Strona 183 z 315 PierwszyPierwszy ... 83133173181182183184185193233283 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,191 do 8,235 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #8191
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez tonqister Zobacz posta
    To już szczyt wszystkiego!!! W tym przypadku dopóki ten pAN będzie naszym managerem to moja noga na Motoarenie nie stanie. Jestem kibicem od ponad 20 lat i wiele już widziałem i przeżyłem ale tego nie zniosę. Przerabialiśmy juz te trematy. Przypomnę pANA Chomskiego który przyszedł do Torunia tyko po pieniądze bo nie miał zatrudnienia. Nie zrobił nic a teraz pierwszy do tego żeby Toruń spadł!!!
    Słuchajcie prawdziwi kibice APATORA to kolejny element układanki pt. spuszczamy Apator z ligi bo nadarzyła się okazja jak nigdy dotąd. Pierwszym elementem była porażka Gorzowa w Grudziądzu (Chomski macza paluszki). Druga to Frątczak i robienie wszyskiego abyśmy SPADLI a nie się utrzymali - wspomnicie to jeszcze. On nam będzie przeszkadzał a nie ratował. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ!!!
    I trzecie sprawa to nikt z topowej czwórki nie wygra już w Grudziądzu, Czewie i Rybniku. Będą oddawać punkt. ZOBACZYCIE!!!
    Biorąc pod uwagę, że Rybnik jedzie już tylko jeden mecz
    u siebie i to z nami, to w części rybnickiej masz rację.
    !Adrian walcz!

  2. Powrót do góry    #8192
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    W kwestii motocrossu nie zgadzam się.
    Pierwsi beczeliście w rękawy na to co szykowała na torze UL. Wszyscy kręciliśmy nosem na wyczyny Żyty . Część z Was z drżeniem w głosie wspomina przerwany mecz w Grudziądzu (ten sprzed lat 20 z okładem). Tam była po prostu chamska kopa, w Grudziądzu dodatkowo mocno spieprzona przez toromistrza i przez opady.

    Mnie takie wyścigi na prostym motocyklu i z przerwami między zawodnikami co 30 metrów nie bardzo kręcą.
    Mylisz dwie różne sprawy.

    Co innego tor spreparowany, taki w którym są miejsca z luźną nawierzchnią i takie gdzie jest trzymająca guma, pasami suchy i pasami zlany wodą (tak jak w Lesznie 2011 czy w Grudziądzu 1996 z torami kopnymi czyli mocno przyczepnymi ze sporą ilością luźnej nawierzchni, równymi na całej długości i szerokości przypominającymi troszeczkę właśnie tory crossowe.

    Tory do motocrossu też się przygotowuje przed zawodami.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Chcielismy tych zmian czy nie chcielismy?
    Mów za siebie, ja nie chciałem tej zmiany, a już w ogóle nie chciałem tu na żadnej posadzie klubowej pana Frątczaka.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  3. Powrót do góry    #8193
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Pewnie dlatego pytanie, co prawda retoryczne, skierowalem do Morciasza w a nie do Ciebie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #8194
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Chcielismy tych zmian czy nie chcielismy?
    .... śmy? Ja napisałem, że nie wiem, po prostu nie wiem, czy to lepsze, czy gorsze, w obecnej sytuacji klubu.
    Rozważam różna za i przeciw - w kontekście najbliższych 4 meczów i przyszłego sezonu.

    ps. wybiera się ktoś do Ostrowa Wielkopolskiego na MPPK?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #8195
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Ponawiam pytanie, co z Kostkiem? Od pewnego czasu szkoli perly poprzez smesy. Na urlopie, sprawy prywatne, czy moze tez na wylocie? Bo jak reforma to po calosci, chyba ze Fratczaka sciagnieto tylko na ewentualnego kozla ofiarnego w razie spadku.

    Zwroccie uwage, kiedy polecial Gajewski, pare dni po karambolu Przedpelskiego. Nie wiadomo jak Miedziak po kontuzji. Chyba menadzejro doszedl do wniosku, ze armaty sie koncza i jak tu sie potem na miescie pokazac po torbie z Grudziadzem na koniec? Termos ma immunitet, przezyje jakos
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  6. Powrót do góry    #8196
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    .... śmy? Ja napisałem, że nie wiem, po prostu nie wiem,.....
    Tematu rozwijał nie będę, bo dotyczy to nie tylko tego co na forum. Jeśli źle zrozumiałem, sorry.

    Z tym laniem z Grudziadzem to na poważnie? Czym was ten GKM tak ujął na wyjazdach? Remisem z Czestochowa, która ewidentnie w kryzysie?
    Nie powiem, żebym się spodziewal spacerku, ale chyba nas jeszcze stać na to, żeby czekać na ten mecz bez galarety w gaciach.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-07-2017 o 11:13
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #8197
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Chcieliście Gajewskiego, byl Gajewski, chcieliście Fratczaka, macie. Kto następny?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Powrót do góry    #8198
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Z tym laniem z Grudziadzem to na poważnie? Czym was ten GKM tak ujął na wyjazdach? Remisem z Czestochowa, która ewidentnie w kryzysie?
    a)niczym nie ujął, podobnie jak KST na torze w Toruniu.
    b)to będzie zupełnie inny od wcześniejszych meczy. Nie dość że derbowy, to o utrzymanie w Elicie, pod olbrzymim ciśnieniem a nasi w takich przeważnie zawodzą (ilość przegranych meczy o złoto w PO).

    Najgorsze co może się teraz wydarzyć, to lekceważenie naszych dwóch ostatnich rywali na MA. Jeśli klub podejdzie do nich poważnie ( podobno JF szykuje zawodnikom minizgrupowanie), to nie powinno być źle.
    Organizując tylko grille i strzelanki- polegniemy

    P.S. Holder ostatnio w Toruniu przebywał. Trenował, czy tylko na starówce pod parasolkami przebywał ?

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Chcieliście Gajewskiego, byl Gajewski, chcieliście Fratczaka, macie. Kto następny?
    Kryją wróci po kryjomu jak Frątczak

  9. Powrót do góry    #8199
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z tym laniem z Grudziadzem to na poważnie?
    Mogliśmy się ponabijać z Walaska przed sezonem, ale teraz żarty pomału się kończą.

    Postawiłbyś cały swój majątek na wygraną Get Well? Przecież to żużel, bukmacherzy jakoś nie bankrutują, a tyle jest tego typu pewniaków. Lindbaeck jedzie jak w miesiącu miodowym, a pamiętając występy Kozy i jemu podobnych na MA wcale się nie zdziwie, jak się będzie Walas męczył z Wieczorkiem. W Toruniu największe ogórki jadą mecze życia (Pieszczek!), w odróżnieniu od naszych zaciągów. Grudziądz już się otrząsnął po wypadku Golloba i to już nie jest zespół własnego toru. Przede wszystkim widać u nich mega zaangażowanie, a jak to było u nas ostatnio chyba nie muszę Ci przypominać, a także tego, że Holder ma teraz dłuższe wakacje. A czy Przedpełski nie zablokuje się po kontuzji, ledwo co wracał do formy. Jeden pewniak Dziadyga, choć niekoniecznie na 15 wyścig i mimo wszystko Adrian, ale ten z kolei nieobliczalny, a poza tym sporo znaków zapytania, dużo więcej niż w Grudziądzu. Przypomnę, że Lebedeva też lekceważyłeś, to zresztą IMHO główna przyczyna niepowodzeń Torunia w tym sezonie, wychodzenie z założenia mamy mistrzów świata w składzie, więc zwycięstwa u siebie to formalność.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Morciasz (21-07-2017)

  11. Powrót do góry    #8200
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Rozważam różna za i przeciw - w kontekście najbliższych 4 meczów i przyszłego sezonu.
    Jest jedno "za", którego nie można deprecjonować. Jackowi Falubazowi się zawsze chce genetycznie. Nawet jak mu się nie chce, to lata po parkingu i każdemu powie to pięć razy w ciągu 2 minut a Termosowi to wyśle 100 smsów i 10 razy mu się nagra. Jackowi Apatorowi nawet jak się chciało, to tak raczej w stylu dzieciaka z przesadzonym bmi którego babcia po sutym obiedzie pyta czy chce dokładkę.

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Chcieliście Gajewskiego, byl Gajewski, chcieliście Fratczaka, macie. Kto następny?
    Dawać Darka!
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  12. Powrót do góry    #8201
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Chcieliście Gajewskiego, byl Gajewski, chcieliście Fratczaka, macie. Kto następny?
    A Ty kogo chciałeś?

    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Dawać Darka!
    OSTAFA ?!
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #8202
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Chyba ja najbardziej krzyczałem za Frątczakiem
    Gajewski może i dobry chłop ale menager odpowiada za wynik
    nie było wyniku więc łeb musiał spaść.
    Marazm w parkingu Holder nie trenuje to chyba
    również zadanie menagera, zorganizowac trening.
    Termin zwolnienia dziwny bo ja bym to zrobił
    wcześniej.

    Ktos się pytał o zawartość plecaka wiec zdradzę
    - termos z cherbatą
    -bułki z masłem
    -pomidorek
    -parówkowa w rękę

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    orlosep (23-07-2017)

  15. Powrót do góry    #8203
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Mogliśmy się ponabijać z Walaska przed sezonem, ale teraz żarty pomału się kończą.

    Postawiłbyś cały swój majątek na wygraną Get Well? Przecież to żużel, bukmacherzy jakoś nie bankrutują, a tyle jest tego typu pewniaków. Lindbaeck jedzie jak w miesiącu miodowym, a pamiętając występy Kozy i jemu podobnych na MA wcale się nie zdziwie, jak się będzie Walas męczył z Wieczorkiem. W Toruniu największe ogórki jadą mecze życia (Pieszczek!), w odróżnieniu od naszych zaciągów. Grudziądz już się otrząsnął po wypadku Golloba i to już nie jest zespół własnego toru. Przede wszystkim widać u nich mega zaangażowanie, a jak to było u nas ostatnio chyba nie muszę Ci przypominać, a także tego, że Holder ma teraz dłuższe wakacje. A czy Przedpełski nie zablokuje się po kontuzji, ledwo co wracał do formy. Jeden pewniak Dziadyga, choć niekoniecznie na 15 wyścig i mimo wszystko Adrian, ale ten z kolei nieobliczalny, a poza tym sporo znaków zapytania, dużo więcej niż w Grudziądzu. Przypomnę, że Lebedeva też lekceważyłeś, to zresztą IMHO główna przyczyna niepowodzeń Torunia w tym sezonie, wychodzenie z założenia mamy mistrzów świata w składzie, więc zwycięstwa u siebie to formalność.
    Co to za durne pytanie?
    Ty postawilbys cały swój majątek na wygraną GKM u?

    Przecież ten mecz może i pewnie będzie o pietruszkę.
    Ewentualnie o to kto zajmie 6 miejsce czyli o pietruszkę.
    Jasne, że każdy będzie chciał uniknąć barazy, bo to niepotrzebny koszt.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #8204
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ty postawilbys cały swój majątek na wygraną GKM u?.
    Podobno nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Cały nie, ale w przypadku underdoga nie trzeba zastawiać chałupy. Pożyjemy, zobaczymy czy bukmacherzy będą podzielać Twój optymizm.

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Chcieliście Gajewskiego, byl Gajewski, chcieliście Fratczaka, macie. Kto następny?
    Ja nie chciałem ani jednego, ani drugiego. Frątczak jaką ma niby przewagę nad Gajewskim? Więcej biega po parkingu i do tego bez plecaka? Herbata od samego mieszania nie stanie się słodsza.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 21-07-2017 o 12:09
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  17. Powrót do góry    #8205
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Co za czasy, Toruń boi się GKM-u u siebie.
    Tymczasem baraży może w ogóle nie być:
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...893,1,281.html
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  18. Powrót do góry    #8206
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nie chodzi o strach, ale o dopuszczenie myśli, że da się ten mecz przegrać. W ostatnich tygodniach, począwszy od sukcesu Rosji w barażu, jest chyba wystarczająco dużo wyników, które dają do myślenia. GKM porównując do pierwszej fazy sezonu, jest w fazie. Zwłaszcza liderzy. Z kolei w Toruniu szpital wymieszany z brakiem formy (Jensen, juniorzy). Mecz za jakiś czas i wtedy realia mogą być znowu inne, ale taka porażka z GKM u siebie to by nie była sensacja sezonu, gdyby takowy wynik padł...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #8207
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    przecież jak będzie meczyk to ja typuje od razu minimum 42-48 dla Grudziądza

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    orlosep (23-07-2017)

  21. Powrót do góry    #8208
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Chcieliście Gajewskiego, byl Gajewski, chcieliście Fratczaka, macie. Kto następny?
    Piotr Żyto. Wybitny specjalista od torów. Jak się Jacek II nie sprawdzi, to pewnie zaraz pojawią się głosy, że tyle razy robili z nas frajerów odpowiednimi torami, to może i my powinniśmy spróbować...

  22. Powrót do góry    #8209
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    przecież jak będzie meczyk to ja typuje od razu minimum 42-48 dla Grudziądza
    Torun Grudziadz w Toruniu typujesz wygraną GKM ???

  23. Powrót do góry    #8210
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Podobno nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Cały nie, ale w przypadku underdoga nie trzeba zastawiać chałupy. Pożyjemy, zobaczymy czy bukmacherzy będą podzielać Twój optymizm.
    Ok,to moze inaczej.
    Ile % stawiasz na wygrana GKM-u w Toruniu?
    Moj typ to 60% do 40% na zwyciestwo Apatora.
    Czy te 60 % jest wystarczajace aby nie trzas sie jak galareta a jednoczesnie
    nie byc bunczucznym?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #8211
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Toruń ma dużo więcej niż 60%, pewnie coś koło 75-80%, ale to za mało aby dopisywać sobie 3 punkty za ten mecz.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    pawel_KST (21-07-2017)

  26. Powrót do góry    #8212
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin Zobacz posta
    OSTAFA ?!
    a to zależy. bo jak Termos będzie chciał iść na strzelnice to Ostafa.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 21-07-2017 o 13:45
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  27. Powrót do góry    #8213
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    a to zależy. bo jak Termos będzie chciał iść na strzelnice to Ostafa.
    Pierwszy w kolejce ustawia się Miedziak.
    !Adrian walcz!

  28. Powrót do góry    #8214
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czy te 60 % jest wystarczajace aby nie trzas sie jak galareta a jednoczesnie
    nie byc bunczucznym?
    60%? Co to za pewniak? Bardzo spuściłeś z tonu biorąc pod uwage Twoje wcześniejsze wypowiedzi i grałbym bez wątpiania na Toruń, ale po kursach Busza nie zawahałbym się postawić paru drobnych na GKM. Zostawmy jednak bukmacherkę na boku. Ja się jak galareta nie trzęsę, bo dla mnie spadek nie byłby końcem świata, tak jak dla Senatora prawdopodobnie końcem politycznej kariery. On już dostał lekcję pokory i widać, że zrobiło się trochę nerwowo.

    Tak jak przewidywałem parę miesięcy temu. Nieważne, które miejsce zajmiemy, telewizory chyba nie przeżyłyby ekstralipy bez Motoareny. Sezon od maja do sierpnia, z przerwą w lipcu? Już przygotowują grunt pod ewentualne powiekszenie ligi.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  29. Powrót do góry    #8215
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    60%? Co to za pewniak? Bardzo spuściłeś z tonu biorąc pod uwage Twoje wcześniejsze wypowiedzi i grałbym bez wątpiania na Toruń, ale po kursach Busza nie zawahałbym się postawić paru drobnych na GKM. Zostawmy jednak bukmacherkę na boku. Ja się jak galareta nie trzęsę, bo dla mnie spadek nie byłby końcem świata, tak jak dla Senatora prawdopodobnie końcem politycznej kariery. On już dostał lekcję pokory i widać, że zrobiło się trochę nerwowo.

    Tak jak przewidywałem parę miesięcy temu. Nieważne, które miejsce zajmiemy, telewizory chyba nie przeżyłyby ekstralipy bez Motoareny. Sezon od maja do sierpnia, z przerwą w lipcu? Już przygotowują grunt pod ewentualne powiekszenie ligi.
    O ile się nie mylę, liczba drużyn jest zapisana w umowie z TV,
    więc nie tak szybko...
    !Adrian walcz!

  30. Powrót do góry    #8216
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Chcieliście Gajewskiego, byl Gajewski, chcieliście Fratczaka, macie. Kto następny?
    Cieślak.

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk

  31. Powrót do góry    #8217
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    O ile się nie mylę, liczba drużyn jest zapisana w umowie z TV,
    więc nie tak szybko...
    Jest jeszcze takie cuś jak aneks. Może nie ma już takich super prawników jak za Karkosika, ale jestem pewien, że Stępniewski et cohortes coś by wykombinowali jakby co. Nie takie numery my w Pułtusku robili.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  32. Powrót do góry    #8218
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Kiedy stanowisko trenera w klubie obejmie Sławomir Dudek ???

  33. Powrót do góry    #8219
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Kiedy stanowisko trenera w klubie obejmie Sławomir Dudek ???
    Pewnie wtedy, kiedy stanowisko zawodnika w klubie
    obejmie jego syn.

    Swoją drogą (taki nieśmieszny żart):

    1. Dziadzia
    2. Holder
    3. Tai
    4. Paweł
    5. Dudek

    To był by skład .

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Jest jeszcze takie cuś jak aneks. Może nie ma już takich super prawników jak za Karkosika, ale jestem pewien, że Stępniewski et cohortes coś by wykombinowali jakby co. Nie takie numery my w Pułtusku robili.
    Wola jednak musi być z dwóch stron.
    Faktem oczywiście jest, że bieda z tą
    ligą - meczy jest jak na lekarstwo.
    Może by tak pójść na całość i przy ośmiu
    zespołach zrobić system pucharowy i sprawę
    załatwić w dwa miechy? Wtedy dopiero była
    by to najlepsza liga Świata.
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #8220
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Artiom ma rakiety a nie motocykle
    Toninho złapał formę
    Buczek najlepszy na wyjazdach od lat
    Pieszczek uwielbia motoarenę
    Huckenbeck jego występu na SBP Cup przypominać nie muszę
    Jak się tak na to patrzy to rzeczywiście GKM w Toruniu jakieś tam szanse ma, tylko ci beznadziejni junorzy...
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi KC za jego przydatny post!

    Morciasz (21-07-2017), polewaczka (21-07-2017)

  36. Powrót do góry    #8221
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    A nasi to harpagany? Chyba tylko w młodzieżowkach.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  37. Powrót do góry    #8222
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    nie rozumiem jak niektórzy piszą, że nie mamy pewnego utrzymania

    a jak wy niby chcecie spaść? szanse są takie jak Unii Leszno na play offy w zeszłym roku, czyli Skóra matematyk
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  38. Powrót do góry    #8223
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    nie rozumiem jak niektórzy piszą, że nie mamy pewnego utrzymania

    a jak wy niby chcecie spaść? szanse są takie jak Unii Leszno na play offy w zeszłym roku, czyli Skóra matematyk
    Jak? Nie wygrać jednego z meczy u siebie?
    Przegrać w barażu? Pycha co poniektórych
    poraża, tym bardziej że to właśnie ten sezon
    powinien niektórych nauczyć pokory...
    !Adrian walcz!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    lego (23-07-2017)

  40. Powrót do góry    #8224
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Wystarczy spojrzeć na przedsezonowy sparing w Gdańsku, żeby zrozumieć, że i w ewentualnym barażu możemy dostać tęgie lanie. Że już o ew. meczu z Tarnowem (gdyby jakimś cudem nie wygrali ligi) nie wspomnę.

  41. Powrót do góry    #8225
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach

  42. Powrót do góry    #8226
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Artiom ma rakiety a nie motocykle
    Toninho złapał formę
    Buczek najlepszy na wyjazdach od lat
    Pieszczek uwielbia motoarenę
    Huckenbeck jego występu na SBP Cup przypominać nie muszę
    Jak się tak na to patrzy to rzeczywiście GKM w Toruniu jakieś tam szanse ma, tylko ci beznadziejni junorzy...
    Tylko ci beznadziejni juniorzy na tle naszych młodzieżowych orłów... ups. aniołów.
    Ja na dziś bardzo meczu z Grudziądzem się boję i nie należy patrzeć na nasz wynik
    w GKM. Mecz w nietypowych dla GKM warunkach, bez Okonia.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  43. Powrót do góry    #8227
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    60%? Co to za pewniak? Bardzo spuściłeś z tonu biorąc pod uwage Twoje wcześniejsze wypowiedzi i grałbym bez wątpiania na Toruń, ale po kursach Busza nie zawahałbym się postawić paru drobnych na GKM. Zostawmy jednak bukmacherkę na boku. Ja się jak galareta nie trzęsę, bo dla mnie spadek nie byłby końcem świata, tak jak dla Senatora prawdopodobnie końcem politycznej kariery. On już dostał lekcję pokory i widać, że zrobiło się trochę nerwowo.

    Tak jak przewidywałem parę miesięcy temu. Nieważne, które miejsce zajmiemy, telewizory chyba nie przeżyłyby ekstralipy bez Motoareny. Sezon od maja do sierpnia, z przerwą w lipcu? Już przygotowują grunt pod ewentualne powiekszenie ligi.
    Mógłbyś przytoczyć moja jakąś wypowiedź, gdzie lekceważe GKM i jestem pewien wygranej?
    O ile w sporcie i to takim jak żużel można być czegokolwiek pewnym.
    Jednak szczerze przepraszam, że nie patrzę na nadchodzące mecze z nutka defetyzmu.
    Jakoś tak mam, że jestem niepoprawnym optymistą a GKM na wyjeździe jeszcze mnie, tak od mniej więcej trzech lat, ani razu nie zachwycił.
    No ale jak Artem ma.rakiety,Buczek na wyjazdach wymiata, Toninio ostatnio nie przegrywa, przy Pieszczku już można pisać dwucyfrowke a Trzęsiok będzie uczył naszych juniorów pokonywania łuków na MA, to ja już dziś wpisuje grudziadzanom 3 pkt na konto.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 21-07-2017 o 17:24
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #8228
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    no wlasnie nie tak dawno temu GKM pierwszy raz na wyjezdzie zaskoczyl - tez u rywala w walce o utrzymanie.
    Mimo wszystko KST zdecydowanym faworytem, Miedziak wraca a to u siebie duze wzmocnienie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #8229
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Ale kim ma GKM wygrać? Pieszczkiem, co jak mu jeden bieg nie wyjdzie to ma załamanie nerwowe i jest przestraszony i boi się życia i chciałby skończyć z żużlem? Czy może Buczkowskim, gwiazdą jednego toru?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  46. Powrót do góry    #8230
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Torun Grudziadz w Toruniu typujesz wygraną GKM ???
    tak bo Czarny Laguta w formie. ale wlasnie przeczytalem ze Fratczak zostal menago Torunia... O.o

  47. Powrót do góry    #8231
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Ale kim ma GKM wygrać? Pieszczkiem, co jak mu jeden bieg nie wyjdzie to ma załamanie nerwowe i jest przestraszony i boi się życia i chciałby skończyć z żużlem? Czy może Buczkowskim, gwiazdą jednego toru?
    A Toruń kim? Jensenem? Który jest chyba najsłabszym zawodnikiem na świecie w lipcu? Czy może Walaskiem, który już dawno myślami na emeryturze? Zobacz jak ta "gwiazda jednego toru" Buczkowski pojechała w Gorzowie, czy nawet w Częstochowie.
    Widzę, że niektórym te 9 porażek to wciąż za mało na nabranie pokory. GKM to nie są mocarze. Ale ugrali całkiem przyzwoity wynik w Lesznie (przy 0 dorobku Antonio), niekompromitujący w Gorzowie, zremisowali w Częstochowie. Rok temu np. też postraszyli mocno Wrocław w Poznaniu.
    To w tej chwili nie jest ta sama rozbita drużyna z początku sezonu.

    Nikt nie mówi, że GKM tu wygra, ale nie jest to jakieś SF.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 21-07-2017 o 20:18
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Penhall (21-07-2017), apator_uk (21-07-2017), j-rules (21-07-2017), polewaczka (21-07-2017)

  49. Powrót do góry    #8232
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mógłbyś przytoczyć moja jakąś wypowiedź, gdzie lekceważe GKM i jestem pewien wygranej?
    O ile w sporcie i to takim jak żużel można być czegokolwiek pewnym.
    Jednak szczerze przepraszam, że nie patrzę na nadchodzące mecze z nutka defetyzmu.
    Nie masz za co przepraszać, chyba mamy już ten temat za sobą? U mnie masz już tytuł kibica roku za niegasnący optymizm, a Termos powinien Cię posadzić na honorowym miejscu na następnym spotkaniu opłatkowo-kieliszkowym, o ile takie w ogóle się odbędzie, bo patrząc co się dzieje z tym klubem można mieć wątpliwości czy sam nie rzuci ręcznika. Ja jeszcze parę miesięcy temu myślałbym podobnie, że mecz z GKM to bułka z masłem, ale obecnie w obliczu kontuzji Pawła, Adriana i chęci do jazdy Holdera, patrzę nie tyle defetystycznie, co realistycznie. Tabela zresztą mówi wszystko. A Grudziądz naprawdę ostatnio prezentuje się dużo lepiej, paradoksalnie znacznie lepiej niż przed kontuzją Golloba. Widać, że wykonano tam sporą pracę i nastawiono zespół bojowo. A tego właśnie brakuje w Toruniu, za to pewność siebie i brak pokory wobec przeciwników wciąż ta sama od lat. Tutaj trzeba nastawić zespół na ciężką walkę i tyle, bez trzęsawki przed Trzęsiokiem, ale z respektem dla każdego zawodnika, bo jestem przekonany, że i Rybnik i GKM staną na ostrzu noża i nie upatrywałbym w ich ostatnich dobrych meczach tylko i jedynie słabości lub odpuszczania u przeciwników.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Morciasz (22-07-2017)

  51. Powrót do góry    #8233
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Wiem, wszyscy na czele z GKM nabuzowani, ambitni, nie opuszczający tylko my jak te sieroty z drużyną bez ambicji, celów i pełna olewatorow.
    Jak żyć?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Powrót do góry    #8234
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka. Drużyna pełna skrajności. Jedni przemotywowani, a reszta odcinacze kuponów. Sęk w tym, że ci pierwsi są w szpitalu, albo dopiero niedawno z niego wyszli, a tym drugim przyświeca cel główny, nie podzielić ich losu. Jeśli Adriana i Pawła kontuzje nie wybiją z rytmu możemy spać spokojnie, ale śmiem niestety wątpić i stąd moje ostrożne prognozy. A Holdera przecież motywować nie trzeba, aż go wysłali na urlop w Anglii, żeby się nie rozchorował z tego całego nadmiaru ambicji.

    A jak żyć trzeba zapytać senatora, może mu Slonce Peru wytlumaczyl co i jak. Wyjechac za granice, wziac kredyt, kupić klub za złotówkę. Cel i celów jest cała masa, a w najslidze też jeżdżą w lewo, więc czym tu sie martwic?
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 21-07-2017 o 23:29
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  53. Powrót do góry    #8235
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Witam sąsiedzi.

    Widzę u Was już rozmyślania na temat meczu ,który odbedzie się za niecały miesiac. My na razie nie mamy takiego komfortu i skupiamy się na spotkaniu ,która ma zostać rozegrane 28 lipca w Grudziadzu ,gdzie przeciwnikiem naszym będzie ROW Rybnik. Wygramy, to prawdopodobnie baraże będą nasze i sie utrzymamy. Jezeli nie to wówczas nasza sytuacja staje sie bardzo ciężka. Wy już raczej macie spokój, dwóch bezpośrednich rywali u siebie a trzeci co prawda wyjazd,ale szanse na bonusa macie dość spore. Co do meczu derbowego,to licze na to,że ten mecz będzie raczej z cyklu tych o pietruszkę, badz jak kto woli o 6 miejsce w tabeli. Matematycznie są jeszcze szanse ustawić Włókniarz na miejsce siódme,ale to już za wiele "jeśli", "gdyby" musi sie zdarzyć. Czytaj: komplet domowych wygranych GKM-u z ROW i Lesznem. Wasze wygrane z Czestochowa i GKM za 3 i najlepiej bonus na Rybniku. No i Włokniarz nie moze zdobyć juz punkty do konca sezonu a o to będzie rowniez ciezko jak mi się wydaje. ROW jezeli przegra u nas, to praktycznie skazuje sie na spadek, z układu spotkań wydaje się,ze mają jeszcze szanse na ewentualnie wygraną z Wami u siebie za 2 bądź 3 pkt a to za mało. Na razie jednak ich nie skreślam, GKM musi zrobić swoje -czytaj wygrać mecz 28 lipca.
    A co do do meczu KST-GKM, licze na to,ze tym razem mecz bedzie bardziej wyrównany niz nasze dwie poprzednie wizyty w Toruniu - dwa razy wpiernicz do 31. Teoretycznie mamy zawodników, którzy moga powalczyć na Motoarenie- Łaguta,Lindbaeck,Buczek czy Pieszczek,Huckenbeck. Łaguta na razie cały sezon prezentuje dosc wysoką i rowna formę, Lindbaeck wygląda na to,ze ją odzyskuje , Buczek rowniez jedzie niezły sezon zarowno u siebie jak i na wyjazdach. Krystian wygląda na to "lubi torunski owal" a Kai popisał sie niezlym wystepem na parach. Jest tez wiele "ale" Niemiec pokazał to na początku sezonu, no i nie wiadomo czy ogarnie sobie przyjazd do Torunia logistycznie, powrót z Togliatti , mecz w niedziele w Polsce a potem wylot na Wyspy. Jeszcze moze to być "za mały" zawodnik na tego typu harce i starty dzien po dniu w roznych czesciach Europy. W takim wypadku musialby jechać Okoń, co on jedzie na wyjazdach wiadomo. Trójka Antonio,Artiom,Buczek rowniez lubia zawalic czasami bieg lub dwa. Krycha owszem do tej pory nieźle jezdzil w Toruniu, ale.... No i Ci nasi juniorzy. Obecna forma Kopcia - co prawda całkiem niezła jak i Kaczmarka spokojnie wystarczy. Miedziak do tego czasu juz spokojnie sie rozjezdzi po kontuzji,wróci pewnie Paweł itd. Faworytami jestescie Wy ,ale sadze ze tym razem ukulamy wiecej niz te 31 pkt hehe
    No coz ,trzymajcie za nas kciuki 28 lipca Co do baraży, Lokomotive jak widać odpada, Tarnów zjada ta lige na spokojnie, watpie,aby gdzies tam w finale pojechali slaby mecz... Gdańsk być moze pojechalby ,ale na razie musi sie martwic o TOP4, Łódź wiadomo Witek kase liczyć potrafi i być moze ponownie zrezygnuje z startu swojego zespolu w barazu. Piła podobnie jak Gdańsk najpierw musi sie załapać na play off. Wiec z ekstraligowców ktokolwiek pojedzie w barazu mysle,ze spokojnie powinien wygrać dwumecz.

    Ps. Miedziak pojedzie w finale MPPK w niedzielę ?
    Ostatnio edytowane przez BGDZ ; 22-07-2017 o 02:52

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    Semen (22-07-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •