Strona 278 z 315 PierwszyPierwszy ... 178228268276277278279280288 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,466 do 12,510 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #12466
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przeciez tu nie chodzi o technologię a mentalność.
    Życie czasami wymusza niektóre zachowania, dlatego ja też czasami nagywam rozmowy, ale wyłącznie te urzędowe czyli jak dzwonie do urzędu, nc+, itp.
    Nigdy mi nie przyszło do głowy nagrywać przyjaciół czy znajomych.
    na logike (tak jak pisales) to pewnie chodzi o druga rozmowe - padla propozycja, dzien pozniej drugi telefon i to nagrywal.
    To tak trzymajac sie logiki. Bo uwierzcie mi - w Gdansku to obecnie drugi Smolensk (logika poszla na urlop)

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gksiak za jego przydatny post!

    j-rules (09-10-2017), kingpin (09-10-2017)

  3. Powrót do góry    #12467
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,807
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Final bedzie taki, ze rudy i Faja straca sponsora. Zachowanie Zdunka tez lipne, fajnie to Yozayan wypunktowal. Jak oni sobie z Mrozkiem w ramiona padną.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  4. Powrót do góry    #12468
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Przeciez tu nie chodzi o technologię a mentalność.
    Życie czasami wymusza niektóre zachowania, dlatego ja też czasami nagywam rozmowy, ale wyłącznie te urzędowe czyli jak dzwonie do urzędu, nc+, itp.
    Nigdy mi nie przyszło do głowy nagrywać przyjaciół czy znajomych.
    Nie pochwalam tego, lecz znam ludzi, którzy każdą rozmowę. Głównie właśnie na wypadek jak to urząd, czy nc+ zadzwoni do nich. A że znajomi się załapią? Efekt uboczny.

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  5. Powrót do góry    #12469
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Niezły tupet musi mieć ten typek co zawinął młodemu ten kevlar.


    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...-na-grand-prix


    Bardzo nietypowa sytuacja dotknęła żużlowca Get Well Toruń - Marcina Kościelskiego. Skradziony został jego kevlar, po czym złodziej... pojawił się w kombinezonie na turnieju Grand Prix!

    Co kuriozalne w całej sytuacji, złodziej pojawił się na turnieju GP na Motoarenie... ubrany w skradziony kombinezon! - Kilkunastu ochroniarzy, pomimo informacji o pobycie tego człowieka w pobliżu, nie zdołało go złapać, ponieważ uciekł w las znajdujący się za stadionem żużlowym - komentuje Kościelski na swoim Facebooku.
    Buszmen?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Misiek_T (09-10-2017)

  7. Powrót do góry    #12470
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,807
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    nie zrzucilibysmy sie na kevlar dla mlodego? Moze nawet projekt zrobimy. Kase dorzuce, w projekcie pomoge, ale niech ktos sprawe zrzutki zorganizuje.

    2,40. Srednia na bieg w barazach tych, ktorzy mieli wyebane, najgorszego zawodnika swiata i staruszka ktory trafil do nas tylko po to, bo ktos musial byc na etykiecie niebieskiej wody. Już nic nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 09-10-2017 o 20:15
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Howard (10-10-2017), Yozayan (09-10-2017), kingpin (09-10-2017), wielun19 (09-10-2017)

  9. Powrót do góry    #12471
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgdansk Zobacz posta

    A co takiego zrobił Gomólski Zgłosił próbę ewentualnej korupcji ? No rzeczywiście karygodne. Takich jak on cweluję się w więzieniu Co tam Nice niech straci wszystkich sponsorów...
    Chyba obu stronom powinno zależeć na wyjaśnieniu co się stało ?

    Panowie wyobraźcie sobie taką sytuację w drugą stronę , gdyby ktoś zatelefonował do Pawła i sytuacja miałaby miejsce po pierwszym meczu , który skończył się wynikiem 47 43 dla Wybrzeża. Czy Wasi działacze pozostawiliby to bez komentarza ?
    Nie musimy sobie wyobrażać. Dla każdego powinno być jasne, ze
    sprawa musi być wyjaśniona od A do Z a winni musza ponieść karę.
    Kacper, jeśli to nie prowokacja, spokojnie może chodzić z podniesiona głową i nie martwić się o Nice.
    Jednak obiecany dla niego kontrakt na 2018 mógł wymyślić jedynie idiota.
    U nas średniakow az za dużo, my potrzebujemy lidera.
    Nie ma w tej propozycji krzty logiki.

    ps.
    Z tą zbiórka na kevlar dobry pomysł.
    Jest ktoś kto to pociągnie?
    Chętnie też coś dorzucę.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-10-2017 o 20:32
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #12472
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...-na-grand-prix


    f.ck już widzę ten fotomontaż jak w kevlarze Kościelskiego ktoś daje łapówkę rudemu

    mamy przesrane.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Gadol (09-10-2017), Morciasz (10-10-2017)

  12. Powrót do góry    #12473
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 24 w 15 postach
    Ja to mam wrażenie, że ten kontrakt na 2018 nie dotyczył Torunia, a innego ośrodka, bo powrot Gingera do Torunia to jakiś marny żart...

    Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi marobo za jego przydatny post!

    snoopski (09-10-2017)

  14. Powrót do góry    #12474
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,807
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    rudy to się pewnie napalił nawet na te 100 tysi i nowe blaty w kuchni, ale jak o kontrakcie w naszym (PO)tworze usłyszał to się wkrewił. To się nie godzi, tam jest jod, tam jest atmosfera!
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  15. Powrót do góry    #12475
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgdansk Zobacz posta
    Chyba bardziej ufam biznesmenowi niż politykowi jeżeli o to pytasz. Druga sprawa to nie jestem przekonany czy jeżeli w ogóle doszło do próby korupcji to czy był to pomysł tylko lokalnego sponsora czy działania były ustalone z górą. To nie Zdunek potrzebuję głosów, on nie startuje w plebiscycie popularności a historyczny spadek nie byłby czymś co można umieścić na ulotkach dla wyborców.


    A co takiego zrobił Gomólski Zgłosił próbę ewentualnej korupcji ? No rzeczywiście karygodne. Takich jak on cweluję się w więzieniu Co tam Nice niech straci wszystkich sponsorów...
    Chyba obu stronom powinno zależeć na wyjaśnieniu co się stało ?

    Panowie wyobraźcie sobie taką sytuację w drugą stronę , gdyby ktoś zatelefonował do Pawła i sytuacja miałaby miejsce po pierwszym meczu , który skończył się wynikiem 47 43 dla Wybrzeża. Czy Wasi działacze pozostawiliby to bez komentarza ?
    ok ponioslo mnie; przykro mi jak moj klub jest opluwany,
    jesli to sprawa na linii rudy-sponsor, to powinnien to powiedziec a nie nie wiadomo o co chodzi

  16. Powrót do góry    #12476
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Nie wiem czemu tak kategorycznie stwierdzacie, ze Zdunkowi odbilo do reszty i plecie od rzeczy. Jakoś moge sobie wyobrazic, ze pan senator majac mocarstwowe plany dla klubu i swoich kolejnych kadencji cieszy sie z utrzymania po wygranej z GKM, bo przeciez baraze to formalnosc. Pozniej po pierwszym meczu cisnienie rosnie, pojawia sie noz na gardle, a jak wiadomo tonacy brzydko sie chwyta. Wpadaja na pomysl, ze trzeba sie kogos pozbyc, bo w gdansku bedzie ciezko. Sami przeciez nie zadzwonia, ale fartownie sponsor jest tez sponsorem rudego. Dzwoni wiec do swojego rudego zioma, ten oferte odrzuca. Dzwoni drugi raz, rudy juz nagrywa, bo Zdun mu tak polecil. Zdunek po meczu plecie pare niespojnych tekstow, bo jest wku**wiony, bo wie o akcji, a nie moze za duzo powiedziec, zeby w razie czego samemu nie byc oskarzonym o znieslawienie.

    Nie mowie, ze tak bylo. Mowie tylko, ze taka hipoteza wcale nie jest pozbawiona sensu. Szczegolnie, ze jakos nie przemawia do mnie zeswirowanie Zduna, ktory targa policje i prokurature do sprawy, ktora nie miala miejsca/sam ustawil... Toz to ostry samoboj by byl

  17. Powrót do góry    #12477
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Myślałem że to kapi meble, ale oni są z Inowrocławia.
    Mają trochę w dziale sponsoring.

    http://kapi.org.pl/sponsoring.html
    Ostatnio edytowane przez ARJ ; 09-10-2017 o 22:21

  18. Powrót do góry    #12478
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Myślałem że to kapi meble, ale oni są z Inowrocławia.
    Mają trochę w dziale sponsoring.

    http://kapi.org.pl/sponsoring.html
    O jaką inną firmę by chodziło? Według mnie na 99% oni.

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  19. Powrót do góry    #12479
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    Nie wiem czemu tak kategorycznie stwierdzacie, ze Zdunkowi odbilo do reszty i plecie od rzeczy. Jakoś moge sobie wyobrazic, ze pan senator majac mocarstwowe plany dla klubu i swoich kolejnych kadencji cieszy sie z utrzymania po wygranej z GKM, bo przeciez baraze to formalnosc. Pozniej po pierwszym meczu cisnienie rosnie, pojawia sie noz na gardle, a jak wiadomo tonacy brzydko sie chwyta. Wpadaja na pomysl, ze trzeba sie kogos pozbyc, bo w gdansku bedzie ciezko. Sami przeciez nie zadzwonia, ale fartownie sponsor jest tez sponsorem rudego. Dzwoni wiec do swojego rudego zioma, ten oferte odrzuca. Dzwoni drugi raz, rudy juz nagrywa, bo Zdun mu tak polecil. Zdunek po meczu plecie pare niespojnych tekstow, bo jest wku**wiony, bo wie o akcji, a nie moze za duzo powiedziec, zeby w razie czego samemu nie byc oskarzonym o znieslawienie.

    Nie mowie, ze tak bylo. Mowie tylko, ze taka hipoteza wcale nie jest pozbawiona sensu. Szczegolnie, ze jakos nie przemawia do mnie zeswirowanie Zduna, ktory targa policje i prokurature do sprawy, ktora nie miala miejsca/sam ustawil... Toz to ostry samoboj by byl
    To całkiem możliwy scenariusz Musiał wyjść z twarza Zdunek po tym meczu. Możliwe że w grę wchodziło tylko zwyciestwo bo po niskiej porażce w Toruniu za duża pewność siebie i kto wie czy sponsorów Gdansk nie miał nagrancyh na EKsrtalige.

  20. Powrót do góry    #12480
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Ta teoria ma dwa słabe punkty.
    Pierwszy, angaz Kacpra w Toruniu, co chyba wszyscy widzą.
    Drugi słaby punkt to wybor zawodnika.
    Wszyscy wiedzą w jakich okolicznościach Gomolski rozstawal się z Toruniem. Prędzej pewnie dołożyłby parę groszy z własnej kieszeni aby przy swoim sporym udziale spuscic nas do Nice niż wziąć parę groszy za nasze utrzymanie. Nie próbuje się też przekupić zawodnika który ma takie ambicje jak Kacper i który powtarza na każdym kroku, że za Gdańsk może umierać.
    Nasi musieliby mieć nie pokolei w głowie aby wziąć na cel takiego zawodnika.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #12481
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,779
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Gadajo, że Wozniaka mocno kusicie

  22. Powrót do góry    #12482
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Gadajo, że Wozniaka mocno kusicie
    Dobrze chłopie kombinujesz...

  23. Powrót do góry    #12483
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,779
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Menatol Zobacz posta
    Dobrze chłopie kombinujesz...
    Żadne kombinacje ciągle to samo ucho

  24. Powrót do góry    #12484
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Żadne kombinacje ciągle to samo ucho
    Zmora już mu zagroził, że nie dostanie od Ruski zaległych pieniędzy także nie do wyjecia

  25. Powrót do góry    #12485
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    mnie to jakos dziwi ze przenajswietszy torun co rusz jest zamieszany w jakies u....srane sprawy od kilku lat... przypadek ? ja osobiscie daleki jestem od teori spiskowych ale smierdzi na pare kilometrow ....jak od przy stadionowej oczyszczalni w toruniu
    pyra

  26. Powrót do góry    #12486
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    mnie to jakos dziwi ze przenajswietszy torun co rusz jest zamieszany w jakies u....srane sprawy od kilku lat... przypadek ? ja osobiscie daleki jestem od teori spiskowych ale smierdzi na pare kilometrow ....jak od przy stadionowej oczyszczalni w toruniu
    Terefere. Jak by vacul został i nagrał zmore to byś inaczej śpiewał.
    Nam po prostu można dać plaskacza bo nie oddajemy.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Howard (10-10-2017), longlay1 (10-10-2017)

  28. Powrót do góry    #12487
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Nikt z klubu na pewno nie oferował mu kontraktu, bo byłoby to absurdalne. Po co mielibyśmy to robić, skoro mamy znacznie lepszy skład? – skomentował sprawę właściciel toruńskiego klubu, Przemysław Termiński.

    Lekko ironicznie można stwierdzić, że z tym znacznie lepszym składem niż Gomólski
    to bym nie przesadzał.
    Najlepszym zawodnikiem baraży był Walasek 23 punkty,
    drugi jeżeli chodzi o zdobycze punktowe był właśnie Gomólski 22 punkty
    no i Jensen 20 punktów plus stadko bonusów.

    A reszta?
    Holder 18, Przedpełski 13, Jack Holder 10, Kaczmarek 9, Kopeć 4...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #12488
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Znam ludzi, którzy nagrywają każdą rozmowę. Przy obecnym poziomie technologii to bardziej, niż łatwe.

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    aplikacja ACR na androida w wersji PRO automatycznie nagrywa każdą rozmowę i przesyła ja automatycznie na @

  30. Powrót do góry    #12489
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Co kuriozalne w całej sytuacji, złodziej pojawił się na turnieju GP na Motoarenie... ubrany w skradziony kombinezon! - Kilkunastu ochroniarzy, pomimo informacji o pobycie tego człowieka w pobliżu, nie zdołało go złapać, ponieważ uciekł w las znajdujący się za stadionem żużlowym - komentuje Kościelski na swoim Facebooku.
    Ochrona to chyba działa ostatnio tylko jak ktoś usiądzie na chwilę na schodach, albo zapali papierosa na trybunie.
    Wyczyny łobuzów w czasie meczów z Grudziądzem, a potem z Gdańskiem i postawa ochrony ... co tu jeszcze komentować?
    A Ty jeszcze oczekujesz, żeby do lasu za jakimś złodziejem biegli? Las nie należy do ich strefy przecież, poza tym jak to....
    biegać? I co z tym monitoringiem. Przecież tak charakterystyczny gość w stroju żużlowca jest do wyłapania
    w moment, a do tego powinien być zapis z kamery....

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wszyscy wiedzą w jakich okolicznościach Gomolski rozstawal się z Toruniem. Prędzej pewnie dołożyłby parę groszy z własnej kieszeni aby przy swoim sporym udziale spuscic nas do Nice niż wziąć parę groszy za nasze utrzymanie.
    Jak to w jakich? Po wspaniałym finale, gdzie mimo marudzenia, puszczania krytycznych filmików w internecie,
    różnych strajków i odzywek, mimo dwóch wykluczeń w pierwszych dwóch biegach dostał jeszcze w prezencie dwa biegi...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #12490
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Doyle Hancock Przedpełski Woźniak ? + Adrian? Holder? Iversen? Fricke?

  32. Powrót do góry    #12491
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Doyle Hancock Przedpełski Woźniak ? + Adrian? Holder? Iversen? Fricke?

    A gdzie Grzesiu nasz filar?

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Morciasz (10-10-2017)

  34. Powrót do góry    #12492
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Doyle Hancock Przedpełski Woźniak ? + Adrian? Holder? Iversen? Fricke?

    Adrian ma już obstalowany nowy kevlar z lwem, także możesz go skreślić z listy.

  35. Powrót do góry    #12493
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    jak Adrian przyjedzie do nas w innym kevlarze to można stawiać w ciemno

    (t, w/u, w/su, - , -)

  36. Powrót do góry    #12494
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    jak Adrian przyjedzie do nas w innym kevlarze to można stawiać w ciemno

    (t, w/u, w/su, - , -)
    Ze wszystkich złośliwości, po odwiedzinach częstochowskich, na jakie mogliśmy się porwac ta jest najgorsza.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  37. Powrót do góry    #12495
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    No to w końcu mamy nagranie wręczenia łapówki. Ten zawodnik z Gdańska trochę łysawy, ale twarz wygląda znajomo

    https://youtu.be/DicYF4RQBnU

  38. Powrót do góry    #12496
    Początkujący Awatar Buka
    Dołączył
    25-04-2011
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Też słyszałem od jednego ze sponsorów, że Miedziak dogadany z Częstochową..

  39. Powrót do góry    #12497
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Ze wszystkich złośliwości, po odwiedzinach częstochowskich, na jakie mogliśmy się porwac ta jest najgorsza.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    to nie jest złośliwość tylko po prostu stwierdzenie faktu jak to się Adrian za bardzo nakręca.

    ja tam niestety nie widzę Apatora bez Adriana

  40. Powrót do góry    #12498
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Pożegnać się z jedynym zawodnikiem, który dałby się pokroić za klub... Ktory nie pokazuje dupy i nie szcza na pomniki. Good luck Get Well...

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    apator_uk (10-10-2017), ŻużlowyKibic (10-10-2017)

  42. Powrót do góry    #12499
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    dałby się pokroić za klub, dosłownie? hehe przypomina mi się jak łapę wsadził w zębatki jakieś rok temu
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  43. Powrót do góry    #12500
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,610
    Kliknij i podziękuj
    7,775
    Podziękowania: 7,362 w 4,339 postach
    Nie chce mi sie wierzyc, ze Miedziak odejdzie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #12501
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Pożegnać się z jedynym zawodnikiem, który dałby się pokroić za klub... Ktory nie pokazuje dupy i nie szcza na pomniki. Good luck Get Well...

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    Ta. Żeby było mało, zamienić go Woźniakiem... Niezłego plaskacza chcą nam sprzedać.

  45. Powrót do góry    #12502
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Nie przyszło Wam do głów, że ewentualne odejście Adriana to jest tylko i wyłącznie JEGO decyzja?

  46. Powrót do góry    #12503
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Menatol Zobacz posta
    Nie przyszło Wam do głów, że ewentualne odejście Adriana to jest tylko i wyłącznie JEGO decyzja?
    A gdzie on miałby niby odejść, skoro w większości zespołów nie ma dla niego miejsca? Do Tarnowa czy do pierwszej ligi? W oba te warianty ciężko mi uwierzyć.

  47. Powrót do góry    #12504
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Menatol Zobacz posta
    Nie przyszło Wam do głów, że ewentualne odejście Adriana to jest tylko i wyłącznie JEGO decyzja?
    I co? Mamy tak upośledzonych działaczy, że nie są w stanie go zatrzymać?

    Wysłane z mojego LG-H990 przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  48. Powrót do góry    #12505
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak to gdzie? Tarnów, Częstochowa, ... Falubaz to już co najmniej trzy ośrodki. W Toruniu to chce go chyba już tylko garsta kibiców robiąca mu krzywdę twierdzeniem, że gdzie indziej zostanie nikim, nie mylić z Nickim

  49. Powrót do góry    #12506
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2007
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 23 w 18 postach
    Ten Falubaż aż kusi. Takiego adwokata jak Mariusz, to Adik nigdzie nie znajdzie

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jak to gdzie? Tarnów, Częstochowa, ... Falubaz to już co najmniej trzy ośrodki. W Toruniu to chce go chyba już tylko garsta kibiców robiąca mu krzywdę twierdzeniem, że gdzie indziej zostanie nikim, nie mylić z Nickim
    Tego to ja nie twierdzę. Po prostu analizując składy i pojawiające się ogóry, nie widzę dla Miedziaka miejsca w większości klubów Ekstraligi.
    Ostatnio edytowane przez wielun19 ; 10-10-2017 o 09:28

  50. Powrót do góry    #12507
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Ciekawe czy będą się dup.mi odwracać jak miedziak wyjedzie na tor

  51. Powrót do góry    #12508
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    A tymczasem Zdunek - "Widzimy jednak kontrofensywę i nie wierzę tutaj w przypadkowe ruchy - ocenił prezes klubu znad morza."

    W artykule na SyFach oczywiście jest już tylko "jeden ze sponsorów toruńskiej drużyny", nic o tym, że to sponsor kilku zawodników z Gdańska.
    Ten cały pojazd na toruński klub chyba się dobrze sprzedaje w artykułach i ma dobrą klikalność, że skur#@$yny co chwile produkują jakieś gówno i pomyje na Toruń, chyb czas przerzucić się na inne źródła informacji sportowych.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi snoopski za jego przydatny post!

    rotapa (10-10-2017)

  53. Powrót do góry    #12509
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buka Zobacz posta
    Też słyszałem od jednego ze sponsorów, że Miedziak dogadany z Częstochową..
    mam nadzieję, że to jest tylko głupi żart. Przecież to jest najbardziej nielubiany zawodnik przez kibiców z Częstochowy i zapewne wie o tym i sam Miedziński i Świącik. Myślę sobie, że Miedziak chce jak największą kase wyciągnąć od Termosa i stąd puszczanie w eter takich plotek, a wykorzystuje do tego jeden głupi wywiad Misia.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  54. Powrót do góry    #12510
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    nie nadarzam za Tadziem:

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/71...jednym-momenci

    przez odrzucona probe przekupstwa siadla super atmosfera w zespole? hmmm nic nie kumam, chyba Tadzio w cos gra

    a jak jest z placeniem zawodnikom? ktos planuje z gdanska odejsc?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •