Strona 123 z 315 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125133173223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,491 do 5,535 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #5491
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Buszmen - moim zdaniem było tak: Madsen zażądał takiej kasy jak Vacul i dostał od razu kopa. Zresztą słusznie, po pierwsze Klub ma hasło "gramy fair" i nie mógł zapłacić mu więcej niż dostaje po bardzo dobrym sezonie Holder, po drugie to jednak nie ten poziom. Na koniec uważam, że nie chcieli robić powtórki z Łaguty i Vacula i postanowili dać szansę Pawłowi. Tyle się mówi o wychowankach i przepłacaniu zagranicznych najemników, więc Paweł po znakomitym sezonie 2015 i nieco gorszym 2016 nie miał popaść w ligową przeciętność tylko wyrosnąć na lidera. Jak to się na razie sprawdza sami widzimy, lecz przed sezonem podpisał bym się pod tą koncepcją obiema rękami.
    Wracając do Madsena przy kolejnych rozmowach pada nieco niższa, lecz cały czas wysoka cena. W tym momencie moim zdaniem nasi mogli się pogimnastykować i coś ugrać, lecz już mieli inny pomysł (Walas na drugą linię), więc został zaserwowany kop nr 2 Ciekawi mnie ile Leon dostał w Czewie, natomiast inne kwoty padają, gdy jest jedna oferta niż gdy dwóch się licytuje.
    Tak czy inaczej takie nasze dywagacje, to musztarda po obiedzie, teraz Paweł musi się wziąć do kupy i pomóc nam wygrać z Lesznem. Koniec wymówek, trzeba jechać.
    Ps dla mnie małym pocieszeniem naszego okresu transferowego jest to, że mamy MJJa. Wiem, że to zupełnie inny kaliber zawodnika, lecz osobiście bardzo mu kibicuję i liczę, że jeszcze bardziej pozytywnie nas zaskoczy (mam nawet zakład o Niego z Howardem ).

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sth za jego przydatny post!

    kingpin (04-05-2017)

  3. Powrót do góry    #5492
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Największym pocieszeniem to jest to, że "trafił się" Kaczmarek. Bo bez niego, to naprawdę trzeba by było drżeć o utrzymanie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Powrót do góry    #5493
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Szkoda, że Polonia ma tak popelinowy skład,
    bo derby w barażach to było by coś .
    Dawno, dawno temu, w dawnym systemie rozgrywek, gdy nie było jeszcze play-off, miałem
    takie marzenie , żeby był taki mecz w Bydgoszczy, w którym Polonia musiałaby wygrać, żeby
    nie spaść, a my musielibyśmy wygrać, żeby zdobyć złoto... i oczywiście wiadomym jest,
    że chciałem, żeby taki mecz wygrali torunianie. By się działo
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #5494
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Największym pocieszeniem to jest to, że "trafił się" Kaczmarek. Bo bez niego, to naprawdę trzeba by było drżeć o utrzymanie.
    dobrze, ze trafil sie ostatniego dnia. Nie bylo czasu tego zepsuc
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  6. Powrót do góry    #5495
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    No cóż,po tym sezonie obowiązkowo powrót kangura Fricke.

  7. Powrót do góry    #5496
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    KINGPINIE. Pulczyńscy mieli bardzo duży talent bo już jako 12-13 latkowie zdecydowanie zostawiali w tyle swoich rówieśników i starszych kolegów stylem jazdy czy techniką. Niechce tutaj wchodzić w szczegóły gdzie popełniono błędy przy ich szkoleniu bo znawcą w tym nie jestem, ale każdy z nas pewnie ich widział na treningach gdy mieli po naście lat i na pewno swoim talentem wyprzedzali takiego Chmiela czy Wieczorka. Czytałem kiedyś wywiad z Pulczyńskim jak miał już 21 lat(nie pamiętam z którym), zresztą wywiad kiedyś wklejałem na forum i sądząc po jego odpowiedziach to podejście do sportu miał mizerne czyli "kola, czipsy, leń itp". Kuczwalski, Pulczyński czy Bajerski to idealny temat który poruszyłem kilka postów wyżej tzn chodzi mi o sprawy wychowawcze. Brakuje w klubie czlowieka który potrafiłby nakreślić młodym odpowiednie tory życiowe i przestrzec przed głupotą. Brakuje motywatora, kogoś kto da kopa tym młodym ludziom, wleje w nich marzenia i chęć do zdobywania medali nie tylko w drużynowce i tutaj pije do Przedpełskiego. Takim naszym ostatnim zawodnikiem który zdobywal dla Torunia medale indywidualne był tylko Jaguś i na początku lat 2000 Miedziak z Ząbikiem w juniorce. Brak medali indywidualnych jest dowodem na słaby system szkolenia i niewidocznej rywalizacji między juniorami w klubie. Cyfer, Cyran, Rober Kasprzak, Jankowski Łukasz, Jachym , Proszę Cie, jakie talenty i nadzieje ? to juz chyba nasz Kalwasinski z Michnickim mieli większe rokowania
    Nie odbieraj mojej polemiki z Toba jako znak,ze nasza szkolke i szkolenie odbieram pozytywnie.
    Po prostu tak jak u nas,jest w calej Polsce a moze i na swiecie.
    Pewnie tez moglibysmy wymienic po kilka talentow z innych krajow,ktore szybciutko zgasly lub
    sie tylko tla.
    To nie jest torunska domena,jak sugerowales.

    Co do Pulczynskich,to zrobiono z nich gwiazdy zanim usiedli na duzy motocykl.
    Jak ich pierwszy raz zobaczylem na lidze,szczena mi opadla.
    Tyle szumu,tyle pochwal a chlopaki ledwo sie w luk lamali.
    Rzeczywistosc okazala sie dla nich brutalna.
    Serio,talentu w nich nie widzialem.
    Nauczyli sie poprawnie jechac slizgiem,motorki mieli calkiem dobre
    wiec od czasu do czasu zaskakiwali pokonaniem seniorow,ale ogolnie szalu nie bylo.
    Kamil gdyby nie kontuzje,moglby osiagnac wiecej od Emila,choc podejrzewam,ze
    pewnej granicy,powiedzmy jakiegos solidnego grajka na 2 linie by nie przeskoczyl.

    Jesli mlody nie chce lub podchodzi do sportu na zasadzie polansuje sie troche,
    nikt ,nawet najlepszy motywator nic nie pomoze.
    Zawodnik musi chcec.Jesli jednym uchem slucha kiwajac twierdzaca glowa a za chwile drugim wypuszcza
    i robi swoje,nic z niego nie bedzie.

    Z Jachyma to bym sie nie smial,bo byl z niego harpagan jakich malo.
    Co z tego jak we lbie sloma.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Yozayan (04-05-2017)

  9. Powrót do góry    #5497
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Pulczasy były (są) za bardzo łamliwe jak na ten sport. Co uślizg, to gips. To na pewno mocno zahamowało ich rozwój. Czy tylko to ? Pewnie nie.
    Wiem tylko, że mogli osiągnąć o wiele więcej.

  10. Powrót do góry    #5498
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Dlatego pisałem, że rynek ułożył się wybitnie niekorzystnie.
    Jaki poważny klub z ambicjami na medale czeka, aż się rynek ułoży? Oczywiście rozmowy przed okresem transferowym są absolutnie niezgodne z przepisami, jakby to powiedział gospodarz domu, ale który Zmora czy Dowhan czeka na hejnał z Krakowa?

    Pan Senator poniekąd sam sobie zgotował "rynek" medialnym krzyżowaniem Vacka, albo wyśmiewaniem ofert Pitera lub innych zawodników. Gdyby nie łaskawa niewidzialna ręka rynku o Kaczmarku mogliby sobie pomarzyć, jak to przedmówcy słusznie zauważyli.

    Ja uważam, że jeśli wziąć pod uwagę wskaźnik C/Z transfery nie były takie złe. Jensen na plus, a po Walasie chyba nikt cudów się nie spodziewał. Miedziak całkiem udane wejście w sezon (bez kontuzji), do tego Kaczmarek łata dziurę na juniorce. Gdyby Pazury nie przespały zimy inna byłaby teraz rozmowa.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Malin017 (04-05-2017)

  12. Powrót do góry    #5499
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Nie róbcie z tych Pulczasow jakiś mega ulomkow,
    bo pamiętam jaki był płacz jak Gajes na juniorce
    stawiał na obdartego nikomu nie znanego kangura
    bez silnika i sprzętu zamiast na braci, pamiętam
    bo sam dołączyłem do płaczu

  13. Powrót do góry    #5500
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Co do roszad transferowych przed sezonem , to chyba zarówno Jensen jak i Walasek to są zawodnicy drugiej linii , a tymczasem
    potrzebowaliście zastąpić Vacula , czyli jednego z liderów. Śpiewki Termosa o tym , że Walasek zastąpi skutecznie Słowaka to śmiech.
    W momencie , gdy Martin powiedział senatorowi NIE , ten miał jeszcze parę opcji.
    Był nawet moment , gdy pogratulowałem Wam Iversena ,który był już poza Gorzowem .
    Trwało to dosłownie chwilkę ,gdyż sytuacja nieoczekiwanie się odmieniła , a Toruń nie potrafił tego momentu wykorzystać.
    To pokazało , że brakuje pewnej determinacji a ta będzie niezbędna po tym sezonie.
    Dziadzia +obecny wakat na pozycji prowadzącego to duże wyzwanie transferowe.Dla obecnego sternika chyba za duże.

  14. Powrót do góry    #5501
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jesli mlody nie chce lub podchodzi do sportu na zasadzie polansuje sie troche,
    nikt ,nawet najlepszy motywator nic nie pomoze.
    Zawodnik musi chcec.Jesli jednym uchem slucha kiwajac twierdzaca glowa a za chwile drugim wypuszcza
    i robi swoje,nic z niego nie bedzie.
    Większość medalistów w XX wieku to ludzie z nieciekawych dzielnic czy patologicznych rodzin, problemami dzieciństwa, a jednak ktoś małolatów potrafił wyprowadzić na ludzi. Pamiętaj......Dobry pedagog czy psycholog nie jednego do pionu doprowadzi.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 04-05-2017 o 21:02

  15. Powrót do góry    #5502
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Większość medalistow? Podasz konkrety?

    Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Powrót do góry    #5503
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Większość medalistow? Podasz konkrety?

    Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
    Kolega naczytał się o brazylijskich i argentyńskich kopaczach i 1:1 przełożył to na speedway. Żużliki jednak potrzebują kasy i wsparcia żeby się rozwijać, a tego w patologicznych rodzinach raczej nie ma.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  17. Powrót do góry    #5504
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Kolega naczytał się o brazylijskich i argentyńskich kopaczach i 1:1 przełożył to na speedway. Żużliki jednak potrzebują kasy i wsparcia żeby się rozwijać, a tego w patologicznych rodzinach raczej nie ma.
    Bieda to nie patologia w moim rozumieniu pisanym wyżej ! Nie łączę biedy z patologią w tym co napisałem. Ktoś kto pochodzi z biednej rodziny nie musi być z patologicznej choć różnie bywa. Podałem przykłady a nie przykład. Dziś rzeczywiście żużel to sport dla drogich rodzin, ale kiedyś sprzęt finansował klub i nie każdego było stac na kupno nawet rękawiczek czy gogli do uprawiania czarnego sportu.

    Nie koniecznie z Ameryki Południowej. Nawet w reprezentacji niemiec taki Schumacher pochodził z biednej rodziny więc nie musisz uciekać do slamsów brazylisjkich.

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Większość medalistow? Podasz konkrety?

    Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
    W latach 70, 80 zdecydowana większość to bieda, Pewexem nikt nie szpanował.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 04-05-2017 o 23:59

  18. Powrót do góry    #5505
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Biedne toruńskie perełki. Nikt ich nie wspiera, Ząbik dorwał lepszą posadę, a jeszcze na domiar złego pojawia się raz na sto lat jakiś młokos z Antypodów bez motoru, w obdartym kombinezonie i zabiera miejsce w składzie...
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  19. Powrót do góry    #5506
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak za dobrych czasów Pulczyński robił swoim motórem Crumpa i trzaskał 13 punktów, to i euforia była. Z kolei gdy nieco później takie same numery wyprawiał niejaki Koza (najbardziej znany przypadek) i paru innych, czytało się, że świat nie sprzyja Toruniowi i zawsze ktoś musi mieć dzień konia czy innego słonia. Takie to niesprawiedliwości działy się na tym padole.

    Koniec końców i tak szybko wychodzi, kto się na dłuższą metę nadaje do wyników, a kto do zapchajdziurstwa, a i to nie zawsze. Tylko punktów meczowych zawsze szkoda

  20. Powrót do góry    #5507
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Większość medalistów w XX wieku to ludzie z nieciekawych dzielnic czy patologicznych rodzin, problemami dzieciństwa, a jednak ktoś małolatów potrafił wyprowadzić na ludzi. Pamiętaj......Dobry pedagog czy psycholog nie jednego do pionu doprowadzi.
    To nie ma znaczenia.
    Znaczenie ma charakter chlopaka.
    Dobry pedagog kilku do pionu doprowadzi,ale
    tez kilku nie doprowadzi.Nie ma reguly.
    Zmarzlika musisz prosic o to ,zeby
    spedzil kilka godzin mniej na torze czy
    w warsztacie i sie odprezyl,takiego np.Sowke musisz prosic,
    zeby spedzil kilka godzin mniej przed lustrem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #5508
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To nie ma znaczenia.
    Znaczenie ma charakter chlopaka.
    Dobry pedagog kilku do pionu doprowadzi,ale
    tez kilku nie doprowadzi.Nie ma reguly.
    Zmarzlika musisz prosic o to ,zeby
    spedzil kilka godzin mniej na torze czy
    w warsztacie i sie odprezyl,takiego np.Sowke musisz prosic,
    zeby spedzil kilka godzin mniej przed lustrem.
    No a czyja to wina że np taki Sówka spędza tyle godzin przed lustrem ? Póki jest człowiek młody można wiele rzeczy w nim zmienić, ale wszystko też zależy od środowiska w jakim młodzież się obraca. Jeżeli w klubie na pewne postawy młodych będą przyzwolenia to wielkich szans na dobry wyniki nigdy nie będzie.

  22. Powrót do góry    #5509
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    No a czyja to wina że np taki Sówka spędza tyle godzin przed lustrem ?
    Wina Sówki.

  23. Powrót do góry    #5510
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Walasek na treningu właśnie tłucze Monstery jak chce...

  24. Powrót do góry    #5511
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Walasek na treningu właśnie tłucze Monstery jak chce...
    Duet H-H tez sie zjawil ? :O

  25. Powrót do góry    #5512
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Duet H-H tez sie zjawil ? :O
    Tak, są; jutro też chyba będą.

    Walasek - Holder- Hancock: 3 pewne zwycięstwa Walaska, za każdym razem Greg drugi a Holder ostatni. Chris miał dość i zjechał a Hancock spróbował po
    raz czwarty i znowu Walasek górą. Potem jak już wychodziłem to H-H już nie chcieli spod taśmy i jeździli samotnie.

    Paweł i juniorzy: już wiele o formie Pawła mówi to z kim jeździł...2 zwycięstwa Kaczmarka, 1 Przedpełskiego. Pozostała dwójka daleko w tyle.


    Tyle jeśli chodzi o to co dziś udało mi się zaobserwować. MJJ i Miedziaka nie było (jutro eliminacje SGP). Nie zazdroszczę Gajewskiemu. Całe szczęście to on podejmuje decyzje a nie ja, niemniej Walasek wyglądał tak dobrze jak na sparingu z Grudziądzem.

  26. Powrót do góry    #5513
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Bardzo wazny meczdla was.. wiec czytajac to co piszesz zmienilbym Walaska za Pawla.. MJJ po tym co pokazuje od poczatku sezonu nie zasluzyl na lawke. Nie ma zmiluj..

  27. Powrót do góry    #5514
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Walasek - Holder- Hancock: 3 pewne zwycięstwa Walaska, za każdym razem Greg drugi a Holder ostatni. Chris miał dość i zjechał a Hancock spróbował po
    raz czwarty i znowu Walasek górą. Potem jak już wychodziłem to H-H już nie chcieli spod taśmy i jeździli samotnie.

    Paweł i juniorzy: już wiele o formie Pawła mówi to z kim jeździł...2 zwycięstwa Kaczmarka, 1 Przedpełskiego. Pozostała dwójka daleko w tyle.
    No to jutro Holder vs Walasek vs Przedpełski i najsłabszy nie jedzie z Unią - proste. Pytanie czy Gajewski zdecyduje się żeby postawić sprawę tak jasno.

  28. Powrót do góry    #5515
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Holdera raczej nie odsunie z uwagi na obawe przed tym, ze bedzie ich na jesien wodzil za nos a wczesniej dogada sie ... z Falubazem. W koncu pewnie dobre kontakty tam ma

  29. Powrót do góry    #5516
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Holdera raczej nie odsunie z uwagi na obawe przed tym, ze bedzie ich na jesien wodzil za nos a wczesniej dogada sie ... z Falubazem. W koncu pewnie dobre kontakty tam ma
    Na co ten Holder w Falubazie?
    Chcecie wykończyć nas finansowo, puścić z torbami?
    Dopiero co złapaliśmy oddech po głębokim manku!

  30. Powrót do góry    #5517
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Holdera raczej nie odsunie z uwagi na obawe przed tym, ze bedzie ich na jesien wodzil za nos a wczesniej dogada sie ... z Falubazem. W koncu pewnie dobre kontakty tam ma
    Nikt nie musi na siłę go tu trzymać.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  31. Powrót do góry    #5518
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Nikt nie musi na siłę go tu trzymać.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Ok, chce widziec sklad KST w 2018 bez Holdera.. to dopiero bedzie zacieta walka o utrzymanie.

  32. Powrót do góry    #5519
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Niby proste ale kilku królów treningu już było.
    Oby się nie okazało, że Walasek takim jest, bo jak przyśnila mi się wczoraj jego jazda we Wrocławiu, obudziłem się z krzykiem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #5520
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Jesli to ma byc mecz o "wszystko" a na taki wyglada.. to ja bym postawil na Krzyzakow z krwi i kosci, czyli Pawla.
    W przeszlosci juz bywaly mecze, ze dawal ciala a nagle najwazniejszy bieg wygrywal.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #5521
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Wina Sówki.
    Typowy obajw toruńskiej choroby. Wszystko na gotowe.

  35. Powrót do góry    #5522
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Przydalby sie Fred..

  36. Powrót do góry    #5523
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Przydalby sie Fred..
    bylem jednym z niewielu chcacych Freda w Toruniu to sie wiekszosc smiala ze to samo co MJJ czy Madsen u nas nie ma zawodnikow, poza Adrianem i Kaczmarkiem, ktorzy maja jeszcze jakies wieksze ambicje. aa u Freda widac ze chce i szuka, walczy i cos umie.

  37. Powrót do góry    #5524
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ok, chce widziec sklad KST w 2018 bez Holdera.. to dopiero bedzie zacieta walka o utrzymanie.
    Jak gościowi choć trochę zależy - zostanie bez wielkich ceregieli. Jeśli nie, to i samolot do Walencji, czy tam Barcelony nie pomoże.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    el_kwas (05-05-2017)

  39. Powrót do góry    #5525
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Dzisiaj walasek inna liga ...

  40. Powrót do góry    #5526
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Typowy obajw toruńskiej choroby. Wszystko na gotowe.
    Ale co na gotowe? Toruńską chorobą nazywasz zwykłe logiczne myślenie i wyciąganie banalnych wniosków z oczywistych sytuacji?

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  41. Powrót do góry    #5527
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Ale co na gotowe? Toruńską chorobą nazywasz zwykłe logiczne myślenie i wyciąganie banalnych wniosków z oczywistych sytuacji?

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    W tym co głosisz nie ma żadnej logiki.

  42. Powrót do góry    #5528
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Po co Ci Lauda jakies logiczne wywody jak sprawa jest prosta.
    Zeby byc wybitnym sportowcem trzeba miec oproczu iskierki bozej
    duzo samozapracia,pracowitosci i byc skoncentrowanym na jednym celu.
    Jesli brakuje ktorejs z tych cech,mozesz bylsnac raz,dwa ale w dluzszej perspektywie
    nic z tego nie bedzie.
    Nie wiem co nazywasz toruska choroba.
    Masz na mysli to ,ze obwiniaja za swoj zmarnowany
    talent wszystkich dookola tylko nie siebie?
    Pelno jest takich w normalnym zyciu,nie trzeba
    szukac wsrod sportowcow.
    Obwiniaja wszystkich na swoj gorszy los ale nie widza,
    ze czekaja na gotowe, nic nie dajac od siebie.
    Oczywiscie sa rozne przypadki i nie ma co generalizowac.Nie kazdy ma taki sam start w zyciu,
    nie kazdy ma szczescie ale najprosciej jest usiasc i krzyczec,ze nikt mi w zyciu nie pomogl.
    Trudniej odpowiedzec na pytanie,ile ty zrobiles zeby sobie pomoc?

    Naprawde myslisz,ze w torunskim klubie nikt o psychologu nie slyszal?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-05-2017 o 08:47
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Semen (06-05-2017), Yozayan (06-05-2017), peper (06-05-2017), sth (06-05-2017)

  44. Powrót do góry    #5529
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Ps dla mnie małym pocieszeniem naszego okresu transferowego jest to, że mamy MJJa. Wiem, że to zupełnie inny kaliber zawodnika, lecz osobiście bardzo mu kibicuję i liczę, że jeszcze bardziej pozytywnie nas zaskoczy (mam nawet zakład o Niego z Howardem ).
    Wiesz co z największą przyjemnością przegram z Tobą ten zakład i wywiąże się z niego byle tylko MJJ dał radę. Bez jego punktów w obecnej sytuacji nie da się wygrać żadnego meczu więc choć za nim nie przepadam, to mocno trzymam za niego kciuki.
    Co do reszty Twojego posta, którą pozwoliłem sobie usunąć pełna zgoda.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    sth (06-05-2017)

  46. Powrót do góry    #5530
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Niektórzy, jak widzę, podniecają się jazdami treningowymi.
    Zawodnik K przyjeżdżał za zawodnikiem L i to ma być wykładnia tego co obaj prezentują?
    Heheheheeeee, ale to jakie ustawienia, jakie ścieżki testowali to już nieistotne?
    ...albo to ze jeden jechał na lepszej, a drugi na gorszej oponie?
    Dajta spokój!

    Jutro mecz, chłopaki muszą dać z siebie maksimum i tyle, żadne modły nie pomogą.
    Niestety nawet i to maksimum moze być na Unię niewystarczające.
    Ja jakoś nie wierzę, że wszyscy włożą swoje serce w ten mecz.
    Problem w tym, że jak będzie jazda na łokcie to taki Greg(z racji wieku i wyrachowania) czy Chris(ze względu na przebyte ciężkie kontuzje i tragedię Darka) nie będzie "zabijał się" za Toruń.

    Myślę, że najwięcej będzie zależało od Koldiego, jeśli on pojedzie na około 12+1/5 to obstawiam wynik KST-Unia L. 41-49.
    Ewentualna słabsza dyspozycja tarnowianina to jedyne co moze nas uratować, bo reszta leszczynian jak sądzę swoje pojedzie.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 06-05-2017 o 10:35
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  47. Powrót do góry    #5531
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Po co Ci Lauda jakies logiczne wywody jak sprawa jest prosta.
    Zeby byc wybitnym sportowcem trzeba miec oproczu iskierki bozej
    duzo samozapracia,pracowitosci i byc skoncentrowanym na jednym celu.
    Jesli brakuje ktorejs z tych cech,mozesz bylsnac raz,dwa ale w dluzszej perspektywie
    nic z tego nie bedzie.
    Nie wiem co nazywasz toruska choroba.
    Masz na mysli to ,ze obwiniaja za swoj zmarnowany
    talent wszystkich dookola tylko nie siebie?
    Pelno jest takich w normalnym zyciu,nie trzeba
    szukac wsrod sportowcow.
    Obwiniaja wszystkich na swoj gorszy los ale nie widza,
    ze czekaja na gotowe, nic nie dajac od siebie.
    Oczywiscie sa rozne przypadki i nie ma co generalizowac.Nie kazdy ma taki sam start w zyciu,
    nie kazdy ma szczescie ale najprosciej jest usiasc i krzyczec,ze nikt mi w zyciu nie pomogl.
    Trudniej odpowiedzec na pytanie,ile ty zrobiles zeby sobie pomoc?

    Naprawde myslisz,ze w torunskim klubie nikt o psychologu nie slyszal?
    Kingpin to nastęny zarażony chorobą toruńską. Cytuję "Zeby byc wybitnym sportowcem trzeba miec oproczu iskierki bozej duzo samozapracia,pracowitosci i byc skoncentrowanym na jednym celu." Panie KINGPIN ! Podano do stołu ! ZAPRASZAMY ! Proszę zjeść przygotowane przez nas danie. Zapewniamy że umyjemy po najjaśniejszym Panie naczynia.

    Wybitność, iskierka Boża, samozaparcie, pracowitość, koncentracja to cechy które trzeba wypracować ! Nic samo nie przychodzi i nawet jeśli ktoś ma zdolność do cech które wymieniłes to i tak musi znaleźć się ktoś kto wypracuje i ułoży takiego zawodnika. Talent to ciężka praca ! Nie wymagaj od małolatow takich rzeczy bo niemowlak od razu na dwóch nogach nie chodzi.



    Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość? A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?
    George Bernard Shaw


  48. Powrót do góry    #5532
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Iskrę bożą trzeba wypracować?
    Heeheheeeeeehhhee... aleś se wymyślił.
    Długo nad tym pracowałeś czy może momentalnie to ta iskra boża Cię natchnęła?
    No nie, no to drugie, jak sam napisaleś, nie wchodzi u Ciebie w rachubę.
    Talent to ciężka praca.
    Coś Ci się kompletnie pomieszało, bo talent to wrodzone predyspozycje!
    Na talencie pracą można zbudować mistrzostwo, wirtuozerię,...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 06-05-2017 o 10:42
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  49. Powrót do góry    #5533
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Niektórzy, jak widzę, podniecają się jazdami treningowymi.
    Zawodnik K przyjeżdżał za zawodnikiem L i to ma być wykładnia tego co obaj prezentują?
    Heheheheeeee, ale to jakie ustawienia, jakie ścieżki testowali to już nieistotne?
    ...albo to ze jeden jechał na lepszej, a drugi na gorszej oponie?
    Dajta spokój!

    Jutro mecz, chłopaki muszą dać z siebie maksimum i tyle, żadne modły nie pomogą.
    Niestety nawet i to maksimum moze być na Unię niewystarczające.
    Ja jakoś nie wierzę, że wszyscy włożą swoje serce w ten mecz.
    Problem w tym, że jak będzie jazda na łokcie to taki Greg(z racji wieku i wyrachowania) czy Chris(ze względu na przebyte ciężkie kontuzje i tragedię Darka) nie będzie "zabijał się" za Toruń.

    Myślę, że najwięcej będzie zależało od Koldiego, jeśli on pojedzie na około 12+1/5 to obstawiam wynik KST-Unia L. 41-49.
    Ewentualna słabsza dyspozycja tarnowianina to jedyne co moze nas uratować, bo reszta leszczynian jak sądzę swoje pojedzie.
    Nie żebym się czepiał ale Kołodziej to tarnowianin a reszta - Emil, Duny, być może Zengota to już leszczynianie? 😉

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Semen (06-05-2017)

  51. Powrót do góry    #5534
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?
    George Bernard Shaw



    Tylne zdecydowanie.



    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  52. Powrót do góry    #5535
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Iskrę bożą trzeba wypracować?
    Heeheheeeeeehhhee... aleś se wymyślił.
    Długo nad tym pracowałeś czy może momentalnie to ta iskra boża Cię natchnęła?
    No nie, no to drugie, jak sam napisaleś, nie wchodzi u Ciebie w rachubę.


    Coś Ci się kompletnie pomieszało, bo talent to wrodzone predyspozycje!
    Na talencie pracą można zbudować mistrzostwo, wirtuozerię,...
    Zmarnowany talent. Czy to coś mówi ? Znasz takich co zmarnowali talent ? Według Twojej opini to takich nie ma.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Tylne zdecydowanie.



    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Pewnie w domu masz migacze do wanny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •