Strona 101 z 315 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,501 do 4,545 z 14161

Wątek: Apator Torun 2017 - watek klubowy

  1. Powrót do góry    #4501
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    No to benefis Kościechy zaliczony. Wystarczyło zrobić tor nieco bardziej twardy niż na parach (czasy 60-61 sekund vs 58-59) i już było o wiele więcej ścigania. Po raz kolejny potwierdza się, że Motoarena nie lubi przyczepnej nawierzchni czy to z przebudowanym drugim łukiem czy też nie. Jeśli chodzi o obserwacje poszczególnych zawodników no to spośród zawodników Apatora największy plus (po raz kolejny) dla MJJ ; ] Bardzo dobre starty, pewna jazda, chociaż czasami zbyt kurczowe trzymanie się kredy (być może kolejny raz sprawdzał ścieżki). Generalnie, w mojej opinii, pewne miejsce w pierwszym składzie na ten moment. Poza tym pozytywne wrażenie wywarł na mnie Kopeć. Wreszcie ze startu jechał do przodu, a nie w górę co zaowocowało konkretnymi punktami. Póki co prezentuje się wyraźnie lepiej od Krakowiaka dlatego sporo wskazuje na to, że na inaugurację sezonu znajdzie się dla niego miejsce w składzie. Miedziak im dalej w las tym lepiej, natomiast Paweł im dalej w las tym gorzej. I zwłaszcza jazda Pawła trochę niepokoi. W pierwszym swoim biegu obronił się przed Protasiewiczem, ale odnoszę wrażenie, że gdyby to nie była pierwsza seria startów to skończyłby on te zawody bez trójki. Jest więc sporo do poprawy. Walasek to tak jak mówiłem po treningu - na Motoarenie zupełnie nie widzę go w składzie.
    Z zawodników spoza Torunia to na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się Protasiewicz. Jeśli rzeczywiście póki co jest gotowy na 80% to jeśli dobije do setki to naprawdę będzie mocny w tym sezonie. Już teraz bowiem pokazywał naprawdę mega efektowną jazdę, okraszoną mijankami na dystansie. Na plus zaprezentował się też Woźniak. Hampel jak to Hampel - jak wyjdzie ze startu to ciężko go dogonić, ale jak w finale start mu nie wyszedł to kompletnie nie nawiązał walki. No i pozytywnie - jak zawsze zresztą - Mariusz Puszakowski ; ]
    Generalnie, tak jak wspomniałem na początku, zawody były naprawdę ciekawe. Mam nadzieję, że właśnie w tę stronę będzie zmierzało przygotowywanie nawierzchni na ligę. Ciągle jest za wcześnie na wyciąganie jakichś daleko idących wniosków, no ale na moje póki co: MJJ >> Walasek, IKS > Krakowiak, mocny Protasiewicz. Zobaczymy czy to się sprawdzi.

  2. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-04-2017), el_kwas (01-04-2017), kingpin (02-04-2017), lego (01-04-2017)

  3. Powrót do góry    #4502
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    W temacie Walaska zastanawia mnie tylko co z tym sprzętem, który miał niby dostać?! Dostał, nie dostał?! Kasę na to dostał, ale żona mu zabrała, czy też Anglik pokpił sobie z niego i dał mu szrot, czy też w końcu ma doby sprzęt, ale po prostu nie trawi MA (w Gdańsku coś tam jechał).

  4. Powrót do góry    #4503
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Zapytam. Czy w jakimś wywiadzie Puzon nie rozważał zakończenia kariery?

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  5. Powrót do góry    #4504
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    A mnie wciąż dręczy pytanie.
    "Czy Puzon faulował "
    Mam na myśli oczywiście akcje z Słaboniem na Broniewskiego.
    Mi kiedyś Puzon u mnie w firmie przyznał że był kontakt.

  6. Powrót do góry    #4505
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Puszakowski ma kontrakt w Krośnie

  7. Powrót do góry    #4506
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    W temacie Walaska zastanawia mnie tylko co z tym sprzętem, który miał niby dostać?! Dostał, nie dostał?! Kasę na to dostał, ale żona mu zabrała, czy też Anglik pokpił sobie z niego i dał mu szrot, czy też w końcu ma doby sprzęt, ale po prostu nie trawi MA (w Gdańsku coś tam jechał).
    No i proszę - mamy info, lecz dalej nie znamy przyczyny:
    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/6...bil-jak-nalezy

  8. Powrót do góry    #4507
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Tak, Puszakowski mówił że myśli nad końcem, ale widać chce dalej i dobrze, przykro byłoby jakby taki fajny zawodnik miał skończyć przez kontuzje, niech jeszcze pojeździ i zrezygnuje gdy sam będize tego chciał, po jakimś fajnym sezonie

  9. Powrót do góry    #4508
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Modlmy sie o to aby Puszakowski i Chrzanowski jezdzili jak najdluzej.....Dwoch ostatnich wychowankow Apatora lat 90.....Jest takie wyrazenie ostatnio dosc modne....Prawdziwego Apatora
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  10. Powrót do góry    #4509
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    "Jeśli chodzi o silniki, to Walasek zrobił naprawdę duże inwestycje. Ma ich do dyspozycji łącznie osiem. Częśc pochodzi od Jana Anderssona a część od Petera Johnsa. Na torze tego jednak nie widać, a czas ucieka."

    na sportowefakty.wp.pl ukazał się artykuł o Walasku, że niby jest dobrze przygotowany sprzętowo do sezonu.

    Tylko że ja będąc na treningu, nie widziałem tych torped u niego (nie ja jedyny), tylko raczej jakiś złom na którym junior nie chciałby nawet jechać.
    Albo Walasek trzyma na ligę jakieś silniki widmo, które są, ale nikt ich nie widział, albo robią z kibiców idiotów, albo Walasek powiedział że nakupował nie wiadomo ile sprzętu, a niezbyt kupił.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Howard (02-04-2017)

  12. Powrót do góry    #4510
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Można mieć 30 silników i jeździć z tyłu a jeden i zostać mistrzem świata jak Holder.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    shelve (02-04-2017)

  14. Powrót do góry    #4511
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Może i ma sprzęt od najlepszych tunerów, tyle że dla nich to on nie jest nawet czwartorzędnym klientem. Powinien poszukać pomocy u kogoś mniej rozchwytywanego, komu będzie zależało na wypromowaniu się.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    j-rules (02-04-2017)

  16. Powrót do góry    #4512
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Tylko że ja będąc na treningu, nie widziałem tych torped u niego (nie ja jedyny), tylko raczej jakiś złom na którym junior nie chciałby nawet jechać.
    Albo Walasek trzyma na ligę jakieś silniki widmo, które są, ale nikt ich nie widział, albo robią z kibiców idiotów, albo Walasek powiedział że nakupował nie wiadomo ile sprzętu, a niezbyt kupił.
    Z Walasem to jest inna kwestia. Ten sezon ma dać odpowiedź, przede wszystkim samemu Walasowi, co dalej z jego karierą. KS Toruń dostał Walasa w zasadzie za grosze. Jest on nadliczbowym seniorem w klubie. I albo Walas odnajdzie w sobie jeszcze ochotę na ściganie albo to będzie jego ostatni sezon w karierze. Jak rozpocznie się młócka ligowa to wtedy okaże się czy Walasa jeszcze na cokolwiek stać. Teraz to faktycznie wygląda tak jak by mu się już nic nie chciało. Ale jeszcze bym nie ferował wyroków, poczekajmy na kilka kolejek ligowych. Być może Gajes da mu szansę w jakimś meczu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #4513
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    KS Toruń dostał Walasa w zasadzie za grosze. Jest on nadliczbowym seniorem w klubie.
    Niestety, ale wcale tak nie jest. I to moim zdaniem jest większy problem, gdyż na Walaska naprawdę stawiano (może nawet dalej w Niego bardzo wierzą). Na końcu okaże się, że nie bardzo chciany MJJ (to On właśnie miał być rezerwą) będzie nam ratował sezon.
    Zresztą wzmocnienie Kaczmarekiem także było poza naszą koncepcją i trafiło nam się trochę jak ślepej kurze ziarno.
    Tu powstaje ważniejsze pytanie o politykę transferową i jak to jest możliwe, że w zasadzie od trzech lat nie trafiliśmy z żadnym transferem?! Jedyny przykład Dziadzi to też trochę szczęście, że Falubaz miał w tamtym czasie problemy.
    Mając to na uwadze jest jeszcze kolejna kwestia - a mianowicie, że w przyszłym roku potrzebny nam będzie lider z prawdziwego zdarzenia, bo trzymanie kciuków za tym, że Dziadzia nie zakończy kariery i pojedzie jeszcze sezon jest bardzo ryzykowne. Ciekawe czy w klubie o tym myślą?!

  18. Powrót do góry    #4514
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Można mieć 30 silników i jeździć z tyłu a jeden i zostać mistrzem świata jak Holder.
    Twarz Get Wella ponoć przygotowany fizycznie i sprzętowo jak nigdy, ale widać, że ma problem.

    Może to jakaś zasłona dymna w wykonaniu Grze$ia?
    Tylko jak jak on zamierza tak jezdzić nadal, to nikt go do składu nie wstawi, bo niby z jakiej paki?!

    Inni charują żeby się jak najlepiej zaprezentować i mogliby się mocno gniewać jakby Grze$ w takiej dyspozycji był wstawiany do składu.

    Jest jeszcze troche czasu i może Grze$ w końcu wsiądzie na te swoje torpedy i zaprezentuje się jak należy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #4515
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Niestety, ale wcale tak nie jest. I to moim zdaniem jest większy problem, gdyż na Walaska naprawdę stawiano (może nawet dalej w Niego bardzo wierzą). Na końcu okaże się, że nie bardzo chciany MJJ (to On właśnie miał być rezerwą) będzie nam ratował sezon.
    Zresztą wzmocnienie Kaczmarekiem także było poza naszą koncepcją i trafiło nam się trochę jak ślepej kurze ziarno.
    Tu powstaje ważniejsze pytanie o politykę transferową i jak to jest możliwe, że w zasadzie od trzech lat nie trafiliśmy z żadnym transferem?! Jedyny przykład Dziadzi to też trochę szczęście, że Falubaz miał w tamtym czasie problemy.
    Mając to na uwadze jest jeszcze kolejna kwestia - a mianowicie, że w przyszłym roku potrzebny nam będzie lider z prawdziwego zdarzenia, bo trzymanie kciuków za tym, że Dziadzia nie zakończy kariery i pojedzie jeszcze sezon jest bardzo ryzykowne. Ciekawe czy w klubie o tym myślą?!

    Na Walaska stawiano, i to mocno, miał zostać wyposażony w najlepszy sprzęt i miał jechać. Jakieś pieniążki na pewno dostał, nie wiadomo czy małe, duże, ale wierzono w niego.

    A co do Hancocka, bodajże w czerwcu przedłuzył kontrakt z Monsterem o 3 lata. Czyli ten sezon + jeszcze dwa, i nie wydaje mi się żeby było to niemożliwe, nikt inny go nie weźmie (bo przecież za stary) a od niego samego będzie zależeć jak będzie jeździć, no i oczywiście nasi działacze mogą go pożegnać, ale to wątpliwe. Jak nikt inny go nie weźmie i nie da mu więcej (a raczej nikt nie weźmie 47 letniego zawodnika) to Hancock jeszcze przez dwa sezony powinien tu jeździć, czyli w sumie 4. Wiadomo że są różne przyczyny losowe, ale z przyczyn losowych to przecież każdy może zakończyć karierę, niezależnie od wieku.
    Hancock to była inwestycja długoterminowa, jakkolwiek kuriozalnie by to nie brzmiało

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-04-2017)

  21. Powrót do góry    #4516
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Twarz Get Wella ponoć przygotowany fizycznie i sprzętowo jak nigdy, ale widać, że ma problem.

    Może to jakaś zasłona dymna w wykonaniu Grze$ia?
    Tylko jak jak on zamierza tak jezdzić nadal, to nikt go do składu nie wstawi, bo niby z jakiej paki?!

    Inni charują żeby się jak najlepiej zaprezentować i mogliby się mocno gniewać jakby Grze$ w takiej dyspozycji był wstawiany do składu.

    Jest jeszcze troche czasu i może Grze$ w końcu wsiądzie na te swoje torpedy i zaprezentuje się jak należy.
    Ja swoje zdanie o Walasku podtrzymuję. To z zimy. Ale jeżeli on dysponuje jakimkolwiek intelektem to jest oczywiste , że te najlepsze silniki ma odstawione na ligę. To nie jest Dudek czy Hampel, którzy mogą sobie testować po 12 ,14 silników i z tego wybrać 5 co jadą.

  22. Powrót do góry    #4517
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ja swoje zdanie o Walasku podtrzymuję. To z zimy. Ale jeżeli on dysponuje jakimkolwiek intelektem to jest oczywiste , że te najlepsze silniki ma odstawione na ligę. To nie jest Dudek czy Hampel, którzy mogą sobie testować po 12 ,14 silników i z tego wybrać 5 co jadą.
    No ale już pora zacząć coś pokazywać, żeby do tego składu wskoczyć.

    Miedziak, Paweł i MJJ też mają nadzieje, że to oni wskoczą do składu.
    Wątpie żeby tam miał ktoś zapisane miejsce w składzie meczowym.

    Trwa właśnie walka o skład, a tu Grze$iu wygląda mizernie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #4518
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No ale już pora zacząć coś pokazywać, żeby do tego składu wskoczyć.

    Miedziak, Paweł i MJJ też mają nadzieje, że to oni wskoczą do składu.
    Wątpie żeby tam miał ktoś zapisane miejsce w składzie meczowym.

    Trwa właśnie walka o skład, a tu Grze$iu wygląda mizernie.
    Wypożyczą go do Częstochowy

  24. Powrót do góry    #4519
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Wypożyczą go do Częstochowy
    I wezmą Dzika z Leszna.
    No, to jest jakiś plan.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 02-04-2017 o 13:07
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Powrót do góry    #4520
    Początkujący
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym wypożyczeniem to tylko snujesz domysły czy masz jakieś podstawy?

  26. Powrót do góry    #4521
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    koniec kariery na dniach - 1,85
    wypożyczenie - 2,75
    grzanie ławy cały sezon i okazyjne starty - 4,0
    odbudowa formy - 9,0
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    PrzemoZG (02-04-2017), młody_piernik (03-04-2017)

  28. Powrót do góry    #4522
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    9? Optymista


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Powrót do góry    #4523
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,679
    Kliknij i podziękuj
    7,791
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Może i ma sprzęt od najlepszych tunerów, tyle że dla nich to on nie jest nawet czwartorzędnym klientem. Powinien poszukać pomocy u kogoś mniej rozchwytywanego, komu będzie zależało na wypromowaniu się.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Pelna zgoda, tylko potrzebny jest ktos kto mu zrobi fure na MA. Jakby nie patrzec to nie moze byc tor pod Walaska, to jest krotki techniczny tor a Walas nigdy jakims super technikiem nie byl a z wiekiem mu umiejetnosci nie przybywalo w ostatnim czasie bo wiecej chałturzyl niz sie scigal.

    Jak tego nie widzialem tak dalej nie widze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #4524
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Jest moc w Grudziadzu...

  31. Powrót do góry    #4525
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Niebywałe, Krakowiak zrobil to samo co rok temu w trakcie meczu ligowego dwa razy na drugim luku. Upadek w tym samym miejscu

  32. Powrót do góry    #4526
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Tak słabo przed sezonem jeszcze chyba nigdy nie wyglądaliśmy... No ale może będzie tym razem na odwrót... Słabe sparingi i turnieje przedsezonowe a w lidze rura ...

  33. Powrót do góry    #4527
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Holder widze idzie na "DZIEŃ LASU" w punktacji

  34. Powrót do góry    #4528
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Niebywałe, Krakowiak zrobil to samo co rok temu w trakcie meczu ligowego dwa razy na drugim luku. Upadek w tym samym miejscu
    Nie Krakowiak tylko Koscielski


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  35. Powrót do góry    #4529
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    A wlasnie, ze Krakowiak ...

  36. Powrót do góry    #4530
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Z tego co widze to Kaczmarek jest jak na razie wart wydanych pieniędzy.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 02-04-2017 o 22:51

  37. Powrót do góry    #4531
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    To chyba wreszcie ten sezon, w ktorym uda sie spuscic Get Wella do wlasciwej ligi.

  38. Powrót do góry    #4532
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniazwalsekunia Zobacz posta
    Oby. Nikt nie będzie tęsknił za płaczkami i wreszcie odetchniemy od oglądania tego paralityka Miedzińskiego.
    Moze tak odetchnijmy od pisania takiego paralityka jak ty hmm?!?!

  39. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Nigel (02-04-2017), Peter Kildemand (02-04-2017), kapitan bomba (02-04-2017), never_mind (02-04-2017)

  40. Powrót do góry    #4533
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    koniec kariery na dniach - 1,85
    wypożyczenie - 2,75
    grzanie ławy cały sezon i okazyjne starty - 4,0
    odbudowa formy - 9,0
    2,75 wygląda dobrze.

  41. Powrót do góry    #4534
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A MJJ idzie w ślady Grzesia Walaska, 0,2,2,d,d
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #4535
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    A wlasnie, ze Krakowiak ...
    Dzisiaj Koscielski


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #4536
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    PP podobno mocno przydzwonił ?

  44. Powrót do góry    #4537
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,869 w 1,757 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    To chyba wreszcie ten sezon, w ktorym uda sie spuscic Get Wella do wlasciwej ligi.
    Czekasz na to już tyle lat to może przybij sobie piątkę z (nieobecnym niestety) Emilem. On twierdził, że nigdy nie awansowaliśmy do 1 ligi, może wtedy ci ulży

  45. Powrót do góry    #4538
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    PP podobno mocno przydzwonił ?
    Jadąc na ostatnim miejscu, za szeroko wjechał w drugi łuk, puścił motor i uderzył w dmuchaną bandę. Jakoś strasznie groźnie to nie wyglądało, a tor opuścił o własnych siłach po kilku minutach.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gkm_fan za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-04-2017)

  47. Powrót do góry    #4539
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Spaść, to nie spadniemy z ligi bo tutaj jest inny murowany kandydat więc nie ma się o co martwić, mogą się dzieci przestać podniecać.
    Ale i nie awansujemy do PO, co było dla niektórych oczywiste już dawno, no ale trzeba się znać aby wiedzieć
    Jedziemy sezon o pietruchę więc moim zdaniem w składzie powinno być trzech juniorów: Kaczmarek, Kopeć i Krakowiak oraz mamy cały sezon na znalezienie solidnego obco na 2018.
    Nie ma się co martwić były już gorsze lata i gorsze składy, przeżyliśmy więc i to przeżyjemy.
    Luźna gumka

  48. Powrót do góry    #4540
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    A wlasnie, ze Krakowiak ...
    Ale dzisiaj Koscielski to zrobił w biegu pokazowym, a w kolejnych nie potrafił złożyć się w łukach i jechał na pół gazu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  49. Powrót do góry    #4541
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A MJJ idzie w ślady Grzesia Walaska, 0,2,2,d,d
    Twarz Get Wella Grze$ jest obecnie w takiej dyspozycji, że miałby chyba problemy ze zrobieniem tych czterech oczek w pięciu startach.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Powrót do góry    #4542
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Holder widze idzie na "DZIEŃ LASU" w punktacji
    "Polska w trocinach" więc postanowił zareagować
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  51. Powrót do góry    #4543
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Zastanawia mnie tylko po co nasi brali do Grudziadza młodego Amerykańca - to już lepiej było zobaczyć np. takiego Huckenbeck'a.
    Nie żeby z jednego lub drugiego cokolwiek było.

  52. Powrót do góry    #4544
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    Tu powstaje ważniejsze pytanie o politykę transferową i jak to jest możliwe, że w zasadzie od trzech lat nie trafiliśmy z żadnym transferem?!
    Skoro "nie trafiliśmy" jak to możliwe, że co roku "awansujemy" do play-off?

    Sezon jeszcze nawet nie wszedł w fazę wstępną, ale widzę że paru gości wpadło tutaj prosto z obory i zapomniało założyć suche majtki. A do końca zabawy daleko, lepiej oszczedzać nadgarstki.

    A co do szwagra, chyba widzi w jakiej formie są konkurenci do składu. Nasz "paralityk" bije na dzień dobry rekord toru. Paweł niby bez formy, ale do finału ZK też wszedł. Tyle oficjalne zawody, sparingi to inna para kaloszy.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 02-04-2017 o 22:46
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (03-04-2017), kingpin (03-04-2017)

  54. Powrót do góry    #4545
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Skoro "nie trafiliśmy" jak to możliwe, że co roku "awansujemy" do play-off?
    To który z kupionych od 2015 roku nowych zawodników był wart wydanej kasy prócz Dziadzi? Grisza, Doyle, Vacul czy może rokująca gwiazda Walas?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •