Strona 11 z 315 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #451
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mnie nie zdziwi,jak Jasko zostanie Jaskolka.
    Savage pewnie wie,ale nie powie.
    Dopiero jak oglosi Ostaf,napisze,ze dawno temu wiedzial.
    No to Ci mogę powiedzieć, że Janusz dzisiaj był w klubie, ale nie padły żadne konkrety. Dali sobie jeszcze czas, choć tajemnicą Poliszynela jest to, że Jasiek jest już jedną nogą w Lesznie. Może dają sobie czas, bo czekają na rozwój spraw z Nickim ? Może czekają teraz na ofertę z Torunia, aby rozważyć różne opcje ? Nie wiem. Jakbym miał stawiać pieniądze, to postawiłbym sporo na to, że Kołodziej będzie jeździł na Smoczyku.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  2. Powrót do góry    #452
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Ja nie twierdzę, że jest bajką w znaczeniu "nie ma takiego tematu". Twierdzę, że to całkowicie nierealna opcja, na którą nie mamy się co napalać z uwagi na: a) plany Sparty związane z nowym stadionem, b) pozycję Taia we Wrocławiu, c) ważny kontrakt ze Spartą.
    Pozycja, pozycją. Ale trzymał go tam Baron, bo Tajski zawsze miał tor na którym latał. No i są bracia Pawliccy do wzięcia których mogli by przygarnąć, i Tajskiego oddać (zwłaszcza jak Skóra obejmie klub).

    I to jest plan B właściciela.

    Jest jeszcze plan C, ale dość chamski. Wiadomo, że Janek w Lesznie, ale można go tam licytować. A Janek w Lesznie, bo w Tarnowie dostali tylko 3 bańki, no jak wiadomo byłoby dziwne, gdyby im połowę tej sumy miał pochłonąć Kołodziej (tak, Kołodziej nie zostanie w Tarnowie na przyszły sezon).

  3. Powrót do góry    #453
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Jeśli planem B jest wyciągnięcie Woffindena ze Sparty, a planem C przelicytowanie Kołodzieja to ja chciałbym już poznać plany D i E Nie to żeby któraś z w/w opcji mi nie pasowała ale jakoś tak tego... no nie chce mi się wierzyć w to B i C.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    lego (11-10-2016)

  5. Powrót do góry    #454
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nie wiem co u Termosa jest planem B, ale obstawiam że PUK a plan C to pewnie jakiś "młody zdolny" w stylu Lahtiego+ Pieszczek walczący o miejsce w składzie

    Ale brzydko was Martinek potraktował. Głupi i tyle. Coś czuję, że tego transferu to szybko pożałuje tak zawodnik jak i sam klub.

  6. Powrót do góry    #455
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Coś czuję, że tego transferu to szybko pożałuje tak zawodnik jak i sam klub.
    Martin zawsze wspominał, że bardzo ważna jest dobra atmosfera, sugerujesz, że team Pawlicki + team Kasprzak + Komarnicki & Zmora nie są gwarantami dobrej atmosfery ?
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  7. Powrót do góry    #456
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Jeśli planem B jest wyciągnięcie Woffindena ze Sparty, a planem C przelicytowanie Kołodzieja to ja chciałbym już poznać plany D i E Nie to żeby któraś z w/w opcji mi nie pasowała ale jakoś tak tego... no nie chce mi się wierzyć w to B i C.

    No nie wiem jakim przekonać Cię argumentem, klub nie chce licytować się z Gorzowem o Vaculika, mimo że wie że za troszeczkę słabszego zawodnika (Iversen) trzeba by było dać jeszcze więcej. wierzysz w to? Bo ja nie.

  8. Powrót do góry    #457
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Martin zawsze wspominał, że bardzo ważna jest dobra atmosfera, sugerujesz, że team Pawlicki + team Kasprzak + Komarnicki & Zmora nie są gwarantami dobrej atmosfery ?
    Chińskie przekleństwo mówi: obyś żył w ciekawych czasach. Uważaj Martin bo przyjdzie ci pracować w bardzo ciekawym otoczeniu

    PS - Pawlickich w Gorzowie chyba nie będzie.

  9. Powrót do góry    #458
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    @1marcin60
    Tylko, że ja w żadnym wypadku nie twierdzę, że nie próbują prowadzić rozmów z Panami B i C! Po prostu zakładam, że jedno i drugie się nie uda, więc siłą rzeczy zostanie im zakontraktowanie "średniaka z wyższej półki".

  10. Powrót do góry    #459
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta

    PS - Pawlickich w Gorzowie chyba nie będzie.
    Jeśli tak będzie, wówczas Toruń jest w trudnej sytuacji, bo jedynym kandydatem, który mógłby zastąpić Martina, jest.... Nicki . Nicki i Greg w 15 biegu - to by było
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  11. Powrót do góry    #460
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Miedziak musi być.

  12. Powrót do góry    #461
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale brzydko was Martinek potraktował. Głupi i tyle. Coś czuję, że tego transferu to szybko pożałuje tak zawodnik jak i sam klub.
    Nie do końca. Brzydko to by było, gdyby wiedząc wcześniej o przejsciu do Gorzowa, nie poinformował o tym Termosa.
    W tym przypadku mamy jeszcze sporo czasu na znalezienie kogoś w jego miejsce. Faktem jest, że za wielu ciekawych zawodników na rynku to nie ma.

  13. Powrót do góry    #462
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Jeśli tak będzie, wówczas Toruń jest w trudnej sytuacji, bo jedynym kandydatem, który mógłby zastąpić Martina, jest.... Nicki . Nicki i Greg w 15 biegu - to by było

    Jeśli ich nie ma w Gorzowie to przecież muszą być w... Sparcie. W takim wypadku plan B może nie być taki nierealny Jeszcze się okaże, że naprawdę wszyscy będą zadowoleni: Leszno dostanie Kołodzieja, Sparta braci P, Gorzów Vaculika i zatrzyma NKI, a do Torunia przyjdzie czwarty potwór

  14. Powrót do góry    #463
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Trzeba zluzowac majty i poczekac na rozstrzygniecia.
    Nie wierze,ze Gajes nie ma jakiegos asa w rekawie.
    Dopuszczam nawet mysl,ze Miedzina nie bedzie w Toruniu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    1marcin60 (11-10-2016)

  16. Powrót do góry    #464
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    @1marcin60
    Tylko, że ja w żadnym wypadku nie twierdzę, że nie próbują prowadzić rozmów z Panami B i C! Po prostu zakładam, że jedno i drugie się nie uda, więc siłą rzeczy zostanie im zakontraktowanie "średniaka z wyższej półki".
    Ok, rozumiem Cię. Tylko kłóci mi się to, bo wiem że Iversena w Toruniu nie będzie.

    Podobnie jak Madsen'a i Bjerre z których skład sobie zrobi tegoroczny beniaminek.

  17. Powrót do góry    #465
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Nie do końca. Brzydko to by było, gdyby wiedząc wcześniej o przejsciu do Gorzowa, nie poinformował o tym Termosa.
    W tym przypadku mamy jeszcze sporo czasu na znalezienie kogoś w jego miejsce. Faktem jest, że za wielu ciekawych zawodników na rynku to nie ma.
    No ja na miejscu Termosa byłbym na gościa wqrwiony. Nie tak się traktuje pracodawcę który wywiązuje się ze zobowiązań na czas i daje to czego pracownik chciał w nowym kontrakcie. Zaraz mi się przypomina Grzesio Walasek. Obyś Martin tak nie skończył ...

    A na miejscu Torunia ściągałbym Madsena i Pieszczka.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    młody_piernik (11-10-2016)

  19. Powrót do góry    #466
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Ciekawe, jeśli nie Gorzów, to co ? Sparta, która już (podobno) klepnęła Lebiediev'sa ? Rybnik ? Bo w Częstochowę wątpię. Obstawiałbym jednak Stal.
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  20. Powrót do góry    #467
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Jeśli ich nie ma w Gorzowie to przecież muszą być w... Sparcie. W takim wypadku plan B może nie być taki nierealny Jeszcze się okaże, że naprawdę wszyscy będą zadowoleni: Leszno dostanie Kołodzieja, Sparta braci P, Gorzów Vaculika i zatrzyma NKI, a do Torunia przyjdzie czwarty potwór
    Kilka dni temu podałem dokładnie taki sam ciąg transferów.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Yozayan (11-10-2016)

  22. Powrót do góry    #468
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A na miejscu Torunia ściągałbym Madsena i Pieszczka.
    Dzieki stary.
    Gdybym byl na miejscu Tymczyszyna,sciagnalbym Walaska i Swiderskiego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Krajesky (11-10-2016), Misiek_T (11-10-2016), Yozayan (11-10-2016)

  24. Powrót do góry    #469
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Karkosik wykrwawił się w pieniędzy, aby sciagnac Woffindena, i nic. Terminski nie bedzie sie wykrwawial. A Monster ma KST w dupie, maja zawodnikow, promocje, Monster Dzo chodzi se po parkingu jak po mieszkaniu, na prawde tylko my kibice łudzimy sie jeszcze, ze ta wspolpraca moze byc dla naszego klubu korzystna, tzn pomoga nam sciagnac Woffindena.

    Taia w Toruniu nie bedzie, zostanie we Wrocławiu. A Pawliccy moga zawsze isc do Rybnika.

    I jeszcze jedno : nim Vaculik podpisze w Gorzowie, na 100% czeka go rozmowa w Lesznie.
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 11-10-2016 o 14:15

  25. Powrót do góry    #470
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No ja na miejscu Termosa byłbym na gościa wqrwiony. Nie tak się traktuje pracodawcę który wywiązuje się ze zobowiązań na czas i daje to czego pracownik chciał w nowym kontrakcie. Zaraz mi się przypomina Grzesio Walasek. Obyś Martin tak nie skończył ...

    A na miejscu Torunia ściągałbym Madsena i Pieszczka.
    Przecież jedyne, na czym się tutaj opieracie to spekulacje Ostafińskiego.

    Nie wiadomo jak było, naprawdę. Może Vaculik powiedział dawno, że odejdzie. Może właściciel oznajmił mu, że nie ma dla niego miejsca ( w wywiadzie po sezonie powiedział, że obetnie mu kontrakt, bo pojechał poniżej oczekiwań) bo przyklepany jest jakiś potworny transfer? Nie wiadomo.

  26. Powrót do góry    #471
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Zobacz posta
    Przydałby sie jakiś 16-latek zdolny bo ściąganie Fajferów, Krakowiaków, Boberów to jest
    na krótką mete.
    Nie, no 17-letni Krakowiak to już emerytura prawie.
    Fakt, że tak czy owak na nią się zanosi .
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #472
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Karkosik wykrwawił się w pieniędzy, aby sciagnac Woffindena, i nic. Terminski nie bedzie sie wykrwawial. A Monster ma KST w dupie, maja zawodnikow, promocje, Monster Dzo chodzi se po parkingu jak po mieszkaniu, na prawde tylko my kibice łudzimy sie jeszcze, ze ta wspolpraca moze byc dla naszego klubu korzystna, tzn pomoga nam sciagnac Woffindena.

    Taia w Toruniu nie bedzie, zostanie we Wrocławiu. A Pawliccy moga zawsze isc do Rybnika.

    I jeszcze jedno : nim Vaculik podpisze w Gorzowie, na 100% czeka go rozmowa w Lesznie.

    Ale nie chodzi o to że Monster kocha Toruń miłością bezgraniczną, i z tego powodu robią prezent gwiazdkowy dla ukochanych kibiców, i zrobią uroczystą prezentację Woffindena każdemu rozdając puszkę swojego napoju.

    Nie wiem czy wiesz, ale jest jeszcze inna firma, zajmująca się produkowaniem podobnego produktu, dla podobnej grupy docelowej.

    Przyjście Pawlickich do Sparty, praktycznie wyklucza pobyt tam Woffindena.

  28. Powrót do góry    #473
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Ale nie chodzi o to że Monster kocha Toruń miłością bezgraniczną, i z tego powodu robią prezent gwiazdkowy dla ukochanych kibiców, i zrobią uroczystą prezentację Woffindena każdemu rozdając puszkę swojego napoju.
    Po prostu relacja Monster - Woffinden i Monster - Toruń to jedyny racjonalny argument, który, mając w pamięci poprzednie okienka i ilość propozycji dla Taia, pozwala ten transfer traktować jako możliwy.

    Niemniej jednak, wytatuuje sobie plecak Gajewskiego na łydce, jeśli tak się stanie.

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta

    Przyjście Pawlickich do Sparty, praktycznie wyklucza pobyt tam Woffindena.
    Sparta ma Taia, Janowskiego, Milika, Lebedievsa, Drabika... po co im Pawliccy ? ; )
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 11-10-2016 o 14:48

  29. Powrót do góry    #474
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Jeśli ich nie ma w Gorzowie to przecież muszą być w... Sparcie. W takim wypadku plan B może nie być taki nierealny Jeszcze się okaże, że naprawdę wszyscy będą zadowoleni: Leszno dostanie Kołodzieja, Sparta braci P, Gorzów Vaculika i zatrzyma NKI, a do Torunia przyjdzie czwarty potwór
    A Rybnik to od macochy? Pamiętajcie:
    nikt wam nie da tyle, ile my możemy obiecać .
    !Adrian walcz!

  30. Powrót do góry    #475
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta

    Sparta ma Taia, Janowskiego, Milika, Lebedievsa, Drabika... po co im Pawliccy ? ; )

    Dobre pytanie. Ale to może ich zapytać?

    Albo jakiś nowy menadżer, który niedawno rozstał się z pracodawcą, który sympatyzuje z braćmi P. nalega na ich sprowadzenie?

  31. Powrót do góry    #476
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Po prostu relacja Monster - Woffinden i Monster - Toruń to jedyny racjonalny argument, który, mając w pamięci poprzednie okienka i ilość propozycji dla Taia, pozwala ten transfer traktować jako możliwy.

    Niemniej jednak, wytatuuje sobie plecak Gajewskiego na łydce, jeśli tak się stanie.



    Sparta ma Taia, Janowskiego, Milika, Lebedievsa, Drabika... po co im Pawliccy ? ; )
    A to tak w razie czego zachowam sobie ten cytat, jakby trzeba było
    bookować tauażystę .

    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Przecież jedyne, na czym się tutaj opieracie to spekulacje Ostafińskiego.
    A ja chciałbym zapytać - na czym Ty się opierasz?
    Poważnie pytam, bo Twoje wypowiedzi są zdecydowane
    i odważne.
    !Adrian walcz!

  32. Powrót do góry    #477
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    bo nie licytuje sie o Vaculika? Nie kumam. Akurat nie o nasz klub powinienes sie tak martwic, chyba ze chcesz wbic szpile, bo nie glaszczemy Slowaka?

    .
    A czemu nie powinienem sie martwic o wasz klub? Nie bylo tu zadnej szpili - temat Vacula zostawiamy na bok.

    Gdzies tam sie dalo w piekarniach slyszec ze Termos chce sprzedac klub. Najlepiej/najlatwiej sie sprzeda klub ze zlotem DMP, stad chyba takie cisnienie na wygranie ligi.
    Czyli mozna zalozyc, ze Terminski bedzie wlascicielem az zdobedzie zloto... To takie domniemywanie z mojej strony.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  33. Powrót do góry    #478
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    A
    Przyjście Pawlickich do Sparty, praktycznie wyklucza pobyt tam Woffindena.
    No jakoś z Janowskim - też Red Bullem w składzie Woffi
    się ostał.
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #479
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No jakoś z Janowskim - też Red Bullem w składzie Woffi
    się ostał.
    Wiesz, 1 na 1 to uczciwy pojedynek. Trzech na jednego to banda...

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Lipa_PL (12-10-2016)

  36. Powrót do góry    #480
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A to tak w razie czego zachowam sobie ten cytat, jakby trzeba było
    bookować tauażystę .
    Nowości :

    Podobno Vaculik obraził się na krytykę ze strony właściciela klubu Przemysława Termińskiego, który swego czasu miał pretensje do Słowaka, że dużo kosztuje, a jeździ przeciętnie. Jedno jest pewne - Vaculik otrzymał również na najbliższy sezon propozycję znakomitego kontraktu, ale - jak widać - jej nie przyjął.

    Kto mógłby zastąpić Vaculika w składzie Get Wellu?

    - Jeśli te informacje się potwierdzą, to byłaby to dla nas nowa sytuacja - dodaje Jacek Gajewski. - Wybór nie jest porywający, mało zostało zawodników na rynku. Jeśli mielibyśmy pozyskać kogoś z zewnątrz, prawdopodobnie uda się to załatwić dopiero w listopadzie

    Wiesz, to nie brzmi jak coś w rodzaju - "spoko, wiemy co robimy, jesteśmy zasypani ofertami zawodników 10 razy lepszych od Martin a Tai wręcz sie prosi o możliwość podpisania kontraktu" ; D

    Wygląda na to, że odejście Vacula jest realnym problem. Trzeba dobrze przemyśleć teraz koncepcje składu - czy głeboko siegac do kieszeni, czy kombinować na lata. Z Zielona, Gorzowem czy Lesznem i tak w tym sezonie nie nawiazemy walki.

  37. Powrót do góry    #481
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Wiesz, 1 na 1 to uczciwy pojedynek. Trzech na jednego to banda...
    Można sobie pomarzyć, ale jak już wiele stron
    wcześniej napisałem - nierealne. Gdyby Monster
    była taki kochający KST, to dawno weszli by w nazwę
    drużyny lub stadionu a jeszcze słyszało się, że gra
    toczyła się na prawdę o jakieś grosze.
    Tym bardziej zakładam, że Monster Joe (ile on w sumie może tak BTW?)
    nie będzie na siłę ściągał Taia.
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #482
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Pasuje mi Iversen. Pokazał się z dobrej strony na GP. Ambicji mu nie brak, co już wielokrotnie udowodnił. Spasowany na MA będzie robił więcej punktów niż Vaculik.
    Ciekawią mnie juniorzy. Po odejściu w wiek seniora Zmarzlika, Pawła i Pieszczka, bardzo zmieni się siła poszczególnych zespołów. Uważam, że Gorzów nawet z Vaculem będzie dużo słabszy niż w sezonach ze Zmarzlikiem juniorem. Nasi muszą mieć kogoś kto będzie chociaż remisowal w rywalizacji z juniora gości. Za to silną drużyną może zrobić się Sparta. Kto wie czy nie zastąpią z nim Gorzowa.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  39. Powrót do góry    #483
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Nowości :

    Podobno Vaculik obraził się na krytykę ze strony właściciela klubu Przemysława Termińskiego, który swego czasu miał pretensje do Słowaka, że dużo kosztuje, a jeździ przeciętnie. Jedno jest pewne - Vaculik otrzymał również na najbliższy sezon propozycję znakomitego kontraktu, ale - jak widać - jej nie przyjął.

    .
    Niezły płaczek z niego Mamusiu oni na mnie gadają, że ja słabo jeżdzę, ale przecież ja mam kłopoty sprzętowe... Jaki dramat

  40. Powrót do góry    #484
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Troche mnie zdziwila ta decyzja Vacka - o ile to prawda..
    Wydawalo mi sie, ze owszem moze smigac po klubach z ofertami, ale po to zeby Termos costam jeszcze dorzucil.
    Jesli prawda jest ze propozycja z Torunia byla na wysokim poziomie to faktycznie musialobyc ostro miedzy panami.

    Nie zrozumcie mnie zle, ale w wojence zuzlowiec vs polityk zawsze stane po stronie zuzlowca.

    Ewidentnie najwiekszym bledem MV bylo opuszczenie Tarnowa. To sie zle skonczylo i dla niego i dla Unii.
    Tutaj mogl sobie troche pogwiazdorzyc bo mial wiele wybaczone.

    Jednak do Torunia poszedl jako maszynka do robiuenia punktow i z tego wywiazal sie srednio.
    No, ale jesli atmosfera miedzy nim z szefem jest kiepska to w obliczu zmian wynikajacych ze startu w GP moze faktycznie lepiej dla niego by otoczenie zmienil.
    I ja cos czuje, ze Leszno tu sie mocno wlaczylo do gry i to moze Vackowi namieszac we lbie. Tam jest latwy tor, bedzie Baron czyli idealny trener dla startowca... no ale z nowu moze trafic na wymagajacych szefow, bo drugiego takiego sezonu w Lesznie nie zdzierza..

    No i ja jeszcze czekam na oficjalne info zawodnika.. powinien miec na tyle przyzwoitosci, zeby jak najszybciej przekazac, ze odchodzi z Torunia. Jesli nie lubi Termosa, to chcoiaz kibicom sie nalezy bo byli wyrozumiali w trakcie sezonu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #485
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No i ja jeszcze czekam na oficjalne info zawodnika.. powinien miec na tyle przyzwoitosci, zeby jak najszybciej przekazac, ze odchodzi z Torunia. Jesli nie lubi Termosa, to chcoiaz kibicom sie nalezy bo byli wyrozumiali w trakcie sezonu.
    Cieszę się, że jednak to zauważyłeś - wielu z nas
    dało spory kredyt zaufania Martinowi i krytykowało
    Termosa za tak ostre pojazdy na FB. Widzieliśmy, że
    Martin się angażuje, zaiwania na treningach, więc nawet
    jego słabe występy nie były mocno piętnowane. Mało tego: uważam,
    że w tym momencie to właśnie przez tą mini-sagę z odejściem,
    dużej części z nas zmienił się sposób patrzenia na MV, bo ze strony
    kibiców do tej pory było całkiem fajnie pod tym względem.
    !Adrian walcz!

  42. Powrót do góry    #486
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Niezły płaczek z niego Mamusiu oni na mnie gadają, że ja słabo jeżdzę, ale przecież ja mam kłopoty sprzętowe... Jaki dramat
    Płaczek nie płaczek. W tym samym momencie sezonu Holder z Miedzińskim dawali dupy w podobnym, a nawet większym stopniu i słowa krytyki ze strony prezesa nie było. Do końca sprawiedliwe to nie było.

  43. Powrót do góry    #487
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Płaczek nie płaczek. W tym samym momencie sezonu Holder z Miedzińskim dawali dupy w podobnym, a nawet większym stopniu i słowa krytyki ze strony prezesa nie było. Do końca sprawiedliwe to nie było.
    Hola, hola.
    Jednak Vacul był kontraktowany na trochę inną pozycję i za trochę inny hajs, niż ww. dwójka.

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #488
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Ale nie chodzi o to że Monster kocha Toruń miłością bezgraniczną, i z tego powodu robią prezent gwiazdkowy dla ukochanych kibiców, i zrobią uroczystą prezentację Woffindena każdemu rozdając puszkę swojego napoju.

    Nie wiem czy wiesz, ale jest jeszcze inna firma, zajmująca się produkowaniem podobnego produktu, dla podobnej grupy docelowej.

    Przyjście Pawlickich do Sparty, praktycznie wyklucza pobyt tam Woffindena.
    Przemo zostaje w SG

  45. Powrót do góry    #489
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Jeśli tak, to cały misterny plan w p**u! Trzeba się brać za Pitera!

  46. Powrót do góry    #490
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Hola, hola.
    Jednak Vacul był kontraktowany na trochę inną pozycję i za trochę inny hajs, niż ww. dwójka.
    W przypadku Miedzińskiego może i tak. Serio uważasz jednak, że Vaculik był dużo droższy niż Holder ? Termiński po fantastycznym występie Chrisa w Poznaniu jednak nawet słowa nie powiedział. A Vaculik może i szału nie zrobił w tym roku, ale takich żenujących wpadek nie miał

  47. Powrót do góry    #491
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2016
    Postów
    76
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 7 postach
    Piekarz nie kłamał w sprawie Słowaka także dziele się świeża porcja bułek. Mianowicie 1 listopada ogłoszone zostanie wszem i wobec zakontraktowanie braci P. Kosztem Adriana. To jest plan A. B potworny a C jak Puk. Tak donoszą piekarz z cukiernikiem.

  48. Powrót do góry    #492
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    W przypadku Miedzińskiego może i tak. Serio uważasz jednak, że Vaculik był dużo droższy niż Holder ? Termiński po fantastycznym występie Chrisa w Poznaniu jednak nawet słowa nie powiedział. A Vaculik może i szału nie zrobił w tym roku, ale takich żenujących wpadek nie miał
    Tak uważam - od razu napiszę, że kontraktów nie widziałem,
    ale były wypowiedzi Gajewskiego o tym, że Holder zaśpiewał
    dużo mniej od Doyle'a. Po ogólnie słabych kilku sezonach jestem
    praktycznie przekonany, że kosztował mniej od Vacula i to nie tysiąc,
    czy dwa. Degrengolada Chrisa w ostatnich latach to nie było nic zaskakującego
    a Vacul jednak dostał kontrakt solidny, jak na lidera przystało.
    No i napisałem wcześniej wiele razy, że nie pochwalałem tej krytyki na FB.
    Byłem nią zażenowany, zresztą nie pierwszy raz, jeśli chodzi o wypowiedzi
    Termosa.

    Cytat Zamieszczone przez Menatol Zobacz posta
    Piekarz nie kłamał w sprawie Słowaka także dziele się świeża porcja bułek. Mianowicie 1 listopada ogłoszone zostanie wszem i wobec zakontraktowanie braci P. Kosztem Adriana. To jest plan A. B potworny a C jak Puk. Tak donoszą piekarz z cukiernikiem.
    W przypadku planu A kupuję karnet na Polonię -
    - nie żartuję.
    !Adrian walcz!

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    koot (11-10-2016)

  50. Powrót do góry    #493
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Przemo zostaje w SG
    O skład walczyć z Iversenem?

  51. Powrót do góry    #494
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach

  52. Powrót do góry    #495
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Hola, hola.
    Jednak Vacul był kontraktowany na trochę inną pozycję i za trochę inny hajs, niż ww. dwójka.

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    Ale to nie wina Vacula, ze go skuszono gwiazdorskim konktraktem
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •