Strona 265 z 315 PierwszyPierwszy ... 165215255263264265266267275 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,881 do 11,925 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #11881
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Ale dlaczego robił postępy małymi kroczkami ? Jaki menadżer taki postęp.
    W ilu ligach i drużynach jeździł, że możesz napisać coś takiego? Jeśli gość jeździł w Szwecji, Polsce i kilkunastu imprezach indywidualnych to dlaczego niby akurat menago z Polski miałby go hamować?

  2. Powrót do góry    #11882
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Smutne macie życie że musicie świętować niepowodzenia rywali. Współczuję.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Smutne powiadasz.....

    A ja się zastanawiam jak trudne musi być Twoje życie codzienne zmagając się z tak wielkimi ograniczeniami natury umysłowej, skoro nie udało Ci się wyczuć tak dobitnej ironii w tym maksymalnie przejaskrawionym przeze mnie poście.

    Przykro mi stary....trzymaj się. Może kiedyś będzie lepiej.

    Jeden dekiel coś wymyślił dla rozgłosu, drugi dekiel to przekazał, a trzeci w to uwierzył.....

    Żeby nie było.....powodzenia nad morzem
    Ostatnio edytowane przez BKS-iak ; 02-10-2017 o 20:16

  3. Powrót do góry    #11883
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Wczoraj to był kuhfa dhamat. Widowisko zero, zacięcia zero (nie licząc drużyny Wybrzeża), wynik ratowali niechciani , którzy wg. Howarda i informatorów mieli mieć wyebane . Oni chcieli się pokazać, żeby ktoś wyciągnął ich z tego klubu. Pękł balonik PRu, cała nakrętka, hype, magia króla sedesow. Jak się nie ogarną, to skończymy w objęciach porcelany, zalani łzami, na mocnym kacu. Oh wait, jest jeszcze process licencyjny.

    "banda na bandę" krzyczeli prawilni z Apatora, którzy przed nominowanymi chcieli odbić wolną klatkę Gdańsk. W niedzielę będzie na noże.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  4. Powrót do góry    #11884
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Cytat Zamieszczone przez BKS-iak Zobacz posta
    Na dzień dzisiejszy udało się zapełnić 12 autokarów na ten wyjazd.
    Zainteresowanie jest tak duże, że poważnie zaczynamy się zastanawiać nad specjalem.
    Jest jeszcze kilka dni zapisów i jeśli wszystko dobrze pójdzie to będzie nas więcej w Gdańsku niż kibiców z Torunia.
    Jak wszystko dobrze pojdzie to bedzie was wiecej niz na meczach Polonii.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #11885
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,001
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    od 14:50


    Cieślak zapytany o przyszłość Falubazu i Doyla uradowany wynikiem w Toruniu. Czyżby Doyle już zaczął romansować z Termosem?

  6. Powrót do góry    #11886
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Wczoraj to był kuhfa dhamat. Widowisko zero, zacięcia zero (nie licząc drużyny Wybrzeża), wynik ratowali niechciani , którzy wg. Howarda i informatorów mieli mieć wyebane . Oni chcieli się pokazać, żeby ktoś wyciągnął ich z tego klubu. Pękł balonik PRu, cała nakrętka, hype, magia króla sedesow. Jak się nie ogarną, to skończymy w objęciach porcelany, zalani łzami, na mocnym kacu. Oh wait, jest jeszcze process licencyjny.

    "banda na bandę" krzyczeli prawilni z Apatora, którzy przed nominowanymi chcieli odbić wolną klatkę Gdańsk. W niedzielę będzie na noże.
    Uwierz mi, że ja również z podziwu wyjść nie mogłem, że to Walasek i MJJ muszą bronić honoru Torunia. Wstyd, żenada.
    Pokornie przepraszam Walaska i MJJa za mój brak wiary w ich zaangażowanie. Jak widać było na MA, gdańszczanom zależało, a naszym się wydawało, że im się należy i samo przyjdzie łatwo i przyjemnie.
    Oby tylko to był rok na zapleczu ekstraligi, bo realny jest też scenariusz Poloinii Bydg ale zobaczymy kto zostanie kto odejdzie. Ponoć sępy zwłaszcza z Zielonej Góry już krążą nad Toruniem.

  7. Powrót do góry    #11887
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cieślak zapytany o przyszłość Falubazu i Doyla uradowany wynikiem w Toruniu. Czyżby Doyle już zaczął romansować z Termosem?
    Nie Doyle z Termosem, tylko Frątczak z Doylem. To Jacek zażyczył sobie Jasona, rozmawiając z Termosem o sezonie 2018. Termos tam tylko płaci.

    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Uwierz mi, że ja również z podziwu wyjść nie mogłem, że to Walasek i MJJ muszą bronić honoru Torunia. Wstyd, żenada.
    Pokornie przepraszam Walaska i MJJa za mój brak wiary w ich zaangażowanie. Jak widać było na MA, gdańszczanom zależało, a naszym się wydawało, że im się należy i samo przyjdzie łatwo i przyjemnie.
    Oby tylko to był rok na zapleczu ekstraligi, bo realny jest też scenariusz Poloinii Bydg ale zobaczymy kto zostanie kto odejdzie. Ponoć sępy zwłaszcza z Zielonej Góry już krążą nad Toruniem.
    Dopiero co, w mediach poszła fama, ze to Falubaz jest rozbierany. A jednym z rozbierających jest KST, mowa o Doyle. A ty cos smęcisz, że jest odwrotnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #11888
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jak wszystko dobrze pojdzie to bedzie was wiecej niz na meczach Polonii.
    No nie wiem, wiadomości z Bydgoszczy na temat liczby ludności są bardzo niepokojące:
    22141087_10208028462029983_1517685352468912750_n.jpg
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    lego (02-10-2017)

  10. Powrót do góry    #11889
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Uwierz mi, że ja również z podziwu wyjść nie mogłem, że to Walasek i MJJ muszą bronić honoru Torunia. Wstyd, żenada.
    Pokornie przepraszam Walaska i MJJa za mój brak wiary w ich zaangażowanie. Jak widać było na MA, gdańszczanom zależało, a naszym się wydawało, że im się należy i samo przyjdzie łatwo i przyjemnie.
    Oby tylko to był rok na zapleczu ekstraligi, bo realny jest też scenariusz Poloinii Bydg ale zobaczymy kto zostanie kto odejdzie. Ponoć sępy zwłaszcza z Zielonej Góry już krążą nad Toruniem.
    A kogo mielibyśmy od was wysępić ? Grzesia Walaska ?

  11. Powrót do góry    #11890
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    postanowilem ze w wakacje bd rysowal zuzlowcow i dzialaczy zuzlowych, niedlugo ruszam z twitterem, na pierwszy ogien miedziak

    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  12. Powrót do góry    #11891
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Dopiero co, w mediach poszła fama, ze to Falubaz jest rozbierany. A jednym z rozbierających jest KST, mowa o Doyle. A ty cos smęcisz, że jest odwrotnie.
    Jedno drugiego nie wyklucza

  13. Powrót do góry    #11892
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    W ilu ligach i drużynach jeździł, że możesz napisać coś takiego? Jeśli gość jeździł w Szwecji, Polsce i kilkunastu imprezach indywidualnych to dlaczego niby akurat menago z Polski miałby go hamować?
    Bo Polska jest najważniejsza, najlepsza, rodzima.

  14. Powrót do góry    #11893
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Jedno drugiego nie wyklucza
    No ale w praktyce, to od was nie ma kogo wyciągać. Więc ktoś tu ściemnia. Bo nie wierzę w to, ze nasi zgłupieli i chcą Hancocka wam podebrać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #11894
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale w praktyce, to od was nie ma kogo wyciągać. Więc ktoś tu ściemnia. Bo nie wierzę w to, ze nasi zgłupieli i chcą Hancocka wam podebrać.
    Zapewne 2 lata temu to samo twierdziłeś a oni ci Doyla zakontraktowali.

  16. Powrót do góry    #11895
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Zapewne 2 lata temu to samo twierdziłeś a oni ci Doyla zakontraktowali.
    Nie no, teraz to zaszalałeś. Akurat ja wolałem Doyle niż Hancocka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #11896
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    od 14:50
    https://www.youtube.com/watch?v=b6z1cjVfeCQ

    Cieślak zapytany o przyszłość Falubazu i Doyla uradowany wynikiem w Toruniu. Czyżby Doyle już zaczął romansować z Termosem?
    Nawet jeśli, to skąd Cieślak by to wiedział? Tu raczej chodzi, o jakieś transfery do Zielonej Góry. Holder czy Hancock dla takiego Cieslaka to są łakome kąski.

  18. Powrót do góry    #11897
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Jakich to czasow dozylem, ze haslo "Derby z Grudziadzem" staje sie marzeniem...


    Co do ostatniego meczu:
    https://youtu.be/4nKHQG3MqHQ?t=26s

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi versus za jego przydatny post!

    Morciasz (03-10-2017)

  20. Powrót do góry    #11898
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,867
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    W przypadku klęski w Gdansku dajemy Panu Terminskiemu odejść czy od razu na taczke ?
    Biorąc przykład z kibiców Legii spuszczamy wpier...dał zawodnikom to wiadomo. Oszczędzamy łomot któremus ?

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Howard (03-10-2017), strogonow (02-10-2017)

  22. Powrót do góry    #11899
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    W przypadku klęski w Gdansku dajemy Panu Terminskiemu odejść czy od razu na taczke ?
    Biorąc przykład z kibiców Legii spuszczamy wpier...dał zawodnikom to wiadomo. Oszczędzamy łomot któremus ?
    Łapy precz od Grzesia

  23. Powrót do góry    #11900
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    W przypadku klęski w Gdansku dajemy Panu Terminskiemu odejść czy od razu na taczke ?
    Biorąc przykład z kibiców Legii spuszczamy wpier...dał zawodnikom to wiadomo. Oszczędzamy łomot któremus ?
    To ja zadam pytanie, na które nikt mi tutaj jeszcze nigdy nie odpowiedział : czy masz czas, hajs i chęci, by odkupić klub od aktualnego właściciela i porządnie nim zarządzać? Jeśli tak - już pucuję taczke na niedzielę.
    !Adrian walcz!

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    venom200 (03-10-2017)

  25. Powrót do góry    #11901
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    1 liga, brak właściciela, za to z pieśnią w sercu..
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  26. Powrót do góry    #11902
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Czy w przypadku gdy Tarnów czy Gdańsk nie dostaną licencji na starty w EE, a Toruń będzie mógł zostać to będziecie chodzić na żużel ?

  27. Powrót do góry    #11903
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Czy w przypadku gdy Tarnów czy Gdańsk nie dostaną licencji na starty w EE, a Toruń będzie mógł zostać to będziecie chodzić na żużel ?
    A co ma piernik?
    Niektórzy może z powrotem zaczną, niektórzy przestaną. Dla mnie to w której lidze pojedziemy i o co to kwestia wtorna. Bardziej mnie interesuje na jaką drużynę pójdę. Nie musi to być Doyle z Hampelem, wystarczą tacy co zra i sraja zuzlem a nie amatorzy hobbysci na ciepłej posadzie.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  28. Powrót do góry    #11904
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    A co ma piernik?
    Niektórzy może z powrotem zaczną, niektórzy przestaną. Dla mnie to w której lidze pojedziemy i o co to kwestia wtorna. Bardziej mnie interesuje na jaką drużynę pójdę. Nie musi to być Doyle z Hampelem, wystarczą tacy co zra i sraja zuzlem a nie amatorzy hobbysci na ciepłej posadzie.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Są pewne zasady i honor bo taki awans przy zielonym stoliku będzie sie ciągnał w nieskończoność. Pamietacie kibiców Poloni ? Awans przy stole ? Ja ******** ?

  29. Powrót do góry    #11905
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Są pewne zasady i honor bo taki awans przy zielonym stoliku będzie sie ciągnał w nieskończoność. Pamietacie kibiców Poloni ? Awans przy stole ? Ja ******** ?
    No ale jaki masz na to wpływ? Każdy z nas taki awans pierd0li. Tylko co z tego? Do Bydgoszczy mam jeździć?


    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  30. Powrót do góry    #11906
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    No ale jaki masz na to wpływ? Każdy z nas taki awans pierd0li. Tylko co z tego? Do Bydgoszczy mam jeździć?


    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Fajnie by tak było chodzic na mecze klubu który kupił albo załatwił awans za pieniądze ? Wlokniarz, GKM no w sumie tam jest publika i widac że ich to wali czy awans przy zielonym czy nie. Za to już Orzeł czy Bydgoszcz to inna sprawa.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 02-10-2017 o 23:48

  31. Powrót do góry    #11907
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Chodzić to czasami móc. Pytanie winno brzmieć, czy takiej drużynie kibicować. Będziesz?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  32. Powrót do góry    #11908
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Fajnie by tak było chodzic na mecze klubu który kupił albo załatwił awans za pieniądze ? Wlokniarz, GKM no w sumie tam jest publika i widac że ich to wali czy awans przy zielonym czy nie. Za to już Orzeł czy Bydgoszcz to inna sprawa.
    Ja pierniczę, co za rozważania znowu. Tak, jeżeli dojdzie do takiego "cudu", że po zajęciu ostatniego miejsca w tabeli,
    że po aferze Łaguty i odebraniu mu punktów, że po być może przegranych barażach, że po być może nie udzieleniu
    licencji Tarnowowi, czy Gdańskowi... Toruń zostanie w ekstralidze, to nadal na zawody będą chodzili kibice i nie będzie
    żadnego bojkotu. Tak, sytuacja będzie przedziwna, ale żadne rozważania krzystyniakowo-plechowe i rzucanie
    wielkim słowem na samo "h" nie ma z tym nic wspólnego i te "rozważania" powiedzmy sobie szczerze tchną wielką
    demagogią. Bo nie wiem, co jest bardziej honorowe, start w lidze po tym, bo ktoś z innej drużyny przyćpał, a inna
    drużyna np. nie zdobyła licencji, bo nie potrafi zebrać budżetu? Czy bardziej "honorowy' w tej lidze
    jest np. start drużyn, które co prawda zajęły medalowe miejsca, lub miejsca w czubie tabeli, ale wsławiły się
    w poprzednich latach preparowaniem toru, kaperowaniem zawodników, gasnącymi światła, seryjnie psującymi
    się polewaczkami, nie płaceniem zawodnikom i innymi cudami...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #11909
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Dokładnie tak jak pisze Morciasz, w tej lidze wszystko już było załatwiane pod stołem:
    L4, wykluczenia z meczu,nieregulaminowe kary, dopuszczanie do rozgrywek zadłużonych po uszy klubów, utrzymanie, prawo do barażu, awans do PO, medale ze złotym czyli tytułem DMP włącznie.
    Zresztą w niższych ligach jest podobnie, tylko stawki są mniejsze i zjawiska te z powodu braku kasy są rzadsze.
    Dywagacje nad honorowym podejściem do degradacji/utrzymania są śmieszne. W czarnym sporcie honoru to ze świecą szukać.
    Nie tylko zresztą tu...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Powrót do góry    #11910
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    No ale jaki masz na to wpływ? Każdy z nas taki awans pierd0li. Tylko co z tego? Do Bydgoszczy mam jeździć?
    "Do Bydgoszczy będę jeździł, a tu nie będę kupował."

    https://youtu.be/93b1xV105HU

    Poczekajmy do niedzieli zanim ostatecznie zdecydujemy kto będzie wisiał na naszej gablocie.

    Ps. Z dobrych rzeczy to może gdyby co, to Morciasz zdjęcia będzie robił Tylko kto trzymał?

  35. Powrót do góry    #11911
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    Jakich to czasow dozylem, ze haslo "Derby z Grudziadzem" staje sie marzeniem...


    Co do ostatniego meczu:
    https://youtu.be/4nKHQG3MqHQ?t=26s
    Pamiętam jak torunianie krzyczeli tak w stronę bydgoszczan. W przyszłym roku po raz pierwszy od lat siedemdziesiątych może nie być żadnych derbów, jak każda z drużyn wyląduje w innej lidze
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  36. Powrót do góry    #11912
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Ogólnie ciężko jest uwierzyć w jakiej kondycji jest grudziadzki w stosunku do bydgoskiego. A jeszcze jak Apator spadnie to już w ogóle.

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  37. Powrót do góry    #11913
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    "Do Bydgoszczy będę jeździł, a tu nie będę kupował."

    https://youtu.be/93b1xV105HU

    Poczekajmy do niedzieli zanim ostatecznie zdecydujemy kto będzie wisiał na naszej gablocie.

    Ps. Z dobrych rzeczy to może gdyby co, to Morciasz zdjęcia będzie robił Tylko kto trzymał?
    No ja właśnie o tym
    Podzielam też pogląd, że należy się wstrzymać do niedzieli.
    Kolejna sprawa : mjj i Walasek walczą o angaż w pierwszoligowym getwellu. Jak się spisza, to nie będą w nim jeździć. Wybór Zofii normalnie...
    No i sprawa która mnie dobija : chcąc myśleć o awansie w przyszłym roku trzeba by ten team wzmocnić. Termos chciał oszczędzić a wychodzi na to że skład 2017 grubo przeplacil.

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  38. Powrót do góry    #11914
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez BKS-iak Zobacz posta
    Na dzień dzisiejszy udało się zapełnić 12 autokarów na ten wyjazd.
    Zainteresowanie jest tak duże, że poważnie zaczynamy się zastanawiać nad specjalem.
    Jest jeszcze kilka dni zapisów i jeśli wszystko dobrze pójdzie to będzie nas więcej w Gdańsku niż kibiców z Torunia.
    Szkoda, że na mecze własnego klubu tak licznie nie przychodzili. Nie rozumiem tego. Kibicowanie na pokaz.

    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Tak sie zastanawiam nad układem przyszłorocznego składu ekstraligi żużlowej i nachodzi mnie taka refleksja. ROW jako ostatnia drużyna ma spadek, nasza drużyna w przypadku porażki spadek i teraz kto wchodzi ? Unia Tarnów najprawdopodbniej bez sponsora i pieniędzy nie dostanie licencji, podobnie z Gdanskiem którymu na EE też nie starczy.
    Spokojnie, kolega jasnowidz już wie kto dostanie licencje, a kto nie. Zapewniam Cię, że w przypadku awansu i Unia i Wybrzeże w SE pojadą.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Powrót do góry    #11915
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Kto by pomyslal? Sport jednak wciaz jest piekny. Odpady torunsko - gnieznienskie pokazaly naszym siusiakom miejsce w szeregu. Zabraklo tylko Faji i Mnicha z Turowa do kompletu, ale ten drugi chyba dopiero dwa tygodnie temu pierwszy raz w zyciu pol litra miedzy nogami zobaczyl. Nie chce mi sie wertowac forum, ale o Thomsenie pisalem jeszcze pare lat temu, kiedy w DMEJ kroil Zmarzlika po trasie, ale coz, taki mamy klimat, preferujemy zawodnikow perspektywicznych. Bij mistrza, stara maksyma w sporcie, niestety dawno zapomniana w Toruniu.

    Brawa dla nowego menago za to, ze nie mysli tylko o sobie, ale dal na koniec przytulic troche grosza swojemu ziomalowi. Sporo sie przy Dyzmie nauczyl, tamten rok temu zrobil w polfinale tor pod Hampelka i udupil kapitana. My to mamy nosa do fachowcow z importu, nie ma co. A w miedzyczasie Baron wygrywa lige, odpadowy Kowalik juz wita sie z gaska, nawet Bajer wiecej niz plan minimum z Poznaniem wyciagnal. Ale byc moze nie sa tacy wyksztalceni i medialni jak Kostek w Mordel Jerzy, nasz wzor mlodziezy.

    Wszystko jeszcze mozlywe, nie takie numery my w Pultusku robili, ale jak sie te ofermy fuksem... pardon, psim swedem utrzymaja to chyba nie najlepszy wariant dla Torunia. Zreszta moze wcale nie ma takiego planu, widzac Termosa z Pavulonem na trybunach w jak najlepszej komitywie. A w najs teraz takie fajne stadiony beda Chlopaki z ferajny spuszcza ten caly ekstralipny cyrk na drzewo z bananami, gdzie malpki z SGP do spoly z pijawkami z PZMot wytrzepia do reszty kieszenie frajerom. Fakt, o ktorym przez grzecznosc nasz umilowany miliarder zapomnial Termosowi wspomniec w protokole zdawczo - odbiorczym.

    Bo jesli plan jest inny i nie ogarniasz jeszcze panie senatorze szanowny, ze nie ma klubow za dwa zlote, to ja daje piataka, a kto nie ma miedzi, ten niech na dupie siedzi. Zamiast jakiegos szajsu z hamerykancka nazwa lepiej zafunduj Pan dzieciakom po szklance mleka plus, lepiej Pan na tym politycznie wyjdziesz w naszym bantustanie, gdzie jak widac od niedawna darmowe obiady jednak istnieja.

    Na zdrowie wszystkim i Wesolych Swiat!
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Howard (03-10-2017)

  41. Powrót do góry    #11916
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Szkoda, że na mecze własnego klubu tak licznie nie przychodzili. Nie rozumiem tego. Kibicowanie na pokaz.

    Przecież już pisał że to była ironia

  42. Powrót do góry    #11917
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Zaczyna się szycie. Za SF:
    "Prezes Tadeusz Zdunek musi udowodnić Ekstralidze Żużlowej, że w sezonie 2018 będzie dysponował budżetem na poziomie 7 milionów złotych. Dlaczego tyle? - Bo to jest średni budżet klubu PGE Ekstraligi - słyszymy w spółce zarządzającej rozgrywkami."

    Nie pozostaje powiedzieć nic innego, tylko, że trzeba się w niedzielę utrzymać w sportowej walce.

  43. Powrót do góry    #11918
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Się zesrało. Trzeba jechać nad morze wygrać i tyle. Jeżeli przegramy dwumecz trzeba posypać głowę popiołem i zacząć wszystko od zera. Sponsorów ubedzie, niektórzy zwiną żagle i ucieka z tonacego okrętu, ale żużel w Toruniu nie umrze. Ci co kochają ten sport i łoża swoje prywatne środki będą to robić dalej niezależnie w której lidze kst będzie startować.

  44. Powrót do góry    #11919
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Zaczyna się szycie. Za SF:
    "Prezes Tadeusz Zdunek musi udowodnić Ekstralidze Żużlowej, że w sezonie 2018 będzie dysponował budżetem na poziomie 7 milionów złotych. Dlaczego tyle? - Bo to jest średni budżet klubu PGE Ekstraligi - słyszymy w spółce zarządzającej rozgrywkami."

    Nie pozostaje powiedzieć nic innego, tylko, że trzeba się w niedzielę utrzymać w sportowej walce.
    i to jest najlepszy przykład do podjęcia dyskusji, ze skoro EL jest taka naj naj naj na świecie, to powinna być zawodowa. Bez spadków i awansów a z dostępem dla tych co ich stać na pewien poziom. Mniejsza byłaby panika, ze zespół awansuje i musi wymienić co najmniej połowę składu żeby się utrzymać.

  45. Powrót do góry    #11920
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Czytam, czytam i nie mogę zrozumieć tej ogólnej fascynacji spadkiem. Oczywiście - jest on najbardziej realny od 2006 roku, oczywiście - w każdej sytuacji trzeba szukać pozytywów, ale na miłość boską spadek nie jest "czyszczeniem", "nowym startem", "rozgrzeszeniem" czy innym nadludzkim bytem, który cudownie sprawi, że na murawie Motoareny wyrosną fiołki i tulipany.

    Ile to czasu po spadku ligę niżej podnosił się Falubaz, czy Stal Gorzów? Bydgoszcz, Rzeszów w ogóle się nie podniosły. Do Gdańska trzeba pojechać i ukulać te 44 punkty, choć moim zdaniem łatwiej było o wygraną w Rybniku niż będzie nad morzem.

    Ale jeśli się nie uda, a przekorny los (para pa para pa pa) znów się do nas uśmiechnie i Gdańsk lub Tarnów nie otrzymają licencji - dlaczego tak bronicie się przed przyjęciem zaproszenia do startów w PGEE? Nie my pierwsi, nie ostatni. Jestem przekonany, że po spadku klub pogrąży się w marazmie i zanim awansujemy minie parę lat (oby tylko Termiński nie zrezygnował!). Skoro wypracowaliśmy sobie przez LATA startów w Ekstralidze pewne bonusy jak: wypłacalność, świetny stadion, współpracę miasta na wysokim poziomie i przede wszystkim markę przez wielkie M - trzeba z tego korzystać jeśli pojawi się taka okazja!

    Że ze sportem ma to niewiele wspólnego? Z każdym rokiem i tak coraz więcej w tym wszystkim biznesu niż sportu i nasz ewentualny awans przy "zielonym stoliku" tego nie zmieni. Zresztą wystarczy zapytać kolegów z Częstochowy, Grudziądza czy Rybnika czy tak im źle z tego powodu.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawko.trn za jego przydatny post!

    venom200 (03-10-2017)

  47. Powrót do góry    #11921
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    i to jest najlepszy przykład do podjęcia dyskusji, ze skoro EL jest taka naj naj naj na świecie, to powinna być zawodowa. Bez spadków i awansów a z dostępem dla tych co ich stać na pewien poziom. Mniejsza byłaby panika, ze zespół awansuje i musi wymienić co najmniej połowę składu żeby się utrzymać.
    Ciekawe co by na taki argument powiedzieli kibice np. Gdańska. Czasami właśnie awans pozwala wskoczyć na wyższy poziom.
    Nie chcę być źle zrozumiany, nie traktuję spadku jako pozytywnej sytuacji, która pozwoli nam cokolwiek osiągnąć, jestem także świadom tego, że inni mieli wiele za uszami. Liczę po prostu na to, że się jednak utrzymamy sami.
    Jeżeli przegramy z Gdańskiem i zostaniemy w Ekstralidze to po prostu się skundlimy i tyle - będziemy jechać dalej. Pewnie wrócą do rozmów z Doylem i Woźniakiem (jeżeli kogoś w obecnej sytuacji interesuje jeszcze kto był/jest przymierzany). Natomiast jedynym pozytywem może będzie to, że wywalą tego lansera Frątczaka. Bo nie wierzę, że nie ma na rynku normalnych trenerów.

  48. Powrót do góry    #11922
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Ciekawe co by na taki argument powiedzieli kibice np. Gdańska. Czasami właśnie awans pozwala wskoczyć na wyższy poziom.
    Nie chcę być źle zrozumiany, nie traktuję spadku jako pozytywnej sytuacji, która pozwoli nam cokolwiek osiągnąć, jestem także świadom tego, że inni mieli wiele za uszami. Liczę po prostu na to, że się jednak utrzymamy sami.
    Jeżeli przegramy z Gdańskiem i zostaniemy w Ekstralidze to po prostu się skundlimy i tyle - będziemy jechać dalej. Pewnie wrócą do rozmów z Doylem i Woźniakiem (jeżeli kogoś w obecnej sytuacji interesuje jeszcze kto był/jest przymierzany). Natomiast jedynym pozytywem może będzie to, że wywalą tego lansera Frątczaka. Bo nie wierzę, że nie ma na rynku normalnych trenerów.
    może jakiś przykład normalnego trenera??? Lech Kędziora?

  49. Powrót do góry    #11923
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    może jakiś przykład normalnego trenera??? Lech Kędziora?
    Wiesz że pisząc tego posta dokładnie o nim pomyślałem!
    Nie mam większego rozeznania po tzw. rynku trenerów (jeżeli tak to można nazwać), ale na pewno Kędziora wydaje mi się jednym z naprawdę sensownych.

  50. Powrót do góry    #11924
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Ten co to brał pieniądze za przegranie meczu? No faktycznie, normalny

  51. Powrót do góry    #11925
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Ten co to brał pieniądze za przegranie meczu? No faktycznie, normalny
    Kiedy brał pieniądze za przegranie meczu?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •