. Kołodziej gdyby miał na stole taką ofertę to by raczej się porządnie zastanowił.
    Oczywiście, tylko co nam po 2 bańkach na zawodnika jeśli możemy te pieniądze zaproponować Kennethowi Bjerre, Leonowi Madsenowi, Andreasowi Jonssonowi, Piotrowi Pawlickiemu, Matejowi Zagarowi, Fredrikowi Lindgrenowi albo PUKowi? Od zapłacenia im takiej kwoty nie staną się liderami ligowymi jakich potrzebujemy wobec braku sensownego juniora.

    Woffinden to raczej bajka, Kołodziej pewnie wybierze Leszno.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    kingpin (11-10-2016)

  50. Powrót do góry    #447
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Mnie nie zdziwi,jak Jasko zostanie Jaskolka.
    Savage pewnie wie,ale nie powie.
    Dopiero jak oglosi Ostaf,napisze,ze dawno temu wiedzial.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Powrót do góry    #448
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Oczywiście, tylko co nam po 2 bańkach na zawodnika jeśli możemy te pieniądze zaproponować Kennethowi Bjerre, Leonowi Madsenowi, Andreasowi Jonssonowi, Piotrowi Pawlickiemu, Matejowi Zagarowi, Fredrikowi Lindgrenowi albo PUKowi? Od zapłacenia im takiej kwoty nie staną się liderami ligowymi jakich potrzebujemy wobec braku sensownego juniora.

    Woffinden to raczej bajka, Kołodziej pewnie wybierze Leszno.

    Woffinden bajką nie jest, tylko zależy czy właściciel będzie potrafił zacisnąć zęby i negocjować z tym obozem to co nie udało się w zeszłym roku.

  52. Powrót do góry    #449
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Ja wam powiem że cały ten sezon w tajemniczym plecaczku leżał sobie kontrakt dla Tajskiego i taki sam kontrakt tylko o 50 procent niższy dla sympatycznego slovska. :-P

    Tylko Apator!!!!

  53. Powrót do góry    #450
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Woffinden bajką nie jest, tylko zależy czy właściciel będzie potrafił zacisnąć zęby i negocjować z tym obozem to co nie udało się w zeszłym roku.

    Ja nie twierdzę, że jest bajką w znaczeniu "nie ma takiego tematu". Twierdzę, że to całkowicie nierealna opcja, na którą nie mamy się co napalać z uwagi na: a) plany Sparty związane z nowym stadionem, b) pozycję Taia we Wrocławiu, c) ważny kontrakt ze Spartą. Rozmowy może sobie prowadzić nawet we wszystkich klubach - Dudek też co roku prowadzi, a na końcu podpisuje z Falubazem
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 11-10-2016 o 13:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •