Strona 177 z 315 PierwszyPierwszy ... 77127167175176177178179187227277 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,921 do 7,965 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #7921
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez markuz Zobacz posta
    Nie było wyboru, mógł jechać albo on albo Lewis Rose. Joker może wystąpić tylko "za siebie", a 11 bieg jest ostatnim, w którym można go użyć, więc... paradoksalnie decyzja była jedyną słuszną.
    No właśnie nie wiem, bo chyba mógł już dać tego Jorgensena z jokera. Jak Holder strajkował, to niech strajkuje do końca, a nie, że 2 biegi nie wyjeżdża, jeden zjeżdża, ale jako joker pojechał. On nawet tego nie umie, bojkotować meczu z klasą. ŚL.
    Zresztą cały ten mecz, to jakiś żart. Batchelor kontuzja nadgarstka i IRR, a dziś sobie jedzie jako gość. Kpina w żywe oczy. Jak już nie chcieli jechać, to trzeba było powiedzieć, że nie i ch i najwyżej walkower...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #7922
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    A jakie tam powody strajku były?

  3. Powrót do góry    #7923
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    ale jako joker pojechał
    Moze motywacji starczylo tylko za podwojna stawke? Calkiem dobrze kalkulowal, tyle samo okrazen, a wyplata podwojna, to sie jakos przemeczyl. Nie taki w ciemie bity nasz kapitan jak myslalem.

    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    A jakie tam powody strajku były?
    Nagły atak choroby FPS u zawodników. Kwarantanny nie przeszli i zaraza przeszła przez kanał La Manche. Tyle mają z brexitu.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 14-07-2017 o 13:22
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  4. Powrót do góry    #7924
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jak Holder strajkował, to niech strajkuje do końca, a nie, że 2 biegi nie wyjeżdża, jeden zjeżdża, ale jako joker pojechał. On nawet tego nie umie, bojkotować meczu z klasą. ŚL.
    To może sobie podać rękę z Gollobem. Zresztą, bojkotować mecz z klasą? Istnieje w ogóle takie pojęcie, zwłaszcza w sytuacji kiedy większość zawodników jednak zdecydowała się jechać? Bo moim zdaniem nie.

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    No bo my kochamy wychowanków ale raczej wolimy armię najemników
    Chris to swojak od 10 lat z nami ale jak nie ma 3 przy nazwisku to jest bee
    Nie wiem czy to było do mnie, ale ja akurat wielokrotnie broniłem Holdera na tym forum, nawet jak jeździł słabo. Jednak skala jego zjazdu względem poprzedniego sezonu, zarówno pod względem wyników jak i samej jazdy, jest tak duża, że tego już obronić się nie da. Od hejtu na niego jestem daleki (w przeciwieństwie do niektórych), ale na moje lepiej jest krytykować niż udawać, że nic aż tak strasznego się nie dzieje i dowcipkować o oszczędzaniu motorów. Jak kto woli.

    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Do tego dzien wczesniej w Poole pojechal najlepiej z calej druzyny dlatego sie zastanawiam czemu tu go wszyscy wysylaja na emeryture?
    Ja go wysyłam na emeryturę (lub przynajmniej na jakąś roczną przerwę od żużla), bo po prostu widzę co się z nim dzieje. Z zawodnika ze światowej czołówki staje się drugą linią i przeciętniakiem. Chyba nie tak powinna wyglądać jazda byłego IMŚ.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Moze motywacji starczylo tylko za podwojna stawke? Calkiem dobrze kalkulowal, tyle samo okrazen, a wyplata podwojna, to sie jakos przemeczyl. Nie taki w ciemie bity naszego kapitan jak myslalem.
    Skąd to info, że niby za jokera płaci się podwójnie?

  5. Powrót do góry    #7925
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Jeżeli na podstawie tego meczu Holder ma kończyć karierę to Batchelor, Huckenbeck, Lambert i Kasprzak też kończą?

  6. Powrót do góry    #7926
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Skąd to info, że niby za jokera płaci się podwójnie?
    Za samego jokera nie, ale za punkty chyba tak. Nie bede sie spierał, ale skoro dla Chrisa jedyna motywacją są pieniądze to chyba tłumaczy dlaczego akurat do tego biegu wyjechał/ukończył a pozostałych już nie.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (14-07-2017)

  8. Powrót do góry    #7927
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    A jakie tam powody strajku były?

    Pewnie monstery chciały pozbyc się Gajesia


    Zabovski nie do Ciebie , tak se ogólnie pojechałem

  9. Powrót do góry    #7928
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    To może sobie podać rękę z Gollobem. Zresztą, bojkotować mecz z klasą? Istnieje w ogóle takie pojęcie, zwłaszcza w sytuacji kiedy większość zawodników jednak zdecydowała się jechać? Bo moim zdaniem nie.
    Gollob, gdyby postanowił, że nie chce jechać, że tor nie nadaje się to jazdy, to by po prostu nie jechał. A nie wybierał biegi, do których wyjeżdża, a do których nie. Jak już ma się jakiś "przekaz", to wypadałoby być konsekwentnym.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #7929
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Jeżeli na podstawie tego meczu Holder ma kończyć karierę to Batchelor, Huckenbeck, Lambert i Kasprzak też kończą?
    Nie na podstawie tego meczu, tylko na podstawie tego sezonu. To raz. A dwa, że no sorry ale Huckenbeck i Lambert? Przecież oni zaprezentowali się o niebo lepiej od Holdera. Nie wyjechali po razie, ale wydaje się, że w pozostałych biegach rywalizowali normalnie skoro nawet potrafili je wygrywać. Natomiast Kasprzak to mi wisi, może zakończyć karierę nawet jutro.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Gollob, gdyby postanowił, że nie chce jechać, że tor nie nadaje się to jazdy, to by po prostu nie jechał. A nie wybierał biegi, do których wyjeżdża, a do których nie. Jak już ma się jakiś "przekaz", to wypadałoby być konsekwentnym.
    A Gorzów 2012? Ja pamiętam, że wyjeżdżał i robił cyrki. A ty go usprawiedliwiałeś jakimiś strajkami włoskimi.

  11. Powrót do góry    #7930
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Dwie różne sytuacje. To, że jechał słabo, bo nie podobała mu się nawierzchnia, stąd nie angażował się, to trochę co innego niż niewyjeżdżanie do biegów, a wyjechanie jak jest joker i rzucanie się wtedy na ścierwo na kiju. Przecież to co on zrobił, to jest chyba największa kompromitacja w historii. Bo można strzelać różne fochy, ale żeby robić to w takim nieudolnym stylu... A ty go jeszcze bronisz, pozorując jakąś krytykę. Nie ma słów i nie mam k pytań.

    Dodam, że to nie był byle nieistotny mecz, a mecz z bezpośrednim rywalem w walce o PO. Holder sprezentował Fordowi 4 duże punkty.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 14-07-2017 o 13:28
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #7931
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie na podstawie tego meczu, tylko na podstawie tego sezonu. To raz. A dwa, że no sorry ale Huckenbeck i Lambert? Przecież oni zaprezentowali się o niebo lepiej od Holdera. Nie wyjechali po razie, ale wydaje się, że w pozostałych biegach rywalizowali normalnie skoro nawet potrafili je wygrywać. Natomiast Kasprzak to mi wisi, może zakończyć karierę nawet jutro.
    No widzisz, a mi wisi co Holder robi w Anglii.

  13. Powrót do góry    #7932
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A ty go jeszcze bronisz, pozorując jakąś krytykę. Nie ma słów i nie mam k pytań.
    Bronię? Pozoruję krytykę? Gdzie ty to niby wyczytałeś?

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Przecież to co on zrobił, to jest chyba największa kompromitacja w historii.
    Haha. Teraz to ja nie mam pytań ; ]

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    No widzisz, a mi wisi co Holder robi w Anglii.
    No tak, bo w Polsce to on przecież jeździ bez porównania lepiej.

  14. Powrót do góry    #7933
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Porownania Holdera do TG maja sens, on sie teraz idealnie w zastepstwie do Grudziadza nadaje. Tyle, ze zamiast betonu Kempes robi taki tor jak w ostatnim meczu z Toruniem. Ja moge nawet polewac za podwojna stawke plus kilometrowka za dojazdy. U siebie bedzie kosil, a na wyjazdy zawodnik drugiej linii, albo niech Kosciucha wezma. I Krzysiu Buczkowski bedzie zadowolony. Play-offy w banku, bo Chrisa motocross nie interesuje i na korzonki nie narzeka. A my w ramach rekompensaty oswoimy sobie Predatora
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  15. Powrót do góry    #7934
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nic nie wiemy o okolicznościach takiej a nie innej jazdy Holdera ale już wiadomo, że to największa kompromitacja w historii.
    Niezly odlot, Buszmen.

    Nie wiem dlaczego Chris pojechał jako Joker, więc wymadrzal się nie będę.
    Powody mogły być różne, począwszy od chęci zarobienia paru funtow na mechanika, po prośbę promotora by choć jeden czy dwa punkty ratować.
    Jedno jest pewne. Wygląda to słabo i to nie tylko z perspektywy zawodnika.
    Podejrzewam, że jak Holder będzie chciał kontynuować karierę, w przyszłym sezonie go w Anglii nie zobaczą.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-07-2017 o 13:37
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #7935
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No tak, bo w Polsce to on przecież jeździ bez porównania lepiej.
    Przecież teraz wałkujesz tą Anglię. Jak tam parę dni temu akurat dobrze pojechał to nikt się nie podniecał. Ogólnie bez znaczenia w kontekście występów u nas - które musi rzeczywiście poprawić.

  17. Powrót do góry    #7936
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Z tego co tu przeczytalem, to Holder celowo pojechal zenade, nie koncza biegow, po czym sam siebie bezczelnie mianowal jokerem by jednak cos zarobic na chleb.

    Hmmm.... dajcie mi troche tego na sprobowanie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (14-07-2017), sth (14-07-2017)

  19. Powrót do góry    #7937
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nic nie wiemy o okolicznościach takiej a nie innej jazdy Holdera ale już wiadomo, że to największa kompromitacja w historii.
    Niezly odlot, Buszmen.

    Nie wiem dlaczego Chris pojechał jako Joker, więc wymadrzal się nie będę.
    Powody mogły być różne, począwszy od chęci zarobienia paru funtow na mechanika, po prośbę promotora by choć jeden czy dwa punkty ratować.
    Jedno jest pewne. Wygląda to słabo i to nie tylko z perspektywy zawodnika.
    Podejrzewam, że jak Holder będzie chciał kontynuować karierę, w przyszłym sezonie go w Anglii nie zobaczą.
    Albo Matt Ford doceni dobrze wykonaną robotę
    Największa o tyle, że jak już idziesz na wojnę, pod prąd, to walczysz i strzelasz do końca. Troy się wycofał i cześć. Ściemnił kontuzje i dobra. Jest to w praktyce tak samo beznadziejne, ale chociaż nie zmieniał decyzji co bieg.

    Zabovsky: Tak właśnie, pozorujesz krytykę, po to by mieć alibi i pozować na obiektywnego, gdy przyjdzie czas odpalenia prawdziwych dział
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 14-07-2017 o 14:08
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  20. Powrót do góry    #7938
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nie sądzę aby Holder miał jakiś sentyment do Forda, po tym jak ten go bez sentymentow odstawil na bocznice.
    Sytuacja komiczna z tym meczem i przez brak konkretnych informacji dająca pole do spekulacji czytaj oczerniania zawodnika.
    Teraz czekam jeszcze na głos Ostafinskiego, bo kto jak kto ale on nie popusci i się dowie jak było naprawdę.
    Już wkrótce sensacyjne doniesienia na łamach SF z Kings Lynn.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #7939
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Jakich informacji ci brak?
    Od początku meczu była mżawka, która wpłynęła na stan toru. Zawody jednak decyzją sędziego kontynuowano.
    Strajk Lamberta i Huckenbecka to przyniósł chociaż jakiś efekt, bo po ich podwójnym wykluczeniu, sędzia udał się do parkingu, po czym zarządzono ok. 40 min prac torowych.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  22. Powrót do góry    #7940
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,093
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    Hmmm.... dajcie mi troche tego na sprobowanie.
    My to mamy we krwi. Także... sorry.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jakich informacji ci brak?
    Od początku meczu była mżawka, która wpłynęła na stan toru. Zawody jednak decyzją sędziego kontynuowano.
    Strajk Lamberta i Huckenbecka to przyniósł chociaż jakiś efekt, bo po ich podwójnym wykluczeniu, sędzia udał się do parkingu, po czym zarządzono ok. 40 min prac torowych.
    Jak to jakich?
    Sensacyjnych,szkalujacych Holdera i cała jego rodzine,do trzech pokoleń wstecz.
    Podobno jego dziadek walczył w Wehrmachcie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-07-2017 o 14:32
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Powrót do góry    #7941
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Akurat Jack jechał dzielnie i przysłużył się znacznie do wygranej gości... Zresztą ostatnio w ogóle jedzie doskonały speedway, po mizernym początku.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #7942
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Coś mi się obiło o uszy, że Krakowiaka wypożyczą do Gniezna. Ktoś coś więcej wie ?

  25. Powrót do góry    #7943
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zabovsky: Tak właśnie, pozorujesz krytykę, po to by mieć alibi i pozować na obiektywnego, gdy przyjdzie czas odpalenia prawdziwych dział
    To, że ktoś nie identyfikuje się z twoim hejtem i wyolbrzymionymi do granic absurdu zarzutami to jeszcze nie znaczy, że pozoruje krytykę.

  26. Powrót do góry    #7944
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Coś mi się obiło o uszy, że Krakowiaka wypożyczą do Gniezna. Ktoś coś więcej wie ?
    Zdaje się, że Norbi ma ustalony zimą kontrakt "gość" z Gnieznem. Może startować tam tylko na pozycji seniorskiej.

  27. Powrót do góry    #7945
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    A po co w Gnieźnie Krakowiak? Bo na pewno nie do jazdy na żużlu...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #7946
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Coś mi się obiło o uszy, że Krakowiaka wypożyczą do Gniezna. Ktoś coś więcej wie ?
    Nic nie wiem, ale Krakowiak jest awizowany na jutrzejszy finał MIMP, a nie pokazał się w żadnych młodzieżówkach w tym tygodniu, a miejsce jedno było wolne, więc coś może być na rzeczy. Chłopak wyskoczy czasem z krzaków i strzeli trzy trójki objeżdżając z dziecinną łatwością dużo wyżej notowanych juniorów, żeby potem zaliczyć dwa zderzenia z grudziądzkim, czy innym tam drzewem i znów zasypany liśćmi leży tygodniami nie dając znaku życia. Zbyt nieprzewidywalny jak na toruńskie standardy i upodobania.

    A co do hejtu na naszego mistrza, przyznam się bez bicia i rzucania z rozpędu o szafę, że ja też się dałem w zeszłym roku nabrać na jego sygnały o chęci powrotu na szczyty i liczyłem, że będzie w tym sezonie naszą prawdziwą wunderwaffe, a co do Grega miałem poważne wątpliwości, czy jego przodkowie nie palili Indian zywcem. A tu proszę, bez Dziadygi moglibyśmy już szykować skład na najsligę, a Chris znów się zrobił przewidywalny - zależy z której strony deszcz zacina. Pragnę także nadmienić, że J-23 nawet dostał krzyż żelazny, więc dla prawdziwych Krzyżaków służba w Wehrmachcie to żaden dyshonor
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 14-07-2017 o 15:46
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  29. Powrót do góry    #7947
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A po co w Gnieźnie Krakowiak? Bo na pewno nie do jazdy na żużlu...
    Jak to ktoś stwierdził - może jako tester nawierzchni?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    młody_piernik (14-07-2017)

  31. Powrót do góry    #7948
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A po co w Gnieźnie Krakowiak? Bo na pewno nie do jazdy na żużlu...
    Gniezno ma dwóch juniorów w kadrze więc pewnie po to.

  32. Powrót do góry    #7949
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Nie no żarty z Holdera, żartami z Holdera, ale przecież ten Kopeć to specjalnie puszcza rywali, żeby szybko mieć to z głowy, to robi to wręcz ostentacyjnie :O A taki progres wydawało się, że zrobił - na początku sezonu...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #7950
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Jak patrzę na ostatnie dokonania D.Kaczmarka, to dochodzę do wniosku, że to nie Walasek jest największym niewypałem transferowym.
    Drewno takie, że oczy bolą
    A Krakowiak to znowu karierę zakończył, czy tylko się waha ?

  34. Powrót do góry    #7951
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cóż... ale przynajmniej potrenowali przed meczem, który za tydzień jedziemy w Lesznie...
    a może Kościelski?
    1.
    Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 14 (3,2,3,3,3)
    2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 13 (3,2,3,3,2)
    3. Kacper Woryna (ROW Rybnik) - 11+3 (3,3,3,w,2)
    4. Oskar Polis (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) - 11+2 (2,1,2,3,3)
    5. Dominik Kossakowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 9 (2,3,1,3,0)
    6. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 9 (1,3,2,d,3)
    7. Robert Chmiel (ROW Rybnik) - 9 (3,3,1,1,1)
    8. Michał Gruchalski (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) - 8 (1,2,3,w,2)
    9. Oskar Bober (Betard Sparta Wrocław) - 8 (1,1,1,2,3)
    10. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) - 7 (2,1,0,2,2)
    11. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 6 (2,0,1,2,1)
    12. Michał Piosicki (Orzeł Łódź) - 5 (0,2,2,1,d)
    13. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 3 (1,0,0,2,0)
    15. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) - 3 (1,1,1)
    14. Lars Skupień (ROW Rybnik) - 2 (d,d,2,w,-)
    16. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) - 1 (0,1,0,0,0)
    17. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 0 (d,d,d,-,-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #7952
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jak patrzę na ostatnie dokonania D.Kaczmarka, to dochodzę do wniosku, że to nie Walasek jest największym niewypałem transferowym.
    Drewno takie, że oczy bolą
    A Krakowiak to znowu karierę zakończył, czy tylko się waha ?
    a kilka miesięcy temu mowiliscie, że Leszno chłopaka marnuje.

  36. Powrót do góry    #7953
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    kto tak mówił?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Powrót do góry    #7954
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,625
    Kliknij i podziękuj
    216
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Rusiecki jakby miał honor, to by oddał Toruńczykom chociaż połowę piniędzy z tego transferu.

  38. Powrót do góry    #7955
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Przecież Kaczmarek podobno sam się wykupił, to co mają oddawać?!

  39. Powrót do góry    #7956
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,246
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Przecież Kaczmarek podobno sam się wykupił, to co mają oddawać?!
    To może Kaczmarkowi oddać?

  40. Powrót do góry    #7957
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Nie chcę zbytnio drązyć tematu perełek i ich kolejnych sukcesów, tylko niesmialo zapytam: widział ktoś dziś Koscieche w Rybniku?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  41. Powrót do góry    #7958
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    [B]Cóż... ale przynajmniej potrenowali przed meczem, który za tydzień jedziemy w Lesznie...
    a może Kościelski?
    To mecz Unia-Apator nie jest za 2 tygodnie, 30.07?

  42. Powrót do góry    #7959
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    To może Kaczmarkowi oddać?
    Nie ma co oddawać - poszło na Dzika. Swoją drogą ten dopiero by nas wydoił.
    Co do IKSa to chłopak przy trudnym torze, jak dzisiaj czy też ostrej sytuacji jak np. z Protasem w meczu w Zielonej, widać, że się blokuje. Poradzi sobie z tym, albo nic z tego nie będzie. Dzisiejszy triumfator także był w minionym sezonie krytykowany za zbyt asekuracyjną jazdę, a teraz proszę.

  43. Powrót do góry    #7960
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    To mecz Unia-Apator nie jest za 2 tygodnie, 30.07?
    Tak, jest za dwa tygodnie. Coś mi się pokiełbasiło...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  44. Powrót do góry    #7961
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nie chcę zbytnio drązyć tematu perełek i ich kolejnych sukcesów, tylko niesmialo zapytam: widział ktoś dziś Koscieche w Rybniku?
    do czego zmierzasz?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  45. Powrót do góry    #7962
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,763
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Jak dobrze pójdzie, naprawdę jak dobrze pójdzie to 1 i 8 października są mecze barażowe o utrzymanie w elidze.
    7 października jest SGP w Toruniu, czyli raczej 8 października przesuną... jeżeli oczywiście to nam uda się załapać na 7 miejsce... jeżeli się uda.
    Tak sobie tylko tak piszę....

    ps. może ktoś podać tę linkę do symulatora wyników w elidze?
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 16-07-2017 o 21:36
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  46. Powrót do góry    #7963
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    do czego zmierzasz?
    Kostek jak malo kto czyta sciezki na torze, swego czasu w Zielonej nawet Greg korzystal z jego porad. A wczoraj nasze perly były chyba najczesciej mijanymi zawodnikami na torze, do tego IKS'a znów dźwigało ze startu, jakby zabrakło taśmy, która go swego czasu nasz trenejro do kierownicy przywiązywał. Miał co prawda dalej niż Dobrucki, Jankes, nie wspominając o Kędziorze, a Kowalika także nie wypatrzyłem, ale po tym jak się Kaczmarek w wywiadzie przed zawodami rozpływał w samych superlatywach o pomocy ze strony naszych speców szkoleniowych, słabo to jakoś brzmiało.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  47. Powrót do góry    #7964
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Kostek jak malo kto czyta sciezki na torze, swego czasu w Zielonej nawet Greg korzystal z jego porad. A wczoraj nasze perly były chyba najczesciej mijanymi zawodnikami na torze, do tego IKS'a znów dźwigało ze startu, jakby zabrakło taśmy, która go swego czasu nasz trenejro do kierownicy przywiązywał. Miał co prawda dalej niż Dobrucki, Jankes, nie wspominając o Kędziorze, a Kowalika także nie wypatrzyłem, ale po tym jak się Kaczmarek w wywiadzie przed zawodami rozpływał w samych superlatywach o pomocy ze strony naszych speców szkoleniowych, słabo to jakoś brzmiało.
    Przecież Kaczmarek mówił, że trener jeździ na każde zawody.
    Zakładam, że "każde" to również MIMP .
    !Adrian walcz!

  48. Powrót do góry    #7965
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Po dzisiejszych spotkaniach można jednoznacznie stwierdzić, że w obecnej chwili jesteśmy najsłabszą druzyną w SE. Mamy szansę przeskoczyć w tabeli Rybnik po odjęciu punktów i bez Łaguty oraz GKM bez Golloba (na torze w Grudziądzu).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •