Strona 288 z 315 PierwszyPierwszy ... 188238278286287288289290298 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,916 do 12,960 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #12916
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Moja piekarnia donosi że grubo się dzieje w naszym klubie. Nie chce tusiexować i wszystkiego napisać nie mogę ale o.kase to my się raczej martwić nie musimy.
    Kontrakty są negocjowane z rozmachem.
    Za to w zielonej dzieje się bardzo źle Doyle podobno płacone od jakiegoś czasu stąd taką a nie inna jazda. Generalnie podobno zielona jest bardzo w czarnej doopie jeżeli chodzi o kasę. W grze jest opcja Hampela Woźniaka Protasa. Doyle w zasadzie jest już nadzy zawodnikiem. Chyba że ktoś da więcej

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  2. Powrót do góry    #12917
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Moja piekarnia donosi że grubo się dzieje w naszym klubie. Nie chce tusiexować i wszystkiego napisać nie mogę ale o.kase to my się raczej martwić nie musimy.
    Kontrakty są negocjowane z rozmachem.
    Za to w zielonej dzieje się bardzo źle Doyle podobno płacone od jakiegoś czasu stąd taką a nie inna jazda. Generalnie podobno zielona jest bardzo w czarnej doopie jeżeli chodzi o kasę. W grze jest opcja Hampela Woźniaka Protasa. Doyle w zasadzie jest już nadzy zawodnikiem. Chyba że ktoś da więcej

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    I na tym w zasadzie kończą się spekulacje, bo dalej nic nie wiadomo, aż do listopada, ci mogą podbić, tamci, tutaj ktoś miał przedłużyć, ale jednak się okazało że gdzieś indziej kocha bardziej.
    Jedynie można wierzyć Frątczakowi, który powiedział wczoraj, że będzie dużo ruchów na rynku niespodziewanych, jakby wzięto z Falubazu Doyle'a i Hampela (obojętnie gdzie) to machina by siłą rzeczy ruszyła na całego, byłby ciekawy okres transferowy i wiele opcji budowania składu.

  3. Powrót do góry    #12918
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No to teraz to my musimy głęboko sięgać do portfela. Ciekawie, czy nie głębiej niż musieli byśmy wtedy to zrobić. A Emil na MA jeździć potrafi.
    Oczywiscie, że musimy ale głównie dlatego, że drużyna zawiódła w tym roku totalnie.Zbyt dużo rzeczy poszło nie po naszej myśli, od formy i kontuzji zawodników począwszy na toromistrzu skończywszy. Kalendarz też mieliśmy bardzo trudny.
    Śmiem twierdzic, że przy ogarnięciu MA i odrobinie szczęścia, taka sama personalnie drużyna mogła by się bić w przyszłym roku o PO i to z powodzeniem. Rok 2017 będzie niezapomniany. Przegraliśmy u siebie 4 mecze i to było główna przyczyną takiej a nie innej sytuacji na koniec sezonu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-10-2017 o 16:29
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #12919
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Moja piekarnia donosi że grubo się dzieje w naszym klubie. Nie chce tusiexować i wszystkiego napisać nie mogę ale o.kase to my się raczej martwić nie musimy.
    Kontrakty są negocjowane z rozmachem.
    Za to w zielonej dzieje się bardzo źle Doyle podobno płacone od jakiegoś czasu stąd taką a nie inna jazda. Generalnie podobno zielona jest bardzo w czarnej doopie jeżeli chodzi o kasę. W grze jest opcja Hampela Woźniaka Protasa. Doyle w zasadzie jest już nadzy zawodnikiem. Chyba że ktoś da więcej

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

    Dam sobie przysłowiowe "jaja" ogolić,że Protasa z Zielonej nie wyciągniecie,prędzej Doyle jest realny.Hampel na moje oko trafi do Leszna lub Wrocka.Wozniak,Lindgren,Zengota,Iversen-w tym kierunku pójdą wzmocnienia

  5. Powrót do góry    #12920
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Moja piekarnia donosi że grubo się dzieje w naszym klubie. Nie chce tusiexować i wszystkiego napisać nie mogę ale o.kase to my się raczej martwić nie musimy.
    Kontrakty są negocjowane z rozmachem.
    Za to w zielonej dzieje się bardzo źle Doyle podobno płacone od jakiegoś czasu stąd taką a nie inna jazda. Generalnie podobno zielona jest bardzo w czarnej doopie jeżeli chodzi o kasę. W grze jest opcja Hampela Woźniaka Protasa. Doyle w zasadzie jest już nadzy zawodnikiem. Chyba że ktoś da więcej

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Kolego chyba chcesz przebić Mariusza a

  6. Powrót do góry    #12921
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Moja piekarnia donosi że grubo się dzieje w naszym klubie. Nie chce tusiexować i wszystkiego napisać nie mogę ale o.kase to my się raczej martwić nie musimy.
    Kontrakty są negocjowane z rozmachem.
    Za to w zielonej dzieje się bardzo źle Doyle podobno płacone od jakiegoś czasu stąd taką a nie inna jazda. Generalnie podobno zielona jest bardzo w czarnej doopie jeżeli chodzi o kasę. W grze jest opcja Hampela Woźniaka Protasa. Doyle w zasadzie jest już nadzy zawodnikiem. Chyba że ktoś da więcej

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    I co z tego, jak Dariusz pisze, że zawodnicy boją się Termosa.

    Może i "rozmach" nie pomóc
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #12922
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Dam sobie przysłowiowe "jaja" ogolić,że Protasa z Zielonej nie wyciągniecie,prędzej Doyle jest realny.Hampel na moje oko trafi do Leszna lub Wrocka.Wozniak,Lindgren,Zengota,Iversen-w tym kierunku pójdą wzmocnienia
    U nas na te chwilę nie ma ograniczeń finansowanych. Jeżeli wszystko nie będzie kwestią pieniędzy to każdy wariant jest możliwy. A z tym Protasem to uważaj bo będziesz mieć jaja łyse. W zielonej źle się dzieję i na tym zakończę

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  8. Powrót do góry    #12923
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Bez urazy venom, ale ostro chleją w tej Twojej piekarni. Może metanol tak tam ryje banie?

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wielun19 za jego przydatny post!

    lego (14-10-2017)

  10. Powrót do góry    #12924
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez wielun19 Zobacz posta
    Bez urazy venom, ale ostro chleją w tej Twojej piekarni. Może metanol tak tam ryje banie?
    Ja wiem że uważasz że Jareczek jest już w Lesznie to Ci powiem że od czwartku taki powiem bym nie był. Z resztą sam miał powiedzieć że potrzebuje świeżego powietrza.
    Inna sprawa że to nie Unia Leszno miała być gwarantem kontraktu Jarka w Lesznie a sponsor na te chwilę dotacja sponsora została przelicytowana.
    Z innej beczki wychodzi na to że Toruń w tym sezonie ogórkowym znów rozpasa zawodników kontraktami na lata. A tego zwolennikiem nie jestem bo ostatnimi laty finanse troszkę się ustatkowały

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  11. Powrót do góry    #12925
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    ??? Kiedy ja coś pisałem o Hampelu? Chyba prędzej życzeniowo widziałem go u nas, w Toruniu. Bierzesz mnie za kogoś innego...


    Dobrze by było byś albo zachował powściągliwość, albo czytał zawsze to co napisałeś poprzednio. Biorąc pod uwagę te Twoje transferowe ogóry, zaczynam się zastanawiać czy ktoś w tej Twoje piekarni dwóch składów nie buduje. Te ploty pisane dzień po dniu się same wykluczają. Raz jest Protasiewicz, by na drugi dzień Woźniak. Po Woźniaku Holta, a po Holcie znów Protasiewicz. Wychodziłoby na to, że odpowiedzialni/y w tym klubie za transfery są nienormalni i próbują kontraktować na oślep, bez żadnego planu. Dlatego trudno traktować to serio. Bez urazy.

  12. Powrót do góry    #12926
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Tak to już jest, że aby zatrudnić 2 nowych zawodników trzeba gadać z 6-cioma.
    A że w każdym klubie o tym wiedzia a zawodnicy chętnie wystawiają się na licytację, taka a nie inna sytuacja, co dzień inna.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #12927
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    To się bierze z tego, że nasi rozmawiają z pewną grupą zawodników. I to co wydawało się już zaklepane, po pojawieniu się wyższej kontroferty, po prostu już nie jest.

  14. Powrót do góry    #12928
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak to już jest, że aby zatrudnić 2 nowych zawodników trzeba gadać z 6-cioma.
    A że w każdym klubie o tym wiedzia a zawodnicy chętnie wystawiają się na licytację, taka a nie inna sytuacja, co dzień inna.
    I to jest sedno

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  15. Powrót do góry    #12929
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    venom napisał:
    Moja piekarnia donosi że grubo się dzieje w naszym klubie. Nie chce tusiexować i wszystkiego napisać nie mogę ale o.kase to my się raczej martwić nie musimy.
    Kontrakty są negocjowane z rozmachem.
    Za to w zielonej dzieje się bardzo źle
    Moje gratulacje. Zrobisz tutaj karierę na miarę mshola, żubra czy innego patola.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #12930
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    I to jest sedno

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Wyjdzie w praniu. Jeżeli faktycznie w Zielonej dzieje się aż tak źle, choć zatrzymanie Cieślaka średnio mi pod to pasuje, to w najbliższym czasie to wyjdzie. Tak jak swego czasu kredyt gorzowski.

  17. Powrót do góry    #12931
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez wielun19 Zobacz posta
    Wyjdzie w praniu. Jeżeli faktycznie w Zielonej dzieje się aż tak źle, choć zatrzymanie Cieślaka średnio mi pod to pasuje, to w najbliższym czasie to wyjdzie. Tak jak swego czasu kredyt gorzowski.
    Ja Ciebie faktycznie pomyliłem sorki

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  18. Powrót do góry    #12932
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Dam sobie przysłowiowe "jaja" ogolić,że Protasa z Zielonej nie wyciągniecie,prędzej Doyle jest realny.Hampel na moje oko trafi do Leszna lub Wrocka.Wozniak,Lindgren,Zengota,Iversen-w tym kierunku pójdą wzmocnienia
    Ale jak jednak wyciągniemy Protasa, to umówmy się że wierzymy Tobie na słowo, OK? Nie musisz nic udowadniać

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Poza tym muszę przyznać, że podziwiam Was, że macie już? jeszcze? siły, żeby po takim sezonie, po takich wynikach,
    Griszach, Gdańskach rozmawiać o sezonie 2018. Szacun
    A z nudów, Panie, z nudów! Zima zła idzie.

  19. Powrót do góry    #12933
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Z Protasem to jest tak że nawet nie koniecznie my. Bo bardzo poważnie rozważa odejście z Zielonej

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  20. Powrót do góry    #12934
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Z Protasem to jest tak że nawet nie koniecznie my. Bo bardzo poważnie rozważa odejście z Zielonej

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    A co mówią w tej twojej piekarni o powodzie odejścia Protasa ?

    Zdradzisz nam ten sekret ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #12935
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    To co wczoraj było ustalone między zawodnikiem a klubem dziś juz może być nieaktualne... Tak usłyszałem... Także ten tego u nas juz byli wszyscy aby po kilku godzinach poinformować klub, ze ich przebito...

  22. Powrót do góry    #12936
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,834
    Kliknij i podziękuj
    439
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez wielun19 Zobacz posta
    Wyjdzie w praniu. Jeżeli faktycznie w Zielonej dzieje się aż tak źle, choć zatrzymanie Cieślaka średnio mi pod to pasuje, to w najbliższym czasie to wyjdzie. Tak jak swego czasu kredyt gorzowski.
    Albo zatrzymanie Cieślaka to właśnie przynęta na zawodników. Mit o narodowym trwa w najlepsze.

  23. Powrót do góry    #12937
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Ale jak jednak wyciągniemy Protasa, to umówmy się że wierzymy Tobie na słowo, OK? Nie musisz nic udowadniać .

    Jak Protas pójdzie do Torunia to jade do "CENTRALI NASIENNEJ" kupuje sekator...i niech sie dzieje wola nieba:

  24. Powrót do góry    #12938
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grigorij Zobacz posta
    Jak Protas pójdzie do Torunia to jade do "CENTRALI NASIENNEJ" kupuje sekator...i niech sie dzieje wola nieba:
    Jesli stracisz przyrodzenie, będziesz zawdzięczał to Cieślakowi

    Protas nie miał i wierzę, ze dalej nie ma ochoty, nigdzie się przenosić. Ale sytuacja zaczyna byś śmieszna. To już drugi zawodnik Falubazu po Walasku, który ma awersję do narodowego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #12939
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Moja piekarnia donosi że grubo się dzieje w naszym klubie. Nie chce tusiexować i wszystkiego napisać nie mogę ale o.kase to my się raczej martwić nie musimy.
    Kontrakty są negocjowane z rozmachem.
    Za to w zielonej dzieje się bardzo źle Doyle podobno płacone od jakiegoś czasu stąd taką a nie inna jazda. Generalnie podobno zielona jest bardzo w czarnej doopie jeżeli chodzi o kasę. W grze jest opcja Hampela Woźniaka Protasa. Doyle w zasadzie jest już nadzy zawodnikiem. Chyba że ktoś da więcej
    Powiadasz z rozmachem Sponsorować Was będzie TV Trwam czy jakiś saudyjski szejk?

    Od lat słyszę jak się u Was kasa przelewa, a ostatnie złoto 10 sezonów temu.
    Powiadasz, że bierzecie Doyla, Protasa i Jarka - jak mocny jest ten tercet pokazały PO ... powodzenia.

    Reasumując nie ma w tym sporcie kasy, która by coś gwarantowała, no chyba że ściągniecie TOP10 GP + Smektałe + Drabika + Kubere+ Kaczmarka to na 99,99 macie złoto.

    Co do Falubazu to też chodzą słuchy po mieście, że następny sezon będzie z mniejszym budżetem, ale raczej w czarenej doopie nie będziemy Z doświadczenia zawodowego wiem, że bogaci ludzie się nie chcą swoim bogactwem
    Tylko Falubaz

  26. Powrót do góry    #12940
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Mnie tam usatysfakcjonowal by transfer Miskowiakow. Za Grzesia i Daniela. Reszta moglaby zostac.

  27. Powrót do góry    #12941
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Konkret? Zatrzymanie Emila.

    Emila? Susi złotówka klepnął Leszno jak tylko się dowiedział, ze nasz Pan Bankomat odjeżdża. Nie było nawet szans się przywitać i pożegnać. I dopóki kasa w Lesznie będzie się zgadzała to niczego nie zmienią
    Ostatnio edytowane przez lego ; 14-10-2017 o 20:46
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  28. Powrót do góry    #12942
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co mówią w tej twojej piekarni o powodzie odejścia Protasa ?

    Zdradzisz nam ten sekret ?
    Kasa a raczej jej brak i dosyć spore zaległości plus Cieślak

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  29. Powrót do góry    #12943
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Kasa a raczej jej brak i dosyć spore zaległości plus Cieślak

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Czyli co ? Tymczyszyn kłamał mówiąc, ze płacą na bieżąco ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #12944
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co ? Tymczyszyn kłamał mówiąc, ze płacą na bieżąco ?
    Z Doylem na pewno nie są na bieżąco
    Chyba że Doyle kłamał

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  31. Powrót do góry    #12945
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Gomolski musial dostac na serio lukratywna propozycje z Torunia patrzac na to co dzis pokazuje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #12946
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Z Doylem na pewno nie są na bieżąco
    Chyba że Doyle kłamał

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Nie idź tą drogą, jakby mu tam nie płacili to by uciekał stamtąd w podskokach, i nie trzeba byłoby składać rzekomej "oferty marzeń" tylko można by od dużo niższego pułapu zacząć. To się logicznie nie składa w całość.

  33. Powrót do góry    #12947
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Z Doylem na pewno nie są na bieżąco
    Chyba że Doyle kłamał

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Jak by taki Doyle nie był spłacony, to nie siadałby do rozmów o nowym kontrakcie. A ty byś już dawno czytał teksty Ostafa na SF, ile to Falubaz jest w plecy.

    Tutaj masz wypowiedź Tymczysyzna który opowiada o negocjacjach z Doylem. Twierdzi, ze klub wywiązał się z zapisów kontraktowych. https://wp.tv/i,prezes-falubazu-odsl...?ticaid=61a0b5

    Oczywiście nie wiem jak jest faktycznie. Ale nie sądzę aby Tymczyszyn publicznie kłamał w mediach. Przecież to by się szybko wydało.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 14-10-2017 o 21:19
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #12948
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Gomolski musial dostac na serio lukratywna propozycje z Torunia patrzac na to co dzis pokazuje.
    Tak go zdemotywowało, że trzyma aż do dziś.
    !Adrian walcz!

  35. Powrót do góry    #12949
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak by taki Doyle nie był spłacony, to nie siadałby do rozmów o nowym kontrakcie. A ty byś już dawno czytał teksty Ostafa na SF, ile to Falubaz jest w plecy.

    Tutaj masz wypowiedź Tymczysyzna który opowiada o negocjacjach z Doylem. Twierdzi, ze klub wywiązał się z zapisów kontraktowych. https://wp.tv/i,prezes-falubazu-odsl...?ticaid=61a0b5

    Oczywiście nie wiem jak jest faktycznie. Ale nie sądzę aby Tymczyszyn publicznie kłamał w mediach. Przecież to by się szybko wydało.
    Nie wiesz czy usiadł. Na pewno Tymczyszyn niezależnie od tego, czy Doyle z nim rozmawia, czy nie, musi mówić że rozmawia. Inaczej każdy zawodnik wiedziałby że Falubaz musi kogoś zakontraktować po stracie dwóch liderów. I to nie byłaby najlepsza karta przetargowa, prezes który w mediach mówi prawdę w momencie negocjacji, na pewno nie byłby dobrym prezesem.
    Tak samo Frątczak, też pewnie opowiada tylko kompletne bzdury, które mu akurat są na rękę, jak z tym Doylem, o którym mówił że na pewno zostanie w Falubazie a potem rzekomo ruszył do negocjacji z nim.

    A w to, że Doyle jest niespłacony, nie ma co wierzyć raczej.

  36. Powrót do góry    #12950
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Kasa a raczej jej brak i dosyć spore zaległości plus Cieślak
    No to jest ratunek dla ROW jak Falubaz nie dostanie licencji

    Pisałeś wcześniej, że Doyle jeździ jak jeździ, bo mu Falubaz nie płaci.
    To chłop miał pecha, bo w PO nie błyszczał w Szwecji i Anglii - tam też zaległości ?
    Tylko Falubaz

  37. Powrót do góry    #12951
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Poważnie - nie chce mi się wierzyć w te całe zaległości.
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #12952
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Oby zielonka wyszla na prostą bo liga by stracila na wartosci bede to powtarzac jak mantre. Juz bydzi i rzeszowa praktycznie nie ma.
    Ten sport jest tak niszowy ze czy sie chce czy nie trzeba trzymac kciuki za inne kluby. Co to za sens gdy tylko jedna druzyna mialaby wygrywac

  39. Powrót do góry    #12953
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    O jezu. W 2. Lidze też ktoś musi jeździć. Dzisiaj jeździ tam Polonia, za to w Ekstralidze mamy Grudziądz. Po upadku Z.G. inne ośrodki zajmą jego miejsce, myślę, że już Łódź, Rybnik się szykują do ELITY. A Zieloną Górę chętnie zobaczymy ligę niżej.

  40. Powrót do góry    #12954
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,436
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    O jezu. W 2. Lidze też ktoś musi jeździć. Dzisiaj jeździ tam Polonia, za to w Ekstralidze mamy Grudziądz. Po upadku Z.G. inne ośrodki zajmą jego miejsce, myślę, że już Łódź, Rybnik się szykują do ELITY. A Zieloną Górę chętnie zobaczymy ligę niżej.
    Spokojnie my mamy do perfekcji opanowane spadki i awanse Jesteśmy jak Feniks
    Tylko Falubaz

  41. Powrót do góry    #12955
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Protas w Toruniu to jest science fiction.

  42. Powrót do góry    #12956
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Nigdzie indziej nie zobaczymy ZG tylko w SE, więc nie ma co się emocjonować. Klub na pewno regulaminowo spłacił Doyla, co najwyżej pozostała kwestia dodatkowej płatności od sponsorów, a to już inna sprawa.
    Zresztą ja słyszałem, jak to Stal zalega Kasprzakowi mega kasę, a jakoś nie widać żeby zmieniał klub. Te wszystkie informacje od zawodników jak to ich obecny klub zalega z płatnościami mogą być także częścią polityki negocjacyjnej.

  43. Powrót do góry    #12957
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Włóżcie sobie między bajki historie o rzekomej katastrofalnej kondycji finansowej Zielonki. Cieślak by został? Dudki by nie płakały? Tymczyszym by lgal w żywe oczy a Bunio by dał zdewastowac swój klejnot w koronie? Być może komuś z kimś jest nie po drodze, ale na litość boską przestańcie usmiercac falubaz.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Menatol za jego przydatny post!

    Nigel (15-10-2017), grafi25 (14-10-2017)

  45. Powrót do góry    #12958
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    O jezu. W 2. Lidze też ktoś musi jeździć. Dzisiaj jeździ tam Polonia, za to w Ekstralidze mamy Grudziądz. Po upadku Z.G. inne ośrodki zajmą jego miejsce, myślę, że już Łódź, Rybnik się szykują do ELITY. A Zieloną Górę chętnie zobaczymy ligę niżej.
    My, czyli kto?
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #12959
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Moja piekarnia donosi że grubo się dzieje w naszym klubie. Nie chce tusiexować i wszystkiego napisać nie mogę ale o.kase to my się raczej martwić nie musimy.
    Kontrakty są negocjowane z rozmachem.
    Za to w zielonej dzieje się bardzo źle Doyle podobno płacone od jakiegoś czasu stąd taką a nie inna jazda. Generalnie podobno zielona jest bardzo w czarnej doopie jeżeli chodzi o kasę. W grze jest opcja Hampela Woźniaka Protasa. Doyle w zasadzie jest już nadzy zawodnikiem. Chyba że ktoś da więcej

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Jeżeli jest rozmach to bardzo dobrze. W tamtym roku było zwlekanie i komedia za co zapłaciliśmy barażami. Najlepiej mieć wszystkie sprawy załatwione jak najszybciej i przystąpić do sezonu z czystą kartą bez żadnych gonitw w krótkich spodenkach za kontraktami.

  47. Powrót do góry    #12960
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Emila? Susi złotówka klepnął Leszno jak tylko się dowiedział, ze nasz Pan Bankomat odjeżdża. Nie było nawet szans się przywitać i pożegnać. I dopóki kasa w Lesznie będzie się zgadzała to niczego nie zmienią
    Tylko, że Emil po ostatnim meczu mówił, że chce zostać. Złotówka mu jeszcze nie powiedział, że Leszno klepnięte, czy co?
    !Adrian walcz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •