Strona 60 z 315 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,656 do 2,700 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #2656
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To u was się jeszcze faxu używa?

    Zasadniczo nie wiem, o co biega z tym przyjazdem. Po to są urządzenia elektroniczne i odpowiednie regulacje, żeby nie trzeba było kulać się przez pół Europy po jeden podpis.

  2. Powrót do góry    #2657
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To u was się jeszcze faxu używa?

    Zasadniczo nie wiem, o co biega z tym przyjazdem. Po to są urządzenia elektroniczne i odpowiednie regulacje, żeby nie trzeba było kulać się przez pół Europy po jeden podpis.
    DObrze, że nie dyliżansem albo gołębiem pocztowym.
    Też nie rozumiem spiny to ten podpis, z drugiej strony sprawa niby klepnięta, ale ciągnie się jak smród po gaciach.

    10.11 a w Toruniu spokojne rozmowy o kontraktach

  3. Powrót do góry    #2658
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Teraz było - podpiszę / nie podpiszę, przed sezonem będzie gorzej - przyjedzie / nie przyjedzie

  4. Powrót do góry    #2659
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A to już wina tylko zarządu, że podpisuje umowę z takim zawodnikiem.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Buszmen (10-11-2016)

  6. Powrót do góry    #2660
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Malin ta oferta powinna Cię zainteresować

    https://www.olx.pl/oferta/kevlar-zuz...5-IDia33j.html

    Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

  7. Powrót do góry    #2661
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To u was się jeszcze faxu używa?

    Zasadniczo nie wiem, o co biega z tym przyjazdem. Po to są urządzenia elektroniczne i odpowiednie regulacje, żeby nie trzeba było kulać się przez pół Europy po jeden podpis.
    po to żeby politykNadprezes mógł sobie fotki robić do materiałów propagandowych. Po nic więcej, no może łaskawie byłoby też spotkanie z kibicami.

  8. Powrót do góry    #2662
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,802
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,443 w 1,291 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To u was się jeszcze faxu używa? .
    tak, został tylko fax. Reszta poszła na gwiazdorski kontrakt Walaska.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #2663
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Pamietacie wszyscy co TERMOS obiecał po przegranym finale ze Stalą ? ZŁOTO w sezonie 2017 ! Z tego co widać to na mistrza sie nie zanosi, a za takie obietnice i ******* transfery Gajeś pobiegnie w ostatnim specjalnym biegu sezonu 2017 na MA z plecaczkiem a za nim będzie podążać TERMOS, inicjator i współzałożyciel tych zacnych mistrzowskich planów. Termiński będzie trzymał dwa termosy, jeden czerwony a drugi niebieski. OBAJ BEDĄ BIEGLI NA WALETA !!!

  10. Powrót do góry    #2664
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Pamietacie wszyscy co TERMOS obiecał po przegranym finale ze Stalą ? ZŁOTO w sezonie 2017 ! Z tego co widać to na mistrza sie nie zanosi, a za takie obietnice i ******* transfery Gajeś pobiegnie w ostatnim specjalnym biegu sezonu 2017 na MA z plecaczkiem a za nim będzie podążać TERMOS, inicjator i współzałożyciel tych zacnych mistrzowskich planów. Termiński będzie trzymał dwa termosy, jeden czerwony a drugi niebieski. OBAJ BEDĄ BIEGLI NA WALETA !!!
    Przecież oni jednej prostej by nie przebiegli

  11. Powrót do góry    #2665
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,050
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Przecież oni jednej prostej by nie przebiegli
    Wątpie, że przebiegli by 30 metrów bez zadyszki.

  12. Powrót do góry    #2666
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    SyFy - w Torunskim klubie wyliczaja zalety Jensena mowiac, ze zna tor i nie pjje. Wszystko jasne. Byl ugadany Woffinden, ale po GP nachlał sie z Holderem pijac z klapek Kubota, i wybrali Jensena.

  13. Powrót do góry    #2667
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    Zasadniczo nie wiem, o co biega z tym przyjazdem. Po to są urządzenia elektroniczne i odpowiednie regulacje, żeby nie trzeba było kulać się przez pół Europy po jeden podpis.
    Nie znam wielu osób w Polsce, które używają w obrocie kwalifikowanego podpisu elektronicznego. A jeżeli nie podpis kwalifikowany, to pozostaje jedynie zwykła forma pisemna. Jak inaczej załatwić podpis osoby, jak nie: a) osobiście, b) jakąś formą przesyłki?

  14. Powrót do góry    #2668
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    SyFy - w Torunskim klubie wyliczaja zalety Jensena mowiac, ze zna tor i nie pjje. Wszystko jasne. Byl ugadany Woffinden, ale po GP nachlał sie z Holderem pijac z klapek Kubota, i wybrali Jensena.
    No ja bym wolał kogoś pijącego, robiącego punkty

  15. Powrót do góry    #2669
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,802
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,443 w 1,291 postach
    Dlatego Pawlicki odpadl w przedbiegach Ja tez odpadam powoli czytajac takie brednie.

    http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadom...kohol-00031173
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Powrót do góry    #2670
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Widziałem tę wypowiedź w innej formie. Po melanżu z Nurmsalu, który wypadł z ram, odstawił alkohol. A stwierdzenie było na zasadzie: "co ciekawe, mimo, że odstawiłem alkohol, moje wyniki nie poprawiły się". Przecież on od powrotu na skocznie skakał dobrze jedynie latem w Finlandii i jakieś pojedyncze skoki...
    Skok w Planicy był w jego najlepszym sezonie, kiedy był jeszcze w szczytowym wieku + bez przerw w karierze. No ale fakt... jakoś mu to wtedy nie przeszkadzało
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #2671
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    SyFy - w Torunskim klubie wyliczaja zalety Jensena mowiac, ze zna tor i nie pjje. Wszystko jasne. Byl ugadany Woffinden, ale po GP nachlał sie z Holderem pijac z klapek Kubota, i wybrali Jensena.
    ahahahahahaaha,zna tor i nie pije,ahahahahahahaha,własnie sprawdziłem na ile zna ten tor,w 2 meczach na MA,zdobył 0 pkt,ahahahahahahaahahahah,kto opowiada takie brednie,ludzie przecież to jakieś żarty,MJJ był już u nas,i wyleciał,nie dlatego że był dobrym,wartościowym zawodnikiem,a po prostu słabym.Tak to jest,jak za sport biorą się nie ludzie kochający tą dyscyplinę,tylko politycy,każdy na co dzień ma swoje zdanie na temat polityków,są to ludzie oderwani od rzeczywistości,a ten co doj............ ten tekst,o znajomości toru przez MJJ,powinien uciec do piwnicy,wskoczyć do beczki po śledziach,i zabić się gwoździami od środka.W tym sezonie ogórkowym skorzystaliśmy z "planktonu" który pozostał,od Gajewskiego są w tym kraju lepsi "manago"dawno ktoś by polował na MJJ, gdyby był warty tego,a jednak tak nie było.

  18. Powrót do góry    #2672
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Pamietacie wszyscy co TERMOS obiecał po przegranym finale ze Stalą ? ZŁOTO w sezonie 2017 ! Z tego co widać to na mistrza sie nie zanosi, a za takie obietnice i ******* transfery Gajeś pobiegnie w ostatnim specjalnym biegu sezonu 2017 na MA z plecaczkiem a za nim będzie podążać TERMOS, inicjator i współzałożyciel tych zacnych mistrzowskich planów. Termiński będzie trzymał dwa termosy, jeden czerwony a drugi niebieski. OBAJ BEDĄ BIEGLI NA WALETA !!!
    Zapowiedział złoto czy walkę o złoto ?

  19. Powrót do góry    #2673
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    ahahahahahaaha,zna tor i nie pije,ahahahahahahaha,własnie sprawdziłem na ile zna ten tor,w 2 meczach na MA,zdobył 0 pkt,ahahahahahahaahahahah,kto opowiada takie brednie,ludzie przecież to jakieś żarty,MJJ był już u nas,i wyleciał,nie dlatego że był dobrym,wartościowym zawodnikiem,a po prostu słabym.Tak to jest,jak za sport biorą się nie ludzie kochający tą dyscyplinę,tylko politycy,każdy na co dzień ma swoje zdanie na temat polityków,są to ludzie oderwani od rzeczywistości,a ten co doj............ ten tekst,o znajomości toru przez MJJ,powinien uciec do piwnicy,wskoczyć do beczki po śledziach,i zabić się gwoździami od środka.W tym sezonie ogórkowym skorzystaliśmy z "planktonu" który pozostał,od Gajewskiego są w tym kraju lepsi "manago"dawno ktoś by polował na MJJ, gdyby był warty tego,a jednak tak nie było.
    Chyba troszkę Ty się oderwałeś od rzeczywistości - nie twierdzę, że MJJ jest wielkim wzmocnieniem dla nas, lecz akurat jak odszedł od nas to wymiatał w Gorzowie! Więc trochę rzetelności by się przydało!

  20. Powrót do góry    #2674
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Zapowiedział złoto czy walkę o złoto ?
    ZŁOTO.

  21. Powrót do góry    #2675
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    ZŁOTO.
    I Ty mu uwierzyłeś ?

  22. Powrót do góry    #2676
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Panowie , juz niebawem wszystko sie wyjasni. Zostanie ogloszony transfer dziesieciolecia. 41 zawodnik PGE Ekstraligi MJJ w triumfalnym powrocie na torunski owal Ciekawe czy bedzie wielkie show, konferencja, i dunczyk razem z Falaskiem w klubowych bluzach Żałość

    Swieta sie zblizaja, juz widze te kolejki po karnety pod choinke
    Ostatnio edytowane przez Agent_Cooper ; 10-11-2016 o 15:06

  23. Powrót do góry    #2677
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    I Ty mu uwierzyłeś ?

    Plany były niesamowite po finale, skład na murowany tytuł 2017. Kołodziej, Iversen, Pawliccy, i nie wiem kto tam jeszcze a zeszli do poziomu Walaska, cwaniaczka który będzie wiecej liczył kasy niż jeździł. Przez ostatnie kilka lat oddaliśmy dobrych zawodników za frajer, a podpisywaliśmy kontrakty z beztaleńciami, którzy jeźdzą obecnie w NICE lidze albo wcale. Z tego co wyczytałem Termos zaplanował budżet na przyszły sezon w kwocie 9 mln złotych. To teraz pojawia sie pytanie, kto i za ile jeździ ? Bo wychodzi na to że firma FST robi z siebie bankomat. OStatnie sezony pokazywały że za rozsądne pieniądze można zmontować fajny zespoł, a teraz za sporą sume jak na ekstralige mamy poważne dwie dziury po jednej w seniorce i juniorce. Widze tutaj w tych negocjacjach za dużo DUMY i BUTY Termosa. Zawodnicy odrzucali nasze propozycje składane przez klub bo zapewne przed przystąpieniem do negocjacji każdy żużlowiec dzwonił do Vaculika i pytał jak to jest z tym Termińskim ? Więc jeśli ci najlepsi wybrali inne kluby tzn że dobrej opinii TERMOS nie ma, nawet Hancock wybrał potancówki i nie zdziwie się jak wy...r..li nas w powietrze.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 10-11-2016 o 15:16

  24. Powrót do góry    #2678
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Chyba troszkę Ty się oderwałeś od rzeczywistości - nie twierdzę, że MJJ jest wielkim wzmocnieniem dla nas, lecz akurat jak odszedł od nas to wymiatał w Gorzowie! Więc trochę rzetelności by się przydało!

    Problem własnie w tym,że wszyscy po odejściu z Torunia wymiatają,a wszyscy przychodzący,obniżają loty,i gadanie że Miedziński odpali,MJJ odpali,młodzież odpali,to przesada,myślę że ktoś w klubie powinien zdjąć różowe okulary.
    Na wyjazdy para Przedpełski 1,4,MJJ 0,9 to lekka przesada.
    Z MJJ,to może podpisać sobie np ZG,która ma 4 solidnych seniorów,a Nie Toruń,który teraz ma 4 dziury w składzie.

  25. Powrót do góry    #2679
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Panowie , juz niebawem wszystko sie wyjasni. Zostanie ogloszony transfer dziesieciolecia. 41 zawodnik PGE Ekstraligi MJJ w triumfalnym powrocie na torunski owal Ciekawe czy bedzie wielkie show, konferencja, i dunczyk razem z Falaskiem w klubowych bluzach Żałość

    Swieta sie zblizaja, juz widze te kolejki po karnety pod choinke
    Tylko imprezy w Moskwie nie bedzie, bo MJJ "NIE PIJE"

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi snoopski za jego przydatny post!

    Dominik (10-11-2016)

  27. Powrót do góry    #2680
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Plany były niesamowite po finale, skład na murowany tytuł 2017. Kołodziej, Iversen, Pawliccy, i nie wiem kto tam jeszcze a zeszli do poziomu Walaska, cwaniaczka który będzie wiecej liczył kasy niż jeździł. Przez ostatnie kilka lat oddaliśmy dobrych zawodników za frajer, a podpisywaliśmy kontrakty z beztaleńciami, którzy jeźdzą obecnie w NICE lidze albo wcale. Z tego co wyczytałem Termos zaplanował budżet na przyszły sezon w kwocie 9 mln złotych. To teraz pojawia sie pytanie, kto i za ile jeździ ? Bo wychodzi na to że firma FST robi z siebie bankomat. OStatnie sezony pokazywały że za rozsądne pieniądze można zmontować fajny zespoł, a teraz za sporą sume jak na ekstralige mamy poważne dwie dziury po jednej w seniorce i juniorce. Widze tutaj w tych negocjacjach za dużo DUMY i BUTY Termosa. Zawodnicy odrzucali nasze propozycje składane przez klub bo zapewne przed przystąpieniem do negocjacji każdy żużlowiec dzwonił do Vaculika i pytał jak to jest z tym Termińskim ? Więc jeśli ci najlepsi wybrali inne kluby tzn że dobrej opinii TERMOS nie ma, nawet Hancock wybrał potancówki i nie zdziwie się jak wy...r..li nas w powietrze.

    Większych bzdur dawno nie czytałem ale wiadomo że hejtować zawsze najłatwiej. Skoro wypominasz Termińskiemu że mówił o złocie, to kiedy
    on (albo Gajewski) mówił o Kołodzieju, Iversenie, Pawlickim ? Kiedy ktoś z klubu powiedział, że z nimi rozmawia ? Z jakimi beztalenciami podpisywaliśmy
    kontrakt "którzy jeźdzą obecnie w NICE lidze albo wcale." Masz na myśli Gomółę, który przychodził jako medalista MŚJ ? "A teraz za sporą sume jak na ekstralige mamy poważne dwie dziury po jednej w seniorce i juniorce." - a skąd przekonanie że rzeczywiście te 6 mln na zawodników o których była mowa jakiś czas temu rzeczywiście zostanie wydane ? Rozumiem że uważasz że Termiński który nie chciał przepłacać Madsena na pewno daje te same pieniądze MJJ ? I najlepsze - NAPRAWDĘ MYŚLISZ ŻE ŻUŻLOWCY KTÓRZY NIE PODPISALI Z NAMI KONTRAKTU SUGEROWALI SIĘ OPINIĄ VACULIKA ??? Szkoda w takim razie Madsena że miał nr telefonu do Vaculika a nie miał do Emila i Griszy

  28. Powrót do góry    #2681
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    Problem własnie w tym,że wszyscy po odejściu z Torunia wymiatają,a wszyscy przychodzący,obniżają loty,i gadanie że Miedziński odpali,MJJ odpali,młodzież odpali,to przesada,myślę że ktoś w klubie powinien zdjąć różowe okulary.
    Na wyjazdy para Przedpełski 1,4,MJJ 0,9 to lekka przesada.
    Z MJJ,to może podpisać sobie np ZG,która ma 4 solidnych seniorów,a Nie Toruń,który teraz ma 4 dziury w składzie.
    4 dziury w składzie - Dobry Boże! - dobrze że nie mamy 8 dziur w składzie Akurat w minionym sezonie wszyscy nasi zagraniczni z sezonu 2015 dobrze pojechali, więc ktokolwiek by odszedł można by powiedzieć że źle (ja akurat byłem i jestem zadowolony ze został Chris). Nie zgodzę się także, że Hancock obniżył loty - nadal był bardzo ważnym ogniwem zespołu.
    Natomiast idąc Twoim tokiem argumentacji, że "wszyscy przychodzący,obniżają loty" (z czym ja sie nie zgadzam) to tym bardziej nie należy przeplacać przychodzących gwiazd!
    Ja akurat jestem zadowolony z faktu, że Pawełek będzie prowadził parę!
    I na koniec, czytając, że zawodnicy do siebie dzwonią i pytają czy ten lub tamten głaszcze ich po głowie i klepie po ramieniu i na tej podstawie wybierają klub to nie wiem czy śmiać się czy płakać! Zawodnicy dzwonią i pytają, czy klub płaci na czas, nie obcina stawek, wywiązuje się z obietnic i załatwia sponsorów, a nie czy Termos drapie kogoś po jajkach!

  29. Powrót do góry    #2682
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    A miało być tak pięknie.https://www.youtube.com/watch?v=E2vr2YeJ9qIJednak można mówić jedno,a czynić drugie http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/635...akty-w-toruniuA i swoje 5 min miała pani Prezes http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/635...mowujaca-sezonA i dziadzia swoje dodał http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/633...grega-hancockaPowiedział pan Termiński a podpowiedział pan Gajewski http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/633...nowe-kontraktyKiedy mówią prawdę a kiedy bajki.

    A tak pisząc nawiasem,to zawodnicy za pewne przekazują sobie tylko te mniej,przyjemne chwile,oni są sobie kolegami.Taki Gomólski był poniewierany przez Gajewskiego jak panienka z agencji.

  30. Powrót do góry    #2683
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Gdyby nie Walasek, który chyba słusznie uznawany jest za pół emeryta i rencistę, wyszłoby na moje, jako że pierwszy rzuciłem tu niegdyś hasło, że Toruń nie powinien kupować zawodników tuż po ich świetnym sezonie (gdyż oni zwyczajowo potem dołują), tylko zrobić na odwrót.

    W sytuacji, gdy pan prezes przespał transfery, tudzież przeliczył się z siłami negocjacyjnymi, powinien oprzeć skład na Holderze, Miedzińskim i Przedpełskim, koptując do nich trzech z czwórki Jensen-Zagar-Jonsson-Pieszczek, olać dziada (ktoś pokazałby mu wreszcie środkowy palec), a potem mieć wszystko w dupie i spokojnie bić się o PO ze względnym zadowoleniem kibiców. Byłoby niedrogo, ale bardzo przyzwoicie (na pewno bardziej niż obecnie, gdy trzeba iść na układy z dziadem, które pewnie nie do końca pasują).

    Było mnie słuchać, ale po co

  31. Powrót do góry    #2684
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    SyFy - w Torunskim klubie wyliczaja zalety Jensena mowiac, ze zna tor i nie pjje. Wszystko jasne. Byl ugadany Woffinden, ale po GP nachlał sie z Holderem pijac z klapek Kubota, i wybrali Jensena.
    Akcja przenosi sie na TT :

    "Piszac, ze Torun chce Jensena, bo nie pije, nie mialem na mysli tego, ze inni to robia. Chodzilo o to, ze kontrkandydat MJJ pije, wiec..."
    Dariusz Ostafinski.

    No to na bank mieli na biurku kontrakt Woffiego, Tai sam sie pewnie prosil o kontrakt

  32. Powrót do góry    #2685
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    A tak pisząc nawiasem,to zawodnicy za pewne przekazują sobie tylko te mniej,przyjemne chwile,oni są sobie kolegami.Taki Gomólski był poniewierany przez Gajewskiego jak panienka z agencji.
    Jeździł jak piz..da to jak miał go za przeproszeniem traktować?

  33. Powrót do góry    #2686
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Malin ta oferta powinna Cię zainteresować

    https://www.olx.pl/oferta/kevlar-zuz...5-IDia33j.html

    Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
    Coś Ci się chyba pomyliło. Ten kąsek to dla Robsona - idealnie, jeśli byłby jeszcze przepocony.
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #2687
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta

    Taki Gomólski był poniewierany przez Gajewskiego jak panienka z agencji.
    Ruda gwiazda podobno także sponiewierał Gajesia - niestety nie było mi dane obejrzeć tego filmu - więc...! Z drugiej strony mam żal do Gajesia, że nie kopnął go w d... już po pierwszym sezonie!

  35. Powrót do góry    #2688
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Akcja przenosi sie na TT :

    "Piszac, ze Torun chce Jensena, bo nie pije, nie mialem na mysli tego, ze inni to robia. Chodzilo o to, ze kontrkandydat MJJ pije, wiec..."
    Dariusz Ostafinski.

    No to na bank mieli na biurku kontrakt Woffiego, Tai sam sie pewnie prosil o kontrakt
    Patrząc na wzmocnienia typu Walasek, stawiam raczej, że alternatywą dla Jensena był Szombierski
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Krajesky (10-11-2016), mhsol (10-11-2016)

  37. Powrót do góry    #2689
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Czewa skład zamknięty, Rybnik skład zamknięty.. a nasi grzebią w majtach i myślą co tu zrobić :/
    tak wiem, niby skład zamknięty, ale czekając do ostatniej chwili to jedynie mogą ich jeszcze co niektórzy zrobić w balona.

  38. Powrót do góry    #2690
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    ...ale Balon już w Rybniku
    Ostatnio edytowane przez sth ; 10-11-2016 o 18:40

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Dominik (10-11-2016)

  40. Powrót do góry    #2691
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Pierdoły piszeta.
    Co ma być to będzie, a będzie na pewno ciekawie.
    Jeśli rzeczywiście dojdzie Liglad to będzie bardzo ciekawy seniorski skład z nieciekawą juniorką.
    Z doświadczenia wiem, ze takie składy w sezonie fundują albo wielkie emocje na własnym torze albo...
    ....spadek.
    Co będzie, łobacym, prawdopodobnie w przyszłym roku majowe okienko zadecyduje o losach zagrożonych drużyn.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  41. Powrót do góry    #2692
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,080
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    W sytuacji, gdy pan prezes przespał transfery, tudzież przeliczył się z siłami negocjacyjnymi, powinien oprzeć skład na Holderze, Miedzińskim i Przedpełskim, koptując do nich trzech z czwórki Jensen-Zagar-Jonsson-Pieszczek, olać dziada (ktoś pokazałby mu wreszcie środkowy palec), a potem mieć wszystko w dupie i spokojnie bić się o PO ze względnym zadowoleniem kibiców. Byłoby niedrogo, ale bardzo przyzwoicie (na pewno bardziej niż obecnie, gdy trzeba iść na układy z dziadem, które pewnie nie do końca pasują).

    Było mnie słuchać, ale po co
    To w glownej mierze ten Dziad wybil Cieslakowi final z glowy i praktycznie tylko z nim Doyle walczyl o tytul.
    Nawet rozumiem,ze stajac sie podnozkiem Buszmena bardziej zwracasz uwage na uzebienie,usmiech i ogolnie
    wyglad zewnetrzny niz dokonania na torze.Wiadomo tez,ze bardziej imponuje Wam np.jajodrap czy facet o posturze 13-letniej dziewczynki ale z takimi uwagami to przeniescie sie gdzies na forum gejowskie.
    Tu sie dyskutuje o jezdzie na zuzlu a w tym elemencie ten Dziad od wielu lat jest w czolowce swiatowej.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 10-11-2016 o 19:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #2693
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Jaaaaaa
    nie da sie nie ktorych czytac, pierd jak baba w ciazy. Kto pamieta wywiady z SP Kniaziem ten wie, ze Pan Jerzy mowil przed kazdym meczem WYGRAMY. Pol skladu polamane, pol nie potrafilo skrecac, ale dla Pana Jurka i tak zawsze byl mecz wygrany. Co mial Termos powiedziec, ze bedziemy walczyc o utrzymanie? We wrzesniu, nie wiedzial jaki numer wywinie Vaculic. Juz ktos wczesniej wypisal nazwiska a w zasadzie nie wypisal, bo na rynku zwyczajnie w swiecie nie bylo kogo brac. A teraz sytuacja. Walczymy o kazdego podbijamy stawki. Mamy w skladzie Chrisa, Taia, Grega, Pawla, niech bedzie Nicki, Piotra Pawlickiego, i te Bobery, kazdy ma gwiazdorski kontrakt, i niech cos nie pyknie, idziemy z torbami. I oczywiscie beda wtedy lamennty, a trzeba bylo sie nie licytowac, po co to bylo. bla bla bla
    mi tam sklad pasuje
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  43. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi stefan za jego przydatny post!

    Semen (10-11-2016), Yozayan (10-11-2016), el_kwas (10-11-2016), lego (10-11-2016)

  44. Powrót do góry    #2694
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Ja rozumiem że MJJ jeździł taka padake że szkoda gadać. Ale kurna ludzie to jest sport i każdy sezon każdy zawodnik może tak wypalić że spodnie spadają.
    Pamiętam jak PUK przechodził do Gorzowa to wszyscy się śmiali ja również myślałem że będzie padaka a tu zonk. Koleś tak odpalił że już entech sezon z rzędu śmiało można powiedzieć że zapieryla aż się patrzy. Ja zgadzam się z tym że skład nie wygląda perspektywistycznie ale sezon zweryfikuje transfery. Narazie bym bardzo zachował wstrzemieźliwość z oceną poszczególnych transferów we wszystkich klubach
    Ostatnio edytowane przez venom200 ; 10-11-2016 o 19:53

  45. Powrót do góry    #2695
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,802
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,443 w 1,291 postach
    jaki MJJ, przypomniec wam wpisy Ananasa? Chyba, ze teraz przyjdzie Ananas i napisze, ze MJJ byl u nich, ale Termos z desperacji sypnal 3x wiecej. Buszmen potwierdzi czestochowskie doniesienia.

    Stefan, daj spokoj. Dla wielu przed Unibaxem nie bylo nic. Kniazia, dziury w budzecie, barazy w Ostrowie, łuszczących ławek w Plazie. Sytuacja wyglada teraz tak, ze "ojciec do tej pory kupował mi nowe iphony, ale nagle poskąpił na siódemkę i się potnę (karnetu nie kupię)"
    Ostatnio edytowane przez lego ; 10-11-2016 o 20:21
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  46. Powrót do góry    #2696
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ja tam ciągle wierzę w Plecaczkowego + Termosika... oni na pewno mają Taia i Drabika w swoich przepastnych otchłaniach...

    przecież Prezes obiecał a jak Prezes obiecuje to tak jest.

  47. Powrót do góry    #2697
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Większych bzdur dawno nie czytałem ale wiadomo że hejtować zawsze najłatwiej. Skoro wypominasz Termińskiemu że mówił o złocie, to kiedy
    on (albo Gajewski) mówił o Kołodzieju, Iversenie, Pawlickim ? Kiedy ktoś z klubu powiedział, że z nimi rozmawia ? Z jakimi beztalenciami podpisywaliśmy
    kontrakt "którzy jeźdzą obecnie w NICE lidze albo wcale." Masz na myśli Gomółę, który przychodził jako medalista MŚJ ? "A teraz za sporą sume jak na ekstralige mamy poważne dwie dziury po jednej w seniorce i juniorce." - a skąd przekonanie że rzeczywiście te 6 mln na zawodników o których była mowa jakiś czas temu rzeczywiście zostanie wydane ? Rozumiem że uważasz że Termiński który nie chciał przepłacać Madsena na pewno daje te same pieniądze MJJ ? I najlepsze - NAPRAWDĘ MYŚLISZ ŻE ŻUŻLOWCY KTÓRZY NIE PODPISALI Z NAMI KONTRAKTU SUGEROWALI SIĘ OPINIĄ VACULIKA ??? Szkoda w takim razie Madsena że miał nr telefonu do Vaculika a nie miał do Emila i Griszy
    Słoniu czy Ty przypadkiem nie obsługujesz Fejsa Termińskiego ?

  48. Powrót do góry    #2698
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Jaaaaaa
    nie da sie nie ktorych czytac, pierd jak baba w ciazy. Kto pamieta wywiady z SP Kniaziem ten wie, ze Pan Jerzy mowil przed kazdym meczem WYGRAMY. Pol skladu polamane, pol nie potrafilo skrecac, ale dla Pana Jurka i tak zawsze byl mecz wygrany. Co mial Termos powiedziec, ze bedziemy walczyc o utrzymanie? We wrzesniu, nie wiedzial jaki numer wywinie Vaculic. Juz ktos wczesniej wypisal nazwiska a w zasadzie nie wypisal, bo na rynku zwyczajnie w swiecie nie bylo kogo brac. A teraz sytuacja. Walczymy o kazdego podbijamy stawki. Mamy w skladzie Chrisa, Taia, Grega, Pawla, niech bedzie Nicki, Piotra Pawlickiego, i te Bobery, kazdy ma gwiazdorski kontrakt, i niech cos nie pyknie, idziemy z torbami. I oczywiscie beda wtedy lamennty, a trzeba bylo sie nie licytowac, po co to bylo. bla bla bla
    mi tam sklad pasuje
    Dzięki za ten post, bo jest w nim coś z ducha lat minionych.
    Oby i tego ducha nasi wykrzesali w 2017 roku.

    Dzięki również i za wspomnienie Jerzego Kniazia, jednego z najlepszych, jeśli nie najlepszego z trenerów jacy pracowali w toruńskim klubie.

    Z rozmów ze starymi kibicami pamiętającymi początki żużla na Broniewskiego, jak i tymi którzy pamiętają początki Apatora w najwyższej klasie rozgrywkowej oraz ze spostrzeżeń mojej skromnej osoby trio najlepszych to:
    M.Rose-A.Pogorzelski-J.Kniaź
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  49. Powrót do góry    #2699
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dzięki za ten post, bo jest w nim coś z ducha lat minionych.
    Oby i tego ducha nasi wykrzesali w 2017 roku.

    Dzięki również i za wspomnienie Jerzego Kniazia, jednego z najlepszych, jeśli nie najlepszego z trenerów jacy pracowali w toruńskim klubie.

    Z rozmów ze starymi kibicami pamiętającymi początki żużla na Broniewskiego, jak i tymi którzy pamiętają początki Apatora w najwyższej klasie rozgrywkowej oraz ze spostrzeżeń mojej skromnej osoby trio najlepszych to:
    M.Rose-A.Pogorzelski-J.Kniaź
    Nie porównuj Kniazia do Gajewskiego bo to dwa inne światy.

    Cytat Zamieszczone przez stefan Zobacz posta
    Jaaaaaa
    nie da sie nie ktorych czytac, pierd jak baba w ciazy. Kto pamieta wywiady z SP Kniaziem ten wie, ze Pan Jerzy mowil przed kazdym meczem WYGRAMY. Pol skladu polamane, pol nie potrafilo skrecac, ale dla Pana Jurka i tak zawsze byl mecz wygrany. Co mial Termos powiedziec, ze bedziemy walczyc o utrzymanie? We wrzesniu, nie wiedzial jaki numer wywinie Vaculic. Juz ktos wczesniej wypisal nazwiska a w zasadzie nie wypisal, bo na rynku zwyczajnie w swiecie nie bylo kogo brac. A teraz sytuacja. Walczymy o kazdego podbijamy stawki. Mamy w skladzie Chrisa, Taia, Grega, Pawla, niech bedzie Nicki, Piotra Pawlickiego, i te Bobery, kazdy ma gwiazdorski kontrakt, i niech cos nie pyknie, idziemy z torbami. I oczywiscie beda wtedy lamennty, a trzeba bylo sie nie licytowac, po co to bylo. bla bla bla
    mi tam sklad pasuje
    Albo może być w drugą strone. Wystarczy kontuzja i będą lamenty typu. Przespaliśmy sezon transferowy, a jednak mogliśmy kogoś jeszcze kupić, a może jednak warto było kupić tego i tamtego za większe pieniądze. Pisze tak bo jak nie będzie PO to będzie dopiero lament a o Barażach to już nie wspomne.

  50. Powrót do góry    #2700
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    jaki MJJ, przypomniec wam wpisy Ananasa? Chyba, ze teraz przyjdzie Ananas i napisze, ze MJJ byl u nich, ale Termos z desperacji sypnal 3x wiecej. Buszmen potwierdzi czestochowskie doniesienia.
    Z tą Czewą rzeczywiście mogło być na rzeczy, bo wspomina to także dzisiejsza Pomorska:
    http://www.pomorska.pl/sport/zuzel/a...orun,11446421/
    Natomiast wychodzi na to, że dostali czarną polewkę i wzięli AJa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •