Strona 156 z 315 PierwszyPierwszy ... 56106146154155156157158166206256 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,976 do 7,020 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #6976
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach

    Arrow

    Ale rozmawiamy teraz o całokształcie pracy Ostafińskiego, czy o tym konkretnym tekście?
    Ten mój ostatni akapit to bardziej dotyczy całości środowiska... Oczywiście takie rzeczy jak te, o których piszesz (jeśli miały miejsca) są nie do przyjęcia. To chyba jasne.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Rozi22 (16-06-2017)

  3. Powrót do góry    #6977
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #6978
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale rozmawiamy teraz o całokształcie pracy Ostafińskiego, czy o tym konkretnym tekście?
    Ten mój ostatni akapit to bardziej dotyczy całości środowiska... Oczywiście takie rzeczy jak te, o których piszesz (jeśli miały miejsca) są nie do przyjęcia. To chyba jasne.
    Widzisz - nie potrafię czytać wypocin Ostafy nie uwzględniając całokształtu jego "osiągnięć".
    Co do ostatniego tekstu, to po prostu przekroczył mój, skądinąd duży margines akceptacji idiotyzmów. Niektórzy po prostu tak mają.

  5. Powrót do góry    #6979
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale czy np. zarzut braku taktycznej Hancocka w Gorzowie to taki idiotyzm? Dla mnie to też jest nieco niezrozumiałe, że najlepszy zawodnik pojechał tyle samo razy, co dołujący Holder, który w dodatku rzekomo skarżył się po upadku w Pradze (z tego powodu opuścił mecz w Szwecji).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Rozi22 (16-06-2017)

  7. Powrót do góry    #6980
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale czy np. zarzut braku taktycznej Hancocka w Gorzowie to taki idiotyzm? Dla mnie to też jest nieco niezrozumiałe, że najlepszy zawodnik pojechał tyle samo razy, co dołujący Holder, który w dodatku rzekomo skarżył się po upadku w Pradze (z tego powodu opuścił mecz w Szwecji).
    ale my tam nie walczyliśmy (już) o zwycięstwo / bonusa. Nasze cele są jasno sprecyzowane. Lepiej wiedzieć na czym stoimy z formą PP, MJJ, Thx Braciaka, niż jak Emil we Wrocku wyjechać z przeświadczeniem, że aż tak źle nie było. A że się zmora zagotował to nawet lepiej.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Powrót do góry    #6981
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale czy np. zarzut braku taktycznej Hancocka w Gorzowie to taki idiotyzm? Dla mnie to też jest nieco niezrozumiałe, że najlepszy zawodnik pojechał tyle samo razy, co dołujący Holder, który w dodatku rzekomo skarżył się po upadku w Pradze (z tego powodu opuścił mecz w Szwecji).
    Czy dobrze to rozumiem, że błąd Gajesia polegał na braku RT w biegu 8?

  9. Powrót do góry    #6982
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ja to rozumiem, dlaczego tak postąpiono. Ale należy się zastanowić, czy jest to postawa słuszna. Czy jednak sportowo może należało walczyć do końca o wynik? Np. Rawicz ma całą ligę pozamiataną, mecze często przegrane, a rezerwy taktyczne robi. Również w nominowanych. Rzeszów w Tarnowie, jak dostawał horrendalne baty - też zrobił.
    Taka postawa, jaką widzieliśmy w Gorzowie to trochę wprowadzanie w życie filozofii Władysława Golloba pt. "Przyjechaliśmy sobie pojeździć".

    Nie, Sth - w 14. Chociaż w 8 też można było się zastanowić, zwłaszcza jeśli Holder nie czuł się najlepiej. A jeżeli bieg 14 potraktowano szkoleniowo, to tym bardziej nie wiem co robił w nim Holder...

    Ogólnie żeby było jasne, dla mnie to jest trochę duperel i to czy był ten taktyk, czy nie, to nie jest kluczowy fakt sezonu. Ale rozumiem, że komuś się może taka postawa nie podobać i jest to poddawane krytyce.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 15-06-2017 o 19:55
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Rozi22 (16-06-2017)

  11. Powrót do góry    #6983
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Dla mnie brak RT w 14 to żaden argument dla tezy "Gajewski musi odejść", bo od tego zaczęliśmy.
    Brak RT w 8 także został przez Gajesia dobrze obroniony - ja to kupuję.
    Dlatego właśnie na początku stwierdziłem, że domniemane błędy taktyczne Gajesia w meczu z Gorzowem to idiotyzm (jak już to trzeba było podać przykład z Częstochowy).

    Ps. Krytyce co mogłoby być poddawane, gdyby Zmora zobaczył w nominowanych naszych juniorów

  12. Powrót do góry    #6984
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ja to rozumiem, dlaczego tak postąpiono. Ale należy się zastanowić, czy jest to postawa słuszna. Czy jednak sportowo może należało walczyć do końca o wynik? Np. Rawicz ma całą ligę pozamiataną, mecze często przegrane, a rezerwy taktyczne robi. Również w nominowanych. Rzeszów w Tarnowie, jak dostawał horrendalne baty - też zrobił.
    Taka postawa, jaką widzieliśmy w Gorzowie to trochę wprowadzanie w życie filozofii Władysława Golloba pt. "Przyjechaliśmy sobie pojeździć".

    Nie, Sth - w 14. Chociaż w 8 też można było się zastanowić, zwłaszcza jeśli Holder nie czuł się najlepiej. A jeżeli bieg 14 potraktowano szkoleniowo, to tym bardziej nie wiem co robił w nim Holder...

    Ogólnie żeby było jasne, dla mnie to jest trochę duperel i to czy był ten taktyk, czy nie, to nie jest kluczowy fakt sezonu. Ale rozumiem, że komuś się może taka postawa nie podobać i jest to poddawane krytyce.
    Na tej samej zasadzie można mieć pretensje do Kołodzieja, że oddaje bieg juniorowi. Tak samo Tarnów, w którym każdy z liderów oddał bieg młodym. Nie popadajmy w paranoję. Częstochowa to był popis Gajewskiego ale w Gorzowie sam z chęcią zobaczył bym naszych juniorów 5-krotnie na torze.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #6985
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie do końca, bo tamci oddają przy wysokim prowadzeniu, a tu jest porażka i brak walki o lepszy wynik. Tzn mi osobiście nie urąga brak tej taktycznej. Zawsze to jeden bieg więcej bez oglądania Hancocka, wartość sama w sobie Ale po prostu rozumiem, że może się to w środowisku nie podobać. Takie rozgrywanie meczów wg filozofii WG. Natomiast nie rozumiem tego, że krytyka takiej polityki przez Ostafińskiego jest odbierana jako coś strasznego...
    Tyle. Morciasz napisał po meczu mniej więcej to samo w tej kwestii, więc to nie jest jakieś wymyślone jedynie przez Ostafa.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Rozi22 (16-06-2017)

  15. Powrót do góry    #6986
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tyle. Morciasz napisał po meczu mniej więcej to samo w tej kwestii, więc to nie jest jakieś wymyślone jedynie przez Ostafa.
    Wlasnie problem w tym ze to nie jest wymyslone przez Ostafinskiego ani zadne jego prywatne zdanie. Gosc nic nie pisze odkrywczego od siebie bo opiera sie na tym co napisza tu kibice. Jest zwyczajnie za glupi by wpasc na takie wnioski jakie zamiescil w tym artykule. Wpada tu cichaczem na forum, zbiera co lepsze sformulowania, pomysly, analizy itp itd. i kleci z tego artykul pod swoim nazwiskiem. Dla mnie to zadne dziennikarstwo.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (15-06-2017), apator_uk (15-06-2017)

  17. Powrót do góry    #6987
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Nie po raz pierwszy już zachodzę w głowę skąd się bierze i wielu z Was to przeświadczenie, że nasze forum jest opiniotwórcze, ważne i wszyscy je czytają?
    Moim zdaniem jego wagę, czy wpływ na realny świat można porównać, z obecnym postrzeganiem Polski w europie - niby jest ale nikt już się z jej zdaniem nie liczy.
    Zluzujcie więc proszę z tym samouwielbieniem, bo to tylko śmiszne jest, żeby nie napisać żałosne.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    stone_gossard (16-06-2017)

  19. Powrót do góry    #6988
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie do końca, bo tamci oddają przy wysokim prowadzeniu, a tu jest porażka i brak walki o lepszy wynik. Tzn mi osobiście nie urąga brak tej taktycznej. Zawsze to jeden bieg więcej bez oglądania Hancocka, wartość sama w sobie Ale po prostu rozumiem, że może się to w środowisku nie podobać. Takie rozgrywanie meczów wg filozofii WG. Natomiast nie rozumiem tego, że krytyka takiej polityki przez Ostafińskiego jest odbierana jako coś strasznego...
    Tyle. Morciasz napisał po meczu mniej więcej to samo w tej kwestii, więc to nie jest jakieś wymyślone jedynie przez Ostafa.
    RT nie jest obowiazkiem a odpuszczenie jej W Gorzowie mialo jednak swoj cel.
    W 8 biegu mielismy Holdera i MJJ,bez przebudzenia przynajmniej jednego z nich i tak nie bylo szans
    na zwyciestwo.Odbierajac im ten bieg,Gajes skazalby juz nas na pewna porazke,byc moze
    o 2 pkt mniejsza.Byc moze liczyl ,ze Holder lub MJJ sie wreszcie przelozyl i dolaczy do Hancocka
    w ciagnieciu wyniku druzyny.Gdyby np Holder zostal w parkingu,przelamac moglby sie co najwyzej
    oplatkiem ze swoim mechanikiem,bo wiadomo,ze w grudniu okazji nie bedzie.
    Poza tym z 1 toru smigal tam Zmarzlik,wiec RT w tym biegu miala tak ze 20% szans na powodzenie.
    W biegu 9 mielismy Hancocka i moze bez szalenstw ale calkiem poprawnie jadacego Pawla.
    Mozna i tu bylo zaryzykowac,ale kto oprocz Hancocka dawal szanse na pokonanie Iversena?
    Moim zdaniem nikt.
    Potem juz bylo po ptakach,bo nikt sie nie obudzil,za to Pawel i Miedziak zgasli.
    Pretensje do Gajesia moim zdaniem przesadzone,tylko po to aby mu dopieprzyc.
    Zmora jesli ma problem z wyplacniem 2-3 pkt wiecej ,bo Hancock nie pojechal
    6 razy,niech moze dobierze z 10.000 kredytu albo renegocjuje kontrakty.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-06-2017 o 08:56
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #6989
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Znam dziennikarza z PS, który czyta to forum do porannej kawy. Nie jest to oczywiście powód do dumy. Ale fakt.

  21. Powrót do góry    #6990
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jak Ostaf pierdzieli trzy po trzy to akurat tu nic złego nie napisał,
    Przecież wiadomo że Gajewski musi odejść, nie ma wyników, nie ma tzw drużyny,
    chemii między zawodnikami a jak wiadomo za to odpowiada Pan Jacek.
    Do tego podejście sztabu szkoleniowego do sezonu jest takie, że ręce
    opadają , czytaliście wywiad z Kościechą? Jak nie to napiszę w skrócie,
    do Gorzowa pojechaliśmy nie wiadomo po co bo i tak było wiadomo, że
    przegramy. PO jakie PO bo jedyne PO w które wierzy Kościecha to
    te do którego należy Pan właściciel i Pan menager.
    W całym sportowym świecie jest tak że za wyniki odpowiada menager-trener
    tylko nie u nas .
    Dodatkowo Pan menager działa na szkodę wizerunkową klubu bo paraduje z
    tym plecakiem i śmieje się z nas cała żużlowa Polska.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zmora jesli ma problem z wyplacniem 2-3 pkt wiecej ,bo Hancock nie pojechal
    6 razy,niech moze dobierze z 10.000 kredytu albo renegocjuje kontrakty.

    Kredyty, kombinacje z torem, cwaniactwo.
    My zawsze uczciwie tylko kilka tytułów nam w ostatnich
    latach uciekło że chcieliśmy być świętsi od Papierza, kto
    teraz po roku pamięta że Gorzów coś tam kombinował z
    torem w tamtym roku nie wspomnę już o latach wcześniejszych i
    innych drużynach?
    Prawie nikt tylko kilku frustratów z Torunia do których i ja
    się zaliczam.

  22. Powrót do góry    #6991
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie do końca, bo tamci oddają przy wysokim prowadzeniu, a tu jest porażka i brak walki o lepszy wynik. Tzn mi osobiście nie urąga brak tej taktycznej. Zawsze to jeden bieg więcej bez oglądania Hancocka, wartość sama w sobie Ale po prostu rozumiem, że może się to w środowisku nie podobać. Takie rozgrywanie meczów wg filozofii WG. Natomiast nie rozumiem tego, że krytyka takiej polityki przez Ostafińskiego jest odbierana jako coś strasznego...
    Tyle. Morciasz napisał po meczu mniej więcej to samo w tej kwestii, więc to nie jest jakieś wymyślone jedynie przez Ostafa.
    Ja odnoszę się głównie do przytyku Zmory, bo jego życzliwe rady na temat taktyki Torunia to tak jakby dziwka z 30-letnim przebiegiem, w szkółce niedzielnej prowadziła wykłady na temat cnotliwości w życiu. To że ostatnio JG geniuszem taktyki nie jest, to pokazał głównie w Czewie.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Penhall (16-06-2017)

  24. Powrót do góry    #6992
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Tu nawet nie chodzi o jakoś "taktyki", bo wiadomo, że nic by to nie dało, ale po prostu o sportową walkę do końca o jak najlepszy wynik. Bardziej kwestia motywacyjna niż taktyczna. Nieważne. Jak już pisałem - dla mnie to marginalna sprawa.
    Natomiast nie wiem co takiego złego w PL żużlu narobił Zmora, żeby stosować wobec niego takie porównania? ;O Z tymi biletami na finał faktycznie wyjątkowo słabo wyszło i za to można mu jechać. Ale coś jeszcze?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #6993
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Natomiast nie wiem co takiego złego w PL żużlu narobił Zmora, żeby stosować wobec niego takie porównania? ;O Z tymi biletami na finał faktycznie wyjątkowo słabo wyszło i za to można mu jechać. Ale coś jeszcze?
    Nie jest z Torunia. Wystarczający powód.

  26. Powrót do góry    #6994
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Znam dziennikarza z PS, który czyta to forum do porannej kawy. Nie jest to oczywiście powód do dumy. Ale fakt.
    Nie ma przypadkiem na imię Dariusz i nie tworzy na podstawie tej lektury plotek transferowych?

    A serio, nie wiem co się dziwicie. Na pewno to forum jest bardziej merytoryczne niż komentarze na SF.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  27. Powrót do góry    #6995
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Nie po raz pierwszy już zachodzę w głowę skąd się bierze i wielu z Was to przeświadczenie, że nasze forum jest opiniotwórcze, ważne i wszyscy je czytają?
    Moim zdaniem jego wagę, czy wpływ na realny świat można porównać, z obecnym postrzeganiem Polski w europie - niby jest ale nikt już się z jej zdaniem nie liczy.
    Zluzujcie więc proszę z tym samouwielbieniem, bo to tylko śmiszne jest, żeby nie napisać żałosne.
    Nie chodzi tutaj o nasze "złote myśli". Zadaniem pseudoredaktora jest podsycanie naszego piekiełka i tutaj może znaleźć inspirację. Sport jest tylko przy okazji, a co najwyżej stanowi pretekst do rozpętania codziennej gównoburzy, za co właśnie mu płacą. Gdyby odsiać nasze zaściankowe wojenki, wirtualne plucie na odległość, żużla zostałoby w tym niewiele. Dokładnie tyle ile w publicystyce Dostafa i jemu podobnych.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie jest z Torunia. Wystarczający powód.
    A Gajewski z Torunia i o to w tym biznesie za miliony chodzi, a nie czy dobry z niego wypisywacz programu czy zły. Wrzucić go ze Zmorą do jednego Termosa, potrząsnąć i przepis na artykuł dnia gotowy. Wiele nie trzeba.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 16-06-2017 o 11:30
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  28. Powrót do góry    #6996
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie jest z Torunia. Wystarczający powód.
    To chyba jednak plus.
    Gdyby był z Toruniu, dopiero zbierałby joby .
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-06-2017)

  30. Powrót do góry    #6997
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    wytykanie plecaczka Gajewskiemu to juz wg mnie przesada. Jak dla mnie to on moze paradowac z teczowym parasolem - jego maja bronic wyniki.
    Nie wiem co w tym takiego zlego, ze pogina z tym plecakiem, nie uwazam, by jakos to Torun osmieszalo.
    Pamietam za to jak rok temu gosc z plecaczkiem osmieszyl w 1/2 Falubaz. Wtedy kazdy go nosil na rekach, zas sam osobliwy element, powiedzmy, garderoby
    stal sie swietnym znakiem rozpoznawczym i bardzo dobrym materialem PR-owym.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #6998
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,776
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,343 w 707 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    RT nie jest obowiazkiem a odpuszczenie jej W Gorzowie mialo jednak swoj cel.
    RT nie jest obowiązkiem. Ale chyba warto ją stosować w chwili, gdy jest szansa, nawet iluzoryczna na uzyskanie punktowego wyniku?
    Czy taka szansa była po XII biegu? I chyba chce się wracać do domu z poczuciem, że zrobiło się wszystko, żeby wykręcić
    najlepszy wynik w meczu, z poczuciem, że dało się kibicom możliwość oglądania tych najlepszych zawodników, aż do końca?
    Wycięło mi większą część odpowiedzi. Nie chce mi się jej odtwarzać. Ale był 2 lata temu taki mecz w Zielonej,
    gdzie Doyle strasznie się woził i w XI biegu dyskutowaliśmy, czy pójdzie za niego taktyczna (Holder, czy Łaguta).
    I nie poszło nic. Nic to - przecież RT nie jest obowiązkiem. Ale zaskoczeniem po meczu było stwierdzenie,
    że nawet nie rozważano takiej taktycznej, że nawet nie pomyślano o takiej teoretycznej możliwości. A potem był
    mecz w Grudziądzu itd. itd. Nie widzimy co się dzieje w parkingu, jaka jest dyspozycja, sprzęt, chęć do jazdy, nie znamy
    kontraktów, kwot itp. - dlatego pewnych zmian lub ich braku nie można do końca ocenić. Ale widzimy co się dzieje na torze.
    Ale... chciałoby się tak jak pisałem na początku - wracać z poczuciem, że twój zespół, czy też mój zespół zrobił wszystko
    co tylko mógł.
    I oczywiście są wielkie dylematy przedmeczowe Przedpełski, czy Walasek, oraz mniejsze Kopeć, czy Kościelski, gdzie
    każdy mądry jest po meczu... ale trzeba liczyć na to, że w najbliższą niedzielę dokonamy do składu najlepszego wyboru.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Powrót do góry    #6999
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tu nawet nie chodzi o jakoś "taktyki", bo wiadomo, że nic by to nie dało, ale po prostu o sportową walkę do końca o jak najlepszy wynik. Bardziej kwestia motywacyjna niż taktyczna. Nieważne. Jak już pisałem - dla mnie to marginalna sprawa.
    Natomiast nie wiem co takiego złego w PL żużlu narobił Zmora, żeby stosować wobec niego takie porównania? ;O Z tymi biletami na finał faktycznie wyjątkowo słabo wyszło i za to można mu jechać. Ale coś jeszcze?
    Nie wiem. Gówno, zamiast toru w meczu sezonu? Obcinanie kontaktów zawodnikom w środku sezonu? "Zatrzymanie" Iversena? Nie, no cholercia - człowiek bez skazy.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 16-06-2017 o 12:28
    !Adrian walcz!

  33. Powrót do góry    #7000
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Zmora jest toromistrzem? Ciekawe. Widać, nie wszystko jeszcze wiem o tym sporcie.
    A o tym "zatrzymaniu" Iversena to nie pisał czasem ten cały Ostafiński?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #7001
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Zmora jest toromistrzem? Ciekawe. Widać, nie wszystko jeszcze wiem o tym sporcie.
    A o tym "zatrzymaniu" Iversena to nie pisał czasem ten cały Ostafiński?
    Jakie konsekwencje poniósł toromistrz że strony władz klubu? O ile wiem, nadal przygotowuje owal w Gorzowie.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  35. Powrót do góry    #7002
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie wiem, jak rozwiązano sprawę z toromistrzem. Ale wiem, że wymieniono w Gorzowie przed tym sezonem nawierzchnię i póki co efekt jest znakomity.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #7003
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    RT nie jest obowiązkiem. Ale chyba warto ją stosować w chwili, gdy jest szansa, nawet iluzoryczna na uzyskanie punktowego wyniku?
    Czy taka szansa była po XII biegu? I chyba chce się wracać do domu z poczuciem, że zrobiło się wszystko, żeby wykręcić
    najlepszy wynik w meczu, z poczuciem, że dało się kibicom możliwość oglądania tych najlepszych zawodników, aż do końca?
    Wycięło mi większą część odpowiedzi. Nie chce mi się jej odtwarzać. Ale był 2 lata temu taki mecz w Zielonej,
    gdzie Doyle strasznie się woził i w XI biegu dyskutowaliśmy, czy pójdzie za niego taktyczna (Holder, czy Łaguta).
    I nie poszło nic. Nic to - przecież RT nie jest obowiązkiem. Ale zaskoczeniem po meczu było stwierdzenie,
    że nawet nie rozważano takiej taktycznej, że nawet nie pomyślano o takiej teoretycznej możliwości. A potem był
    mecz w Grudziądzu itd. itd. Nie widzimy co się dzieje w parkingu, jaka jest dyspozycja, sprzęt, chęć do jazdy, nie znamy
    kontraktów, kwot itp. - dlatego pewnych zmian lub ich braku nie można do końca ocenić. Ale widzimy co się dzieje na torze.
    Ale... chciałoby się tak jak pisałem na początku - wracać z poczuciem, że twój zespół, czy też mój zespół zrobił wszystko
    co tylko mógł.
    I oczywiście są wielkie dylematy przedmeczowe Przedpełski, czy Walasek, oraz mniejsze Kopeć, czy Kościelski, gdzie
    każdy mądry jest po meczu... ale trzeba liczyć na to, że w najbliższą niedzielę dokonamy do składu najlepszego wyboru.
    Z jednej strony masz racje ale z drugiej kto mialby ta szanse przedluzyc? Hancock jednym biegiem wiecej?
    Po 7 tragedii nie bylo,przegrywalismy 6-cioma.
    Jak rozumiem Jacek chcial dac szanse Holderowi czy MJJ i zobaczyc
    czy ktorys z nich sie polapal o co chodzi z przelozeniami.
    Byc moze w glowie nie switala mu mysl,zeby przegrac jak najnizej
    a pozostac w grze o cos wiecej.Samym Hancockiem i Miedzinem by tego nie
    ujechal i chcial dac szanse przynajmniej jeszcze jednemu na przelamanie.
    Poza tym jak sam mowil,z 1 pola jechal w tym biegu Zmarzlik wiec RT
    niewiele mogla dac.To tez bral pod uwage zastanawiajac sie kogo
    poslac do boju w 8 wyscigu.
    Potem juz nam odjechali wiec ja o brak RT np. w nominowanych pretensji nie mam
    zadnych,bo zamiast sie przelamac,wiecej chlopakow sie zlamalo a ratowanie
    wyniku w takiej sytuacji byloby jak malowanie szminka ust szczerbatej babie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #7004
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wiem, jak rozwiązano sprawę z toromistrzem. Ale wiem, że wymieniono w Gorzowie przed tym sezonem nawierzchnię i póki co efekt jest znakomity.
    Przecież do zmiany zmusiła ich ekstraliga, no nie? Casus Iversena ja osobiście miałem potwierdzony w swojej piekarni. Ja osobiście daję temu wiarę. Jak Doyle podobno zarabiał mniej od Holdera, to pisałeś o poniewieraniu go przez klub toruński. Jak Zmora opitala kontrakty w środku sezonu większości drużyny, zbywasz to milczeniem i w sumie Zmora to spoko prezes. Ja pozostawię to bez komentarza.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #7005
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,702
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wiem, jak rozwiązano sprawę z toromistrzem. Ale wiem, że wymieniono w Gorzowie przed tym sezonem nawierzchnię i póki co efekt jest znakomity.
    Zmora jest prezesem klubu z Gorzowa a nie Torunia, i póki co wychodzi mu to znakomicie. Nie jest bez skazy, delikatnie mówiąc, ale w dużej mierze sprząta stajnie po Władku i lekkiego życia nie ma. Rollowanie to nie jego pomysł a raczej konieczność, są różne pomysły na ratowanie zadłużonego klubu. Powiedziałbym że "bydgoski" i "gorzowski". Jest w mojej ocenie skutecznym prezesem i tyle. Nawet reakcja na brak taktycznych jest tego dowodem, G ma do gadania, ale szpilkę wbił i jakiś Cieślak czy też Dobrucki się kiedyś zastanowią i może "tysiak" zostanie w kasie.
    I żeby nie było, subiektywnie chama za zeszłoroczne akcje z biletami nie lubię, ale chciałbym mieć takiego prezesa w Toruniu. Może mam sentyment, bo byłem kiedyś świadkiem jak Władek słodko pierdział i obnosił się ze swoją zaiebistością na pewnej kolacji przy okazji GP w Toruniu zaraz po przekazaniu władzy. Po jednej z tyrad Zmora go zmroził takim spojrzeniem że ten poszedł się pysznić do innego stolika, natomiast wszyscy obecni skumali o co chodzi... potem wyszło z jakim garbem zarządzanie przejął. Nie jest figurantem Władkowym, i za to obiektywnie trzeba go cenić.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Buszmen (16-06-2017)

  40. Powrót do góry    #7006
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Przecież do zmiany zmusiła ich ekstraliga, no nie? Casus Iversena ja osobiście miałem potwierdzony w swojej piekarni. Ja osobiście daję temu wiarę. Jak Doyle podobno zarabiał mniej od Holdera, to pisałeś o poniewieraniu go przez klub toruński. Jak Zmora opitala kontrakty w środku sezonu większości drużyny, zbywasz to milczeniem i w sumie Zmora to spoko prezes. Ja pozostawię to bez komentarza.
    No ale co ty porównujesz dwa różne przypadki? To, ze lepszy żużlowiec zarabia gorzej od słabszego od siebie do negocjacji kontaktów? Nie pochwalam tego, ale to jednak wewnętrzna sprawa Stali, jak sobie organizuje relacje z zawodnikami. Przede wszystkim, nikt ich do niczego nie zmuszał. Mało tego, nikt poza Zagarem (któremu po prostu podziękowano) nie odszedł ze Stali po sezonie, ani nie słychać żadnych (!) narzekań ze strony zawodników. Skoro zawodnicy nie narzekają i im to pasuje, to co tobie przeszkadza? "Chcącemu nie dzieje się krzywda" - znasz takie powiedzenie?

    Natomiast efekt polityki klubu względem Doyla jest taki, że ten najlepszy na świecie żużlowiec od 2 sezonów bryluje w barwach innego klubu.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-06-2017 o 13:09
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Nigel (16-06-2017)

  42. Powrót do góry    #7007
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Zmora jest prezesem klubu z Gorzowa a nie Torunia, i póki co wychodzi mu to znakomicie. Nie jest bez skazy, delikatnie mówiąc, ale w dużej mierze sprząta stajnie po Władku i lekkiego życia nie ma. Rollowanie to nie jego pomysł a raczej konieczność, są różne pomysły na ratowanie zadłużonego klubu. Powiedziałbym że "bydgoski" i "gorzowski". Jest w mojej ocenie skutecznym prezesem i tyle. Nawet reakcja na brak taktycznych jest tego dowodem, G ma do gadania, ale szpilkę wbił i jakiś Cieślak czy też Dobrucki się kiedyś zastanowią i może "tysiak" zostanie w kasie.
    I żeby nie było, subiektywnie chama za zeszłoroczne akcje z biletami nie lubię, ale chciałbym mieć takiego prezesa w Toruniu. Może mam sentyment, bo byłem kiedyś świadkiem jak Władek słodko pierdział i obnosił się ze swoją zaiebistością na pewnej kolacji przy okazji GP w Toruniu zaraz po przekazaniu władzy. Po jednej z tyrad Zmora go zmroził takim spojrzeniem że ten poszedł się pysznić do innego stolika, natomiast wszyscy obecni skumali o co chodzi... potem wyszło z jakim garbem zarządzanie przejął. Nie jest figurantem Władkowym, i za to obiektywnie trzeba go cenić.
    Nie przypominam sobie ,zeby jakikolwiek nasz prezes ostatnimi czasy zadluzyl klub,zeby w tej kwestii bardziej cenic Zmore.
    Sam go bronilem ze dwa lata temu,bo poszedl droga jednak bardziej honorowa ale przeciez
    kredyt podzyrowany przez miasto to zadna filozofia a i kontrakciki ktore podpisywal,pol roku pozniej
    musial negocjowac,bo chlopaki zrobili 20 pkt wiecej niz zakladal.
    Faktycznie,super gospodarz.Nadawalby sie na min. finansow w cebulandii.
    Jednak w sumie jak pisal Buszmen,zawodnicy trawia,sa zadowoleni,nie ma co sie czepiac.
    Pamietaj tez,ze po Wladku odziedziczyl dlugi ale i klub sponsorow czy jak to sie tam nazywa,wraz z lesniczowka,bez ktorego i Zmora nie dalby rady.
    O innych jego wspanialych cechach wspomnial wyzej Malin,ja dodam np.wystawianie piersi w obronie ewidentnego oszustwa,
    traktowania od lat kibicow ,szczegonie Falubazu i wlasnie naszych jak bydlo oraz durne wpisy na portalach
    spolecznosciowych.To ostatnie to niestety nie tylko jego specjalnosc,nad czym ubolewam.
    Suma sumarum,z.aj.ebistego idola wsrod prezesow sobie znalazles.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-06-2017 o 13:26
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    polewaczka (17-06-2017)

  44. Powrót do góry    #7008
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Zmora jest prezesem klubu z Gorzowa a nie Torunia, i póki co wychodzi mu to znakomicie. Nie jest bez skazy, delikatnie mówiąc, ale w dużej mierze sprząta stajnie po Władku i lekkiego życia nie ma. Rollowanie to nie jego pomysł a raczej konieczność, są różne pomysły na ratowanie zadłużonego klubu. Powiedziałbym że "bydgoski" i "gorzowski". Jest w mojej ocenie skutecznym prezesem i tyle. Nawet reakcja na brak taktycznych jest tego dowodem, G ma do gadania, ale szpilkę wbił i jakiś Cieślak czy też Dobrucki się kiedyś zastanowią i może "tysiak" zostanie w kasie.
    I żeby nie było, subiektywnie chama za zeszłoroczne akcje z biletami nie lubię, ale chciałbym mieć takiego prezesa w Toruniu. Może mam sentyment, bo byłem kiedyś świadkiem jak Władek słodko pierdział i obnosił się ze swoją zaiebistością na pewnej kolacji przy okazji GP w Toruniu zaraz po przekazaniu władzy. Po jednej z tyrad Zmora go zmroził takim spojrzeniem że ten poszedł się pysznić do innego stolika, natomiast wszyscy obecni skumali o co chodzi... potem wyszło z jakim garbem zarządzanie przejął. Nie jest figurantem Władkowym, i za to obiektywnie trzeba go cenić.
    Masz dużo racji, ale prawda jest taka, że z takimi prezesami nie da się wygrywać "grając fair". Albo grasz na ich zasadach albo kupujesz wazelinę - proste. Nie wiem - może też patrzę na to przez pryzmat "nieudolności / uczciwości" naszych działaczy?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  45. Powrót do góry    #7009
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Natomiast efekt polityki klubu względem Doyla jest taki, że ten najlepszy na świecie żużlowiec od 2 sezonów bryluje w barwach innego klubu.
    Można coś szerzej o tej polityce klubu względem Doyla, bo z miłą chęcią dowiem się czegoś nowego?

  46. Powrót do góry    #7010
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Niska płaca, obwinianie o porażki, niedostrzeżenie potencjału.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #7011
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,702
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Suma sumarum,z.aj.ebistego idola wsrod prezesow sobie znalazles.
    Ale jakiego idola? Nie moja wina że masa przypadkowych ludzi na takich stanowiskach jest w tym sporcie. Dodatkowo żal dupę ściska, że jeszcze nikt nikogo nie próbował ścigać z majątku prywatnego, bo może kilku przestałoby żyć ponad stan. W zasadzie 90% klubów powinno funkcjnować jako SA w upadłości.
    Z tego co wiem po roku rządzenia sportowo było ok, a dług został mniejszy więc go zredukował. Dodatkowo żyrowane pożyczki przez miasto- spłaca. Od strony finansowej nie sposób wbić mu szpilkę. Można mu zarzucić nieuczciwość wobec zawodników- zgoda. Ale jak to mój idol napisał- ich cyrk, ich małpy. W porównaniu z Czewą to różnica jak między sufitem a podłogą.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  48. Powrót do góry    #7012
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Niska płaca, obwinianie o porażki, niedostrzeżenie potencjału.
    Niska placa - przeszedł z niższej ligii i na tyle się zgodził. Co mieli go prosić, żeby wziął więcej?
    Obwinianie o porażki - pierwsza część sezonu jechał powyżej oczekiwań i był chwalony, drugą część miał fatalną i rzeczywiście był obwiniany o to co robił. Mieli go głaskać?
    Niedostrzeżenie potencjału - pewnie tak, pewnie nie przewidzieli przyszłości. Patrzyli przez pryzmat słabej końcówki sezonu, odniesionej pod koniec kontuzji i ewentualnego jej wpływu na kolejny sezon i przede wszystkim dopiecia kluczowych kontraktów na przyszły rok.

  49. Powrót do góry    #7013
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Niska płaca wynikała z:
    1) podpisanego, jak mniemam bez przystawionej do skroni lufy, obustronnego kontraktu opisujacego konkretne obowiazki jakie obie strony musza wykonywac
    2) z kiepskiej ilosci punktow zdobywanych przez zawodnika.

    Ten argument to jest dobry kosmos Buszmen

    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Ale jakiego idola? Nie moja wina że masa przypadkowych ludzi na takich stanowiskach jest w tym sporcie. Dodatkowo żal dupę ściska, że jeszcze nikt nikogo nie próbował ścigać z majątku prywatnego, bo może kilku przestałoby żyć ponad stan. W zasadzie 90% klubów powinno funkcjnować jako SA w upadłości.
    Z tego co wiem po roku rządzenia sportowo było ok, a dług został mniejszy więc go zredukował. Dodatkowo żyrowane pożyczki przez miasto- spłaca. Od strony finansowej nie sposób wbić mu szpilkę. Można mu zarzucić nieuczciwość wobec zawodników- zgoda. Ale jak to mój idol napisał- ich cyrk, ich małpy. W porównaniu z Czewą to różnica jak między sufitem a podłogą.
    Mnie w tym calym zadluzeniu Stali boli jedna rzecz: Maja czelnosc, bedac tak mocno pod kreska, kusic zawodnikow z innych klubow wieksza kasa
    po czym zmuszani sa do renegocjowania. Oczywiscie, mozna napisac, i nie bedzie to calkiem pozbawione sensu, ze poki sie zawodnik z szefem dogaduja to kij nam do tego co i kiedy renegocjuja, ale mimo wszystko uwazam to za wysoce nieetyczne. Takie oslabianie rywala na sile, za wszelka cene, a pozniej.... jakos to bedzie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Powrót do góry    #7014
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No tylko, że jak Holder np. zrobił rok temu w Poznaniu: 0,0,-,-,- i w paru innych meczach zaprezentował podobnego rodzaju haniebne show, to nigdy go żadna zmasowana krytyka nie spotkała. Doyla, Vaculika - owszem. I dlatego efekt jest taki, że w/w brylują w innych klubach, a Holder zawala w Toruniu kolejne sezony drużynie.

    Co do warunków finansowych. Oczywiście, zgodził się - jego decyzja. Ale też w pewnym momencie zorientował się w jakim położeniu się znalazł i zwyczajnie chyba przekalkulował to sobie w myśl zasady: CHWFTTFWW.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-06-2017 o 15:31
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Powrót do góry    #7015
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Czyli Doyle i Vacul przeszli do innych drużyn bo byli u nas krytykowani i robią tam dobre wyniki bo u nas byli krytykowani, a tam nie są - dobrze ogarniam?

  52. Powrót do góry    #7016
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie. U nas robili wyniki poniżej możliwości ponieważ byli źle i niesprawiedliwie traktowani (względem faworyzowanego LATAMI Holdera), a także po prostu nie doceniani. W innych klubach sytuacja jest inna, czują się dobrze i punktują jak z nut. Tyczy się to również Grigorija Łaguty.

    Sorry, Doyle pojechał kapitalną 1 część sezonu, a po 1-2 nieudanych meczach od razu dostał wykłady, że jeździ za dużo (gdzie robi tak od lat i na tym zbudował swoją "wielkość". Równie dużo jeździ obecnie) + był zmieniany na MA. Zamiast stawiać Jasona innym jako wzór pracowitości, podejścia do żużla - to wmawiano mu, że jeździ za dużo. Przecież to jakiś cyrk. W Falubazie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Tam jak Pan Jason Doyle przemawia, to wszyscy łącznie z Cieślakiem słuchają EKSPERTA.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-06-2017 o 15:45
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-06-2017)

  54. Powrót do góry    #7017
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Sorry, ale nie ogarniam - jestem chyba ograniczony umysłowo - na czym polegała ta niesprawiedliwość?

  55. Powrót do góry    #7018
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No naprawdę dziwne, że nie ogarniasz i tego nie dostrzegłeś. Że jednych krytykowano publicznie, udzielano im "złotych rad", a np. po słynnym występie Holdera w Poznaniu nie było żadnej krytyki.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  56. Powrót do góry    #7019
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Ok doczytałem Twój post po edycji. Co do identycznej ilości startów, to rzeczywiście był to element krytyki Doyla. Natomiast jest to ciekawy aspekt do obiektywnej analizy, bo ja raczej skłaniam się do tezy, że obecnie jeździ mniej niż w 2015, gdzie miał jeszcze bodajże dodatkowo Allsvenskan i ligę niemiecka + brał dodatkowe mecze w Anglii. Byłbym w stanie uwierzyć w to, że Gajeś chciał ograniczenia startów, a Jason je ograniczył, ale już w Falubazie.
    Co do tego, kto kogo słucha w Zielonej to nie wiem, ale raczej stawiałbym że Protasa, a nie Jasona.

  57. Powrót do góry    #7020
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ta, Allsvenskan. Chyba na Playstation.
    No jechał kilka meczów w Danii i może coś okazyjnego w Niemczech. Ale np. w Szwecji nie jechał kompletu. Istotna różnica była jedynie taka, że wtedy jeździł dla Leicester i miał dużo meczów w soboty. Ale Jason od lat słynął z ładowania sobie ogromnej ilości startów, jeszcze jako double upper w Anglii i to właśnie dzięki temu jest tu gdzie jest. Podobnie teraz robi Sam Masters, który np. do połowy czerwca przejechał więcej imprez niż Przedpełski i Walasek pojadą do końca sezonu i może jeszcze w przyszłym roku, razem wzięci.

    Natomiast w kwestii relacji w Falubazie, to ja mam przed oczami obraz, jak Cieślak mówi coś o torze, a potem przekazuję głos Doylowi, aby powiedział wszystkim, co o tym myśli i jak się ustawiać.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (16-06-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •