Strona 150 z 315 PierwszyPierwszy ... 50100140148149150151152160200250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,706 do 6,750 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #6706
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2015
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    181
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Jak tam nasi wychowankowie spisali się podczas dzisiejszych zawodów? Był ktoś i jest w stanie coś napisać?

  2. Powrót do góry    #6707
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Znowu Mario macisz.
    Prawdziwy kibic to taki ktory dostrzega
    ,ze kibicuje klubowi z najgorsza atmosfera ever,najgorszym menagerem ever,
    najgorszym prezesem ever,najgorszymi zawodnikami ever,
    najgorszym stadionem ever.I pierdo...i o tym tez ever.
    Kto tego nie widzi,to dopiero doopa nie kibic.
    Ewentulanie spiewak.
    Problem powstaje wtedy, gdy już trudno odróżnić zachowanie takiego prawdziwego kibica od zachowania rozwydrzonej nastolatki w trakcie okresu.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    .A najbardziej mnie śmieszy jak ktoś twierdzi, że w takim Gorzowie nic nie ugracie. I dlatego możecie pozwolić sobie na eksperymenty.
    Walas to jest dopiero eksperyment
    Ostatnio edytowane przez sth ; 07-06-2017 o 20:18

  3. Powrót do góry    #6708
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,863
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nieprawda Malin. Ty jesteś doopa a nie kibic, ponieważ......
    Doopa nie kibic po czterech porażkach drużyny złożonej z mistrzów świata powie: " pier...lę ! więcej moja noga na tym stadionie stadionie nie postanie" .
    Następni,to obserwując klubowego facebooka po klęskach KST- 60% wkuwieni oraz 40% głaskaczo-uspokajacze. Jedni chcą dla klubu dobrze, poprzez wprowadzanie zmian a ci drudzy przekonują, że kiedyś tam bezinwazyjnie lepsze czasy przyjdą same.
    Tych drugich jest na dzień dzisiejszy najwięcej

  4. Powrót do góry    #6709
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Oczywiscie, ze Torun nie ma szans na PO. To juz jest jasne jak slonce, wygrana z GKM to byl wielki krok w kierunku spokojnego utrzymania.
    A tak to KST juz zaliczylo za duzo wtop, stracilo zbyt wiele szans na bonusy. Nawet ten bonus z Rybnikiem nie wydaje sie taki oczywisty.

    A Stal? Stal jeszcze nie przegrala, Stal jedzie swoje i u siebie. Nie wiem co by sie musialo stac, by Torun wygral w Gorzowie. Trzesienie ziemi, rozrywajace tor, jakies dzialania komisarzo-pogodowe i atak galopującej sraczki w 3/4 druzyny SG. I jeszcze do tego i tak by musial ktos ponadplanowy odpalic w Toronto...

    Tak, tak, to jest sport, ale zejdzmy na ziemie. Torun nie ma zadnych argumentow, nie ma tez szans na bonusa, wiec mecz do odjechania i tyle.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #6710
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    590
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    A czym się zmęczył? Treningami, występowaniem w Szwecji, turniejami czy kibicowaniem?
    Walasek daje ciała na dystansie, słabe objeżdżenie. Starty ma bardzo dobre.
    Paweł nawet tego nie ma. Nie ma startów, nie ma objeżdżenia. Nie ma nic do zaoferowania.
    Pojawi się dwa razy, 0,0. I to w słabym, stylu.
    To są realia, patrzenie 0-1.
    Wstawienie go do składu to uspokojenie gawędzi która domaga się słabego Pawła w składzie.
    To napisz mi z łaski swojej kogo może objechać Walasek w Gorzowie? Wystapił w 5 meczach i dał już próbkę swoich możliwości. Co najwyżej może ze 2 okrażenia przed Iversenem jechać. I to wszystko.

  6. Powrót do góry    #6711
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Mamy raczej utrzymanie a szans na PO nie mamy.
    Jak to nie mamy szans na play-off
    Przecież kupiłem karnet na rundę zasadniczą i finałową. A że finały będą w przyszłym roku nie ma to znaczenia Kiedyś też był dwuletni system rozgrywek
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #6712
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    A Paweł nie dal próbki swojej formy? Podtrzymuje to co napisałem. Będą dwa zera w złym stylu. Walasek gwarantuje jakieś punkty, wygrany start itp. Paweł niestety na chwilę obecną nie.
    Podaj Frank jeden argument sportowy przemawiający za Pawłem. Nie wymagam zbyt wiele. Jeden.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ARJ za jego przydatny post!

    mhsol (07-06-2017)

  9. Powrót do góry    #6713
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Był ktoś z Was panowie torunianie na dzisiejszym DMPJ? Jeśli tak to jak prezentowali młodzi Włókniarze: Mateusz Świdnicki i Adrian Woźniak?

  10. Powrót do góry    #6714
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,731
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Aaaa, i jeszcze jedno. Mariusz, jak to szło? Walasek nam wygra mecz w Grudziądzu?
    No, pewnie wygrałby.

    Gdyby na grilu u Termosa dostał większy kawałek pieczystego

    Ponoć Holder z Hancockiem zżarli największe kawałki i dla Grzesia już zabrakło.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    młody_piernik (07-06-2017), pawel_KST (07-06-2017)

  12. Powrót do góry    #6715
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    590
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    A Paweł nie dal próbki swojej formy? Podtrzymuje to co napisałem. Będą dwa zera w złym stylu. Walasek gwarantuje jakieś punkty, wygrany start itp. Paweł niestety na chwilę obecną nie.
    Podaj Frank jeden argument sportowy przemawiający za Pawłem. Nie wymagam zbyt wiele. Jeden.
    Jeden sportowy. W niedziele uzyskał tyle samo pkt co Lebiediew podstawowy zawodnik Sparty, chociaż z nim przegrał.

    Na kim gwarantuje zdobycie pkt Walasek? Przykład odpowiedzi: Walasek w ostatnich 2 meczach pokonał Holtę, Madsena, Zagara, Łagutę A, Buczkowskiego to jest w stanie pokonac kogoś z czwórki Vaculik Iversen Pawlicki Zmarzlik. Oczywiście takiego czegoś mi nie napiszesz bo tego nie było. Objechał tylko Pieszczka, Jonssona i oklapłego Ułamka. A to moze nie wystarczyć na Sundstroema a nawet na juniorów Stali jak pokazują ostatnie mecze w Gorzowie.

    Paweł w niedziele
    https://www.youtube.com/watch?v=1Sg3xFfEXYE
    https://www.youtube.com/watch?v=w564-vKJh-M
    https://www.youtube.com/watch?v=dFxNtaq4ddE
    https://www.youtube.com/watch?v=nnY6rMtpFgY
    https://www.youtube.com/watch?v=Szxa5dIlKoQ
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 07-06-2017 o 22:39

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Yozayan (09-06-2017), kingpin (08-06-2017)

  14. Powrót do góry    #6716
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Był ktoś z Was panowie torunianie na dzisiejszym DMPJ? Jeśli tak to jak prezentowali młodzi Włókniarze: Mateusz Świdnicki i Adrian Woźniak?
    Byłem, ale ciężko było zwracać uwagę na cokolwiek innego niż na parodia żużla w wykonaniu młodych Polonistów, ich stroju, sprzętu, jazdy, zaangażowania, prezentowali się naprawdę źle, i jeździecko, i estetycznie, ale ciężko przyczepiać się do ich jazdy, skoro sprzęt ledwo ich do mety wiezie, szkoda chłopaków

    A zarówno Woźniak, jak i Świdnicki nie wyróżniali się niczym szczególnym (poza Polonią i Adamczewskim rzecz jasna) a nie wyróżniać się w takiej stawce to niezbyt ciekawy prognostyk, tor był bardzo betonowy (największy beton w tym roku) , start i koniec wyścigu .

    Zdecydowanie odstawali od Toruniaków, Polisa i Kossakowskiego, przy czym na pewno najlepsze wrażenie dzisiaj zostawił po sobie Kossakowski, mimo straconego punktu, jego jazda to był jeden z niewielu pozytywów z tych zawodów

    A nasi juniorzy jechali poprawnie, układ biegów był taki, że nie mieli prawa przegrać z nikim, wygrywali każdy start i ćwiczyli jazdę parą (zwłaszcza Kościelski i Krakowiak), oglądali się za sobą nawzajem, przejechali po prostu poprawne zawody, z tym że nikt od nikogo nie odstawał wśród naszych, jechali jak czwórka identycznych juniorów, Kaczmarek sprawiał wrażenie że bardzo chce przywozić trójki, gdyby reszta myślała podobnie to trzech by na pewno nie miał.
    I warto napisać o ogromnym postępie Kościelskiego od zeszłego roku.

  15. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Penhall (08-06-2017), Yozayan (08-06-2017), dockm (08-06-2017), orlosep (08-06-2017), pawel_KST (07-06-2017)

  16. Powrót do góry    #6717
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    I warto napisać o ogromnym postępie Kościelskiego od zeszłego roku.
    Momentami wyglądało, że to on holuje Krakowiaka, czy jest szybszy od Kopcia.
    Dlatego wciąż się zastanawiam, zwłaszcza w kontekście Kopcia, że może
    w którymś z meczów jednak nie postawić na Kościelskiego?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  17. Powrót do góry    #6718
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Momentami wyglądało, że to on holuje Krakowiaka, czy jest szybszy od Kopcia.
    Dlatego wciąż się zastanawiam, zwłaszcza w kontekście Kopcia, że może
    w którymś z meczów jednak nie postawić na Kościelskiego?

    Kopeć pojechał fajne zawody w Grudziądzu, ale w jednej z ostatnich kolejek można by dać szansę Kościelskiemu, czemu by nie, z każdymi kolejnymi zawodami juniorskimi pokazuje że na nią zasługuje

  18. Powrót do góry    #6719
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Boże. Mamy raczej utrzymanie a szans na PO nie mamy. Paweł ma kontrakt chyba 2-letni, więc naturalną rzeczą jest myśleć o nim w kontekście przyszłości. Jeśli występy na torze mają go jakoś zdołować to ktoś tu chyba pomylił zawody.
    Nie wiem, czy mamy już raczej to utrzymanie. Boję się, bo jadą u nas i Wrocek i Zielona,
    i czekają nas trudne wyjazdy, a i kontuzje chodzą po świecie. To prawda, na dziś to
    GKM jest w bardzo trudnej sytuacji i to on musi gonić, ale czy naprawdę ma do nas,
    aż tak wielką stratę? Na moje to traci 2 pkt. i... ma gorszą sytuację kadrową, bo Gollob,
    bo nie wiadomo kiedy wróci Okoń.
    Dlatego bym się nie bawił w ryzykowanie i wszędzie jechał maksa, czyli raczej z Walaskiem.
    Chyba, że ktoś ocenił szanse naszych w Gorzowie i stwierdził, że zrobi tam poligon doświadczalny
    i niech jedzie Paweł... to jeżeli tak, to jestem za tym, żeby pojechał tam Kościelski
    A co do Twojego ostatniego zdania , to pełna zgoda.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Powrót do góry    #6720
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Owszem ma. Tyle tylko, że GKM nie ma takich liderów jak Hancock czy Holder, którzy w każdej chwili mogą w pełni pokazać swoje możliwości. Tam jedynie Łaguta coś jedzie, a reszta to co najwyżej poziom Miedziaka.
    No to teraz się naraziłeś. Chłopaki ze starego Torunia już po Ciebie jadą
    Miło było Ciebie poznać

  20. Powrót do góry    #6721
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    W kwestii utrzymania, rachunek jest prosty.

    Zakładając, że GKM maksimum co osiągnie to pięć zwycięstw na własnym torze i zero bonusów to daje 10 pkt. dużych punktów.

    Przy tych założeniach KST ma 4 pkt. + 3 na GKM-ie + 2pkt. na CKM-ie to daje razem 9 pkt.
    Wychodzi na to, że bonus w Rybniku lub na Włókniarzu(mniej prawdopodobny) daje torunianom utrzymanie.
    Oczywiście to gdybanie, ale myślę, że to najbardziej prawdopodobna opcja...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #6722
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    GKM nie wygra pozostalych 4 spotkan u siebie.
    Najwieksze szanse na zwyciestwo ma z Rybnikiem,choc
    pewnie bez bonusa.Gorzow,Leszno,Zielona spokojnie moga
    wygrac w Grudziadzu i gdybym mial dzis wrozyc,wlasnie tak byl postawil.
    Tak naprawde to po porazce z nami jest glownym
    kandydatem do spadku.
    Rybnik przy klopotach Lindgrena i kontuzji Balona
    tez nie wyglada za szczesliwie,ale jesli przynajmniej
    Lindgren szybko wroci na tor ligowy,moga sie wybronic.
    Moim zdaniem do barazy wystarczy 7 pkt w tabeli.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-06-2017 o 06:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #6723
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,863
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Byłem, ale ciężko było zwracać uwagę na cokolwiek innego niż na parodia żużla w wykonaniu młodych Polonistów, ich stroju, sprzętu, jazdy, zaangażowania, prezentowali się naprawdę źle, i jeździecko, i estetycznie, ale ciężko przyczepiać się do ich jazdy, skoro sprzęt ledwo ich do mety wiezie, szkoda chłopaków

    A zarówno Woźniak, jak i Świdnicki nie wyróżniali się niczym szczególnym (poza Polonią i Adamczewskim rzecz jasna) a nie wyróżniać się w takiej stawce to niezbyt ciekawy prognostyk, tor był bardzo betonowy (największy beton w tym roku) , start i koniec wyścigu .

    Zdecydowanie odstawali od Toruniaków, Polisa i Kossakowskiego, przy czym na pewno najlepsze wrażenie dzisiaj zostawił po sobie Kossakowski, mimo straconego punktu, jego jazda to był jeden z niewielu pozytywów z tych zawodów

    A nasi juniorzy jechali poprawnie, układ biegów był taki, że nie mieli prawa przegrać z nikim, wygrywali każdy start i ćwiczyli jazdę parą (zwłaszcza Kościelski i Krakowiak), oglądali się za sobą nawzajem, przejechali po prostu poprawne zawody, z tym że nikt od nikogo nie odstawał wśród naszych, jechali jak czwórka identycznych juniorów, Kaczmarek sprawiał wrażenie że bardzo chce przywozić trójki, gdyby reszta myślała podobnie to trzech by na pewno nie miał.
    I warto napisać o ogromnym postępie Kościelskiego od zeszłego roku.
    Nie potrafię zrozumieć, dlaczego Kościelski lub Krakowiak nie startują nigdzie w niższej lidze. Przypuszczam, że troszkę punktów dla swoich ekip by narobili. Wiem, wiem... Alfa & Omega wie najlepiej...

  23. Powrót do góry    #6724
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    590
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Nie potrafię zrozumieć, dlaczego Kościelski lub Krakowiak nie startują nigdzie w niższej lidze. Przypuszczam, że troszkę punktów dla swoich ekip by narobili. Wiem, wiem... Alfa & Omega wie najlepiej...
    Tylko że teraz mogą tam startować tylko jako seniorzy, więc watpie aby znalazł się na nich chętny.

  24. Powrót do góry    #6725
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    W kwestii utrzymania, rachunek jest prosty.

    Zakładając, że GKM maksimum co osiągnie to pięć zwycięstw na własnym torze i zero bonusów to daje 10 pkt. dużych punktów.

    Przy tych założeniach KST ma 4 pkt. + 3 na GKM-ie + 2pkt. na CKM-ie to daje razem 9 pkt.
    Wychodzi na to, że bonus w Rybniku lub na Włókniarzu(mniej prawdopodobny) daje torunianom utrzymanie.
    Oczywiście to gdybanie, ale myślę, że to najbardziej prawdopodobna opcja...
    GKM ma jeszcze ogromne szanse na bonus z Włókniarzem. Ale kompletu u siebie nie zrobią... Niech wygrają jakikolwiek mecz z Unią/Falubazem/Gorzowem to będzie dla nich "dobrze".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #6726
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,863
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Tylko że teraz mogą tam startować tylko jako seniorzy, więc watpie aby znalazł się na nich chętny.
    To nawet nie wiedziałem, ale mimo wszystko te słabsze kluby ostatnio nie były w stanie uzbierać pełnego składu na mecz, więc może jednak.....

  26. Powrót do góry    #6727
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nieprawda Malin. Ty jesteś doopa a nie kibic, ponieważ tak naprawdę szanse KST nie są wcale dużo mniejsze na PO niż szanse np. Sparty. Oczywiście na obecnym etapie rozgrywek.
    KST - 7 meczy - 4 pkt.
    Sparta 6 meczy - 8 pkt.

    KST - prawdopodobny brak bonusa na Cz-ewie, Gorzowie, Zielonej Górze i Sparcie.

    Nie - no szansę są prawie że wyrównane

    Zapominasz jeszcze o fakcie, że Hancock jedzie na RK właściwie dzięki uprzejmości
    Milika - dodatkowo Holder zrobił z dziadzią ściepę z ubiegłorocznych silników PJ'a
    i Chris na nich szyje jak może. A jak silniki się skończą a PJ się nie obudzi? A jak
    się obudzi? Przecież i tak jedynką u niego jest Tai...ze Sparty. Poważnie sądzisz,
    że spartanie dadzą tak się zrobić? Trzymaj dalej nosek w kakaowym oczku jakiegokolwiek
    Senatora i żyj w swoim świecie złudzeń.


    Załóżmy, że Gorzów, Leszno i ZG faktycznie awansują do PO. Pozostaje 4 miejsce do zajęcia. Wy macie dwa mecze w plecy u siebie i Sparta ma jeden mecz w plecy u siebie. Zaraz przyjedzie Leszno do Wrocka, i co będzie jak Sparta polegnie u siebie ? A nie jest to jakieś SF. Skąd wiesz czy Falubaz nie wygra we Wrocku ? Też nie jest to żadne SF. Przy takim scenariuszu, wystarczy wam spiąć poślady i powalczyć o wygraną na swoim torze z innymi ekipami. A ze Spartą powalczyć u siebie o bonusa. Jest też możliwa wasza wygrana w Rybniku. Tych możliwych scenariuszy jest jeszcze w ..uj. A ty się mażesz jak dziecko.
    Gdzie się mażę jak dziecko? Proszę o cytat. Realna moim zdaniem ocena siły drużyny i sytuacji w tabeli jest mazaniem się? Cytat proszę.
    Zakładać się nie chciałeś, więc jak faktycznie oceniasz te szanse?

    A najbardziej mnie śmieszy jak ktoś twierdzi, że w takim Gorzowie nic nie ugracie. I dlatego możecie pozwolić sobie na eksperymenty. A wystarczy przecież, że jakiś lider Stali, załapie kontuzje w Pradze. I już jest mozliwy mecz do wygrania.
    Po pierwsze - zawsze można dokonać dwóch zmian w składzie, więc wstawienie Walaska za Pawła to nie jest jakieś sci-fi.
    Po drugie - wolę być doopą, niż sk*****ynem, który szans swej drużyny upatruje w kontuzji przeciwnika.
    Ot, to nas może różni.
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #6728
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Owszem ma. Tyle tylko, że GKM nie ma takich liderów jak Hancock czy Holder, którzy w każdej chwili mogą w pełni pokazać swoje możliwości. Tam jedynie Łaguta coś jedzie, a reszta to co najwyżej poziom Miedziaka.
    Na poziomie obecnego Miedziaka to w GKM może być w porywach (w porywach!) Artek Łaguta. Reszta jest lata świetlne za naszym Adrianem, w którego tutaj wszyscy zawsze wierzyliśmy.

  28. Powrót do góry    #6729
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta

    Apropo, czym sobie zasłużyłeś na takie wyróżnienie ze strony Prezesa?
    Jak już to nie prezesa bo Pani Ilona mało się udziela, no i to się chwali.
    Czym sobie zasłużyłem? Pewnie nie personalnie ale wystarczy poczytać senatorskie
    wywiady - według nich kwalifikuję się na porządnego tucznika.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Nie wiem, czy mamy już raczej to utrzymanie. Boję się, bo jadą u nas i Wrocek i Zielona,
    i czekają nas trudne wyjazdy, a i kontuzje chodzą po świecie. To prawda, na dziś to
    GKM jest w bardzo trudnej sytuacji i to on musi gonić, ale czy naprawdę ma do nas,
    aż tak wielką stratę? Na moje to traci 2 pkt. i... ma gorszą sytuację kadrową, bo Gollob,
    bo nie wiadomo kiedy wróci Okoń.
    Dlatego bym się nie bawił w ryzykowanie i wszędzie jechał maksa, czyli raczej z Walaskiem.
    Chyba, że ktoś ocenił szanse naszych w Gorzowie i stwierdził, że zrobi tam poligon doświadczalny
    i niech jedzie Paweł... to jeżeli tak, to jestem za tym, żeby pojechał tam Kościelski
    A co do Twojego ostatniego zdania , to pełna zgoda.
    No to jak ja jestem doopa, to Ty kto?
    Doopa do kwadratu? .
    !Adrian walcz!

  29. Powrót do góry    #6730
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Czepiajcie sie Gajesia dalej.
    Jedno jego spojrzenie jest warte
    wiecej niz 10 odpraw Cieslaczka -cwaniaczka.

    Za Nowosci.pl.
    Zdjecie autorstwa naszego forumowego kolegi-pesymisty.

    Adin,dwa,tri........



    W Gorzowie po 3 biegu ma sie tak spojrzec na Pawla.

    Przy okazji pytanko.
    Ktos potwierdzi,ze Pawel poszedl na zakupy do Jana Anderssona?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-06-2017 o 13:47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (08-06-2017), Penhall (08-06-2017)

  31. Powrót do góry    #6731
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,803
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,444 w 1,291 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    To nawet nie wiedziałem

    spoko, nikt nie wymaga żebyś był alfą i omegą
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  32. Powrót do góry    #6732
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,863
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Brawo IKS! Jest awans do MIMPu. Niby stawka na kolana nie powala, ale tylko pieciu się kwalifikowalo.

  33. Powrót do góry    #6733
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Kurcze szkoda że się z Madsenem nie udało patrząc jak ten chłopak jedzie w tym sezonie. Dziś w Zielonej Górze 15+1(6). Bylibyśmy w zupełnie innym miejscu teraz.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  34. Powrót do góry    #6734
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Kurcze szkoda że się z Madsenem nie udało patrząc jak ten chłopak jedzie w tym sezonie. Dziś w Zielonej Górze 15+1(6). Bylibyśmy w zupełnie innym miejscu teraz.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

    phi, jak kogoś do nas transferujesz to dziel jego aktualne wyniki przez 2 albo 3.

    na zdjęciu mina Grega bezcenna... "o nie, znowu się napina, zaraz będzie smród"

  35. Powrót do góry    #6735
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Ogólnie to foto ukazuje więcej niż kilka stron naszej dyskusji
    A pogarda Madsenem trochę się mści. Najbardziej niedoceniony zawodnik w okresie transferowym. Parametry fizyczne Dudka, tyle, że chce mu się dodatkowo jeździć w lidze
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-06-2017)

  37. Powrót do góry    #6736
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Pogarda Madsenem.
    Msci sie tez naplucie w twarz Zagarowi,
    dezynwoltura Lindgrena,
    ponizenie Iversena i upodlenie Frickego.

    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Kurcze szkoda że się z Madsenem nie udało patrząc jak ten chłopak jedzie w tym sezonie. Dziś w Zielonej Górze 15+1(6). Bylibyśmy w zupełnie innym miejscu teraz.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Czestochowa jakos nie jest w innym miejscu teraz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-06-2017 o 06:03
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #6737
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,586
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta


    Czestochowa jakos nie jest w innym miejscu teraz.
    No jak to nie? Powinni byc w pierwszej lidze a sa w extra.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    apator_uk (09-06-2017)

  40. Powrót do góry    #6738
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Msci sie tez naplucie w twarz Zagarowi,
    dezynwoltura Lindgrena,
    ponizenie Iversena i upodlenie Frickego.
    Zapomniałeś jeszcze o niedopieszczeniu Krystiana z Gdańska, mistrza Pomorza w tańcu na wodzie
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  41. Powrót do góry    #6739
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Zapomniałeś jeszcze o niedopieszczeniu Krystiana z Gdańska, mistrza Pomorza w tańcu na wodzie
    Póki co ten mistrz tańca na wodzie jeżdżąc na
    poziomie, o który kibice mają do niego sporo
    pretensji zjada średniowo obu naszych asów od
    napojów izotoniczno-energetycznych i popija GetŁellem.
    !Adrian walcz!

  42. Powrót do góry    #6740
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Po pierwsze średnie są dla laików. Po drugie przysłowie żużlowe mówi, jesteś taki dobry, jak twój ostatni mecz, a po trzecie wszystkie nasze asy z odpadów były kontraktowane jako zawodnicy drugiej linii.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    lego (09-06-2017), pawel_KST (09-06-2017)

  44. Powrót do góry    #6741
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    590
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Po pierwsze średnie są dla laików. Po drugie przysłowie żużlowe mówi, jesteś taki dobry, jak twój ostatni mecz,
    Ani jedno ani drugie nie jest prawdą. Średnie wiele pokazuja, ale nie moga byc jedynym źródłem wiedzy o aktualnej formie zawodnika. Natomiast srednie roczne okreslają jego poziom więc nie wiem co tu ma być dla laików. Na pewno sa lepsze niż sympatie lub antypatie i przygladanie sie tylko dobrym występom. Malin to zrobił z Pieszczkiem. Wcale nie widac żeby kogokolwiek zjadał, no chyba że Kościelskiego.

  45. Powrót do góry    #6742
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Po pierwsze średnie są dla laików.
    Być może, jednak nie uważam się za żużlowego znawcę a wiem, że na Motoarenie
    deszcz tancerzowi Pieszczkowi by raczej nie przeszkadzał.

    Po drugie przysłowie żużlowe mówi, jesteś taki dobry, jak twój ostatni mecz,
    Czyli po ostatnim meczu w Grudziądzu jesteśmy tak *****iaszczy, że czerwony dywan do PO już rozłożony?


    a po trzecie wszystkie nasze asy z odpadów były kontraktowane jako zawodnicy drugiej linii.
    Na tę chwilę to z grubsza mamy samą drugą linię w drużynie - no może
    z dziadkiem na granicy. No a ponad wszystko Zmora też chyba kontraktował
    Złowaka, jako zawodnika drugiej linii...

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Ani jedno ani drugie nie jest prawdą. Średnie wiele pokazuja, ale nie moga byc jedynym źródłem wiedzy o aktualnej formie zawodnika. Natomiast srednie roczne okreslają jego poziom więc nie wiem co tu ma być dla laików. Na pewno sa lepsze niż sympatie lub antypatie i przygladanie sie tylko dobrym występom. Malin to zrobił z Pieszczkiem. Wcale nie widac żeby kogokolwiek zjadał, no chyba że Kościelskiego.
    To nie jest kwestia sympatii, czy antypatii - zarówno Walasek
    jak i KP mi...wiszą... Uważam jednak że na zadaszonej MA,
    jednościeżkowym torze (bo po przebudowie de facto taki jest)
    KP mógłby wystrzelić ze startu i tyle go widzieli. Poza tym: KP
    to jest Ryszard Kowalski a nie walaskowy PJ. No ale kto mógł
    się tego spodziewać kontraktując pół drużyny od PJ'a ?
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #6743
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pogarda Madsenem.
    Msci sie tez naplucie w twarz Zagarowi,
    dezynwoltura Lindgrena,
    ponizenie Iversena i upodlenie Frickego.
    Mieszasz w to innych zawodników, a to temat Madsena był w tym roku na tapecie. Zawodnik chciał tu jeździć, był bez klubu, ale kierownictwo nie było skłonne do negocjacji, tylko go wyśmiało i spuściło na drzewo. "Jakiś Madsen" nie będzie wyskakiwał z takimi ofertami.
    Nie no KP to żaden wirtuoz, ale startowiec z przebłyskami. A Walasek to jeden z bardziej kuriozalnych transferów w historii klubu. Ale jednak odpuszczenie Madsena to był ten kluczowy błąd.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 09-06-2017 o 14:48
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    apator_uk (09-06-2017)

  48. Powrót do góry    #6744
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Dwie rzeczy. Karkosika już nie ma. Wyborów w tym roku też nie. Zakładam, że gdyby do Dziadygi i Thx Bro doszedł jeszcze Madsen, dla kogoś karkówki z grilla mogłoby już nie starczyć. A medialne piardy w wykonaniu Właściciela można czytać jako robienie dobrej miny do złej gry, bo chyba nikt tutaj nie brał Wellaska na poważnie. Johns dostał zadyszki to musieli z musu uszyć dodatkowy kevlar.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  49. Powrót do góry    #6745
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No rok temu starczyło na Hancocka, Holdera i jeszcze Vaculika, do którego rzekomo jest żal o odejście. Nikt mi nie powie, że Madsen jest droższy od Vaculika. Po prostu w to nie uwierzę. Też nie sądzę by był znacząco droższy od tercetu: Walasek, Jack, Jensen. Tzn no w praktyce to na pewno, bo robi więcej punktów niż oni wspólnie zrobią przez 2 lata

    Moim zdaniem, deal z Madsenem nie doszedł do skutku ze względu na arogancję kierownictwa KST. Tak to widzę. Mogę się mylić, ale taka jest moja ocena, której Konstytucja RP nie zabrania (póki co).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 09-06-2017 o 15:38
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  50. Powrót do góry    #6746
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Z drugiej strony mozna napisac, ze Madsen ma rocznie ofert z Ekstraligi tyle, co pozostale trio razem przez trzy lata. Po tym jakie blotki wyhaczyl w tym roku nasz
    Umilowany Senator wnioskuje, ze z budzetem nie bylo tak super, jak w poprzednich latach.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  51. Powrót do góry    #6747
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Dwie rzeczy. Karkosika już nie ma. Wyborów w tym roku też nie. Zakładam, że gdyby do Dziadygi i Thx Bro doszedł jeszcze Madsen, dla kogoś karkówki z grilla mogłoby już nie starczyć. A medialne piardy w wykonaniu Właściciela można czytać jako robienie dobrej miny do złej gry, bo chyba nikt tutaj nie brał Wellaska na poważnie. Johns dostał zadyszki to musieli z musu uszyć dodatkowy kevlar.
    Tylko, że z kręgów KST dochodzą wiadomości,
    że klub złożył ofertę Sprzedawczikowi i ten
    wstępnie ją przyjął. Potem stało się to co się
    stało, lecz wychodzi na to, że kasa była. Poza
    tym H&H dostali podwyżki. To w końcu jak jest
    z tą kasą?
    !Adrian walcz!

  52. Powrót do góry    #6748
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Pewnie Swiacik przeplacil Madsena. Dał mu za punkt 155 zł.

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    mhsol (09-06-2017), polewaczka (10-06-2017)

  54. Powrót do góry    #6749
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta


    To nie jest kwestia sympatii, czy antypatii - zarówno Walasek
    jak i KP mi...wiszą... Uważam jednak że na zadaszonej MA,
    jednościeżkowym torze (bo po przebudowie de facto taki jest)
    KP mógłby wystrzelić ze startu i tyle go widzieli. Poza tym: KP
    to jest Ryszard Kowalski a nie walaskowy PJ. No ale kto mógł
    się tego spodziewać kontraktując pół drużyny od PJ'a ?
    Poki co KP nigdzie nie moze ze startu wystrzelic,nawet na grudziadzkim
    wielosciezkowcu.
    Za chwile sie okaze,ze mamy najgorszy tor do scigania ,najgorszych zawodnikow,
    tylko jak widac kibicow mamy najlepszych.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Mieszasz w to innych zawodników, a to temat Madsena był w tym roku na tapecie. Zawodnik chciał tu jeździć, był bez klubu, ale kierownictwo nie było skłonne do negocjacji, tylko go wyśmiało i spuściło na drzewo. "Jakiś Madsen" nie będzie wyskakiwał z takimi ofertami.
    Nie no KP to żaden wirtuoz, ale startowiec z przebłyskami. A Walasek to jeden z bardziej kuriozalnych transferów w historii klubu. Ale jednak odpuszczenie Madsena to był ten kluczowy błąd.
    Temat wszystkich wymienionych byl w Toruniu na tapecie.
    O negocjacjach z Madsenem ,jak i kazdych innych krazyly jedynie plotki,ale jak
    widze Ty znasz szczegoly i wiesz,ze Madsena potraktowano z pogarda.
    Dlatego wyreczylem cie i napisalem jak potraktowano innych.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-06-2017 o 16:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (09-06-2017)

  56. Powrót do góry    #6750
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No coś tam wystrzelił jednak w meczu z Włókniarzem, nieźle strzelał w Lesznie i Rybniku (starty mam na myśli). No i dla Gislaved bardzo dobre mecze, nie licząc tego ostatniego.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •