Strona 13 z 315 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    nic nie wiem, więc się wypowiem: wrocław pożegnał Barona, bo po kiepskim finansowo sezonie bezczelnie awansowali do PO. finansowo ciekawie więc nie było, i następny sezon może być na przetrwanie, lub ujmując to mniej dosadnie: jeszcze w przyszłym roku o złoto się bić nie chcą. wystarczy jak złapią oddech. w tym kontekście Tai (biorąc pod uwagę Czewe) im nie jest do szczęścia potrzebny. nie wiem co w głowie Rusko siedzi, ale skład: pawliccy, milik, janowski, lebedews i drabik i tak daje nadzieje na walkę o medale a będzie tańszy niż z Taiem. na dodatek Janoś z Pawlickim to funfle, więc specjalnie namawiać ich nie będzie trzeba. już nawet nie wspominam o tym, że w tym układzie miejsca dla Taia po prostu nie ma.
    Dodatkowo forumowicze z Wrocławia donosili, że Rusko obciął kasę na PO. W takim wypadku, jak piszesz, praktycznie zrobił by się porządek na linii : byk - potwór.

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  2. Powrót do góry    #542
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Faktem jest, że za wielu ciekawych zawodników na rynku to nie ma.
    A ja myślę że są tylko nikt nie chce zaryzykować jak na przełomie lat 90/2000
    Ja myślę że kierunek wschodni jest dobry o czym pisał Semen
    Mi by odpowiadali jacys rosyjscy Andrzeje na literę L lub K
    Z drugiej strony Holder mini przy bracie mógłby nabrać ogłady. Ale czy ktoś zaryzykuje?
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 11-10-2016 o 21:26
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    stone_gossard (11-10-2016)

  4. Powrót do góry    #543
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    A ja myślę że są tylko nikt nie chce zaryzykować jak na przełomie lat 90/2000
    Ja myślę że kierunek wschodni jest dobry o czym pisałem Semen
    Mi by odpowiadali jacys rosyjscy Andrzeje na literę L lub K
    Z drugiej strony Holder mini przy bracie mógłby nabrać ogląda. Ale czy ktoś zaryzykuje?
    Czas na Jacka przyjdzie, jak już senator sprzeda klub i będzie bieda 😊

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  5. Powrót do góry    #544
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,733
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Jakoś mi ten Vaculik nie pasuje w Gorzowie, jakiś taki delikatny, wrażliwy na słowa prezesa, mało Stalowy jednym słowem. Jak już to lepiej pasuje do Unii, tam bym go lepiej widział. Jeśli pojeździ w Gorzowie to chyba nie za długo, tam jest klub harpaganów, co to nie boją się gnojowiska i wstawią przednie koło tam gdzie inni się boją spojrzeć!

  6. Powrót do góry    #545
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Wiemy, że nasz senator czyta forum. Pozostaje mieć nadzieję, że choćby w jakimś małym promilu opinia kibiców jednak będzie miała dla niego jakieś znaczenie. A fakty są takie, że jednak dla większości Miedziak to pewien skarb. Ok, może punktuje ostatnio różnie, ale to taki ostatni łącznik między epoką dla nas kultową, czyli starym Apatorem i stadionem na Broniewskiego, a obecnymi czasami. Są pewne sytuacje, gdy jednak sentyment w sporcie się liczy. Gdybyśmy mieli kogoś totalnie z zewnątrz na tym poziomie i tak często upadającego to wszyscy by go chcieli wywalić. Ale tu jest swój chłopak, ktorego pamiętamy od dzieciaka i dlatego jednak wierzymy, że zostanie, że najlepiej jakby był u nas do konca kariery. Może i Pawliccy bardziej perspektywiczni (zwłaszcza jeden), ale są też inne wartości w świecie sportu. GRAMY FAIR - może to powinno coś znaczyć także w tym kontekście? Warto to rozważyć.

    Tai - opcja super, bo pasuje jako monsterowiec, barwy gość i oczywiście świetny żużlowiec.
    Nicki - dla mnie OK jakby Tai nie wyszedł, bo to jednak kawał ridera, a że bad boy? takich też w sprocie trzeba!
    PUK - eh... no nie wiem, taki zawodnik, który zwykle jest chyba większości kibiców obojętny...
    bracia P. - jak już to jeden za Vaculika, ale byle nie dwóch za Adriana!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ŻużlowyKibic za jego przydatny post!

    1marcin60 (11-10-2016)

  8. Powrót do góry    #546
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Jak senator czyta to ja poraz kolejny nie chcę Miedziaka w Toruniu. Dziękuję za uwagę.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    rafalsky (11-10-2016)

  10. Powrót do góry    #547
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Miedziak musi być 😊

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  11. Powrót do góry    #548
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Senator Termos, poszedł śladami senatora w różowej koszuli:

    A co? Oni nam asa, to my im jokera!

    PUK Aniołem, a taki był z niego fajny herbatnik...
    Tylko nie ustawiajcie go w parze z Miedziakiem, szkoda chłopaka
    Ostatnio edytowane przez krystyn ; 11-10-2016 o 21:07
    Ukryta zawartość 1969, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1983, 2014, 2016
    1964, 1965, 1966, 1968, 1971, 1974, 1979, 1981, 1984, 1992, 1997, 2012, 2018Ukryta zawartość 1982, 1987, 2000, 2011, 2017




  12. Powrót do góry    #549
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Mam mieszane uczucia do Żelosława, ale na bezrybiu i PUK lider 😕

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  13. Powrót do góry    #550
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez krystyn Zobacz posta
    Senator Termos, poszedł śladami senatora w różowej koszuli:

    A co? Oni nam asa, to my im jokera!

    PUK Aniołem, a taki był z niego fajny herbatnik...
    Tylko nie ustawiajcie go w parze z Miedziakiem, szkoda chłopaka
    Gdzie to pisze

  14. Powrót do góry    #551
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Gdzie to pisze
    poczytaj, forum Stali na SB...
    I tylko PUK-a żal
    Ukryta zawartość 1969, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1983, 2014, 2016
    1964, 1965, 1966, 1968, 1971, 1974, 1979, 1981, 1984, 1992, 1997, 2012, 2018Ukryta zawartość 1982, 1987, 2000, 2011, 2017




  15. Powrót do góry    #552
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    No i panowie wymienią się drewnem i gra gitara. Wilk syty i owca cała, a i publika ma trochę rozrywki po sezonie.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  16. Powrót do góry    #553
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Dziwny ten okres transferowy. Mnóstwo walki o to żeby utrzymać status quo.

    Zyskują tylko zawodnicy za podpis.

    Na łbie stoi ten nasz żużel.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  17. Powrót do góry    #554
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    PUK ma bardzo wiele argumentow po tym sezonie zeby odejsc z Gorzowa. Nie trzeba chyba tlumaczyc ile razy tej klasy zawodnik nie jechal w nominowanych. A skoro zostaje Chomski, NKI idzie od nas

    Jesli tak sie zisci, wymiana jak najbardziej na plus. Dunczyk mial jeden ze slabszych sezonow, co i tak wypadl dosc wysoko w sredniej. Zleje Martina punktowo az milo w 2017

  18. Powrót do góry    #555
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Miedziak musi być...

    PUK to przecież też już u nas był

    także taki ćwierć armista.

    syn marnotrawny.

  19. Powrót do góry    #556
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Mam nadzieję, że Termos zakończy ten sezon transferowy jak Polska mecz z Armenią
    w naszych wierzyłem do końca i się udało więc może

  20. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Termos zakończy ten sezon transferowy jak Polska mecz z Armenią
    w naszych wierzyłem do końca i się udało więc może
    szkoda że się udało. ze ten polsatowy komentarz powinni 0:3 dostać w trąbę.

    może się obudzą.

    niech Termos nie idzie tą drogą

  21. Powrót do góry    #558
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez krystyn Zobacz posta
    Senator Termos, poszedł śladami senatora w różowej koszuli:

    A co? Oni nam asa, to my im jokera!

    PUK Aniołem, a taki był z niego fajny herbatnik...
    Tylko nie ustawiajcie go w parze z Miedziakiem, szkoda chłopaka
    Jeżeli by doszło do wymiany Vaculik-Iversen to byłaby to chyba najgłupsza wymiana w dziejach.

    Obaj zawodnicy na podobnym poziomie, każdy z podwyżką po przeciętnym sezonie. Przecież to głupota.

  22. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Phenomenon (11-10-2016), Słowianka (12-10-2016)

  23. Powrót do góry    #559
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    szkoda że się udało. ze ten polsatowy komentarz powinni 0:3 dostać w trąbę.

    może się obudzą.

    niech Termos nie idzie tą drogą

    Widzę, że nie tylko we mnie się gotowało jak słuchałem Borka... Ostatni raz takie lekceważenie jednej z drużyn słyszałem z ust Łopacińskiego w półfinale w ZG

    PUK jak PUK. Tragedii nie ma ale obawiam się, że MA nie ogarnie. Lepszym od niego się nie udawało. Z jednym się nie zgadzam - jeździecko to bardzo dobry zawodnik. Że nie giba się na motorze? Nie musi, żeby obierać szybkie ścieżki.

  24. Powrót do góry    #560
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    A ja myślę że są tylko nikt nie chce zaryzykować jak na przełomie lat 90/2000
    Ja myślę że kierunek wschodni jest dobry o czym pisał Semen
    Mi by odpowiadali jacys rosyjscy Andrzeje na literę L lub K
    Z drugiej strony Holder mini przy bracie mógłby nabrać ogłady. Ale czy ktoś zaryzykuje?
    Jeśli miałaby zwyciężyć opcja ryzykowna to ja wybrałbym kierunek duński: MJJ, Kildemand albo Thomsen. W przypadku tego ostatniego nie wiadomo wprawdzie co będzie po tej cholernej kontuzji z Rybnika, no ale na tym polega ryzyko ; d Ja jednak w żadne tego typu zabawy nie wierzę - z klubu idzie dość jasny przekaz, że w przyszłym sezonie celem ma być walka o złoto, w związku z tym za Vaculika ściągną najprawdopodobniej jakieś głośne nazwisko.

  25. Powrót do góry    #561
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Jeżeli by doszło do wymiany Vaculik-Iversen to byłaby to chyba najgłupsza wymiana w dziejach.

    Obaj zawodnicy na podobnym poziomie, każdy z podwyżką po przeciętnym sezonie. Przecież to głupota.
    Jak to się mówi: na bezrybiu i rak ryba. Tyle, że na tej wymianie, o ile do niej dojdzie oczywiście, to Gorzów będzie sobie pluł w brodę.
    Ale nie mnie oceniać, kto bogatemu zabroni?
    Pod warunkiem, że go stać i nie będzie płakał już w połowie sezonu, że kasa u pani Jadzi się nie zgadza.

  26. Powrót do góry    #562
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Przecież Woffinden ma podpisany kontrakt we Wrocławiu. To jak ma do nas przyjść ? Na mały kontrakt ?


    :

    Trochę zalatujesz kibicem Leszczyńskim tzn. Nicki ma ważny kontrakt, ale musi odejść, a Tajski nie przyjdzie bo ma ważny kontrakt właśnie.

    Ważność kontraktu jest super, pod warunkiem że obie strony chcą kontynuować współpracę, natomiast gdy jedna ze stron nie chce, to już tak różowo nie jest.

    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Jak to się mówi: na bezrybiu i rak ryba. Tyle, że na tej wymianie, o ile do niej dojdzie oczywiście, to Gorzów będzie sobie pluł w brodę.
    Ale nie mnie oceniać, kto bogatemu zabroni?
    Pod warunkiem, że go stać i nie będzie płakał już w połowie sezonu, że kasa u pani Jadzi się nie zgadza.
    Obie strony sobie będą pluły w brodę. Vaculik zahaczy o Leszno, i stwierdzi że warunki przedstawione przez Gorzów nie są aż tak atrakcyjne, oczywiście otrzyma więcej od Gorzowa.

    Iversen zahaczy nawet o Włókniarz i stwierdzi że warunki Torunia (mimo że kosmiczne) nie są aż tak atrakcyjne, rzecz jasna dostanie więcej od Torunia.

    Przecież jeżeli dojdzie do tych transferów, to Iversen i Vaculik będą dwoma najlepiej opłacanymi zawodnikami ligi. Przecież to paranoja.

  27. Powrót do góry    #563
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Jeżeli by doszło do wymiany Vaculik-Iversen to byłaby to chyba najgłupsza wymiana w dziejach.

    Obaj zawodnicy na podobnym poziomie, każdy z podwyżką po przeciętnym sezonie. Przecież to głupota.
    Jak to podwyżką? Cytuję: nie poszło o pieniądze...
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  28. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Trochę zalatujesz kibicem Leszczyńskim tzn. Nicki ma ważny kontrakt, ale musi odejść, a Tajski nie przyjdzie bo ma ważny kontrakt właśnie.

    Ważność kontraktu jest super, pod warunkiem że obie strony chcą kontynuować współpracę, natomiast gdy jedna ze stron nie chce, to już tak różowo nie jest.
    No ale o co się Tobie rozchodzi ? Niki ma ważny kontrakt ale obie strony w pełni zadowolone ze współpracy nie są natomiast Hancock i Woffinden zostają da kolejne lata. Skoro Baron twierdzi że Tajski z Wrocławia jest nie do wyjęcia to coś w tym pewnie jest.

  29. Powrót do góry    #565
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Jak to podwyżką? Cytuję: nie poszło o pieniądze...
    Fakt, Vaculikowi tak przeszkadzano w Toruniu, tak nie pasowała mu atmosfera wytwarzana przez Hancocka, Holdera i Kościechę, i tak go wkurzały te uśmiechy że już na to patrzeć nie mógł. Jakaś radość, jakieś śmiechy, co to w ogóle ma być, lepszą atmosferę generuje Kasprzak i Vacul pewnie zastrzegł, że musi w parze z Krzysiem jechać, bo inaczej nie wytrzyma pod względem atmosfery, nie daj boże trafi do jakiegoś Bartka, i ten mu pomagał będzie, on tego nie wytrzyma psychicznie.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    No ale o co się Tobie rozchodzi ? Niki ma ważny kontrakt ale obie strony w pełni zadowolone ze współpracy nie są natomiast Hancock i Woffinden zostają da kolejne lata. Skoro Baron twierdzi że Tajski z Wrocławia jest nie do wyjęcia to coś w tym pewnie jest.
    O to że albo uznajemy, że ten kto ma ważny kontrakt (Nicki, Tajski, Hancock) są nie do wyjęcia ze swoich klubów, albo uznajemy że każdego z tych zawodników można ruszyć.

  30. Powrót do góry    #566
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Fakt, Vaculikowi tak przeszkadzano w Toruniu, tak nie pasowała mu atmosfera wytwarzana przez Hancocka, Holdera i Kościechę, i tak go wkurzały te uśmiechy że już na to patrzeć nie mógł. Jakaś radość, jakieś śmiechy, co to w ogóle ma być, lepszą atmosferę generuje Kasprzak i Vacul pewnie zastrzegł, że musi w parze z Krzysiem jechać, bo inaczej nie wytrzyma pod względem atmosfery, nie daj boże trafi do jakiegoś Bartka, i ten mu pomagał będzie, on tego nie wytrzyma psychicznie.
    Atmosfera to jedno, ale jeśli został uznany przez szefuncia "ojcem porażki" w finale, to mogł złapać focha. Tego się pewnie nie dowiemy, ale szybkie zerwanie negocjacji na to wskazuje. Coś się musiało wydarzyć.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 11-10-2016 o 23:22

  31. Powrót do góry    #567
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Atmosfera to jedno, ale jeśli został uznany przez szefuncia "ojcem porażki" w finale, to mogł złapać focha.
    Krzyż na drogę. Nikt za nim płakać w Toruniu nie będzie, tak jak napisałem już kiedyś, NAJGORSZY stosunek w lidze CENA-JAKOŚĆ.

    Bo jest piekielnie drogi, niewyobrażalnie drogi jest Vaculik od kilku sezonów, i drugi raz już znajduje jakiegoś jelenia, który mu ma płacić kokosy, o których zawodnicy typu Holder, Dudek czy Doyle mogą tylko pomarzyć, nawet po sporych podwyżkach.

    Naprawdę stać klub, by za te pieniądze ściągnąć zawodnika, który go zastąpi w 100 %, a nawet przebije pod względem punktów.

  32. Powrót do góry    #568
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Przeciez Puk genialnie jechal wyjscie z 1luku na MA podczas ost.SGP , zadnej plynnosci, kwadratowo, na 3 zmiany, skalal po siodelku, dociskal, wstawal i jakims cudem, wbrew opiniom Cegly (ze trzeba plynnie szybko prostowac maszyne) nabieral tej predkosci na naszym torze jak nikt niech sie ino Greg okresli bo jak nie to marz mi sie:
    Cholder
    Adrian
    Lindgren
    Przedpelek (pozdrawiam Toma Lori)
    PUK
    IKS
    Junior

  33. Powrót do góry    #569
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    Przeciez Puk genialnie jechal wyjscie z 1luku na MA podczas ost.SGP , zadnej plynnosci, kwadratowo, na 3 zmiany, skalal po siodelku, dociskal, wstawal i jakims cudem, wbrew opiniom Cegly (ze trzeba plynnie szybko prostowac maszyne) nabieral tej predkosci na naszym torze jak nikt niech sie ino Greg okresli bo jak nie to marz mi sie:
    Cholder
    Adrian
    Lindgren
    Przedpelek (pozdrawiam Toma Lori)
    PUK
    IKS
    Junior
    Żaden Puk, żaden Zagar, żaden Madsen czy żaden Bjerre. Bez jaj. Po co takie "nie wiadomo co", może być medal, a może być 6-7 miejsce w lidze.
    Jak już takie mają być kombinacje, to lepiej zaprosić do współpracy młodego Holdera, brat pewnie sprzętowo by pomógł, kilka punktów by wpadło co mecz, a mogłoby coś z tego być w przyszłości. Jak już nie ma alternatyw, i klub obudził się z ręką w nocniku (nie wierzę w to rzecz jasna) to zamiast kombinować, wykorzystać słabość Włókniarza, i zrobić słabszy skład, ale z przyszłością.

  34. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Ciekawe czy poleca zaklady: kto wyzsza srednia w PL w 2017. Vacul czy PUK
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #571
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Już teraz mógłbym w to wejść i postawić flaszkę dobrego alkoholu, że Iversen.
    TeamLindgren

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    1marcin60 (11-10-2016)

  37. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    To co?
    RUSTY już kocha Apatora czy jeszcze nie?
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #573
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,582
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Ja poczekam gdzie ostatecznie wyladuje MV.
    PUK mnie nie przekonuje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Powrót do góry    #574
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czyli podpisal juz w stabilnym Gorzowie?


    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    kingpin (12-10-2016)

  41. Powrót do góry    #575
    Początkujący
    Dołączył
    12-10-2016
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Się przywitam może najpierw- serwus

    No to po kolei.. Nie zdziwiłbym się, jeśli z Woffindenem okazałoby się, że to ściema, po to, żeby Baron mógł pracować nad jego transferem do Leszna. Przyjście Taia byłoby oczywiście zdecydowanie najlepszą opcją. Powiązanie sponsorskie, o którym wcześniej była mowa jest całkiem silnym argumentem. Na ile realna jest to opcja- pewnie wkrótce się dowiemy.

    Dobrą opcją byłby też Iversen. Ewentualne przyjście Vaculika może wiązać się z koniecznością zwolnienia miejsca w budżecie. PUK kilkukrotnie był poirytowany faktem, iż nie był wystawiany do nominowanych, być może byłby skłonny odejść.

    Kolejna dobra opcja to Kołodziej. Ale tak, jak jest dobra, tak samo jest nierealna. Janek to Tarnów/Leszno. Sądzę, że wybierze to drugie (żeby jednak ścigać się z najlepszymi no i dostać lepszą kasę). A jakby Tarnów przypadkiem wrócił do elity, to myyyk z powrotem na własne śmieci. W Emila też nie wierzę- nieprzypadkowo odszedł do Leszna, poza tym kiedy ostatnio miał sezon bez poważnej kontuzji? W Łogaczowa nie wierzę - Grisza mu odradzi.

    Pedersen. Tu mam mieszane uczucia.. Z jednej strony nie chciałbym takiego zawodnika w klubie (pewnie nie chciałby go także m.in. Greg), z drugiej- nadal jest gwarantem punktów. Na chwilę obecną ustawiam go jednak gdzieś na dole 'wanted list'.

    Nienajgorszym wyjściem byłoby podpisanie Lindgrena. Chłop ma całkiem niezły sezon no i pewnie jest do wyjęcia. Madsen - zaraz po nim, chociaż znamy gierki z listami intencyjnymi Bjerre bym nie chciał- uważam, że jest za słaby i lepiej spróbować z kimś młodym.

    Dalej, Pawliccy- nie chciałbym kaprysów i windowania $. Poza tym ich przyjście najprawdopodobniej wiązałoby się z odejściem Miedziaka, a jednak to swój chłop.

    Co do juniorów, to jak czytam, żeby przyszedł Stalkowski (0,7 w I lidze), to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Rozumiem, że nie ma z czego wybierać, ale gdzieś jest jakaś granica Ja osobiście najchętniej widziałbym duet: Bober + Lampart. Temat Oskara już się jakoś przewija, ja natomiast chciałbym zwrócić uwagę na młodego Wiktora. Chłopaczek ma dopiero 15 lat i niedawno zdał licencję, a już pokazuje, że parę punktów w zawodach juniorskich potrafi zdobyć. Uważam, że dysponuje większym potencjałem od IKS. Nie wiadomo, co z Krakowiakiem- w kuluarach pojawiają się plotki o końcu kariery.

    Podsumowując: po odejściu Vaculika widziałbym to tak:

    1. Hancock
    2. Holder
    3. Przedpełski
    4. Miedziński
    5. Woffinden (plan A) / Iversen (plan B)/ Lindgren (plan C) / Madsen (plan D)
    6. Bober
    7. Lampart / Kopeć-Sobczyński


    Co do innych dywagacji-zgadywanek-scenariuszy, to tak sobie strzelę ;o

    a) Vaculik -> Gorzów

    Leszno: Sajfutdinov, Pedersen, Musielak, Zengota, Kołodziej, Kubera, Smektała
    Gorzów: Zmarzlik, Kasprzak, Iversen, Zagar, Vaculik, Karczmarz, x
    Zielona Góra: Doyle, Hampel, Protasiewicz, Dudek, Karpow, Niedźwiedź, Zgardziński
    Wrocław: Lebiediev, Milik, Janowski, Jędrzejak, Woffinden, Drabik, Dróżdż
    Rybnik: Łaguta, Łogaczow, Fricke, Pawlicki, Pawlicki, Woryna, Wieczorek/Chmiel
    Grudziądz: Lindbaeck, Łaguta, Buczkowski, Okoniewski, Gollob, Rujner, Trzensiok
    Częstochowa: Kildemand, Jonsson, Jensen, Holta, Ułamek, Polis, x

    b) Vaculik -> Leszno

    Leszno: Sajfutdinov, Pedersen, Vaculik, Zengota, Kołodziej, Kubera, Smektała
    Gorzów: Zmarzlik, Kasprzak, Iversen, Zagar, Jensen, Karczmarz, x
    Zielona Góra: Doyle, Hampel, Protasiewicz, Dudek, Karpow, Niedźwiedź, Zgardziński
    Wrocław: Lebiediev, Milik, Janowski, Jędrzejak, Woffinden, Drabik, Dróżdż
    Rybnik: Łaguta, Łogaczow, Fricke, Pawlicki, Pawlicki, Woryna, Wieczorek/Chmiel
    Grudziądz: Lindbaeck, Łaguta, Buczkowski, Okoniewski, Gollob, Rujner, Trzensiok
    Częstochowa: Kildemand, Jonsson, Madsen, Holta, Ułamek, Polis, x

  42. Powrót do góry    #576
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,079
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    PUK to calkiem sensowny ruch.
    Zawodnik z wiekszym potencjalem niz Martin,to na pewno.
    Potencjal,slowo ktore z wiadomych wzgledow wzbudza usmiech,ale taka prawda.
    Dun w najlepszym sezonie 2,510/ bieg.Jak na najlepsza lige na swiecie ,swietny wynik.
    Ale przede wszystkim,czy ktos wyobraza sobie Vaculika zapewniajacego druzynie zloto
    wyprzedzajac na ostatnim luku zawodnika pokroju Kolodzeja?
    Moze po trzech flaszkach i dwoch jointach.Wtedy nie ma rzeczy niemozliwych.
    Nie chce ,zeby zabrzmialo to jak umniejszanie Martinowi.
    To tez swietny i przydatny chlopak,bardzo skuteczny ale typowy startowiec.
    Gdyby w miejsce Slowaka przyszedl PUK,zlego slowa na Jacka bym nie powiedzal.
    Dodatkowo oslabiamy jednego z glownych rywali w walce o PO.To tez sie liczy.
    Ustawic go jakos sensownie,zeby nie marnowac potencjalu Dunczyka i mozemy
    byc swiadkiem calkiem fajnego sezonu w jego wykonaniu
    MA ogarnie,o to jestem spokojny a na wyjazdach nie powinien byc gorszy od Martina.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-10-2016 o 06:32
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #577
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Pytanie do starych, stażem rzecz jasna, użytkowników SB:

    Czy zauważyliście, że po zakończeniu ligowej rywalizacji, nastąpił nagły wysyp nowych forumowiczów?

    Mam nieodparte wrażenie, że zaczęto tym forum nie tylko wpływać na kierunki dyskusji, ale probować już manipulować na maksa. Mariusz nie jest juz sam...
    Ma co raz większą, wygadaną konkurencję
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  44. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Howard (12-10-2016), młody_piernik (12-10-2016), rafalsky (12-10-2016)

  45. Powrót do góry    #578
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Trzeba sobie zadać pytanie jak się ma ewentualne przyjście Puka do mocarstwowych planów właściciela? Jeżeli na tym się miałyby skończyć transfery to jest to opcja mega ryzykowna. PUK mnie jakoś nie przekonuje. Z taką ekipa zaznaczam, że tylko na papierze to walka o po lub równie dobrze zakotwiczenie na bezpiecznym 7 miejscu. Już raz z Dunem w składzie musieliśmy szarpać się o ligę z Ostrowem. Musi być kawał strzelby a nie jakiś pistolecik i to na centki.

  46. Powrót do góry    #579
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    nas zmanipulować? W zyciu. Nas mozna najwyzej kupic (info na priv)
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #580
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Menatol Zobacz posta
    Trzeba sobie zadać pytanie jak się ma ewentualne przyjście Puka do mocarstwowych planów właściciela? Jeżeli na tym się miałyby skończyć transfery to jest to opcja mega ryzykowna. PUK mnie jakoś nie przekonuje. Z taką ekipa zaznaczam, że tylko na papierze to walka o po lub równie dobrze zakotwiczenie na bezpiecznym 7 miejscu. Już raz z Dunem w składzie musieliśmy szarpać się o ligę z Ostrowem. Musi być kawał strzelby a nie jakiś pistolecik i to na centki.
    Zadam pytanie retoryczne: czy widzi szanowny forumowicz w obecnej sytuacji inną lepszą i realną jednocześnie propozycję wzmocnienia składu na sezon 2017?

  48. Powrót do góry    #581
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    PUK to najlepsze co nas teraz może spotkać, no chyba że Tai ale w to jakoś słabo wierze.
    Uważasz, że Martin był strzelbą?

  49. Powrót do góry    #582
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ludzie kochani, przecież nie można dać się zmanipulować
    Używając popularnego porównania, PUK jest tu czekoladą a nie na odwrót

  50. Powrót do góry    #583
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    A cholera tam wie, jak to będzie.
    Z logicznego punktu widzenia to
    NKI powinien pojechać lepszy sezon od
    Vacula bo Vaculowi dochodzi GP a dla
    Żelosława jest to chleb powszedni. Z trzeciej
    jednak strony Niels MotoAreny nie lubi, niemniej
    jednak bardziej się na niej od Vacula męczyć nie będzie.
    Nie mamy innego wyjścia, jak czekać...
    !Adrian walcz!

  51. Powrót do góry    #584
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Dzień dobry wszystkim.Już po szoku,czuję się trochę oszukany,ale co nas nie rozwali to nas wzmocni.Był Vaculik,nie ma Vaculika.Ciekawe jak z tą wiadomością czuje się pan Krużyński i kiedy się dowiedział?Mam tylko nadzieję,że dalej będzie wspierał toruński klub i na kolejny sezon wspomoże finansowo przy zakontraktowaniu dobrego Polaka.Polaka!!! Tak,ale jestem zdania,że jeżeli się mówi o celach zdobycia mistrzostwa to trzeba się wzmocnić dobrym,skutecznym Polakiem.Opcja z Dunem (Puk) i Kołodziejem może być kosztowna,ale skuteczna sportowo.Opcja Woffinden,Miedziński również droga,ale czy skuteczniejsza?

  52. Powrót do góry    #585
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    To jest żużel - o tym, kto jest czekoladą, a kto nie jest może zdecydować forma tunera. Czy to tak niemożliwe, żeby NKI/Vacul "trafili z formą" jak Kasprzak'15 czy Janowski'16? Albo, żeby już dalej nie szukać - jak Martin'13(?)? Potem będzie pisanie, że bezsensowny transfer albo strzał w dziesiątkę i świetny nos prezesa/menago.

    Tak naprawdę możemy sobie oceniać tylko ten nasz ulubiony, mityczny potencjał Przydatność każdego zawodnika będziemy mogli ocenić dopiero w przyszłym roku.

  53. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Aussie (12-10-2016), Dominik (12-10-2016), ins. Sokołowski (12-10-2016), lego (12-10-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •