Strona 310 z 315 PierwszyPierwszy ... 210260300308309310311312 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,906 do 13,950 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #13906
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Przed chwilą był w Gdańsku... Jeszcze został Rawicz, Opole i kilka innych miast.

  2. Powrót do góry    #13907
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Przed chwilą był w Gdańsku... Jeszcze został Rawicz, Opole i kilka innych miast.
    W Rawiczu Sqra może Baliński + nasza młodzież więc Hancock co najwyżej jako oczekujący

  3. Powrót do góry    #13908
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Bez jaj, chyba nie zrobią tego Robiemu...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (25-10-2017)

  5. Powrót do góry    #13909
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Łódź ? Tam na otwarcie nowego stadionu w 2018 roku ma być mecz Eligi
    Hancock to byłby najlepszy marketing już w nadchodzącym sezonie. Tak jak kiedyś Ermolenko.
    Do Łodzi to pewnie kiedyś Miedziak trafi może w 2019 albo 2020. Stanisław jego ojciec pochodzi z Łodzi.

  6. Powrót do góry    #13910
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Kurde, a propos Hancocka w Rzeszowie to wczoraj w rozmowie ze znajomymi rzuciłem taką samą hipotezę i to w dodatku w oparciu o podobne wnioski - Greg niedawno jeździł w Rzeszowie, nie dostał całej kasy, a jeśli ten Nawrocki rzeczywiście chciałby zainwestować tak dużo jak zapowiada to pojawiłaby się szansa na odzyskanie zaległości. Teraz obawiam się, że zaczynam rozumować podobnie jak Ostafiński... ; /

  7. Powrót do góry    #13911
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Do Łodzi to pewnie kiedyś Miedziak trafi może w 2019 albo 2020. Stanisław jego ojciec pochodzi z Łodzi.
    Stanisław nie pochodzi z Łodzi.
    Jest wychowankiem Gwardii Łódź, urodził się w Krośniewicach, a mieszkał hmm.... nie pamiętam... bodaj w Kłodawie, albo w Krośniewicach właśnie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Lauda (25-10-2017)

  9. Powrót do góry    #13912
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,999
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Wy będziecie mieli "parówę", a my "bolące nadgarstki". Każdemu się dostanie
    Tak, czy inaczej skład macie mega mocny (mowa o sponsorach )
    To tak trochę wygląda, że spelniane są zachcianki sponsorskie. Fakt, że wykladaja swoje pieniądze. Z drugiej strony kibice także, a w niektórych miastach dokłada też urząd.

    Jestem ciekaw na ile Rune zachowa swoją skuteczność z tamtego roku. Przyznam szczerze dziwny transfer z Waszej strony

  10. Powrót do góry    #13913
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Greg Hancock w Rzeszowie
    Ot takie info


    Ps a Patrz wchodzę na Syfy i tam też info. Od razu mówię że to nie z Syfow informacja z mojej strony
    Jeżeli to prawda, że mają tam jakiegoś milionera który chce to kupić, to niewykluczone. Taki Greg może za kasę ekstraligową (włączając zaległości), pojechać sobie sezon w 2 lidze spokojnie, czego chcieć więcej w jego przypadku.

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    To tak trochę wygląda, że spelniane są zachcianki sponsorskie. Fakt, że wykladaja swoje pieniądze. Z drugiej strony kibice także, a w niektórych miastach dokłada też urząd.

    Jestem ciekaw na ile Rune zachowa swoją skuteczność z tamtego roku. Przyznam szczerze dziwny transfer z Waszej strony
    Niby tak, ale nie wiadomo jak to było do końca. Jak Miedziak sam z siebie odszedł, to Holta był koniecznością (po nieudanych negocjacjach z Hampelem), absolutnie żadnej alternatywy.

  11. Powrót do góry    #13914
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    To tak trochę wygląda, że spelniane są zachcianki sponsorskie. Fakt, że wykladaja swoje pieniądze. Z drugiej strony kibice także, a w niektórych miastach dokłada też urząd.

    Jestem ciekaw na ile Rune zachowa swoją skuteczność z tamtego roku. Przyznam szczerze dziwny transfer z Waszej strony
    Starając się odseparować emocje związane z tym transferem, to można na to popatrzeć tak: Leszno jako jedyny klub, który zawodników sobie dobiera do składu, a nie za nimi biega z jęzorem jak pozostali, zwinęło nam Hampela. KK został w Gorzowie, więc w przypadku odejścia Miedziaka zostaliśmy z wyborem Holty lub np. Przema, którego ewentualny kontrakt także niósłby za sobą ryzyko.
    Mimo tych wszystkich doniesień medialnych, moim zdaniem musimy mocno liczyć kasę, a prócz szaleństwa z Doylem, reszta kontraktów jest na przyzwoitym poziomie. W przypadku Holty pewnie także mocno chodziło o to, jak efektywnie mu kasę dostarczyć, a nie na samej jej wartości (mam nadzieję, że tu Klub nie da ciała). Więc jego kontrakt nie musiał być mega wysoki, a w sytuacji, gdy w przyszłym roku będzie trzeba zacisnąć pasa, taki Holta może być idealnym celem do odstrzału.

  12. Powrót do góry    #13915
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    odbiegając na chwilę od tematu... tak darcy ward ćwiczy... https://www.instagram.com/p/Bap8mAPj...by=monster_joe

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wichura za jego przydatny post!

    grafi25 (25-10-2017)

  14. Powrót do góry    #13916
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,461
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez wichura Zobacz posta
    odbiegając na chwilę od tematu... tak darcy ward ćwiczy... https://www.instagram.com/p/Bap8mAPj...by=monster_joe

    Oby przyszedł moment kiedy sam będzie mógł chodzić
    Tylko Falubaz

  15. Powrót do góry    #13917
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,702
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez wichura Zobacz posta
    odbiegając na chwilę od tematu... tak darcy ward ćwiczy... https://www.instagram.com/p/Bap8mAPj...by=monster_joe
    Zdąży do kwietnia? Bo by się przydał...

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  16. Powrót do góry    #13918
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Z PS:

    Wśród zawodników największym naiwniakiem śmiało można nazwać Michaela Jepsena Jensena. W pewnym momencie Duńczyk miał na stole dwie bardzo konkretne propozycje z Cash Broker Stali Gorzów i Get Well Toruń. Żużlowiec uwierzył jednak torunianom, bo ci mieli go ponoć zapewniać, że po dobrym sezonie w ich klubie może liczyć na pewne miejsce w składzie. Naiwny zawodnik uwierzył, bo wydawało mu się, że plotki o przyjściu do Get Well Australijczyka nie okażą się prawdą. Podziękował więc gorzowianom i zaakceptował ofertę przedłużenia kontraktu u dotychczasowego pracodawcy.

    Problem jednak w tym, że chwilę później wyszło na jaw, że Doyle jednak trafi do klubu, a nikt nie chce wyrzucać z zespołu Chrisa Holdera. Dopiero wtedy Duńczyk zdał sobie sprawę ze swojego położenia. Działacze z Gorzowa zmienili jednak wtedy zdanie i byli zupełnie usatysfakcjonowani dotychczasowymi zakupami. Jepsenowi Jensenowi został więc już tylko Tarnów. Każdy zdaje sobie jednak sprawę z położenia zawodnika i on sam nie może oczekiwać rekordowego kontraktu. Pewną nadzieją mogą okazać się problemy Falubazu Zielona Góra, którzy po decyzji Grega Hancocka muszą zdecydować co dalej. Można być jednak pewnym, że zawodnik długo będzie wspominał swoją naiwność.
    Jesli to prawda, to ładnie podziękowaliście zawodnikowi, który uratował wam (razem z Walasem) ekstraligę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #13919
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Z bardzo dużym naciskiem na "jeśli". Nie wierzę, że MJJ nie znał sytuacji.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  18. Powrót do góry    #13920
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Fakt faktem taki że nasi trzymają w szachu większość zawodników i klubów. Jednak prawdę mówiąc rozwalilismy całą giełdę w tym roku. Ale w takim negatywnym sensie. Znów zawodnicy poczuli się jak.rozpasane hieny które mogą windowac stawki.

    Ps co do Miedziaka się nie dziwię że odszedł. Dziś słyszałem u kuluarach rozmów z Wlokniarzem i znając informatora są to pewne informacje.
    Wyglądało to na zasadzie Miedziak odbiera telefon rzuca cene wyssana z palca totalnie zaporowa a prezes Wlokniarza po chwili odpowiedział ok.
    Należy się tylko cieszyć że wyssa z Czewy tyle ile Doyle od nas. Oczywiście w stosunku proporcjonalnym do wartości i umiejętności. Suma jaką zarobi w Czewie to prawie x1.5 to co u nas. Oczywiście od samego klubu. Niewiadomo jeszcze jak zachowają się sponsorzy tu Miedziak może mieć duże plecy

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  19. Powrót do góry    #13921
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,113
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Dajta spokój przecież ten Puka to godny następca Ostafa - razem tworzyliby teraz niesamowity duet bajkopisarzy ala bracia grimm.

  20. Powrót do góry    #13922
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Z bardzo dużym naciskiem na "jeśli". Nie wierzę, że MJJ nie znał sytuacji.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    A co, uważasz, że MJJ dostał listę zawodników jacy będą u was startować ? Przecież wtedy nawet Termos jej dokładnie nie znał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #13923
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Fakt faktem taki że nasi trzymają w szachu większość zawodników i klubów. Jednak prawdę mówiąc rozwalilismy całą giełdę w tym roku. Ale w takim negatywnym sensie. Znów zawodnicy poczuli się jak.rozpasane hieny które mogą windowac stawki.

    Ps co do Miedziaka się nie dziwię że odszedł. Dziś słyszałem u kuluarach rozmów z Wlokniarzem i znając informatora są to pewne informacje.
    Wyglądało to na zasadzie Miedziak odbiera telefon rzuca cene wyssana z palca totalnie zaporowa a prezes Wlokniarza po chwili odpowiedział ok.
    Należy się tylko cieszyć że wyssa z Czewy tyle ile Doyle od nas. Oczywiście w stosunku proporcjonalnym do wartości i umiejętności. Suma jaką zarobi w Czewie to prawie x1.5 to co u nas. Oczywiście od samego klubu. Niewiadomo jeszcze jak zachowają się sponsorzy tu Miedziak może mieć duże plecy

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Ahh znowu ten zły Włókniarz...zepsuł Wam Adrianka niektórzy krajanie tutaj traktują Cię jak niezłe źródło informacji, a pierdzielisz chwilami jak potłuczony... Miedziak rozmawiał ze Świącikiem tej jesieni nie raz i nie przez telefon tylko osobiście. Panowie od ładnych paru lat współpracują ze sobą(Świącik jako prezes stowarzyszenia odkupował dużo sprzętu dla szkółki od Miedziaka rokrocznie). Negocjacje nie były długie, ale konkretne, jednak gwarantuję, że nikt nikogo nie przepłacał. Po prostu Adrian sam chciał odejść, a znajomość ze Świącikiem mocno pomogła szybciej osiągnąć porozumienie.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  22. Powrót do góry    #13924
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,140
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Oby Miedziak miał we Włókniarzu dobry sezon a tamtejsi kibice mieli z niego pociechę.
    Ile zarobi, kto przepłacać czy nie, mało ważne.
    Zluzujcie majty.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    marsac (25-10-2017)

  24. Powrót do góry    #13925
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Ahh znowu ten zły Włókniarz...zepsuł Wam Adrianka niektórzy krajanie tutaj traktują Cię jak niezłe źródło informacji, a pierdzielisz chwilami jak potłuczony... Miedziak rozmawiał ze Świącikiem tej jesieni nie raz i nie przez telefon tylko osobiście. Panowie od ładnych paru lat współpracują ze sobą(Świącik jako prezes stowarzyszenia odkupował dużo sprzętu dla szkółki od Miedziaka rokrocznie). Negocjacje nie były długie, ale konkretne, jednak gwarantuję, że nikt nikogo nie przepłacał. Po prostu Adrian sam chciał odejść, a znajomość ze Świącikiem mocno pomogła szybciej osiągnąć porozumienie.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ale z ja nie mówię że nie rozmawiał długo z waszym prezesem . Wiem też że się znają już długo. Oczywiście nie zostało to załatwione przez telefon ale.od.niego się zaczęło. Z Adriana będziecie mieli pociechę
    I daliście lepsza ofertę niż my i to dużo. Wiem mniej więcej o jakich kwotach mowa.

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  25. Powrót do góry    #13926
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Fakt faktem taki że nasi trzymają w szachu większość zawodników i klubów. Jednak prawdę mówiąc rozwalilismy całą giełdę w tym roku. Ale w takim negatywnym sensie. Znów zawodnicy poczuli się jak.rozpasane hieny które mogą windowac stawki.



    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Karma wróci.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #13927
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Karma wróci.
    Karma, czyli Jacek - i tak : wróci do Falubazu.
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #13928
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Wlokniarz zrobił lepszy interes na zamianie Holty na miedziaka a i krzywdę wam pewnie też.

  28. Powrót do góry    #13929
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Już nie mogę się doczekać meczu Czewa - KST. Oczyma wyobraźni już widzę, jak dwóch wariatów ściga się w biegu, a częstochowianie drą pyski i kibicują Miedziakowi
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Lipa_PL (28-10-2017), RadioErewań (25-10-2017), cukrzyca (25-10-2017), lego (26-10-2017)

  30. Powrót do góry    #13930
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Wlokniarz zrobił lepszy interes na zamianie Holty na miedziaka a i krzywdę wam pewnie też.
    Tu zadziałała zasada - wy nam asa, to my wam jokera.

    Jeszcze niedawno, mało kto by uwierzył w to, że oba klubu wymienią się swoimi ulubieńcami.
    A jednak ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #13931
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,999
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Starając się odseparować emocje związane z tym transferem, to można na to popatrzeć tak: Leszno jako jedyny klub, który zawodników sobie dobiera do składu, a nie za nimi biega z jęzorem jak pozostali, zwinęło nam Hampela. KK został w Gorzowie, więc w przypadku odejścia Miedziaka zostaliśmy z wyborem Holty lub np. Przema, którego ewentualny kontrakt także niósłby za sobą ryzyko.
    Mimo tych wszystkich doniesień medialnych, moim zdaniem musimy mocno liczyć kasę, a prócz szaleństwa z Doylem, reszta kontraktów jest na przyzwoitym poziomie. W przypadku Holty pewnie także mocno chodziło o to, jak efektywnie mu kasę dostarczyć, a nie na samej jej wartości (mam nadzieję, że tu Klub nie da ciała). Więc jego kontrakt nie musiał być mega wysoki, a w sytuacji, gdy w przyszłym roku będzie trzeba zacisnąć pasa, taki Holta może być idealnym celem do odstrzału.
    Byli także inni Grzegorz Zengota, Szymon Woźniak...znacznie młodsi i perspektywiczni, a Holta?

    No chyba, że to jest rok na przetrzymanie? Holta na rok, a po roku bomba...powrót w rodzinne strony Patryka D jeśli faktycznie Karkosik wrócił, to chyba nie po to, żeby za rok zacisnąć pasa?

    Szykują się ciekawe mecze z Wami

  32. Powrót do góry    #13932
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta

    Ps co do Miedziaka się nie dziwię że odszedł. Dziś słyszałem u kuluarach rozmów z Wlokniarzem i znając informatora są to pewne informacje.
    Wyglądało to na zasadzie Miedziak odbiera telefon rzuca cene wyssana z palca totalnie zaporowa a prezes Wlokniarza po chwili odpowiedział ok.
    Jak czytam takie prdl głupot to mi się nóż w kieszeni otwiera. Zacznij bajki pisać to może coś na tum zarobisz chociaż.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  33. Powrót do góry    #13933
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Ja tak.sobiw myślę że Miedziak czuł pismo (wysoki kontrakt) nosem. Bo całkiem niedawno kupił sobie wypasiona furke.
    Tak.dla rozluźnienia

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  34. Powrót do góry    #13934
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Byli także inni Grzegorz Zengota, Szymon Woźniak...znacznie młodsi i perspektywiczni, a Holta?

    No chyba, że to jest rok na przetrzymanie? Holta na rok, a po roku bomba...powrót w rodzinne strony Patryka D jeśli faktycznie Karkosik wrócił, to chyba nie po to, żeby za rok zacisnąć pasa?

    Szykują się ciekawe mecze z Wami
    Owszem będziemy mieli w Toruniu powroty, ale dotyczą one na razie jedynie zawodników, nikogo więcej.
    Co do Szymona, to rzeczywiście podobno mocno nas zaskoczył swoją decyzją.

  35. Powrót do góry    #13935
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Byli także inni Grzegorz Zengota, Szymon Woźniak...znacznie młodsi i perspektywiczni, a Holta?

    No chyba, że to jest rok na przetrzymanie? Holta na rok, a po roku bomba...powrót w rodzinne strony Patryka D jeśli faktycznie Karkosik wrócił, to chyba nie po to, żeby za rok zacisnąć pasa?

    Szykują się ciekawe mecze z Wami
    Pamiętaj, że w 2019. roku będą wybory parlamentarne.
    To co się teraz dzieje, to może być tylko preludium.
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #13936
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Jak wiadomo nikt ci tyle nie da ile obieca Częstochowa.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Howard (26-10-2017)

  38. Powrót do góry    #13937
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Ja tak.sobiw myślę że Miedziak czuł pismo (wysoki kontrakt) nosem. Bo całkiem niedawno kupił sobie wypasiona furke.
    Tak.dla rozluźnienia

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Na lepszą furkę w leasingu to i ja mogę sobie pozwolić a roboty nie zmieniam

  39. Powrót do góry    #13938
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Na lepszą furkę w leasingu to i ja mogę sobie pozwolić a roboty nie zmieniam
    Wziac auto nie problem, jeszcze trzeba miec szmal na wplate chyba ze chce sie miec 4000-5000 netto rate + ubezpieczenie, opony i serwis. Bo rozumiem, ze mowimy tu o niemieckich premium stajniach

  40. Powrót do góry    #13939
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    nie wypada publikować takich rzeczy
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  41. Powrót do góry    #13940
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Ahh znowu ten zły Włókniarz...zepsuł Wam Adrianka niektórzy krajanie tutaj traktują Cię jak niezłe źródło informacji, a pierdzielisz chwilami jak potłuczony... Miedziak rozmawiał ze Świącikiem tej jesieni nie raz i nie przez telefon tylko osobiście. Panowie od ładnych paru lat współpracują ze sobą(Świącik jako prezes stowarzyszenia odkupował dużo sprzętu dla szkółki od Miedziaka rokrocznie). Negocjacje nie były długie, ale konkretne, jednak gwarantuję, że nikt nikogo nie przepłacał. Po prostu Adrian sam chciał odejść, a znajomość ze Świącikiem mocno pomogła szybciej osiągnąć porozumienie.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    ciekawe, czy ta znajomość pozwoli również odzyskać zarobione przez Adriana na torze pieniądze? Jeszcze zatęskni albo inaczej zrozumie co oznacza słowo wypłacalność. Czasami widać ludziom potrzebny jest zimny prysznic aby zrozumieć rzeczy oczywiste.

  42. Powrót do góry    #13941
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,999
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Pamiętaj, że w 2019. roku będą wybory parlamentarne.
    To co się teraz dzieje, to może być tylko preludium.
    Dlatego stawiam, że na Waszym celowniku będzie Dudek. Na pewno dużo zależy od postawy Falubazu w następnym sezonie i ich możliwości finansowych.

  43. Powrót do góry    #13942
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Na lepszą furkę w leasingu to i ja mogę sobie pozwolić a roboty nie zmieniam
    Ciekawe czy za 500 tysia furke sobie pozwolić możesz

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  44. Powrót do góry    #13943
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Jak dla mnie to ten SMS tylko potwierdził że Miedziak odchodzi

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  45. Powrót do góry    #13944
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,776
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,343 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    nie wypada publikować takich rzeczy
    Jakich, bo się pogubiłem? Chodzi o tego SMS'a do Miedzińskiego?

    1. Holta
    2. Holder C
    3. Iversen
    4. Przedpełski
    5. Doyle
    6. Kaczmarek
    7. Kopeć
    8. Holder J

    Jensen? Walasek? Co tam jest jeszcze na giełdzie i w zasobach klubowych?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  46. Powrót do góry    #13945
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Starając się odseparować emocje związane z tym transferem, to można na to popatrzeć tak: Leszno jako jedyny klub, który zawodników sobie dobiera do składu, a nie za nimi biega z jęzorem jak pozostali, zwinęło nam Hampela. KK został w Gorzowie, więc w przypadku odejścia Miedziaka zostaliśmy z wyborem Holty lub np. Przema, którego ewentualny kontrakt także niósłby za sobą ryzyko.
    Mimo tych wszystkich doniesień medialnych, moim zdaniem musimy mocno liczyć kasę, a prócz szaleństwa z Doylem, reszta kontraktów jest na przyzwoitym poziomie. W przypadku Holty pewnie także mocno chodziło o to, jak efektywnie mu kasę dostarczyć, a nie na samej jej wartości (mam nadzieję, że tu Klub nie da ciała). Więc jego kontrakt nie musiał być mega wysoki, a w sytuacji, gdy w przyszłym roku będzie trzeba zacisnąć pasa, taki Holta może być idealnym celem do odstrzału.
    Daliscie Holcie okolo 30 proc wiecej niz w Czestochowie moglby zarobic.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #13946
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Ciekawe czy za 500 tysia furke sobie pozwolić możesz
    Mercedes S? C63 AMG?

    Za tyle aż nie. Zbyt duże raty.

  48. Powrót do góry    #13947
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Daliscie Holcie okolo 30 proc wiecej niz w Czestochowie moglby zarobic.

    Tylko pogratulować Ryskowi, że tak dobrze mu zapłacą na
    zasiłku przedemerytalnym.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 26-10-2017 o 01:19

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Dominik (26-10-2017), ananasek_vel_oman (26-10-2017)

  50. Powrót do góry    #13948
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Daliscie Holcie okolo 30 proc wiecej niz w Czestochowie moglby zarobic.
    200pln/pkt?

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  51. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Gadol (26-10-2017), krystyn (26-10-2017), lego (26-10-2017), młody_piernik (26-10-2017), never_mind (26-10-2017), p00lie (26-10-2017)

  52. Powrót do góry    #13949
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Daliscie Holcie okolo 30 proc wiecej niz w Czestochowie moglby zarobic.
    Oczywiście nie znam warunków kontraktu, ale uważam, że przy realizacji kwota nie przekroczy 1 mln (całość Klub+sponsorzy) ?!

    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Mercedes S? C63 AMG?

    Za tyle aż nie. Zbyt duże raty.
    Miał jakiś czas temu mercedesa AMG C 63 S coupé - to kosztuje ok 400 tys., chyba, że zmienił na inny?!

  53. Powrót do góry    #13950
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,702
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Oczywiście nie znam warunków kontraktu, ale uważam, że przy realizacji kwota nie przekroczy 1 mln (całość Klub+sponsorzy) ?!



    Miał jakiś czas temu mercedesa AMG C 63 S coupé - to kosztuje ok 400 tys., chyba, że zmienił na inny?!
    Pokaż lekarzu co masz w garażu? Dajcie spokój...

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •