Strona 51 z 315 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,295 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #2251
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Malin, zdaniem Buszmena - na waciki

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  2. Powrót do góry    #2252
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Na waciki

  3. Powrót do góry    #2253
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Kontrakt gwiazdy? Dlatego tak bezproblemowo i szybko dogadał się w biednej Częstochowie? Przecież Czewa nie była pod ścianą, żeby mu oferować nie wiadomo co. Pewnie dostał podobną propozycję co Walasek, może w nieco innej strukturze. No ale, nie jest "ziomkiem".

    Poniekąd rozumiem filozofię płacenia głównie za punkty, ale czasem to ślepy zaułek, bo niestety nie każdy na to pójdzie + no taki Walasek bez poważnych inwestycji, to ciężko żeby zaskoczył. Tak też trochę było z Łagutą w Toruniu.
    To naprawde nie jest skomplikowane. Powiedz mi kto jest/byl zainteresowany zatrudnieniem Nikodema. Kto z tych co sa zainteresowani potrzebuje go? Jaki juz wyliczysz ekipy to zapewne wyjdzie tylko Czewa. Czy rozsadne jest wiec aby Czewa dala Nikodemowi to co on chce teraz? Czy nie lepiej zakontrakotowac Leona i Mateja i czekac az Nikodem dojdzie do wniosku ze nikt go nie chce? Ktos o tym juz pisal na forum zreszta. Czewa rzucila wszystko dla Leona. Zauwaz ze zaktualizowali juz propozycje dla Andresa.

    Moim zdaniem kluczowy byl blad popelniony 2 lata temu. Ja pisalem o tym ze trzeba wywalic ruska i jezdzic 3 aussie. Gajes, jak jest miekki tak byl i wowczas. Wiekszosc forumowiczow popierala te decyzje. Teraz miotami sie jak smrod po gaciach szukajac zawodnikow.

  4. Powrót do góry    #2254
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Zdaniem Buszmena - na waciki

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    No ja jedynie pisałem o podobieństwie propozycji dla Madsena i o Walaska (nie wnikając w strukturę), a nie o wacikach. Ale już wiem, że pewnych rzeczy pisać nie można. Sorry, ale kontrakt dla Walaska nie ma żadnego innego logicznego wytłumaczenia niż relacje towarzyskie. Ulepiono drużynę tak, jak to zrobić z tych czy innych przyczyn postanowiono, a jakoś tych transferów niech już sobie każdy oceni we własnym zakresie.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 06-11-2016 o 20:01
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #2255
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    To ile dostał, skoro dostał mniej?
    Takie rzeczy wie tylko Mariusz. Co do Częstochowy zadziwiające jest fakt, że nikt nie zastanawia się czy wystarczy im siana (chyba, że coś przeoczyłem). Póki co wygląda na to ze historia icy mic nie nauczyla. I Titan nawiazujac do niedzieli cudow Penhala obysmy nie musieli die mierzyc od połowy sezonu z czestochowska młodzieżą w składzie..........czego nie życzę.

  6. Powrót do góry    #2256
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Zobaczycie dzika jak świnia niebo.
    Ten post bardzo przypomina mi zachowanie niektórych częstochowskich napinaczy, którzy z mokrymi majtkami panoszyli się w wątku bydgoskim w roku kiedy Emil przechodził z Polonii do Włókniarza. Podnieta i ekstaza na maksa. Wszyscy wiemy jak tamten etap funkcjonowania częstochowskiego klubu się zakończył.
    Tak więc ochłoń człowieku - "po owocach ich (zarząd) poznacie".

  7. Powrót do góry    #2257
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Buszmen, ale to nieprawda jest . Twoje źródło wymyslilo jakąś historię raczej.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  8. Powrót do góry    #2258
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Takie rzeczy wie tylko Mariusz. Co do Częstochowy zadziwiające jest fakt, że nikt nie zastanawia się czy wystarczy im siana (chyba, że coś przeoczyłem). Póki co wygląda na to ze historia icy mic nie nauczyla. I Titan nawiazujac do niedzieli cudow Penhala obysmy nie musieli die mierzyc od połowy sezonu z czestochowska młodzieżą w składzie..........czego nie życzę.
    Nastepny co bredzi?
    Caly watek klubowy to jest jedno wielkie drzenie o wydatki i czy znajda sie na to dochody. 90% osob byla przeciwna jezdzie w elidze.
    Wiec nie pier$()(ol glupot.

    Madsen ile dostal? Podobno 100 tys za podpis. Za punkt nie wiem, ale podobno nikt nie ma poki co wiecej niz 5k.
    W tym sezonie zrobil 114 pkt, powiedzmy ze stac go na 140. Wiec nie powinien zarobic wiecej niz 800-900k.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #2259
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nie wiem, czy prawda czy nie prawda. Dla mnie to jest tak samo realne jak "gwiazdorski kontrakt Madsena" w Czewie. Walasek z jakichś przyczyn się zdecydował tu jeździć.

    ps. osobną kwestią jest ile Walasek tu faktycznie zarobi, bo żeby to się stało, to jeszcze musi robić punkty, a tym na dziś nie pachnie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #2260
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Walasek pójdzie na wypożyczenie na 95%. Musiałaby stać się jakaś katastrofa żeby tu regularnie jeździł.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  11. Powrót do góry    #2261
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Penhall, odleciales niczym Buszmen
    To ja też sobie odlecę. A co. Trochę (czarnego) humoru w niedzielny, deszczowy wieczór się przyda
    Nasi mają po prostu bardzo przemyślaną taktykę w oparciu o tajemne wieści
    Czewa podpisze teraz jeszcze Pedersena i Pieszczka , a nasi.... a nasi spokojnie poczekają
    do końca procesu licencyjnego, którego Częstochowa nie przejdzie, bo nie udowodni możliwości
    pokrycia budżetu i co wtedy? Będą musieli zwolnić wszystkich zawodników z kontraktów
    Madsen, Zagar, Pedersen, Pieszczek przyjdą do Torunia na kolanach prosić, żeby tu jeździć
    choć za paczkę pierników i kąpiel w termach Ojca Tadeusza
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 06-11-2016 o 20:09
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  12. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Dominik (06-11-2016), Słowianka (06-11-2016), j-rules (06-11-2016), mhsol (06-11-2016)

  13. Powrót do góry    #2262
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Nastepny co bredzi?
    Caly watek klubowy to jest jedno wielkie drzenie o wydatki i czy znajda sie na to dochody. 90% osob byla przeciwna jezdzie w elidze.
    Wiec nie pier$()(ol glupot.

    Madsen ile dostal? Podobno 100 tys za podpis. Za punkt nie wiem, ale podobno nikt nie ma poki co wiecej niz 5k.
    W tym sezonie zrobil 114 pkt, powiedzmy ze stac go na 140. Wiec nie powinien zarobic wiecej niz 800-900k.
    Gwoli ścisłości - zdobył 123 punkty.
    !Adrian walcz!

  14. Powrót do góry    #2263
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Pieszczek jest juz w GKM Morciaszu !
    Kaczmarek zostaje w Unii. Podobno jedyne zaawansowane rozmowy prowadzono w jego sprawie z nami. Tyle, ze za niego trzeba bylo wydac 480 tys, a nasi byli sklonni wylozyc 100tysi. Szkoda.

  15. Powrót do góry    #2264
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    To ja też sobie odlecę. A co. Trochę (czarnego) humoru w niedzielny, deszczowy wieczór się przyda
    Nasi mają po prostu bardzo przemyślaną taktykę w oparciu o tajemne wieści
    Czewa podpisze teraz jeszcze Pedersena i Pieszczka , a nasi.... a nasi spokojnie poczekają
    do końca procesu licencyjnego, którego Częstochowa nie przejdzie, bo nie udowodni możliwości
    pokrycia budżetu i co wtedy? Będą musieli zwolnić wszystkich zawodników z kontraktów
    Madsen, Zagar, Pedersen, Pieszczek przyjdą do Torunia na kolanach prosić, żeby tu jeździć
    choć za paczkę pierników i kąpiel w termach Ojca Tadeusza
    Rozumiem, ze w obecnej waszej sytuacji zostal czarny humor i liczenie na czyjes, jeszcze wieksze nieudacznictwo.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #2265
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta

    Moim zdaniem kluczowy byl blad popelniony 2 lata temu. Ja pisalem o tym ze trzeba wywalic ruska i jezdzic 3 aussie. Gajes, jak jest miekki tak byl i wowczas. Wiekszosc forumowiczow popierala te decyzje. Teraz miotami sie jak smrod po gaciach szukajac zawodnikow.
    Rzeczywiście to była decyzja brzemienna dla nas w skutkach, tylko że nie podejmował jej Gajeś. Z drugiej strony nie wiem czy i tak by się dogadali?!

  17. Powrót do góry    #2266
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Nastepny co bredzi?
    Caly watek klubowy to jest jedno wielkie drzenie o wydatki i czy znajda sie na to dochody. 90% osob byla przeciwna jezdzie w elidze.
    Wiec nie pier$()(ol glupot.
    Cały ten wasz wątek to właściwie jest obrzucanie się błotem. Stąd nie dziw się koledze, że nie wie jakie jest wasze stanowisko. Trudno się naprawdę w tym połapać.
    UNSCARED

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Magik (07-11-2016), mhsol (06-11-2016)

  19. Powrót do góry    #2267
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Madsen dostal w Czestochowie mniej niz dawal termos.
    Nie jestem zwolennikiem naszego prezesa, ale tutaj nie wiem czy przekonal, ale byl skuteczniejszy od KS i bardzo mnie to cieszy

    Na Pedersena tez nie macie szans. Prowadzi rozmowy z 2 klubami, bo tylko tam moze byc dla niego miejsce. Z czego tylko jeden ma realnie wolne miejsce w skladzie

    Mysle, ze jesli Pedersen bedzie w Czestochowie to mamy druzyny na podobnym poziomie ze wskazaniem na Wlokniarza.
    Dobre ale się uśmiałem - tyle bzdur w jednym wpisie!

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    never_mind (06-11-2016)

  21. Powrót do góry    #2268
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Rozumiem, ze w obecnej waszej sytuacji zostal czarny humor i liczenie na czyjes, jeszcze wieksze nieudacznictwo.
    Spokojnie - zjedz snickersa, bo zaczynasz gwiazdorzyć. Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas chudszy sezon, z małym marginesem błędu. Przy pewnej dozie pecha możemy walczyć utrzymanie. Jeśli jednak spadniemy, to w sportowej walce a nie za oferowanie wirtualnych pieniędzy i nie płacenie. To będzie test dla kibiców, bo o ile Termos to dla mnie nie najlepszy właściciel na świecie, to jednak zarządza naszym ukochanym klubem - jednym i tym samym klubem od lat.
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #2269
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Częstochowa wróciła do elipy, więc dyskusja znowu będzie się unosić w oparach absurdu. Tylko dzisiaj się dowiedziałem, że toruński kibic pragnie oglądać Pedersena z aniołem na klacie i że Madsen wybrał Częstochowę bo mniej płaci. Pardon. Pieniądze nie miały znaczenia. Ten okres niebytu w elidze naprawdę co niektórym zaszkodził....

    Chociaż jak sobie przypomnę jakie bzdury były wypisywane o wypłacalności Sukiennika i jego talencie negocjacyjnym to w sumie nie powinienem być zaskoczony....

  23. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    Dominik (06-11-2016), kingpin (07-11-2016), młody_piernik (07-11-2016), never_mind (06-11-2016)

  24. Powrót do góry    #2270
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Częstochowa wróciła do elipy, więc dyskusja znowu będzie się unosić w oparach absurdu. Tylko dzisiaj się dowiedziałem, że toruński kibic pragnie oglądać Pedersena z aniołem na klacie i że Madsen wybrał Częstochowę bo mniej płaci. Pardon. Pieniądze nie miały znaczenia. Ten okres niebytu w elidze naprawdę co niektórym zaszkodził....

    Chociaż jak sobie przypomnę jakie bzdury były wypisywane o wypłacalności Sukiennika i jego talencie negocjacyjnym to w sumie nie powinienem być zaskoczony....
    Siara płacił "kur*ami".
    !Adrian walcz!

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    kingpin (07-11-2016)

  26. Powrót do góry    #2271
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Ten "rozleniwiony miś koala" jak mówisz będzie doparowym Pawełka(oczywiście to, że wychowanek będzie prowadził parę dla niektórych to także tragedia). I w sytuacji, gdy ten miś będzie się spisywał na MA(a jak tak właśnie twierdzę), będziesz musiał kolego odszczekać swoje słowa! Ciekawe czy to zrobisz w takiej sytuacji?! Ci co spisywali Holdera na straty przed minionym sezonem, później bardzo szybko zapomnieli o swoich słowach!
    Czy mógłbyś doprecyzować, co oznacza: "będzie się spisywał na MA"? to znaczy ile punktów będzie zdobywał? i czy Twoim zdaniem na wyjazdach to już może jechać piach?
    Pytam, aby wiedzieć kiedy w razie czego mam odszczekać?

    Proponuję abyś wywróżył jaką średnią uzyska MJJ na MA i na wyjazdach w sezonie 2017, a potem ja zapodam moją propozycję, kto będzie bliższy prawdy stawia drugiemu na koniec sezonu flaszkę najdroższej wódki (o ile jesteś pełnoletni oczywiście), a jeśli nie, to wystawny obiad w restauracji. To jak podejmujesz wyzwanie?

  27. Powrót do góry    #2272
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Czy mógłbyś doprecyzować, co oznacza: "będzie się spisywał na MA"? to znaczy ile punktów będzie zdobywał? i czy Twoim zdaniem na wyjazdach to już może jechać piach?
    Pytam, aby wiedzieć kiedy w razie czego mam odszczekać?

    Proponuję abyś wywróżył jaką średnią uzyska MJJ na MA i na wyjazdach w sezonie 2017, a potem ja zapodam moją propozycję, kto będzie bliższy prawdy stawia drugiemu na koniec sezonu flaszkę najdroższej wódki (o ile jesteś pełnoletni oczywiście), a jeśli nie, to wystawny obiad w restauracji. To jak podejmujesz wyzwanie?

    To ja stawiam, że MJJ będzie miał na ma średnią biegową 3.0, na wyjazdach tak samo. Biorę i wódkę i restaurację

  28. Powrót do góry    #2273
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Czy ktoś wie kiedy urodził się Jack Holder.
    Znalazłem dwie daty marcową i styczniową no i zgłupiałem.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #2274
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    A tak btw - orientuje sie ktos, czy KST dostane jakiś kesz z budzetu miasta? Wujek google malo pomocny jest w tej kwestii, a projekt budzetu ma 183 strony i w niedziele o 20:40 nie mam ochoty szukac : D btw - MJJ zrobi srednia > 2.00 ; )

  30. Powrót do góry    #2275
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    A tak btw - orientuje sie ktos, czy KST dostane jakiś kesz z budzetu miasta? Wujek google malo pomocny jest w tej kwestii, a projekt budzetu ma 183 strony i w niedziele o 20:40 nie mam ochoty szukac : D btw - MJJ zrobi srednia > 2.00 ; )
    Najwieksza dotacja to GP chyba.
    !Adrian walcz!

  31. Powrót do góry    #2276
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Dobre ale się uśmiałem - tyle bzdur w jednym wpisie!
    Ja tam czytajac wasz watek rze od paru dni Rze bo choc chcialbym sie smiac to niektorzy nie pozwalaja
    Do 14 niedaleko to obaczymy
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #2277
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    2.00 na mecz?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    mhsol (06-11-2016)

  34. Powrót do góry    #2278
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Spokojnie - zjedz snickersa, bo zaczynasz gwiazdorzyć. Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas chudszy sezon, z małym marginesem błędu. Przy pewnej dozie pecha możemy walczyć utrzymanie. Jeśli jednak spadniemy, to w sportowej walce a nie za oferowanie wirtualnych pieniędzy i nie płacenie. To będzie test dla kibiców, bo o ile Termos to dla mnie nie najlepszy właściciel na świecie, to jednak zarządza naszym ukochanym klubem - jednym i tym samym klubem od lat.
    Stowarzyszenie CKM Wlokniarz istnieje 70 lat. A spolka KST?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #2279
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Czy mógłbyś doprecyzować, co oznacza: "będzie się spisywał na MA"? to znaczy ile punktów będzie zdobywał? i czy Twoim zdaniem na wyjazdach to już może jechać piach?
    Pytam, aby wiedzieć kiedy w razie czego mam odszczekać?

    Proponuję abyś wywróżył jaką średnią uzyska MJJ na MA i na wyjazdach w sezonie 2017, a potem ja zapodam moją propozycję, kto będzie bliższy prawdy stawia drugiemu na koniec sezonu flaszkę najdroższej wódki (o ile jesteś pełnoletni oczywiście), a jeśli nie, to wystawny obiad w restauracji. To jak podejmujesz wyzwanie?
    Oczywiście, że tak! Pełnoletni jestem już od dawna więc w grę wchodzi oczywiście dobra wódka!
    Co do wróżenia średnich to nigdy w to się nie bawiłem, lecz podejmując wyzwanie obstawiam, że jeżeli do nas rzeczywiście przyjdzie i dostanie szansę na jazdę to wykręci średnią wyższą od tegorocznej średniej Miedziaka. Proponuję, żebyśmy ustawili jeden punkt powyżej/poniżej którego jeden z nas wygrywa zakład - czekam na propozycje!
    Ps. Ważne oprócz średnich jest to żebyśmy byli zadowoleni z jego jazdy i wyniku drużyny, bo przy mojej wygranej ta wspomniana wódka będzie smakowała o niebo lepiej.

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ja tam czytajac wasz watek rze od paru dni Rze bo choc chcialbym sie smiac to niektorzy nie pozwalaja
    Do 14 niedaleko to obaczymy
    Powiem Ci jedno i to nie jest złośliwe, wiec nie bierz tego do siebie, lecz na prawdę wypisujesz fantastykę i widać na pierwszy rzut oka po Twoich wpisach, że interesujesz się żużlem od niedawna.
    Ostatnio edytowane przez sth ; 06-11-2016 o 22:46

  36. Powrót do góry    #2280
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arczi Zobacz posta
    Panowie tak czytam niektóre posty, zwłaszcza te, co to bronią polityki transferowej klubu i że "kiedyś było gorzej więc nie narzekajmy" i zastanawiam się - co wy do cholery jasnej pierd****cie ?
    Nie bierzecie chyba jednego pod uwagę... budżet 2005 a 2017 jest zgoła inny... Jak niskie wymagania i ambicje trzeba mieć, żeby przy budżecie prawie mistrzowskim pisać, że nie marudźmy bo w 2005 był skład jeszcze gorszy ale za to z samych wychowanków i każda wygrana cieszyła ?
    Skład może być gorszy, ale mając budżet na poziomie nie wiem, 6-7 mln. Natomiast czytając informacje o podtrzymaniu budżetu z zeszłego roku zadam pytanie - co tam się od*****o ? Przecież za tym pójdzie gorsza frekwencja, mniejsze wpływy od sponsorów a i finalnie na sezon 2018 też dobrze nie nastroi.
    Oczywiście można liczyć, że w końcu któryś zawodnik wypali ponad swoją normę po przejściu do Torunia, ale to jak liczenie na wygraną w totolotka.

    To tak, jakby team Ferrari w F1, mający budżet który pozwala im bić się o czołowe pozycje, zakontraktowali zamiast jednego klasowego kierowcę, np. dwóch młodych nazwijmy to delikatnie "średnich" i liczyło na cud. Pytanie tylko po co mieliby to robić, skoro stać ich na topowego kierowcę i o bicie się o medale, i dzięki temu większe wpływy? Tak to wszystko się napędza...
    A u nas przez takie ruchy transferowe ktoś w młyn kręcący się szybko i napędzający to, świadomie włożył deskę...
    A nie drazni Was wieczna karuzela na rynku transferowym i to, ze zawodnicy skacza z klubu do klubu ?
    Nie ma juz czegos takiego jak tozsamosc klubowa (poza kilkoma wyjatkami : Holder, Miedzinski, Dudek).
    Jakbym sie wylaczyl na jeden sezon z zuzla to musialbym sie uczyc od nowa skladu wszystkich druzyn.
    W jednym roku Vaculik Torun w drugim Gorzow. Pedersen zaliczyl juz chyba wszystko w Polsce. Madesny, Jesper Jenseny itp itd.

    Ja tesknie do czasow, kiedy w zuzlu nie byly najwazniejsze pieniadze. Kiedy slyszalem nazwisko Swist to z automatu kojarzylem je z Gorzowem.
    Kiedy Jagus, Krzyzaniak, Kowalik byli wiazani tylko i wylacznie z Toruniem.

    Zamiast celowac co roku w zloto i wymieniac Sajfutdinow'a na Grisze, Doyla na Vaculika itp i przezywac odwieczne rozczarownia zbudujmy cos od podstaw.
    Przetrwajmy ten sezon, kibicujmy ile wlezie i cieszmy sie z wygranych i kazdego zdobytego punktu bo moga byc na wage zlota!.
    Medali nie bedzie ale tez nie bedzie towarzyszacego przy tym rozczarowania - bo znowu nie ma zlota a wszystko inne poza wygranana ligi to d*pa!
    Wole miec na MA emocje i mecze do ostatnich biegow, widziec walke i zaangazowanie a nie usmiechnietych stranieri majacych wszystko gdzies.
    W koncu po sezonie i tak pojde gdzies indziej gdzie dadza mi wieksza kase.

    Zgodze sie, ze Panowie Terminski i Gajewski lekko sie obudzili z reka w nocniku ale to nie jest powod do paniki. Beda rozliczani po sezonie a nie wszyscy juz na nich wieszaja psy.
    Dajmy szanse mlodym.
    Ja juz sie nie moge doczekac radosci wygrywajacych Holderow na 5:1.
    Albo jakiegos juniora urywajacego punkty komukolwiek.

    Spasc nie spadniemy, medali tez nie bedzie ale do cholery troche nas ostatnie tluste lata rozpuscily co ?
    Bedzie dobrze, mowie Wam !

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    el_kwas (07-11-2016)

  38. Powrót do góry    #2281
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta

    Powiem Ci jedno i to nie jest złośliwe, wiec nie bierz tego do siebie, lecz na prawdę wypisujesz fantastykę i widać na pierwszy rzut oka po Twoich wpisach, że interesujesz się żużlem od niedawna.
    Nom, od wczoraj
    Tydzien temu obecny sklad jaki ma Wlokniarz wydawal mi sie fantastyka i nei wierzylem tym, ktorzy te nazwisko wymieniali. Dlatego tez wierze w to co mowia na temat Pedersena
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #2282
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    [QUOTE=sth;1803172]Oczywiście, że tak! Pełnoletni jestem już od dawna więc w grę wchodzi oczywiście dobra wódka!
    Co do wróżenia średnich to nigdy w to się nie bawiłem, lecz podejmując wyzwanie obstawiam, że jeżeli do nas rzeczywiście przyjdzie i dostanie szansę na jazdę to wykręci średnią wyższą od tegorocznej średniej Miedziaka. Proponuję, żebyśmy ustawili jeden punkt powyżej/poniżej którego jeden z nas wygrywa zakład - czekam na propozycje!
    Ps. Ważne oprócz średnich jest to żebyśmy byli zadowoleni z jego jazdy i wyniku drużyny, bo przy mojej wygranej ta wspomniana wódka będzie smakowała o niebo lepiej.

    Wchodzę, to może dla uproszczenia i abyś miał jakiekolwiek szanse proponuję: jeśli MJJ będzie u nas w drużynie i wykręci lepszą średnią od Miedziaka na MA i na wyjazdach wygrywasz, jeśli lepszy będzie Miedziak w przekroju całego sezonu, to ja wygrywam, stoi?

    ps. teraz będę musiał odpowiednio jeszcze umotywować Miedziaka

  40. Powrót do góry    #2283
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Stowarzyszenie CKM Wlokniarz istnieje 70 lat. A spolka KST?
    A Stowarzyszenie CKM Włókniarz, co istnieje od 70 lat, spłaciło
    długi podmiotu, który pare lat temu szalał w Ekstralidze?
    !Adrian walcz!

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Dominik (06-11-2016), gkm_fan (06-11-2016)

  42. Powrót do góry    #2284
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A Stowarzyszenie CKM Włókniarz, co istnieje od 70 lat, spłaciło
    długi podmiotu, który pare lat temu szalał w Ekstralidze?
    No przecież on celowo pisał "Stowarzyszenie" abyś nie mógł mu robić takich przytyków. Przecież od bankruta najszybciej odcięło się własnie stowarzyszenie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #2285
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    [QUOTE=Howard;1803175]
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Oczywiście, że tak! Pełnoletni jestem już od dawna więc w grę wchodzi oczywiście dobra wódka!
    Co do wróżenia średnich to nigdy w to się nie bawiłem, lecz podejmując wyzwanie obstawiam, że jeżeli do nas rzeczywiście przyjdzie i dostanie szansę na jazdę to wykręci średnią wyższą od tegorocznej średniej Miedziaka. Proponuję, żebyśmy ustawili jeden punkt powyżej/poniżej którego jeden z nas wygrywa zakład - czekam na propozycje!
    Ps. Ważne oprócz średnich jest to żebyśmy byli zadowoleni z jego jazdy i wyniku drużyny, bo przy mojej wygranej ta wspomniana wódka będzie smakowała o niebo lepiej.

    Wchodzę, to może dla uproszczenia i abyś miał jakiekolwiek szanse proponuję: jeśli MJJ będzie u nas w drużynie i wykręci lepszą średnią od Miedziaka na MA i na wyjazdach wygrywasz, jeśli lepszy będzie Miedziak w przekroju całego sezonu, to ja wygrywam, stoi?

    ps. teraz będę musiał odpowiednio jeszcze umotywować Miedziaka
    Umowa stoi!
    Ps. Masz teraz ciekawą sytuację - kibicować naszym, żeby wygrywali, lecz MJJ...a co tam i tak mu będziesz dobrze życzył!

  44. Powrót do góry    #2286
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Stowarzyszenie CKM Wlokniarz istnieje 70 lat. A spolka KST?
    jeszcze brakuje muuu,
    swoją drogą dlaczego dziennikarz uzywa takich slow : Nom... co to jest???

  45. Powrót do góry    #2287
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta

    Powiem Ci jedno i to nie jest złośliwe, wiec nie bierz tego do siebie, lecz na prawdę wypisujesz fantastykę i widać na pierwszy rzut oka po Twoich wpisach, że interesujesz się żużlem od niedawna.
    Mylisz się - gość pyerdoli głupoty od lat -
    nie bez kozery był chyba jedynym wybrańcem,
    którego miałem na liście ignorowanych a na to
    trzeba sobie wybitnie zasłużyć .
    Teraz nie-wiadomo-jaka drużyna z Częstochowy
    zaliczyła niezłe combo - 2 x awans przy zielonym stoliku.
    Częstochowskie trolle mogą znowu atakować .
    !Adrian walcz!

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Misiek_T (06-11-2016)

  47. Powrót do góry    #2288
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    [QUOTE=sth;1803178]
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta

    Umowa stoi!
    Ps. Masz teraz ciekawą sytuację - kibicować naszym, żeby wygrywali, lecz MJJ...a co tam i tak mu będziesz dobrze życzył!
    Najlepiej aby obaj mieli średnią powyżej 2,0 ale obawiam się, że z równym prawdopodobieństwem mogę sobie życzyć wygranej w totka. Tak czy inaczej oby wygrana, czy też przegrana w tym zakładzie była okraszona dobrym wynikiem KST, wówczas z uśmiechem na twarzy zakupię Tobie tą flaszkę jak przegram.
    Pozdrowionka.

  48. Powrót do góry    #2289
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Nom, od wczoraj
    Tydzien temu obecny sklad jaki ma Wlokniarz wydawal mi sie fantastyka i nei wierzylem tym, ktorzy te nazwisko wymieniali. Dlatego tez wierze w to co mowia na temat Pedersena
    Skoro jest inaczej to nie wciskaj nam Dzika, bo większość kibiców toruńskich go (celowo z małej litery) nie znosi i nie ma sensu tworzyć sztucznego wyścigu między naszymi klubami po niego. Jak macie kasę to go bierzcie - na zdrowie!

  49. Powrót do góry    #2290
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Spasc nie spadniemy, medali tez nie bedzie ale do cholery troche nas ostatnie tluste lata rozpuscily co ?
    Hm... tylko wiesz, każdy z nas szacuje siłę swojej drużyny i porównuje ją z innymi. Wiadomo, że to żużel
    i wszystko może się zdarzyć - vide np. fatalna postawa w zeszłym roku Leszna z Nickim, Sajfutdinowem,
    Kildemandem, Pawlickim etc. Ale, ale, ale...
    A co do tego, że nie spadniemy - cóż - po sąsiedzku też była drużyna, której kibice śpiewali "że nigdy nie spadnie".
    I w tym roku faktycznie nie spadła. Cudem - do II (III) ligi.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  50. Powrót do góry    #2291
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta

    Spasc nie spadniemy, medali tez nie bedzie ale do cholery troche nas ostatnie tluste lata rozpuscily co ?
    Bedzie dobrze, mowie Wam !
    Przez ostatnie 34 sezony klub z Torunia tylko 3 razy wypadł z pierwszej piątki, i tylko 8 razy z pierwszej czwórki (z czego zaledwie 5 razy w ostatnich 28 sezonach). Niektóre (w zasadzie większość) kluby (i stowarzyszenia) zdążyły w tym czasie tyle samo albo i więcej razy spaść z ligi i do niej awansować. Trochę jednak głupio byłoby popsuć taką statystykę : )))
    Ostatnio edytowane przez Jarro ; 06-11-2016 o 23:20

  51. Powrót do góry    #2292
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    [QUOTE=Howard;1803183]
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta

    Najlepiej aby obaj mieli średnią powyżej 2,0 ale obawiam się, że z równym prawdopodobieństwem mogę sobie życzyć wygranej w totka. Tak czy inaczej oby wygrana, czy też przegrana w tym zakładzie była okraszona dobrym wynikiem KST, wówczas z uśmiechem na twarzy zakupię Tobie tą flaszkę jak przegram.
    Pozdrowionka.
    W innym wypadku będzie czym zapijać smutki
    Wiem, że ten skład niesie ze sobą duże ryzyko, lecz dużo aspektów mi się w nim podoba i jestem optymistą (może to nieracjonalne)! Pożyjemy - zobaczymy, tymczasem wszystkiego dobrego!

  52. Powrót do góry    #2293
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A Stowarzyszenie CKM Włókniarz, co istnieje od 70 lat, spłaciło
    długi podmiotu, który pare lat temu szalał w Ekstralidze?
    Gdyby ktokolwiek ze stowarzyszenia podjalby sie splaty zadluzenia narazilby sie na zarzut dzialania na szkode stowarzyszenia.

    Oczywiscie, mozna bylo znalezc jakas formule prawna zeby to ogarnac i wielka szkoda, ze braklo do tego odwagi.
    Ale to juz pretensje nie do mnei za to

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież on celowo pisał "Stowarzyszenie" abyś nie mógł mu robić takich przytyków. Przecież od bankruta najszybciej odcięło się własnie stowarzyszenie
    eeee, ja akurat jestem bardzo krytyczny wobec "nowej wladzy".
    A z tym odcieciem to najsmieszniejsze jest, ze osoby ktore w tej spolce graly pierwsze skrzypce sa czlonkami tegoz stowarzyszenia
    Takze tego...

    Ale zmieniacie temat
    Popiszmy o KST

    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    jeszcze brakuje muuu,
    swoją drogą dlaczego dziennikarz uzywa takich slow : Nom... co to jest???
    Nom... nie jestem dziennikarzem, takze nom tego...

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Skoro jest inaczej to nie wciskaj nam Dzika, bo większość kibiców toruńskich go (celowo z małej litery) nie znosi i nie ma sensu tworzyć sztucznego wyścigu między naszymi klubami po niego. Jak macie kasę to go bierzcie - na zdrowie!
    Wiekszosc? Czytajac ten watek to mozna odniesc inne wrazenie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #2294
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Stowarzyszenie CKM Wlokniarz istnieje 70 lat. A spolka KST?
    To cos co placi Madsenowi 100.000 za podpis to ile lat istnieje?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 07-11-2016 o 07:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  54. Powrót do góry    #2295
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To cos co placi Madsenowi 100.000 za podpis to ile lat istnieje?
    70 lat

    Tak na marginesie to wielu z was tutaj z pogarda wypowiada sie o Pedersenie. Z powodu stylu jego jazdy? Kontrowersji? Sam nie wiem A jednoczesnie wielbicie zawodnika z zaburzeniami i problemami wlasnej natury, ktory tak na prawde nie powinien jezdzic na zuzlu... takze tego. To juz nawet nie leci hipokryzja, nie wiem jak to wlasciwie ocenic...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •