Strona 110 z 315 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111112120160210 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,906 do 4,950 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #4906
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Krótko zwięźle i na temat meczu:
    1) W Toruniu zwyciężył żużel.
    ... aż niewiarygodnym wydaje się fakt, że gdyby nie dach nad torem, to ten mecz byłby odwołany!!!!!!!!!!

    2) Sukces Stali absolutnie zasłużony. Wynik nie oddaje tego co działo się na torze. Jakieś 49-41 dla kapeli z Zawarcia byłoby adekwatnym rezultatem.
    Goście byli bardziej zdeterminowani, im wszystkim się "chciało"
    Niestety w ekipie toruńskiej połowa rajderów miała wywalone na to jakim wynikiem skończą się te zawody.
    Na pochwałę zasługuje tylko Adrian i juniorzy.

    3) Przejaskrawiając ocenę zaangażowania Pawła zastanawialiśmy się w sektorze, kiedy wyznaczy datę turnieju pożegnalnego.
    Myślę, że czas żeby sobie jasno postawił pytanie czy chce się ścigać i walczyć o zwycięstwa czy to tylko kilkuletnia przygoda, przy okazji której zarabia niezłe pieniądze.

    Podsumowując: po ubiegłorocznym udanym sezonie wszystko zdaje się wracać do toruńskiej normy z ostatniej (blisko) dekady.
    Taki toruński, żużlowy, ciepły koorvvidołek.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 18-04-2017 o 11:08
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Howard (18-04-2017)

  3. Powrót do góry    #4907
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    E tam, takie tam toruńskie narzekania. Jak na razie widać jedynie, że Johns kiepsko przepracował zimę.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  4. Powrót do góry    #4908
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Takze bylbym za odsunieciem MJJ na mecz z Zielona. Kompletnie mnie wczoraj nie zawiodl i pojechal calkiem dobry mecz jak na niego...Ale to jest wladnie jego poziom. I na nic wiecej nie mozna sie nastawiac. - to tyle w kwestii zastapienia Vaculika gosciem z odeglej dziesiatki klasyfikacji Ekstraligii.

    Walaska tez trzeba sprawdzic - gdzie jak nie w Zielonej. Ale pewnie sie skonczy podobnie - bedziemy mieli jasny obraz naszych transferow 2017.
    ============

    Tak sobie mysle ze Hancock i Holder naprawde drenuja nasz przeciez niemały budzet w duzej czesci i maja kontakty delikatnie mowiac Gwiazdorskie - bo jak inaczej wytlumaczyc tylu ogorkow w naszym skladzie poza wymieniona dwojka.


    -----
    Odnosnie meczu , to sprzetowo dno, torowo dno. Iks i Miedziak na plus. Kaczmarek bez blysku , ale chociaz na tle juniorow przeciwnika cos tam przywiezie.

  5. Powrót do góry    #4909
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    polewaczka
    Nie narzekam, oceniam to co widziałem wczoraj.
    Dla mnie wynik nie jest żadnym zaskoczeniem, spodziewałem się, że możemy to przegrać, a że będzie na styku nie ulegało dla mnie najmniejszej wątpliwości.
    Jestem ciekaw jak będzie się kształtowała frekwencja podczas następnych meczów.
    Mecz z Lesznem będzie meczem "o widza".
    Z bykami będzie o wiele ciężej, bo Kubera i Smektała to już objeżdżeni w lidze juniorzy.
    Gorzowscy nie ustępują im talentem, ale dopiero stawiają pierwsze kroki.
    Ciekawi mnie też co po ewentualnych kolejnych porażkach zrobi właściciel tego bałaganu, bo, że powie coś nieprzemyślanego to niemal pewne.

    ...a narzekaczom i marudom(w tym mnie ) dobrze zrobiłaby wizyta w niższej klasie rozgrywkowej.
    Przydałoby się takie żużlowe khatarsis..
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Howard (18-04-2017)

  7. Powrót do góry    #4910
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Mecz w Zielonej się zbliża, a Jensen na wyjazdach w rundzie zasadniczej w 2016 roku: 1, 0, 2, w, 3, 1, 1, 1, 0, 0, 2, 0, 0, 1, 1, 1, 1, 0, 1, 0, 1, 0... zresztą wyniki na torze domowym też za bardzo się od tego nie różnią.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Powrót do góry    #4911
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta

    Po trzecie brak pretensji do Kasprzaka wynika tylko i wyłącznie z wygranej. Przy takim wyniku więcej się wybacza. Ja na miejscu kibiców Stali byłbym jednak mocno zaniepokojony, bo o ile Vaculik czy Zmarzlik mogą powtarzać swoje wyniki (choć raczej w odwrotnej konfiguracji punktowej), o tyle Przemek pojechał (przy całej sympatii) jednak wyraźnie ponad stan. Jak dla mnie to on był Mam od the match.

    Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
    Przemek jest wyraźnie w wysokiej formie tego roku. Przynajmniej obecnie. W przedsezonowych jazdach pokazywał się wszędzie z dobrej strony, patrz choćby Memoriał Jancarza.
    Co do Zmarzlika zgoda, to skuteczny zawodnik, ale wydaje mi się, że tego roku obniży nieco średnią w Elidze, priorytetem będzie GPrix.
    Vaculik raczej nie utrzyma takiej formy. Przyjdzie Gprix i w lidze będzie jazda w kratkę. To nie będzie zawodnik na +12 pkt w każdym meczu, raczej 4-12pkt.
    Kasprzak na razie nie błyszczy, od początku sezonu wygląda podobnie. Myślę że ten sezon będzie miał wyraźnie gorszy od poprzedniego. Nie będę zaskoczony jazdą na poziomie 4-7pkt na mecz.

  9. Powrót do góry    #4912
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Mecz w Zielonej się zbliża, a Jensen na wyjazdach w rundzie zasadniczej w 2016 roku: 1, 0, 2, w, 3, 1, 1, 1, 0, 0, 2, 0, 0, 1, 1, 1, 1, 0, 1, 0, 1, 0... zresztą wyniki na torze domowym też za bardzo się od tego nie różnią.
    Jeśli on po przyjściu do Torunia obniży loty (podobnie jak poprzednie nasze wzmocnienia) to ja pier..lę

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    pawel_KST (18-04-2017), pawko.trn (18-04-2017)

  11. Powrót do góry    #4913
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Ale trzeba przyznać obiektywnie, że trzyma równo poziom

  12. Powrót do góry    #4914
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jeśli on po przyjściu do Torunia obniży loty (podobnie jak poprzednie nasze wzmocnienia) to ja pier..lę
    Gość nie żyje z żużla. Pisałem już to w zimie. No to się bawi chłopak. Skoro są następni frajerzy, którzy dają się nabrać na te jego brednie o powrocie do formy to co on ma na to powiedzieć ? nie ? dziękuję ? Zrobi 4+1 albo 3+2 to ma lekko ponad 4 k euro. Za swoje hobby. Całkiem niezła kasa.

  13. Powrót do góry    #4915
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Gość nie żyje z żużla. Pisałem już to w zimie. No to się bawi chłopak. Skoro są następni frajerzy, którzy dają się nabrać na te jego brednie o powrocie do formy to co on ma na to powiedzieć ? nie ? dziękuję ? Zrobi 4+1 albo 3+2 to ma lekko ponad 4 k euro. Za swoje hobby. Całkiem niezła kasa.
    Jensen to taki zawodnik jak i Jonsson, tylko trochę młodszy.
    Obydwaj po prostu sobie jeżdżą, nie widać by zależało im na wynikach i karierze. To statyści z nazwiskami, bo kiedyś coś tam jechali. Choć Jonsson to nawet dobrze jeździł, przez kilka sezonów.
    Jensen powinien czekać na pecha czy niedyspozycję innych zawodników. Lepszy nieobliczalny Walasek, on np po 2 pkt w jednym meczu, może zrobić 11 w następnym.

  14. Powrót do góry    #4916
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Jensen jeszcze kilka miesięcy przechylił szalę zwycięstwa Stali nad KST w finale ligi. Więc czasem potrafi pojechać.
    Tym nie mniej jest to na dzień dzisiejszy zawodnik marnego pokroju a to, że traktuje sport jako hobby nie ma tu nic do rzeczy.

  15. Powrót do góry    #4917
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Dawno nie pisałem, skrobnę coś zatem...
    1. Stal wygrała zasłużenie, ale zupełnie nieadekwatnie do stylu - tzn. powinno być siakieś 49:41
    2. Zawody mega nudne, tor dramatycznie twardy, startowy, brak możliwości wyprzedzania
    3. Przepaść sprzętowa - Johns jest na tę chwilę mega słaby (Holder, Miedziak, Paweł, Liglad)
    4. Przegrana Pawła z juniorem Stali to jakaś perwersja...
    5. Kaczmarek i IKS bardzo pozytywnie.
    6. Emocje w Zielonej będą...czy wyjdziemy z 30
    7. MotM - Pawlicki i Vacul - pozamiatali


    W jednym zdaniu:
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 18-04-2017 o 13:45

  16. Powrót do góry    #4918
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    3/4 skladu sprzet u Johnsa....a tutaj Rysiu Kowalski pod reka....echh

    PS . Shamek z taka forma dolaczy do brata w GiPi

  17. Powrót do góry    #4919
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jensen jeszcze kilka miesięcy przechylił szalę zwycięstwa Stali nad KST w finale ligi. Więc czasem potrafi pojechać.
    Tym nie mniej jest to na dzień dzisiejszy zawodnik marnego pokroju a to, że traktuje sport jako hobby nie ma tu nic do rzeczy.
    Zwycięstwo w finale nie zapewnił Jensen, lecz tor. Nawierzchnia przygotowana tak, że na początku całkiem przyzwoita, z każdym wyścigiem zmieniała się bardziej w gnojowisko. Od połowy meczu, tor był już typowo "gorzowski", żadna inna drużyna na tym nie pojechała. A uśmiechnięty Greg, omijał szybki i dziurawy pas przy krawężniku, jakby tam były zamontowane jakieś śmiertelne zapadnie.
    Gorzów złoto wygrał torem, a nie Jensenem.
    Edit
    W tamtym tygodniu oglądałem uważnie powtórkę tego finału w TV, nie mam wątpliwości co do przyczyn sukcesu Stali.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Yozayan (18-04-2017), kingpin (18-04-2017)

  19. Powrót do góry    #4920
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Zwycięstwo w finale nie zapewnił Jensen, lecz tor. Nawierzchnia przygotowana tak, że na początku całkiem przyzwoita, z każdym wyścigiem zmieniała się bardziej w gnojowisko. Od połowy meczu, tor był już typowo "gorzowski", żadna inna drużyna na tym nie pojechała. A uśmiechnięty Greg, omijał szybki i dziurawy pas przy krawężniku, jakby tam były zamontowane jakieś śmiertelne zapadnie.
    Gorzów złoto wygrał torem, a nie Jensenem.
    Edit
    W tamtym tygodniu oglądałem uważnie powtórkę tego finału w TV, nie mam wątpliwości co do przyczyn sukcesu Stali.
    No zapomniałeś chyba o najważniejszym.. że Vacul się podłożył bo był już ułożony ze Stalą

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Buszmen (19-04-2017), Nigel (18-04-2017)

  21. Powrót do góry    #4921
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    No właśnie oglądam powtórkę tego meczu i faktycznie widzę uhahanego Przedpełskiego. Kompletny brak sportowej złości.
    Po prostu wierzyć się nie chce jak się na to wszystko patrzy.
    Od zachowania Prezesa poprzez menadżera i postawę zawodników wszystko jest na opak. No może poza trenerem Kościechą i Igorem.
    Teraz wyjazd do Zielonej Góry. Optymistycznie patrząc, liczę na wyjście z trzydziestki

    Najpierw szefuńcio obraża Vaculika a w sezonie transferowym biadolenie, że nikt nie chce u nas jeździć.....
    U Pawła za juniora można było jeszcze zauważyć ten błysk i potrafił jezdzić z pazurem. Im dalej w las tym z Pawełka coraz większy ministrant żużlowy się robi.
    Nie oznacza to, ze juz będzie tylko gorzej, ale czas aby mocno się wziąć w garść, bo jak nie zatrzyma trendu spadkowego, to bedzie trzeba rozważayć czy dalej chce się w to bawić, czy jezdzić tylko dla relaksu.

    Jeszcze niedawno Pawła przyrównywało się do Pawlickiego, Dudka, a gdzie Oni sa teraz, a gdzie Paweł.

    Drugie, to ten przebudowany łuk. Miałbyć sporym atutem, a jak narazie to nie ma jakiegokolwiek wpływu na jazde.

    No i na koniec coś do Senatora.

    cytat - Oczywiście byłoby fajnie wygrać 60:30, bo po takim laniu Stal miałaby się później ciężko podnieść, ale aż taki pazerny nie jestem - przyznaje Termiński. - W każdym razie wygranej jestem pewny, bo jakoś mnie ten Gorzów nie zachwyca.
    Przydałoby się więcej pokory i szacunku dla rywali, bo te buńczuczne zapowiedzi, że wygraną jest pewne i uderzanie w zawodnika przeciwnej drużyny tylko go ośmiesza.
    Chyba, to kolejna osoba za sterami klubu, która nie rozumie co to jest sport.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (18-04-2017)

  23. Powrót do góry    #4922
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaca2003 Zobacz posta
    I na końcu,o najgorszym,jałowy bełkot,niemoc,osobie która nie potrafi z zawodników wycisnąć nic,to jest stojący w parkingu wazon niestety.
    Wazon

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    #GetWellDarky

  24. Powrót do góry    #4923
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    No zapomniałeś chyba o najważniejszym.. że Vacul się podłożył bo był już ułożony ze Stalą
    Jakoś nie zauważyłem złośliwej jazdy Vacula przeciw Toruniowi, tam gdzie targnęło Słowaka na 1 miejscu, targało i innych.
    Inną rzeczą jest dogadanie kontraktu z rywalem, przed finałem rozgrywek, czego nie omieszkał ogłosić DJ Ksysio. To było podłe świństwo i nic tego nie tłumaczy.

  25. Powrót do góry    #4924
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Shelve - trzeba Termosa baaardzo nie znać, żeby brać w 100% na serio te jego gadki. On mówi tak celowo, często z dużą ironią i celową przesadą. On taki po prostu jest - nie do końca poważny. Czy prezes być taki powinien? Nie wiem, może nie. Mi to jednak nie przeszkadza w dobie "gładkich Maniusiów" i poprawności politycznej. Jakiś koloryt i napinka w wyniku tych "prowokacji" jest. Tu coś klepnie, tam puści oko, później się pośmieje z komentarzy i z samego siebie również.

    Do Vacula na pewno ma żal. Tam pewnie było sarkazmu trochę więcej.

  26. Powrót do góry    #4925
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach

  27. Powrót do góry    #4926
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jakoś nie zauważyłem złośliwej jazdy Vacula przeciw Toruniowi, tam gdzie targnęło Słowaka na 1 miejscu, targało i innych.
    Inną rzeczą jest dogadanie kontraktu z rywalem, przed finałem rozgrywek, czego nie omieszkał ogłosić DJ Ksysio. To było podłe świństwo i nic tego nie tłumaczy.
    To nie bylo zadne swinstwo a standard.
    Tak sie jednak niefortunnie ulozylo,ze byla i przyszla
    druzyna Martina spotkala sie w finale.
    Gdybysmy planowo odpadli w polowce z Wami,
    nie byloby zadnej afery.
    Co innego postawa Slowaka,ktory jeszcze po finale zapewnial
    Gajesia i kolegow z toru,ze zostaje w Toruniu.
    Gdyby byl szczery od poczatku czyli od momentu zakonczenia sezonu,
    przynajmniej dzialacze nie byliby tak zniesmaczeni zachowaniem Vacula.
    Szkoda,bo przeciez Martin to nie pierwszy i nie ostatni zawodnik ktory zmienia barwy klubowe
    a jednak traktowany jest duzo gorzej i to nie bez winy jego samego.
    Jednak ten caly hejt w kierunku Vacula byl i jest slaby.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-04-2017 o 14:16
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #4927
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Shelve - trzeba Termosa baaardzo nie znać, żeby brać w 100% na serio te jego gadki. On mówi tak celowo, często z dużą ironią i celową przesadą. On taki po prostu jest - nie do końca poważny. Czy prezes być taki powinien? Nie wiem, może nie. Mi to jednak nie przeszkadza w dobie "gładkich Maniusiów" i poprawności politycznej. Jakiś koloryt i napinka w wyniku tych "prowokacji" jest. Tu coś klepnie, tam puści oko, później się pośmieje z komentarzy i z samego siebie również.

    Do Vacula na pewno ma żal. Tam pewnie było sarkazmu trochę więcej.
    Może i taki jest, ale będąc osobą publiczną na stanowisku udzielając wywiadu musi się liczyć potem z konsekwencjami swoich słów.
    Mówiąc, że jest pewny wygranej zachowuje się jak buc, który nie rozumie sportu i słowo pokora jest mu obce.

    Nawet chyba Honorowy złotousty Władysław nie był takim napinaczem.
    No może chłop lubi jak się potem z Niego szydzi, to troche zmienia postać rzeczy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Powrót do góry    #4928
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Na chłodno po meczu to taki wynik od początku pokazuje to co każdy widział po składzie ale nie dopusczał takiej myśli - jedziemy spokojnie o miejsce niezagrożone spadkiem w dolnej części tabeli. Terminarz jest tak niekorzystny , że za kilka kolejek nasza sytuacją będzie przypominała sytuację Leszna z zeszłego sezonu.
    Sytuacja z odejsciem Vaculika nas załatwiła-oczywiście Słowak zachował sie fatalnie ale z drugiej strony Zmora zachował się jak stary wyjadacz - Nasi zachlystywali sie jazdą w finale ekstraligi i ewentualnym złotem a on już mysłal o kolejnym sezonie.
    Panie Termiśki to jest biznes i nie wystraczy dużo mowić - trzeba było miec bata na Vaculika i trzymać go w szachu tak jak Stal trzymala Iversena - Wasze "Gramy fair" odnosi się tylko do postawy na torze, poza torem w zaciszu gabinetów to już wszytskie chwyty dozwolone.
    Całkiem możliwe , że na dobry skład możemy liczyć tylko w sezonach poprzedzających wybory - Możliwe że w 2018 będzie musiał ustąpic Zaleski a więc "wystarczy" zbudować silny skład i zdobyć DMP - wtedy wystraczy że Pan Termiński wystratuje w wyborach i wygla je w cuglach

  30. Powrót do góry    #4929
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta


    Wszystko ładnie pięknie, druzyna z Toruńskich juniorów brzmi wyśmienicie tylko żeby jako tako
    było w tej juniorce to najpierw kupilismy Fajfera potem Krakowiaka a teraz Kaczmarka z kund tych
    toruńskich juniorów brać ?


    ed
    Patrząc do przodu to pewnie po sezonie karierę skonczy Greg i w miejsce Grega i MJJ trzeba nam 2 klasowych grajków oj
    ciężko to widzę a pewnieznów zacznie ktoś puszczać bąki o monsterach w KS Toruń a skończy się na kolejnym MJJ.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 18-04-2017 o 14:45

  31. Powrót do góry    #4930
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    KS Toruń w drugiej lidze to już prawie legenda.

  32. Powrót do góry    #4931
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Janek po mojemu stara się sobie i Karolowi załatwić robotę na przyszłość. Szuka albo sponsora, któremu pogra na sentymentalnej nucie i micie szkolenia, albo znowu od miasta chce wyciągnąć dobry pieniądz. Takie to tam pitolenie.

  33. Powrót do góry    #4932
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    KS Toruń w drugiej lidze to już prawie legenda.
    Starczy wam juniorów żeby nam skład zapewnić?

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Dominik (18-04-2017), jelousabmarinek (18-04-2017)

  35. Powrót do góry    #4933
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,844
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Jest już skład na Zieloną Górę:

    1-Hancock
    2-Przedpełski
    3-Holder
    4-Walasek
    5-Miedziński
    6-Kaczmarek

  36. Powrót do góry    #4934
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Jest już skład na Zieloną Górę:

    1-Hancock
    2-Przedpełski
    3-Holder
    4-Walasek
    5-Miedziński
    6-Kaczmarek
    To chyba optymalny skład.
    Boję się, że Walas napsuje nam krwi w ten weekend.
    Często wychowankowie Falubazu, w barwach innej drużyny brylują na W69.

  37. Powrót do góry    #4935
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Myślę, że Cieślak wyłączy Walaska twardszym torem. Nie będzie ryzykował jakiegoś wystrzału.

  38. Powrót do góry    #4936
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To chyba optymalny skład.
    Boję się, że Walas napsuje nam krwi w ten weekend.
    Często wychowankowie Falubazu, w barwach innej drużyny brylują na W69.
    spokojnie, nie napsuje, ma byc zimno i nikt nigdzie nie pojedzie )

  39. Powrót do góry    #4937
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 213 w 134 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To chyba optymalny skład.
    Boję się, że Walas napsuje nam krwi w ten weekend.
    Często wychowankowie Falubazu, w barwach innej drużyny brylują na W69.
    Serio?! xD

    My tu się zastanawiamy czy z 30 wyjdziemy, a ty się Walaska boisz...

    ... A ch... BÓJTA SIĘ MYSZY, WALAS NADJEŻDŻA!!!

  40. Powrót do góry    #4938
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Miedziński z juniorem na wyjeździe...

  41. Powrót do góry    #4939
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    ...i do tego PP, skrojony przez Czerniawskiego. Kiedyś był walec rzeszowski, teraz czas na toruński

  42. Powrót do góry    #4940
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Nie wiem gdzie on sie przygotowywal do tego meczu ale na pewno nie na MA.
    Chyba nawet mlodziezowcy Stali byli od niego dzisiaj szybsi.
    Już na BP było widac że z Holderem jest coś nie tak, szałowo nie jeździł. Dawno nie widziałem takiego nerwowego Holdera i szkoda było patrzeć jak "tnie" się z juniorami o punkcik.

    Co do Pawełka to jak tak dalej pójdzie z formą to brat Łukasz za kilka lat okaże sie bardziej wartościowym zawodnikiem
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 18-04-2017 o 16:50

  43. Powrót do góry    #4941
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    "Nie żałuję składu na ten mecz. Po meczu każdy jest mądry i mówi, co by było gdyby. Nie wiem, czy Grzegorz byłby w stanie pojechać lepiej od Pawła." Jacek Gajewski.

    Pan Jacek po tylu latach pracy wciąż nie rozumie, że jego praca polega właśnie na tym, aby być mądrym przed meczem. Przewidzieć, że skoro ktoś jedzie kilka spotkań towarzyskich padake bez syndromów poprawy, to jak przyjdzie liga może być słabo, więc skoro jest alternatywa to może warto nie wystawiać Przedpełskiego na pośmiewisko... To samo transfery, typu oddanie Doyla, i tak dalej i tak dalej... A my jako kibice mamy to prawo, by właśnie po fakcie ocenić to, co Gajeś ocenił przed. Nieuczciwe, ale, nikt nie każe mu być menedzerem ; )


    "Nie wiem, czy Grzegorz byłby w stanie pojechać lepiej od Pawła." - Na prawdę taki spec od wszystkiego poddaje pod wątpliwość, czy Grzegorz Walasek ogarnąłby tego Czerniewskiego ? No ja pier*dole. Kopeć-Sobczyński by to ogarnął i mielibyśmy chociaż remis. Ręce opadają.

    I trzecia sprawa - postawa tej drużyny przed nominowanymi. Stoją i się śmieją. Jest fajnie, dużo ludzi,światełka, motorki, jeszcze dwa biegi i na miasto. Widzieliście, co się działo w strefie Stali Gorzów po oczywistym wykluczeniu Zmarzlika ? Piekło. Emocje, wyzwiska. Bo oni żyli wczoraj tym meczem. Wyobrażacie sobie co by było, gdyby wykluczyli Hancocka ? Gówno. Gajewski z plecakiem wzruszyłby ramionami, Hancock uśmiechnął do kamery, być może dodając że się nie zgadza ale szanuje decyzje, Pawełek pomachałbym bidonikiem Monsterka przed kamerą.

    Ktoś powie, że Pan Termiński gada czasem za duzo i bez sensu - ja osobiście to lubię, bo widać, że właściciel przeżywa to wszystko jak zwykły kibic. Tylko nie rozumiem, dlaczego po meczu przegranym trochę na własne życzenie przy tak mentalnie olewczej postawie zespołu mówi - zrobili co mogli, a rok temu po Gorzowie zjechał Vaculika jak psa, choć Vaculik pomimo fatalnego wyniku - jak zresztą cała drużyna - jako jedyny miał jaja przed kamerą przeprosić kibiców i widać było, jak prawdziwie jest mu wstyd tego co się stało.

    Przegraliśmy wygrany mecz, takie są fakty. Bez kompletu wygranych na MotoArenie play-off odjechał nam okropnie. Największym transferem, jaki można było zrobić zimą, to zwolnienie Gajewskiego.

    Chyba, że to ja jestem w błędzie i bez sensu się nakręcam, w takim razie przepraszam.

  44. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Lauda (18-04-2017), jaca2003 (19-04-2017), rafalsky (18-04-2017)

  45. Powrót do góry    #4942
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Krajesky. Gajeś to typ flegmatyka i jego zachowanie już było nie raz omawiane. Mecze z udziałem Frątczaka, Chomskiego to dosłownie "ŻYWIOŁ", bieganie, rady, info o torze itp. W Toruniu właśnie brakuje takiego menadżera który pobudzi w drużynie wolę walki, ambicję. Od kilkudziesięciu lat tylko "uległy" Jasiu, Kryjom-filozof, oraz Gajeś-flegmatyk. Może menadżer z ikrą w naszym klubie zmienił by troszkę oblicze naszej drużyny bo rzeczywiśćie większość żużlowców która odchodzi z Torunia jeździ lepiej. Co do transferów to z niecierpliwością czekam na mecz derbowy z GKM i występ Pieszczka, którego niechciało im się nawet kupić bo woleli Grzesia Walaska z Jensenem, a podejrzewam że J. Holder+Jepsen+Walasek > Pieszczka i pewnie reszta by została.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 18-04-2017 o 17:05

  46. Powrót do góry    #4943
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Myślę, że Cieślak wyłączy Walaska twardszym torem. Nie będzie ryzykował jakiegoś wystrzału.
    Nikt nikjogo nie bedzie wyłączał torem.
    Tor bedzie przygotowany pod naszych jak pogoda pozwoli, a nie przeciwko komuś.

    Wcale nie musi być tak, że bedziecie prosili tylko o jak najniższy wymiar kary.
    U nas niewiadomo jak kto tam pojedzie.

    U siebie potrafimy meczyć się z przeciętnymi ekipami i różnie może być.

    Dobrze, Ze jest Walas, bo tu potrzeba prawdziwych strzelb, a nie jakis kapiszonów.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Powrót do góry    #4944
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta

    I trzecia sprawa - postawa tej drużyny przed nominowanymi. Stoją i się śmieją. Jest fajnie, dużo ludzi,światełka, motorki, jeszcze dwa biegi i na miasto. Widzieliście, co się działo w strefie Stali Gorzów po oczywistym wykluczeniu Zmarzlika ? Piekło. Emocje, wyzwiska. Bo oni żyli wczoraj tym meczem. Wyobrażacie sobie co by było, gdyby wykluczyli Hancocka ? Gówno. Gajewski z plecakiem wzruszyłby ramionami, Hancock uśmiechnął do kamery, być może dodając że się nie zgadza ale szanuje decyzje, Pawełek pomachałbym bidonikiem Monsterka przed kamerą.
    Ci sami usmiechnieci plus niedojda Gajes zafundowali nam rok temu srebro a do zlota zabraklo niewiele,wiec chyba nie tu lezy przyczyna porazki.
    Stal byla szybsza,lepsza i tyle.Minorowe miny przed nominowanymi nie spowodowalyby nagle,ze Holder na osiolku objechalby PP a Miedziak Vaculika,choc
    trzeba przyznac,ze takie zachowanie jest kontrowersyjne.

    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Ktoś powie, że Pan Termiński gada czasem za duzo i bez sensu - ja osobiście to lubię, bo widać, że właściciel przeżywa to wszystko jak zwykły kibic. Tylko nie rozumiem, dlaczego po meczu przegranym trochę na własne życzenie przy tak mentalnie olewczej postawie zespołu mówi - zrobili co mogli, a rok temu po Gorzowie zjechał Vaculika jak psa, choć Vaculik pomimo fatalnego wyniku - jak zresztą cała drużyna - jako jedyny miał jaja przed kamerą przeprosić kibiców i widać było, jak prawdziwie jest mu wstyd tego co się stało.
    Wlasciciel klubu a w rzeczywistosci i prezes powinien sie zastanowic nad tym co papla.
    Ciezko bedzie Gajewskiemu czy komus kto para sie w klubie transferami namowic jakiegos
    konkretnego grajka do podpisania kontraktu w Toruniu jak ten z tylu glowy bedzie mial
    wesola tworczosc wlasciciela,ktory chetnie po jakims slabszym meczu uzywa sobie na
    zawodnikach.Zawodnicy to nie swiete krowy i musza krytyke przyjmowac na klate
    ale takie rzeczy zalatwia sie w zaciszy gabinetu a nie w prasie.
    Pomijam juz pajacowanie Terminskiego przed poniedzialkowym meczem,bo wiara
    we wlasna druzyne to nic zlego,ale z drugiej strony przydaloby sie wiecej pokory.


    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Przegraliśmy wygrany mecz, takie są fakty. Bez kompletu wygranych na MotoArenie play-off odjechał nam okropnie. Największym transferem, jaki można było zrobić zimą, to zwolnienie Gajewskiego.

    Chyba, że to ja jestem w błędzie i bez sensu się nakręcam, w takim razie przepraszam.
    Tak naprawde wiemy tylko tyle,ze tradycyjnie na starcie ligi jestesmy slabi.
    Nie wiemy jednak nic o naszych przeciwnikach,wiec ciut za wczesnie wyrokowac.
    Krotko mowiac, tak ,bez sensu sie nakrecasz.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #4945
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ci sami usmiechnieci plus niedojda Gajes zafundowali nam rok temu srebro a do zlota zabraklo niewiele,wiec chyba nie tu lezy przyczyna porazki.
    Stal byla szybsza,lepsza i tyle.Minorowe miny przed nominowanymi nie spowodowalyby nagle,ze Holder na osiolku objechalby PP a Miedziak Vaculika,choc
    trzeba przyznac,ze takie zachowanie jest kontrowersyjne.
    Najdroższy skład w lidze, 3 mega gwiazdy + obok Zmarzlika najlepszy junior w lidze, 2x mistrzowie świata i ty to srebro traktujesz jak wyczyn niczym wejście na Everest ? Awans do finału to była przyzwoitość z takim dream-teamem, zrobili założenie minimum, nic ponad to.

    Już poznałem Twoja optyka na sport i żużel - nic nie możemy, na nic nie mamy wpływu, jak idzie to idzie, jak nie to trudno, w zasadzie co my tu robimy. Coś ala Paweł Przedpełski - wygram to wygram, nie to nie, liga jest wyrównana, to że debiutant objezdza mnie w lidze - spoko, nic sie nie dzieje, moze innych objezdzac bedzie też.
    Dlatego pozdrawiam i nie ciągne dyskusji, róznica zdań ; )

  49. Powrót do góry    #4946
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Celna uwaga odnośnie poczekania na pozostałe mecze, każdy widzi ligę 2 prędkości - Silny Gorzów, Leszno, ZG i Wrocław. Dodatkowo z tej czwórki wcale Gorzów nie wydaje sie najsilniejszy więc podświadomie już widzimy kolejne porażki na MA o wyjazdach nawet nie wspominając.
    Jeśli faktycznie w/w czwórka będzie brylowała to dla nas pozostaja dół tabeli, jeśli jednak liga będzie o wiele bardziej wyrównana to Wszyscy mają jescze szanse.

  50. Powrót do góry    #4947
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    No według mnie Jensen jechał lepiej za Przedpełskiego i za tego ostatniego powinien jechać Walasek.

  51. Powrót do góry    #4948
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    No dobra krzyżacy , który się chcę założyć że pan Walasek meczem w Zielonej wywalczy sobie na dłuższy czas miejsce w składzie Apatora

  52. Powrót do góry    #4949
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Ja akurat, mimo podtrzymywania całej krytyki Pawła, uważam, że to dobra decyzja. Jensen jedzie piach znacznie dłużej od Przedpełskiego - w jego przypadku ten pierwszy mecz niejako tylko potwierdził, że wbrew zapowiedziom wiele u niego się nie zmieniło. Przedpełski, jeśli faktycznie będzie chciał, może jeszcze coś w sobie zmienić. W MJJ jakoś nie chce mi się wierzyć.

    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    No dobra krzyżacy , który się chcę założyć że pan Walasek meczem w Zielonej wywalczy sobie na dłuższy czas miejsce w składzie Apatora
    Myślisz, że Paweł aż tak się skompromituje? Myślę, że będzie jak piszesz ale niekoniecznie ze względu na rewelacyjny występ Grzesia. Czuję, że będzie to miejsce wywalczone słabością kolegów.

  53. Powrót do góry    #4950
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Najdroższy skład w lidze, 3 mega gwiazdy + obok Zmarzlika najlepszy junior w lidze, 2x mistrzowie świata i ty to srebro traktujesz jak wyczyn niczym wejście na Everest ? Awans do finału to była przyzwoitość z takim dream-teamem, zrobili założenie minimum, nic ponad to.

    Już poznałem Twoja optyka na sport i żużel - nic nie możemy, na nic nie mamy wpływu, jak idzie to idzie, jak nie to trudno, w zasadzie co my tu robimy. Coś ala Paweł Przedpełski - wygram to wygram, nie to nie, liga jest wyrównana, to że debiutant objezdza mnie w lidze - spoko, nic sie nie dzieje, moze innych objezdzac bedzie też.
    Dlatego pozdrawiam i nie ciągne dyskusji, róznica zdań ; )
    Z tym najdrozszym skladem w lidze , trzema megagwiazdami i Everestem moglbys pisac jakies powiesci fantasy.
    O mojej optyce na zuzel tez masz mgliste pojecie,ale najwazniejsze,ze pajacowanie w mediach szefa Ci sie podoba,
    wiec ja ze swoja optyka nawet nie smiem sie wychylac..

    Pozdrawiam i proponuje wrocic do tematu po RZ.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •