Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 244

Wątek: Mecze o brąz: Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach

    Mecze o brąz: Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra

    Nie wiedzieć dlaczego, nie ma jeszcze wątku meczowego o brązowy medal pomiędzy Spartą Wrocław , a Falubazem Zielona Góra. Będzie to ciekawa rywalizacja, bo wrocławianie mogą zdobyć drugi medal z rzędu, natomiast zielonogórzanie mogą przerwać złą passę z sezonów 14 i 15, gdzie nie udało im się zdobyć żadnego z medali. Faworytem tej rywalizacji wydaje się drużyna z Zielonej Góry, jednak Sparta na swoim betonie i przy ładnej pogodzie może sprawić niespodziankę.

    Awizowane składy na ten mecz:

    Falubaz Zielona Góra
    1. Patryk Dudek
    2. Jarosław Hampel
    3. Jason Doyle
    4. Andriy Karpov
    5. Piotr Protasiewicz
    6. Krystian Pieszczek
    7. Alex Zgardziński

    Sparta Wrocław
    9. Tai Woffinden
    10. Szymon Woźniak
    11. Tomasz Jędrzejak
    12. Vaclav Milik
    13. Maciej Janowski
    14.
    15. Adrian Gała

    Mam wątpliwości, co do składu Sparty. Adrian Gała jest gotowy do meczu, że znalazł się w składzie drużyny gospodarzy. Co w przypadku, gdy nie będzie zdolny do jazdy? Może go zastąpić w programie Maksym Drabik, czy może on zostać wpisany tylko do programu pod numer 14? Jak to wyglada regulaminowo?



  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Mam wątpliwości, co do składu Sparty. Adrian Gała jest gotowy do meczu, że znalazł się w składzie drużyny gospodarzy. Co w przypadku, gdy nie będzie zdolny do jazdy? Może go zastąpić w programie Maksym Drabik, czy może on zostać wpisany tylko do programu pod numer 14? Jak to wyglada regulaminowo?
    Można zrobić dwie zmiany. Nie zmieniając zawodnikom numerów. W puste pole może wstawić każdego z juniorów oprócz Gały. I będzie to traktowane jako jedna zmiana. czyli może tam dać Drabika lub Dróżdża. Tak samo w miejsce Gały, może go wycofać i dać w jego miejsce Drabika lub Dróżdża. I to będzie traktowane jako druga zmiana.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W puste pole może wstawić każdego z juniorów oprócz Gały. I będzie to traktowane jako jedna zmiana. czyli może tam dać Drabika lub Dróżdża.
    Bzdura, wpisanie 7 zawodnika do meczu w wolne miejsce nie jest traktowane jako zmiana


    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi scooby zg za jego przydatny post!

    never_mind (17-09-2016)

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Mariusz
    Mógłbyś przytoczyć przepis, który mówi, że w przypadku podania składu z nazwiskami pod numerami 1-13 i 15 wstawienie przed meczem juniora pod pustym w zgłoszeniu numerem 14 będzie traktowane jak jedna z dopuszczalnych dwóch zmian.

    Mam wątpliwości co do tego czy masz rację...

    EDIT: o , wiedzę, że scooby zg też.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Semen, pamiętasz próbę "przechytrzenia" przeciwnika przez Kryjoma? On też zostawił puste pole bodaj pod 12 i po wysypaniu się Golloba wpakował się w niezłą kabałę. Mi też sie wydaje, że zostawienie pustego pola i podanie jakiegokolwiek zawodnika jest traktowane jako zmiana.

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    Bzdura, wpisanie 7 zawodnika do meczu w wolne miejsce nie jest traktowane jako zmiana


    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
    A który to jest 7 zawodnik ? Ten spod nr 2 ? Czy może spod nr. 7 ? No i może jakimś przepisem byś się podparł ?

    Art. 710.
    1. Nie później niż 60 minut przed zawodami, kierownicy obu drużyn przy udziale
    zawodników muszą złożyć sędziemu zawodów zgłoszenia drużyn do zawodów
    (załącznik nr 5, DRUKI OBOWIĄZUJĄCE W SPORCIE ŻUŻLOWYM) i niezbędne
    dokumenty uprawniające zawodników do startu w zawodach.
    2. W zgłoszeniu dopuszcza się dokonanie zmian w uprzednio podanym składzie
    (jak w art. 104 ust. 2 i 3), z tym, że zmiany te mogą dotyczyć najwyżej dwu
    nazwisk, lecz niedopuszczalne są zamiany numerów startowych tak w drużynie
    gości jak i drużynie gospodarzy.

    3. Podanie składu drużyny (art. 104 ust. 2 i 3), zarówno gospodarzy jak i gości,
    liczącego mniej niż 6 zawodników, traktowane będzie jako przewinienie dyscyplinarne
    klubu.
    i dalej

    Art. 104
    2. W przypadku zawodów drużynowych o mistrzostwo Polski i nagrody PZM / SE,
    obowiązkowe jest podawanie przez drużyny swoich składów na zasadach
    określonych w przepisach ust. 3 i 4, przy czym:
    1) warunki, jakie muszą spełniać składy drużyn określone są w regulaminach
    poszczególnych rozgrywek,
    2) przez wyrażenie: „skład drużyny” należy rozumieć przypisanie każdemu
    zawodnikowi numeru startowego, pod jakim będzie on brał udział w zawodach,
    3) składy muszą być przesyłane pocztą elektroniczną.

    3. Podawanie składów drużyn w zawodach ligowych podlega następującym zasadom:
    1) obie drużyny przesyłają swoje składy sobie wzajemnie najpóźniej 4 dni
    przed datą meczu, do godz. 14.00 drużyna gościa gospodarzowi i do godz.
    16.00 gospodarz drużynie gościa,
    2) jeżeli czas 4 dni przed datą meczu, o którym mowa w pkt 1, nie może być
    spełniony ze względu na nieznajomość drużyn biorących udział w meczu
    (dotyczy części finałowych rozgrywek ligowych, rozgrywanych systemem
    pucharowym) lub w przypadku meczów przełożonych, obie drużyny przesy-
    łają swoje składy sobie wzajemnie najpóźniej do godz. 14.00 drużyna gościa
    gospodarzowi i do godz. 16.00 gospodarz drużynie gościa następnego dnia
    po ustaleniu drużyn biorących udział w meczu lub po ustaleniu nowej daty
    meczu w przypadku meczu przełożonego,
    3) jeżeli zawody ligowe zostały przełożone, obowiązują terminy jak w pkt 1
    lub 2, w zależności od momentu decyzji o przełożeniu meczu i nowej daty
    meczu,
    4) w każdym przypadku, obie drużyny, przesyłając swój skład przeciwnikowi,
    równocześnie przesyłają go do SE w przypadku meczów DMP oraz GKSŻ
    w meczach innych lig,
    5) zabronione jest podawanie w składzie drużyny zawodnika, który na dzień
    wysyłania składu nie posiada potwierdzenia przynależności klubowej do klubu
    przesyłającego skład drużyny.
    6. Jeżeli regulamin zawodów dopuszcza możliwość dokonania w zgłoszeniu
    do zawodów zmian w stosunku do składu podanego według przepisów ust. 2 -
    4, zmianą jest:
    1) wpisanie w zgłoszeniu do zawodów pod danym numerem startowym
    zawodnika innego niż w podanym składzie,
    2) wpisanie w zgłoszeniu do zawodów zawodnika pod numerem startowym,
    pod którym nie wpisano żadnego zawodnika w podanym składzie,
    Z tych przepisów (na 2016 rok) jasno wynika, że puste pole traktuje się jako zmianę zawodnika. Nic tam nie ma na, że nie dotyczy to juniora.

    Także scooby_zg albo podeprzyj się jakimś sensownym przepisem albo bij się w klatę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Tylko zę to się nie odnosi do juniorów

    Mecz Stali Rzeszow w Bydgoszczy tego roku

    Awizowane składy:

    Stal Rzeszów:
    1. Karol Baran
    2. Nicklas Porsing
    3. Maciej Kuciapa
    4. Jozsef Tabaka
    5. Dawid Lampart
    6.
    7. Grzegorz Bassara


    "składy potwierdzone. Drugim juniorem w Polonii będzie Orwat. Z kolei w zestawieniu gości Tabakę zastąpił Nicholls, a pod numerem szóstym wystąpi Karczmarz, a pod siódmym Rząsa."

  9. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Jeśli odwołają SEC to jedziemy w niedziele ? .Gdybyśmy nie jechali to polecam wyjazd na najwspanialszą żużlową imprezę świata do Pardubic

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Tylko zę to się nie odnosi do juniorów
    No OK. To już słyszałem, tylko jaki przepis to reguluje ? Z tych zacytowanych przeze mnie to nie wynika w żaden sposób. No i jeśli to by się nie miało tyczyć juniorów, to po co w ogóle wpisywać do podawanego składu juniorów ? Nie prościej by było zostawić pod 6/7 i 14/15 puste pola ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No OK. To już słyszałem, tylko jaki przepis to reguluje ? Z tych zacytowanych przeze mnie to nie wynika w żaden sposób. No i jeśli to by się nie miało tyczyć juniorów, to po co w ogóle wpisywać do podawanego składu juniorów ? Nie prościej by było zostawić pod 6/7 i 14/15 puste pola ?
    Nie wiem ja regulaminu nie układam.Chyba trzeba podać 6 zawodników minimum

    Tutaj tez wzmianka na poczatku o pustym polu

    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/p...096,1,984.html

  12. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No OK. To już słyszałem, tylko jaki przepis to reguluje ? Z tych zacytowanych przeze mnie to nie wynika w żaden sposób. No i jeśli to by się nie miało tyczyć juniorów, to po co w ogóle wpisywać do podawanego składu juniorów ? Nie prościej by było zostawić pod 6/7 i 14/15 puste pola ?
    Ten który wkleiłes wcześniej ale następnym razem zrób to w całości(nawet przecinek zostawiles jak kopiowałeś ) ) to będziesz miał odpowiedź
    2) wpisanie w zgłoszeniu do zawodów zawodnika pod numerem startowym, pod którym nie wpisano żadnego zawodnika w podanym składzie,
    przy czym przepis ten nie dotyczy numerów startowych zawodników rezer-
    wowych oraz rezerwy zwykłej.

    PS. A teraz bij się w klatę :-P

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez scooby zg ; 15-09-2016 o 21:56

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    A teraz bij się w klatę :-P
    No teraz to się biję. Faktycznie. Nie wziąłem pod uwagę, ze nie dotyczy to RZ. Zmyliło mnie to, ze zawsze wpisują drugiego juniora. A drugiego juniora trzeba wpisywać ponieważ :


    3. Podanie składu drużyny (art. 104 ust. 2 i 3), zarówno gospodarzy jak i gości,
    liczącego mniej niż 6 zawodników, traktowane będzie jako przewinienie dyscyplinarne
    klubu.
    Hmm i teraz dopiero jestem w domu

    Faktycznie, te regulaminy kiedyś były znacznie prostsze, człowiek znał je praktycznie na pamięć. Dzisiaj to trzeba latać pomiędzy RSŻ, regulaminem DMP i Regulaminem Zawodów motocyklowych na Torach Żużlowych, aby dojść co i jak
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 15-09-2016 o 22:08
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No teraz to się biję. Faktycznie. Nie wziąłem pod uwagę, ze nie dotyczy to RZ. Zmyliło mnie to, ze zawsze wpisują drugiego juniora. A drugiego juniora trzeba wpisywać ponieważ :




    Hmm i teraz dopiero jestem w domu

    Faktycznie, te regulaminy kiedyś były znacznie prostsze, człowiek znał je praktycznie na pamięć. Dzisiaj to trzeba latać pomiędzy RSŻ, regulaminem DMP i Regulaminem Zawodów motocyklowych na Torach Żużlowych, aby dojść co i jak
    Dziwisz się, że łaskawi działacze ujmują wszystkie wątpliwe sytuacje w przepisy, aby te sytuacje przestały być wątpliwe. Działają dla naszego dobra, abyśmy nie snuli różnych dywagacji i nie miewali różnych ocen na temat zdarzeń na torze. I nie tylko na torze, wszystko jest dokładnie opisane. Bo żużel to bardzo SKOMPLIKOWANY sport .
    Czego tutaj nie rozumiesz?

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No OK. To już słyszałem, tylko jaki przepis to reguluje ? Z tych zacytowanych przeze mnie to nie wynika w żaden sposób. No i jeśli to by się nie miało tyczyć juniorów, to po co w ogóle wpisywać do podawanego składu juniorów ? Nie prościej by było zostawić pod 6/7 i 14/15 puste pola ?
    Mariusz to debil. Wkleja fragment regulaminu ktorego nawet nie rozumie lub nie czyta. Wyraznie tam jest napisane, ze nalezy zglosic minimum 6 zawodnikow. O reszcie jego madrosci nie wspomne... Ja pie rdole, ze jeszcze wam sie chce z nim dyskutowac.

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Dziwisz się, że łaskawi działacze ujmują wszystkie wątpliwe sytuacje w przepisy, aby te sytuacje przestały być wątpliwe. Działają dla naszego dobra, abyśmy nie snuli różnych dywagacji i nie miewali różnych ocen na temat zdarzeń na torze. I nie tylko na torze, wszystko jest dokładnie opisane. Bo żużel to bardzo SKOMPLIKOWANY sport .
    Czego tutaj nie rozumiesz?
    Ano chociażby tego, dlaczego ten przepis nie może figurować jako całość, w regulaminie rozgrywek DMP. Tylko trzeba skakać od regulaminu DMP do Regulaminu Zawodów Motocyklowych na Torach Żużlowych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #16
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Może Falubaz jest zdołowany przegraną batalią o finał, ale to i tak mały szkopuł w porównaniu z tym co dzieje się ostatnio w Sparcie, więc faworyta nietrudno wskazać, pomijając nawet różnicę w sile kadrowej obu ekip. WTS przeżywa potężne zawirowania i większość naszych zawodników czeka chyba z utęsknieniem na zakończenie sezonu ligowego. ZG z kolei podejdzie ambicjonalnie do pojedynku, by zdobyć chociaż "nagrodę pocieszenia" w postaci brązowego medalu. Na otarcie łez kibiców i sponsorów, ku chwale Senatora Teoretycznie Falubaz powinien być oczywiście najwygodniejszym przeciwnikiem dla Wrocławia i jeszcze miesiąc temu nie przekreślałbym naszych szans w dwumeczowej rywalizacji, choć - podkreślam raz jeszcze - zielonogórzanie są zespołem zdecydowanie silniejszym. W69 odpowiada Sparcie znacznie bardziej niż Motoarena czy Jancarz i ten czynnik powinien mieć ogromne znaczenie w ostatecznym rozrachunku, ale w obecnej sytuacji to i tak o wiele za mało. Osobiście mam tylko nadzieję, iż nie dojdzie z naszej strony do kompromitacji na miarę tej z półfinałów i Sparta solidnie postawi się Falubazowi przynajmniej w Poznaniu (może honorowa wygrana?), kończąc bieżące rozgrywki mocnym akcentem. Oby szczęśliwie dojechać do finiszu a potem myśleć o nowym sezonie z uzasadnionymi nadziejami.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Osobiście mam tylko nadzieję, iż nie dojdzie z naszej strony do kompromitacji na miarę tej z półfinałów i Sparta solidnie postawi się Falubazowi przynajmniej w Poznaniu (może honorowa wygrana?), kończąc bieżące rozgrywki mocnym akcentem. Oby szczęśliwie dojechać do finiszu a potem myśleć o nowym sezonie z uzasadnionymi nadziejami.
    OJ chyba nie, zdaje się, ze Sparta już mentalnie odpuściła sobie ściganie na dobre w tym sezonie. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, iż Sparta nie zastrzegła sobie przełożenia meczu pod nieobecność Milika ? Który to występuje w SEC w Rybniku. Jak przełożą SEC na niedzielę to Sparta jedzie bez niego. To celowe działanie czy znowu jakieś regulaminowe kruczki ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Nie wiesz dlaczego?Wytłumacze. Nie szukają zz -Nie szukają kruczków regulaminowych - Po prostu nie są miękką fają.Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    Nie wiesz dlaczego?Wytłumacze. Nie szukają zz -Nie szukają kruczków regulaminowych - Po prostu nie są miękką fają.Pozdrawiam
    i odpuszczają walkę, godząc się na jazdę w osłabieniu. Luz.

    W tym klubie myślą już chyba tylko o dojechaniu do końca sezonu.

    Ps podziwiajmy dzisiaj Fricke, bo facet na 99% będzie u nas na 2017.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 16-09-2016 o 21:46
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    A kto powiedział że odpuszczaja.Zielona taka silna nie jest Bez Milika możemy powalczyc.Jeszcze w Poznaniu?.Wyluzuj

  22. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    A kto powiedział że odpuszczaja.Zielona taka silna nie jest Bez Milika możemy powalczyc.Jeszcze w Poznaniu.Wyluzuj
    Tak jak z Gorzowem? Ty chyba nie widzisz, co się dzieje z tą drużyną od czasu awansu do PO.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    OJ chyba nie, zdaje się, ze Sparta już mentalnie odpuściła sobie ściganie na dobre w tym sezonie. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, iż Sparta nie zastrzegła sobie przełożenia meczu pod nieobecność Milika ? Który to występuje w SEC w Rybniku. Jak przełożą SEC na niedzielę to Sparta jedzie bez niego. To celowe działanie czy znowu jakieś regulaminowe kruczki ?
    Przechodzisz samego siebie Mariusz. Czytam to forum od jakiegoś czasu (niedługiego, ale regularnie czytam) i tak sobie myślę różnie o tym Mariuszu, raz lepiej, raz gorzej, ale myślę, kurde facet zna się na żużlu. Myślę sobie (nawiązuje do tematu wychowanków który się przewija tutaj najczęściej) no tłumaczy im, a oni nie rozumieją.
    Ale dzisiaj patrzę, Mariusz przechodzi sam siebie. Pomyślałem sobie, że interweniuje, założyłem konto, żeby Ci odpowiedzieć bo mnie załamałeś.

    Nie wiem czy jestem godzien poprawić takiego kogoś jak Mariusz, ale spróbuje.
    Otóż proszę ja Ciebie, nikt nie odpuszcza, wiem że boli Cie, że jednak Sparta nie odpuszcza przed tak potężnym Falubazem,
    ale nie mają możliwości nic zrobić w tej sprawie.

    Milik nie spełnia wymagań aby przez niego przełożyć mecz, jak to nazwałeś "zastrzec" przełożenie meczu w przypadku zawodnika zagranicznego, można tylko wtedy, gdy tenże zawodnik ma NAJWYŻSZĄ średnią w zespole ekstraligowym Polskiej ligi. W Sparcie najwyższą średnią ma Tai Woffinden i tylko w tym przypadku, Sparta może zastrzec mecz.
    Meczu zastrzec nie mógł też KS Toruń, mimo że to finał, z tego samego powodu. Zastrzec można tylko zawodnika z najwyższą średnią w drużynie, i jak zauważyłeś, jest to fakultatywne.
    Natomiast w przypadku Polaków, obligatoryjnie mecz zostałby przełożony, i klub na to wpływu nie ma (Kasprzak, Pawlicki).
    Żadnego odpuszczania nie widzę.

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Buszmen (16-09-2016), Franz (16-09-2016), kingpin (17-09-2016), never_mind (17-09-2016)

  25. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Przechodzisz samego siebie Mariusz. Czytam to forum od jakiegoś czasu (niedługiego, ale regularnie czytam) i tak sobie myślę różnie o tym Mariuszu, raz lepiej, raz gorzej, ale myślę, kurde facet zna się na żużlu. Myślę sobie (nawiązuje do tematu wychowanków który się przewija tutaj najczęściej) no tłumaczy im, a oni nie rozumieją.
    Ale dzisiaj patrzę, Mariusz przechodzi sam siebie. Pomyślałem sobie, że interweniuje, założyłem konto, żeby Ci odpowiedzieć bo mnie załamałeś.

    Nie wiem czy jestem godzien poprawić takiego kogoś jak Mariusz, ale spróbuje.
    Otóż proszę ja Ciebie, nikt nie odpuszcza, wiem że boli Cie, że jednak Sparta nie odpuszcza przed tak potężnym Falubazem,
    ale nie mają możliwości nic zrobić w tej sprawie.

    Milik nie spełnia wymagań aby przez niego przełożyć mecz, jak to nazwałeś "zastrzec" przełożenie meczu w przypadku zawodnika zagranicznego, można tylko wtedy, gdy tenże zawodnik ma NAJWYŻSZĄ średnią w zespole ekstraligowym Polskiej ligi. W Sparcie najwyższą średnią ma Tai Woffinden i tylko w tym przypadku, Sparta może zastrzec mecz.
    Meczu zastrzec nie mógł też KS Toruń, mimo że to finał, z tego samego powodu. Zastrzec można tylko zawodnika z najwyższą średnią w drużynie, i jak zauważyłeś, jest to fakultatywne.
    Natomiast w przypadku Polaków, obligatoryjnie mecz zostałby przełożony, i klub na to wpływu nie ma (Kasprzak, Pawlicki).
    Żadnego odpuszczania nie widzę.
    No i niepotrzebnie sie spinasz kolego. Bo jak byś uważniej przeczytał mój post to zauważyłbyś nieco więcej i wtedy ironie mógłbyś sobie darować.

    A napisałem, ze :

    OJ chyba nie, zdaje się, ze Sparta już mentalnie odpuściła sobie ściganie na dobre w tym sezonie. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, iż Sparta nie zastrzegła sobie przełożenia meczu pod nieobecność Milika ? Który to występuje w SEC w Rybniku. Jak przełożą SEC na niedzielę to Sparta jedzie bez niego. To celowe działanie czy znowu jakieś regulaminowe kruczki ?
    I daruj sobie te frazesy o potężnym Falubazie itp kwestie. To dobre wśród gówniarzy. Na mnie nie robi żadnego wrażenia. Ja chcę zobaczyć po prostu dwie walczące drużyny. Nieważne, ze tylko o brąz. Stąd moja złość na brak Milika.

    No i stawiasz piwo, dzięki mnie w końcu się zarejestrowałeś na forum

    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    A kto powiedział że odpuszczaja.Zielona taka silna nie jest Bez Milika możemy powalczyc.Jeszcze w Poznaniu?.Wyluzuj
    Następny kosmita
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i niepotrzebnie sie spinasz kolego. Bo jak byś uważniej przeczytał mój post to zauważyłbyś nieco więcej i wtedy ironie mógłbyś sobie darować.

    A napisałem, ze :



    I daruj sobie te frazesy o potężnym Falubazie itp kwestie. To dobre wśród gówniarzy. Na mnie nie robi żadnego wrażenia. Ja chcę zobaczyć po prostu dwie walczące drużyny. Nieważne, ze tylko o brąz. Stąd moja złość na brak Milika.

    No i stawiasz piwo, dzięki mnie w końcu się zarejestrowałeś na forum



    Gdzie ja tam się spinam? Nigdzie, po prostu nie wierzyłem, że kiedykolwiek będę mógł Mariusza poprawić, chociaż może to złe słowo.
    A odnośnie potężnego Falubazu, wiesz ja z Torunia jestem, i nie wiem czy kojarzysz, ale taki dwumecz był w półfinale ostatnio Toruń-Falubaz,
    i dało się słyszeć, że ten Falubaz taki potężny, i taki wielki, więc tak napisałem.
    Mało tego to nie było na wyrost (wypowiedź Cieślaka o strachu) gdyż jak ktoś tu słusznie zauważył, Miedziński wziął te słowa na serio ,i tak się przestraszył że w 14 biegu w Zielonej uciekł.

    A tak poważnie, to chodziło mi tylko i wyłącznie o to, że nie wiesz dlaczego ewentualnie nie byłoby Milika, a zaczynasz jakieś głupie teksty typu "Sparta odpuszcza". Stąd ta ironia.

  27. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2005
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    OJ chyba nie, zdaje się, ze Sparta już mentalnie odpuściła sobie ściganie na dobre w tym sezonie. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, iż Sparta nie zastrzegła sobie przełożenia meczu pod nieobecność Milika ? Który to występuje w SEC w Rybniku. Jak przełożą SEC na niedzielę to Sparta jedzie bez niego. To celowe działanie czy znowu jakieś regulaminowe kruczki ?
    Regulaminowe kruczki. Zastrzec przełożenie meczu można tylko w wypadku startu polskiego zawodnika w zawodach międzynarodowych na szczeblu UEM i FIM. W przypadku finału jest to Przemek Pawlicki.

    Tutaj Milik jest Czechem.

    Odstępstwem od reguły jest tylko GP i DPŚ
    ROW Rybnik OLE!

  28. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez igla_ROW Zobacz posta
    Odstępstwem od reguły jest tylko GP i DPŚ
    no ale przecież SEC>SGP w ciągu kilku lat i to odstępstwa powinny być od SEC nie SGP, tak miało być, tak pisali "WIELCY" tego forum znowu Robson ma rację....

  29. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Jeśli tor będzie przygotowany po wrocławsku to może być to cięższy mecz dla Falubazu niż ten w Toruniu. Protas obecnie nie jest już w takiej formie jak jeszcze miesiąc temu gdy wypredzał nawet na torach gdzie wyprzedzać się nie dało. Piszczek też może mieć duży problem o Hampelu nawet nie wspominam bo on pewnie będzie się bał z parkingu wyjechać

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

  30. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i niepotrzebnie sie spinasz kolego. Bo jak byś uważniej przeczytał mój post to zauważyłbyś nieco więcej i wtedy ironie mógłbyś sobie darować.
    A napisałem, ze :


    Powiedz Mario,Ty tak na serio?
    Zamiast przyznac sie do babola,znowu brniesz w jakies
    kretynizmy i probujesz wytlumaczyc niewytlumaczalne.
    Gdybs napisal,ze zapopomniales lub nawet nie wiedziales o
    tym punkcie regulaminu i klepnal sie w klate,nie byloby problemu.
    Ty wolisz po raz kolejny brnac w dyskusje w ktorej pokazujesz
    jedynie jakim cymbalem jestes.
    Jestes nie dlatego ,ze sie pomyliles a dlatego,ze zlapany za reke,krzyczysz ,ze to nie Twoja.
    Naczytales sie Gajesia ktory twierdzi,ze przyznanie sie do bledu
    jest oznaka slabosci?
    Tutaj przeciesz nie musisz sam z siebie przyznawac sie do bledu.Tutaj babol
    zostal Ci bezdyskusyjnie udowodniony.Uderzenie sie w piers powinno byc w zasadzie
    formalnoscia konczaca ta dyskusje.
    Z drugiej strony nie mialbym okazji znowu sie do Ciebie przypieprzyc a musze przyznac,
    ze wtedy kawa jakos lepiej smakuje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-09-2016 o 10:24
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Kingpin

    Zamiast przyznac sie do babola,znowu brniesz w jakies
    kretynizmy i probujesz wytlumaczyc niewytlumaczalne.
    Gdybs napisal,ze zapopomniales lub nawet nie wiedziales o
    tym punkcie regulaminu i klepnal sie w klate,nie byloby problemu.
    Hmm, Ty to musisz być jednak intelektualnie ułomny, lub twoja chęć "przypieprzania się" musi Ciebie mocno przerastać. Przecież już w pierwszym sowim poście dałem wyraźnie do zrozumienia, że nie wiem jak to wygląda od strony regulaminowej, pisząc:

    To celowe działanie czy znowu jakieś regulaminowe kruczki ?
    Więc co mam brać na klatę ? Do czego mam się jeszcze przyznawać, tak abyś nie popuszczał moczu tutaj więcej ?

    Cytat Zamieszczone przez igla_ROW Zobacz posta
    Regulaminowe kruczki. Zastrzec przełożenie meczu można tylko w wypadku startu polskiego zawodnika w zawodach międzynarodowych na szczeblu UEM i FIM. W przypadku finału jest to Przemek Pawlicki.

    Tutaj Milik jest Czechem.

    Odstępstwem od reguły jest tylko GP i DPŚ
    Kolego Igla, przecież już wyżej zostało to wyjaśnione. Więc po co się powtarzasz ?

    I to mnie właśnie wkrewia. I to mocno. Bo sa to mało zrozumiale, niczym nie uzasadnione, kruczki regulaminowe których normalny kibic nie jest w stanie przetrawić. I ma rację. Cztery drużyny walczą o medale a tutaj mamy taki burdel z zawodnikami. ...uj wie już ze względu na jakie inne zawody mecze pojadą a kiedy nie pojadą. Najgorsze jest to, że w zgodzie z regulaminem można drużynę osłabić i niby wszystko jest OK. Ciekaw tylko jestem, czy jak by SParta jechała w finale SE, to też by tak obojętnie przeszła nad ewentualną absencją Milika ? Czy może Krysia darla by japę tak aby Stępień i spółka usłyszeli ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #30
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Mariusz, problem w tym, że jesteś niereformowalny. Odporny na fakty i argumenty jak goretex na deszcz.

    Naprawdę nie widzisz tego, że nadajesz nowy, mocniejszy sens słowu "szowinizm"? Szowinizm nie tylko "falubazowy" (do tego wszyscy zdążyli przywyknąć, bo nie jesteś jedyny w tej dziedzinie), ale i osobisty, "Mariuszowy" (a to już wyjątek). Falubaz jest wielki, a Ty nieomylny - to dwa aksjomaty w Twoim rozumowaniu.

    1marcin60 wyjaśnił wszystkim, w tym Tobie, o co chodzi, Kingpin słusznie skomentował Twoje teorie spiskowe, więc po co te dodatkowe bzdety? Powinieneś podziękować i zamilknąć, ale nie - Ty wolisz dalej snuć chore dywagacje o braku protestów ze strony pani Krystyny A co ma, do k***y nędzy, zrobić prezesowa? Położyć się jak Rejtan w progu siedziby PZM? Palić opony pod biurem senatorskim Roberta Paździocha? Dura lex, sed lex; na protesty i propozycje zmian idiotycznych przepisów przyjdzie czas po sezonie, bo póki co gramy według konkretnych reguł, bez względu na ich absurdalność. Capisci? I naprawdę nie chodzi tu o nasz strach przed urojoną wielkością Falubazu, Dudka, Cieślaka, Złotobutego itd. Wiem, że dla Ciebie to niepojęte, ale takie są fakty.

    No to co, Mario? 3...2...1... chauvinism mode on!
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  33. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Franz

    No to co, Mario? 3...2...1... chauvinism mode on!
    Z takimi jak ty nie można dyskutować. Ty i tobie podobni, macie podstawowe problemy ze zrozumieniem tekstu, jakiegokolwiek. Pewnie można by to zwalić na karb twojej głupoty lub niedojrzałości emocjonalnej. Ale co mnie to ?

    Rozumiem, ze twoim zdaniem pani Krysia nie darłaby japy w sytuacji jak by Sparta miała jechać mecz finałowy i z podobnego powodu zabraknąć mogłoby Milika ? Przeszła by nad tym faktem do porządku dziennego, niczym teraz w meczu o brąz ? Rozumiem, ze twoim zdaniem, pani Krysia również wykopałaby przedwcześnie Barona, w sytuacji kiedy Sparta miałaby jechać w finale SE ? Czyli dla ciebie nie są to oznaki tego, że pani Krysi wisi totalnie czy Sparta zdobędzie brąz czy nie zdobędzie ?

    No i nie odpowiadaj zbyt szybko, pomyśl najpierw troszkę. Bo znowu głupota ciebie pokona. Nie pierwszy raz z resztą
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #32
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rozumiem, ze twoim zdaniem pani Krysia nie darłaby japy w sytuacji jak by Sparta miała jechać mecz finałowy i z podobnego powodu zabraknąć mogłoby Milika ? Przeszła by nad tym faktem do porządku dziennego, niczym teraz w meczu o brąz ? Rozumiem, ze twoim zdaniem, pani Krysia również wykopałaby przedwcześnie Barona, w sytuacji kiedy Sparta miałaby jechać w finale SE ? Czyli dla ciebie nie są to oznaki tego, że pani Krysi wisi totalnie czy Sparta zdobędzie brąz czy nie zdobędzie ?
    Co do tego, że jesteś najbardziej jaskrawym przykładem imbecyla nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, ale nawet ty powinieneś mieć w miarę opanowane podstawowe zasady logicznego myślenia. Przynajmniej na poziomie sześciolatka, bo na wiele więcej i tak nie masz kwalifikacji intelektualnych.

    Na początek podstawy merytoryczne: "darcie japy" nie reguluje problemu absencji żużlowca i ewentualnego przełożenia meczu Regulują to art. 724 i 725 Regulaminu Drużynowych Mistrzostw Polski. Poproś kogoś mądrzejszego, to może ci przeczyta i wytłumaczy. Wtedy pojmiesz to, co próbowano wytłumaczyć wcześniej - występ zawodnika zagranicznego, który nie legitymuje się najwyższą średnią w zespole Ekstraligi, w imprezie FIM lub FIM Europe kolidującej z terminem meczu o DMP, nie powoduje automatycznego przełożenia meczu. Można to uczynić jedynie za zgodą telewizji i rywala, czyli w omawianym przypadku Falubazu. Znając stosunek Paździocha do zasad fair play i jego dbałość o dobro polskiego speedwaya, prośba o zmianę terminu nie miałaby najmniejszego sensu (vide finał 2013 ). Dlatego właśnie wszelkie protesty WTS nie byłyby niczym więcej niż biciem piany. Nic nie dało się zrobić.

    Poza tym, co ludziom tobie podobnym trudno zrozumieć, istnieje zasada niezmienności reguł gry podczas trwania tejże. Pojmują to nawet dzieci grające w chińczyka. Regulamin klepnięto przed sezonem, a zmiana wszelkich zasad, w tym idiotyzmów w nim zawartych, możliwa jest po zakończeniu rozgrywek. Protesty, awantury, plucie jadem, rozdzieranie szat i odwoływanie się do sprawiedliwości mogłyby teraz wzbudzić wyłącznie niesmak i wzruszenie ramion - wszyscy wiedzieli na jakich zasadach uczestniczą w tej zabawie, Sparta również. Gdybyś na chwilę wyciągnął twarz z kalesonów senatora to może dowiedziałbyś się, że podobna sytuacja miała już miejsce rok temu, kiedy to Sparta jechała finał bez... Milika właśnie. Dla twojej wiadomości: wtedy też pani Krysia nie "darła japy" Zadowolony? Wątpliwości rozwiane?
    Dobrze, że udało się odjechać SEC w terminie kalendarzowym, bo p***doliłbyś bzdury pewnie jeszcze przez miesiąc, dając jednocześnie pokaz hipokryzji, udając żal, iż spotkanie o brąz nie odbyło się w optymalnych składach

    Dlaczego natomiast Barona nie ma już w klubie to osobny temat, o którym kto jak kto, ale ty na pewno nie masz pojęcia.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  35. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Franz



    Z takimi jak ty nie można dyskutować. Ty i tobie podobni, macie podstawowe problemy ze zrozumieniem tekstu, jakiegokolwiek. Pewnie można by to zwalić na karb twojej głupoty lub niedojrzałości emocjonalnej. Ale co mnie to ?


    Moze to Ty masz problemy ze zrozumieniem slow ktorych uzywasz?


    Z Twojego postu jasno wynika,ze nie miales pojecia o tym punkcie regulaminu i byles pewny,ze Kryska odpuscila mecz albo ma cos w zanadrzu.
    Wynika to wprost z tych dwoch czy trzech zdan ktore w tym temacie wklepales.
    Potem jak wytknieto Ci babola,po raz kolejny konfabulujesz.

    Po kolei :

    OJ chyba nie, zdaje się, ze Sparta już mentalnie odpuściła sobie ściganie na dobre w tym sezonie. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, iż Sparta nie zastrzegła sobie przełożenia meczu pod nieobecność Milika ? Który to występuje w SEC w Rybniku. Jak przełożą SEC na niedzielę to Sparta jedzie bez niego.

    Tutaj podwazasz teze Franza,ze Sparta mocno postawi sie Falubazowi,sugerujac,ze Krysia odpuscila sobie Milika.
    Nie pytasz dlaczego nie zastrzegla,stawiasz teze,ze Sparta mentalnie odpusila juz sciganie w tym roku.

    To celowe działanie czy znowu jakieś regulaminowe kruczki ?

    Tutaj pytasz,czy Krysia odpuscila celowo czy moze znalazla cos w regulaminie co i tak pozwoli ,bez wczesniejszego zastrzezenia , na wystep Milika w Poznaniu.
    Tylko tak to mozna zrozumiec.
    Oczywisicie zaraz napiszesz,ze piszac kruczki regulaminowe miales na mysli regulamin.
    Czyli jak Mario,byles przekonany,ze Krysia odpuscila mecz z Falubazem czy uzyles slow ktorych nie rozumiesz?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 18-09-2016 o 09:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Kingpin

    Po kolei :

    OJ chyba nie, zdaje się, ze Sparta już mentalnie odpuściła sobie ściganie na dobre w tym sezonie. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, iż Sparta nie zastrzegła sobie przełożenia meczu pod nieobecność Milika ? Który to występuje w SEC w Rybniku. Jak przełożą SEC na niedzielę to Sparta jedzie bez niego.

    Tutaj podwazasz teze Franza,ze Sparta mocno postawi sie Falubazowi,sugerujac,ze Krysia odpuscila sobie Milika.
    Nie pytasz dlaczego nie zastrzegla,stawiasz teze,ze Sparta mentalnie odpusila juz sciganie w tym roku.
    Oczywiście, ze stawiam tezę, że Krysia ma wyej...bane na brąz w DMP. I wcale tego nie ukrywam. Świadczy o tym nie tylko sytuacja z Milikiem. Ale również fakt wykopania Barona po meczu z Gorzowem. Jestem pewny, ze gdyby miało zabraknąć Milika ( z powodu przełożenia SEC) w sytuacji kiedy Sparta jechałaby w finale SE to Krysia darłaby japę we wszystkich mediach.

    To celowe działanie czy znowu jakieś regulaminowe kruczki ?

    Tutaj pytasz,czy Krysia odpuscila celowo czy moze znalazla cos w regulaminie co i tak pozwoli ,bez wczesniejszego zastrzezenia , na wystep Milika w Poznaniu.
    Tylko tak to mozna zrozumiec.
    Oczywisicie zaraz napiszesz,ze piszac kruczki regulaminowe miales na mysli regulamin.
    Czyli jak Mario,byles przekonany,ze Krysia odpuscila mecz z Falubazem czy uzyles slow ktorych nie rozumiesz?
    Czy Ty w ogóle zauważasz, że coraz częściej zdarza ci się wiedzieć lepiej co piszący miał na myśli, niż sam autor wpisu ?

    Oczywiście, ze miałem na mysli regulamin. Tym samym dałem wyraźnie do zrozumienia, że nie jestem na bieżąco z tymi wszystkimi zmianami regulaminowymi. Sugerowałem się SGP. Jak jadą w SGP to mecze SE można przełożyć, jak jadą w SEC to już nie można. No ale ty wiesz, że tylko w jeden sposób moje wypowiedzi można zrozumieć. No po prostu geniusz z ciebie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    W takim razie uzywaj slow adekwatnych do mysli jakie chcesz przekazac.
    Kruczek regulaminowy to cos przy pomocy ktorego mozna ominac obowiazujacy regulamin.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Panowie piszta czy tam pada bo rad bym wreszcie zaliczyc pierwszy wyjazd z synem. Tor pewnie sie nie zmieni ale mlody lubi Tajskiego, Janowskiego I nawet odroznia obu Milikow od siebie, zatem warto

  39. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W takim razie uzywaj slow adekwatnych do mysli jakie chcesz przekazac.
    Kruczek regulaminowy to cos przy pomocy ktorego mozna ominac obowiazujacy regulamin.
    No wybacz ale znowu bredzisz. Proste kwestie potrafisz rozwinąć do granic absurdu. Kruczek, czyli niuans regulaminowy, w tym przypadku polega na tym, że w jednych zawodach, wyższej rangi (SGP) można zastrzec sobie odwołanie meczu ligowego w razie przełożenia SGP. A w podobnym przypadku, czyli zawodów SEC (zawody również wyższej rangi niz SE) nie można tego zrobić. Jaki ta sytuacja ma wpływ na rywalizację sportową chyba tłumaczyć nie muszę. Jak dla mnie są to kruczki regulaminowe, niezrozumiałe przez kibica tego sportu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Spartanie!!!!! Dacie Rade.

  41. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Drabik jedzie? Ktoś? Coś?

  42. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No wybacz ale znowu bredzisz. Proste kwestie potrafisz rozwinąć do granic absurdu. Kruczek, czyli niuans regulaminowy, w tym przypadku polega na tym, że w jednych zawodach, wyższej rangi (SGP) można zastrzec sobie odwołanie meczu ligowego w razie przełożenia SGP. A w podobnym przypadku, czyli zawodów SEC (zawody również wyższej rangi niz SE) nie można tego zrobić. Jaki ta sytuacja ma wpływ na rywalizację sportową chyba tłumaczyć nie muszę. Jak dla mnie są to kruczki regulaminowe, niezrozumiałe przez kibica tego sportu.
    Nie,nie bredze.Taka jest wlasnie wykladnia kruczka.
    To o czym Ty piszesz to zwykla nieznajomosc regulaminu.
    Ale tlumacz sie dalej.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie,nie bredze.Taka jest wlasnie wykladnia kruczka.
    To o czym Ty piszesz to zwykla nieznajomosc regulaminu.
    Ale tlumacz sie dalej.
    No, jak dla mnie, zdecydowanie wyczerpujesz znamiona definicji "bredzić"

    Ostatnio coraz częściej ci się to przydarza.

    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Spartanie!!!!! Dacie Rade.
    Jak zrobią wykopki to może i dadzą radę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    Drabik jedzie? Ktoś? Coś?
    Dzisiaj bez Drabola

  45. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Mariusz pamiętasz dyskusje czy Cieślakowi w wypowiedzi "eksperci nie widzieli nas w 4" chodziło mu o to czy przed sezonem czy po kilku kolejkach. Teraz w wywiadzie miałeś odpowiedź Cieślaka. Jeszcze ktoś mógłby łysemu powiedzieć że jak powtórzy kłamstwo kilka razy to i tak nikt mu w nie nie uwierzy. Ale dzięki temu że nikt nie prostuje jego bzdur budowany jest mit "cudotwórcy Cieślaka"

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez scooby zg ; 18-09-2016 o 17:40

  46. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ten mecz to musi być niezły czyściec dla Falubazu...puste trybuny, baronowisko (choć już bez Barona), a w perspektywie mieli dzisiaj finał ligi z Gorzowem z nadkompletem publiczności w ZG
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ten mecz to musi być niezły czyściec dla Falubazu...puste trybuny, baronowisko (choć już bez Barona), a w perspektywie mieli dzisiaj finał ligi z Gorzowem z nadkompletem publiczności w ZG
    to nie jest baronowisko nawet bez barona. duza bedzie ''chodzila'' za chwilke

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •