Strona 128 z 315 PierwszyPierwszy ... 2878118126127128129130138178228 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,716 do 5,760 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #5716
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dosc istotne,bo lepiej doprowadzic Pawla do uzywalnosci niz siegac po jakies wynalazki.


    Chlopak przezywa kryzys,jest byc moze na najwiekszym zakrecie w karierze a wiekszosc z was zachowuje jak hieny.
    Szybciutko zapomina sie Pawlowi te wszystkie fajne biegi i to,ze nie raz
    i nie dwa ratowal nam skore.
    Systuacja jest nieciekawa,sam nie wiem co z Pawlem,ale
    wole aby klub nawet kosztem walki o utrzymanie podal mu reke
    niz go skreslil i zastepowal za duza kase kolejnym najemnikiem,ktory tak naprawde nie gwarantuje nic.
    Pied......cie wciaz o korporacji a sami zachowujecie sie jak korporacyjne szczury.
    Hej, ja nic o korpo nie napisalem... chyba nigdy?
    Wg mnie jedyna pomoc jaka Pawel tera moze/powinien dostac to pomoc w podjeciu decyzji czy chce byc zuzlowcem.
    Tylko nie jakies rozmowy, psychologowie itd. Po prostu powiedziec mu wprost, ze jest za slaby na sklad.

    Odsuniecie od skladu na dluzej zmusi go do przemyslenia na powaznie - czy chce byc zuzlowcem czy jednak kims innym?
    Jesli nie chce, to przeciez nikt na sile z niego zuzlowca nie zrobi. Jesli chce, to sie sam wezmie i zacznie zapier.... by wrocic do skladu.

    Mysle, ze ciagniecie go do gory na sile tak jak do tej pory nie da nic. A sygnaly, ze on niespecjalnie chce byc zuzlowcem dochodza do mnie z roznych stron, nie tylko tu z forum. Malo tego, podobno zuzel go nie kreci.... to jak chcesz Kingpinie zrobic zuzlowca z kogos, komu to sie niespecjalnie podoba?

    Tylko terapia wstrzasowa. W najgorszym razie klub pomoze mu podjac wlasciwa decyzje.

    On nie jest na zakrecie. On jest na skrzyzowaniu. I chocbysmy bardzo chcieli by skrecil w lewo to powinna byc jego przemyslana decyzja.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #5717
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    990
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Spójrzcie na całą sprawę na chłodno. Ja w budowie składu nie widzę większych błędów.

    Holder i Hancock wymiatali na motoarenie więc zostali.
    Miedziak został co jest oczywiste.
    Przedpełski wszedł wiek seniora więc również został. Przecież gdyby pozbyli się Przedpełskiego to pojazd byłby tutaj jeszcze większy.
    Juniorka wzmocniona Kaczmarkiem a IKS jedzie lepiej niż by ktokolwiek przepuszczał - więc do juniorów pretensji mieć nie można.

    Zostało jedno miejsce na pozycji seniorskiej. Miał być Vacul, nie ma i to kicha. Ale kogo za niego miał Termos wziąć? Nickiego? Nikogo innego wolnego nie było. Postawiono na MJJ i jak na razie to była słuszna decyzja bo poza słabszym pierwszym meczem to MJJ nie zawodzi. Ja przyznam się sam że inaczej bym tej drużyny nie zbudował. Patrząc jaki był rynek nic lepszego nie dało się zbudować.

    Pierwsze mecze są w tytke bo Holder i Przedpełski jadą piach. No ale kto mógł przewidzieć taki obrót sprawy przed sezonem? Przecież wcześniej ta dwójka to byli pewniacy na 2,00 pkt/bieg na motoarenie. Sory ale Gajewski i Termos nie wsiądą za nich na motor i nie pojadą. Może i Gajewski nie potrafił zbudować takiej atmosfery jakiej wszyscy oczekiwali, miesza składem, robi błędy taktyczne no ale gdyby Holder i Paweł robili swoje to tych tematów by nie było.

    Jedyny błąd w budowie składu to uważam jest taki że Toruń nie zawalczył o Pieszczka który w Toruniu dobrze sobie radził i godził się na walkę o skład (przecież poszedł do Grudziądza nie mając pewnego składu). Jak go GKM sprzątnął to trzeba było brać co było, a z polaków niewiele zostało więc wzieli Walaska. Zabrakło też dialogu na linii klub - Gomólski. GinGer świetnym raiderem nie jest ale i tak go stawiam wyżej od Walaska a na pewno bardziej mu się chce.

    Jak się jeden z dwójki Holder-Przedpełski nie przebudzi to macie ciężką sytuację. Bo nie widzę szans w takiej formie na punkty w Czewie i Grudziądzu. U siebie z ROWem powinniście sobie poradzić więc 7 kolejek i 2 punkty. A runda rewanżowa zaczyna się też ciężko bo:
    - wyjazd Gorzów
    - dom ZG
    - dom Wrocław
    - wyjazd Leszno
    Więc jeśli chłopaki się nie przebudzą to po 11 kolejkach macie 2-4 punkty w tabeli - i to będzie już dramat i NPLŻ jedną nogą.

  3. Powrót do góry    #5718
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Hej, ja nic o korpo nie napisalem... chyba nigdy?
    Wg mnie jedyna pomoc jaka Pawel tera moze/powinien dostac to pomoc w podjeciu decyzji czy chce byc zuzlowcem.
    Tylko nie jakies rozmowy, psychologowie itd. Po prostu powiedziec mu wprost, ze jest za slaby na sklad.

    Odsuniecie od skladu na dluzej zmusi go do przemyslenia na powaznie - czy chce byc zuzlowcem czy jednak kims innym?
    Jesli nie chce, to przeciez nikt na sile z niego zuzlowca nie zrobi. Jesli chce, to sie sam wezmie i zacznie zapier.... by wrocic do skladu.

    Mysle, ze ciagniecie go do gory na sile tak jak do tej pory nie da nic. A sygnaly, ze on niespecjalnie chce byc zuzlowcem dochodza do mnie z roznych stron, nie tylko tu z forum. Malo tego, podobno zuzel go nie kreci.... to jak chcesz Kingpinie zrobic zuzlowca z kogos, komu to sie niespecjalnie podoba?

    Tylko terapia wstrzasowa. W najgorszym razie klub pomoze mu podjac wlasciwa decyzje.

    On nie jest na zakrecie. On jest na skrzyzowaniu. I chocbysmy bardzo chcieli by skrecil w lewo to powinna byc jego przemyslana decyzja.
    Przeciez do Ciebie bylo tylko pierwsze zdanie,wiec ruhe.

    Ale skad w ogole mysl,ze Pawel nie chce byc zuzlowcem?
    Zawalil dwa mecze i juz chcecie odbierac mu licencje?
    Ludzie,opamietajcie sie.
    Ktos kto nie chce byc zuzlowcem po prostu nim przestaje byc i tyle.
    Skoro Pawel ciezko trenowal i trenuje,to chyba tym zuzlowcem chce dalej byc.
    Nie idzie? Ano nie idzie.Dla mnie to tez jest irytujace,ale daleki jestem
    od przekreslania Pawla.Najgorsze,ze nie mam pomyslu dlaczego jest tak a nie inaczej.
    Sprzet,glowa? Nie mam pojecia.Sam Pawel pewnie nie wiem,bo gdyby wiedzial to by cos poprawil.
    Niektorzy zawodnicy cale sezony mieli nieudane by w nastepnym blysnac a tu mlody chlopak
    zawalil miesiac scigania i odsyla sie go na sportowa emeryture.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-05-2017 o 21:02
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #5719
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Na miejscu Pawła poszukałbym jakiegoś klubu w Anglii. Jeśli naprawde chce być kompletnym żużlowcem i rozwijać się nie ma lepszej opcji dla niego na tym etapie kariery.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Malin017 (08-05-2017), Yozayan (08-05-2017), kingpin (08-05-2017)

  6. Powrót do góry    #5720
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    nie cytuję siebie, aby pokazać, jaki jestem za je bi sty, tylko po to, aby pokazać, jak beznadziejnym działaczem jest Gajewski. Uwierz, wolałbym, aby Walasek świetny sezon przypieczętował awansem do GP i złotem w DPŚ, a Paweł wystrzelił z tej wspomnianej podłogi którą szoruje MJJ i zrobił mega sezon, bo satysfakcji z tego, że w teorii "przed faktem" mam więcej racji od Gajesia w sytuacji, gdy w praktyce mamy 0 pkt i brak szans na PO, nie mam wcale, wręcz przeciwnie, depresje łapie drugi raz wracając z MotoAreny.

    Jeszcze dzisiejsze słowa JG po meczu, idealnie konfrontują się z tymi cytatami wyżej :

    "Trzeba jednak pamiętać, w jakiej sytuacji zostaliśmy w pewnym momencie postawieni. Nie mieliśmy w zasadzie wyboru, kiedy Vaculik zdecydował się na odejście do Gorzowa. Rynek zawodniczy był jaki był" ,

    raz, wybór był, ba, i Madsen i Lindgren mają na razie wyższe średnie od Vaculika.
    dwa, krytykowanie rynku zawodniczego przez gościa, który w 3 lata puszcza - Sajfutdinova, Warda, Doyla, Łagute i Vaculika jest co najmniej nie na miejscu.

    "Zdaniem działaczy menedżer niczemu nie jest winny." - jest, popełnił wiele błędów, między innymi dlatego jesteśmy w takim, a nie innym miejscu. A jego "bezbłędność i wrzechwiedza" jest po prostu irytująca - warto czasem uderzyć się w pierś.

    ----------------------------------------------

    Nic. Jesteśmy na łasce Petera Dzonsa, zostaje czekać...

    ---------------------------------------------



    he? Weryfikowanie swoich słów i przewidywań po czasie jest niepoważne ?

    Politycy po czasie nie lubią siebie cytować, bo oznacza to zazwyczaj weryfikowanie swoich obietnic wyborczych - Twoim zdaniem to są poważni ludzie, tak ? ; D

    Pozdrawiam
    Wszystko sie zgadza,ale zapominasz chyba,ze sklad byl budowany w oparciu o mocna pozycje Pawla na seniorce i bylo to naturalne.
    Nie wiemy tez ile bylo kasy na wypelnienie luki po Vaculiku.Kontrakt Slowaka podobno w duzej czesci pokrywal Nice,wiec to nie tak,ze
    byla do zagospodarowania duza banka z plusem,tym bardziej,ze Kruzynski poszedl w pilke.
    Tematu nieudolnosci Gajewskiego by nie bylo,gdyby Holder i Pawel jechali na poziomie jakiego od nich mozna wymagac.
    Mielibysmy 4 pkt w tabeli,podejrzewam spora szanse na bonusa z Zielona i Wroclawiem oraz otwarta droge do PO.
    Ulozylo sie najgorzej jak moglo i Gajewski faktycznie nie podolal,bo szczegolnie na MA jego decyzji personalnych nie da sie obronic.
    Natomiast obwinianie go za wszytko co zle jest naduzyciem.
    MJJ jedzie fajnie,Miedziak w miare regularny i bez hopkow.Greg juz wszedl na wyzsze obroty.
    Jesli dolaczy do nich Holder co mam nadzieje stanie sie juz za dwa tygodnie,zaczeniemy lapac punkty.
    Przy odrobinie szczescia jeden z dwojki Pawel/ Grzegorz zacznie punktowac i wtedy niekoniecznie
    bedziesz wychodzil z MA z depresja.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Od jakiegos czasu odnosze wrazenie, ze cos Ci sie stalo. Emoty widzisz tylko w swoich postach, ironie rowniez, a jednak inni tez czadesem lubia w ten sposob. To tylko zuzlowe dyskusje, z ktorych czerpiemy czasem satysfakcje.
    Widzisz,jak jestem z klubem tak zrzyty,ze jak klubowi nie idzie to mi rowniez.
    Pewnie dlatego nie zauwazylem ironii w Twoim poscie a zauwazylem jedynie,ze
    posmiales sie troche ze mnie i tyle.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #5721
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Peter Johns jest moim zdaniem głównym winowajcą. Holder przez pierwsze 3 biegi jest mega wolny, w 13 bierze ubiegłoroczny silnik.
    No to czemu na tym ubiegłorocznym nie jechał od początku? BTW niedawno czytałem, że wyprzedał cały sprzęt, to już sam nie wiem jak to jest
    W tym 13 biegiem poza brawurą to też nie było rewelacji. Kołodziej zbytnio po kredzie, a z Nickiego wyszły wszystkie braki jeździeckie.
    Hancock jechał na tym samym PJ. Tai... może nie robi wyników, albo inaczej robi w pierwszych 3-4 biegach (coś taka tendencja go łapie), ale nikt nie powie, że jest wolny. Czy Protasiewicz. Być może prawdą jest, że PJ daje słabe jednostki, ale nie można spłycać problemu tylko do tego.
    Hancock na silnikach od tego samego tunera pojechał dwa przyzwoite, a wczoraj wręcz bdb mecze. Holder położył oba. Transfery transferami (mimo zeszłorocznej gadki, to wychodzi na to, że MJJ to jednak wypał. Walaska pomijam), Przedpełski Przedpełskim, ale przy normalnej jeździe Holdera - tych porażek by nie było. Patrząc na jego ubiegłoroczną formę na MA, to tak jakby Zmarzlik w Gorzowie walił po 7 punktów i to w bólach.

    Mimo wszystko, wbrew podobnemu wynikowi. Wczorajszy obraz drużyny był dużo lepszy niż w meczu ze Stalą.

    ps. Do tych błędów to można dopisać idee i wykonanie "przebudowy toru". No ale trudno, czasem się nie udaje. Tu zamiary były na pewno dobre.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-05-2017 o 21:36
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #5722
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    990
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Na miejscu Pawła poszukałbym jakiegoś klubu w Anglii. Jeśli naprawde chce być kompletnym żużlowcem i rozwijać się nie ma lepszej opcji dla niego na tym etapie kariery.
    Paweł Przedpełski nie może podpisać kontraktu w Anglii bo podpisał kontrakt w Smedernie (gdzie de facto również grzeje ławę) i zgodnie z polskimi przepisami nie może podpisać kontraktu w trzeciej lidze.

  9. Powrót do góry    #5723
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Ale skad w ogole mysl,ze Pawel nie chce byc zuzlowcem?
    Jesli powtorze plotki jakie do mnie doszly a one pozniej okaza sie nie prawda to postawi mnie to w zlej sytuacji
    Zas jesli okaza sie prawdziwe... to nie bedzie to mialo znaczenia. Nie bede wiec powtarzal tego co uslyszalem, ale..
    wiele wnioskow mozna wyciagnac z obserwacji.
    Ktos kto nie chce byc zuzlowcem po prostu nim przestaje byc i tyle.
    wydaje mi sie, ze ten proces nie jest taki prosty. Na dodatek on moze juz trwac i to dluzej niz nam sie wydaje w przypadku Pawla.
    Skoro Pawel ciezko trenowal i trenuje,to chyba tym zuzlowcem chce dalej byc.
    No wlasnie... tu mam watpliwosci. To Gajewski zdaje sie twierdzil przed tym meczem, ze Pawel na treningu dawal z siebie wszystko
    i bylo widac wole walki, chec i ambicje. Tylko ja nie wiem czy Gajes nie ocenial po sobie.... a jego przebojowosc znamy. To tak pół-żartem
    Nie idzie? Ano nie idzie.Dla mnie to tez jest irytujace,ale daleki jestem
    od przekreslania Pawla.Najgorsze,ze nie mam pomyslu dlaczego jest tak a nie inaczej.
    Alez ja go tez nie przekreslam. Ale najwiecej zalezy od niego.
    Wydaje mi sie, ze od tej legendarnej akcji na Kolodzieju klub Pawlowi pomaga caly czas - i moze tu jest problem?
    Moze jest zaglaskany, moze mu za cieplo w tym ...dolku? Nie bardzo wiem jak jeszcze klub moze mu pomoc.
    Ma wszystko - zadaszony tor niemal zawsze gotowy do treningow, prezesa, ktory placi na czas i to nie malo, po motocyklu mozna zauwazyc,
    ze ma mase sponsorow, ma doswiadczonych kolegow i to z wysokiej polki.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #5724
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tak, doszedlem do tego wieku, w ktorym uwaza sie, ze troche smichow chichow jest lepsze, niz obrzucanie blotem, co nadal jest tu calkiem popularne. Nawet, jak ktos to nazwie wbijaniem szpili.

    W zasadzie kwestie w sprawie Przedpelskiego sa dwie. Albo ma slaby poczatek sezonu (nie tacy jak on miewali, chocby obaj Pawliccy), albo to, co ma, w zupelnosci mu wystarcza. Nie neguje zadnego z tych tlumaczen, natomiast nadal uwazam, ze nadmiernymi oczekiwaniami zwiazanymi z jego kariera robicie mu krzywde. Co najlepiej widac w porownaniach z Jensenem, przynajmniej w wieku Pawla jest na to za wczesnie.

  11. Powrót do góry    #5725
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Paweł Przedpełski nie może podpisać kontraktu w Anglii bo podpisał kontrakt w Smedernie (gdzie de facto również grzeje ławę) i zgodnie z polskimi przepisami nie może podpisać kontraktu w trzeciej lidze.
    Dzięki za czujność. Faktycznie zapomniałem o tej nowelizacji Tak czy owak, na jego miejscu poświęciłbym na jeden rok nawet polską ligę, byle mieć więcej jazdy. Paweł już w zeszłym sezonie zrobił się właściwie zawodnikiem domowego toru, a odkąd dorwał się do bidona to już zupełnie nie ten chłopak z początku kariery.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  12. Powrót do góry    #5726
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,559
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Hmm, co prawda cztery porażki satysfakcji nie przynoszą ale jak tak dobrze przeanalizować sytuację w SE,to nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że PO już Toruniowi uciekły. Póki co KST przegrał te mecze z zespołami które były typowane do PO. Przegrane w ZG i Wrocku, raczej Gajes musiał kalkulować. Natomiast przegrane u siebie z Gorzowem i Lesznem były minimalne. I wcale się nie zdziwię jak do czasu rewanżu, taki Holder się ogarnie i w Gorzowie czy Lesznie KST wygra mecze. Leszno już pokazało, w meczu ze Spartą, że to nie żaden sf. Gorzów tez nie wydaje się być jakoś nadzwyczajnie mocny. Wręcz powiem, że SE jest w tym roku nadzwyczaj ciekawa bo zaskakująca. Do końca RZ może paść wiele zaskakujących wyników. I jeśli Gajes da radę ogarnąć ten zespół to będzie jeszcze ciekawie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #5727
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No to czemu na tym ubiegłorocznym nie jechał od początku? BTW niedawno czytałem, że wyprzedał cały sprzęt, to już sam nie wiem jak to jest
    Buszmen przecież nie wierzę, że wierzysz we wszystko co tu przeczytasz?

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Być może prawdą jest, że PJ daje słabe jednostki, ale nie można spłycać problemu tylko do tego.
    Szkoda, bo spłycanie problemów jest takie wygodne
    Fakt faktem, nowe silniki Holdera od PJ jadą słabo. Te pierwsze trzy biegi to była męczarnia (przed Dzikiem bardzo ładnie się wybronił mimo, że był wyraźnie wolniejszy). Dlaczego tak jest - pewnie pytanie do PJa. Nie wierzę, że równo traktuje zawodników, chociaż Holder nie jest u niego na końcu stawki. PJ po prostu ma słabsze wejście w sezon (podobnie jak w ubiegłym roku).
    W 13 biegu Holer już był całkiem szybki, natomiast prawidłowo zadane pytanie brzmi - dlaczego na tej jednostce w 14 biegu pojechał źle.
    Podsumowując - z pewnością ma wolniejszy sprzęt i może rzeczywiście mieć trochę gorszą formę, lecz to właśnie dobre silniki mogą szybko Go zbudować.

    Co do Pawła to abstrahując od tych wszystkich pudelkowych doniesień o końcu kariery, jest tragicznie słaby sprzętowo -przecież to widać jak na dłoni. Przed jednym z biegów jak robił próbny start to oba jego motory praktycznie nic nie jechały - wybrał jeden i później został strasznie z tyłu. Co zrobi zobaczymy - jak na moje powinien zawalczyć i spróbować wziąć coś z innego źródła. Jeżeli nic nie zmieni to rzeczywiście będzie bardzo źle, ale aż nie chce mi się w to wierzyć! Niedługo się przekonamy.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    he? Weryfikowanie swoich słów i przewidywań po czasie jest niepoważne ?

    Politycy po czasie nie lubią siebie cytować, bo oznacza to zazwyczaj weryfikowanie swoich obietnic wyborczych - Twoim zdaniem to są poważni ludzie, tak ? ; D

    Pozdrawiam
    Nie przypominam sobie żebym mówił, że politycy to poważni ludzie, ale może wiesz coś więcej niż ja sam?!
    Jest ok, ale musisz jeszcze trochę popracować nad sztuką manipulacji
    Co do weryfikacji swoich przewidywań, to należałoby to robić co do całości, przez dłuższy czas i uwzględniając różne uwarunkowania m.in finansowe. Bo nie daj Boże ktoś złośliwy zarzuci zachowanie ala polityk.
    Na koniec odnośnie Zengiego warto próbować, cuda się zdarzają, a jak nie to przynajmniej będą się mieli w Lesznie z czego pośmiać. Jak już (jeżeli w ogóle) to można o Nim myśleć w kontekście przyszłego sezonu.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez sth ; 08-05-2017 o 22:27

  14. Powrót do góry    #5728
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Buszmen przecież nie wierzę, że wierzysz we wszystko co tu przeczytasz?



    Szkoda, bo spłycanie problemów jest takie wygodne
    Fakt faktem, nowe silniki Holdera od PJ jadą słabo. Te pierwsze trzy biegi to była męczarnia (przed Dzikiem bardzo ładnie się wybronił mimo, że był wyraźnie wolniejszy). Dlaczego tak jest - pewnie pytanie do PJa. Nie wierzę, że równo traktuje zawodników, chociaż Holder nie jest u niego na końcu stawki. PJ po prostu ma słabsze wejście w sezon (podobnie jak w ubiegłym roku).
    W 13 biegu Holer już był całkiem szybki, natomiast prawidłowo zadane pytanie brzmi - dlaczego na tej jednostce w 14 biegu pojechał źle.
    Podsumowując - z pewnością ma wolniejszy sprzęt i może rzeczywiście mieć trochę gorszą formę, lecz to właśnie dobre silniki mogą szybko Go zbudować.

    Co do Pawła to abstrahując od tych wszystkich pudelkowych doniesień o końcu kariery, jest tragicznie słaby sprzętowo -przecież to widać jak na dłoni. Przed jednym z biegów jak robił próbny start to oba jego motory praktycznie nic nie jechały - wybrał jeden i później został strasznie z tyłu. Co zrobi zobaczymy - jak na moje powinien zawalczyć i spróbować wziąć coś z innego źródła. Jeżeli nic nie zmieni to rzeczywiście będzie bardzo źle, ale aż nie chce mi się w to wierzyć! Niedługo się przekonamy.

    Chris przytył, i tu nie trzeba wiedzy tajemnej, wystarczy porównać sylwetki z tego roku i ubiegłego, do czego zachęcam przed wylewaniem wiadra pomyj. Różnicę widać niestety gołym okiem. I sprzęt nie jedzie, nie ma co się dziwić.
    Jeszcze zachęcam do porównania sylwetek Taia z dwóch sezonów, tajemnica dość sporych problemów może zostać rozwiazana

  15. Powrót do góry    #5729
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Chlopak przezywa kryzys,jest byc moze na najwiekszym zakrecie w karierze a wiekszosc z was zachowuje jak hieny.
    Tylko że my potrzebujemy efektu tu i teraz. Nie za jakiś czas.
    Ok dajmy mu czas, poczekajmy, może coś wyjdzie, może nie. A w przyszłym sezonie będziemy chodzić na Nice. Albo i nie, jak kto woli.
    Jest ciężko, nerwowo, nic nie idzie. Paweł nie ma czasu na odbudowanie, bo cała drużyna nie jedzie. To nie jeden element się wykoleił, a pół pociągu. I to pociągu bez lokomotywy.

  16. Powrót do góry    #5730
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Peter Johns jest moim zdaniem głównym winowajcą. Holder przez pierwsze 3 biegi jest mega wolny, w 13 bierze ubiegłoroczny silnik.
    U Pawła to samo - nie ważne jakby się starał z taką szybkością NIC nie zdziała. Przyczym jeżeli to jest prawda co padało na tym forum to Paweł może uderzyć do np Holloway'a a Holder nie?!
    W wypadku Pawła dobra szybkość sprzętu mogłaby szybko Go odbudować, a naradzie mamy postępującą blokadę.
    Miedziak rzeczywiście prawdziwie oddany zawodnik. Obejrzałem powtórkę meczu w TV i jeden obraz utkwił mi w pamięci - Adrian wygrywa 14 bieg - podjeżdża do parku maszyn, obok stoi Gajeś i... i nic! Absolutnie żadnego ludzkiego odruchu! Bardzo cenię Gajesia i ciężko mi Go krytykować, ale na miłość boską mógł Adrianowi pogratulować biegu. Wiem, że sam jest zestresowany na maxa, ale musi budować drużynę.

    Ps. Kingpin - nie będziesz cytował sam siebie, bo poważni ludzie tego nie robią!
    Też zwróciłem na to uwagę. Miedziak zrobił zaje..tą robotę w tym biegu, praktycznie dał Wam szansę na zwycięstwo w meczu i co: i nic, bo było za trzy a nie za pięć pkt. Swoją drogą można się z Miedziaka śmiać, można go nie lubić, ale on jest jak Damian Baliński. Za swoją drużynę dałby się pokroić - takie mam wrażenie i za to go cenię.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robert_Leszno za jego przydatny post!

    Howard (09-05-2017)

  18. Powrót do góry    #5731
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach

  19. Powrót do góry    #5732
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    robota ****a w korporacji i karta z debetem
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 08-05-2017 o 23:48
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Buszmen (09-05-2017)

  21. Powrót do góry    #5733
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, co prawda cztery porażki satysfakcji nie przynoszą ale jak tak dobrze przeanalizować sytuację w SE,to nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że PO już Toruniowi uciekły. Póki co KST przegrał te mecze z zespołami które były typowane do PO. Przegrane w ZG i Wrocku, raczej Gajes musiał kalkulować.
    Jechaliśmy mecze z czterema głównymi kontrkandydatami do walki o Play-off i nie dość, że wszystkie przegraliśmy, to straciliśmy przy okazji szanse na jakikolwiek z nimi bonus. Owszem. Szansa jest, ale poza przynajmniej trzema zwycięstwami na wyjeździe (u siebie wiadomo) trzeba by jeszcze pewnie liczyć na wiele wyjazdowych zwycięstw (zapewne)Gorzowa i Leszna. O ustawianiu sezonu przez kontuzje (tfu) zawodników nawet nie śmiem myśleć ani oczekiwać

  22. Powrót do góry    #5734
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Systuacja jest nieciekawa,sam nie wiem co z Pawlem,ale
    wole aby klub nawet kosztem walki o utrzymanie podal mu reke
    niz go skreslil i zastepowal za duza kase kolejnym najemnikiem,ktory tak naprawde nie gwarantuje nic.
    Ja generalnie się zgadzam ale klub JUŻ walczy o utrzymanie -
    - tabela nie kłamie.
    !Adrian walcz!

  23. Powrót do góry    #5735
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Nie mogłem się powstrzymać

    Pozycja jaką przyjęliśmy po czterech kolejkach

    Obyśmy się podnieśli z tych kolan. Stać nas na to.

    A my kibice bądźmy "dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"

    18378674_10155334039001738_2133472835_o1.jpg
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #5736
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiemy tez ile bylo kasy na wypelnienie luki po Vaculiku.Kontrakt Slowaka podobno w duzej czesci pokrywal Nice,wiec to nie tak,ze
    byla do zagospodarowania duza banka z plusem,tym bardziej,ze Kruzynski poszedl w pilke.

    Czyli nie dość, że Zmora pozbawił nas Sprzedawczika,
    to jeszcze sponsora na dużą bańkę?

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Chris przytył, i tu nie trzeba wiedzy tajemnej, wystarczy porównać sylwetki z tego roku i ubiegłego, do czego zachęcam przed wylewaniem wiadra pomyj. Różnicę widać niestety gołym okiem. I sprzęt nie jedzie, nie ma co się dziwić.
    Jeszcze zachęcam do porównania sylwetek Taia z dwóch sezonów, tajemnica dość sporych problemów może zostać rozwiazana
    Przypominam, że Holder również przed ubiegłym sezonem
    spasł się jak prosiak.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    robota ****a w korporacji i karta z debetem
    No i Multisport .
    !Adrian walcz!

  25. Powrót do góry    #5737
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta


    Przypominam, że Holder również przed ubiegłym sezonem
    spasł się jak prosiak.



    .
    Przed ubiegłym sezonem schudł około 8 kg, teraz przybrał koło dychy

  26. Powrót do góry    #5738
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Przed ubiegłym sezonem schudł około 8 kg, teraz przybrał koło dychy
    Cofnij się do starego wątku, to dowiesz się że przytył .
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #5739
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    990
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 405 w 225 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Dzięki za czujność. Faktycznie zapomniałem o tej nowelizacji Tak czy owak, na jego miejscu poświęciłbym na jeden rok nawet polską ligę, byle mieć więcej jazdy. Paweł już w zeszłym sezonie zrobił się właściwie zawodnikiem domowego toru, a odkąd dorwał się do bidona to już zupełnie nie ten chłopak z początku kariery.
    Mogę się mylić (niech mnie ktoś zweryfikuje) ale Paweł ma jeszcze możliwość zostać wypożyczonym do pierwszej ligii. Z bonusami ujechał 8 punktów a to mniej niż 9 (kiedyś byla bodajże taka bariera). W 1 lidze słabsi rywale, mniejsza presja, mniejszy hejt, brak Termosa może się odbudować i na 2018 wrócić. Bo na tą chwilę to wygląda że albo ława albo wożenie ogonów. Sąsiad zza miedzy chętnie by przygarnął. Rzeszów też by się pozbył Szymko gdyby mieli alternatywę. A i Łódź szuka polskiego seniora.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, co prawda cztery porażki satysfakcji nie przynoszą ale jak tak dobrze przeanalizować sytuację w SE,to nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że PO już Toruniowi uciekły. Póki co KST przegrał te mecze z zespołami które były typowane do PO. Przegrane w ZG i Wrocku, raczej Gajes musiał kalkulować. Natomiast przegrane u siebie z Gorzowem i Lesznem były minimalne. I wcale się nie zdziwię jak do czasu rewanżu, taki Holder się ogarnie i w Gorzowie czy Lesznie KST wygra mecze. Leszno już pokazało, w meczu ze Spartą, że to nie żaden sf. Gorzów tez nie wydaje się być jakoś nadzwyczajnie mocny. Wręcz powiem, że SE jest w tym roku nadzwyczaj ciekawa bo zaskakująca. Do końca RZ może paść wiele zaskakujących wyników. I jeśli Gajes da radę ogarnąć ten zespół to będzie jeszcze ciekawie.
    No tak, Toruń przegrał z drużynami typowanymi do PO. Ale na chłopski rozum jeśli nie odbiera punktów Stali, Unii, Sparcie i Falubazowi to jakim cudem mają być w PO? Jak mają którąś z tych drużyn z tego PO wyrzucić? Punkty z Czewy, Grudziądza, Rybnika nie wystarczą bo tamte 4 drużyny też będą na nich punktowały. Ja np nie wierzę że taki Grudziądz czy Czewa wygrają w Lesznie. Więc nie wiem gdzie Toruń miałby odrobić te punkty stracone w bezpośrednich pojedynkach. Co więcej, nie zdziwię się jak Falubaz na motoarenie też wygra, a Sparta na luzaku obroni bonusa.
    Ostatnio edytowane przez STRZELBA POWER ; 09-05-2017 o 00:53

  28. Powrót do góry    #5740
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Według Olkowicza Paweł wychodzi już z kryzysu także nie mamy się czym martwić.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  29. Powrót do góry    #5741
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wszystko sie zgadza,ale zapominasz chyba,ze sklad byl budowany w oparciu o mocna pozycje Pawla na seniorce i bylo to naturalne.
    Ok, Szanowny Kingpinie. Uważam, że mamy mniej więcej podobny punkt widzenia, ale inna diagnoza.
    Zgodzimy się co do jednego - zależy nam mocno, aby nasz wychowanek był silnym punktem drużyny i robił fajne punkty. JG myśli podobnie - ciągnie Pawła za uszy, dając mu szanse z Gorzowem i Lesznem, choć sportowo rywalizacje chyba przegrał.

    Natomiast jeśli uważałeś, że Paweł jest w stanie płynnie wejść w wiek seniora i że mamy prawo oczekiwać od niego konkretnych punktów - to jako kibic miałeś prawo do spekulacji. Jeśli natomiast menedzer i specjalista w dziedzinie uważał podobnie - to jest to 100% kompromitacja jego warsztatu.

    Moim zdaniem, Paweł od początku 2016 przeżywa regres. Suche wyniki niby nie były jeszcze takie złe - ale były mocno poniżej jego możliwości. Do tego sam Paweł sprawiał wrażenie ala nie ma problemu. "Liga się wyrównała, IMŚJ się wyrównały, wszystko się wyrównało i jest ciężko ale ogólnie okej...". A w związku z tym, że przechodził na seniorke, moje przewidywanie było jasne - odpuszczę już sobie cytowanie siebie samego, jeśli Ci to przeszkadza, ale napisałem, że będzie dobrze, jeżeli Paweł powtórzy sezon na poziomie Kacpra Gomólskiego. Przewidział źle, bo na dzisiaj jest gorzej niż u Kacpra.

    I teraz pytanie jest zasadnicze - jak traktujemy Pawła, jaka rola w drużynie dla niego przewidujemy, jak w ogóle uzupełniamy skład w oparciu o role Pawła.

    Moja zdanie od samego początku było jasne - Paweł potrzebuje maksimum zaufania, pewny skład. 100% inwestycja w przyszłość. Oczywiście, nikt za chłopaka nie wsiądze na motocykl i nie będzie jezdził, ale na ile to możliwe, wsparcie klubu powinno być maksymalne. Wszystko jest oczywiście w rękach Pawła, ale gdyby poszło coś nie tak, przeświadczenie, że mogliśmy (i działacze i kibice) dać chłopakowi coś ekstra od siebie a gówno z tego wyszło - uczucie jest słabe, o czym później.

    Jak tego dokonać ? Zminimalizować wpływ jego wyników na rezultaty drużyny. Mówiąc krótko - najlepszym rozwiązaniem było pozostawienie Vaculika. Vac, Hancock i Holder uzupełnieni Miedziakiem ciągną wynik, Paweł ma se jezdzić i wszystko co zdobywa ma być traktowane jako ekstra dodatek, a nie niezbędne punkty. Vaculika nas olał, należało uzupełnić skład kimś o podobnych możliwościach - i tacy zawodnicy byli dostępni.

    Co zrobiono ? Zakontraktowano dla Pawła konkurencje do walki o skład. Najgorsza z możliwych opcji.

    Efekt jest dziś taki, że wynik mamy tragiczny. Ok, powiesz że forma Holdera była ciężka do przewidzenia i gdyby jechał swoje, byłoby +4. Zgadzam się. Ale po to potrzebny był trzeci asior, aby na ewentualne wpadki Holdera, częste zresztą w ostatnich sezonach się ubezpieczyć. W sporcie nigdy nic w 100% nie przewidzisz, ale jak pisałem wcześniej - minimalizujemy ryzyko. Przez to wszystko stajemy po 4 kolejkach nieco przyparci do muru (Kolega Strzelba rozpisał kalendarz i fakt - bez normalnego Holder po 11 kolejce możemy mieć 2 pkt), dlatego też sądze, że więcej taryfy ulgowej dla Pawła nie będzie i zbyt często nie będziemy mieli okazji go oglądać. A to bardzo źle. Z drugiej strony - skoro zakontraktowano Walaska i MJJ, oni poinwestowali w sprzęt, to nie widzę tu inne opcji, jak obiektywna selekcja składu. Mogliśmy im nie zawracać dupy, skoro teraz mają uczestniczyć w nierównej walce z wychowankiem.
    Do tego hejt, jaki wylewa się na Pawła na facebookach klubowych i innych pierdołach - to ja się pytam, gdzie jest komentarz publiczny Gajewskiego ? Należało przed sezonem jasno i wyraźnie kibicom wytłumaczyć - Paweł ma się objeżdzać, nie oczekujmy od niego awansu do GP. Jako menago liczę na Wasze wsparcie i wyrozumiałość dla niego (oczywiście przy opcji z 3 asiorem i Pawłem pewniakiem do składu). Zwróć uwagę, w jaki sposób np trenerzy w innych dyscyplinach wykorzystuję media czy konferencje do tego, aby zdjąć presje ze swojej drużyny czy młodego zawodnika. Brakuje tego mi mocno.

    Holder się ogarnie i depresje mi przejdzie ? Oby! Ale uważasz, że po tych głupich porażkach, jadąc pod presją spadku Paweł w takiej dyspozycji wróci do składu? Nie sądzę. Udany mecz Walaska w Częstochowie możemy zamknąć Pawłowi bramę na bardzo długo... Tak jak piszesz - Paweł jest na zakręcie, ale to, że na tym zakręcie się znajdzie, było bardzo jasne do przewidzenia. Ale moim zdaniem, zamiast mu nieco ułatwić, zimą na tymże zakręcie dostawiono mu kilka niepotrzebnych znaków drogowych...

    Generalnie reasumując - Bardzo mocno przypomina mi się sezon 2008 i Karol Ząbik. Daleko mi do tego, aby mówić, że Karol się wtedy skończył - późniejsze kontuzje i niewypłacalni pracodawcy narobili więcej złego. Ale wtedy, skazując chłopaka na walkę o skład z Kościecha i Andersenem, po prostu jako klub zrobiliśmy na prawdę za mało, aby naszemu wychowankowi pomoc w tym trudnym okresie. Andersen po sezonie odszedł, Kościecha chwile później też, a i potencjał od Karola miał niższy - i niby na krótka meta zrobiliśmy mistrzostwo, ale na dłuższa meta chyba jednak popełniliśmy błąd, a o to że Karol nie zrobił takiej kariery, na jaką się zapowiadało, możemy mieć lekkiego kaca.
    I nie będę już przypominał, kto wtedy był menedzerem drużyny. Boję się powtórki z rozrywki.

    Poza tym wszystkim, jasne, Holder kilka punktów więcej i mamy +4. I nie można mieć jakichkolwiek pretensji do kogokolwiek z klubu o formę Holdera, od Chrisa można już tylko wymagać. Natomiast przywoływanie moich starych cytatów miało jasny cel - jasno na białym pokazanie, że Jacek Gajewski zimą popełnił masę pomyłek. I po prostu ręce opadają, gdy dziś czytam, że w ogóle nie odpowiada za słabe wyniki klub. Nonsens.

    Zamykam temat, pozdrawiam. Dobrze ze mecz za 2 tygodnie, w Toruniu chyba wszyscy potrzebujemy lekkiego odpoczynku od żużla.

    --------------------------------

    PS : Oczywiście mówię tylko o stronie sportowej, ale zdaję sobie sprawę, że jest strona finansowa. Jeśli Paweł podpisał dobry kontrakt, to jest to oczywiste, że Pan Gajewski (Termiński) ma prawo oczekiwać konkretnych wyników. Natomiast raz, nie znamy liczb, nie ma sensu tej kwestii dyskutować, ani tym bardziej zaglądać w portfel. Ale też dwa - jeśli Paweł podpisał wyższy kontrakt niż Gomólski rok wcześniej czy Miedziński bądz MJJ - to już świadczy o tym, kto się na takie warunki zgadza, a nie o Pawle.
    Ale to już zwykłe dywagacje.
    Oczywiście hasła o końcu kariery, braku inwestycji w sprzęt kosztem inwestycji we własny biznes czy innych kwestie także traktuje jako pierdoły, które szkoda komentować.
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 09-05-2017 o 01:48

  30. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Ali_G (09-05-2017), Edziol (09-05-2017), kingpin (09-05-2017), nikt_ważny (09-05-2017), welna (09-05-2017)

  31. Powrót do góry    #5742
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,968
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Swietna lektura do porannej kawy.

    Wlasciwie wylozyles wszystko na tacy,ale chyba nikt sie nie spodziewal az takiego zalamania
    formy u Pawla.
    Przejscie do seniorki,regres juz od jakiegos czasu,to wszystko prawda.
    Pomimo tego nie bardzo rozumiem jak mozna tak drastycznie obnizyc loty.
    Tego nawet Gajewski nie mogl przewidziec.
    Akurat w temacie przygotowan do sezonu nie mam podstaw aby mu nie wierzyc a
    twierdzi,ze fizycznie Pawel przygotowal sie jak nigdy.
    Problem wiec lezy w sprzecie lub w glowie.
    Nie wykluczam jednego i drugiego,bo jak Pawel przyjezdza
    50 metrow za przeciwnikim a mimo tego w wywiadzie podkresla,
    ze ze sprzetu jest zadowolony,nie tylko sprzet szwankuje.
    Budowa druzyny to inna bajka.
    Negocjacje nigdy nie sa latwe a zawodnicy pewnie chcieli wykorzystac fakt,
    ze Vaculik zostawil klub w nieciekawym polozeniu i rozpoczynali je od wysokiego pulapu.
    Podejrzewam,ze faktycznie zbyt mocno uwierzono w Pawla i Walaska
    ,wiec odpuszczono sobie temat z Madsenami i Zagarami.
    Masz tez racje,ze kontraktujac jednego seniora wiecej,Gajewski sam zgotowal sobie taki los.
    MJJ ktory mial byc kwiatkiem do kozucha splatal mu figla i menago zglupial.
    Rotacje co mecz nikomu nie sluza,tym bardziej ,ze sa nieprzemyslane.
    MJJ jedzie rowno,wiec jego pozycja jest niezagrozona.PP nie jedzie nigdzie,Walasek
    szaleje ( podobno) na MA.
    Co robi menago? Puszcza Pawla na MA,Walaska na wyjazdach.
    Nie widzie w tym zadnej logiki.
    Podejrzewam,ze Walasek w Czestochowie szalu nie zrobi,potem przed meczem
    z Rybnikiem bedzie lal wszystkich na domowych treningach,ale MA w meczu nie powacha.
    Piszac,ze Pawlowi trzeba pomoc,przeciez niekoniecznie mialem na mysli pewne miejsce w skladzie.
    W takiej formie to moze go tylko jeszcze bardziej zdolowac a przy okazji zdolowac kolejnymi porazkami
    cala druzyne.On potrzebuje przede wszystkim mentalnego wsparcia i to nie tylko dzialaczy ale calej druzyny.
    Jedno-dwa pewne zwyciestwa,niekoniecznie z udzialem Pawla i ta druzyna bedzie
    juz inaczej wygladac a na lepszej atmosferze skorzysta rowniez Pawel.
    W tej chwili kazdy jest zajety swoim nosem,bo oprocz MJJ i moze Grega,kazdy ma cos do poprawy
    i wie,ze porazki to tez jego wina.Ciezko w takiej sytuacji myslec o czyms innym niz wlasnym tylku.
    Cale szczescie,ze ten kwiatek do kozucha fajnie jedzie,bo depresja wsrod kibicow i zawodnikow bylaby
    jeszcze wieksza.
    Gajewski jaki jest taki jest i sie nie zmieni.Zawodnicy go chwala,kibice wrecz przeciwnie.
    Jak widze znowu ktos wyszperal,ze Jacek nie poklepal Miedzina po 14 biegu.
    Moze to cos znaczy a moze jest kompletnie bez znaczenia a my robimy z tego
    afere.Komu to jest potrzebne?Osobiscie nie widzialem,zeby Jacek bezposrednio po biegu klepal
    kogokolwiek.Czasami dalo sie zauwazyc,ze chwile po biegu podszedl do boxu zawodnika i go klepnal
    w plecy cos tam przy okazji szepczac do ucha.
    Nie wiem czy moment w ktorym menago klepnie sobie zawodnika jest najwazniejsza rzecza w tym sporcie.

    Zwyciestwa w Czestchowie potrzebujemy jak kornik puszczy bialowieskiej.
    Bez tego bedzie bardzo zle.

    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta


    No tak, Toruń przegrał z drużynami typowanymi do PO. Ale na chłopski rozum jeśli nie odbiera punktów Stali, Unii, Sparcie i Falubazowi to jakim cudem mają być w PO? Jak mają którąś z tych drużyn z tego PO wyrzucić? Punkty z Czewy, Grudziądza, Rybnika nie wystarczą bo tamte 4 drużyny też będą na nich punktowały. Ja np nie wierzę że taki Grudziądz czy Czewa wygrają w Lesznie. Więc nie wiem gdzie Toruń miałby odrobić te punkty stracone w bezpośrednich pojedynkach. Co więcej, nie zdziwię się jak Falubaz na motoarenie też wygra, a Sparta na luzaku obroni bonusa.
    Gorzów we Wrocku już wygrał. Czy zwycięstwa na olimpijskim Leszna i Zielonej Góry to jakieś fantasmagorie? Moim zdaniem niekoniecznie a wtedy potrzebujemy z nimi bonusa na MA.
    Poki co jednak musimy skupić się na zwycięstwie w Częstochowie. Porażka zgasi wszelkie nadzieje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    orlosep (09-05-2017)

  33. Powrót do góry    #5743
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 24 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Gorzów we Wrocku już wygrał. Czy zwycięstwa na olimpijskim Leszna i Zielonej Góry to jakieś fantasmagorie? Moim zdaniem niekoniecznie a wtedy potrzebujemy z nimi bonusa na MA.
    Poki co jednak musimy skupić się na zwycięstwie w Częstochowie. Porażka zgasi wszelkie nadzieje.
    Niby tak, ale musielibyśmy jeszcze wygrać w Lesznie albo w Gorzowie, bo pamiętaj, że Wrocek w Lesznie wygrał... Moim zdaniem PO nam odjechały i odjadą jeszcze dalej po meczu z Czewą, bo go przegramy. 2 wtopy u siebie to już jest bardzo duża strata...

  34. Powrót do góry    #5744
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Krajesky i kingpin ładnie się rozpislaiście, tylko zapomnieliście o najważniejszym: o głowie.
    Nieprawdą jest, że Karol nie stał się bdb zawodnikiem, liderem zespołu albo pary, bo został odsunięty od składu.
    Podobnie wyglada sprawa z Pawłem, żadne grzanie ławy nie złamie mu kariery żużlowca.
    W obu przypadkach najważniejsze jest podejście do żużla.
    Obaj się w nim różnią, ale i obaj od pewnego momentu nie mają głowy do uprawiania tego sportu.
    ... i tu jest sedno sprawy.
    Żaden supermenago, ubertrener czyli megapsycholog nie zmienią u nich tego.
    Tak jak np. nie można zmusić czy zmotywować kogoś żeby spał.
    To jest ponad te wszystkie sportowe, sprzętowe i medyczne sprawy.
    One są tylko powierzchownością problemu, tym nad czym wszyscy się rozpisują, a nie tym co jest clue problemu.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 09-05-2017 o 14:11
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Yozayan (09-05-2017)

  36. Powrót do góry    #5745
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    A ja mysle, ze glowa i sprawy mentalne to jest zawsze latwa wymowka.

    Problem z glowa to moze miec Hampel, ktory ewidentnie po kontuzji boi sie walki w bliskim kontakcie. Jaki problem ma Pawel ? Nie widze, zeby hamowal noga, zeby sie bal. On jest po prostu przerazliwie wolny. I nie wynika to chyba z tego, ze nie odjreca manetki albo obiera zle sciezki. On niestety wygladal w niedziele jak junior po licencji (i to bez talentu jeszcze), ktory jedzie 50 m z tylu. Moim zdaniem to jest problem sprzetu.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Snejk79 za jego przydatny post!

    1marcin60 (09-05-2017)

  38. Powrót do góry    #5746
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Żaden supermenago, ubertrener czyli megapsycholog nie zmienią u nich tego.
    .


    Z tym się nie zgodzę jak uprawiałeś jakiś sport to wiesz, że z jednym
    trenerem ci sie bardziej chce a z innym masz wywalone na wszystko.
    Grałem po 3-4 ligach i uwierz, że super trenerów tam nie było, nie będę
    wymieniał z nazwisk ale za jednego trenera na treningach było po 20 kilka chłopa
    a u innego 10 ledwo przychodziło.
    To samo w meczu dla jednych chciało sie biegać dla innych nie.
    Organizacja, mobilizacja wspólny cel , nie powie mi nikt że to nie jest
    zależne od prowadzącego ekipę.
    Nie wiem może się mylę bo 3-4 liga to amatorka nie grało sie dla kasy bo w tych ligach jej nie było,
    no może teraz w 3 jest już lepiej a żużel jest 100 % pro.
    Ale dla tego gościa w parkingu bez życia, emocji niewiele byłbym wstanie zrobić.
    Sukces zaczyna się w głowie i pierwszym "psychologiem" pozytywną postacią, gościem co
    zacznie wytyczać drogę do celu i sukcesu jest menager-trener.

    Gość wypłynął na plecach Ryana i zrobił sie wielki fachowiec.
    Nie dla marazmu i ślamazarstwa w Toruńskim parkingu!
    Jak nie dobry tata, przyjaciel wszystkich Ząbik to teraz Gajewski.

    Ale co tu dużo pisać menager odpowiada za wyniki, wyników brak to
    głowa powinna spaść, czy on to dobry czy zły wypisywacz programu.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 09-05-2017 o 15:00

  39. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    ARJ (09-05-2017), Lauda (09-05-2017), apator_uk (09-05-2017), davids (10-05-2017), noc (09-05-2017)

  40. Powrót do góry    #5747
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    A ja mysle, ze glowa i sprawy mentalne to jest zawsze latwa wymowka.

    Problem z glowa to moze miec Hampel, ktory ewidentnie po kontuzji boi sie walki w bliskim kontakcie. Jaki problem ma Pawel ? Nie widze, zeby hamowal noga, zeby sie bal. On jest po prostu przerazliwie wolny. I nie wynika to chyba z tego, ze nie odjreca manetki albo obiera zle sciezki. On niestety wygladal w niedziele jak junior po licencji (i to bez talentu jeszcze), ktory jedzie 50 m z tylu. Moim zdaniem to jest problem sprzetu.
    W skrócie : myślę, że Pawełek za dużo myśli.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  41. Powrót do góry    #5748
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    @koot

    Nieświadomie trochę potwierdziłeś to o czym napisał Semen. Dlaczego opisane zdarzenia miały miejsce po 3-4 ligach? Bo tam są ludzie, którzy przeważnie są właśnie hobbystami. Nikt nie osiągnie sukcesu (szczególnie w tak elitarnym sporcie jak żużel, gdzie naprawdę liczy się może kilkudziesięciu chłopa na świecie) z takim podejściem, że wszystko zależy od osób z zewnątrz i dla X pojadę ale dla Y już mi się nie chce. Poza tym sprowadzanie formy zawodnika do relacji z menadżerem/trenerem/prezesem jest o tyle dziwne, że przeciętny żużlowiec jeździ w 2-3 klubach i współpracuje w nich z różnymi ludźmi. Który z nich jest odpowiedzialny?

    Każdy żużlowiec to trochę wariat - uprawia wybitnie niebezpieczny sport i robi do głównie dla siebie. Oczywiście to nie jest też tak, że osoby z zewnątrz nie mają żadnego znaczenia. Nie wierzę natomiast, że jakikolwiek menadżer może zmienić nastawienie i podejście dorosłego człowieka. Gdyby to było takie proste wszyscy byliby zaje.iści.

    Spójrzcie na takiego Griszę - jeździecko ścisły top, pół prostej przed Pawłem. Nigdy jednak nie osiągnie sukcesów na miarę umiejętności, bo głowa nie ta. Był przy tym w tylu klubach, i co? Nigdzie nie trafił na odpowiedniego menago czy innego psychologa? Griszka utrzymuje się jednak na jako-takim ligowym topie dlatego, że ma talent wybitny. Prawie każdy inny zawodnik z takim podejściem już dawno musiałby sobie szukać innego zajęcia.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 09-05-2017 o 15:32

  42. Powrót do góry    #5749
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŻużlowyKibic Zobacz posta
    super... dostanie kredyt na preferencyjnych warunkach aby zakupić nowy silnik

  43. Powrót do góry    #5750
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Jak Gajewski za nic nie odpowiada nic nie może na nic
    nie ma wpływu a instaluje pewnie ponad 10 to Panie
    Termiński tak intratna, bezstresowa robotę przyjmę za 5 tysi.
    W sumie w ramach oszczędności można by nawet zrezygnować
    Z tej funkcji.

  44. Powrót do góry    #5751
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Dacie rade. Dotychczas jechaliscie u siebie z 2 najlepszymi zespołami i było 2 x 44 pkt wiec teraz w każdym meczu u siebie tych pkt powinno być więcej.

  45. Powrót do góry    #5752
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    @koot

    Spójrzcie na takiego Griszę - jeździecko ścisły top, pół prostej przed Pawłem. Nigdy jednak nie osiągnie sukcesów na miarę umiejętności, bo głowa nie ta. Był przy tym w tylu klubach, i co? Nigdzie nie trafił na odpowiedniego menago czy innego psychologa? Griszka utrzymuje się jednak na jako-takim ligowym topie dlatego, że ma talent wybitny. Prawie każdy inny zawodnik z takim podejściem już dawno musiałby sobie szukać innego zajęcia.
    Myslisz,ze u Griszy to jest problem glowy ? Nie wydaje mi sie. Jak slucham z nim wywiadow to wydaje sie raczej prostym czlowiekiem a tacy zazwyczaj nie maja problemow z strachem, stresem itd. Glownym problemem Laguty jest olewackie podejscie. On co roku (moze poza poprzednim) ma jakies problemy z defektami, z niedopasowanym sprzetem, ktore sa poklosiem braku odpowiednich inwestycji. Laguta to moim zdaniem potrzebuje dobrego menago.

  46. Powrót do góry    #5753
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Cofnij się do starego wątku, to dowiesz się że przytył .
    Pamiętam jak Kostek w wywiadzie przed sezonem mówił że Holder schudł i to sporo

  47. Powrót do góry    #5754
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Obawiam się bardzo o frekwencję na MA w kolejnym meczu, może być dramat. Mam tylko nadzieję, że na niebieskiej nie będę zupełnie sam. Ale nawet jeśli to obiecuję, że falę i tak rozkręcę !!!

    A w Częstochowie wygramy, coś tak czuję w kościach

  48. Powrót do góry    #5755
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Snejk79 Zobacz posta
    Myslisz,ze u Griszy to jest problem glowy ? Nie wydaje mi sie. Jak slucham z nim wywiadow to wydaje sie raczej prostym czlowiekiem a tacy zazwyczaj nie maja problemow z strachem, stresem itd. Glownym problemem Laguty jest olewackie podejscie. On co roku (moze poza poprzednim) ma jakies problemy z defektami, z niedopasowanym sprzetem, ktore sa poklosiem braku odpowiednich inwestycji. Laguta to moim zdaniem potrzebuje dobrego menago.
    No a olewackie podejście to problem czego? Doopy? No w sumie może Grisza ma to w doopie, koniec końców jednak to problem głowy.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  49. Powrót do góry    #5756
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No a olewackie podejście to problem czego? Doopy? No w sumie może Grisza ma to w doopie, koniec końców jednak to problem głowy.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    No przy takim podjesciu to sie zgodze. Dla mnie jednak problem glowy, czy problem mentalny to jest wtedy gdy zawodnik ma wszystko zeby wygrywac (sprzet , umiejetnosci), ale tego nie robi bo sie stresuje, spala, lub po ludzku boi.

  50. Powrót do góry    #5757
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Patrzę na Szwecje i MJJ tak zapitala, że dzięki jego
    transferowi do nas możemy okazać się krolami polowania
    Nie wierzyłem w niego i jak narazie bardzo pozytywnie
    zaskakuje.

  51. Powrót do góry    #5758
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem czy moment w ktorym menago klepnie sobie zawodnika jest najwazniejsza rzecza w tym sporcie.
    Jak nie wiesz to postaram się pomóc Ci wyjść ze stanu niepewności, otóż klepanie zawodnika nie jest najważniejszą rzeczą w tym sporcie.

  52. Powrót do góry    #5759
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Jak nie wiesz to postaram się pomóc Ci wyjść ze stanu niepewności, otóż klepanie zawodnika nie jest najważniejszą rzeczą w tym sporcie.
    jak to nie, kiedys z 10 stron bylo o ogarniaczach, a teraz sie dowiaduje, ze to nie wazne
    . Czlowiek jednak cale zycie sie uczy
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stefan za jego przydatny post!

    kingpin (11-05-2017)

  54. Powrót do góry    #5760
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Patrzę na Szwecje i MJJ tak zapitala, że dzięki jego
    transferowi do nas możemy okazać się krolami polowania
    Nie wierzyłem w niego i jak narazie bardzo pozytywnie
    zaskakuje.
    A Timo Lahti robi go na trasie jak dziecko 😂

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Yozayan (09-05-2017)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •