Strona 70 z 315 PierwszyPierwszy ... 2060686970717280120170 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,106 do 3,150 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #3106
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Po co sie nakrecasz?
    Nie marginalizuje roli trenera a jedynie w sportach motorowych,szczegolnie jesli chodzi o doswiadczonych zawodnikow, ma on po prostu ograniczone pole.
    Oczywiscie,ze psychologia jest wazna,ale w zuzlu nie najwazniejsza.
    Poza tym nie kwestionowalem tego,ze przy Cieslaku jeden czy drugi sie dzwignal,ale sa tez przyklady,ze sie zwinal.
    Ty je pomijasz,ja podaje jako przyklad tego ,ze budowanie zawodnika w zuzlu to rzecz bardziej zlozona niz Cieslak czy Gajewski.
    Oczywiscie mozesz zyc w swoim swiecie i uwazac,ze zuzel to zaden specyficzny sport i trener jest tak samo wazny jak w pilce noznej,recznej,
    czy siatkowce.Naprawde mozesz.Tylko ,ze to jest wlasnie to stezenie glupoty ktorej podobno dawno nie widziales w jednym poscie.

    Wiesz co Cieslak widzial np. w Karpowie?
    Regularne ocieranie sie o 2.0 na zapleczu.
    Teraz wzial Thorsella i juz media okrzyknely go "odkrywca".
    Tak naprawde,jedynie Borowicz i Madsen to zuzloki o ktorych "swiat" uslyszal pod wodza Cieslaka.
    Ale widział. A Gajewski w ciągu 4 miesięcy zrezygnował z dwóch "mistrzów świata" z Australii.

    Ale nie, masz racje. Wszyscy teoretycy sportu się pomylili. Zreszta, jak piszesz, żużel nie jest sportem. Czarne lata 80,90... w których odważnie stawialiśmy na młodych, swoich. Idąc Twoim tokiem, zapewne nigdy nie mielibyśmy okazji oglądać Jagusia ; )

    Tai Woffiden w sezonie 2012 zrobił średnia 1,803. Rok później 2,4 i mistrzostwo świata.
    U nas po sezonie 2012 nie miałby czego szukać. Kupilibyśmy gwiazde. Tu leży istota wszystkiego.
    Zresztą, co za analogia z Doyle.

    Więc jeśli twierdzisz, że psychologia sportu i budowanie zawodnika w sporcie żużlowym nie ma znaczenia, że żużel jako sport motorowy ma całkowicie inna specifika i nie można w jakikolwiek sposób tego porównywać - to nie wiem ile lat się żużlem interesujesz, ale widzę, jak jednak niewiele o nim wiesz ; )

    A KST dalej będzie tylko miejscem pracy, a nie klubem.

  2. Powrót do góry    #3107
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Pewnie, że potrafi z żużlokami gadać, ale jak napisał Buszmen to żaden cudotwórca.

    Facet potrafił się ustawić w swoim fachu, dodatkowo zawsze trzyma równo palec w d... Witkowskiego to i profity są: darmowe niemal sukcesy w DPŚ, gdzie w zasadzie potencjał Polski jest/był w skali dziesięciolecia na poważnie zagrożony tylko przez Dunów, dorabianie na kadrze, na egzaminach licencyjnych i na czym jeszcze się da.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Słowianka (15-11-2016)

  4. Powrót do góry    #3108
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Gajewski od wielu zawodnikow i ludzi zuzla tez zbiera dobre opinie.
    Ba ,niektorzy uwazaja go za jednego z najlepszych fachowcow.
    Ale co z tego wynika?
    Kompletnie nic.
    Nawet jak Cieslakowi dolozysz Lagute,to i tak dosc marnie jak na podobno
    najlepszego menago ever.
    W przeciagu 20 lat trenerki zbudowac 3 zawodnikow.Faktycznie wyczyn.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #3109
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Artem to żadna jego zasługa, po prostu Rosjanin zaczął jechać na własny rachunek, bez Griszy przy boku.
    Początki miał trudne, nie on jeden, potem się otrzaskał, nabrał doświadczenia, a jedzie i tak poniżej swoich możliwości.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Powrót do góry    #3110
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Ale widział. A Gajewski w ciągu 4 miesięcy zrezygnował z dwóch "mistrzów świata" z Australii.

    Ale nie, masz racje. Wszyscy teoretycy sportu się pomylili. Zreszta, jak piszesz, żużel nie jest sportem. Czarne lata 80,90... w których odważnie stawialiśmy na młodych, swoich. Idąc Twoim tokiem, zapewne nigdy nie mielibyśmy okazji oglądać Jagusia ; )

    Tai Woffiden w sezonie 2012 zrobił średnia 1,803. Rok później 2,4 i mistrzostwo świata.
    U nas po sezonie 2012 nie miałby czego szukać. Kupilibyśmy gwiazde. Tu leży istota wszystkiego.
    Zresztą, co za analogia z Doyle.

    Więc jeśli twierdzisz, że psychologia sportu i budowanie zawodnika w sporcie żużlowym nie ma znaczenia, że żużel jako sport motorowy ma całkowicie inna specifika i nie można w jakikolwiek sposób tego porównywać - to nie wiem ile lat się żużlem interesujesz, ale widzę, jak jednak niewiele o nim wiesz ; )

    A KST dalej będzie tylko miejscem pracy, a nie klubem.
    Kuswa,co za belkot,serio.Tyle zaklamania.
    Nawet nie wiem jak sie do tego odniesc.

    Holderowi w 2012 tytul zbudowal Kowalik?
    Odpowiedz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-11-2016 o 17:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #3111
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kuswa,co za belkot,serio.Tyle zaklamania.
    Nawet nie wiem jak sie do tego odniesc.

    Holderowi w 2012 tytul zbudowal Kowalik?
    Odpowiedz.
    Troszke się wkopałeś.

    Odpowiadam - nie, wątpie by Kowalik na tym etapie kariery Chrisa miał wielki wpływ na jego forme.

    Aczkolwiek pamiętam, kto sprowadził Holdera do Polski ; ) Chris w 2005 roku, mając 19 lat, robił wyniki nieco słabsze niż Jack obecnie, co porównywałem kilka dni temu. Jednak ten ktoś zobaczył w Chrisie coś ekstra. Nie wiem jak przejdzie Ci jego nazwisko przez gardło ; )

    Poza tym, jeśli podajesz przykład Chrisa z 2012, to znaczy że dalej nie rozumiesz. Chris był wtedy na fali wznoszącej, takiemu zawodnikowi wystarczy nie przeszkadzać.
    Sytuacje wymagające intensywnej pracy menedzera, to takie sytuacje jak obecna z Walaskiem, zeszłoroczna z Doylem. itd.


    I powiem Ci więcej.
    Kilka stron temu załozyłem się o 0,7 Johny Walkera, że Jensen zrobi dobry sezon z niezła średnia.
    Dlaczego ? Bo w niego wierze.

    A dziś czytam na stronie KST słowa Gajewskiego, że oni w zasadzie woleli Iversena, ale wyszło jak wyszło i jest co jest.
    Mi się wydawało, że Jensena należy poprowadzić, wygrzebać z niego siedziący w nim potencjał i mieć super zawodnika, lojalnego i swojego.
    Ale widze, że w KST widzą to inaczej.

    Spoko. Za rok znowu zapłacimy grube bańki za gościa z TOP10, które u nas zaliczy zjazd formy.
    A Jensen trafi w końcu na Cieślaka, i zrobi sezon zycia. : /
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 15-11-2016 o 17:29

  8. Powrót do góry    #3112
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Holder na fali wznoszacej? W Toruniu? Serio?
    Chyba spadne z krzesla.

    Jaki wplyw na kariere i tytul Taia mial Baron,biorac pod uwage,te ten przebywal pod jego okiem przez
    40-45 dni w roku?
    Zreszta podejrzewam,ze w 2013 to Baron nauczyl sie wiecej od Woffindena niz odwrotnie.

    Musze Cie zmartwic,bo Holder chocbys nie wiem jak sie staral to udowodnic,nie byl postacia anonimowa.
    W 2006 calkiem niezle poczynal sobie na zapleczu w Anglii i przed sezonem 2007 mowiono o nim rowniez w Polsce jako o
    sporym talencie do wziecia.Wybral Wroclaw,nie wiem dlaczego.Moze nie mial innych propozycji a moze ten mu zaplacil najwiecej,moze Crump.
    Cieslak tak mu przypadl do gustu,ze rok pozniej nie chcial slyszec o przedluzeniu kontraktu,o czym sam Cieslak wspominal.
    No ale idac tym tropem,MJJ i Ward to odkrycie Gajewskiego.Mozna i tak pajacowac.

    Ogolnie to radzilbym sie nie wyglupiac.Tylko garstka obcokrajowcow przebywa w Polsce dluzej niz musi czyli 18 - 20 niedziel pod okiem Cieslaka,Gajewskiego czy Barona,wiec
    ich sukcesy miedzynarodowe spokojnie mozna podzielic na 3-4 trenerow.
    Skoncz wiec juz z tym pieprzeniem o Baronie czy Cieslaku w kontekscie sukcesow jakis Anglikow czy Australijczykow w GP.

    Wiesz kiedy Cieslak zainteresuje sie MJJ?
    Jak ten pojedzie sezon zycia.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-11-2016 o 17:55
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #3113
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cóż, zdaniem Tai'a, bardzo duży. Ale zapewne ty wiesz lepiej od Woffindena ; )

    Zresztą, powtarzam. Po słabszym sezonie u nas Tai zostałby skreślony. Tak, jak został skreślony Doyle. Tu jest istota. Tu wskazuje na słabość Gajewskiego.

    Holder w 2006 był na pewno dużo bardziej anonimowy niż obecnie jego brat. Miał gorsze wyniki, w finale imśj pojechał słabo, nie miał znanego, starszego brata. Był Pavlic, Kling, Bridger, Kennett. Risager. Ale Holder ? Cóz, może inne gazety czytaliśmy.

    I tak, masz racje - Gajewski ma swój wkład w MJJ i Warda. Nie wiem czemu nazywasz to pajacowaniem.
    Szkoda tylko, że dziś w Jensena nie wierzy. A Warda wypuścił z rąk.

    I nie pieprze o Baronie czy Cieslaku w kontekscie GP, mówiłem cały czas przede wszystkim o lidze polskiej. Ty wyskoczyłeś z Kowalikiem i mistrzostwem świata Holder ; )

  10. Powrót do góry    #3114
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Jedynego zawodnika, którego żałuję w kontekście tej waszej dysputy to Emil Sayfudtinov. Reszta nie warta jest klawiatury.

    Krajesky, z zawodników, którym klub dawał/daje bardzo duży kredyt zaufania, to jak żywo: Holder i Miedziak. W "normalnej" drużynie już dawno kopnęliby ich w tyłek
    Gajewski ma swój wkład w MJJ i Warda.
    Chyba w ściągnięcie ich do drużyny, a nie w to jak jeździli na żuzlu.
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 15-11-2016 o 17:59

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    kingpin (15-11-2016)

  12. Powrót do góry    #3115
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Cóż, zdaniem Tai'a, bardzo duży. Ale zapewne ty wiesz lepiej od Woffindena ; )

    Zresztą, powtarzam. Po słabszym sezonie u nas Tai zostałby skreślony. Tak, jak został skreślony Doyle. Tu jest istota. Tu wskazuje na słabość Gajewskiego.

    Holder w 2006 był na pewno dużo bardziej anonimowy niż obecnie jego brat. Miał gorsze wyniki, w finale imśj pojechał słabo, nie miał znanego, starszego brata. Był Pavlic, Kling, Bridger, Kennett. Risager. Ale Holder ? Cóz, może inne gazety czytaliśmy.

    I tak, masz racje - Gajewski ma swój wkład w MJJ i Warda. Nie wiem czemu nazywasz to pajacowaniem.
    Szkoda tylko, że dziś w Jensena nie wierzy. A Warda wypuścił z rąk.

    I nie pieprze o Baronie czy Cieslaku w kontekscie GP, mówiłem cały czas przede wszystkim o lidze polskiej. Ty wyskoczyłeś z Kowalikiem i mistrzostwem świata Holder ; )
    Po co znowu manipulujesz?
    Kto wspomnial o Woffim,roku 2013,sredniej w lidze i tytule MS.
    Mis Coralgol?
    A to podobno ja mariuszuje.

    O jakim slabszym sezonie Taia w Sparcie piszesz?
    22-letni chlopak zrobil prawie prawie 1,8/bieg.
    Lepszy tam byl chyba tylko Lindgren i to niewiele.

    Jaki wklad mial Gajewski w Warda?
    Zaden.Dostal go na tacy od Sullivana,tak jak Cieslak, Holdera od Crumpa.
    Z MJJ to moze faktycznie Gajes go wypatrzyl.Nie wiem.

    Gdyby nie wierzyl w Jensena,tego w Toruniu by nie bylo.
    Serio,ile jeszcze bzdur naskrobiesz?
    To ,ze wolal Iversena to nic dziwnego.
    Zapytaj sie Cieslaka ktorego z nich by wolal majac dziure po Vaculiku.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-11-2016 o 18:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #3116
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,803
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,444 w 1,291 postach
    jak Cieslak buduje zawodnika widac najlepiej na nagraniu, kiedy nagrzany i w****.. Pieszczek pyta go, co robic?! Cieslak zrezygnowany z placzaca mina odpala "eee rob co chcesz".
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Dominik (15-11-2016), kingpin (15-11-2016)

  15. Powrót do góry    #3117
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jaki wplyw na kariere i tytul Taia mial Baron,biorac pod uwage,te ten przebywal pod jego okiem przez
    40-45 dni w roku?
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Cóż, zdaniem Tai'a, bardzo duży.
    I nieporównywalnie mniejszy niż Peter Adams. To tak a propos "robienia zawodnika".

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wybral Wroclaw,nie wiem dlaczego.Moze nie mial innych propozycji a moze ten mu zaplacil najwiecej,moze Crump.
    Holder chyba nawet sam o tym wspominał, że Crump miał istotny wpływ w jego transfer.


    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Zresztą, powtarzam. Po słabszym sezonie u nas Tai zostałby skreślony. Tak, jak został skreślony Doyle. Tu jest istota. Tu wskazuje na słabość Gajewskiego.
    A Woffinden to miał w 2012 słabszy sezon? Przyszedł z I-ligowego Gniezna, jako 22-latek, mający już swoje wzloty i upadki. Podejrzewam, że przed sezonem, średnią w okolicach 1,8 w jego wykonaniu braliby we Wrocławiu w ciemno, więc na pewno nie zawiódł tam niczyich oczekiwań i nikt mu nie musiał dawać drugiej szansy.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    kingpin (15-11-2016)

  17. Powrót do góry    #3118
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Chyba w ściągnięcie ich do drużyny, a nie w to jak jeździli na żuzlu.
    Ward dostał od razu szanse pojechała w meczu ligowyn, i później cały sezon odważnie na niego stawiali. Gajewski był w stanie zrównoważyć jego imprezowy styl życia z profesjonalnym życiem sportowca (mniej, wiecej). Gdy przyszedł słaby sezon, przedłużyli z nim kontrakt i wypożyczyli, aby sie odbudował. Zbudowali mu baze sponsorka w Toruniu.

    Nie umniejszaj więc wkładu Gajewskiego w rozwój sportowej kariery Warda, bo bardzo umiejetnie pomagali mu ją prowadzić. Do momentu gdy go oddali do Falubazy, było na prawde fajnie.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Po co znowu manipulujesz?
    Kto wspomnial o Woffim,roku 2013,sredniej w lidze i tytule MS.
    Mis Coralgol?
    A to podobno ja mariuszuje.
    Nie rozumiem. Tai zrobił w sezonie 2013 majstra, chociaz po sezonie 2012 raczej nikt takiego scenariusza nie zakładał. Zrobił niesamowity progres formy, czego wspomniane mistrzostwo jest wyrazem. Dla mnie Baron wyczuł, że Tai będzie szedł z góre. Dlatego we Wrocławie po sezonie 2012 odpowiednio zadbali o Taia, a puścili bez żalu Lindgrena, który miał i doświadczenie pewne w GP i rokował w tamtym okresie lepiej.
    Nie ma jakiejkolwiek manipulacji. Ewentualnie Twoje problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

    Średnie 1,8 dla 22 latka moim zdaniem jest bardzo spoko. I dobrze rokuje na przyszłość.
    Identyczna średnia miał Doyle w 1 sezonie w Elidze, do tego 5 miejsce w Grand Prix i z turnieju na turniej coraz szybciej. Zdaniem naszych działaczy nie rokował na przyszłość.

    Na prawde, możemy dyskutować. Ale czytaj ze zrozumieniem.

    Jeśli Twoim zdaniem trener/menedzer w karierze zawodnika to osoba, która wyłącznie posadzi dupsko na motocyklu i pokaże, jak się skręca w lewo... to na prawdę niewiele wiesz o tej dyscyplinie. ; ) I chyba nie chcesz wiedzieć, skoro jesteś głuchy na to, jak żużlowcy cały czas regularnie dziękują osobom trzecim, za jakiś wkład w swoją karierę.

    Zreszta, ja od początku pisałem o roli menedzera w budowaniu KLUBU i budowaniu zawodnika w kontekscie tego klubu. Barona robiacego mistrzostwo Taiowi sam juz wymysliles. Ale to już czytanie nie zrozumieniem się kłania.
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 15-11-2016 o 18:51

  18. Powrót do góry    #3119
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gajewski od wielu zawodnikow i ludzi zuzla tez zbiera dobre opinie.
    Ba ,niektorzy uwazaja go za jednego z najlepszych fachowcow.
    Ale co z tego wynika?
    Kompletnie nic.
    Nawet jak Cieslakowi dolozysz Lagute,to i tak dosc marnie jak na podobno
    najlepszego menago ever.
    W przeciagu 20 lat trenerki zbudowac 3 zawodnikow.Faktycznie wyczyn.

    To ja poprosze o kontrkandydature w plebiscycie na najlepszego manago ever.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #3120
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Ok - widzę, że poziom emocji ostatnio "trochę" się podniósł, natomiast nie optując, za żadną ze stron chciałem tylko zauważyć, że Gajeś nie oddał Warda, bo o tym po prostu nie decydował i to samo dotyczy Doyla - także te przykłady raczej są nie na miejscu.

  20. Powrót do góry    #3121
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Wydaje się, że przed rokiem po prostu wyszedł wybór : Holder vs Doyle. Ja osobiście nie żałuję decyzji kierownictwa. Nawet bardzo nie żałuję.
    !Adrian walcz!

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Semen (16-11-2016), lego (15-11-2016)

  22. Powrót do góry    #3122
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    A co do Holdera to juz w 2005 sie pokazal w Polsce, w Tarnowie w polfinale IMSJ. Ja sie wtedy nim zachwycalem, mimo, ze pechowo odpadl z rywalizacji.
    Ale stworzyl super widowisko i byl mega ambitny, zakodowalem sobie, ze tak jezdzi przyszly mistrz swiata i bardzo sie ucieszylem, gdy tym misiem zostal

    Takze, jak ktos mial wprawne oko, to na takich zawodach mogl go wtedy wyhaczyc.
    Czy byl to Cieslak to nie wiem, ale mimo calego jego braku profesjonalizmu - chlania - i tak zna sie na zuzlu bardziej niz my wszyscy tutaj.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #3123
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    czyli, ze co
    Baron zrobił mistrza z Taia, to mamy remis bo w tym roku Gajes zrobił mistrza z Grega
    to tak dla wyluzowania
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi stefan za jego przydatny post!

    Yozayan (16-11-2016), lego (15-11-2016)

  25. Powrót do góry    #3124
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Krajesky

    Przestan juz ´z tym "niewiele wiesz" ,bo ja sobie z tego swietnie zdaje sprawe.
    Ty za to zgrywasz madrego a sadzisz bzdury niczym laik.
    Dodatkowo przypisujesz mi rzeczy o ktorych nie pisalem.
    Taka wlasnie z Toba rozmowa,profesorku.
    Ale po kolei.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Ward dostał od razu szanse pojechała w meczu ligowyn, i później cały sezon odważnie na niego stawiali. Gajewski był w stanie zrównoważyć jego imprezowy styl życia z profesjonalnym życiem sportowca (mniej, wiecej). Gdy przyszedł słaby sezon, przedłużyli z nim kontrakt i wypożyczyli, aby sie odbudował. Zbudowali mu baze sponsorka w Toruniu.

    Nie umniejszaj więc wkładu Gajewskiego w rozwój sportowej kariery Warda, bo bardzo umiejetnie pomagali mu ją prowadzić. Do momentu gdy go oddali do Falubazy, było na prawde fajnie.
    Ward to byl talent czystej wody.
    Jedyna zasluga Gajewskiego bylo zalatwienie mu sponsorow.A moze nie zasluga a przeklenstwo.
    Duzo wiekszy wplyw na sama jazde miala zapewne Anglia.Polska go tylko zepsula.
    Mockwa i te rzeczy.Slaby mial charakter.Gajes chcial go ukrocic i oddal na poniewierke do Gdanska.
    Nie bylo to tylko dbanie o jego kariere jak sugerujesz a bardziej proba nauczki dla szczeniaka,ktory zaczynal sie gubic.
    Nie pomoglo na dlugo. W koncu Gajes zaczal publicznie mlodego ustawiac do pionu,co bylo bardzo slabe,bo nie wyczul momentu w ktorym Ward chyba w koncu zmadrzal.
    Dlatego jak czytam,ze do momentu oddania go do Falubazu wszytko bylo fajnie,to mysle,ze straciles kontakt z rzeczywistoscia.
    Po drodze mielismy jeszcze stawianie na braci Pulczynskich kosztem Australijczyka,ale moze bylo to rowniez poklosiem zachowania Warda.
    Jesli nie,to jeszcze gorzej o prowadzeniu Darcego przez Gajesia swiadczy.


    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Nie rozumiem. Tai zrobił w sezonie 2013 majstra, chociaz po sezonie 2012 raczej nikt takiego scenariusza nie zakładał. Zrobił niesamowity progres formy, czego wspomniane mistrzostwo jest wyrazem. Dla mnie Baron wyczuł, że Tai będzie szedł z góre. Dlatego we Wrocławie po sezonie 2012 odpowiednio zadbali o Taia, a puścili bez żalu Lindgrena, który miał i doświadczenie pewne w GP i rokował w tamtym okresie lepiej.
    Nie ma jakiejkolwiek manipulacji. Ewentualnie Twoje problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
    Wiem ,ze nie rozumiesz.
    Przeciez przyczepiles sie do mnie o IMS Holdera a sam wczesniej wspomniales o IMS Woffindena.
    Dlatego zwrocilem Ci uwage,ze manipulujesz,sugrerujac,ze to ja podnosze GP w tej dyskusji.
    Co ja moge na to poradzic,ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem?
    Jesli moge jakos pomoc,to smialo.Napisz jak.Ja chetnie.

    Co do Taia i Barona,to mozesz klepac co Ci ie zywnie podoba.
    Baron mial taki sam wplyw na jego progres jak Gajewski na tegoroczny Holdera czyli znikomy,zeby nie powiedziec,zaden.
    A czy wyczul ten progres czy Tai byl po prostu tanszy od Lindgrena.... tego nikt nie wie.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Średnie 1,8 dla 22 latka moim zdaniem jest bardzo spoko. I dobrze rokuje na przyszłość.
    Identyczna średnia miał Doyle w 1 sezonie w Elidze, do tego 5 miejsce w Grand Prix i z turnieju na turniej coraz szybciej. Zdaniem naszych działaczy nie rokował na przyszłość.
    Musze Cie rozczarowac,bo Cieslak chyba tez nie do konca poznal sie na Doylu.Dopiero jak przegral walke o Hancocka, zainteresowal sie Jasonem.
    Do ostatnich dolarow z klubowej kasy wolal starego dziada niz przyszlego IMS.
    Ale to niewygodny epizod wiec wolales nie wspominac.Rozumiem.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Jeśli Twoim zdaniem trener/menedzer w karierze zawodnika to osoba, która wyłącznie posadzi dupsko na motocyklu i pokaże, jak się skręca w lewo... to na prawdę niewiele wiesz o tej dyscyplinie. ; ) I chyba nie chcesz wiedzieć, skoro jesteś głuchy na to, jak żużlowcy cały czas regularnie dziękują osobom trzecim, za jakiś wkład w swoją karierę.
    Klamiesz.
    Nic takiego nie napisalem.

    Madsen tak dziekowal Cieslakowi,ze zamiast jezdzic u jego boku woli Wlokniarza,choc jak Cieslak sam wspomnial,chcial go u siebie.
    Taki szczegol.
    Zreszta slabo znasz zycie,skoro nie wiesz ,ze takie podziekowania i cieple slowka to w wiekszosci przypadkow zwykla kurtuazja.
    Cieslak z wiekszoscia zawodnikow ma dobre stosunki,wiec niby czemu maja na niego narzekac? Pewnie dla kilku jest wyrocznia.Tak tez moze byc.
    Np. Hancock uwazany sie za sympatycznego,fajnego i uczynnego czlowieka.Normalnie do rany przyloz.Jest idolem wielu mlodych adeptow.
    A przeciez wiadomo,ze to zwykla szmata jest,prawda?
    Jednak zasadnicza roznica miedzy Cieslakiem a Gajewskim jest taka,ze jak zawodnicy stoja murem za tym pierwszym,jest to postrzegane jako jego wielkosc.
    Jak w zeszlym roku zawodnicy murem stali za Gajewskim,takie tegie glowy jak Ty przekuli to w jego slabosc.Tyle.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Barona robiacego mistrzostwo Taiowi sam juz wymysliles.
    Znowu klamiesz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-11-2016 o 20:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #3125
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wiem ,ze nie rozumiesz.
    Przeciez przyczepiles sie do mnie o IMS Holdera a sam wczesniej wspomniales o IMS Woffindena.
    Dlatego zwrocilem Ci uwage,ze manipulujesz,sugrerujac,ze to ja podnosze GP w tej dyskusji.
    Co ja moge na to poradzic,ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem?
    Jesli moge jakos pomoc,to smialo.Napisz jak.Ja chetnie.
    Napisałem dokładnie - "Tai Woffiden w sezonie 2012 zrobił średnia 1,803. Rok później 2,4 i mistrzostwo świata." Dokładnie tak. Nic mniej, nic wiecej. Wytlumacz mi więc, gdzie tu niby pisze cokolwiek o cudownym wplywie wspolpracy Barona - Tai na jego mistrzostwo świata. Wskazuje tylko na gigantyczny progres miedzy sezonem 2012-3012, podkreslony mistrzostwem swiata. Malo kto to przewidzial, Baron coś w nim widział jednak.

    Ty zapytałeś z dupy - "Holderowi w 2012 tytul zbudowal Kowalik?"

    To ty powiązałeś prace menedzera z wynikiem w GP. Ja mówiłem o tym, że po sezonie bez fajerwerków Baron zdecydowałem się dalej stawiać na Taia, czym wygrał dla Sparty lidera na lata.

    Dziekuje, dobranoc. Jeśli na prawde nie rozumiesz co jest napisane, i nie widzisz całego kontekstu w jakim jest to napisane - co są tego specjaliści.

    Dalej piszesz tak :
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Klamiesz.
    Nic takiego nie napisalem.
    apropo mojej sugestii, ze marginalizujesz role menedzera w zyciu zawodnika. A kilka linijek wcześniej sam sobie przeczysz, marginalizujac udzial Gajewskiego w karierze Darcy Warda w Polsce ; )

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ward to byl talent czystej wody.
    Jedyna zasluga Gajewskiego bylo zalatwienie mu sponsorow.A moze nie zasluga a przeklenstwo.
    Duzo wiekszy wplyw na sama jazde dala mu Anglia.Polska go tylko zepsula.
    Mockwa i te rzeczy.Slaby mial charakter.Gajes chcial go ukrocic i oddal na poniewierke do Gdanska.
    Nie bylo to tylko dbanie o jego kariere jak sugerujesz a bardziej proba nauczki dla szczeniaka,ktory zaczynal sie gubic.
    Nie pomoglo na dlugo. W koncu Gajes zaczal publicznie mlodego ustawiac do pionu,co bylo bardzo slabe,bo nie wyczul momentu w ktorym Ward chyba w koncu zmadrzal.
    Dlatego jak czytam,ze do momentu oddania go do Falubazu wszytko bylo fajnie,to mysle,ze straciles kontakt z rzeczywistoscia.
    Ward jak przyleciał do Polski/Europy miał tylko talent. Nawet kombinezonu nie miał. I jeśli bagatelizujesz wkład Toruńskiego Klubu i Jacka w rozwój tego chłopaka - przepraszam, ale kompromitujesz się. Albo nie znasz faktów.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jednak zasadnicza roznica miedzy Cieslakiem a Gajewskim jest taka,ze jak zawodnicy stoja murem za tym pierwszym,jest to postrzegane jako jego wielkosc.
    Jak w zeszlym roku zawodnicy murem stali za Gajewskim,takie tegie glowy jak Ty przekuli to w jego slabosc.Tyle.
    Mi zarzucasz kłamstwa, lol ; D Wskaż mi więc jakakolwiek moja wypowiedz, w której przekuwam stanie zawodników za Gajewskim w słabość. Albo nie trudź się, nie ma takiej.
    Znów się skompromitowałeś.

    Generalnie rzecz ujmując, wchodzisz w skóre obrońcy Gajewskiego.
    A jednocześnie z każdym postem udowodnić sie starasz, jak niewielki wpływ Gajewski ma na cokolwiek.

    W rozwój sportowych talentów - Gajewski nie ma wpływu Twoim zdaniem.
    W sprowadzanie ich do Torunia - także negujesz.
    W budowanie i wiary w zawodnikow, czego brak mu zarzucam - negujesz, ze ma to wplyw na cokolwiek.

    Poza tym w watku przeczytalem też.
    odejście Warda i Doyla - Gajewski nie miał na to wpływu.
    wszelkie kwestie sprzetowe - tylko tunerzy. To ze sprzet robi się pod tor, tym też nie zarządza Gajewski.

    Wychodzi więc na to, że rola Gajewskiego w kwestiach sportowych ogranicza się do wypełniania programu. Jest słupem.
    Na prawde nisko cenicie możliwości tego człowieka.
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 15-11-2016 o 20:14

  27. Powrót do góry    #3126
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,803
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,444 w 1,291 postach
    A niejaki Sedgmen już gdzieś podpisał? Po takim sezonie u boku maestra.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Dominik (15-11-2016), mhsol (15-11-2016)

  29. Powrót do góry    #3127
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    No dobra dziewczyny, dajcie już spokój z akademicką dyskusją, kto tam kogo bardziej zbudował, lub przy kim kto się lepiej rozwinął. Na moje żaden z wymienionych panów nie ma prawa sobie przypisywać zasług, bo nie ma już dziś trenerów z prawdziwego zdarzenia. Zostali co najwyżej wypisywacze programów i toromistrze, do którego bliżej Cieślakowi, Baronowi czy innemu Życie niż do prawdziwego szkoleniowca. Każdy zawodnik sam sobie rzepkę skrobie.

    Wracając do tematu przewodniego od paru dni, tak sobie dumam, skoro mieli ugadanego Jensena, silniki Johnsa dla Walaska oraz młodego Bro, mogli sobie darować bieganie z plecakiem za Hancockiem. Następne okienko już w maju, podobno sroga zima ma być, a Dziad początek sezonu zazwyczaj ma dość ospały. Przetrzymaliby go do wiosny na bezdechu i Greg sam przyniósłby podpisany aneks w zębach, czyli tak jak się powinno jechać z takimi typami.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 15-11-2016 o 20:18
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  30. Powrót do góry    #3128
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Przepraszam to ja napisałem o Wardzie i Doyley'u, a Jacka Gajewskiego bardzo cenię!

    Co do Grega to raczej musieliśmy mieć aneks, bo bodajże umowa była bez kwot, a jej ważność zależała od aneksu do 14.11?!

  31. Powrót do góry    #3129
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Napisałem dokładnie - "Tai Woffiden w sezonie 2012 zrobił średnia 1,803. Rok później 2,4 i mistrzostwo świata." Dokładnie tak. Nic mniej, nic wiecej. Wytlumacz mi więc, gdzie tu niby pisze cokolwiek o cudownym wplywie wspolpracy Barona - Tai na jego mistrzostwo świata.

    Ty zapytałeś z dupy - "Holderowi w 2012 tytul zbudowal Kowalik?"

    To ty powiązałeś prace menedzera z wynikiem w GP. Ja mówiłem o tym, że po sezonie bez fajerwerków Baron zdecydowałem się dalej stawiać na Taia, czym wygrał dla Sparty lidera na lata.

    Dziekuje, dobranoc. Jeśli na prawde nie rozumiesz co jest napisane, i nie widzisz całego kontekstu w jakim jest to napisane - co są tego specjaliści.
    Zapewne kilka adresow tych specjalistow masz w kontaktach.

    Pisales o budowaniu zawodnika i w tym kontekscie przytoczyles pare Baron-Woffinden:

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta

    Inny przykład, skoro nie lubisz Cieślaka, więc po prostu jesteś nieobiektywny. Piotr Baron i Tai Woffinden. Sparta pomogła Taiowi zbudować się, więc Tai jest jej wierny.

    Na moja sugestie,ze Baron nic nie zbudowal w kwestii Woffindena, podales przyklad roku 2013,jego progres i IMS.
    Dziekuje,dobranoc profesorku.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Dalej piszesz tak :


    apropo mojej sugestii, ze marginalizujesz role menedzera w zyciu zawodnika. A kilka linijek wcześniej sam sobie przeczysz, marginalizujac udzial Gajewskiego w karierze Darcy Warda w Polsce ; )

    Ward jak przyleciał do Polski/Europy miał tylko talent. Nawet kombinezonu nie miał. I jeśli bagatelizujesz wkład Toruńskiego Klubu i Jacka w rozwój tego chłopaka - przepraszam, ale kompromitujesz się. Albo nie znasz faktów.
    Nie przecze sobie,bo zapomniales o jednej waznej sprawie ktora poruszylem.
    Wplyw na rozwoj obcokrajowcow - poza kilkoma wyjatkami - polscy trenerzy maja naprawde znikomy.
    Dlatego w sprawie Warda nie przecenialbym roli Gajewskiego.
    A o sponsorach i zapewnieniu mu zaplecza pisalem,tylko Ty slepy jestes.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Mi zarzucasz kłamstwa, lol ; D Wskaż mi więc jakakolwiek moja wypowiedz, w której przekuwam stanie zawodników za Gajewskim w słabość. Albo nie trudź się, nie ma takiej.
    Znów się skompromitowałeś.

    Przeciez nie pisalem,ze Ty przekules a ze takie tegie glowy jak Ty.


    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Generalnie rzecz ujmując, wchodzisz w skóre obrońcy Gajewskiego.
    A jednocześnie z każdym postem udowodnić sie starasz, jak niewielki wpływ Gajewski ma na cokolwiek.
    Nie na cokolwiek a na Warda.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    W rozwój sportowych talentów - Gajewski nie ma wpływu Twoim zdaniem.
    Zagranicznych owszem.Ma znikomy wplyw.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    W sprowadzanie ich do Torunia - także negujesz.
    Napisalem,zgodnie zreszta z prawda,ze Warda podal mu na tacy Ryan.
    O innych sie nie wypowiadalem.
    Mozna przeciez podac przyklad wlasnie Sullivana i wtedy negowal nie bede.
    Za trudne?

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    W budowanie i wiary w zawodnikow, czego brak mu zarzucam - negujesz, ze ma to wplyw na cokolwiek.
    Klamiesz.
    Napisalem tylko,ze nie jest to najwazniesza rzecz w sportach motorowych jakim jest zuzel.


    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Poza tym w watku przeczytalem też.
    odejście Warda i Doyla - Gajewski nie miał na to wpływu.
    Mial i to bardzo duzy.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    wszelkie kwestie sprzetowe - tylko tunerzy. To ze sprzet robi się pod tor, tym też nie zarządza Gajewski.
    Jeszcze mechanicy.
    Nie widzialem jeszcze zawodnika ktory by wolal Gajewskiego aby ten wyregulowal mu silnik i dobral przelozenia.
    Tutaj Cieslak jako byly zawodnik ma nad innymi trenerami ktorzy nie posmakowali szlaki spora przewage,choc oni tez
    wola pomoc tunera lub mechanika,ale Cieslak zawsze moze cos doradzic.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Wychodzi więc na to, że rola Gajewskiego w kwestiach sportowych ogranicza się do wypełniania programu. Jest słupek.
    Na prawde nisko cenicie możliwości tego człowieka.
    Nie ,bo druzyne musi jeszcze ktos poprowadzic.
    Taktyka tez jest wazna.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-11-2016 o 20:58
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #3130
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Piszcie sobie te elaboraty na privie, zagęszczacie wątek.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    młody_piernik (15-11-2016)

  34. Powrót do góry    #3131
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Wow! Spodziewałem się, że pierwszy dzień po podaniu oficjalnych składów rzeczywiście będzie tutaj ożywiona dyskusja - ale w życiu bym nie przypuszczał, że na takie tematy!

  35. Powrót do góry    #3132
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Piszcie sobie te elaboraty na privie, zagęszczacie wątek.
    Daj spokój - już mi popcorn się piecze!
    !Adrian walcz!

  36. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Howard (15-11-2016), kowjanko (15-11-2016), mhsol (15-11-2016)

  37. Powrót do góry    #3133
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    999
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    A mi dziś wrobelki ciekawe info przycwierkaly . Że sam Baron jest mocno zaskoczony i zarazem wqurzomy po tym jak zarząd UL przedłużył kontrakt z Nickusiem. Generalnie obawiają się osoby związane z klubem że pomimo iż stworzyli kapitalny skład to jednak będzie kwas i brak wyniku. Dlatego Kaczmarek szybko uciekł z tego pokładu
    Bzdety. Kaczmarek uciekł bo się przestraszył Trofimova. A kwasów nie będzie o ile Baron ma chociaż trochę oleju w głowie i zrobi na początku jeden prosty manewr - posadzi Nickiego na ławie i będzie go wpuszczał tylko w przypadku gdy ktoś złapie kontuzje. Posypie się to wszystko jeśli zacznie od tak wpuszczać Nickiego za Kildemanda Zengote czy Pawlickiego.

  38. Powrót do góry    #3134
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    590
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Bzdety. Kaczmarek uciekł bo się przestraszył Trofimova. A kwasów nie będzie o ile Baron ma chociaż trochę oleju w głowie i zrobi na początku jeden prosty manewr - posadzi Nickiego na ławie i będzie go wpuszczał tylko w przypadku gdy ktoś złapie kontuzje. Posypie się to wszystko jeśli zacznie od tak wpuszczać Nickiego za Kildemanda Zengote czy Pawlickiego.
    Posadzi Pedersena a bedzie jeździł Kildemand? Wy w to wierzycie? Z Kildemandem to wy możecie o unikniecie barażów jechać a nie o medale.

  39. Powrót do góry    #3135
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Nie rozumiem. Doyle zmienił kluby w Polsce i Anglii.W Anglii odjechał kilkadziesiąt meczów więcej. Ale to Cieślak spowodował eksplozję jego talentu a nie Rossiter???

  40. Powrót do góry    #3136
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    590
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Nie rozumiem. Doyle zmienił kluby w Polsce i Anglii.W Anglii odjechał kilkadziesiąt meczów więcej. Ale to Cieślak spowodował eksplozję jego talentu a nie Rossiter???
    Jak się nie lubi Gajewskiego to wszystko możliwe. Najlepsze jednak jest to, że przejście do Torunia powoduje spadek formy danego zawodnika ale co zawsze dziwne wszędzie i jest to ponoć powiązane z jazdą w KST.
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 15-11-2016 o 21:29

  41. Powrót do góry    #3137
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Przez kilkanaście postów miałem wrażenie,że wpadłem do gościnnego wątku z Częstochowy, gdzie przy aromatycznej kawie i wuzetce można z innymi dżentelmenami pokonwersować o speedway'u

    A nie...to się tu niektórym agresory powłączały.

    Dla dobra sprawy sugeruję przyznanie,że Cieślak to pijak i złodziej i równie dobrze jego tytuły zdobyłby kto inny.
    (cały czas usilnie przepatruję w wyobraźni te wszystkie mameje z programem i za każdym razem usmiecha się do mnie Jasio Krzystyniak z ilorazem rzędu temperatury pokojowej).

    Marek jest cwany, bandycko inteligentny, ryzykuje tam gdzie inni truchleją jadąc po linii najmniejszego oporu. To nie jest facet od którego kupiłbym auto. Chętnie pojechałbym z nim auto sprzedać-gdzies daleko od domu.

    Żeby strzała nie wyłapać: ani słowa o Walasku
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  42. Powrót do góry    #3138
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zapewne kilka adresow tych specjalistow masz w kontaktach.

    Pisales o budowaniu zawodnika i w tym kontekscie przytoczyles pare Baron-Woffinden:

    Na moja sugestie,ze Baron nic nie zbudowal w kwestii Woffindena, podales przyklad roku 2013,jego progres i IMS.
    Dziekuje,dobranoc profesorku.
    Otóż, zbudował. Dał mu role prowadzącego pare, mentalnie wykreował go na lidera tej ekipy, układał pod niego tor, załatwili mu świetnego mechanika (Trojanowskiego), dorzucili zaplecze sponsorskie. Zaowocowało, Sparta ma lidera.
    Doszedł do tego talent, sprzęt trafiony, odpowiednie przygotowanie fizyczne, itd. I Ale jeśli nie widzisz w tym wszystkim dużego udziału Sparty Wrocław, o czym, do cholera jasnej, Tai wspomina rok w rok, przedłużając kontrakt... Wiesz lepiej od Taia, to jest fascynujące.

    Zauważ, że podobne działania podjęto w roku u nas w Toruniu z Vaculikiem - Martin przyszedł w innym momencie kariery, ale chciano ZBUDOWAĆ w nim lidera na lata. Tylko, najwidoczniej, zrobiono to strasznie nieumiejętnie.
    Więc to nie jest wiedza tajemna, takie procesy się dzieją, trzeba tylko próbować je dostrzegać.

    Nie widziałeś Gajewskiego biegającego przy sprzęcie ? Bystrzak z Ciebie.

    Ale nie pomyślałeś nigdy, że drużyna to 7 gości, i każda ma swoje preferencje dotyczące toru. I przygotowanie sprzętu ma duży związek z ta nawierzchnia, wiec warto by było, aby ktoś tym zarządzał ? Może przyszło Ci kiedyś do głowy, że są zawodnicy którzy lubią jechać po próbie, inni z kolei preferują 3 serie, gdy już odsypane. A innym to obojętne.
    I ze o sposobie ułożenia tego toru, rozkłady jazdy po równianiu ofc po konsultacji z cala druzyna i ich mechanikami, podejmuje menedzer. Ze w tym, aby to w kontekście całej drużyny na prawde zagrało, jest wielka rola menedzera. Wpływ więc na to, jak dany zawodnik przygotuje się sprzetowo do zawodów, menedzer ma spory. Prościej się nie da, przepraszam.

    Kwestii Darcy'ie nie będę już komentował. O tym jaki wpływ miał Toruń na jego kariere, Darcy sam też wielokrotnie mówił. Też wiesz lepiej od niego.

    Ustalanie taktyki ? Gdyby rola menago sprowadzala sie tylko do tego, to Senator mógłby se prowadzić drużyne na tablecie, w trakcie obrad na wiejskiej.

    Marginalizujesz role menedzera, Twoje zdanie.

    Ja uważam, ze klub to projekt, i rola menago w tym projekcie jest gigantyczna. I w tej materii moim zdaniem Gajewski popełnił sporo błędów. Błędy transferowe, w konsekwencji których straciliśmy perełki (tańsze) a zostaliśmy z nieuczciwym dziadkiem (droższym) są tego wymiernym dowodem.
    Jeśli tego nie dostrzegasz - trudno.

    Może w klubie też mają z tym problem, dlatego w sezonie 2017 będziemy jechać Walaskiem.

    Kończe, pozdrawiam.

  43. Powrót do góry    #3139
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Nie rozumiem. Doyle zmienił kluby w Polsce i Anglii.W Anglii odjechał kilkadziesiąt meczów więcej. Ale to Cieślak spowodował eksplozję jego talentu a nie Rossiter???
    28-18 = 10 dla ścisłości. 10 to chyba nie kilkadziesiąt.
    Zmienił też w Szwecji. Generalnie to on zbudował swoją karierę sam, ale faktem jest, że Cieślak go dobrze nastroił. Nie był to cud, ale potrafił podejść do Jasona, gdy ten miał nie najlepszy początek, dać kredyt zaufania. A nie obrzucać winami, jak to robiono w Toruniu. Jak pisałem, cudotwórcą Cieślak nie jest, zresztą cudów w ogóle nie ma. I np. wrzucać wstawki, że nie zaskoczyło z Pieszczkiem, czy Sedgmenem, to może tylko taki lokalny brązowy nosek, jak Lego. Wiadomo, że nikt nie ma 100% skuteczności. Jest jednak bezsporne, że Cieślak ma nosa do zawodników i w przeszłości wyciągnął z niebytu niejedenego, który u niego jechał jak z nut. Choćby Drabika do WTS przywrócił do życia, Madsena, Łagutę po kompletnie nieudanym sezonie w Bydgoszczy. Wystarczyła mu jedna wyprawa do Togliati na głupi test mecz, żeby stwierdzić, że to idealny zawodnik na tarnowskie warunki.

    Gajewski jest całkiem innym menagerem. Na pewno jest to człowiek "wyższej" kultury, bo Cieślak to naturszczyk. Ale Cieślak tym bardziej żyje, nie wywyższa się (tzn wiadomo, ma swoje ego, ale nie w parkingu podczas meczów), gada może łamanym angielskim - ale trafia do zawodników, wyciąga wnioski na bieżąco. Nie jest bezradny, a nawet jak jest to potrafi to zakamuflować. Buduje w zawodniku pewność siebie. Tego u Gajewskiego nie widzę. Ma inne zalety, ale jako motywator jest kiepski i to chyba nie jest żadna tajemnica?

    W tym roku Cieślaka zgubiła pycha i słabość do Hampela. Ale i tak w FZG zrobił kapitalną pracę i jego drużyna pojechała lepszy sezon niż KST, bez względu na końcowe pozycje.

    Doskonałe relacje z Crumpem, oferta od Hancocka na coacha personalnego podczas SGP, świetna współpraca z najlepszym zawodnikiem 2016, Doylem. Sorry, to nie jest przypadek. Co by nie pisać złego na temat Hancocka, trochę to środowisko zna i ma dobry materiał porównawczy.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 15-11-2016 o 22:06
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #3140
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jesli tor w Poznaniu byl ukladany pod Taia to niech mnie drzwi sciskaja. Dopiero gdy tor sie odsypywal (okolice 11-12 biegu), zawodnik mogl wreszcie rozwinac skrzydla. Jakby kto mial watpliwosci, Taiowi duzo blizej do Protasiewicza niz do Jedrzejaka a nawet dziada

  45. Powrót do góry    #3141
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Nie rozumiem. Doyle zmienił kluby w Polsce i Anglii.W Anglii odjechał kilkadziesiąt meczów więcej. Ale to Cieślak spowodował eksplozję jego talentu a nie Rossiter???
    Zgoda, ale :
    W Anglii Doyle w 2'15 i 2'16 był najlepszym zawodnikiem ligi.
    W Grand Prix w '15 debiutował, ale zaliczył równy dobry sezon, kończąc na 2 miejscu w Toruniu i w szpitalu w Melbourne, ale gdyby nie skasował go Greg wygrałby. W '16 wiadomo.
    Więc eksplozji nie było, to był stopniowy proces budowania się gościa, a my go w najlepszym momencie wyrzuciliśmy.

    Poza tym u nas od połowy sezonu zaliczył wielki regres formy, w GP i Anglii jadąc swoje. Dlaczego ?
    Pewnie przyczyn było kilka, jestem natomiast absolutnie pewny dwóch kwestii :
    1. Gajewski mówil w trakcie sezonu o tym, że Doyle ma za dużo jazdy w róznych, dziwnych, niepotrzebnych turniejach i ligach, w których niekoniecznie musi jezdzić. Miał interweniować. Efekt? Doyle dalej jezdził w róznych dziwnych ligach. Po prostu to olał. Odbieram to tylko i wyłącznie jako nieumiejetność ułożenia współpracy. I brak szacunku.
    2. Niedostrzeżenie wielkiego potencjału drzemiącego w Doylu to duży minus dla menedzera.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Buszmen (16-11-2016)

  47. Powrót do góry    #3142
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,863
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Czy jakieś kontrakty "warszawskie" w tym roku nam powpadały ? Jakieś Czugunowy, Bachy i inne Trumińskie ?

  48. Powrót do góry    #3143
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Tak zescie placzki ujadali a macie fajny sklad.
    Ten Kaczmarek zrobi roznice i jak zle pojdzie (czyli dla was dobrze) to sie zalapiecie na PO.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #3144
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Buszmen napisał:
    Cieślak tym bardziej żyje, nie wywyższa się (tzn wiadomo, ma swoje ego, ale nie w parkingu podczas meczów), gada może łamanym angielskim - ale trafia do zawodników, wyciąga wnioski na bieżąco. Nie jest bezradny, a nawet jak jest to potrafi to zakamuflować. Buduje w zawodniku pewność siebie. Tego u Gajewskiego nie widzę. Ma inne zalety, ale jako motywator jest kiepski i to chyba nie jest żadna tajemnica?
    Nie znam drugiej osoby, która robi z siebie taką gwiazdę światowego speedwaya jak Cieślak.
    Obserwuję go od końca jego zawodniczej kariery, czasu kiedy jeździł we Włókniarzu jak i w czasie kiedy był jego trenerem.
    Czasami słucham jak rozmawia w parkingu z zawodnikami byłymi i obecnymi.
    Nie gada łamanym angielskim (mówi dość dobrze jak na swój rocznik) ale chyba równie niemrawo mówi w języku polskim.
    Wywyższa się nad innymi zawodnikami (przeczytaj sobie jego książkę) jak wypowiada się o Plechu czy Jancarzu czy innych zawodnikach którzy osiągali większe sukcesy.
    mimo że chłop nie prowadził się lepiej od wymienionych, a kasuje ich niemiłosiernie.
    (Nie tylko o nich wypowiada się pogardliwie)
    Jak jest bezradny to obwinia wszystkich naokoło tylko nie siebie.
    Jest zacięty jak tępy osioł a zawodnicy też mają różne o nim zdanie i nie wszyscy chcą z nim współpracować.
    Rozumiem, że się na wszystkim znasz, ale bez przesady.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  50. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Howard (16-11-2016), Semen (16-11-2016), mhsol (16-11-2016)

  51. Powrót do góry    #3145
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Otóż, zbudował. Dał mu role prowadzącego pare, mentalnie wykreował go na lidera tej ekipy, układał pod niego tor, załatwili mu świetnego mechanika (Trojanowskiego), dorzucili zaplecze sponsorskie. Zaowocowało, Sparta ma lidera.
    Doszedł do tego talent, sprzęt trafiony, odpowiednie przygotowanie fizyczne, itd. I Ale jeśli nie widzisz w tym wszystkim dużego udziału Sparty Wrocław, o czym, do cholera jasnej, Tai wspomina rok w rok, przedłużając kontrakt... Wiesz lepiej od Taia, to jest fascynujące.
    Widze,ze zmienasz retoryke.Juz nie tylko Baron ale klub.Dobry kierunek, szkoda tylko,ze nie wspominasz o Anglii i tamtejszych ludziach,ktorzy w nieporownalnie wiekszym stopniu przyczynili sie do tego kim jest teraz Tai. Kim jest nie tylko w Anglii ale ogolnie,jakim stal sie zuzlowcem.
    Mam nadzieje,ze dojrzejesz do tego aby to przyznac,bo to jest w zasadzie clue naszego sporu.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Zauważ, że podobne działania podjęto w roku u nas w Toruniu z Vaculikiem - Martin przyszedł w innym momencie kariery, ale chciano ZBUDOWAĆ w nim lidera na lata. Tylko, najwidoczniej, zrobiono to strasznie nieumiejętnie.
    Więc to nie jest wiedza tajemna, takie procesy się dzieją, trzeba tylko próbować je dostrzegać.
    Z jednymi wychodzi ,z drugimi nie wychodzi.
    Z Martinem nie wyszlo.Ile w tym winy klubu a ile Vaculika nie wiem,ale az tak bardzo bym nie lamentowal.
    Dla wiekszosci zuzlowcow,wbrew temu co mowia w roznych wywiadach,najwazniejsze sa pieniadze.
    Dlatego tak cenilem Ryana,ktory nigdy nie owijal w bawelne i mowil otwarcie jak jest.
    Oczywiscie na pewnym etapie kariery te 300.000 wiecej nie zrobi roznicy,ale Vaculik na tym etapie jeszcze nie jest.



    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Nie widziałeś Gajewskiego biegającego przy sprzęcie ? Bystrzak z Ciebie.

    Ale nie pomyślałeś nigdy, że drużyna to 7 gości, i każda ma swoje preferencje dotyczące toru. I przygotowanie sprzętu ma duży związek z ta nawierzchnia, wiec warto by było, aby ktoś tym zarządzał ? Może przyszło Ci kiedyś do głowy, że są zawodnicy którzy lubią jechać po próbie, inni z kolei preferują 3 serie, gdy już odsypane. A innym to obojętne.
    I ze o sposobie ułożenia tego toru, rozkłady jazdy po równianiu ofc po konsultacji z cala druzyna i ich mechanikami, podejmuje menedzer. Ze w tym, aby to w kontekście całej drużyny na prawde zagrało, jest wielka rola menedzera. Wpływ więc na to, jak dany zawodnik przygotuje się sprzetowo do zawodów, menedzer ma spory. Prościej się nie da, przepraszam.
    Pomyslalem,serio.I to w czasach jak jeszcze nie zaszczyciles swoja osoba tego forum.Do sprawdzenia.
    Tyle ,ze to banal i uzywac takiego argumentu w dyskusji o zdolnosciach menagerskich nie wypada.
    Mylisz przy tym ulozenie toru z silnikami i ich charakterystyka.O ile to faktycznie menager przekazuje toromistrzowi uwagi od zawodnikow ( choc to wcale nie musi byc on,rownie dobrze moze to byc kapitan )
    o tyle w kwestiach przygotowania sprzetu pod taki tor pole do popisu ma tuner i mechanicy,nie menager.
    Ale jak juz poruszyles ta kwestie,to Cieslak dosc slabo wywiazal sie z tego obowiazku w tegorocznym meczu polfinalowym.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Kwestii Darcy'ie nie będę już komentował. O tym jaki wpływ miał Toruń na jego kariere, Darcy sam też wielokrotnie mówił. Też wiesz lepiej od niego.
    Lepiej od Darcego to pewnie nie,ale chcialbym jeszcze raz przeczytac,ze do maja 2015 wszystko na linii Darcy - Gajewski/klub bylo fajnie.
    Dawno takiej glupoty nie czytalem,serio.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Ustalanie taktyki ? Gdyby rola menago sprowadzala sie tylko do tego, to Senator mógłby se prowadzić drużyne na tablecie, w trakcie obrad na wiejskiej.
    No coz,tym zdaniem pokazujesz swoja ignorancje.
    Taktyka prowadzenia druzyny nie polega na wpisywaniu wyniku do programu.
    Trzeba wiedziec jak ustawic pary,byc czujnym i obserwowac jak zmienia sie tor,
    kogo ewentualnie puscic i w ktorym momencie jako RT lub RZ.Jaki tor jest korzystny do tego aby taka zmianie wprowadzic.
    Nikt na to patentu nie ma.Czasem RT wyjdzie,czasem nie,ale sa menagerowie popelniajacy wiecej baboli,sa tez tacy ktorzy czesciej dokonuja
    dobrych wyborow i odwracaja losy meczu.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Marginalizujesz role menedzera, Twoje zdanie.

    Ja uważam, ze klub to projekt, i rola menago w tym projekcie jest gigantyczna. I w tej materii moim zdaniem Gajewski popełnił sporo błędów. Błędy transferowe, w konsekwencji których straciliśmy perełki (tańsze) a zostaliśmy z nieuczciwym dziadkiem (droższym) są tego wymiernym dowodem.
    Jeśli tego nie dostrzegasz - trudno.
    W niektorych kwestiach marginalizuje.
    Szczegolnie w takiej,ze jakis polski menager ma decydujacy wplyw na kariere zawodnika zagranicznego,ktory przebywa w Polsce 30 dni w roku.
    Oprocz finansowego oczywiscie,bo wiadomo,ze polskie kluby placa najwiecej.To jest tez wazna kwestia,ale ze zdolnosciami menagerskimi ma niewiele wspolnego.
    Ale jak juz wyzej pisalem,moze kiedys do tego dojrzejesz.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Może w klubie też mają z tym problem, dlatego w sezonie 2017 będziemy jechać Walaskiem.

    Kończe, pozdrawiam.
    Zapewniam,ze w historii torunskiego klubu ale i nie tylko,jezdzono wiekszymi wynalazkami ale jakos koniec swiata nie nastapil.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-11-2016 o 06:21
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Powrót do góry    #3146
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,015
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cała ta cudowność Cieślaka to jeden wielki bubel. Jason trafił z silnikami, i tyle. Całe te spiewki w mediach to jedna wielka kurtuazja.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    slimac (16-11-2016)

  54. Powrót do góry    #3147
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta

    Holder w 2006 był na pewno dużo bardziej anonimowy niż obecnie jego brat. Miał gorsze wyniki, w finale imśj pojechał słabo, nie miał znanego, starszego brata. Był Pavlic, Kling, Bridger, Kennett. Risager. Ale Holder ? Cóz, może inne gazety czytaliśmy.
    Bajki waszmość opowiadasz i chyba mało tych gazet czytałeś, ewentualnie nic poza tym co w nich napisane do Ciebie nie docierało.

    Jack Holder to był powszechnie znany przed 2016 tylko z tego, że jest bratem byłego IMŚ seniorów. O jego poziomie sportowym wiadomo bylo niewiele, natomiast o Chrispym mówiło się już zanim Crump ściągnął go do Sparty, mimo faktu, że nazwisko Holder wtedy z nikim się nie kojarzyło.

    Taki anonimowy to on nie był, bo miał już na koncie bodaj dwa tytuły MIMAustralii, a gdy zaczynał starty we Wrocławiu zdaje się, że miał już trzy tytuły.
    j_rules mnie ubiegł, właśnie po tarnowski półfinale IMŚJ w 2005 roku wiele osób zaczęło śledzić późniejsze wyniki Chrisa w Isle of Wight. Chłopak jeżdżąc wtedy w Tarnowie miał 17lat i 9 miesięcy...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 16-11-2016 o 07:54
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  55. Powrót do góry    #3148
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Proszę państwa!!!! To jest wątek klubowy,a nie towarzyski w temacie Cieślak-Gajewski.Jaki kto jest każdy widzi.Ja miałem ogromną radość,satysfakcję oglądając bezradność,niemoc Cieślaka po 14 biegu w Zielonej Górze meczu półfinałowego .Dziękuję.A co do wątku i zakończonego okresu transferowego,zmontowania składu to jestem przekonany z dozą pewności w Toruniu na MA nikt nie wygra.Pytanie czy to wystarczy do 4 miejsca?

  56. Powrót do góry    #3149
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Z pewnością ciekawy będzie okres przygotowawczy przed sezonem oraz ostateczny kształt drużyny. Mam nadzieję, że nie jest tak, że ktoś dostał gwarancję np. startu w pierwszych dwóch kolejkach.

  57. Powrót do góry    #3150
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,863
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    A co do wątku i zakończonego okresu transferowego,zmontowania składu to jestem przekonany z dozą pewności w Toruniu na MA nikt nie wygra.Pytanie czy to wystarczy do 4 miejsca?
    Przy samych wyjazdowych porażkach zadecyduje wtedy te 7 bonusów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •