Strona 315 z 315 PierwszyPierwszy ... 215265305313314315
Pokaż wyniki od 14,131 do 14,161 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #14131
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    BSI wybroniło się dzikusami, 9 i 10 miejsce jak rok temu (czyli można oczekiwać że za rok również te dwa miejsca dostaną) i dwóch najbardziej utytułowanych obecnie jeżdżących zawodników.

    Iversen pokrzywdzony, no ale chyba nie dałoby się obronić pominięcia Vaculika przy uwzględnianiu Holdera.
    Do tych dzikusów nie ma jak się przyczepić, Holder nie dostał za zasługi, a za miejsce, jak rok temu Janowski, jest Vaculik, bo zawsze 9 zawodnik dostaje, no i dwóch wielkich mistrzów których kontuzje wyeliminowały z cyklu.

  2. Powrót do góry    #14132
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Frątczak od początku kabluje Ostafowi, więc raczej nie chodzi o to że teraz stwierdził, że czarny PR jest niepotrzebny.
    Co do MJJa to bodajże, nie Ostaf tylko Puka wczoraj popełnił artykuł na jego temat. W sumie rośnie Ostafowi groźny konkurent - jeszcze mniej wie i z wymyślaniem też nie ma hamulców.
    Podsumowując trochę szkoda, że Duńczyk nie podjął się walki o skład - jego sprawa, choć z drugiej strony nie wiadomo czy jeszcze tyle kasy w klubie zostało żeby go trzymać?!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    Semen (01-11-2017)

  4. Powrót do góry    #14133
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Jeśli Walasek odejdzie, to jednak jakiegoś zawodnika na głębszą rezerwę przydałoby by się jeszcze dokoptowac. Tak na spokojnie przy pierwszym wiosennym okienku transferowym. Z drugiej strony zostajemy z zaledwie dwoma polskimi seniorami a młodzież w zaden sposób nie jest w stanie ich zastąpić.

  5. Powrót do góry    #14134
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jeśli Walasek odejdzie, to jednak jakiegoś zawodnika na głębszą rezerwę przydałoby by się jeszcze dokoptowac. Tak na spokojnie przy pierwszym wiosennym okienku transferowym. Z drugiej strony zostajemy z zaledwie dwoma polskimi seniorami a młodzież w zaden sposób nie jest w stanie ich zastąpić.
    Ale Jack jest w stanie.
    !Adrian walcz!

  6. Powrót do góry    #14135
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jeśli Walasek odejdzie, to jednak jakiegoś zawodnika na głębszą rezerwę przydałoby by się jeszcze dokoptowac. Tak na spokojnie przy pierwszym wiosennym okienku transferowym. Z drugiej strony zostajemy z zaledwie dwoma polskimi seniorami a młodzież w zaden sposób nie jest w stanie ich zastąpić.
    Co z perełkami którymi ma zająć się Holder?
    Znowu podpiszemy, puścimy w świat i tyle ich widzieli?
    Jak już chcą wziąć pod opiekę jakieś talenty to najlepszy z nich niech posmakuje elipy.

  7. Powrót do góry    #14136
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Frątczak od początku kabluje Ostafowi, więc raczej nie chodzi o to że teraz stwierdził, że czarny PR jest niepotrzebny.
    Co do MJJa to bodajże, nie Ostaf tylko Puka wczoraj popełnił artykuł na jego temat. W sumie rośnie Ostafowi groźny konkurent - jeszcze mniej wie i z wymyślaniem też nie ma hamulców.
    Podsumowując trochę szkoda, że Duńczyk nie podjął się walki o skład - jego sprawa, choć z drugiej strony nie wiadomo czy jeszcze tyle kasy w klubie zostało żeby go trzymać?!
    Dziwne by było gdyby został walczyć o skład (bez kontuzji by do tego składu nie wskoczył), w sytuacji, w której w co najmniej dwóch klubach miałby pewne miejsce w składzie.

    Klub może powinien sprawdzić temat Kędziory, którego mogą z Włókniarza wykopać. Może by ogarnął nasz tor, i niektórych zawodników, a Frątczak by zajmował się tymi swoimi wartościami dodanymi, taktyką i takie tam. To mógłby być udany duet.
    Ostatnio edytowane przez 1marcin60 ; 01-11-2017 o 19:21

  8. Powrót do góry    #14137
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Dziwne by było gdyby został walczyć o skład (bez kontuzji by do tego składu nie wskoczył), w sytuacji, w której w co najmniej dwóch klubach miałby pewne miejsce w składzie.

    Klub może powinien sprawdzić temat Kędziory, którego mogą z Włókniarza wykopać. Może by ogarnął nasz tor, i niektórych zawodników, a Frątczak by zajmował się tymi swoimi wartościami dodanymi, taktyką i takie tam. To mógłby być udany duet.
    Nie wiadomo w jakiej formie będzie Holder za rok (mam nadzieję, że w dobrej), nie wiadomo jak kontuzja Iversena (raczej niegroźna) - jakieś tam znaki zapytania są, więc MJJ mógł spróbować. Skoro stwierdzi, że nie ma szans z Holderem lub też nie chce w razie czego czekać - to trudno. Z drugiej strony tak jak pisałem - do końca nie wiadomo ile jeszcze Klub mógłby wytrzymać jeżeli chodzi o koszty, a za podpis Duńczykowi trzeba by było zapłacić. Może jest tak, że dla obu stron to rozstanie jest korzystne.
    W tej sytuacji pewnie dobrze by było, gdyby jednak Walasek został (sam nie wierzę, że to piszę na głęboką rezerwę.

    Wracając do Frątczaka i Kędziory to szczerze powiem, że ja jestem nieobiektywny w tym temacie, bo po prostu Frątczaka nie lubię.

  9. Powrót do góry    #14138
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Odnośnie Miedzińskiego, to przed kontraktem przed kilku laty z Kasprzakiem było baaaardzo blisko, aby Miedziński był w Stali zamiast KK.. W Poznaniu mieli się spotkać na podpis. Miedzin miał wcześniej bardzo dobry sezon. Wybrali jednak w Gorzowie Kasprzaka a optował za tym Gollob i Chomski zza pleców . I się okazało, że było to doskonałą decyzją. Bo Kasprzak w Stali sprawdzil się znakomicie .Ale wtedy Miedzin i Kasprzak byli na jedynym poziomie ze wskazaniem na Miedzińskiego. A tak w ogóle ,to bardzo dobry żużlowiec jest i spoko facet. Życzę mu wszystkiego dobrego w nowym sezonie.
    To, że jakość postów ursusa jest bardzo niska, nie jest dla mnie niespodzianką. Zastanawia mnie jednak, że ten "geniusz" wypisuje aż takie głupoty.
    Pamiętam jak byłem na zawodach SGP w Gorzowie pod koniec sierpnia 2015 roku. Gorzowscy kibice, którzy siedzieli obok mnie, ewidentnie drwili z postawy Kasprzaka.

  10. Powrót do góry    #14139
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    To, że jakość postów ursusa jest bardzo niska, nie jest dla mnie niespodzianką. Zastanawia mnie jednak, że ten "geniusz" wypisuje aż takie głupoty.
    Pamiętam jak byłem na zawodach SGP w Gorzowie pod koniec sierpnia 2015 roku. Gorzowscy kibice, którzy siedzieli obok mnie, ewidentnie drwili z postawy Kasprzaka.
    Twój post za to „poraża” jakością. Poczytaj sobie forum Stali, popytaj kibiców innych niż przypadkowi widzowie na GP dwa lata temu. KK jest już bardziej gorzowski niż leszczynski i większość z nas nie wyobraża sobie drużyny bez niego

  11. Powrót do góry    #14140
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Wypada Jensenowi podziekowac, bo jak na najgorszego zawodnika swiata odwalil kawalek roboty. Powodzenia w ratowaniu Magicznych
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Howard (02-11-2017), Penhall (02-11-2017)

  13. Powrót do góry    #14141
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Twój post za to „poraża” jakością. Poczytaj sobie forum Stali, popytaj kibiców innych niż przypadkowi widzowie na GP dwa lata temu. KK jest już bardziej gorzowski niż leszczynski i większość z nas nie wyobraża sobie drużyny bez niego
    Nie mam czasu na takie głupoty jak wchodzenie na fora klubowe.

  14. Powrót do góry    #14142
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta

    Klub może powinien sprawdzić temat Kędziory, którego mogą z Włókniarza wykopać. Może by ogarnął nasz tor, i niektórych zawodników, a Frątczak by zajmował się tymi swoimi wartościami dodanymi, taktyką i takie tam. To mógłby być udany duet.
    To byłby strzał w pysk dla jednego i drugiego.
    Obaj są samodzielni, nie potrzebują pomocników. Poza tym w takim układzie rozmywa się odpowiedzialność za druzyne,bo jak nie będzie szło, to kto ma wziąć na klate?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #14143
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Nie mam czasu na takie głupoty jak wchodzenie na fora klubowe.
    Ok, to i tak temat do innego wątku. Tylko słabo to wyglada jak deprecjonujesz użytkownika forum, który jako jeden z nielicznych trzyma jego poziom... EOT

  16. Powrót do góry    #14144
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To byłby strzał w pysk dla jednego i drugiego.
    Obaj są samodzielni, nie potrzebują pomocników. Poza tym w takim układzie rozmywa się odpowiedzialność za druzyne,bo jak nie będzie szło, to kto ma wziąć na klate?
    No wiadomo że są minusy, może nawet i dość spore, ale chyba głównym naszym problemem jest tor. A czy Frątczak sprosta zadaniu, przywrócenia atutu własnego toru? Jeżeli nie, to na nic dream-teamy i milionowe kontrakty.

  17. Powrót do góry    #14145
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Nie mam czasu na takie głupoty jak wchodzenie na fora klubowe.
    Szkoda, bo przez to nie masz pojęcia o czym piszesz za to lubisz bardzo w niewybredny sposób recenzować innych użytkowników tego forum.
    Jakie masz argumenty na to by szydzić z kogoś kto twierdzi, że Kasprzak w Stali sprawdził się znakomicie?
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 01-11-2017 o 21:09
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  18. Powrót do góry    #14146
    Użytkownik
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Szkoda, bo przez to nie masz pojęcia o czym piszesz za to lubisz bardzo w niewybredny sposób recenzować innych użytkowników tego forum.
    Jakie masz argumenty na to by szydzić z kogoś kto twierdzi, że Kasprzak w Stali sprawdził się znakomicie?
    Takie, że doskonale pamiętam sezon 2015. Pamiętam start Kasprzaka w GP i Jego postawę w barwach Stali. Start w GP był tragiczny a postawa w lidze również nie była idealna.

    Używanie zwrotu "znakomicie" jest uzasadnione, jeśli nie ma słabego sezonu. KK miał słaby sezon i był to sezon 2015. Więc pisanie o znakomitej postawie Kasprzaka jest nieporozumieniem. I nie obchodzi mnie to, co sądzą inni kibice Stali. Sam mam oczy, mam umiejętność analizy wyników i potrafię wyciągać wnioski.

  19. Powrót do góry    #14147
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta
    Takie, że doskonale pamiętam sezon 2015. Pamiętam start Kasprzaka w GP i Jego postawę w barwach Stali. Start w GP był tragiczny a postawa w lidze również nie była idealna.

    Używanie zwrotu "znakomicie" jest uzasadnione, jeśli nie ma słabego sezonu. KK miał słaby sezon i był to sezon 2015. Więc pisanie o znakomitej postawie Kasprzaka jest nieporozumieniem. I nie obchodzi mnie to, co sądzą inni kibice Stali. Sam mam oczy, mam umiejętność analizy wyników i potrafię wyciągać wnioski.
    Zwrot znakomicie się sprawdził nie jest tożsamy z określeniem: przez wszystkie sezony wykazał się znakomitą postawą. Masz prawo do własnego zdania o postawie Kasprzaka w barwach Stali, nawet jeśli opierasz je tylko na jednym, wybranym przez siebie sezonie. Myślę, że na palcach jednej ręki można by policzyć użytkowników tego forum, którzy podzielaliby Twoją ocenę postawy KK507 w latach 2012-2017 w Ekstralidze (1008 pkt zdobytych z bonusami - średnia 1,96). Natomiast szydzenie z opinii innych jest przejawem zwykłego buractwa.
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 01-11-2017 o 21:48
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  20. Powrót do góry    #14148
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    musicie zrozumiec ze ogolnie nikt nie kapuje jak mozna Kasprzaka lubic.
    Jestescie jak taki kolega co jak przychodzi na impreze to przynosi ze soba tanie wino za 4 zl i jeszcze wmawia innym ze nie ma nic lepszego.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #14149
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    musicie zrozumiec ze ogolnie nikt nie kapuje jak mozna Kasprzaka lubic.
    Jestescie jak taki kolega co jak przychodzi na impreze to przynosi ze soba tanie wino za 4 zl i jeszcze wmawia innym ze nie ma nic lepszego.
    ??? Czy ktoś kogoś zmusza do lubienia Kasprzaka? Chyba nie o tym jest dyskusja miedzy ursusem a wiedniem, do której włączył się seabiscuit a potem ja. Analogia z winiaczem chybiona jak stąd do Kansas
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  22. Powrót do góry    #14150
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Sorry, ze nie na temat jakze emocjonujacy. Obejrzalem wypadek Raniszewskiego i jakoś tak człowiek nie może przestać myśleć.

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  23. Powrót do góry    #14151
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Proponuję zamknąć wątek, okres transferowy oficjalnie rozpoczęty.
    Składy na sezon 2018 krystalizują się, czas chyba otworzyć nowy wątek "Apator Toruń 2018 - wątek klubowy"
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  24. Powrót do góry    #14152
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    to czekamy na kingpina
    i może w nazwie wątku dasz Get Well obok Apator kingpin? wielu młodszych kibiców zna tylko tę nazwę a tak wilk syty i owca cała
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  25. Powrót do góry    #14153
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    ??? Czy ktoś kogoś zmusza do lubienia Kasprzaka? Chyba nie o tym jest dyskusja miedzy ursusem a wiedniem, do której włączył się seabiscuit a potem ja. Analogia z winiaczem chybiona jak stąd do Kansas
    Dobrze ze to napisales, otworzyles mi oczy..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #14154
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dobrze ze to napisales, otworzyles mi oczy..
    Sarkazm Twój da się obronić jedynie gdy wskażesz logiczne powiązanie między kwestią sympatii do KK oraz oceną jego wkładu w wyniki Stali w ostatnich 6-iu sezonach.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  27. Powrót do góry    #14155
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    to brzmi jak wyrok!
    A, ze akurat naleze do tych, ktorzy widzac w postach "znakomita" postawe KK w ostatnich x sezonach, usmiecha sie szeroko no to... co poradze.

    Znakomita postawe to pokazuje BZ. KK to mozna nazwac przyzwoita.

    Natomiast samo zakonktraktowanie KK kilka lat temu w Gorzowie to byl dobry krok z prostej przyczyny. Jancarz mu zawsze lezal i zawsze tam sobie dobrze radzil.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #14156
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    to brzmi jak wyrok!
    A, ze akurat naleze do tych, ktorzy widzac w postach "znakomita" postawe KK w ostatnich x sezonach, usmiecha sie szeroko no to... co poradze.

    Znakomita postawe to pokazuje BZ. KK to mozna nazwac przyzwoita.

    Natomiast samo zakonktraktowanie KK kilka lat temu w Gorzowie to byl dobry krok z prostej przyczyny. Jancarz mu zawsze lezal i zawsze tam sobie dobrze radzil.
    Ja wiem, że jesteś dyżurnym antyfanem didżeja KejKeja i żeby było śmieszniej - powody i genezę tego zjawiska rozumiem. Chyba tylko tym mogę wytłumaczyć sobie, że nie przeczytałeś postu ursusa lub przeczytałeś i zinterpretowałeś sobie tak by wyskoczyć z kolejnym "miłym" tekstem w kierunku Krzysia
    Nie chodzi o znakomitą postawę tylko sprawdzenie się - sprawdzenie się w roli krajowego zawodnika - prowadzącego parę (startującego pod nr 1/3/5 lub 9/11/13). Sam przyznajesz, że był to, generalizując, udany transfer. Podejrzewam, że gdyby Kasprzak tak pojechał swego czasu w barwach "Jaskółek" jak w naszych, takim był liderem zespołu w jednym z sezonów jak w 2014 gdy mimo kontuzji ciągnął drużynę do mistrzostwa...(Waszym liderem był wtedy uśmiechnięty Amerykanin - do niedawna powszechnie lubiany w przeciwieństwie do KK507 i wiesz jak to się skończyło) i takie teksty wypowiadał pod adresem klubu i jego kibiców jak to robi w Gorzowie od 2012 roku - to byś miał do niego inny stosunek.
    Można przyznać, że swoimi różnymi zachowaniami Kasprzak słusznie zyskał u wielu kibiców etykietkę chama, buraka itp. ale prezesi kilku klubów w Polsce chętnie "wyrwaliby" go z Gorzowa do siebie - na pewno nie kierując się jego talentem wokalnym
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  29. Powrót do góry    #14157
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ale wypraszam was z wątku
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  30. Powrót do góry    #14158
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Czy Krzysztof Kasprzak jest zawodnikiem Torunia? Zdaje się, że nie jest. Dopóki więc nie jest (a mam nadzieję, że nigdy nie będzie) uprasza się o kontynuowanie wynurzeń na jego temat w wątku Stali Gorzów. Dziękuję.

    A w temacie: nigdy bym nie pomyślał, że będzie mi żal MJJ-a jak będzie od nas odchodził ale jednak. Za to, co w tym roku dla nas zrobił należy mu się szacunek i podziękowanie. Mój dozgonny już ma i będę trzymał za niego kciuki gdziekolwiek będzie kontynuował swoją karierę.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    Nigel (02-11-2017)

  32. Powrót do góry    #14159
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Czy Krzysztof Kasprzak jest zawodnikiem Torunia? Zdaje się, że nie jest. Dopóki więc nie jest (a mam nadzieję, że nigdy nie będzie) uprasza się o kontynuowanie wynurzeń na jego temat w wątku Stali Gorzów. Dziękuję.
    Myślę, że KK pasowałby do Holty i Iversena. A za tor wtedy mogą odpowiadać Frątczak z Paluchem,
    a wielu osobom w Toruniu i okolicach przydałaby się przecież pomoc kol. Chomskiej
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #14160
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    halo Morciasz, już jest nowy wątek klubowy!!
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  34. Powrót do góry    #14161
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    halo Morciasz, już jest nowy wątek klubowy!!
    Ale nie wiem, czy w dobrej lidze...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •