Strona 132 z 315 PierwszyPierwszy ... 3282122130131132133134142182232 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,896 do 5,940 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #5896
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Orientuje się ktoś co stało się z silnikiem dla IKSa ?

    jego brat pisał na FB, że klub mu nie dał obiecanego silnika i musi jechać na czteroletnim, ale chyba nie wiadomo dlaczego mu nie dali

  2. Powrót do góry    #5897
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    jego brat pisał na FB, że klub mu nie dał obiecanego silnika i musi jechać na czteroletnim, ale chyba nie wiadomo dlaczego mu nie dali
    To ja wiem. Ale dlaczego ta jedna osoba zablokowała zakup ?

  3. Powrót do góry    #5898
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    To ja wiem. Ale dlaczego ta jedna osoba zablokowała zakup ?
    to już tej osoby trzeba pytać sprawa dziwna, i trochę żałosna jeśli jest prawdziwa

  4. Powrót do góry    #5899
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pierwsze słyszę o jakiś sprężynach czy zaworach. Z jednej strony faktycznie trzeba trafić z silnikiem ale nie mniejszą wagę przykładalbym do mechanikow. Jednostka od tunera sama się nie doreguluje pod dany tor. Skoro taki Holder w jednym wyścigu jest szybki a w następnym wolny, to nie wina silnika a ustawień.
    No dawno widocznie przy szafie się nie meldowałeś, skoro pierwsze słyszysz Przedtem były gadki o krzywkach, teraz wg Pana z Plecakiem szkopuł podobno może tkwić w felernej parti sprężyn zaworowych.

    Nie wiem nic o mechanikach, ale chyba nie są tacy najgorsi, bo jednak Chris się całkiem przyzwoicie doregulował w drugiej cześci ostatnich dożynek w Wa-wie. Poza tym o jednostkach od Johnsa mówiło się też, że są dość elastyczne i łatwo się spasować w różnych warunkach torowych.

    Silniki, mechanicy - generalnie każda wymówka dobra.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  5. Powrót do góry    #5900
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    No dawno widocznie przy szafie się nie meldowałeś, skoro pierwsze słyszysz Przedtem były gadki o krzywkach, teraz wg Pana z Plecakiem szkopuł podobno może tkwić w felernej parti sprężyn zaworowych.

    Nie wiem nic o mechanikach, ale chyba nie są tacy najgorsi, bo jednak Chris się całkiem przyzwoicie doregulował w drugiej cześci ostatnich dożynek w Wa-wie. Poza tym o jednostkach od Johnsa mówiło się też, że są dość elastyczne i łatwo się spasować w różnych warunkach torowych.

    Silniki, mechanicy - generalnie każda wymówka dobra.
    wczoraj komentatorzy w Szwecji mówili że końcówka Chrisa w GP i te dwa biegi ostatnie to był efekt przesiadki na silniki AH, a nie dopasowanie tego złomu na którym jeździ w tym sezonie.

  6. Powrót do góry    #5901
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Orientuje się ktoś co stało się z silnikiem dla IKSa ?
    Dali go Pawełkowi? 😁
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #5902
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Doyle wygrał na GTR rundę w Pradze. Generalnie grało mu to nieźle, ale jak sprzęt od Flemminga zaczął tak jechać, to też bez sensu było szukać lepszych opcji.


    Nie wygląda mi to na GTR-a.

  8. Powrót do góry    #5903
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    No dawno widocznie przy szafie się nie meldowałeś, skoro pierwsze słyszysz Przedtem były gadki o krzywkach, teraz wg Pana z Plecakiem szkopuł podobno może tkwić w felernej parti sprężyn zaworowych.

    Nie wiem nic o mechanikach, ale chyba nie są tacy najgorsi, bo jednak Chris się całkiem przyzwoicie doregulował w drugiej cześci ostatnich dożynek w Wa-wie. Poza tym o jednostkach od Johnsa mówiło się też, że są dość elastyczne i łatwo się spasować w różnych warunkach torowych.

    Silniki, mechanicy - generalnie każda wymówka dobra.
    Nieco nadinterpretujesz slowa Gajesia.
    Czytalem ten "wywiad" i sprezyny podal tylko jako przyklad klopotow jaki moze miec tuner/zawodnik a nie konkretnie jako problem Holdera.
    Mniejsza z tym.
    Podejrzewam,ze Jacek zna sie na silnikach w podobnym stopniu jak my.

    Mechanik wazna rzecz.
    Jedni potrzebuja jednego biegu i po wysluchaniu uwag zawodnika ida w dobra strone,drudzy potrzebuja 3 biegow.
    Ci od Holdera w tym roku naleza do tej drugiej grupy.

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    wczoraj komentatorzy w Szwecji mówili że końcówka Chrisa w GP i te dwa biegi ostatnie to był efekt przesiadki na silniki AH, a nie dopasowanie tego złomu na którym jeździ w tym sezonie.
    W takim razie nie wiedza o czym mowia.

    Od 1h.07m.00

    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    1marcin60 (17-05-2017)

  10. Powrót do góry    #5904
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Hm, Zabovsky - chyba Ostaf tak pisał, ale faktycznie to nie musiała być prawda
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...075,1,985.html

    Ale tak to właśnie jest z tymi medialnymi doniesieniami o tunerach, to samo wczoraj gadki Olkowicza.

    ps. Miło sobie przypomnieć jak zgasił Hancocka.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 17-05-2017 o 18:42
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #5905
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Przyznam szczerze, że nie pasjonuję się GP.
    Naprawdę JDoyle wygrał w Pradze na GTR w 2016? Bo jakoś mi to umknęło? Nie kojarzę tego faktu...
    ... chyba coś kolorujesz.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Powrót do góry    #5906
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nieco nadinterpretujesz slowa Gajesia.
    Czytalem ten "wywiad" i sprezyny podal tylko jako przyklad klopotow jaki moze miec tuner/zawodnik a nie konkretnie jako problem Holdera.
    Mniejsza z tym.
    Podejrzewam,ze Jacek zna sie na silnikach w podobnym stopniu jak my.
    A może Holder już nie jest zwyczajnie zawodnikiem ścisłego, światowego topu i należy zjechać z oczekiwaniami? Podobnie ostatnio z Hancockiem. Nie szukać wymówek w sprzęcie, mechanikach, itd? Nastąpił szturm młodych wilków i o punkty starym mistrzom coraz trudniej.

    Ja zresztą nie czepiam się Chrisa, bo przynajmniej jedzie wszędzie równo, co kiedyś nie zawsze się zdarzało, kiedy po udanym starcie w SGP na drugi dzień bywał mało wczorajszy Równo, czyli przeciętnie, na tyle, na ile go aktualnie stać i przeciwnicy pozwalają. Ja i tak uważam, że idzie mu lepiej, choć punktowo tego nie widać, to jednak potrafi w pojedynczych biegach szarpnąć. W zeszłym roku jak nie wyszedł ze startu z reguły unikał walki i jazdy w bliższym kontakcie.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mechanik wazna rzecz.
    Jedni potrzebuja jednego biegu i po wysluchaniu uwag zawodnika ida w dobra strone,drudzy potrzebuja 3 biegow.
    Ci od Holdera w tym roku naleza do tej drugiej grupy.
    Może nie znają dobrze australijskiego, albo Holder daje złe wskazówki? Jest też trzecia grupa, jak ostatnio Woryna, jadą wszędzie na tych samych przełożeniach i idą do przodu, a nie na żadną stronę
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  13. Powrót do góry    #5907
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Jeśli chodzi obecnie o silniki to patrząc na wyniki różnych żużlowców, następujący tunerze są na topie: Anderson, Gravesen, Gerhard, Hollowey i Konczykowski.

    Niestety PJ przekombinował, wprowadził jakaś nowinkę, która poprostu nie jedzie. Z drugiej strony, każdy tuner musi myśleć o przyszłości. Dla przykładu tenże PJ również poszukuje czegoś zbliżonego do Gerharda - w kwietniu chwalił się w sieci takim oto silnikiem, z bardzo dużą głowicą, która prawdopodobnie ma dodatkowe smarowanie.
    IMG_0540.JPG

    Jeśli chodzi o naszego Ryśka, to chyba uporał się z wybuchającymi silnikami i patrząc na wczorajsze wyniki Miedziaka, w końcu coś zagrało.

    Co do silnika IKS'a podobno dotarze na piątek, a Koscielski już ma PJ od 3 tygodni. Pomimo problemów z PJ, to uważam, że dla nich obu to będzie przeskok duży, z tego na czym jeździli do tej pory.

    Z ciekawych wiadomości, w sobotę w Toruniu odbędą się zawody miniżużlowe i brat IKS'a zdaje licencję, a podobno leje na treningach Makowskich, Nizgorskich aż miło a ma dopiero 10 lat.





    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi RadioErewań za jego przydatny post!

    Yozayan (17-05-2017), pawel_KST (17-05-2017)

  15. Powrót do góry    #5908
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Doyle w zeszłym roku jechał na GTR w ostatnim swoim starcie w serii zasadniczej w GP Danii, o czym Gerhard informował na swoim FB. O Pradze nie ma tam natomiast wzmianki. Tak samo na stronie FIM można przeczytać, że wygrana Fredki była pierwszą wygraną w GP na silniku Gerharda.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...075,1,985.html

    Ktoś tu komuś widocznie nieźle naściemniał

    chyba coś kolorujesz.
    Jest jednak subtelna różnica pomiędzy kolorowaniem a koloryzowaniem

  16. Powrót do góry    #5909
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Rok temu Kościecha uciekał z Gdańska, dzisiaj chyba poszedł do wywiadów 😂


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  17. Powrót do góry    #5910
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    O tym, że Doyle jedzie na GTR to zdaje się rok temu Dryła wspominał, komentując właśnie GP Czech i jeszcze chyba jakieś inne. Pamiętam zresztą, że nawet na forum tutaj był poruszany ten temat, że Doyle wozi ze sobą i GMy i GTRy na GP i w zależności od warunków na torze jedzie na jednym albo drugim. Przeciwstawiany był mu Lindgren, jako ten który jedzie na GTRach wszędzie
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #5911
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    988
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez kleczes_GKM Zobacz posta
    Zapewne Fredka testował jakieś nowe ustawienia i stąd słabszy wynik, wszak Elitserien to poligon doświadczalny.
    Ja tylko czekam na to kiedy Pawlicki zacznie w Unii takie testy jakie robi na tym szwedzkim poligonie.

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Awizowany skład na Włókniarz :


    1. Chris Holder
    2. Michael Jepsen Jensen
    3. Adrian Miedziński
    4. Grzegorz Walasek
    5. Greg Hancock
    6. Daniel Kaczmarek
    1. MJJ
    2. Holder
    i byłoby optymalnie

    Cytat Zamieszczone przez RadioErewań Zobacz posta
    Niestety PJ przekombinował, wprowadził jakaś nowinkę, która poprostu nie jedzie. Z drugiej strony, każdy tuner musi myśleć o przyszłości. Dla przykładu tenże PJ również poszukuje czegoś zbliżonego do Gerharda - w kwietniu chwalił się w sieci takim oto silnikiem, z bardzo dużą głowicą, która prawdopodobnie ma dodatkowe smarowanie.
    I to jest właśnie patologia. Zawodnik jedzie świetnie, po czym sezon później wozi ogony bo tunerowi się zachciało jakiś nowinek. Jeśli zawodnik się na nowinki godzi to spoko ale jeśli nie to mamy patole do potęgi. Bo może ja tego nie rozumiem ale w tej relacji to zawodnik jest pracodawcą a tuner pracownikiem. Tuner nie bierze grubego hajsu za jakieś testy ale za dobry silnik. Skoro zawodnik płaci taką kasę a nie ma nic do powiedzenia i bierze wszystko co mu da to nie wiem jak to skomentować. Zawodnik jedzie piach na tym gó..wnie od Johnsa i ucieka mu hajs, a PJ bierze tyle co zawsze.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STRZELBA POWER za jego przydatny post!

    gajewmic (17-05-2017)

  20. Powrót do góry    #5912
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta


    1. MJJ
    2. Holder
    i byłoby optymalnie
    No właśnie ja jestem za głupi na to ustawienie. Holder jest znany z tego, że często bezsensownie gollobuje po orbicie. W tej sytuacji start z parzystym pozwolił by mu spełnić się w wynoszeniu się pod bandę. MJJ z kolei ładnie klei krawężnik i starty z numerem nieparzystym mogły by mu służyć.



    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  21. Powrót do góry    #5913
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Holder latający po oribcie? chyba nie w tym sezonie panowie xD
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  22. Powrót do góry    #5914
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Holder latający po oribcie? chyba nie w tym sezonie panowie xD
    Ktoś napisał, że lata? Napisałem, że lubi się wynosić - taki już jego styl.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  23. Powrót do góry    #5915
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ktoś napisał, że lata? Napisałem, że lubi się wynosić - taki już jego styl.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    czy ja wiem... on chyba nie lubi się wynosić. tyle lat tkwi w tym Unibaxie więc ne za bardzo... a już dawno powinien się wynieść

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Buszmen (18-05-2017)

  25. Powrót do góry    #5916
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jarro Zobacz posta


    Jest jednak subtelna różnica pomiędzy kolorowaniem a koloryzowaniem
    Jest i dobrze o tym wiem.
    Napisałem tak jak miało być czyli kolorujesz, w sensie ubarwiasz(nadajesz kolorów) starty/osiągnięcia Doyle'a.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 18-05-2017 o 07:09
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  26. Powrót do góry    #5917
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    1. MJJ
    2. Holder
    i byłoby optymalnie
    Też myślałem, że MJJ poleci pierwszy bieg od małej. Tak czy inaczej wiele z ustawieniem tego składu
    chyba więcej nie da się wymyślić na dziś. Miedziak z Walaskiem - hm - też będzie ciekawie, choć
    wolałbym parę Miedziak-Holder. Ale co tam...
    Nie widziałem za dużo razy w tym roku Kościelskiego niestety i nie wiem jak wygląda jego
    porównanie z Kopciem... poza wynikami punktowymi tu i tam, gdzie Kościelski wygląda zdecydowanie
    lepiej - ale trudno mi tu się wypowiedzieć, czy jest to przekonujący argument za wstawieniem "badyla"
    do składu. Z drugiej strony na razie Kopeć i tak jedzie lepiej niż myślałem. No zobaczymy. Mecz
    o 16.30 (17.00) czyli rozsądna pora powrotu do domu, po nocnych szarżach pozielonogórskich
    i powrocławskich. Chyba, że będziemy oglądali wielogodzinne prace torowe... A co zaskakuje -
    to, że tv robi relację z tego meczu wszak jadą najsłabsze chyba drużyny w lidze
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  27. Powrót do góry    #5918
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jak tego nie pokazać skoro to będzie zażarta walka o ostatnie miejsce w tabeli

  28. Powrót do góry    #5919
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Jak to mówi Franz Smuda: walka o spadek

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Buszmen (18-05-2017), młody_piernik (20-05-2017)

  30. Powrót do góry    #5920
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Smuda to by w Toruniu Przedpełskiego w parze z juniorem puścił.

  31. Powrót do góry    #5921
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    I w dodatku by zadziałało
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #5922
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    I w dodatku by zadziałało
    Jak z Pitrego zrobił Cannavaro to wszystko możliwe

  33. Powrót do góry    #5923
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Ściągnąłby Smolinskiego z obywatelstwem polskim, Przedpełskiego odpalił (na podstawie oceny wchodzenia po schodach), a Walaska wystawił na juniorze. Szkoda, że żużel nie dorobił się takiego ananasa

  34. Powrót do góry    #5924
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez RadioErewań Zobacz posta
    Rok temu Kościecha uciekał z Gdańska, dzisiaj chyba poszedł do wywiadów 😂
    Ciekawe, czyje to może być marzenie.
    Spuścić Toruń do niższej ligo po barażach z Wybrzeżem...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #5925
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Jeśli nie wygramy w niedziele, a Grzesiu Walasek zgodnie z przewidywaniami nie zdobędzie więcej niż 2 punkty na Gruchalskich czy innych, to będziemy tak mocno zepchnięci pod ścianę, że z przyzwoitości należałoby wykonać telefon do Zengoty (o ile ten nie pojedzie teraz w niedziele).

    Nawet jeśli Zengiego nie uda się namówić teraz, to warto dać chłopakowi sygnał o zainteresowaniu w kontekście przyszłego sezonu - wszak rynek polskich zawodników jest jak wiadomo, bardzo ubogi.

  36. Powrót do góry    #5926
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Jest i dobrze o tym wiem.
    Napisałem tak jak miało być czyli kolorujesz, w sensie ubarwiasz(nadajesz kolorów) starty/osiągnięcia Doyle'a.
    No i właśnie o to chodzi, że osiągnięcia się koloryzuje, zaś obrazki w książce koloruje.

  37. Powrót do góry    #5927
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Tak sobie mysle,moze Pawlowi polerowanie gaznika by pomoglo?

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...261,1,984.html

    Niezle,no ale tak to juz jest jak sie poleruje wiertlem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 19-05-2017 o 19:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #5928
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Michał Korościel opisał swoje przemyślenia na temat Toruńskiego klubu :

    http://koro.blog.pl/2017/05/19/inspekcja-torun/

    W skrócie : Nie możemy w ostatnich latach zdobyć mistrzostwa, gdyż żużlowcy w Toruniu mają pensje na czas, ładny stadion, ogólnie jest im za dobrze.

    A że ten argument pojawia się wśród kibiców przy okazji każdego kryzysu naszych żużlowców - kurde, serio ? Na prawdę można sądzić, że np opóźnienia w pensjach mogą działać mobilizująco na zawodnika i jego wyniki pójdą w góre ? ; D
    Oznaczałoby to, że zawód żużlowca byłby jedynym zawodem na świecie, gdzie satysfakcja finansowa byłaby odwrotnie proporcjonalna do efektywności pracy...

    Albo jestem w błędzie, albo Korościel, którego ogólnie lubie, lekko zajechał Ostafem...

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Buszmen (20-05-2017)

  40. Powrót do góry    #5929
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Michał Korościel opisał swoje przemyślenia na temat Toruńskiego klubu :

    http://koro.blog.pl/2017/05/19/inspekcja-torun/

    W skrócie : Nie możemy w ostatnich latach zdobyć mistrzostwa, gdyż żużlowcy w Toruniu mają pensje na czas, ładny stadion, ogólnie jest im za dobrze.

    A że ten argument pojawia się wśród kibiców przy okazji każdego kryzysu naszych żużlowców - kurde, serio ? Na prawdę można sądzić, że np opóźnienia w pensjach mogą działać mobilizująco na zawodnika i jego wyniki pójdą w góre ? ; D
    a potrafisz wyciągnąć wnioski takie, że:
    brak sukcesów w klubie a Ci sami zawodnicy nadal krzyczą o nowe, lepsze kontrakty? mają płacone i nie ma wyniku i jeszcze potrafią strzelać fochy? a dostałby taki jeden z drugim kopniaka w d. z klubu to by to całkiem inaczej wyglądało ja to widzę taki kierunek felietonu

    ogólnie ja twierdzę, że całym złem Torunia w ost latach jest Holder. dla jednej i drugej strony z korzyścią byłoby rozstanie. Holder to nie Adams.

  41. Powrót do góry    #5930
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    a potrafisz wyciągnąć wnioski takie, że:
    brak sukcesów w klubie a Ci sami zawodnicy nadal krzyczą o nowe, lepsze kontrakty? mają płacone i nie ma wyniku i jeszcze potrafią strzelać fochy? a dostałby taki jeden z drugim kopniaka w d. z klubu to by to całkiem inaczej wyglądało ja to widzę taki kierunek felietonu

    ogólnie ja twierdzę, że całym złem Torunia w ost latach jest Holder. dla jednej i drugej strony z korzyścią byłoby rozstanie. Holder to nie Adams.
    nie potrafię, bo (ciągnąć temat Holder) :

    1 - Holder przed sezonem 2016 zgodził się na obniżkę kontraktu. Przed tym sezonem dostał zasłużoną podwyżkę.
    2 - Rok temu z bonusami zdobył 194 punkty. W obecnej formie do końca sezonu powinien zdobyć 101. Obiło mi się o uszy, że ma 4200 za punkt. Jeśli tak jest, to na dzień dzisiejszy może być w plecy jakieś 390 tysięcy.
    3 - Gdy żużlowiec nie ma wyniki = zarabia mniej.

    I co do Holdera jeszcze - fakt, nie jest Adamsem. Adams to półka niżej jeśli chodzi o możliwości. I nigdy nie był mistrzem świata.
    Holder przeszedł mase kontuzji, po tej w 2013 mógł zakończyć karierę, później Ward, teraz baba mu się puściła... Niestety, za dużo tego. Korzyścią dla nas jest pomoc chłopakowi pozbierać się do kupy. ; )

  42. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Morciasz (19-05-2017), apator_uk (20-05-2017), koot (19-05-2017), sth (19-05-2017), stone_gossard (20-05-2017)

  43. Powrót do góry    #5931
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Baba mu sie puscila, biedak. Jak z Wardem byli krolami swiata, to kazdemu sie podobalo... kazdy ma takie zycie, jakie sam sobie wyprodukuje.

    Naprawde, bardzo staram sie zrozumiec problemy swiata tego, tylko cos mi nie wychodzi

  44. Powrót do góry    #5932
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Adams półka niżej niż Holder?
    Sorry, Krajesky, jak jesteś tu głosem rozsądku i merytoryki, tak teraz napisałeś coś, po czym można zapytać tylko "matka wie, że ćpiesz?".
    Adams 2007 a Holder 2012, to nawet nie jest Cz v G. To by trzeba zamiast G podstawić jakąś miksturę szamba z samego dna, żeby to się proporcjami zgadzało.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Aussie (20-05-2017), Robert_Leszno (20-05-2017), sobotch (20-05-2017)

  46. Powrót do góry    #5933
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Adams 2007 a Holder 2012, to nawet nie jest Cz v G. To by trzeba zamiast G podstawić jakąś miksturę szamba z samego dna, żeby to się proporcjami zgadzało.
    Adams 07 zjada wszystkich późniejszych MŚ (z wyjątkiem TG 10) na śniadanie.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Aussie (20-05-2017)

  48. Powrót do góry    #5934
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Adams półka niżej niż Holder?
    Sorry, Krajesky, jak jesteś tu głosem rozsądku i merytoryki, tak teraz napisałeś coś, po czym można zapytać tylko "matka wie, że ćpiesz?".
    Adams 2007 a Holder 2012, to nawet nie jest Cz v G. To by trzeba zamiast G podstawić jakąś miksturę szamba z samego dna, żeby to się proporcjami zgadzało.
    półka niżej jeśli chodzi o możliwości*

    tak, tak uważam. Holder ma większy talent (możliwości), ale nie wyciska z niego maksa, przez imprezy w pewnym momencie, sytacje okołosportowe (baba, Ward) czy fatalne kontuzje.

    Adams był tytanem pracy, mega profesjonalistą i w trakcie kariery omijały go kontuzje. Wycisnął maksa.

    Wyniki oczywiście Adams miał niezaprzeczalnie lepsze, bo jak wiadomo, talent 10% sukcesu, a praca 90%. Ale Holder ma wszystko, by Adamsa przebić i pozostaje mieć nadzieję, że jeszcze nam to pokaże ; )

    Pozdrawiam

  49. Powrót do góry    #5935
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Słowo klucz to POTENCJAŁ😎
    Jednak Holder całościowo Adamsa nie przebije.

  50. Powrót do góry    #5936
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Dla mnie twoje stwierdzenie Krajesky, bez urazy, ale jest bzdurą. Adams to IMŚJ, który brylował od młodych lat. Zobacz sobie jakich zawodników miał w swoim roczniku. Do dziś uważany jest on za najlepszy rocznik. W żadnym razie Holder nie ma większych możliwości (a już na pewno nie półka niżej). Miał więcej szczęścia w kwestii tytułu, gdzie dużo słabszą jazdą, w sprzyjających okolicznościach sięgnął po tytuł. W żadnym innym roku tytułu by tamtą dyspozycją nie zrobił. No może w tym nieszczęsnym 2016, uwzględniając kontuzję Doyla, moralnego mistrza.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-05-2017 o 01:04
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Powrót do góry    #5937
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Adams był tytanem pracy, mega profesjonalistą i w trakcie kariery omijały go kontuzje. Wycisnął maksa.
    Z tym nie do końca mogę się zgodzić. Moim zdaniem Leigh nie wycisnął maksa ze swojego talentu, bo nie był gotowy zaryzykować wszystkiego dla złota. To nie Jego omijały kontuzje, to On je omijał. W konsekwencji w IMŚ ma 1x srebro, 1x brąz, 3x czwarte miejsce, 2x piąte. To nie był zawodnik typu Rickardsson, Pedersen, Crump, Gollob, którzy złotu w IMŚ podporządkowali całe życie.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Buszmen (20-05-2017), Robert_Leszno (20-05-2017)

  53. Powrót do góry    #5938
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Holder zrobił MŚ mając 25 lat. W 25 roku życia Adams w cyklu zajął... 15 miejsce. Później 10,11,7...

    Holder jest dla mnie na półce z Gollobem, Wardem, Sayfutdinovem. Adams zdecydowanie z Hancockiem i Pedersenem.

    Ja nie przekonam Ciebie, ty mnie, pozostaje mieć nadzieję, że Chris w najbliższych latach udowodni, że bliżej mi do prawdy, z korzyścia dla KS Toruń ofc ; D

  54. Powrót do góry    #5939
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nie wiem na jakiej zasadzie podzieliłeś te półki, ale jeśli chodzi o osiągnięcia to Holderowi brakuje do Pedersena i Hancocka, a jeśli jeździecko i pod względem iskry do jazdy to zestawienie go z w/w trójką jest jakimś gigantycznym faux pas. Mniej więcej jakbyś zestawił Jodłowca w jednym rzędzie z Odjidja-Ofoe.
    Holder na trasie nigdy nie był i nie będzie wirtuozem.
    Jak chcesz go z kimś zestawiać, to najbardziej naturalnym zawodnikiem do porównania będzie tutaj Hampel. Chociaż i tu Holderowi sporo brakuje. Do Sullivana też.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 20-05-2017 o 01:16
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  55. Powrót do góry    #5940
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,306
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Adams 07 zjada wszystkich późniejszych MŚ (z wyjątkiem TG 10) na śniadanie.
    Adams 2007 zjada Pedersena 2008 na śniadanie. Wyczuwam bana od NP na twitterku.

    A co do kwestii Adams vs Holder to łatwo jest hejterom Chrisa mu umniejszać w momencie, w którym zaraz po tytule "zarobił" dwie poważne kontuzje w tym jedną bardzo poważną. Nie wiadomo jakby się jego kariera potoczyła gdyby jeździł praktycznie bezurazowo jak na przykład właśnie Adams. W 2011-2013 jeździł naprawdę bardzo dobry/świetny żużel. No ale to Holder czyli -10 do za**bistości dla niektórych. Można się już do tego przyzwyczaić.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jak chcesz go z kimś zestawiać, to najbardziej naturalnym zawodnikiem do porównania będzie tutaj Hampel. Chociaż i tu Holderowi sporo brakuje.
    Holderowi jeździecko brakuje sporo do Hampela? Ty też nieźle płyniesz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •