Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 358

Wątek: GP w Toruniu - 01.10.16

  1. Powrót do góry    #271
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach
    tak jak czytam kto lepszy Greg czy Jason
    tak sobie pomyslalem jesli w Lidze Mistrzow dajmy na to Real w grupie wszystkie mecze zremisuje po 0-0(w teori to mozliwe ze wyjdzie z grypy) w fazie pucharowej u siebie tez bedzie remisowac 0-0 a nawyjezdzie remisowac po 1-1, w tym samym czasie Barcelona bedzie ze wszystkimi wygrywac po 10-0. W finale spotyka sie Real z Barcelona w meczu jest 0-0. w karnych wygrywa Real jedna bramka. To moje pytanie ktora druzyna jest lepsza?
    Szkoda kangura, ale mowienie ze Greg jest slabszy do mnie nie przemawia
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  2. Powrót do góry    #272
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Raz w roku dzieje się coś takiego, że zwyczajnie się tego sportu nienawidzi. Rok temu tragedia Darcy'ego, teraz ogromny pech Jasona. No ****a brak słów. Dla mnie sezon mógłby się już w zasadzie skończyć, Australię mogliby odwołać.
    Pisanie o pechu JD jako wielkiej tragedii i jednocześnie przemilczenie tragicznej śmierci Krystiana R. nie wystawia Ci najlepszej oceny. Na sport, w tym żużlowy, należy patrzeć nie tylko z perspektywy własnego podwórka, wyłącznie przez zielonogórskie okulary.

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    No pewnie. Ciężko to zapomnieć skoro Loram to był najsłabszy mistrz świata ever. Zresztą jakie płacze.. ktoś du podważa mistrzostwo Hancocka ? Mi osobiście jest po prostu żal Doyle'a, bo jechał kapitalny sezon i włożył wiele ciężkiej pracy w to by być najlepszym.

    Mnie szkoda było m.in. Golloba i Unii Tarnów, którzy przez kontuzje swego czasu stracili szansę na zwycięstwa, ale taki jest ten sport i po kilku latach, "nikt" nie pamięta, co było przyczyną takiego stanu rzeczy.

    A trzeba też zauważyć, że ta "nudna" jazda Grega sprawia, że ma na torze mniej potencjalnych sytuacji kontuzjogennych. Jason jeździ widowiskowo, efektownie, ale też dużo częściej przeprowadza ataki na dużym ryzyku .... jak już pisałem taki jest ten sport.
    Ostatnio edytowane przez Mruczek ; 02-10-2016 o 12:43

  4. Powrót do góry    #274
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No w 1/2 Doyle zdobył 26 punktów, a Hancock 23, więc nie wiem jak Hancock był lepszy w tym dwumeczu...


    Nie no, Buszmen! Od kogo jak od kogo ale od Ciebie taki "laicki" argument?! Przecież sam w to nie wierzysz.



    Greg miał pechowy defekt w pierwszym meczu. Doyle troszkę szczęścia z upadkiem Holdera w pierwszym łuku 15 biegu meczu w Toruniu po najlepszym w sezonie uczciwym starcie Vaculika. Do tego w rewanżu u siebie MIMO niezłych punktów był wolny jak keczap i przegrywał z Gregiem wyraźnie.

    Edit: Żeby była jasność - ja nie lansuję tezy o wyższości Grega nad Jasonem (w tym sezonie bo w przekroju kariery to jak porównywać van Bastena z Vardym) tylko domagam się uczciwej oceny postawy w polskiej lidze. Tutaj było bezwzględnie koło remisu i basta.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 02-10-2016 o 12:51

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    lego (02-10-2016)

  6. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez miles Zobacz posta
    Pisanie o pechu JD jako wielkiej tragedii i jednocześnie przemilczenie tragicznej śmierci Krystiana R. nie wystawia Ci najlepszej oceny. Na sport, w tym żużlowy, należy patrzeć nie tylko z perspektywy własnego podwórka, wyłącznie przez zielonogórskie okulary.
    Już nie przesadzaj. Nie pisałem o żadnej wielkiej tragedii, a po prostu o dużym pechu. Po co mieszasz w to Krystiana ? To były tylko przykłady.
    TeamLindgren

  7. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Yoyazan, krótkie pytanie na śniadanie do Ciebie:
    Kto był lepszym i bardziej wartościowym zawodnikiem dla drużyny w całym sezonie 2016: Protasiewicz, czy Kasprzak?? Mam na myśli ekstraligę.

    Do reszty pewnie wrócimy później jak ogarnę niedzielne obowiązki Co do argumentów to podałem choćby: wartość zawodnika na wyjeździe.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 02-10-2016 o 12:55

  8. Powrót do góry    #277
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Raz w roku dzieje się coś takiego, że zwyczajnie się tego sportu nienawidzi. Rok temu tragedia Darcy'ego, teraz ogromny pech Jasona. No ****a brak słów.
    Zapomniałeś o Ś.P. Krystianie Rempale kolego.

  9. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Już wyżej się do tego odniosłem.

    Z rzeczy bardziej optymistycznych: http://zuzel.falubaz.com/post/jason-...-niewykluczony
    TeamLindgren

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Buszmen (02-10-2016), Pain (02-10-2016)

  11. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Ręce mi opadły. Miało być wielkie święto, a wyszło jedno wielkie gówno. Najzwyczajniej w świecie po prostu szkoda człowieka. Cała ciężka praca z sezonu poszła na marne. Właściwie mam podobne odczucia jak sobotch. Raz w roku dzieje się coś takiego, że zwyczajnie się tego sportu nienawidzi. Rok temu tragedia Darcy'ego, teraz ogromny pech Jasona. No ****a brak słów. Dla mnie sezon mógłby się już w zasadzie skończyć, Australię mogliby odwołać.

    Trzymaj się Jason. Dla mnie i tak jesteś mistrzem ad 2016 (szacun za cały sezon).


    A kiedy to Buszmen nazywał Iversena drewnem ? Raczej miał o nim zawsze pozytywne zdanie. Nieźle odleciałeś człowieku.
    Ot, mamy nowo koronowanego Moralnego Mistrza Świata - ciekawe, czy na taki tytuł wpuszczą go na galę FIM 😊

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  12. Powrót do góry    #280
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Panowie dajcie spokój to nie ma sensu. Będziemy sie licytować teraz czy Doyle czy Hancock i wyjdzie z tego kolejna głupia dyskusja jak Zmarzlik vs Dudek. Stało sie i tyle. Dziadek jako mistrz troche mnie boli, bo moim zdaniem znacznie lepszy był w 2011 czy w 2014 roku, zresztą nie ukrywam, że nie pałam do niego sympatią za numer jaki wykręcił Sparcie W w 2004 roku i nie tylko. Dojla szkoda, bo jak taki gość w sumie przebojem pojawia się w czołówce i ma szanse zostać mistrzem to jest to wielka historia. No nic, może za rok się uda.

  13. Powrót do góry    #281
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    szkoda że nikt nie widzi dobrego występu Hancocka wczoraj. wcale nie jest powiedziane, że po tym turnieju Doyle dalej byłby liderem. teraz to gdybologia i tak, ale ta dwójka prezentowała zbliżony poziom i kwestia złota mogła się rozstrzygać w ostatnich wyścigach w melbourne chociaż sekta doylowa będzie wmawiała teraz, że to moralny mistrz świata i na pewno by nim został gdyby nie morderca harris.

  14. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Nie no, Buszmen! Od kogo jak od kogo ale od Ciebie taki "laicki" argument?! Przecież sam w to nie wierzysz.



    Greg miał pechowy defekt w pierwszym meczu. Doyle troszkę szczęścia z upadkiem Holdera w pierwszym łuku 15 biegu meczu w Toruniu po najlepszym w sezonie uczciwym starcie Vaculika. Do tego w rewanżu u siebie MIMO niezłych punktów był wolny jak keczap i przegrywał z Gregiem wyraźnie.

    Edit: Żeby była jasność - ja nie lansuję tezy o wyższości Grega nad Jasonem (w tym sezonie bo w przekroju kariery to jak porównywać van Bastena z Vardym) tylko domagam się uczciwej oceny postawy w polskiej lidze. Tutaj było bezwzględnie koło remisu i basta.
    Herbie zdobył 25 punktów, no ale wiem - tylko laicy liczą bonusy 😀

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  15. Powrót do góry    #283
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    https://www.instagram.com/p/BLCc3dIhlp6/
    Moskwa ponownie na topie ?

  16. Powrót do góry    #284
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Ot, mamy nowo koronowanego Moralnego Mistrza Świata - ciekawe, czy na taki tytuł wpuszczą go na galę FIM 😊

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    Widzę, że jednak niezwykle bawi cię ta sytuacja. No cóż...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Widzę, że jednak niezwykle bawi cię ta sytuacja. No cóż...
    Nie bawi mnie sytuacja - wolał bym, by Greg skiepował JD w bezpośrednim pojedynku. Niestety taki jest to sport i dziwi mnie zdziwienie tych, którzy mienią się tutaj ekspertami. A bawi mnie już robienie teraz Doyle'a jakimś bliżej niesprecyzowanym mistrzem - na potrzeby dyskusji użyłem przymiotnika "moralnym".

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  18. Powrót do góry    #286
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Trudno się oprzeć wrażeniu szampańskiego nastroju. No ale cóż, jak już pisałem - Konstytucja RP tego nie zakazuje.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Trudno się oprzeć wrażeniu szampańskiego nastroju. No ale cóż, jak już pisałem - Konstytucja RP tego nie zakazuje.
    czerwona Konstytucja z 97 roku ktora zostala przeglosowana roznica tylko 400 tys glosow. jedno wieksze miasto zdecydowalo ze postkomuna sie zabetonowala prawem.

  20. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Trudno się oprzeć wrażeniu szampańskiego nastroju. No ale cóż, jak już pisałem - Konstytucja RP tego nie zakazuje.
    Już napisałem wcześniej, że prawdopodobnie każdy, kto będzie się cieszył z tytułu Grega zostanie teraz odsądzony od czci i wiary. Cóż... staram się zrozumieć rozpacz sekciarzy.

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Stev (02-10-2016)

  22. Powrót do góry    #289
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dla mnie radość z tytułu Hancocka jest dyskwalifikująca jako kibica dyscypliny. Ale to moje zdanie, do którego "Czerwona Konstytucja" daje mi prawo.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    mingozi (02-10-2016)

  24. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Trudno się oprzeć wrażeniu szampańskiego nastroju. No ale cóż, jak już pisałem - Konstytucja RP tego nie zakazuje.
    Rzeczywiscie jestem w moze nie szampanskim ale bardzo dobrym nastroju.
    Nasi chlopcy pojechali dobrze, Bartek stanal na podium a pozostali bardzo zwiekszyli
    swoje szanse na pozostanie w cyklu. Zawody byly nienajgorsze a Doyle zyje i wraca do zdrowia.
    Nie zamierzam oglaszac zaloby z powodu kontuzji Doyla podobnie jak chyba caly zuzlowy swiat
    nie okrywal sie kirem po ciezkiej kontuzji Hampela. Zwaz proporcje mocium panie Buszmen

  25. Powrót do góry    #291
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    A ja się cieszę że Greg zostanie prawdopodobnie IMŚ nikt nie patrzy na to przez pryzmat tego że jemu jest naprawdę wszystko trudniej osiągnąć niż takiemu Doylowi. Ok Australijczyk w tym sezonie kompletny zawodnik i jednak chyba najlepszy na świecie w tej chwili, ale podkreślam uważam że Greg na to gdzie jest na tę chwilę musiał ciężej pracował niż ktokolwiek inny

  26. Powrót do góry    #292
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Przez kontuzję, nie dojdzie do konfrontacji o IMŚ dwóch zawodników o bardzo podobnym poziomie sportowym w tym roku. Jeden jak i drugi na ten tytuł zasłużyli. Obydwoje Ci zawodnicy prezentowali podobny poziom w ligach w których startowali jak i w GP, obydwoje byli tak samo wartościowi dla swoich drużyn. W tym wypadku nie można pisać że któryś był lepszy.
    Lepszy to był zdecydowanie Zmarzlik od gwiazdora Pawlickiego i to pod każdym względem. Niestety, ale Piotr się cofnął w rozwoju sportowym i to znacznie, a to co wczoraj zrobił w swoim pierwszym swoim biegu to woła o pomstę do nieba.....
    W lidze był gorszy od takich rajderów jak Okoń, Holta, Fricke, Bjerre, Buczek, Madsen czy Milik. A sportowym poziomem równał się z takimi zawodnikami jak Jędrzejak, Miedziński czy Pieszczek.......
    ps.
    Rację mieli Ci którzy nie chcieli dać mu kasy porównywalnej do Prosiaka, czy Kacapa, a kazali udowodnić że na nią zasługuje jako senior.
    Ciekawe, czy w tym roku przyjdzie do prezesa, klepnie się w klate zachowa się jak honorowy człowiek i powie, że chce kontrakt na poziomie Jędzejaka, czy Pieszczka?

    Panie Pawlicki niestety dla nas leszczyńskich kibiców między pańskim poziomem sportowym, a poziomem sportowym Bartka jest PRZEPAŚĆ.
    Miałem nadzieję, że będzie tak jak kiedyś Jankes, Huszcza, Świst......... Niestety na tą chwilę jest tylko Zmarzlik, Dudek.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #293
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    A ja się cieszę że Greg zostanie prawdopodobnie IMŚ nikt nie patrzy na to przez pryzmat tego że jemu jest naprawdę wszystko trudniej osiągnąć niż takiemu Doylowi. Ok Australijczyk w tym sezonie kompletny zawodnik i jednak chyba najlepszy na świecie w tej chwili, ale podkreślam uważam że Greg na to gdzie jest na tę chwilę musiał ciężej pracował niż ktokolwiek inny
    uważaj, sekta już zatwierdziła Doyle jako moralnego mistrza świata i stwierdzili, że nie wolno się cieszyć z tytułu Hancocka, bo farciarz i w ogole mimo, że wczoraj był najlepszym zawodnikiem na torze.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ford za jego przydatny post!

    scrk (02-10-2016)

  29. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Dla mnie niezrozumienie podstawowych reguł żużla i negowanie ogólnie przyjętych zasad w imię rozpaczy nad kontuzją zawodnika jest dyskwalifikujące dla kogoś, kto zwie się kibicem a tym bardziej ekspertem. No ale to moje zdanie.

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Stev (02-10-2016)

  31. Powrót do góry    #295
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ale o czym gadka? Hancock zostaje IMŚ ale na 99% to JD utrzymałby liderowanie po Torunu. był w takim sztosie ze tylko wlasnie taka sytuacja jaka miala msc mogla i odebrala mu tytul. tyle.

    Hancock zloto to porazka i tyle. Najslabszy IMS w erze SGP.

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Buszmen (02-10-2016), Jarro (02-10-2016)

  33. Powrót do góry    #296
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    ale o czym gadka? Hancock zostaje IMŚ ale na 99% to JD utrzymałby liderowanie po Torunu. był w takim sztosie ze tylko wlasnie taka sytuacja jaka miala msc mogla i odebrala mu tytul. tyle.

    Hancock zloto to porazka i tyle. Najslabszy IMS w erze SGP.
    O kuźwa. To już nie Holder? A gdzie Loram? Widać, jak się "znasz".

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    lego (02-10-2016)

  35. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Rzeczywiscie jestem w moze nie szampanskim ale bardzo dobrym nastroju.
    Nasi chlopcy pojechali dobrze, Bartek stanal na podium a pozostali bardzo zwiekszyli
    swoje szanse na pozostanie w cyklu. Zawody byly nienajgorsze a Doyle zyje i wraca do zdrowia.
    Nie zamierzam oglaszac zaloby z powodu kontuzji Doyla podobnie jak chyba caly zuzlowy swiat
    nie okrywal sie kirem po ciezkiej kontuzji Hampela. Zwaz proporcje mocium panie Buszmen
    Najgorsze jest to ze jakby bylo odwrotnie i kontuzji doznalby Harris a Doyle bylby wykluczony to wszyscy by przeszli nad tym do porzadku dziennego. Teraz nagle wielkie zdziwienie i rozczarowanie ze kontuzje wypaczaja wynik. Sa czescia tego sportu i trzeba sie z tym liczyc czy komus sie podoba czy nie, wiele zrobiono by poprawic bezpieczenstwo na torze ale calkowicie nie da sie tego wyeliminowac. Natomiast wprowadzac "zalobe" z tego powodu i dyskryminowac osiagniecia w sezonie Hancocka to czysta glupota.

  36. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    Lafan (02-10-2016), Lipa_PL (03-10-2016), Malin017 (02-10-2016), Mihalo (02-10-2016), Yozayan (02-10-2016), chezik (02-10-2016), j-rules (02-10-2016), kingpin (02-10-2016)

  37. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Po prostu kilka osób, które kibicuje Jasonowi wyraziło żal, że walka o mistrzostwo świata zakończyła się w taki, a nie inny sposób i zwyczajnie szkoda nam chłopa, który miał życiowy sezon i jechał jak z nut. Tak ciężko to pojąć ? Te "żałoby" i "sekty" to sobie sami wymyślacie. Gdybym był fanem Hancocka to z pokorą przyjąłbym dar od losu i mistrzostwo, ale też bym jakoś szczególnie się tym nie szczycił, bo złoto zdobyte w ten sposób mimo wszystko nie smakuje tak samo (to żaden zarzut do Amerykanina, raczej do sytuacji jaka wynikła).

    A tak przy okazji: dla mnie mimo wszystko jest różnica jak kontuzje odniesie random, który nie ma już szans na nic i wiele nie traci (Harris), a jak połamie się lider cyklu GP, który traci szanse na spełnienie swoich marzeń.

    Mniejsza z tym, nie ma sensu tego ciągnąć dalej. Jest jak jest. This is speedway.
    TeamLindgren

  38. Powrót do góry    #299
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Hancock dobra forma i jazda. W sam raz na vicemistrza świata. Reptile wyczerpał temat. Nie ma co tu już strzępić, ale dla prawdziwych kibiców żużla, to rana na lata.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Nie widze powodu do rozpaczy.
    Doyle to 30-sto latek.
    Nic nie stoi na przeszkodzie aby przez najblizsze lata
    rzadzil i dzielil.
    Kontuzje to tez sol tego sportu.
    Nie on pierwszy i nie ostatni ktoremu pech
    odbiera szanse na tytul.
    Zachowujecie sie tak jakby sie swiat zawalil.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #301
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No faktycznie, z punktu widzenia światowego żużla i rywalizacji w 2016 - nic się nie stało.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To jest właśnie roznica miedzy Januszami szukającymi rozrywki a kibicami, którzy czuja rywalizacje troche bardziej i szanuja postaci wybijajace sie ponad poziom zwyczajnosci np. Hancocka.



    Kto inny napisze, ze prawdziwy Polak powinien być w sumie zadowolony, bo polski zawodnik ma szanse na więcej. Ktos ich wyzywa od szowinistów? Niekoniecznie. Ale jak sie kibicuje komu innemu, bo lepiej jeździ, to juz nie będzie popularne. Standard.

  42. Powrót do góry    #303
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Ciężko to zapomnieć skoro Loram to był najsłabszy mistrz świata ever.

    Nooo... beznadziejny https://www.youtube.com/watch?v=fN6pmJp8ha0

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ŻużlowyKibic za jego przydatny post!

    mingozi (02-10-2016)

  44. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Sorry ale przeciwstawiać Januszom gościa, który nie ruszy doopska sprzed telewizora - piękne.

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  45. Powrót do góry    #305
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Na ilu SGP byłeś w tym roku, cwaniaku?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #306
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Na ilu SGP byłeś w tym roku, cwaniaku?
    Ile imprez żużlowych oglądałeś na żywo na stadionie, pieniaczu?

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    blacktop (02-10-2016), herbie13 (02-10-2016)

  48. Powrót do góry    #307
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Setki.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  49. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Zabolało? Oj.

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  50. Powrót do góry    #309
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Chyba ciebie śmieszku, skoro nawet nie potrafiłeś odpowiedzieć.
    W ogóle fajna twórczość, widzę że skupiasz się na forum na tym, żeby sprawiać komuś ból. Gratulacje.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Powrót do góry    #310
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Buszmen, skoncz juz p... bo naprawde zalosny jestes!
    Tu masz link
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/634...zbawily-marzen
    Kasprzakowi wtedy braklo 8 punktow do bycia mistrzem swiata.
    Jakos sobie nie przypominam abys wtedy na forum tak jeczal jak dzis.
    O "ranach na lata dla prawdziwego kibica" tez nie wspominales.

  52. Powrót do góry    #311
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Pewnie dlatego, że KK odniósł kontuzję po 2 rundzie, a nie w przedostatniej.
    Ale masz rację. To nie pierwszy tytuł, który Dziadyga wylosował w rosyjskiej ruletce.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  53. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No faktycznie, z punktu widzenia światowego żużla i rywalizacji w 2016 - nic się nie stało.
    Widze,ze lzy odebraly ci nawet umiejetnosc czytania ze zrozumieniem.
    Nigdzie nie twierdze,ze nic sie nie stalo.
    Stalo sie to,co zdarzalo sie juz kilka razy w historii.
    Swiat sie nie zawalil a cyrk jedzie dalej.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  54. Powrót do góry    #313
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Specyfika SGP jest taka, że wygrywa ten, kto zgromadzi najwięcej punktów, proste. Greg, z racji doświadczenia, wie, że nie zawsze jazda na maksa za każdym punkcikiem jest najlepszą drogą. Kiedy trzeba to odpuszcza tracąc pewnie 1 czy 2 pkt. ale to procentuje pełną sprawnością przez cały sezon. Doyle cisnął niemiłosiernie w każdym biegu, zyskiwał przez to, zwłaszcza w drugiej części sezonu i przegonił Grega w klasyfikacji. Jednak jego styl jazdy spowodował to, że uległ kontuzji, która pewnie wykluczy go z ostatecznej rozgrywki. Hancock w podobnej sytuacji pewnie zamknąłby klapę i przyjechał na 3, góra 2 pozycji. To ich różni (choć Grega pewnie w dużej mierze również z racji wieku) i może na przyszłość Jason zrozumie, że czasem trzeba zbastować aby przyniosło to końcowy efekt w postaci tytułu.
    Szkoda kontuzji Doyle'a ale ma przed sobą jeszcze wiele sezonów na udowodnienie swojej klasy. Robienie żałoby z wczorajszej kraksy jest po prostu śmieszne.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    chezik (02-10-2016)

  56. Powrót do góry    #314
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No jasne. To proponuję wyłączyć forum. Po co komentować cokolwiek, dyskutować, skoro "świat jedzie dalej".
    W zasadzie to chyba dobry pomysł, nie ma przyjemności rozmawiać z ludźmi, którym radość sprawia potencjalny ból adwersarza w dyskusji w internecie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  57. Powrót do góry    #315
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To jest właśnie roznica miedzy Januszami szukającymi rozrywki a kibicami, którzy czuja rywalizacje troche bardziej i szanuja postaci wybijajace sie ponad poziom zwyczajnosci np. Hancocka.
    Skoro Hancock jest postacia w swiatowym zuzlu zwyczajna,to jak to swiadczy o tych wybijajacych sie,ktorych regularnie wozi za plecami?

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No jasne. To proponuję wyłączyć forum. Po co komentować cokolwiek, dyskutować, skoro "świat jedzie dalej".
    W zasadzie to chyba dobry pomysł, nie ma przyjemności rozmawiać z ludźmi, którym radość sprawia potencjalny ból adwersarza w dyskusji w internecie.
    Stajesz sie powoli tragikomiczny.

    Poza tym miales gleboko w zadzie bol adwersarzy ktorzy nie mogli patrzec jak wyzywasz sie na gosciu ktory przez kontuzje stracil prawie dwa sezony a potem przezywal tragedie przyjaciela.
    Upadlanie go wyraznie sprawialo ci wielka przyjemnosc.
    Nie pisz wiec o wspolczuciu,bo brzmi to jak himalaje hipokryzji a wszyscy dla ktorych Doyle nie jest idolem,w poprownaniu z Toba i traktowaniem Holdera czy Hancocka, zachowuja sie bardzo przyzwoicie.

    Kontuzja Doyla choc nieprzyjemna,nie powinna miec przelozenia na kolejny sezon.
    Moze wrocic rownie mocny a jak tak sie stanie,oby mial wiecej szczescia.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 02-10-2016 o 17:26
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  58. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Malin017 (02-10-2016), Mihalo (03-10-2016), Rogerson (03-10-2016), Rose (03-10-2016), egica (02-10-2016), greggor (04-10-2016), j-rules (02-10-2016), lego (02-10-2016), p00lie (03-10-2016)

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •