Strona 33 z 315 PierwszyPierwszy ... 2331323334354383133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #1441
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    No cóż,wygląda na to,że w Toruniu na sensowne transfery będzie można liczyć tak co 4 lata przy okazji wyborów parlamentarnych. Ewentualnie częściej jeśli Pan Senator postanowi zaatakować fotel prezydenta miasta startując w wyborach samorządowych...

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic01 za jego przydatny post!

    Stev (27-10-2016)

  3. Powrót do góry    #1442
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Po co się pruć jak koronka? Poczekajmy jeszcze tydzień i będzie coś wiadomo.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Morciasz (28-10-2016)

  5. Powrót do góry    #1443
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    a weźcie Wy wszyscy idźcie na bulwar skoczych do Wisły
    może i będzie słabszy skład, no trudno tak bywa
    kto pamieta chyba sezon 2005 albo 2006 jak prawie wszystkie mecze sie konczyly 46-44 to byly emocje przed ostatnim biegiem pol palcow nie mialem ze nerwow i jakos sie udalo
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  6. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi stefan za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (27-10-2016), Malin017 (28-10-2016), mhsol (27-10-2016)

  7. Powrót do góry    #1444
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    No niestety, mocno się zdziwie, jeśli awansujecie do fazy Play off... dziwię się biernoscia waszych dzialaczy, bo nie wierzę, że nie szło dołożyć i wyciągnąć Przemka Pawlickiego z Gorzowa. ...

    Skład
    Holder
    Walasek
    Przedpelski
    Miedzinski
    Dziadek
    I juniorzy. ...
    Wygląda na papierze na prawdę słabo, baaa nawet bardzo słabo. ..jeśli Pawełek zanotuje regres formy po przejściu na wiek seniora to może być katastrofa. ...

    Bo na motoarenie powalczycie z każdym,ale na wyjeździe może być ciężko dobić gdziekolwiek do 38pkt. ..

    Nie możliwe że Termos jest tak ślepym gościem. ...przecież Walasek nie gwarantuje nic. ... lepiej już Gomolski. ..
    A Miedziak i Paweł? Obawiam się ze Paweł jest o klasę za Zmarzlikiem Dudkiem i Pawlickim
    Pawełek to taki lepszy obrazek Zengoty

    Koledzy z Torunia życzę bardzo ciekawego sezonu i walecznego Pawła Miedziaka i Walaska, oraz jakiegoś błysku juniorskiego

  8. Powrót do góry    #1445
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,797
    Kliknij i podziękuj
    584
    Podziękowania: 763 w 441 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Przecież to jest żenada top level, żeby klub z budżetem na poziomie 9 baniek miał jechać o utrzymanie...
    Sezon transferowy został rozegrany tak jak szkolona jest młodzież, czyli wcale.
    Wychodzi na to, że działacze byli pewni pozostania wszystkich. Nie było alternatywy od początku i jeden Vaculik wydymał nas tak, że zamiast jechać o medal będziemy klepać się cały rok o utrzymanie z biedną Czewą.
    Skład z Walaskim czy drugim Holderem na papierze nie zapewnia nawet kompletu wygranych na MA z teoretycznie słabszymi zespołami. Na wyjazdach to będzie drużyna ala Grudziądz 2016.
    Sezon transferowy oceniasz przed jego rozpoczęciem? Jesteś jasnowidzem czy narzekaczem? Może wstrzymaj sie chociaż ze swoim lamentem do czasu aż poznamy wszystkie składy. Natomiast to o co i jak będziemy jechać okaże się w okresie kwiecień - wrzesień 2017. zawsze mozesz jak Buszmen wybrać sobie inna drużynę do kibicowania.

  9. Powrót do góry    #1446
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Ba, powiedziałbym nawet, że na ocenę przyjdzie czas dopiero po jego zakończeniu.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  10. Powrót do góry    #1447
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Moze te 9 baniek to Termos ma na dwa sezony?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #1448
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Po 2007 roku też się przez pół zimy łudziłem, że przecież nie dadzą Polonii spaść

    Ktoś coś słuchał jednym uchem, że ktoś gdzieś wszedł zielonym stolikiem i teraz megalomania, że nikt Toruniowi nie da spaść. Dajcie spokój. Czewa też fajny stadion, sporo kibiców, ciekawy tor i jakoś wylecieli na rok na zbity pysk. Ale łudźcie się dalej.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  12. Powrót do góry    #1449
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Śmiać się z chce od czytania tych farmazonów. Znów się eldorado zrobiło, albo może Ekstraliga+. Poczekajmy do końca następnego sezonu i zakończenia procesu licencyjnego, może znów się w Toruniu ustawi kolejka skoczków i innych clownów szukających przytułku dla "odbudowy finansowej".
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (27-10-2016)

  14. Powrót do góry    #1450
    Użytkownik Awatar mariusz291
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Skoro klub doszedł do wniosku, że trzeba oszczędzać i w tym celu przebiera w zawodnikach, to ja też zamiast karnetu będę kupował bilety tylko na kilka wybranych meczy.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mariusz291 za jego przydatny post!

    Stev (28-10-2016)

  16. Powrót do góry    #1451
    Użytkownik Awatar wujek_sam
    Dołączył
    23-05-2009
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 48 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Po 2007 roku też się przez pół zimy łudziłem, że przecież nie dadzą Polonii spaść

    Ktoś coś słuchał jednym uchem, że ktoś gdzieś wszedł zielonym stolikiem i teraz megalomania, że nikt Toruniowi nie da spaść. Dajcie spokój. Czewa też fajny stadion, sporo kibiców, ciekawy tor i jakoś wylecieli na rok na zbity pysk. Ale łudźcie się dalej.
    Jaka megalomania? Jakie łudźcie się dalej? O tym że nie dadzą spaść Toruniowi pisałem tylko ja (sztuk jeden). I pisałem to z dużym przymrużeniem oka.
    Buszmen oczywiście miał rację, że nie będą się z nami pieścić. Ba, myślę że nawet spora grupa osób w środowisku byłaby bardzo rada gdybyśmy polecieli.
    Także nie sugeruj, że w wątku zaczął się jakiś płacz i megalomania.
    Ostatnio edytowane przez wujek_sam ; 27-10-2016 o 21:23

  17. Powrót do góry    #1452
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Nie no bez żartów, bierzcie tego Madsena i odjedźcie sezon chociaż udając, że walczycie o PO, bo aż się w to nie chce wierzyć. Drużyna z mistrzem i 4 zawodnikiem świata i dwoma teoretycznie solidnymi Polakami (w dodatku wychowankami) a tu się kroi walka o utrzymanie... Walasek?! Co to za pomysł! To już lepiej jakbyście Pieszczka ściągnęli jeśli naprawdę nie ma lepszych opcji.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  18. Powrót do góry    #1453
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ok, jak to byłeś tylko Ty, to zwracam reszcie honor
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Powrót do góry    #1454
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Faktem jest, że zawodników wartościowych na rynku brakuje, a ci nieliczni, którzy coś gwarantują swoją osobą bardzo się cenią. W sumie to nie ma się czemu dziwić.
    Rozumiem stanowisko klubu, że nie chce przepłacać za zawodnika ale z drugiej strony jakoś przecież trzeba zakontraktować skład, który gwarantuje jakikolwiek przyzwoity poziom rywalizacji w EE. A tutaj póki co porażka kompletna toruńskiego klubu staje się faktem.
    Nie chcieli przepłacać Vaculika, rozumiem ale nie stać nas nawet na Madsena? tego nie rozumiem ale nawet jeśli i tu przymrużę mocno oczy i zacznę szukać dalej, to ostatnie doniesienia w postaci Walaska można rozpatrywać chyba tylko w kategorii żart tej zimy.

    Niestety ale brak składu to brak wyników, brak wyników na przyzwoitym poziomie to puste trybuny na MA, puste trybuny, to brak sponsorów itp równia pochyła.

    Ja i tak kupię karnet, bo już taki jestem ale ilu jest takich gł.... w Toruniu? zapewne niewielu.
    Mecze o pozostanie w EE też mogą być zacięte i emocjonujące, nie takie rzeczy już przetrwaliśmy ale Walasek? Podpisywać z Gomólskim czy Pieszczkiem, który lubi MA i to piorunem, plus jakiś młody gniewny może być J. Holder i walczymy z Czewą i Grudziądzem, bo to teraz nasi główni rywale.

    Ale ciśnie mi się na usta jedno: panie Termiński, rzuca pan słowa na wiatr niczym obietnice wyborcze w rok wyborów (czyt. mocny jesteś tylko w g....), a faceta poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna. Póki co, to inni się cieszą, a pan robi dobrą minę do złej gry. Kiepsko, bardzo kiepsko.
    Ostatnio edytowane przez Howard ; 27-10-2016 o 22:07

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    Stev (27-10-2016), stone_gossard (27-10-2016)

  21. Powrót do góry    #1455
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    często tak jest że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ..........
    Jak czytam że w Toruniu jest pomysł na Walaska to odechciewa sie wszystkiego. Współczuje Wam.
    podpiszcie z Walaskiem na 5 lat i będziecie mieli mistrza głupoty, zawsze to coś
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 27-10-2016 o 22:09

  22. Powrót do góry    #1456
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    No niestety, mocno się zdziwie, jeśli awansujecie do fazy Play off... dziwię się biernoscia waszych dzialaczy, bo nie wierzę, że nie szło dołożyć i wyciągnąć Przemka Pawlickiego z Gorzowa. ...

    Skład
    Holder
    Walasek
    Przedpelski
    Miedzinski
    Dziadek
    I juniorzy. ...
    Wygląda na papierze na prawdę słabo, baaa nawet bardzo słabo. ..jeśli Pawełek zanotuje regres formy po przejściu na wiek seniora to może być katastrofa. ...

    Bo na motoarenie powalczycie z każdym,ale na wyjeździe może być ciężko dobić gdziekolwiek do 38pkt. ..
    A Ja się dziwię PawlickiTeam, że Gość z mojego miasta, z ,,tegorocznym doświadczeniem'' wypisuje takie rzeczy.
    Widać, że ,,życie'' Cię niczego nie nauczyło......
    Murowany MISTRZ 2016, a gdyby nie durna GKSŻ to otarłby się ten ,,mistrz'' o dwumecz z Orłem Łódź!
    Dlatego pozwólmy Im najpierw wyjechać na tor, później oceniajmy !

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    lego (28-10-2016), mhsol (28-10-2016)

  24. Powrót do góry    #1457
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    A ja bym sie nie zdziwil jakby z trojki Walasek,Przedpelski,Miedzinski to wlasnie Walasek byl najlepszy za rok.Kij wie czego się po nim spodziewać może to być od średniej 0,2 do 2,0. Ostatniego sezonu nie bral bym na powaznie bo jechał znów w klubie który wisi mu siano

  25. Powrót do góry    #1458
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Jak to się ku*wa stało, że 3 tygodnie Panowie z GetWell chcieli przedłużać umowę z jednym z najdrozszych zawodników w lidze, a teraz nie mają pieniędzy na Madsena i dają się przebić Włókniarzowi O co tutaj chodzi ?

    Jak mamy brać tego janusza speedway'a el Walaska, który własną Falubazową matke wielokrotnie sprzedawał jak rumunke na niemieckiej budowie za kilka srebrników, to weźmy już tego Jacka i Lamberta, niech rywalizują o skład. Liczmy się z barażem. Mocniejsza na papierze Unia się w nim w tym roku znalazła.

  26. Powrót do góry    #1459
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Trzeba chyba odpuscic sobie ten watek,bo na spokojnie sie tego placzu czytac nie da.
    Do Buszmena ktory dostaje orgazmu za kazdym razem jak ma okazje napluc na klub i zawodnikow juz przywyklem,ale cos mi sie zdaje,ze ostatnio zarejestrowalo sie kiku jego siusiakow a to juz przestalo byc zabawne.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mhsol (28-10-2016)

  28. Powrót do góry    #1460
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Ciekawe te wasze wpisy, ale ciągle miele się to wszystko wokół jednego nazwiska a brzmi ono NIKT NIC NIE WIE na tym forum.

    Ja jednak trochę inaczej.
    Jak czytam te rewelacje o składzie, miejscu w lidze w roku 2017 to zastanawiam się czy co sezon musi być to samo.
    I nie chodzi mi o to aby nie gadać o tej czy innej sprawie, ale ton w jakim to się dzieje jest zawsze ten sam. Czyli generalnie nie mamy szans, walczymy o nic.
    W zasadzie co sezon zawodnicy są bez sprzętu, ambicji, spasieni zimową dietą, a życie wszystko weryfikuje i jest zupełnie inaczej.

    Jak na mój gust to trzeba poczekać na ogłoszenie składu. Przypominam, że żaden zawodnik zmieniający klub jeszcze nic nie mógł podpisać.
    Mówi się o wielu zawodnikach, ale ten sezon pokazał, że punktowych pewniaków nie ma, tak jak nie ma pewnych outsiderów

    Że przypomnę tylko jak to Holder Chris był zimą za gruby, za wolno się ruszał, a stał się zawodnikiem w 90% skutecznym jak za najlepszych lat
    Z kolei Paweł na którego wszyscy liczyli, nie odnalazł się w plejadzie gwiazd i niby spuścił z punktowego tonu, ale tak naprawdę zrobił swoje, czyli tak jak zakładano punktował na juniorach (na seniorów w roku 2016 nie miał sprzętu) i nic nie pokazał indywidualnie.

    Dla mnie te dwa przypadki pokazują jak żużel jest nieprzewidywalny.

    Ja nie wiem czy można zaryzykować Jacka Holdera czy innego młodzieniaszka. To nie te czasy co 20 lat temu, że przyjeżdżał młokos z dobrym sprzętem i jak Sullivan jechał na poziomie 2,5 pkt na bieg w inauguracyjnym sezonie.
    Dziś każdy ma sprzęt na poziomie takim na jaki go stać, ale jest to sprzęt nieprzewidywalny, bo mam wrażenie, że nawet sami tunerzy nie wiedzą co im się uda stworzyć na nowy sezon. Dlatego zawodnicy spoza top 10 może 15 sami chyba nie wiedzą co ich czeka w kolejnym sezonie.

    Dlatego spokojnie poczekajmy na to kto będzie u nas jeździł i jak zawodnicy wejdą w sezon. Ja przestałem się tymi transferami emocjonować jak pewniakiem informatora był Pedersen. I argumentacja na tamten czas była logiczna. A co z tego wyjdzie tak naprawdę nie wiadomo. A jak już będziemy wiedzieli poczekajmy chociaż na pierwsze starty naszych riderów zanim zaczniemy oceniać ich możliwości.
    Przecież nikt nie da sobie obciąć palca, że Miedziak nie wystrzeli na 2,5 pkt. Przypomnę tylko u schyłku kariery Sawinę w Bydzi gdy trafił silnik który zrobił z niego lidera zespołu i to na dwa lata. Sawka sam się chyba wówczas zdziwił że jest taki dobry.

    Z drugiej strony życie pokazało, że był żużel w Toruniu przed Gollobem, z Gollobem i po Gollobie.
    Dlatego nikt nie zabroni właścicielowi zakontraktować dowolnego zawodnika, bo to w końcu jego kasa i jego decyzje.
    My jedynie możemy wyrażać swoją sympatię lub antypatię i myślę, że względem każdego zawodnika rozkłada się to wszystko pół na pół, dlatego główny decydent bierze to na swoje ryzyko i choć pewnie zwraca uwagę na ilość kibiców na trybunach to nic poza tym elementem z naszej strony go nie obchodzi.

    PS1. Ja osobiście chciałbym jakiegoś młodziaka i wcale nie musimy jechać w play-off, ale mamy o nie walczyć i gdy przegramy tę walkę tak jak w tym roku Rybnik czy Grudziądz to pretensji miał nie będę. Liczę jednak że odkryjemy talent na miarę Sullivana, Warda czy tego z którym daliśmy ciała Fricka i będziemy mieli ridera na zmianę za Hancocka i Miedziaka.
    PS2. Interesuje mnie też co się dzieje z Hancockiem, bo obsadzane jest jedno miejsce, a przecież "UeSAńczyk" jeszcze nie podpisał
    PS3. Bardzo jestem ciekaw czy trener wszech-czasów wprowadzi Gdańsk do ekstralipy. W końcu będzie miał władzę jakiej nigdy nie miał.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Penhall (27-10-2016), kingpin (28-10-2016), mhsol (28-10-2016)

  30. Powrót do góry    #1461
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    990
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Jak to się ku*wa stało, że 3 tygodnie Panowie z GetWell chcieli przedłużać umowę z jednym z najdrozszych zawodników w lidze, a teraz nie mają pieniędzy na Madsena i dają się przebić Włókniarzowi O co tutaj chodzi ?
    Bo do Torunia zawodnicy walą drzwiami i oknami. Jak Madsen odmówi to Termos ma innych 4 chętnych

    PS: A już tak na poważnie to Toruń ma 2 opcje: albo bierze Nikodema który robi 1,98 pkt/bieg i mówi się że to jego najgorszy sezon w elidze i walczycie o PO, albo bierzeciecie jakiegoś MJJ, Jacka, Lamberta, Gomólskiego i walczycie o utrzymanie.
    Ostatnio edytowane przez STRZELBA POWER ; 27-10-2016 o 23:13

  31. Powrót do góry    #1462
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Trzeba chyba odpuscic sobie ten watek,bo na spokojnie sie tego placzu czytac nie da.
    Do Buszmena ktory dostaje orgazmu za kazdym razem jak ma okazje napluc na klub i zawodnikow juz przywyklem,ale cos mi sie zdaje,ze ostatnio zarejestrowalo sie kiku jego siusiakow a to juz przestalo byc zabawne.
    Nie ma płaczu - jak ktoś wspomniał wyżej, chodziłem na Smitha i Puszakowskiego w 05, byłem na barażu z Ostrowem w 06. Najważniejszy jest był, jest i bedzie Apator, moge nawet chodzić na 2 ligę.

    Sport wszystko zweryfikuję, do marca sportu nie ma, więc możemy dywagować. Bo skoro właściciel Termiński jasno i publicznie zapowiada - jedziemy o finał. Skoro składa oferte, podobno bardzo dobrą Vaculikowi, a potem z tego wszystkiego wychodzi, że przegrywamy WSZYSTKICH zawodników których chcieliśmy - Vaca, Kołodzieja, Iversena, a dziś czytam, że moglibyśmy mieć mocno perspektywicznego i profesjonalnego Madsena, ale Włókniarz, który miesiac temu nie miał pieniedzy na jazde w Ekstralidze daje mu lepszą oferta - no to jestem lekko zdziwiony.

    Niech powiedzą - nie mamy pieniędzy. Zrozumiem, ważniejsza jest płynność i wypłacalność, jestem za to Termińskiemu bardzo wdzięczny. Przyjdą słabsze sezony, nie ma problemu. Ale na co ta szopka ?

    Skład - Holder Hancock Miedziak Paweł Walasek - otrze się o baraż. I jestem skłonny się dziś o to założyć (ale jako biedny student tylko o dobrą wódeczke . I nie obrzucam nikogo błotem, to jest realna ocena składów na papierze.

  32. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Howard (27-10-2016), snoopski (27-10-2016), wujek_sam (28-10-2016)

  33. Powrót do góry    #1463
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2016
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Widziałem wyzej, że ktos napisał "był zuzel przed Gollobem, był z Gollobem i jest po.." czy coś takiego
    Zaraz zastrzegam, ze w krótce będzie także żużel z Stalkowskim oj bedzie bolalo trochi jak slynny "TYFUS" będzie nam punkty robil ..

  34. Powrót do góry    #1464
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    ....Bo skoro właściciel Termiński jasno i publicznie zapowiada - jedziemy o finał. Skoro składa oferte, podobno bardzo dobrą Vaculikowi, a potem z tego wszystkiego wychodzi, że przegrywamy WSZYSTKICH zawodników których chcieliśmy - Vaca, Kołodzieja, Iversena, a dziś czytam, że moglibyśmy mieć mocno perspektywicznego i profesjonalnego Madsena, ale Włókniarz, który miesiac temu nie miał pieniedzy na jazde w Ekstralidze daje mu lepszą oferta - no to jestem lekko zdziwiony.

    Niech powiedzą - nie mamy pieniędzy. Zrozumiem, ważniejsza jest płynność i wypłacalność, jestem za to Termińskiemu bardzo wdzięczny. Przyjdą słabsze sezony, nie ma problemu. Ale na co ta szopka ?
    i proponuję podkreślić to wężykiem !!! szacun kolego.

  35. Powrót do góry    #1465
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Trzeba chyba odpuscic sobie ten watek,bo na spokojnie sie tego placzu czytac nie da.
    Do Buszmena ktory dostaje orgazmu za kazdym razem jak ma okazje napluc na klub i zawodnikow juz przywyklem,ale cos mi sie zdaje,ze ostatnio zarejestrowalo sie kiku jego siusiakow a to juz przestalo byc zabawne.
    Możesz wskazać, w którym to miejscu, ja pluję na klub? Czy stwierdzenie, że ten skład (proponowany) nie jest żadnym gwarantem utrzymania, bo "odrzuceni" zawodnicy wzmocnią biedniejsze kluby, to już plucie? Ja się tym nie ekscytuję, ale trudno się dziwić ludziom, którym komunikuje się, że wzmocnienia mają być pokroju Walaska. A i na juniorce nie pachnie niczym. Być może ktoś wierzy w ten rzekomy potencjał-widmo Krakowiaka, ale ja bym skromnie wziął pod uwagę, że równie dobrze ten zawodnik może zaliczyć kilka przedsezonowych gleb i zwinąć manatki. I to jest moim zdaniem większy problem, bo biorąc Jacka, to wcale nie jest taki głupi pomysł, ale jednak bardzo ryzykowny. Jedna kontuzja i robi się ciężko.

    A to, że wielu zawodników odrzuca opcję startów w Toruniu nie ze względów finansowych też raczej nie jest dobrym objawem. I nie wiem, czy pisanie o tym, to zaraz plucie.

    ps. Stalkowski a Bober to przepaść. Zarówno sportowa (co tam Stalkowski pokazał w tym 2017? W zasadzie nic, tyle tylko, że jakaś smykałka jest ale punktów za wiele nie było) jak i organizacyjna. Być może WG jest trudnym człowiekiem, a raczej na pewno jest. Ale no jednak zachowanie tej dwójki młodych "gwiazd" też jest dyskusyjne.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 27-10-2016 o 23:46
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #1466
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 129 w 86 postach
    A ja tak sobie myślę, że Nicki to jeszcze wyląduje w Toruniu i to za przysłowiową złotówkę. Skoro podobno się ceni na 600 tysięcy za podpis, to i Włókniarz i ROW skompletują sobie składy, a przecież gdzieś podpisać musi (oczywiście jako zmiennik za Grzegorza W.)

  37. Powrót do góry    #1467
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No to jest generalnie najbardziej logiczne rozwiązanie, jakby odrzucić wszystkie animozje, kwestie relacji itd. Ale to jest jednak raczej niewykonalne i nie nastąpi. Nicki w tym roku znalazł się w wyjątkowo trudnej sytuacji. Chociaż wydatki mu chyba spadną...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Powrót do góry    #1468
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Jak to powiadają politycy?W polityce nigdy nie mów nigdy.Ciekawe czy pewien dun już jest po przeprosinach.

  39. Powrót do góry    #1469
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    A ja uważam że pomysł z Bradym i Jackiem H plus Walasek to jest b dobry pomysł. Cała trójka zawodników przy dobrych wiatraczki jest w stanie pojechać na 1.6-1.9 pkt a to już prawie poziom tegorocznej formy Vaculika. Śmiem twierdzić że w takiej konfiguracji Miedziak będzie mieć problem z załapaniem się do składu. Może być bardzo ciekawie i perspektywistycznie

  40. Powrót do góry    #1470
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    990
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    A ja tak sobie myślę, że Nicki to jeszcze wyląduje w Toruniu i to za przysłowiową złotówkę. Skoro podobno się ceni na 600 tysięcy za podpis, to i Włókniarz i ROW skompletują sobie składy, a przecież gdzieś podpisać musi (oczywiście jako zmiennik za Grzegorza W.)
    Nicki jak Nicki, ale Helenka też swoje potrzeby ma

  41. Powrót do góry    #1471
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach

    Question

    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    A ja tak sobie myślę, że Nicki to jeszcze wyląduje w Toruniu i to za przysłowiową złotówkę. Skoro podobno się ceni na 600 tysięcy za podpis, to i Włókniarz i ROW skompletują sobie składy, a przecież gdzieś podpisać musi (oczywiście jako zmiennik za Grzegorza W.)
    https://www.youtube.com/watch?v=anSpErHf_jI

    Holder + Hancock + Gajewski + Walasek. Bardzo mocno anty-Pedersenowo. To się nie może udać

  42. Powrót do góry    #1472
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ale to już chyba nieaktualne?
    ps. Kurtz to talent, ale 1.9 to on nie robił w NICE PLŻ. W Anglii cały sezon przejeździł na parzystych i trochę nawet na rezerwie. 1.9 to abstrakcja. To samo tyczy się Jacka. Naprawdę optymistyczne myślenie. Prędzej Łogaczow tyle zrobi niż każdy z w/w.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 28-10-2016 o 00:03
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Yozayan (28-10-2016), lego (28-10-2016)

  44. Powrót do góry    #1473
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    generalnie chwalono atmosfere a to zawsze skutkuje lepsza jazda calego zespolu.
    z powerem tego spirytu nie bedzie.

    Ja bym nie zaryzykowal zatrudniania dzika.

    paradoksalnie jazda z jedna dziura w seniorskim skladzie moze wykrzesac wiecej z takiego np Miedziaka.

    ps. wezcie edka mazura
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #1474
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Ale skąd to wiesz? Kołodziej w Lesznie jak się pojawił też nikt nie zakładał 2.5 pkt na bieg tylko około 2. A jak wyszło odjechał sezon życia itd.
    Tak samo może być z mlodziakami pierwsze mecze kupa a potem
    nauczeni realiów mogą być gwiazdami ligi a na pewno któryś z tych Australijczyków w przyszłości się nią stanie. Pytanie tylko który

  46. Powrót do góry    #1475
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    A ja uważam że pomysł z Bradym i Jackiem H plus Walasek to jest b dobry pomysł. Cała trójka zawodników przy dobrych wiatraczki jest w stanie pojechać na 1.6-1.9 pkt a to już prawie poziom tegorocznej formy Vaculika. Śmiem twierdzić że w takiej konfiguracji Miedziak będzie mieć problem z załapaniem się do składu. Może być bardzo ciekawie i perspektywistycznie
    Ale że w sumie?


    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/640...podjac-decyzje

    Madsen już zdecydował... przy pomocy Cieślaka więc to raczej nie Toruń..

  47. Powrót do góry    #1476
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Nicki jak Nicki, ale Helenka też swoje potrzeby ma
    Niech sobie ma, ten związek to już przeszłość Świniak wróci do porządnego ścigania!
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #1477
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Sprzęt od Flemminga też mu zaczął jechać, ale jednak kontuzja paskudna, a on młodzieniaszkiem nie jest. I to jest ryzyko.
    Ale w Toruniu angażu nie dostanie (wg mnie), zaś liderowanie gdzieś w Rybniku czy Częstochowie, powinno mu służyć lepiej niż jazda w Lesznie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Powrót do góry    #1478
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Niech sobie ma, ten związek to już przeszłość Świniak wróci do porządnego ścigania!
    Że jak to ? Helenę rzucił ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  50. Powrót do góry    #1479
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Może tak, może nie. Ja bym taki pewny nie był.
    Pedersen, Jonsson, Madsen, Ułamek, Musielak, Polis, Gruchalski (Dróżdż?), to tak dużo gorzej niż np. Hancock Holder Holder Paweł Miedziński IKS i Krakowiak? Mam wątpliwości. Pomarzyć chyba można co ?

    Nie skazuje ekipy Termińskiego na spadek, ale tak kategorycznie bym tego nie wykluczał na zasadzie "bo jest Czewa", albo "bo i tak nas zaproszą" (to w ogóle bezczelne myślenie).
    Nie trudno zgadnąć, że tylko o tym marzysz.
    !Adrian walcz!

  51. Powrót do góry    #1480
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    990
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Że jak to ? Helenę rzucił ?
    Faktycznie, teraz sprawdziłem i nie są już razem.... szit, nie mógł tak z pół roku wcześniej? Byłbyby play offy nie no, Nicki bez Helenki to 2,2 pkt/bieg w elidze

  52. Powrót do góry    #1481
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Nie ma płaczu - jak ktoś wspomniał wyżej, chodziłem na Smitha i Puszakowskiego w 05, byłem na barażu z Ostrowem w 06. Najważniejszy jest był, jest i bedzie Apator, moge nawet chodzić na 2 ligę.

    Sport wszystko zweryfikuję, do marca sportu nie ma, więc możemy dywagować. Bo skoro właściciel Termiński jasno i publicznie zapowiada - jedziemy o finał. Skoro składa oferte, podobno bardzo dobrą Vaculikowi, a potem z tego wszystkiego wychodzi, że przegrywamy WSZYSTKICH zawodników których chcieliśmy - Vaca, Kołodzieja, Iversena, a dziś czytam, że moglibyśmy mieć mocno perspektywicznego i profesjonalnego Madsena, ale Włókniarz, który miesiac temu nie miał pieniedzy na jazde w Ekstralidze daje mu lepszą oferta - no to jestem lekko zdziwiony.

    Niech powiedzą - nie mamy pieniędzy. Zrozumiem, ważniejsza jest płynność i wypłacalność, jestem za to Termińskiemu bardzo wdzięczny. Przyjdą słabsze sezony, nie ma problemu. Ale na co ta szopka ?

    Skład - Holder Hancock Miedziak Paweł Walasek - otrze się o baraż. I jestem skłonny się dziś o to założyć (ale jako biedny student tylko o dobrą wódeczke . I nie obrzucam nikogo błotem, to jest realna ocena składów na papierze.

    Nie chodzi o wskazywanie kogos palcem,ale niektorzy przechodza samych siebie.
    Od lat jednym z glownych zarzutow jest brak checi zaryzykowania z kims mlodym.
    Wylapywalismy takich,dostawali u nas kontrakty i po roku uciekali do innych klubow,
    bo chcieli jezdzic.
    Teraz jak sezon transferowy ulozyl sie dla nas niby niekorzystnie,jeden z drugim strasza,ze
    karentu nie kupia,mecze beda odpuszczac,bo Termos obiecal im walke o zloto a Holder junior tego nie gwarantuje.
    No ludzie,toc to poczatki schizofrenii.


    O Terminskim dawno temu pisalem,ze powinien sie zamknac.
    Najlepiej razem z Wladkiem w lesniczowce i dac pracowac ludziom
    ktorzy znaja sie na rzeczy i nie klapia jezorem jak baba na targu.
    Nie posluchal i dlatego bedzie mial na trybunach ze czterech sfochowanych
    forumowiczow mniej.Pewnie jakos to przezyje.Tak jedna jak i druga strona.
    Osobiscie karnet znowu kupie,choc sam skorzystam z niego pewnie ze dwa-trzy razy.
    Nie jestem kibicem Karwana,Karkosika czy Terminskiego a szowinistycznym kibicem Apatora Torun czy jak kto woli,Stali.
    Wiekszosc z nas rozlicza ex-prezesa z wypowiedzianych slow a powinni z wynikow i kondycji finansowej.
    Mniejsza z tym,mamy takie prawo.W koncu od tego jest martwy sezon.
    Zapominamy jednak,ze szanowny pan Senator wypowiadal slowa o zlocie byc moze w innej rzeczywistosci.
    I tu klania sie klapanie jezorem,ktore nie tylko z Terminskiego robi malo powaznego goscia.
    Tak dlugo jak nie ma 100% pewnosci,tak dlugo powinien sie wstrzymac z belkotem.Proste.

    Teraz kilka wnioskow na podstawie piekarni.
    Na poczatek teza,ze w Toruniu nikt nie chce jezdzic,bo Terminski jest be.Gowno prawda.Chodzi o cos innego.
    Nasi sparzyli sie na Griszy.Chodzily sluchy,ze Rusek 80% wynegocjowanego kontraktu otrzymal przed sezonem.
    Odbilo nam sie to czkawka i dlatego od tego czasu, choc proponuja godne pieniadze,klada nacisk na punktowke.
    To ich podejrzewam szczegolnie w tym sezonie zgubilo,ale sa w tym konsekwentni.
    Chodza tez sluchy,ze Vaculik nie zachowal sie jednak tak honorowo jak to w mediach pokazuja.
    Jeszcze na dlugo przed finalem zapewnial,ze chce zostac w Toruniu i przedstawil oferte ktora klub po malych negocjacjach
    zaakceptowal.Stad te zapewnienia,ze zostaly male szczegoly do dogrania i Martin zostaje w Toruniu.Nasi byli o tym naprawde przekonani.
    Co sie moglo zmienic? W sierpniu,kiedy zapewnial,ze chce zostac Termos Vaculikowi nie przeszkadzal a we wrzesniu zaczal przeszkadzac?
    A moze dostal w innym klubie nieco wiecej w tym sporo wiecej za podpis?Zagadka na dlugie zimowe wieczory.
    To ,ze dotrzymal slowa i oficjalnie poinformowal klub do jakiejs tam daty , to bardzo szlachetnie z jego strony ale niech sie pier.....li.
    Na alternatywy bylo juz raczej za pozno,bo nie sadze aby nasi wyciagneli kogos z kapelusza.Z potencjalnymi liderami zaczyna sie rozmawiac najpozniej w polowie sezonu
    a nie we wrzesniu.Wbrew opinii,wiekszosc zuzlowcow dotrzymuje danego slowa i tylko niektore elementy daja sie skusic
    pomimo tego ,ze juz z kims uscisneli sobie dlonie.
    Poza tym, z co do zasady sluszna polityka wynagradzania zawodnikow tez stoimy czesto na straconej pozycji.
    Zawodnikom pieniadze nie smierdza,wiec jak maja przytulic podobne pieniadze,to wola je przytulic w klubie gdzie polowe z nich lub nawet wiecej
    przytula jeszcze przed sezonem.Niektorzy potrafia skasowac nawet ponad banke zanim zawarcza motocykle.600-800.000 za podpis + sponsorzy indywidualni na GP.
    Z taka kasa na koncie,na punktowke moga czekac nawet do zakonczenia sezonu,bo na bierzace wydatki zarobia w Szwecji,Angli,GP czy SEC.
    Dlatego niektorzy sie dziwia,ze kluby ktore nie placa na bierzaca nie maja problemow z zatrzymaniem swoich gwiazd lub kontraktowanie kolejnej a jeden z solidniejszych platnikow musi
    sie licytowac o Madsena.
    Pytam sie,co w tym dziwnego?Ja tez bym wolal skasowac wiekszosc kontraktu przed sezonem niz miec placone w 18 ratach.
    Jezeli uwazacie ,ze taka polityka naszego klubu jest bledem,to piszcie o tym a nie,ze zawodnik X woli Czestochowe,Leszno,Rybnik czy Gorzow,bo Terminski to cham.
    Oni wola wieksza kase przed sezonem,po prostu.
    Inni tez kalkuluja z kim beda w jednej druzynie.
    Opcja lidera teoretycznie daje szanse na wiekszy zarobek,bo dostanie do pary juniora a nie np.Holdera czy Pawla.
    Sentymentow nie ma,bo byc nie moze,a jak wygladaja negocjacje mozemy sie przekonac chocby na podstawie informacji o Boberze.
    Wczoraj byl w Toruniu,dzis byl zawodnikiem Falubazu a jutro podpisze we Wroclawiu.
    Klasyka.
    Tym bardziej dziwi mnie gadatliwosc Termosa,bo siedzi w samym centrum a chyba zapomina jak to funkcjonuje.
    Przeciez oprocz walki o zloto,juz po odejsciu Vaculika zapewnial,ze jest po slowie z zawodnikiem ktory go zastapi.
    Chyba nie mial na mysli Jacka Holdera.

    Walasek.
    Jego ewentualny kontrakt ma dwa oblicza.
    Pierwszy to solidny senior,w co niewielu wierzy,ja tak.
    Druga nie mniej wazna,Polak.
    Majac tylko wymaganych dwoch ziomkow w skladzie,narazamy sie na katastrofe.
    Kontuzja jednego z nich nie daja nam zadnego pola manewru.
    Przy trzech Polakach jestesmy bezpieczniejsi,bo za kazdego zawodnika kontuzjowanego
    wskakuje np.Holder junior.To ma sens,oczywiscie pod warunkiem,ze
    Greg cos w sezonie pokaze.Wierze,ze tak.
    Z Madsenem pole manewru byloby ograniczone do zastepstwa ktoregos z obcokrajowcow.

    Sam nie wiem co nas czeka za tydzien lub dwa jak wszystkie zespoly, w tym rowniez my, oglosza sklady.Nie wiem tez
    na co bedzie nas stac,to zweryfikuje sezon.
    Ale zamiast placzu wolalbym podyskutowac o tym czy polityka naszego klubu jest sluszna czy nie.
    Czy dzialacze wystawieni przez Martina powinni odejsc od zasady duze pieniadze ale na torze w imie zakontraktowania
    jakiejs petardy czy moze pozostac konsekwentni nawet kosztem braku PO.
    Sam nie wiem co byloby lepsze,ale wiem ,ze kibic ktory odwraca sie od druzyny tylko dlatego ,ze ta moze bic sie
    o utrzymanie powinien zajac sie czyms innym,np. szydelkowaniem.

    ps.
    Buszmen,
    o Twoim podejsciu do klubu z zawodnikow dyskutowal nie bede.
    Jak napisalem,przywyklem.
    O wszystkim tylko nie o KS-ie.
    Wybacz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-10-2016 o 08:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  53. Już 13 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Adasko68 (28-10-2016), Howard (28-10-2016), Lipa_PL (29-10-2016), el_kwas (28-10-2016), harvey (28-10-2016), mhsol (28-10-2016), młody_piernik (28-10-2016), never_mind (28-10-2016), peper (28-10-2016), slimac (28-10-2016), snoopski (28-10-2016), stone_gossard (28-10-2016), zabovsky (28-10-2016)

  54. Powrót do góry    #1482
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Politykę finansową klubu do tej pory uznawałem za bardzo dobrą. Jeśli jednak ma ona prowadzić do zatrudnienia Walaska i Jacka Holdera jako podstawowych zawodników to... gdzie popełniono błąd? Emerytowany zawodnik, który od lat nie przejechał w elidze porządnego sezonu i chłopak, którego największym atutem jest chyba pochodzenie od tych samych rodziców co nasza gwiazda. Jack ani nie jest obecnie choćby solidnym żużlowcem ani nawet wybitnie obiecującym materiałem na takiego. Przekleństwo MA polega na tym, że nie możemy sobie pozwolić na wzięcie byle jakiego startowca, który po spasowaniu z torem będzie robił przyzwoite punkty. Gollob miał rację, że byle kto i byle jak tutaj nie pojedzie.

    Świat się wali, marzę o Madsenie!

  55. Powrót do góry    #1483
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2014
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Trzeba chyba odpuscic sobie ten watek,bo na spokojnie sie tego placzu czytac nie da.
    Do Buszmena ktory dostaje orgazmu za kazdym razem jak ma okazje napluc na klub i zawodnikow juz przywyklem,ale cos mi sie zdaje,ze ostatnio zarejestrowalo sie kiku jego siusiakow a to juz przestalo byc zabawne.
    To!

    Wątek sąsiadów zza miedzy przeglądam najczęściej bo zapewnia mi najlepszą rozrywkę. Nie zakontraktowali Madsena bo pewnie zawołał sobie pieniędzy na poziomie Vaculika i już połowa dostaje spazmów, "że spadek!", "że jak tak może być, że tyle kasy i taki skład!!!??"

    Mistrz świata i 4 zawodnik świata, jeden z topowych juniorów w roli seniora, wyrobnik Miedziński i Walasek, który, zaprawdę powiadam Wam, zaskoczy jak dostanie szansę. Z juniorką każdy ma problem a moim zdaniem akurat IKS papiery na jazdę ma. Dorzucą jakiegoś młodego wilczka głodnego jazdy i będzie git. Odważę się nawet napisać, że na MA Apator może być nie do ugryzienia. I z tego za pamiętam to Grudziądz wygrywając u siebie wszystkie spotkania prawie wjechał w zeszłym roku do PO. Także zluzujcie poślady bracia mniejsi bo w tej chwili ani Czewa ani Rybnik nie stanowią dla Was zagrożenia.

    A nawet gdybyście mieli spaść (w co nie wierzę) to I liga nie jest taka zła, może nawet na derby się załapiemy

  56. Powrót do góry    #1484
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez macasm Zobacz posta
    Odważę się nawet napisać, że na MA Apator może być nie do ugryzienia. I z tego za pamiętam to Grudziądz wygrywając u siebie wszystkie spotkania prawie wjechał w zeszłym roku do PO. zluzujcie
    Zgadzam się, tyle że Grudziadz buduje skład na średnich zawodnikach ale kontraktowanych z głową - ich atuty pasują idealnie do tego dziwnego betonu. Walasek w całej karierze nie odjechał na MotoAerenie chyba ani jednego bardzo dobrego meczu. Jakim cudem miałoby się to "na starość" zmienić? Jego styl kompletnie nie gra z geometrią tego toru.

    Do tego Miedziak dołujący także na własnych śmieciach i brak punktujących juniorów - z takim składem naprawdę znajdujemy się na granicy pozwalającej na powalczenie w meczach u siebie.

  57. Powrót do góry    #1485
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach

    ogólna lipa

    Na juniorce wszyscy mają padakę. Nawet Drabik ligi nie zwojuje bo nie wiadomo jak po kontuzji będzie jezdził i długim rozbracie od żużla. Opcja z Madsenem nie byłaby zła choć to nie jest zawodnik wysokich lotów szczególnie z zawodnikami z Topu. Walasek to już prawdziwy emeryt, moim zdaniem nie gwarantuje większej zdobyczy niż Miedziak. W Nice lidze jakoś mu szło ale każdy rozgarnięty kibić wie jaka to przepaść między ligami. Z Kołodziejem pewnie lipa. Nie wiem jak z Maxem Fricke. Chłopak sie rozwinął w Rybniku, stać go na dobre starty przy odpowiednich inwestycjach. Ogólnie na rynku straszna posucha, dawno już tak nie było.
    Najlepsi Z Najlepszych.......................... Tylko Apator DMP 1986

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •