Strona 302 z 315 PierwszyPierwszy ... 202252292300301302303304312 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,546 do 13,590 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #13546
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zapomniałem się zalogować i znów jakiś śmiec mi wylazl.
    Ciekawe jak długo wątki ekstraligowe będę zarazone tym robactwem.

    No nic.
    Mamy też inne problemy.
    Jezeli potwierdzi sie skład z Holta zamiast Miedziana, będziemy znowu obiektem drwin, bo ten skład niczego nie gwarantuje.
    Z Miedziakiem również, ale wtedy byłoby to bardziej oczywiste i z góry wiadomo, że to nie jest skład zbudowany na final.
    Na dzisiaj, to propozycje kontraktu, otrzymało z KST blisko 20 zawodników. Więc tym Holtą, za bardzo bym się jeszcze, póki co, nie sugerował.

    Jasnym się stało, ze KST celowo robi jakąś rozpierduchę na rynku. Prawdopodobnie chce w ten sposób wydoić inne kluby finansowo. Zobaczymy co z tego wyjdzie po 1 listopada. Ale już teraz można powiedizec, ze macie przesrane u większości działaczy, a niedługo, pewnie też, u większości tych zawodników, ktorym KST będzie musiał powiedziec "sorry ale taki mamy klimat"

    A Rysiowi Haltańskiemu, życzę, aby po kolanach wrócił na jasną Górę i tam prosił o kontrakt na poziomie, tym razem 141.50
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-10-2017 o 15:19
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #13547
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Skład proponowany na przyszly sezon nie ukrywam jest bardzo ciekawy i tutaj rodzi się pytanie. Czy nie można było tak od początku sezonu 2017 ? Po co było latać w krótkich spodenakch za Hancokiem ? Czy naprawdę trzeba było takiej sytuacji jak baraże i zszargane nerwy żeby zrozumieć na czym polega dzisiaj żużel ? Kibic mówił, pisał, radził i oczywiście dostał BANA od Pana senatora.
    Taka ciekawostka. Mój kolega podsunął pomysł sezon temu zatrudnienia Frątczaka za Gajewskiego i dostała Bana, a dziś właśnie JF pracuje u nas na etacie To jest właśnie podjeście władz naszego żużla do kibiców, płać frajerze za bilet płać.

  3. Powrót do góry    #13548
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Przecież tu gołym okiem widać, że to głównie o pieniądze chodzi, a nie magicznego Jacka. Oczywiście nie odbieram Frątczakowi zasług, bo to oczywiste, że ma lepsze kontakty i "nazwisko" w środowisku niż Gajeś. Jednak pojawiające się kwoty w artykułach jasno wskazują, że w klubie jest znacznie więcej gotówki do wydania niż przed rokiem. Poniekąd wiadomo czemu. Już nie raz padała tu przyczyna na K.

  4. Powrót do góry    #13549
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2015
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Moim zdanie frajerem nie jest kibic tylko właściciel każdego klubu żużlowego.
    Sponsoruje, kładzie konkretną kasę na stół, poświęca swój czas.
    I jeszcze musi wysłuchiwać stękania, że ten zły, tamten niedobry.

    Kibic za to, to cwaniak. Nic nie musi robić, uzgadniać kontraktów, poświęcać czasu, a kasy wykłada tyle ile na bilet, albo i nie, kiedy może obejrzeć mecz w telewizji.

    Proponuję koledze, że jeżeli tak uwiera mu Termos to albo znajdzie "dobrozmianowego" właściciela, albo sam przejmie klub i będzie kładł grube miliony i o wszystkim decydował.
    I na dodatek obowiązkowe "wysłuchiwanie" stękania kibiców, kiedy będą mieli inne zdanie.

    Fajnie, kiedy siedzi się za klawiaturą i ponosi się odpowiedzialność tylko za to co ślina na język przyniesie i palce na klawiaturę przeniosą.
    Ja na miejscu Termosa za ten hejt co go spotyka dawno bym machnął ręką i zostawił ten klub.
    Ciekawe co wtedy byłoby za ujadanie.

    Czytam forum, ale prawie się nie udzielam, wiedza skromna, nie mogłem jednak już wytrzymać i musiałem to napisać.

    No offence.

  5. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi alex40 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (21-10-2017), Filon (21-10-2017), Howard (22-10-2017), Oracle (21-10-2017)

  6. Powrót do góry    #13550
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez alex40 Zobacz posta
    Moim zdanie frajerem nie jest kibic tylko właściciel każdego klubu żużlowego.
    Sponsoruje, kładzie konkretną kasę na stół, poświęca swój czas.
    I jeszcze musi wysłuchiwać stękania, że ten zły, tamten niedobry.

    Kibic za to, to cwaniak. Nic nie musi robić, uzgadniać kontraktów, poświęcać czasu, a kasy wykłada tyle ile na bilet, albo i nie, kiedy może obejrzeć mecz w telewizji.

    Proponuję koledze, że jeżeli tak uwiera mu Termos to albo znajdzie "dobrozmianowego" właściciela, albo sam przejmie klub i będzie kładł grube miliony i o wszystkim decydował.
    I na dodatek obowiązkowe "wysłuchiwanie" stękania kibiców, kiedy będą mieli inne zdanie.

    Fajnie, kiedy siedzi się za klawiaturą i ponosi się odpowiedzialność tylko za to co ślina na język przyniesie i palce na klawiaturę przeniosą.
    Ja na miejscu Termosa za ten hejt co go spotyka dawno bym machnął ręką i zostawił ten klub.
    Ciekawe co wtedy byłoby za ujadanie.

    Czytam forum, ale prawie się nie udzielam, wiedza skromna, nie mogłem jednak już wytrzymać i musiałem to napisać.

    No offence.
    Każdy właściciel ktory przejmuje klub nie robi NIC ZA DARMO ! Każdy coś chce w zamian i dostaje od kibiców(np głosy w wyborach) albo od miasta(ciekawa lokalizacja gruntu, wygrany przetarg). Jeżeli ktoś deklaruje przejęcie klubu to musi zdawać sobie sprawę z tego że jest "obserwowany" przez kibiców. Przejecie klubu takiego jak APATOR to WIELKA odpowiedzianość a nie gra w kotka i myszkę pdt "dziś mi wyjdzie, a jutro nie i mam to w dupie". Presja jest wszędzie, nawet w piekarni. Ktoś wybiera a potem uczy się zawodu po to żeby go po tym z pełną odpowiedzialnością wykonywał ! Podobnie jest z klubem który przejmuje właściciel. Nie potrafisz byc menadżerem albo właścicielem ? Zrezygnuj albo nie wchodź w to bo wyrządzisz innym i sobie krzywdę. Jeżeli podejmujesz sie wykonania pracy to daj z siebie wszystko, a nie *********** rodem z PRL-u zatytułowane "To sam sobie rób".

  7. Powrót do góry    #13551
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Coś w tym jest, że z jednej strony kibice oczekują wyników i walki o tytuł, z drugiej jednak chcą tych rezultatów bez zmian składu. Wiemy, że Paweł póki co cofa się w rozwoju z każdym sezonem, że Adrian jest tak przemotywowany, że mimo dużych umiejętności łamie się co roku i zalicza wpadki. Wiemy, że Holder w ostatnich 4 latach liderem był tylko raz, a na wyjazdach w tym czasie chyba nigdy... Wiemy, że nie mamy juniorów potrafiących nawiązać walkę z seniorami rywali. Mimo to oczekujemy zostawienia w składzie pierwszej trójki ale zmiany wyników. W jaki sposób? Licząc na cudowną przemianę trzonu zespołu? Przecież żadne logiczne przesłanki nie dają nadziei, że może ona nastąpić.

    Tak źle i tak niedobrze - naprawdę przerąbane mają ci prezesi.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Howard (22-10-2017)

  9. Powrót do góry    #13552
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pieknie sie kreci koniunktura. Przyszedl osmiesznony czlowiek z walizka pieniedzy i maci w calym swiatku, robiac z ludzi idiotow i dajac wspaniale powody do robienia z ludzi jeszcze wiekszych debili przez kreatury typu smieciowy Ostafinski.

    Oficjalnie wylaczam sie z tego cyrku do polowy listopada, przeciez to jest masakryczna zenada ze kibice i zawodnicy daja sie wodzic za nos niczym twardy elektorat obecnego rzadu niejasnosciami zamachowymi.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    snoopski (21-10-2017)

  11. Powrót do góry    #13553
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2015
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    ok, jeśli Termiński niewłaściwie wywiązuje się ze swoje funkcji to proponuję przejąć klub i pokazać pełnię swojej możliwości, cóż stoi na przeszkodzie ?

    mało kto rozumie, że dzięki takim ludziom, co mają ambicję, odwagę i chęć, ten świat się jeszcze kręci, a nie dzięki tym co tylko potrafią narzekać

    ciekawe, kto inny by przejął klub po Karkosiku, gdyby nie Termos, tak wiec chociaż odrobine szacunku....

  12. Powrót do góry    #13554
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    daja sie wodzic za nos niczym twardy elektorat obecnego rzadu niejasnosciami zamachowymi.
    Potok żółci rodem z TVN i Radia TOK FM wylewaj na oddzielnym forum.

  13. Powrót do góry    #13555
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie marudz, to byl tylko przyklad.

    Chociaz moglby jeszcze raz porownac cos politycznie. Jak kiedys narod emocjonowal sie afera Rywina, kazdy myslal, ze to najwiekszy skandal mogacy przytrafic sie praworzadnemu panstwu. Nikt wtedy nie przypuszczal, ze to dopiero poczatek.

    Dokladnie tak samo wydawalo sie podczas rzadow Dowhana w Falubazie, ze wiekszych kreatur ciezko bedzie w zuzlu doswiadczyc. Oczywiscie to gowno prawda, przyszlosc zaskoczy potrojnie jeszcze nie raz i nie dwa, nie tylko w chwili obecnej.

  14. Powrót do góry    #13556
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez alex40 Zobacz posta
    ok, jeśli Termiński niewłaściwie wywiązuje się ze swoje funkcji to proponuję przejąć klub i pokazać pełnię swojej możliwości, cóż stoi na przeszkodzie ?
    Typowo PRL-owska mentalność o której pisałem post wyżej. "To sam sobie zrób". Na tym forum menadżera nie jednego znajdziesz tylko daj mu pieniadze to skład zbuduje na mistrza Polski a tak od siebie prywatnie dodam że ze mnie byłby kiepski menadżer , ale z tego co tu czytam to fach na menadżerkę nie ktorzy w ręku mają.

  15. Powrót do góry    #13557
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,091
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Prezesi budują przecież składy dla kibiców, zawodnicy jeżdżą dla kibiców ( oprócz Sullego, Holdera i Nickusia, którzy nie ukrywali i nie ukrywają, że to ich praca zarobkowa) , stadiony samorządy budują dla kibiców, którzy są największymi sponsorami klubów.
    Jednak jeśli jeden z drugim wyrazi swoje niezadowolenie z domniemanych transferów to co? Morda w kubeł, bo się prezes zniecheci?
    Dobrze zrozumiałem ostatnie komentarze?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #13558
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Prezesi budują przecież składy dla kibiców, zawodnicy jeżdżą dla kibiców ( oprócz Sullego, Holdera i Nickusia, którzy nie ukrywali i nie ukrywają, że to ich praca zarobkowa) , stadiony samorządy budują dla kibiców, którzy są największymi sponsorami klubów.
    Jednak jeśli jeden z drugim wyrazi swoje niezadowolenie z domniemanych transferów to co? Morda w kubeł, bo się prezes zniecheci?
    Dobrze zrozumiałem ostatnie komentarze?
    No ja tak ALexa40 zrozumiałem. Płace i wymagam.

  17. Powrót do góry    #13559
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Prezesi budują przecież składy dla kibiców, zawodnicy jeżdżą dla kibiców ( oprócz Sullego, Holdera i Nickusia, którzy nie ukrywali i nie ukrywają, że to ich praca zarobkowa) , stadiony samorządy budują dla kibiców, którzy są największymi sponsorami klubów.
    Jednak jeśli jeden z drugim wyrazi swoje niezadowolenie z domniemanych transferów to co? Morda w kubeł, bo się prezes zniecheci?
    Dobrze zrozumiałem ostatnie komentarze?
    Jakby tylko wyrażał niezadowolenie z domniemanych transferów. Przecież niektórzy to sa jedno wielki niezadowolenie. Choć raz napisaliby coś pozytywnego. Nie, cały czas jęczą i stękaja. Czy to jakaś forma terapii. Niech ida do psychologa i nie zaśmiecają swoimi stękami forum.

  18. Powrót do góry    #13560
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,091
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nie chodzi o januszowe place więc wymagam, ale skoro wszyscy na około robią z nas idiotow co chwilę wspominając, że wszystko robią dla nas, ciut ponarzekania chyba zbrodnia nie jest.

    Edyta
    Fakt, są tacy co na wszystko narzekają, ale są jednak w mniejszości.
    Z drugiej strony w dużo lepszych sportowo sezonach, pamiętam, że jak na druzyne nie było jak narzekać, to podnosiło się nawet tematy koloru papieru toaletowego na MA.
    Można i tak się bawić.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-10-2017 o 16:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #13561
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Pieknie sie kreci koniunktura. Przyszedl osmiesznony czlowiek z walizka pieniedzy i maci w calym swiatku, robiac z ludzi idiotow i dajac wspaniale powody do robienia z ludzi jeszcze wiekszych debili przez kreatury typu smieciowy Ostafinski.
    To tylko spekulacje. Natomiast jasne jest, że gryziklawiaturki wystukują tony newsów i artykułów, z których nic nie wynika. Szczując jednych na drugich. Tyle tez tu pada, że naprawdę należy zachować trzeźwy umysł i rozsądek, by to co ważne oddzielić od shitu. Przecież bez konsekwencji mogą napisać wszystko. Nikt tego teraz nie zweryfikuje. Jak zaczną pojawiać się podpisy pod kontraktami, dojdą wywiady, to większość faktów wypłynie. Dlatego w pełni podzielam pomysł, że warto się z tego poniekąd wyłączyć do tej połowy listopada lub przynajmniej jego początku

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wielun19 za jego przydatny post!

    sobotch (21-10-2017)

  21. Powrót do góry    #13562
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    No ja tak ALexa40 zrozumiałem. Płace i wymagam.
    Są jednak jakieś granice niezadowolenia. Mam wrażenie, że w Toruniu mamy kibiców niezadowolonych niemal zawsze. Zadowoleni bylibyśmy tylko, gdyby ten sam skład którym jeździmy od lat nagle sam z siebie odpalił.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  22. Powrót do góry    #13563
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Wole być nie zadowolony z koloru papieru toaletowego niż z jego braku na MA
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 21-10-2017 o 17:05

  23. Powrót do góry    #13564
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jak tam toczy się dalej afera w Korupcja Toruń?
    Idealna nazwa dla toruńskiej mafii żużlowej.
    Korumpowali zawodników i okazuje się, że sami sponsorzy dla kawału, dla żartu, dla własnego widzimisię (niepotrzebne skreślić)
    Jest wina nie ma winnych mimo, że zapali złodzieja za rękę ale złodziej powiedział że to nie jego ręka
    Parodia

    ciekawe co napisałeś, szczególnie że do Torunia wali więcej chętnych do jazdy niż w"KS Plajta Częstochowa", która do Was pasuje jak ulał ze względu na ugruntowaną [pozycję w środowisku żużlowym.

  24. Powrót do góry    #13565
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Typowo PRL-owska mentalność o której pisałem post wyżej. "To sam sobie zrób". Na tym forum menadżera nie jednego znajdziesz tylko daj mu pieniadze to skład zbuduje na mistrza Polski a tak od siebie prywatnie dodam że ze mnie byłby kiepski menadżer , ale z tego co tu czytam to fach na menadżerkę nie ktorzy w ręku mają.
    Nie PRLowska a bolszewicka mentalność to raczej twoja przypadłość. Gość napisał 100 % prawdy tylko ty jesteś za głupi żeby to do ciebie mogło dotrzeć.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Filon (21-10-2017), snoopski (22-10-2017)

  26. Powrót do góry    #13566
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie PRLowska a bolszewicka mentalność to raczej twoja przypadłość. Gość napisał 100 % prawdy tylko ty jesteś za głupi żeby to do ciebie mogło dotrzeć.
    Mocno jesteś naiwny, długa droga przed Tobą.

  27. Powrót do góry    #13567
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,091
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Coś w tym jest, że z jednej strony kibice oczekują wyników i walki o tytuł, z drugiej jednak chcą tych rezultatów bez zmian składu. Wiemy, że Paweł póki co cofa się w rozwoju z każdym sezonem, że Adrian jest tak przemotywowany, że mimo dużych umiejętności łamie się co roku i zalicza wpadki. Wiemy, że Holder w ostatnich 4 latach liderem był tylko raz, a na wyjazdach w tym czasie chyba nigdy... Wiemy, że nie mamy juniorów potrafiących nawiązać walkę z seniorami rywali. Mimo to oczekujemy zostawienia w składzie pierwszej trójki ale zmiany wyników. W jaki sposób? Licząc na cudowną przemianę trzonu zespołu? Przecież żadne logiczne przesłanki nie dają nadziei, że może ona nastąpić.

    Tak źle i tak niedobrze - naprawdę przerąbane mają ci prezesi.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    Nie ma co uogolniac.
    Raczej nikt, no prawie nikt nie narzeka na Doyla czy Puka.
    Jeśli Miedziak widzi się bardziej w innej drużynie, trudno, trza zaakceptować.
    Jednak sympatyczny Rysiek w jego miejsce i to jeszcze mocno kombinując z jego wynagrodzeniem, to nieco przestrzelona wizja, jak dla mnie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #13568
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    ciekawe co napisałeś, szczególnie że do Torunia wali więcej chętnych do jazdy niż w"KS Plajta Częstochowa", która do Was pasuje jak ulał ze względu na ugruntowaną [pozycję w środowisku żużlowym.
    Hmm, skądś się to bierze.

    I raczej bym napisał, że nie do Torunia ale do toruńskich $$$$$ które tam ktoś przypadkiem rozsypał
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #13569
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Wole być nie zadowolony z koloru papieru toaletowego niż z jego braku na MA
    Przypomniałem sobie kibelki na Bronka :rzyg

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  30. Powrót do góry    #13570
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    kingpin napisał:
    Zapomniałem się zalogować i znów jakiś śmiec mi wylazl.
    Ciekawe jak długo wątki ekstraligowe będę zarazone tym robactwem.
    Nie wiem jak sobie poradzisz w życiu z tym swoim nadmiarem wrażliwości biedaku
    Tak poważnie, forumowa świnia narzeka na innych forumowiczów swoim knajackim językiem, no litości.

    Wracając do tematu wątku. To jestem pod wrażeniem. Prężymy muskuły, bo udało się skorumpować zawodników z pierwszej ligi i idziemy na mistrza
    Jakie dno.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 21-10-2017 o 18:51
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (21-10-2017)

  32. Powrót do góry    #13571
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    kingpin napisał:

    Nie wiem jak sobie poradzisz w życiu z tym swoim nadmiarem wrażliwości biedaku
    Tak poważnie, forumowa świnia narzeka na innych forumowiczów swoim knajackim językiem, no litości.

    Wracając do tematu wątku. To jestem pod wrażeniem. Prężymy muskuły, bo udało się skorumpować zawodników z pierwszej ligi i idziemy na mistrza
    Jakie dno.
    A bo widzisz u nas jest pewniejsze 10 000 za punkt niż u was 150 zeta.
    Jeszcze jakieś wątpliwości ?

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  33. Powrót do góry    #13572
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    W wypadku, gdy GKM wzmocni się Przemem, a u nas sfinalizują wszystkie wzmocnienia, to powoli, powoli derby pomorskie mogą być mocniejsze niż te lubuskie

  34. Powrót do góry    #13573
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Przypomniałem sobie kibelki na Bronka :rzyg
    Tam była ściana płaczu

  35. Powrót do góry    #13574
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    W wypadku, gdy GKM wzmocni się Przemem, a u nas sfinalizują wszystkie wzmocnienia, to powoli, powoli derby pomorskie mogą być mocniejsze niż te lubuskie
    Nie no, lubuskich derbów nic nie przebije. Nie dacie rady, i już
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Nigel (21-10-2017)

  37. Powrót do góry    #13575
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, lubuskich derbów nic nie przebije. Nie dacie rady, i już
    Co do ładunku emocjonalnego to by trzeba czekać na Polonię. Co do składów to spokojnie jest opcja, żeby Wasze przebić.

  38. Powrót do góry    #13576
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Co do ładunku emocjonalnego to by trzeba czekać na Polonię. Co do składów to spokojnie jest opcja, żeby Wasze przebić.
    Ale tu głównie o ładunek emocjonalny chodzi. Składy mają znaczenie drugorzędne. Były przecież w historii derbów takie mecze, że Stal przyjeżdżała do nas nas zmiażdżyć. Jancarz, Plech, Nowak, Rembas, Towalski. A my ich mogliśmy co najwyżej postraszyć Filipiakiem, Marcinkowskim, Grygorem czy Pawłem Protasiewiczem. To były derby. Wszyscy wiedzieli, że i tak nam wdupią. Ale każdy lazł na stadion i liczył, że choć raz się zdarzy, jak Marcinkowski czy Filipiak, przywiozą Jancarza czy Plecha za plecami
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #13577
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    venom napisał:
    A bo widzisz u nas jest pewniejsze 10 000 za punkt niż u was 150 zeta.
    Jeszcze jakieś wątpliwości ?
    Najpewniejsze to u was jest 100'000 za defekt lub upadek.
    W derbach będę trzymał kciuki za Prokuraturę z Gdańska.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (21-10-2017)

  41. Powrót do góry    #13578
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    To u was jest najważniejsze obiecamy co chcą bo i tam nic im z tego nie damy.
    Ps jak na tę chwilę to wy mieliście w ubg sezonie jedynego trenera skazanego za korupcję.
    Więc zanim otworzysz jadaczke zastanów się

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  42. Powrót do góry    #13579
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Dajesz sie prowokować temu typowi jak dziecko.

  43. Powrót do góry    #13580
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Może i masz rację . Ale fakt jest faktem że jedynym aktywnym trenerem który był zawieszony za korupcję jest aktualny trener Wlokniarza. Kto wie czy w tym sezonie nie korumpował zawodników innych drużyn. Stąd tak dobry wynik Czewy w tym sezonie. Niczego nie można być pewnym

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  44. Powrót do góry    #13581
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    A tymczasem w Toruniu

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi venom200 za jego przydatny post!

    wielun19 (21-10-2017)

  46. Powrót do góry    #13582
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Nieżle im wyszły te figury woskowe. Prawie jak żywe

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Morciasz (22-10-2017)

  48. Powrót do góry    #13583
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    To u was jest najważniejsze obiecamy co chcą bo i tam nic im z tego nie damy.
    Ps jak na tę chwilę to wy mieliście w ubg sezonie jedynego trenera skazanego za korupcję.
    Więc zanim otworzysz jadaczke zastanów się

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Tego masz na mysli? Prosze ladnie odszczekac ...
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...a-uniewinniony

  49. Powrót do góry    #13584
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Może i masz rację . Ale fakt jest faktem że jedynym aktywnym trenerem który był zawieszony za korupcję jest aktualny trener Wlokniarza. Kto wie czy w tym sezonie nie korumpował zawodników innych drużyn. Stąd tak dobry wynik Czewy w tym sezonie. Niczego nie można być pewnym

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    To akurat jest niesmaczne. Kędziora po prostu dobrze wykonał swoją robotę (bez żadnych podtekstów).

  50. Powrót do góry    #13585
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Trolluniaki. Walizki na 2018 przygotowane?

    Ajjjj....czekajcie... prokuratura czeka n billingi i lokalizacje pewnych numerów i zaraz może byc u was zamiast smiechu szloch 😂😂😂

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #13586
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    Młody piernik już możesz zacząć sprzątać 😉

  52. Powrót do góry    #13587
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    jak ja uprawnień nie mam żadnych!! a administrator Marcin oczywiście nieprzejęty, a dziś się logował widziałem
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  53. Powrót do góry    #13588
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Tego masz na mysli? Prosze ladnie odszczekac ...
    https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/...a-uniewinniony
    A jednak zawieszony. Czyli winny

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  54. Powrót do góry    #13589
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    jak ja uprawnień nie mam żadnych!! a administrator Marcin oczywiście nieprzejęty, a dziś się logował widziałem
    To przejmij urząd siła.

    Jako przedstawiciel suwerena
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #13590
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    A jednak zawieszony. Czyli winny

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Serio? Uniewinnienie w sadzie to pikus odstaw wspomagacze

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •