Strona 220 z 315 PierwszyPierwszy ... 120170210218219220221222230270 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,856 do 9,900 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #9856
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    O widzę kolega uległ propagandzie TVN-owskiej.
    ... może by tak samemu zacząć samodzielnie myśleć.
    Dowiedz się jak to wygląda w innych państwach.

    ...i żebyś nie myślał, nie jestem propisowski!!!
    Po prostu mam swoje zdanie i mam dosyć PRL-u bis, którego bronisz.
    No tak, każda osoba z gorszego sortu nie wyznająca narracji jedynej słusznej opcji naoglądała się tvn nudne się to już zrobiło, ale jak się nie ma argumentów i ośmiesza się w konfrontacji z faktami, pozostają inwektywy ; (
    Wiem niestety, jak to wygląda w innych państwach. Nie ma "zachodniego" kraju, w którym sędziów palcem wskazuje prokurator generalny. Było już tak w Polsce, do '89 - przyznaj po prostu że jesteś komuszkiem i tęskno Ci za PRL, zamiast kombinować Albo jedź na Białoruś ; )


    ---------------------------------------

    Studząc emocje sportowe. Wygrajmy z GKM, trzymajmy kciuki za Leszno w niedziele. I dalsze postępowanie z Łagutą nie będzie miało dla nas większego znaczenia...

  2. Powrót do góry    #9857
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Nie czytać, Ostaf teraz od każdego męta będzie brał wypowiedź bo nikt normalny z nim już nie gada. Tak więc nie czytać i nie stresować się.
    dokładnie. powtarza się to w przypadku każdej afery. Ostaf hiena wyciąga jakieś typy, pseudoekspertów byle tylko klikalność była i mówili o nim.

  3. Powrót do góry    #9858
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    ... - przyznaj po prostu że jesteś komuszkiem i tęskno Ci za PRL, zamiast kombinować Albo jedź na Białoruś ; )
    Żałosne.
    Myślisz, że jak dwa razy to powtórzysz to ktoś w to uwierzy?

    Widzę, że sam nie wiesz w jakim kraju żyjesz, no chyba, że piszesz spoza granic Polski.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 18-08-2017 o 11:29
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  4. Powrót do góry    #9859
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ale jest chyba wolność słowa i wolność opinii? Nowak odniósł się do wpisu nt. Lindgrena i ocenił to, jak uznał za stosowne.
    Bardziej bym się zastanowił, jak można takiego Nowaka nazywać "każdym mętem". To dopiero jest dramat i nieporozumienie...

    ====

    Kacper Woryna w Poole na 2018. Nie wiem, czy to nie pierwszy sygnał, że nastawia się na jazdę w 1 lidze.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Nigel (18-08-2017)

  6. Powrót do góry    #9860
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Chyba nikt nie przypuszczał że, Łaguta taki wniosek złoży, bo zarówno ten szef Polady jak i cała ekstraliga już wczoraj tacy rozmowni nie byli jak wcześniej, nikt pod uwagę tego nie wziął.
    Nie można osądzać, czy ktoś ma prawo skorzystać z wyłączenia dla celów terapeutycznych, czy nie, nawet Polada tego nie wie.
    I ta pewność, wczoraj wyparowała.
    To nie ma zadnego znaczenia.
    Liczy sie to,ze Laguta skladajac wniosek dopero po zlapaniu go na dopingu,nie zachowal obowiazujacych go formalnosci.
    Gdyby taki wniosek zlozyl chocby na dzien przed meczem z Czewa,sytuacja wygladalaby nieco inaczej,choc tez pewnosci
    nie ma,ze wniosek bylby uwzgledniony,gdyz Laguta majac swiadomosc,ze w jego organizmie znajduje sie zakazany srodek,
    do momentu podjecia decyzji przez Polade,nie powinien wsiadac na motocykl a Mrozek powinien tego dopilnowac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #9861
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    O widzę kolega uległ propagandzie TVN-owskiej.
    ... może by tak samemu zacząć samodzielnie myśleć.
    Dowiedz się jak to wygląda w innych państwach.

    ...i żebyś nie myślał, nie jestem propisowski!!!
    Po prostu mam swoje zdanie i mam dosyć PRL-u bis, którego bronisz.
    No offence, ale myślę, że nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz, a w szczególności nie wiesz jak funkcjonuje tzw. "wymiar sprawiedliwości" w Polsce. To że byłeś kiedyś w sądzie i cię źle potraktowano albo sprawa ciągnęła się w nieskończoność nie oznacza, że wiesz dlaczego tak jest. Nie wiesz, tylko ci się zdaje. Może nie popierasz PiS, ale to co napisałeś to jest dokładnie propagandowa papka żywcem wzięta z pisowskiej propagandy. W tutejszym forumowym ścieku pt. "Polityka" popełniłem przydługi wpis na ten temat. Więcej tu nie będę spamował, zapraszam tam.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    ARJ (19-08-2017)

  9. Powrót do góry    #9862
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Nie zdziwię się jak POLDA przy....... Łagucie podwójnie za
    ewidentne zagrywki na zwłokę i walenie w ch.... z POLDą.
    Miał złożyć papiery nie złozył w terminie, złożył po
    terminie ale w języku Rosyjskim jak Łotwa nie posługuje
    sie językiem rosyjskim.
    Większe gwiazdy niż Łaguta beknęły za ten specyfik to
    i Łaguta beknie.
    Jakiś czas temu POLDA skazała Adriana Zielińskiego dostał
    maksa 4 lata więc i nad ruskim nie będą się rozczulać.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Penhall (18-08-2017)

  11. Powrót do góry    #9863
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Żałosne.
    Myślisz, że jak dwa razy to powtórzysz to ktoś w to uwierzy?

    Widzę, że sam nie wiesz w jakim kraju żyjesz, no chyba, że piszesz spoza granic Polski.
    Ponawiam, wskaż kraje europy zachodniej, w których prokurator generalny wskazuje palcem sędziów sądy najwyższego ; ) w innym wypadku przeproś za swoje inwektywy. i poległy na faktach zakończ dyskusję.

  12. Powrót do góry    #9864
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale jest chyba wolność słowa i wolność opinii? Nowak odniósł się do wpisu nt. Lindgrena i ocenił to, jak uznał za stosowne.
    Bardziej bym się zastanowił, jak można takiego Nowaka nazywać "każdym mętem". To dopiero jest dramat i nieporozumienie...

    ====

    Kacper Woryna w Poole na 2018. Nie wiem, czy to nie pierwszy sygnał, że nastawia się na jazdę w 1 lidze.
    Terminskiego ta wolnosc slowa i wolnosc opinii tez dotyczy.
    Roznica jest taka,ze Terminski za swoje slowa pewnie beknie a
    Nowakowi za napietnowanie Terminskiego za jedno glupie zdanie nic nie grozi.
    Juz byli tacy madrale ktorzy przepedzili z zuzla Poltorakowa czy Karkosika,bo
    podobno byli to ludzie niegodni tego syfu nazywanego SE.
    My jakos ucieklismy spod topora,bo znalaz sie Terminski,gorzej
    z Rzeszowem.
    Teraz niech pan Nowak powie,co takiego dobrego przynioslo zuzlowi,ze tych dwoch
    ludzi juz w tym cyrku nie ma.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-08-2017 o 11:41
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #9865
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale jest chyba wolność słowa i wolność opinii? Nowak odniósł się do wpisu nt. Lindgrena i ocenił to, jak uznał za stosowne.
    Bardziej bym się zastanowił, jak można takiego Nowaka nazywać "każdym mętem". To dopiero jest dramat i nieporozumienie...

    ====

    Kacper Woryna w Poole na 2018. Nie wiem, czy to nie pierwszy sygnał, że nastawia się na jazdę w 1 lidze.
    Ubodła cię moc określenia? Oj, jaka szkoda, ostojo delikatności.
    Nowak oderwany od rzeczywistości ocenia emocjonalny wpis kogoś, kto ten cyrk utrzymuje za swoje pieniądze i daje takie rady? Może lepiej niech sam trzyma się z dala od żużla bo swoją wypowiedzią pokazuje, że nie zauważył zmian, które miały miejsce przez ostatnie lata.

  14. Powrót do góry    #9866
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No offence, ale myślę, że nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz, a w szczególności nie wiesz jak funkcjonuje tzw. "wymiar sprawiedliwości" w Polsce. To że byłeś kiedyś w sądzie i cię źle potraktowano albo sprawa ciągnęła się w nieskończoność nie oznacza, że wiesz dlaczego tak jest. Nie wiesz, tylko ci się zdaje. Może nie popierasz PiS, ale to co napisałeś to jest dokładnie propagandowa papka żywcem wzięta z pisowskiej propagandy. W tutejszym forumowym ścieku pt. "Polityka" popełniłem przydługi wpis na ten temat. Więcej tu nie będę spamował, zapraszam tam.
    Nie siedzę w temacie to fakt, ale to co napisałem nie jest efektem żadnej propagandy, bo absolutnie żadnej z nachalnych medialnie stron nie popieram.
    Brzydzę się tubami medialnymi zarówno TVN, jak i TVP.
    Sam wyciągam wnioski, a podstawowy jest taki, że sądy działają katastrofalnie i naprawdę są zabetonowanym tak na zmiany systemowe jaki personalnie, spadkiem po PRL-u.
    O polityce więcej nie będę już pisał bo jest brudna i szkoda tu miejsca na strzępienie języków.

    EDIT: ...a tak w ogóle nie trzeba być zawodowo związanym z jakąś branżą, żeby wyrobić sobie na jej temat odpowiednie zdanie.
    Nie muszę być lekarzem, żeby po gołym okiem widocznych skutkach kuracji widzieć, że polski system ochrony zdrowia jest niewydolny. (To tylko przykład, z całym szacunkiem dla wielu pracowników tej służby)
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 18-08-2017 o 11:49
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  15. Powrót do góry    #9867
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Ekstraliga musi z tego wyjsc w jakis sposob.....i punkty zostana odjete...tego jestem pewien. 3 pkt to minimum. Zatem my mamy jasny cel na niedziele , czyli zwyciestwo. Jak przegramy to tym bardziej spadek nalezy sie jak psu buda.


    Ruski typ, za takie zagrywki prawne, dostanie pewnie maksa 4 lata zawieszenia....i bedzie mogl sie spokojnie skupic na szukaniu nowego zajecia w zyciu.

  16. Powrót do góry    #9868
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Różnica jest taka, że wpis właściciela jest klasycznym pomówieniem (chociaż ja tam zwolennikiem karania go za to nie jestem). Wypowiedź Nowaka, to jego punkt widzenia, do którego ma prawo. To, że jeden czy drugi wykłada pieniądze na żużel, to jeszcze nie powoduje, że nie można do krytykować. A wchodząc do sportu, raczej trzeba być przygotowanym, że nie zawsze będzie miło.

    ps. I potem się dziwicie, że nikt nie lubi Torunia. Przecież Wy za jakiekolwiek nieprzychylne zdanie na temat tego środowiska, reagujecie jak nabuzowany pitbull, alergicznie. Nazywacie gościa, który działa w żużlu 5x dłużej niż Termos w polityce, licząc po kolei wszystkie partie, do których należał, który stracił zdrowie na torze - "każdym mętem". Tylko dlatego, że nie spodobały mu się pomówienia Termińskiego. WTF...

    ===

    Nie popieram obecnych działań Griszy, inspirowanych zapewne przez przyciśniętego do ściany Mrozka. Ale "ruski typ", radość na samą myśl, że przybiją 4 lata. Wszystko po to, by - nieważne jak - ale uratować ekstraligowy byt drużyny, która w całym sezonie wygrała 2 mecze w lidze, w dodatku w szczęśliwych okolicznościach.

    Nie potraficie przyjąć do wiadomości, że ten spadek się po prostu należy, co widzi cała Polska. I zamiast po cichu cieszyć się, nie afiszując się z tym, że liga będzie uratowana w takich niecodziennych okolicznościach, bo Rybnikowi i tak odbiorą te punkty, to jeszcze robicie z siebie pokrzywdzonych. Pojawiają się teksty o odszkodowaniach. Niepojęte.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 18-08-2017 o 11:50
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Nigel (18-08-2017), shelve (18-08-2017)

  18. Powrót do góry    #9869
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Różnica jest taka, że wpis właściciela jest klasycznym pomówieniem (chociaż ja tam zwolennikiem karania go za to nie jestem). Wypowiedź Nowaka, to jego punkt widzenia, do którego ma prawo. To, że jeden czy drugi wykłada pieniądze na żużel, to jeszcze nie powoduje, że nie można do krytykować. A wchodząc do sportu, raczej trzeba być przygotowanym, że nie zawsze będzie miło.
    wypowiedz Terminskiego jest tylko jego punktem widzenia. Z naszym klubem w sensie prawnym nie ma absolutnie nic wspolnego. Gdy poszedl na Senatorke,,,wszystkie sprawy musial poukladac i sie odciac w 100%.
    Zatem moga go cmoknac w 4 litery.. Tak samo moze sobie dworowac senator Dowhan czy Komarnicki.

  19. Powrót do góry    #9870
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Pomówienie? Facet na gorąco chlapnął jakąś bzdurę, którą zaraz skasował a inni zamiast się uśmiechnąć z politowaniem to robią z tego aferę. A twoja "miłość" do klubu toruńskiego powoduje, że jeszcze rozpatrujesz kwestię kary. Nie rozkminiam cię, Buszmen. Tyle sprzeczności w jednym ciele.
    A rozmówcy Ostafa są coraz ciekawsi i coraz mniej poważni. Jaki "redaktor" tacy jego eksperci. Wszyscy oni to ludkowie, którzy byli w tym cyrku i żal im tyłek ściska bo chcieliby znowu zaistnieć ale nie wiedzą jak
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 18-08-2017 o 11:51

  20. Powrót do góry    #9871
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Różnica jest taka, że wpis właściciela jest klasycznym pomówieniem (chociaż ja tam zwolennikiem karania go za to nie jestem). Wypowiedź Nowaka, to jego punkt widzenia, do którego ma prawo. To, że jeden czy drugi wykłada pieniądze na żużel, to jeszcze nie powoduje, że nie można do krytykować. A wchodząc do sportu, raczej trzeba być przygotowanym, że nie zawsze będzie miło.

    ps. I potem się dziwicie, że nikt nie lubi Torunia. Przecież Wy za jakiekolwiek nieprzychylne zdanie na temat tego środowiska, reagujecie jak nabuzowany pitbull, alergicznie. Nazywacie gościa, który działa w żużlu 5x dłużej niż Termos w polityce, licząc po kolei wszystkie partie, do których należał, który stracił zdrowie na torze - "każdym mętem". Tylko dlatego, że nie spodobały mu się pomówienia Termińskiego. WTF...

    ===

    Nie popieram obecnych działań Griszy, inspirowanych zapewne przez przyciśniętego do ściany Mrozka. Ale "ruski typ", radość na samą myśl, że przybiją 4 lata. Wszystko po to, by - nieważne jak - ale uratować ekstraligowy byt drużyny, która w całym sezonie wygrała 2 mecze w lidze, w dodatku w szczęśliwych okolicznościach.

    Nie potraficie przyjąć do wiadomości, że ten spadek się po prostu należy, co widzi cała Polska. I zamiast po cichu cieszyć się, nie afiszując się z tym, że liga będzie uratowana w takich niecodziennych okolicznościach, bo Rybnikowi i tak odbiorą te punkty, to jeszcze robicie z siebie pokrzywdzonych. Pojawiają się teksty o odszkodowaniach. Niepojęte.
    Dlaczego uzywasz liczby mnogiej?
    Zdaje sie,ze tylko kowjanko pisal o mentach.
    Poza tym nie bylo chyba glosu torunskiego kibica
    ktory popieralby to co mowil Terminski.
    Po kiego uja konfabulujesz?

    Lol,znowu jakis swietszy od Papieza wypowiada sie w imieniu calej Polski.
    Otoz wbij sobie do glowy,ze Get Well nie jest strona w sprawie,co zreszta widac
    po tym,ze klub milczy na ten temat i nie komentuje sytuacji.
    To my sobie spekulujemy co jak i dlaczego.
    Mamy takie prawo czy moze ma je tylko Buszmen,Ostafinski, Nowak ,Mrozek,Laguta i Synowiec?

    Czestochowie tez sie nalezala 2 liga,GKM-owi i Rybnikowi Nice Liga co widziala cala Polska. I co?
    Jakos wtedy nie grzmiales.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-08-2017 o 12:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Penhall (18-08-2017)

  22. Powrót do góry    #9872
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Tak, tylko ja użyłem kreślenia "męty" i trochę przesadziłem co nie zmienia całej reszty, że taki Nowak powinien sobie dać spokój z udzielaniem swoich rad. Niech jeszcze napisze coś o Miedzińskim i Karkosiku, przecież te tematy "chwytają"

  23. Powrót do góry    #9873
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Panowie STOP polityce na forum.

    Jak macie za dużo energii, to jak mawiał klasyk, sklepcie se w kabinie nr 3

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Semen (18-08-2017)

  25. Powrót do góry    #9874
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Agent_Cooper Zobacz posta
    Ekstraliga musi z tego wyjsc w jakis sposob.....i punkty zostana odjete...tego jestem pewien. 3 pkt to minimum. Zatem my mamy jasny cel na niedziele , czyli zwyciestwo. Jak przegramy to tym bardziej spadek nalezy sie jak psu buda.


    Ruski typ, za takie zagrywki prawne, dostanie pewnie maksa 4 lata zawieszenia....i bedzie mogl sie spokojnie skupic na szukaniu nowego zajecia w zyciu.
    Nie wypada się nie zgodzić. Jak przegracie z GKM to skończycie ligę z 2 wygranymi w sezonie. W XXI wieku nie zdarzyło się jeszcze, żeby wystarczyło to do utrzymania, przy czym oczywiście rozgrywano więcej spotkań.
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  26. Powrót do góry    #9875
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Pomówienie? Facet na gorąco chlapnął jakąś bzdurę, którą zaraz skasował a inni zamiast się uśmiechnąć z politowaniem to robią z tego aferę. A twoja "miłość" do klubu toruńskiego powoduje, że jeszcze rozpatrujesz kwestię kary. Nie rozkminiam cię, Buszmen. Tyle sprzeczności w jednym ciele.
    A rozmówcy Ostafa są coraz ciekawsi i coraz mniej poważni. Jaki "redaktor" tacy jego eksperci. Wszyscy oni to ludkowie, którzy byli w tym cyrku i żal im tyłek ściska bo chcieliby znowu zaistnieć ale nie wiedzą jak
    Niedługo rozmówcą i ekspertem Ostafa zostanie sparta_mistrz

  27. Powrót do góry    #9876
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Oczywiście Kingpin, że macie prawo. Tyle tylko, że skromnie zauważam, że utrwalacie w ten sposób niekorzystny wizerunek w oczach całej Polski
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #9877
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/70...-powinni-dzial



    Mam nadzieje że Falubazy przetrzepią dupsko Staleczce jak się patrzy, nie wierzę ale w PO będę
    ściskał kciuki za Zieloną Jak można być takim małym człowieczkiem żeby powiedzieć że tacy
    ludzie jak Termos nie powinny być w żużlu. Gość wykłada swoją nie z kredytów czy miasta kasę,
    ciężko zarobioną a taki człowieczek śmie mówić że powinno takich ludzi nie być.
    Takich ludzi jak Pan Termiński powinno być jak najwięcej a nie powinno być ludzi, klubów
    żyjących z kredytów i utrzymywanych przez miasto.
    Pisanie o Bogusławie Nowaku w ten sposób tylko dlatego, że piętnuje burackie i nieprzemyślane wypowiedzi osoby publicznej jest co najmniej niesmaczne. Weź się człowieku trochę zastanów zanim coś klepniesz klawiaturą.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  29. Powrót do góry    #9878
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Oczywiście Kingpin, że macie prawo. Tyle tylko, że skromnie zauważam, że utrwalacie w ten sposób niekorzystny wizerunek w oczach całej Polski
    Oczywiscie gdybysmy plakali za Rybnikiem i domagali sie uniewinienia Laguty,to wtedy cala Polska by nas pokochala.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Morciasz (18-08-2017), apator_uk (18-08-2017)

  31. Powrót do góry    #9879
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    dokładnie. powtarza się to w przypadku każdej afery. Ostaf hiena wyciąga jakieś typy, pseudoekspertów byle tylko klikalność była i mówili o nim.
    Ty wiesz dzieciaku kto to jest Bogusław Nowak?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  32. Powrót do góry    #9880
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Im mniej Termińskiego w mediach, tym lepiej dla niego. Niestety.
    A jaką on właściwie formalnie funkcję prowadzi w klubie?

  33. Powrót do góry    #9881
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Trzeba jednak zwazyc proporcje tej krytyki.
    Potepic slowa Terminskiego mial prawo,
    pisac,ze tacy ludzie powinni byc usunieci ze srodowiska
    jest juz za daleko idace.
    Woryna na odprawie krzyczy : jedziemy z ku..ami.
    Jego tez trzeba usunac?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #9882
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Chyba dajecie się porwać prowokacjom Ostafińskiego.

    Senator miał prawo napisać, że Lindgren celowo chciał połamać Pawła.
    Nowak miał prawo stwierdzić, że dla osób głoszących tego typu opinie nie ma miejsca w sporcie.

    Termiński powiedział kiedyś o Vaculika coś w stylu, że jeśli dotknęła go krytyka Termosa po meczu ze Stala to jest miękki jak panienka. Zapewne więc Termińskim ma zaje*biscie silna psychike, niczym Psikuta z Chlopaki nie placza, i słowa Pana Nowaka go raczej nie ruszą ; ) take it easy.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    yahata (18-08-2017)

  36. Powrót do góry    #9883
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Pisanie o Bogusławie Nowaku w ten sposób tylko dlatego, że piętnuje burackie i nieprzemyślane wypowiedzi osoby publicznej jest co najmniej niesmaczne. Weź się człowieku trochę zastanów zanim coś klepniesz klawiaturą.

    W żaden sposób nie obraziłem Pana Nowaka Stwierdziłem tylko fakt że jest małym człowiekiem
    jak twierdzi że nie powinno być przy żużlu ludzi co wykładają na niego własna kasę.

    Marzy mi się liga zawodowa tylko z ludźmi z kasą a nie z żużlem dojącym miejskie
    sakiewki.

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Pisanie o Bogusławie Nowaku w ten sposób tylko dlatego, że piętnuje burackie i nieprzemyślane wypowiedzi osoby publicznej jest co najmniej niesmaczne. Weź się człowieku trochę zastanów zanim coś klepniesz klawiaturą.

    W żaden sposób nie obraziłem Pana Nowaka Stwierdziłem tylko fakt że jest małym człowiekiem
    jak twierdzi że nie powinno być przy żużlu ludzi co wykładają na niego własna kasę.

    Marzy mi się liga zawodowa tylko z ludźmi z kasą a nie z żużlem dojącym miejskie
    sakiewki.

  37. Powrót do góry    #9884
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No spoko Kingpin. Ja nie upieram się, że Nowak ma rację. Tyle tylko, ze w ciągu 5 minut po wklejeniu jego wypowiedzi padły w jego kierunku następujące epitety: "każdy męt", "taki człowieczek", "wyciągnięty jakiś typ, pseudoekspert". Tylko dlatego, że skrytykował Termińskiego.

    A Woryna to MVP sezonu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Nigel (18-08-2017)

  39. Powrót do góry    #9885
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Ponawiam pytanie. Skąd pomysł żeby zabrać pkt tylko 3 za Wlokniarz a za Stal 2 już nie. O co chodzi?

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  40. Powrót do góry    #9886
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No spoko Kingpin. Ja nie upieram się, że Nowak ma rację. Tyle tylko, ze w ciągu 5 minut po wklejeniu jego wypowiedzi padły w jego kierunku następujące epitety: "każdy męt", "taki człowieczek", "wyciągnięty jakiś typ, pseudoekspert". Tylko dlatego, że skrytykował Termińskiego.

    A Woryna to MVP sezonu.
    No to jest niestety bardzo slabe,bo Nowak nalezy do legend polskiego speedwaya,poza tym
    nie wypowiada sie czesto i nieraz glupio jak np.Plech czy Krzystyniak a przede wszystkim swoja wypowiedzia
    nie zasluzyl na takie traktowanie.Koledzy zaraz ochlona i sie zreflektuja,mam nadzieje.
    Ogolnie to niestety po raz kolejny Ostafinski szczuje a my sie na te szczucie lapiemy.

    Wracajac do Termosa,mial prawo napisac,ze Lindgren celowo skasowal Pawla,bo ja i chyba nie tylko ja
    tez widzieli w tej akcji premedytacje,natomiast odjechal zupelnie z tym zleceniem.
    Dlatego beknie za to i slusznie.
    Na marginesie,to podobna akcja popisal sie wczoraj Holder,z ta roznica ,ze
    przed zarzuceniem kolo w kierunku przeciwnika nie bylo wywozenia.Stad tez do bandy bylo dalej i zdaje sie Riss zdolal sie uratowac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-08-2017 o 12:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #9887
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Trzeba jednak zwazyc proporcje tej krytyki.
    Potepic slowa Terminskiego mial prawo,
    pisac,ze tacy ludzie powinni byc usunieci ze srodowiska
    jest juz za daleko idace.
    Woryna na odprawie krzyczy : jedziemy z ku..ami.
    Jego tez trzeba usunac?
    Niestety, ale dobrze zdiagnozował problem wypowiedzi Termińskiego - Takie słowa mocno działają na ludzi, rodzą niezdrowe emocje. Wojnę można wywołać. Nie wiem tylko, komu to jest potrzebne.
    Podejrzewam też, że Nowak miał na myśli nie tylko ten jeden wpis na portalach społecznościowych.
    Pieniadze na żużel Termiński i jemu podobni nie przekazują bezinteresownie.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  42. Powrót do góry    #9888
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Ty wiesz dzieciaku kto to jest Bogusław Nowak?
    to że ktoś jest byłym żużlowcem, trenerem itd itp nie czyni od razu z niego eksperta który może się wypowiadać na każdy temat i być autorytetem.

    dwa taki człowiek powinien wiedzieć kto to Ostaf i uważać na to co mówi. Ostaf wybrał sobie eksperta który potwierdza jego tezy z obiektywnym dziennikarstwem ma to tyle wspólnego......

  43. Powrót do góry    #9889
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No to jest niestety bardzo slabe,bo Nowak nalezal do legend polskiego speedwaya,poza tym
    nie wypowiada sie czesto i nieraz glupio jak np.Plech czy Krzystyniak.
    Ogolnie to niestety po raz kolejny Ostafinski szczuje a my sie na te szczucie lapiemy.
    Nowak jest legendą polskiego żużla i osobą zasłużoną dla jego rozwoju choćby za to co robi po zakończeniu kariery. Pisanie o nim w czasie przeszłym też jest słabe.

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    to że ktoś jest byłym żużlowcem, trenerem itd itp nie czyni od razu z niego eksperta który może się wypowiadać na każdy temat i być autorytetem.

    dwa taki człowiek powinien wiedzieć kto to Ostaf i uważać na to co mówi. Ostaf wybrał sobie eksperta który potwierdza jego tezy z obiektywnym dziennikarstwem ma to tyle wspólnego......
    To kto jest ekspertem wg. Ciebie? Przemysław Termiński i towarzystwo jego adoracji?
    Czy może ekspertami są tylko tacy, którzy wypowiadają się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami?
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 18-08-2017 o 12:41
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  44. Powrót do góry    #9890
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    [QUOTE=Morciasz;1850976]A skąd się bierze ten optymizm, że tylko rok? Jak patrzę na skład na najbliższe spotkanie to się zastanawiam,
    których z tych zawodników powinno/uda się zatrzymać w przypadku spadku... i w takim razie jakie będziemy
    mieli szanse na pierwszą czwórkę w pierwszej lidze... a nie tylko na ewentualny awans


    Staram się być optymistą jeśli chodzi o nice ligę. Ufam (wierzę) że nawet w przypadku odejścia Termińskiego (jeśli chce sprzedać klub) znajdą się pieniądze, sponsorzy na to aby awansować.

  45. Powrót do góry    #9891
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jak spadniemy do NICE to liczę że Semen mnie zabierze na wyjazd do Łotyszy
    Choć liczę że jednak się utrzymamy bo znajdzie się jedna odważna torunianka,
    która się poświęci i odblokuje głowę Holderowi.

  46. Powrót do góry    #9892
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Nowak jest legendą polskiego żula i osobą zasłużoną dla jego rozwoju choćby za to co robi po zakończeniu kariery. Pisanie o nim w czasie przeszłym też jest słabe.
    Poprawilem zanim przeczytalem Twoj post,ale
    pisanie o Nowaku ,ze jest żulem,jest chyba jeszcze slabsze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #9893
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    koot
    Jeżeli będzie tylko taka sposobność to z pewnością wybiorę się na taki mecz.
    W ogóle w I lidze mogą być fajniejsze wyjazdy, bo te do ZG, Gorzowa, Leszna, Wrocka, Czewy, Tarnowa już mi parę lat temu znudziły się kompletnie.

    Dyneburg, Kraków, Gdańsk), Lublin - fajnie brzmi, a i do Piły, Gniezna, Łodzi też całkiem sympatycznie się jeździ, bo niedaleko i zawody z reguły są ciekawe.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Morciasz (18-08-2017)

  49. Powrót do góry    #9894
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    W żaden sposób nie obraziłem Pana Nowaka Stwierdziłem tylko fakt że jest małym człowiekiem
    jak twierdzi że nie powinno być przy żużlu ludzi co wykładają na niego własna kasę.

    Nie wykładają tylko kupują sobie za tę kasę promocję własnej osoby by wykorzystać to np. w karierze politycznej. Zresztą Bogusławowi Nowakowi nie chodziło o "wykładanie kasy" tylko o pomówienia rodzące chore emocje.
    Nie, nie obraziłeś Bogusława Nowaka bo nikt poważnie nie traktuje wypowiedzi osoby, która nie rozróżnia faktów od opinii.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  50. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Buszmen (18-08-2017), kleczes_GKM (18-08-2017), shelve (18-08-2017), yahata (18-08-2017)

  51. Powrót do góry    #9895
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Niestety, ale dobrze zdiagnozował problem wypowiedzi Termińskiego - Takie słowa mocno działają na ludzi, rodzą niezdrowe emocje. Wojnę można wywołać. Nie wiem tylko, komu to jest potrzebne.
    Podejrzewam też, że Nowak miał na myśli nie tylko ten jeden wpis na portalach społecznościowych.
    Pieniadze na żużel Termiński i jemu podobni nie przekazują bezinteresownie.
    Tak jak pisalem.
    W podobny sposob mozna zdiagnozowac slowa Woryny i zadac usuniecia go z zuzla.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Powrót do góry    #9896
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Poprawilem zanim przeczytalem Twoj post,ale
    pisanie o Nowaku ,ze jest żulem,jest chyba jeszcze slabsze.
    Oczywiście u Ciebie to też wina bezprzewodowej klawiatury ze słabnącymi bateriami?
    W każdym raie dzięki za korektę
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  53. Powrót do góry    #9897
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Żem był, żem widział.

    Potoniec do ostatnich swoich dwóch biegów nie wyjechał. Nie jestem pewien co do pierwszego "w" czy nie powinno być "ns", ale na pewno ostatnie "w" jest błędem , bo Arek wycofał się z zawodów i ja mam wpisane "ns", tak chyba tez powinno być z tym trzecim jego biegiem.
    Dziękuję za relację z tym Potońcem racja, na SF jest u,d,w,w, i myślałem, że tak ciągle leżał, a na stronie klubu jest już 1,d,-,-. Swoją drogą, to różnica czy chłopak ma 1 czy u na początek, inna rzecz że jak się wycofał to powinien mieć ns, a nie -. Wyniki takich imprez zawsze kazda strona podaje inaczej i ciężko cokolwiek ustalić.

  54. Powrót do góry    #9898
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    To chyba pierwszy raz jak się z Tobą zgadzam .
    Z innej beczki Synowiec napisał że wytyczne wada są takie aby nie karać drużyny. I nikt jak na moje tu jej ukarać nie chce. Dyskwalifikacja ma jedynie zawodnika objąć i jego pkt. Więc jego punkty zdobyte powinny być zabrane przez co drużyna ROW przegrała. Jakby ukarać całą drużynę byłby wynik sprostowany na 40:0.
    Cała ta sytuacja skończy się w sposób salomonowy. Powiększa ligę i nie spadnie Toruń i Rybnik. Wcale się nie zdziwię takiego obrotu sprawy

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
    Chciałeś napisać Toruń nie spadnie Rybnik już ma utrzymanie pewne

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #9899
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Dziwne Lindgren pojechał z Pawłem brutalnie z premedytacją , przecież
    metr, dwa dalej to by Pawła wprasował w czyste dechy i tak naprawdę
    zasłużył na czerwona bo to atak z premedytacją. Co więcej z Pawłem
    byśmy ten mecz najprawdopodobniej wygrali.
    Nikt nie komentuje tego brutalnego ataku tylko wszyscy sie pastwią
    nad termosem , który pod wpływem chwili palnął, że Lindgren chciał
    zabic Pawła.
    Co więcej Mrozek płacze, że tak naprawdę to Paweł nie powinien
    jechać bo przyjechał o kulach.

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Arczi (18-08-2017)

  57. Powrót do góry    #9900
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Nie wykładają tylko kupują sobie za tę kasę promocję własnej osoby by wykorzystać to np. w karierze politycznej. Zresztą Bogusławowi Nowakowi nie chodziło o "wykładanie kasy" tylko o pomówienia rodzące chore emocje.
    Nie, nie obraziłeś Bogusława Nowaka bo nikt poważnie nie traktuje wypowiedzi osoby, która nie rozróżnia faktów od opinii.
    Pan Nowak, skoro piszecie o nim jak o ekspercie, powinien wiedzieć kim jest Ostaf i że jego wypowiedź zostanie użyta do wywołania kolejnej wojny. Usuwamy z żużla osoby z pieniędzmi bo mają niewyparzone języki i chlapią czasem na lewo i prawo? Dobrze tylko co dalej? Może wspaniałomyślny były żużlowiec Nowak podzieli się z nami swoimi przemyśleniami skąd ściągnąć kapitał do tego sportu? Bo chyba nie ma zamiaru robić wycieczki objazdowej po radach miejskich i bankach w celu żebrania jałmużny na budżet dla nieporadnych i pasących się na miejskiej kasie prezesów?
    Łatwo się szarogęsić kiedy nie odpowiada się za nic.

    Co Termiński robi takiego złego dla żużla poza paplaniem głupot? Okrada zawodników? Obniża im kontrakty w trakcie sezonu? Sprzedaje bilety przeznaczone dla gości z większym zyskiem? Przygotowuje gówniany tor na finał bo bez wyniku kredyt może nie zostać spłacony? Żebrze o 3 milionowe dotacje bo nie wystartuje w rozgrywkach? Stawia pod płotem zawodników, którzy chcą odejść do innego klubu?
    Ma odejść bo byłemu żużlowcowi nie podobają się jego wypowiedzi. Wersal, k.urwa.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 18-08-2017 o 14:22

  58. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Zubr (18-08-2017), koot (19-08-2017), wielun19 (18-08-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •