Strona 30 z 38 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 1673

Wątek: FINAŁ 2016 KS Toruń - Stal Gorzów, 18 września, godz. 19.00

  1. Powrót do góry    #1306
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Gajewski to niech lepiej pokazuje tu zawartość plecaczka, a nie teraz bebla po fakcie o torze.
    Nie, no faktycznie, nie ma co mówić bo to Gajewski, a tor był rewelacyjny, co bieg mijanki, zawodnicy się tasowali naprzemiennie, tor równy jak stół, Gorzów jest wspaniały.

  2. Powrót do góry    #1307
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Ja o niebie, Ty o chlebie
    Nie interesuje mnie z jakich powodow spierdzielono tor w Warszawie.
    Natomiast interesuje mnie, dlaczego spora czesc forumowiczow byla wtedy
    oburzona, ze zawodnicy nie chcieli dalej jechac.
    Tor byl niebezpieczny i dziurawy i sie rozwalal. Czyli taki sam jak dzis w Gorzowie
    Slaba pamiec.... przykre bylo to, ze zawodnicy odjechali dokladnie tyle ile wystarczylo by zaliczyc, zapic i zapomniec
    Dopiero wtedy zaczeli sie lamenty.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #1308
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,864
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cegła ładnie teraz podsumował calą tą sytuację z torem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    1marcin60 (25-09-2016)

  5. Powrót do góry    #1309
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Dokladnie.... Cegla zaczal sie rozkrecac cisnac po tym calym pozal sie Boze jury, to zmienili szybko temat, bo powiedzial za duzo.

    Pierdzielic ta Enke.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #1310
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,701
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cegła ładnie teraz podsumował calą tą sytuację z torem
    Co powiedział? Nie chciało mi się już oglądać tej żenady.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  7. Powrót do góry    #1311
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    stal gorzow - dmp motocross 2016

    maxresdefault.jpg

  8. Powrót do góry    #1312
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cegła ładnie teraz podsumował calą tą sytuację z torem
    Jak, bo nie oglądam już tego wzajemnego lizania sobie jajek.

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #1313
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Wszystko fajnie, tylko kto ma to zrobić?
    W Zielonej Górze sa tacy uczciwi ludzie? Może w Częstochowie? Może Władek Gollob?
    Wszyscy jesteśmy mniej lub bardziej umoczeni w Fucking Polish Speedway.
    Komentator telewizji wyje z zachwytu nad finałem, a tak naprawdę to jest chyba jedyna instancja , która miałaby narzędzia, żeby chociaż pogrozić palcem.
    Nawet wśród kibiców są dyżurni piewcy i kaznodzieje.

    Za rok znowu damy się kupić
    Gorzej bedzie jak inni też wpadną na ten wspaniołomyślny sposób robienia medali torem, i bedą także serwowali takie dania.
    Było Paluchowisko, Baronowisko a teraz Stasiu też postanowił, że zrobi sobie upragnione złoto.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #1314
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tofik92 Zobacz posta
    Pomimo iż od paru lat nie przepadałem za toruńską drużyną to dziś muszę uczciwie powiedzieć, że szkoda mi Was, ponieważ w moich oczach zasłużyliście na zwycięstwo w tym dwumeczu. Świetna końcówka sezonu w waszym wykonaniu, świetna jazda w play-off. Tak trzymać, gratulacje !

    Stal nie pierwszy raz ryzykuje. Kiedyś to ryzyko zakończy się w taki sposób, że komuś stanie się krzywda. Wyobraźcie sobie, że prowadzący zawodnik wpada w koleinę i wjeżdża w niego Zmarzlik doznając przy tym ciężkiej kontuzji. Czy wtedy by przejrzeli na oczy?

    Dlaczego mecz w Poznaniu był przerwany, a ten odbywał się bez większych prac torowych? Czy tamten tor był gorszy? Moim zdaniem porównywalne. Wszyscy najwięksi decydenci i oficjele byli na stadionie. ŻADNEJ reakcji. O czym to świadczy każdy może sobie dopowiedzieć.
    Otworzą się tam oczy ludziom wtedy, kiedy niestety komuś się zamkną.

    Przykre jest to, że serwuje się nam takie gówno w opakowaniu finału najlepszej ligi świata. To samo robi nc+.
    Życzyłbym sobie (nawet przegranego) finału z Falubazem w tym roku. Przegrana byłaby pewnie jeszcze bardziej gorzka niż ta dzisiejsza. Jednak na pewno byłoby wielkie widowisko i święto speedway'a.

    Było mi wstyd przed znajomymi, których zaprosiłem do domu na piwko i żużel(pierwszy w ich życiu mecz). Zastanawiali się czym ja się tak podniecam...

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    Tofik92 (25-09-2016)

  12. Powrót do góry    #1315
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No raczej wyciągali. Widząc, że sędzia puszcza takie babole ze startu nie próbowali sami się czołgać bo efekt byłby wiadomy. Być może na normalnym torze i z obiektywnym sędzią wynik byłby podobny ale nigdy się tego nie dowiemy. Co więcej, sukinsyny pewnie znowu nie zostaną ukarani.
    No nie wiem, wg. mnie Toruń potracił dziś z 5-6 pkt poprzez proste błędy na trasie. I pewnie potencjalnie jeszcze kilka dodatkowych poprzez błędne decyzje menadżera. Za dużo jak chce się zdobyć złoto.

    Tor był trudny, nie nadawał się do walki, zawody były mało atrakcyjne - OK. Mogę się z tym zgodzić, ale warunki torowe to jedno. A błędy indywidualne zawodników to drugie.

    Wypaczenie wyników przez sędziego? Wykluczenie Gomólskiego to typowa sytuacja 50/50, moim zdaniem bez błędu sędziego. Innych błędów nie zauważyłem.

    Cegła ładnie teraz podsumował calą tą sytuację z torem
    Co powiedział?

    P.S. Kościecha - weźcie krzyżaki z niego wzór, zero usprawiedliwień, można przegrać z klasą
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 25-09-2016 o 21:58

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zeta za jego przydatny post!

    Buszmen (25-09-2016), Nigel (26-09-2016), Zubr (25-09-2016)

  14. Powrót do góry    #1316
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cegla zaczal zadawac bardzo niewygodne pytania, m.in. dlaczego skoro az tylu ludzi przyglada sie przygotowniu torow to w finale jest ten tor niebezpieczny a widowiska nie ma?
    szybko mu dali do zrozumienia, ze to nie czas i miejsce na takie pytania.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Malin017 (25-09-2016), greggor (25-09-2016), rafalsky (25-09-2016)

  16. Powrót do góry    #1317
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tor po gorzowsku. Zmarzlik jak zwykle. Sedzia tez sie dostosowal. Ale I tak wygrali lepsi, za co gratulacje. W Toruniu za duzo dziur zeby zrobic zloto.

  17. Powrót do góry    #1318
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,864
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jak, bo nie oglądam już tego wzajemnego lizania sobie jajek.

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    Ano podsumował, że to byl najgorszy tor w tym sezonie na Jancarzu, akurat na finał, że czym więcej komisarzy i jury tym gorsza jakość toru. Itp, itd.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Malin017 (25-09-2016)

  19. Powrót do góry    #1319
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tor po gorzowsku. Zmarzlik jak zwykle. Sedzia tez sie dostosowal. Ale I tak wygrali lepsi, za co gratulacje. W Toruniu za duzo dziur zeby zrobic zloto.
    W Toruniu za mało dziur, żeby zrobić złoto

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    sobotch (25-09-2016)

  21. Powrót do góry    #1320
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    W Toruniu za duzo dziur zeby zrobic zloto.
    Mniej niz na torze w Gorzowie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sobotch (25-09-2016)

  23. Powrót do góry    #1321
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Cegla zaczal zadawac bardzo niewygodne pytania, m.in. dlaczego skoro az tylu ludzi przyglada sie przygotowniu torow to w finale jest ten tor niebezpieczny a widowiska nie ma?
    szybko mu dali do zrozumienia, ze to nie czas i miejsce na takie pytania.
    W czasie transmisji Jabolowi też chyba ktoś wydał team order, bo po mówieniu, jak jest nagle zaczęły się peany.

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    !Adrian walcz!

  24. Powrót do góry    #1322
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,701
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ano podsumował, że to byl najgorszy tor w tym sezonie na Jancarzu, akurat na finał, że czym więcej komisarzy i jury tym gorsza jakość toru. Itp, itd.
    Poszli z Władziem na cygaro. Przecież oni nie mają nic do gadania, gdy mecz nie ma statutu zagrożonego. Przecież nie odważą się napisać cokolwiek do protokołu i nie przyjąć toru przed zawodami.
    Jakoś to będzie.

    Teraz będą tłumaczenia, że tor był dobrze przygotowany i naturalnym stanem tworzą się koleiny. Za dużo/za mało było słońca. Jest jesień i może krety idą spać przed zimą i dodatkową napieprzają.
    Stopień wilgoci był większy tego wieczora niż, gdy rozgrywano zawody wcześniej.
    I tak można wypisywać tłumaczeń do woli. No i bezsprzeczny atut - nawet taka oferma jak Jensen dała radę, więc nie płaczcie, że tor był zły.

    Dopóki na decydujące mecze nie będzie przygotowywała torów firma zewnętrzna, do tego momentu zawsze znajdą się chętni od wygrywania na traktorze.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  25. Powrót do góry    #1323
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    No cóż... po wszystkim. Wpis emocjonalny bo bezpośrednio po meczu i kilku żubrach.
    Po pierwsze gratulacje dla Stali, tytuł zasłużony niezależnie od tego co napiszę poniżej.
    Po drugie, to nie Stal dzisiaj była tak mocna, tylko Apator nie wykorzystał dobrych startów (pomijam babol sędziego gdzie puścił Kasprzaka z lotnego) . Nie wiem czy ktoś za to odpowiada i czy w ogóle ktoś że sztabu działaczy w parkingu obserwuje w telewizji to co dzieje się na torze, ale jak dla mnie to oni są "ojcem" dzisiejszej porażki. Niewytłumaczalnym jest dla mnie, że nikt nie zebrał naszego towarzystwa do kupy i jasno, ale stanowczo nie zakomunikował: kreda, kuź.... kreda i jeszcze raz kuź.... kreda. Zawodników mogę zrozumieć oni nie koniecznie śledzą to co dzieje się na torze, ale do jasnej ciasnej przy takiej stawce, ktoś ze sztabu powinien to ogarniać. Gdyby nie zrozumiałe (poza Vaculem, którego pociągnęło) odejścia naszych od małej, to nie tylko złoto byłoby nasze, ale nawet mecz mógłby być wygrany. Tor nie ma tu wiele do rzeczy, jak na Gorzów był ok i równy dla wszystkich. Wystarczyło obserwować jak na nim jechać. Było blisko... 3 punkty i aż 3 punkty. Jeszcze raz gratulacje dla Stali, a nam za srebro, które po rundzie zasadniczej brałbym w ciemno. Niedosyt jednak pozostał... i pusty kufelek po ostatnim browcu na lidze w tym roku.
    Ostatnio edytowane przez Zubr ; 25-09-2016 o 21:59

  26. Powrót do góry    #1324
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Komentarz wieczoru nalezy do Darii "Paczpan pali się"

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi barriofino za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (25-09-2016)

  28. Powrót do góry    #1325
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    W czasie transmisji Jabolowi też chyba ktoś wydał team order, bo po mówieniu, jak jest nagle zaczęły się peany.

    Wysłane z telefonu Heleny Pedersen.
    Cos z tym jest. Wardzala tez pozniej obral inny kurs.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #1326
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Finał odjechany, medale rozdane, fajerwerki odpalone, cygaro wypalone, a co z najważniejszym? Co jest w plecaku Gajewskiego??!! : D

  30. Powrót do góry    #1327
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    szkoda i jeszcze raz szkoda. Toruń przegrał na własne życzenie, wygrana była na wyciągnięcie ręki. Tak naprawdę ten tor pomagał jak mógł zawodnikom Apatora tylko ich bezmyslna jazda spowodowała że gorzów fuksem wygrał te baronowe zawody.

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Nigel (26-09-2016), Zubr (25-09-2016), never_mind (26-09-2016)

  32. Powrót do góry    #1328
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,161
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zubr Zobacz posta
    No cóż... po wszystkim. Wpis emocjonalny bo bezpośrednio po meczu i kilku żubrach.
    Po pierwsze gratulacje dla Stali, tytuł zasłużony niezależnie od tego co napiszę poniżej.
    Po drugie, to nie Stal dzisiaj była tak mocna, tylko Apator nie wykorzystał dobrych startów (pomijam babol sędziego gdzie puścił Kasprzaka z lotnego) . Nie wiem czy ktoś za to odpowiada i czy w ogóle ktoś że sztabu działaczy w parkingu obserwuje w telewizji to co dzieje się na torze, ale jak dla mnie to oni są "ojcem" dzisiejszej porażki. Niewytłumaczalnym jest dla mnie, że nikt nie zebrał naszego towarzystwa do kupy i jasno, ale stanowczo nie zakomunikował: kreda, kuź.... kreda i jeszcze raz kuź.... kreda. Zawodników mogę zrozumieć oni nie koniecznie śledzą to co dzieje się na torze, ale do jasnej ciasnej przy takiej stawce, ktoś ze sztabu powinien to ogarniać. Gdyby nie zrozumiałe (poza Vaculem, którego pociągnęło) odejścia naszych od małej, to nie tylko złoto byłoby nasze, ale nawet mecz mógłby być wygrany. Tor nie ma tu wiele do rzeczy, jak na Gorzów był ok i równy dla wszystkich. Wystarczyło obserwować jak na nim jechać. Było blisko... 3 punkty i aż 3 punkty. Jeszcze raz gratulacje dla Stali, a nam za srebro, które po rundzie zasadniczej brałbym w ciemno. Niedosyt jednak pozostał... i pusty kufelek po ostatnim browcu na lidze w tym roku.
    Te Zubry to chyba z jakiegos gorzowskiego browaru.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #1329
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,701
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Te Zubry to chyba z jakiegos gorzowskiego browaru.
    Przypuszczalnie te same, które potraktowały tor przed zawodami
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    kingpin (25-09-2016), mhsol (25-09-2016)

  35. Powrót do góry    #1330
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez kezman Zobacz posta
    Finał odjechany, medale rozdane, fajerwerki odpalone, cygaro wypalone, a co z najważniejszym? Co jest w plecaku Gajewskiego??!! : D
    Może Gajeś cały sezon mroził tam szampana co by po zdobyciu złota go otworzyć, ale jakoś głupio by było go teraz wyjmować.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Powrót do góry    #1331
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Jakos mnie tak naszło sentymentalnie.
    Powinniśmy to srebro zadedykowac Lee.
    Z tego punktu widzenia trzeba spojrzeć na naszych kolarzy i s****ysynstwo...
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Malin017 (25-09-2016)

  38. Powrót do góry    #1332
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Te Zubry to chyba z jakiegos gorzowskiego browaru.
    Na żużloków mogę narzekać, na piwko nigdy... może być gorzowskie

  39. Powrót do góry    #1333
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zubr Zobacz posta
    Na żużloków mogę narzekać, na piwko nigdy... może być gorzowskie
    zubr to nie piwo
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #1334
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Don Corleone odpalił jointa Co do meczu krótko.Czym więcej elementów perwersyjno - sadystycznych tym Gorzów lepiej jedzie.Brawo dla Chomskiego bo wreszcie zasięgnął konsultacji u Bola i był żużel jaki lubie.Ciocie będą narzekać ale taki to sport że żadnej cioci nigdy się nie podobało
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  41. Powrót do góry    #1335
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Don Corleone odpalił jointa Co do meczu krótko.Czym więcej elementów perwersyjno - sadystycznych tym Gorzów lepiej jedzie.Brawo dla Chomskiego bo wreszcie zasięgnął konsultacji u Bola i był żużel jaki lubie.Ciocie będą narzekać ale taki to sport że żadnej cioci nigdy się nie podobało
    Lecąc klasykiem: gówno vs czekolada. Kwestia gustu.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    kingpin (25-09-2016)

  43. Powrót do góry    #1336
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Don Corleone odpalił jointa Co do meczu krótko.Czym więcej elementów perwersyjno - sadystycznych tym Gorzów lepiej jedzie.Brawo dla Chomskiego bo wreszcie zasięgnął konsultacji u Bola i był żużel jaki lubie.Ciocie będą narzekać ale taki to sport że żadnej cioci nigdy się nie podobało
    Prawdzimy Mr Quality Made in Gorzow

  44. Powrót do góry    #1337
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Bolo Paluch królem Gorzowa.

  45. Powrót do góry    #1338
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Lecąc klasykiem: gówno vs czekolada. Kwestia gustu.
    Różnimy się tylko tym że u Ciebie gówno jest czekoladą a u mnie odwrotnie.Jak pojadą do Was to będa musieli zjeść Wasze i też będzie dobrze
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  46. Powrót do góry    #1339
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Na poczatku: gratulacje dla Stali Gorzow- tytul na przestrzeni sezonu jak najbardziej zasluzony !
    Druga sprawa ! Gajewski ! Jak mozna przegrywajac prawie przez caly mecz szescioma I wiecej punktami nie zmiescic RT w postaci Hancocka ? W Zielonej Gorze bohater. Dzis nieudacznik.....
    sedzia: ewidentny lotny start biegu 11 puszczony.....wykluczenia Gomolskiego- oba sluszne !

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Nigel (26-09-2016)

  48. Powrót do góry    #1340
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta

    Dopóki na decydujące mecze nie będzie przygotowywała torów firma zewnętrzna, do tego momentu zawsze znajdą się chętni od wygrywania na traktorze.
    Wygrywanie na traktorze to też jest "sól" żużla, tylko trzeba to robić z głową. Jedni jeżdżą na skale, która w ogóle się nie odsypuje i jest tak naprawdę jedna ścieżka, inni na torze równo przyczepnym gdzie jest wiele ścieżek , tylko, że szpryca z kół jest tak ciężka, że trudno się wyprzedza, a jeszcze inni na torze lekko przyczepnym, czy też twardym, odsypującym się, gdzie można atakować po dużej i małej. Gospodarz powinien mieć prawo robienia toru takiego jaki mu pasuje, ale na "Boga" nie można jeździj na takim gównie które dzisiaj było na finale, czy też półfinale w Poznaniu, gdzie tor był w różnym miejscach inaczej przyczepny, a zawodnikom ręce wyrywało, walczyli z torem, a nie z rywalem .
    Uważam, że żadnych komisarzy i tym podobnych pajaców nie powinno być, bo nie zdziwiłbym się, że za przygotowanie nawierzchni odpowiadają komisarze (gospodarz robił wszystko pod ich dyktando). Jak dla mnie gospodarz robi tor po swojemu, nikt mu się nie wtrąca, jak się okaże, że spierniczył jest walkower i tyle z tematu, plus wysoka kara pieniężna, oczywiście powinny być wyjątki, mam namyśli pogodę

  49. Powrót do góry    #1341
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,701
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donpedini Zobacz posta
    Uważam, że żadnych komisarzy i tym podobnych pajaców nie powinno być, bo nie zdziwiłbym się, że za przygotowanie nawierzchni odpowiadają komisarze (gospodarz robił wszystko pod ich dyktando). Jak dla mnie gospodarz robi tor po swojemu, nikt mu się nie wtrąca, jak się okaże, że spierniczył jest walkower i tyle z tematu, plus wysoka kara pieniężna, oczywiście powinny być wyjątki, mam namyśli pogodę
    Na pogodę zwalał w tym roku Cieślak, gdy spierdzielił tor na derby. Pogoda to dobry sojusznik. Mistrz Żyto nam już to wykładał.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  50. Powrót do góry    #1342
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Tor byl bardzo kiepski, ale nie byl szczegolnie niebezpieczny. Bylo wiele gorszych torow wiele razy.

    Torunskie placzki powinny sie cieszyc, bo widać bylo, ze im ten tor sluzy a w stali nikomu nie pasuje. Gdyby tor byl jak zawsze to by zebrali do 30 jak zwykle i tyle by z tego bylo. Tor byl rowny dla wszystkich. Podziekujcie swoim wspanialym wychowankom, kanciastemu kamikadze i nastepcy ulamka, ze ich bil wirtuoz cyfer. Podziekujcie vaculikowi, ze jako jedyny w tym sezonie dal sie jensenowi wyprzedzic. Podziekujcie amerykanskiemu dziadowi, ze ma wyje bane na ten final i na torze nie do wyprzedzania daje sie wyprzedzac jak tyczka. Podziekujcie jeszcze gajewskiemu, ktory widzac ze chomski swoja głupota probuje przegrac final zrobil szybka kontre nie puszczajac hancocka z taktycznej i wygral wyscig o miano najgorszego trenera

    Poplaczcie jeszcze na sędziego, ktory nie popelnil zadnego bledu, a gomolski swoim upadkiem zrobił zrobil 3:3 z 1:5.

  51. Powrót do góry    #1343
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2016
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Dokładnie tak jak napisał poprzednik. Macie ból dupy o tor. Każdy robi tor po swojemu jedni beton, drudzy mega przyczepny. Liczy się to, żeby zrobić go pod siebie. Już nie gadajcie ze był taki niebezpieczny, a decyzje sędziego niesłuszne. Owszem może był tam w 11 lotny, ale dwa wykluczenia dla Gomólskiego jak najbardziej słuszne, a w 12 biegu zasada 1 łuku. (zresztą Bartek był z przodu kiedy Hancock zahaczył o jego koło, wygrał start to się założył proste)
    Teraz płaczecie bo przegraliście, trzeba było dokopać Stali u siebie jak niemal leżała na deskach przy -14. Cieszcie się ze srebra, którego Wam gratuluje bo to i tak sukces dla was, bo mieliście więcej wpadek niż Falubaz, a jednak to wy jechaliście w finale. Stal w tym sezonie robiła co chciała. Wygrała niemal wszystko w zasadniczej i w play-off. To tylko pokazuje, że ligę wygrał zespół najlepszy, któremu to się należało.
    Moim zdaniem Toruń przegrał to w 11 biegu tam powinna być taktyczna Hancock za Miedziaka bodajże, różnica była 8pkt więc mogli ją bardziej zbić. Pan Gajewski, który lubi sobie popłakać dał ciała tym razem, licząc że dojedzie do nominowanych ze stratą do Stali ok. 6-8 pkt i wtedy uderzy Gregiem. Nie wyszło.
    Mistrz ! Mistrz ! Stal Gorzów !

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tomson za jego przydatny post!

    ins. Sokołowski (26-09-2016)

  53. Powrót do góry    #1344
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomson Zobacz posta
    Dokładnie tak jak napisał poprzednik. Macie ból dupy o tor. Każdy robi tor po swojemu jedni beton, drudzy mega przyczepny. Liczy się to, żeby zrobić go pod siebie. Już nie gadajcie ze był taki niebezpieczny, a decyzje sędziego niesłuszne. Owszem może był tam w 11 lotny, ale dwa wykluczenia dla Gomólskiego jak najbardziej słuszne, a w 12 biegu zasada 1 łuku. (zresztą Bartek był z przodu kiedy Hancock zahaczył o jego koło, wygrał start to się założył proste)
    Teraz płaczecie bo przegraliście, trzeba było dokopać Stali u siebie jak niemal leżała na deskach przy -14. Cieszcie się ze srebra, którego Wam gratuluje bo to i tak sukces dla was, bo mieliście więcej wpadek niż Falubaz, a jednak to wy jechaliście w finale. Stal w tym sezonie robiła co chciała. Wygrała niemal wszystko w zasadniczej i w play-off. To tylko pokazuje, że ligę wygrał zespół najlepszy, któremu to się należało.
    Moim zdaniem Toruń przegrał to w 11 biegu tam powinna być taktyczna Hancock za Miedziaka bodajże, różnica była 8pkt więc mogli ją bardziej zbić. Pan Gajewski, który lubi sobie popłakać dał ciała tym razem, licząc że dojedzie do nominowanych ze stratą do Stali ok. 6-8 pkt i wtedy uderzy Gregiem. Nie wyszło.
    Mistrz ! Mistrz ! Stal Gorzów !
    Na cholerę więc ten najlepszy zespół
    postanowił uraczyć wszystkich finałem
    na gównie, zamiast toru?
    !Adrian walcz!

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    kingpin (26-09-2016)

  55. Powrót do góry    #1345
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2016
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Wrażenie mam takie, że ten tor do końca nie pasował też Stali skoro w pierwszych biegach indywidualnie wygrywał Toruń. Liczy się efekt, a fakt jest taki że Mistrzem Polski jest Stal.

  56. Powrót do góry    #1346
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,517
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,873 w 1,760 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Na cholerę więc ten najlepszy zespół
    postanowił uraczyć wszystkich finałem
    na gównie, zamiast toru?
    Bo się bał porażki z pannami z Torunia

  57. Powrót do góry    #1347
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomson Zobacz posta
    Wrażenie mam takie, że ten tor do końca nie pasował też Stali skoro w pierwszych biegach indywidualnie wygrywał Toruń. Liczy się efekt, a fakt jest taki że Mistrzem Polski jest Stal.
    Nie chodzi o to czy pasował temu, czy tamtemu.
    Tylko to finał, najważniejszy mecz sezonu, i kibice oczekują widowiska. Jakiegokolwiek, jakiś ataków udanych albo mniej udanych, jakiś wyprzedzań,
    jazdy w kontakcie, wielu ścieżek.
    A nie zawodników, którzy nie potrafią zapanować nad motocyklem a na torze podskakują jakby po zaoranym polu jechali, i jednej ścieżki przy krawężniku.

    Gdyby ktoś chciał takiego widowiska to może sobie powtórkę z Poznania włączyć. A nie finał najśmieszniejszej żużlowej ligi świata.

  58. Powrót do góry    #1348
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Gajewski najpierw niech zada sobie pytanie kto tych komisarzy nasłał a będzie wiedział dlaczego tor był jaki był.Myślę że wie ale nie powie bo żaden hipokryta nigdy nie powie że jest hipokrytą.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    youlaike (26-09-2016)

  60. Powrót do góry    #1349
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2016
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Kibice przede wszystkim oczekują złota dla swojej drużyny. To jest ważniejsze niż styl wygranej czy widowisko.

  61. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Tomson za jego przydatny post!

    ins. Sokołowski (26-09-2016), młody_piernik (26-09-2016)

  62. Powrót do góry    #1350
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,517
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,873 w 1,760 postach
    Chyba pomyliłeś fora...

Strona 30 z 38 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •