Strona 33 z 38 PierwszyPierwszy ... 233132333435 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,485 z 1673

Wątek: FINAŁ 2016 KS Toruń - Stal Gorzów, 18 września, godz. 19.00

  1. Powrót do góry    #1441
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ale co ty porównujesz? Zatory płatności i kontraktowanie ponad stan do kredytu w banku, który jest obsługiwany? Serio?
    FZG czy Włókniarz też mógł wziąć kredyt i spłacić zawodników i wtedy byłoby OK. Ale najpierw musieliby go dostać + mieć skuteczny plan jak później funkcjonować, obsługując zadłużenie. Nic nadzwyczajnego w biznesie. Większość firm tak działa. Czy Gorzów ma przez to łatwiej, to nie wiem - bo spłacają też odsetki. Ale widocznie w pewnym momencie, mając fajne perspektywy (frekwencja, SGP) postanowili zaryzykować i zainwestować.

    Czy lekarz, który bierze kredyt na zakup sprzętu w gabinecie i potem spłaca go latami, wg ciebie jest oszustem? Naprawdę, weź to przemyśl na spokojnie, bo strasznie mnie zaskakujesz...
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 26-09-2016 o 16:55
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    zeta (26-09-2016)

  3. Powrót do góry    #1442
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Przeczytaj ze zrozumieniem, nie bede sie 4 razy powtarzal...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #1443
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Przecież Wy się o mały wlos z tym torem sami nie kopnęliście w czoło.
    Śmiem twierdzić, że gdyby nie brak reakcji na to co się dzieje z torem Martina Vaculika (najdelikatniejsze określenie jakie mi tylko przychodzi do głowy), to dziś strugalibyście palik dla Chomskiego za zrobienie toru przeciw swoim.
    To widowisko dało się oglądać tylko będąc zaangażowanym emocjonalnie po którejś ze stron.
    Otóż to .Gdyby panowie z Apatora utrzymywali by pozycje które mieli po starcie, to dzisiaj Chomski razem ze swoją córeczką byliby gdzieś pod Kazachstanem

  5. Powrót do góry    #1444
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale co ty porównujesz? Zatory płatności i kontraktowanie ponad stan do kredytu w banku, który jest obsługiwany? Serio?
    FZG czy Włókniarz też mógł wziąć kredyt i spłacić zawodników i wtedy byłoby OK. Ale najpierw musieliby go dostać + mieć skuteczny plan jak później funkcjonować, obsługując zadłużenie. Nic nadzwyczajnego w biznesie. Większość firm tak działa.
    Dobra, ostatni raz.
    Nie interesuje mnie to, ze kredyt jest ok. interesuje mnie skad sie wzial dlug jesli juz. Jak jest zalepiany to mnie to wali - liczy sie fakt, ze kontraktowano wirtualnie, czyli oszukiwano przy stole negocjacyjnym i stad sie wzial dlug.
    Chyba, ze wg ciebie jest fair, zakontraktowac np 5 najlepszych zawodnikow ligi a pozniej wziecie kredytu na splate dlugu, najlepiej po sezonie, szybko z pomoca miasta, zeby dostac licke.

    Nie porownuj wiekszosci firm do ZSSA.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale co ty porównujesz? Zatory płatności i kontraktowanie ponad stan do kredytu w banku, który jest obsługiwany? Serio?
    FZG czy Włókniarz też mógł wziąć kredyt i spłacić zawodników i wtedy byłoby OK. Ale najpierw musieliby go dostać + mieć skuteczny plan jak później funkcjonować, obsługując zadłużenie. Nic nadzwyczajnego w biznesie. Większość firm tak działa. Czy Gorzów ma przez to łatwiej, to nie wiem - bo spłacają też odsetki. Ale widocznie w pewnym momencie, mając fajne perspektywy (frekwencja, SGP) postanowili zaryzykować i zainwestować.

    Czy lekarz, który bierze kredyt na zakup sprzętu w gabinecie i potem spłaca go latami, wg ciebie jest oszustem? Naprawdę, weź to przemyśl na spokojnie, bo strasznie mnie zaskakujesz...
    K.... mac.... czy lekarz kupujacy sprzet na raty, odbiera mozliwosc kupna tegoz sprzetu innemu lekarzowi, ktory czeka z gotowka? RACZEJ NIE.

    Czy Stal wziela najpierw kredyt na zawodnikow? Przed kontraktowaniem? Czy najpierw naobiecywali a potem jak sie zaczal palic grunt to w akcie desperacji zalatwiali kredyt?

    Zebysmy sie zrozumieli - dobrze zrobili, lepiej zeby splacali kredyt i zawodnikow na raty niz wcale i sie od tego migali.
    Ale jednoczesnie jest to bardzo nie fair na rynku transferowym wzgledem innych klubow!
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 26-09-2016 o 17:00
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #1445
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No konkuruje tak samo "nieuczciwie" wg ciebie. Nie wiem, wydawało mi się, że Konstytucja RP i polskie prawo nie zakazuje podpisywania umów kredytowych. Inne kluby mogą robić to samo, banki się ucieszą. Pytanie tylko, czy to się opłaci, bo raczej niekoniecznie (odsetki). Stal miała jednak ogromne perspektywy rozwoju. Dla mnie to mogą sobie wyciągać pieniądze skąd chcą. Ich forsa, ich dług - ich sprawa. Byle było płacone na bieżąco.

    Sorry, ale "pi#rdolisz synek, aż głowa boli".
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 26-09-2016 o 17:04
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Powrót do góry    #1446
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Czy Stal wziela najpierw kredyt na zawodnikow? Przed kontraktowaniem? Czy najpierw naobiecywali a potem jak sie zaczal palic grunt to w akcie desperacji zalatwiali kredyt?
    https://www.youtube.com/results?sear...****+hipolicie
    Może w Gorzowie dużo wcześniej niż pewien senator w różowej koszuli założyli jako wpływ do budżetu premie za DMP.
    Stal wzięła kredyt, u sąsiadów było to dokapitalizowanie spółki (czy jakoś tak)....
    Ostatnio edytowane przez krystyn ; 26-09-2016 o 17:09
    Ukryta zawartość 1969, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1983, 2014, 2016
    1964, 1965, 1966, 1968, 1971, 1974, 1979, 1981, 1984, 1992, 1997, 2012, 2018Ukryta zawartość 1982, 1987, 2000, 2011, 2017




  8. Powrót do góry    #1447
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No chyba tylko dla kibiców Stali.

    Bo to była Mega Wtopa, jeśli chodzi o samo widowisko. Nie zapominaj, ze ten mecz oglądała cała rzesza kibiców żużla w ogóle nie związanych ani z Gorzowem ani z Toruniem. I ci kibice liczyli na super finał. A zobaczyli super bubel na Jancarzu.
    Mariusz, to jest Twoje stanowisko. Moje jest zupełnie inne, a Ty nie jesteś wyrocznią.
    A poza tym z jakiej racji wypowiadasz się w imieniu "całej rzeszy kibiców żużla", którzy ponoć zobaczyli super bubel? Pytałeś ich o zdanie? Tu na forum udziela się w porywach do kilkudziesięciu kibiców, czy to jest ta cała rzesza kibiców żużla?

  9. Powrót do góry    #1448
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Buszmen,
    Czego z tego co pisze j-rules nie rozumiesz?
    Nie chodzi o nieuczciwy kredyt a nieuczciwe postepowanie ktore
    doprowadzilo do koniecznosci wziecia kredytu.
    Jasne,ze uczciwiej wziac kredyt i splacac zawodnikow niz isc droga np.Wlokniarza.
    Chodzi jednak o to,ze w pewnym momencie,podpisujac kontrakty bez pokrycia,Stal postapila nieuczciwie.
    Zreszta co roku w trakcie sezonu renegocjuja kontrakty co tez jest slabe,ale jesli zawodnicy na to ida i podpisuja ze Zmora kolejne kontrakty,sprawy nie ma.
    Jesli juz szukasz analogi z lekarzem,to prezesi Stali wygrali przetarg na sprzet medyczny oferujac najlepsze warunki a potem uzywajac ten sprzet nie wywiazywali sie przed kilka miesiecy z umowy.Jak dla Ciebie to uczciwe,to ok.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-09-2016 o 17:25
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (26-09-2016)

  11. Powrót do góry    #1449
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    J-rules
    A wiesz wg skąd się ten dług Stali wziął? Łatwo Ci przychodzi ocenianie innych i to co jest fair, a co nie. Szkoda, że nie pamiętasz jak chcieliście Kasprzaka i spółkę przekręcić na kasę, bo zabrakło i jak Tarnów niemal co roku latał do Azotów, bo im się na koniec roku saldo nie zgadzało. Jak zawodnicy podpisywali umowy wizerunkowe, bo klubu nie było na nich stać. Patologii swojego klubu nie widzisz, a u innych, którzy starają się być fair i sami płacą za swoje zobowiązania oceniasz. Groteska...

  12. Powrót do góry    #1450
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    J-rules
    A wiesz wg skąd się ten dług Stali wziął? Łatwo Ci przychodzi ocenianie innych i to co jest fair, a co nie. Szkoda, że nie pamiętasz jak chcieliście Kasprzaka i spółkę przekręcić na kasę, bo zabrakło i jak Tarnów niemal co roku latał do Azotów, bo im się na koniec roku saldo nie zgadzało. Jak zawodnicy podpisywali umowy wizerunkowe, bo klubu nie było na nich stać. Patologii swojego klubu nie widzisz, a u innych, którzy starają się być fair i sami płacą za swoje zobowiązania oceniasz. Groteska...
    Nie pamiętam żeby j-rules bronił ówczesnych działań tarnowskich księgowych.

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    istanbul (26-09-2016), j-rules (26-09-2016), młody_piernik (26-09-2016)

  14. Powrót do góry    #1451
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Groteska... heheh

    Kazdego prezesa wyklinam od najgorszych jesli robia takie cyrki. Pawlowski to jest gosc skonczony dla wielu, nie tylko mnie.
    Sady zreszta tez.

    Hitman, wychodzisz troche na glupka teraz.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #1452
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    W ekstralidze może ze dwa kluby płacą na bieżąco, więc proponuję nie oglądać meczy bo wszędzie są złodzieje wg twojej wykładni.

    Tym bardziej, twoja postawa oglądania żużla ze streamów, jest nad wyraz szlachetna, bo po co płacić. Żużel oglądasz w kapciach, ale za to widowisko za każdym razem musi być palce lizać, bo ty tak chcesz. Fajnie.

  16. Powrót do góry    #1453
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Odbyłem niedawno rozmowę z dwiema osobami które z żużlem mają do czynienia od święta i praktycznie przypadkiem trafiły wczoraj na finał( małżeństwo lat ~60) Śpieszę do Was z pocieszeniem. Osoby te powiedziały, że takich emocji się nie spodziewały wynik trzymał w napięciu do ostatniej chwili, ciągle działo się coś ciekawego a komentatorzy mówili nawet, że taki mecz warto zapisywać żeby pokazywać jaki ten sport jest piękny haha

    Widziałem co pisaliście o propagandzie i musiałem ukrywać uśmiech gdy słyszałem te słowa..ale było tu też wiele troski o promocję żużla o zniechęcanie do tego sportu nowych Ta rozmowa może trochę uspokoić... a może powinienem ich uświadomić że to wcale tak różowo nie wyglądało?

    ps. N Sport trochę robi popelinę i nie puszcza powtórek Uraczy ktoś jakimś cudownym linkiem by móc w spokoju obejrzeć to jeszcze raz?

    ED: ok już jest na YouTube Dzięki Tomek
    Ostatnio edytowane przez libky ; 26-09-2016 o 18:54

  17. Powrót do góry    #1454
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2014
    Postów
    157
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Mijaja prawie 24 h od finalu a mi dalej w uszach szumi od dopingu, gardlo i serce powoli wraca do normy. Myslalem ze nic fajnego mnie nie spotka .... i sie pomylilem. Serce rosnie jak czyta sie zale frustratow forumowych. Jaki zal ze to nie ich druzyna wygrala. Argumenty z doooopy. Na marginesie ponoc w pewnych osrodkach zaczyna brakowac masci na bol dooopy. Przoduje ponoc Toruń i Zielona. Boli i niech boli tak ma byc. Szczegolnie gostkow placzacych nad torem. Zapomnieli jak sbeka wychwalali i twierdzili ze skoro sedzia dopuszcza do zawodow to torjest regulaminowy i koniec dyskusji. Tak wiec w oczekiwaniu na dlugotrwaly bol Waszych dooop pozostaje na nasluchu. Ostatnio forum to niezly kabaret.

  18. Powrót do góry    #1455
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Buszmen,
    Czego z tego co pisze j-rules nie rozumiesz?
    Nie chodzi o nieuczciwy kredyt a nieuczciwe postepowanie ktore
    doprowadzilo do koniecznosci wziecia kredytu.
    Jasne,ze uczciwiej wziac kredyt i splacac zawodnikow niz isc droga np.Wlokniarza.
    Chodzi jednak o to,ze w pewnym momencie,podpisujac kontrakty bez pokrycia,Stal postapila nieuczciwie.
    Zreszta co roku w trakcie sezonu renegocjuja kontrakty co tez jest slabe,ale jesli zawodnicy na to ida i podpisuja ze Zmora kolejne kontrakty,sprawy nie ma.
    Jesli juz szukasz analogi z lekarzem,to prezesi Stali wygrali przetarg na sprzet medyczny oferujac najlepsze warunki a potem uzywajac ten sprzet nie wywiazywali sie przed kilka miesiecy z umowy.Jak dla Ciebie to uczciwe,to ok.
    Jak to się nie wywiązali?
    Konkretnie, którego zawodnika nie spłacili? Może o czymś nie wiem?
    Wywiązali się jak najbardziej. A to, czy wzięli na to pieniądze z szafy, czy z banku na kredyt, to kompletnie nieistotne i jest to wyłącznie ich sprawa. Wzięli z banku i dziś płacą za to odsetki. Skoro ich na to stać, to ja tu problemu nie widzę. Zrobili gnój, ale konsekwencje spadły wyłącznie na nich.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 26-09-2016 o 20:26
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #1456
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    W ekstralidze może ze dwa kluby płacą na bieżąco, więc proponuję nie oglądać meczy bo wszędzie są złodzieje wg twojej wykładni.

    Tym bardziej, twoja postawa oglądania żużla ze streamów, jest nad wyraz szlachetna, bo po co płacić. Żużel oglądasz w kapciach, ale za to widowisko za każdym razem musi być palce lizać, bo ty tak chcesz. Fajnie.
    No no. Ja kradne i gwalce. Standardowe odwracanie kota ogonem.
    BTW czekam na przeprosiny za klamsta na moj temat.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #1457
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ale z tymi streamami pojechał ci majestatycznie i celnie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #1458
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jak to się nie wywiązali?
    Konkretnie, którego zawodnika nie spłacili? Może o czymś nie wiem?
    Wywiązali się jak najbardziej. A to, czy wzięli na to pieniądze z szafy, czy z banku na kredyt, to kompletnie nieistotne i jest to wyłącznie ich sprawa. Wzięli z banku i dziś płacą za to odsetki. Skoro ich na to stać, to ja tu problemu nie widzę.
    Skoro przy podpisywaniu kontraktu zastrzegli sobie,ze zaplaca po sezonie i to pod warunkiem,ze miasto podzyruje kredyt a zawodnik ochoczo na to przystal,problemu nie ma.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #1459
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jak to się nie wywiązali?
    Konkretnie, którego zawodnika nie spłacili? Może o czymś nie wiem?
    Wywiązali się jak najbardziej. A to, czy wzięli na to pieniądze z szafy, czy z banku na kredyt, to kompletnie nieistotne i jest to wyłącznie ich sprawa. Wzięli z banku i dziś płacą za to odsetki. Skoro ich na to stać, to ja tu problemu nie widzę. Zrobili gnój, ale konsekwencje spadły wyłącznie na nich.
    Az niewiarygodne, ze z gościem muszę się zgodzić.


    Żadne to złodziejstwo czy naciąganie. Jest powiedziane, ze do licencji kluby musza się rozliczyć z zawodnikami. I mnie to osobiście nie obchodzi skąd Zmora wziął kasę. Czy z banku, czy z tylnej kieszeni czy od Władka pożyczył. Stal jako firma miała się rozliczyć i z tego co widać się rozliczała na bieżąco. Czyli do licencji długów w stosunku do zawodników nie mieli.

    Nawet zakładając, że jak podpisywali kontrakty, to nie mieli pokrycia w kasie na nie. Przecież równie dobrze mogli planować sobie kredyt w razie podbramkowej sytuacji. Ich sprawa jak prowadzą firmę. Jasne, jak zwiną interes, ogłoszą upadłość, i zostawią zawodników na lodzie, wtedy można będzie powiedzieć, że oszukali zawodników. Nie prędzej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1460
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skoro przy podpisywaniu kontraktu zastrzegli sobie,ze zaplaca po sezonie i to pod warunkiem,ze miasto podzyruje kredyt a zawodnik ochoczo na to przystal,problemu nie ma.
    Jeśli zwlekali i płacili z opóźnieniem to jasne, że słabo. Ale nikt się chyba jakoś nie skarżył, nie pamiętam medialnych płaczów w Gorzowie o kasę. Więc jakoś się dogadali. A to skąd wzięli pieniądze, to powtarzam ich sprawa. Nie mieli w szafie, to teraz muszą się bujać z kredytem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #1461
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    J-rules

    Wyluzuj chłopie, szkoda zdrowia. Tak się od wczoraj nakręciłeś, że pewnych rzeczy nie da się już po prostu czytać.
    Nie chciałem cię obrazić, co najwyżej uszczypnąć

    W ramach pokuty za wczorajszy blamaż postanowiłem dzisiaj kupić bilet na toruńskie GP. Wejściówki drogie jak pierun, ale pociesza mnie fakt, że może za te 170 zł z gorzowskiej kieszeni osłodzę Termosowi te nieprzyjemności, które mu Zmora i s-ka zgotowali. No chyba, że gorzowiaki są w Toruniu persona non grata od wczoraj. Piszcie od razu, bo w kurtce Zmarzola mam zamiar paradować po Motoarenie

  25. Powrót do góry    #1462
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale z tymi streamami pojechał ci majestatycznie i celnie.
    Moglbys rozwinac?

    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    J-rules

    Wyluzuj chłopie, szkoda zdrowia. Tak się od wczoraj nakręciłeś, że pewnych rzeczy nie da się już po prostu czytać.
    Nie chciałem cię obrazić, co najwyżej uszczypnąć

    W ramach pokuty za wczorajszy blamaż postanowiłem dzisiaj kupić bilet na toruńskie GP. Wejściówki drogie jak pierun, ale pociesza mnie fakt, że może za te 170 zł z gorzowskiej kieszeni osłodzę Termosowi te nieprzyjemności, które mu Zmora i s-ka zgotowali. No chyba, że gorzowiaki są w Toruniu persona non grata od wczoraj. Piszcie od razu, bo w kurtce Zmarzola mam zamiar paradować po Motoarenie
    Nie chodzi mi o to co chciales a co nie. Caly czas omijacie problem i jeszcze do tego ty probujesz wytrzec to Unia Tarnow. Po Pawlowskim czy Sadym pojechalem znacznie gorzej (i caly czas to robie jak sie nadazy okazja) niz nazwanie kogos oszustem.

    Dobrze wiesz na co sie wczoraj nakrecilem. Bylem od tygodnia na to nakrecony. Nie moja wina, ze dostalem g... zamiast czekolady i mam prawo bic o to piane nawet jesli ogladam to na streamie - swoja droga kto w zyciu sportu na streamie nie ogladal niech rzuci kamien.

    Buszmen - twoje ewentualne rzyganie o streamy to dopiero obciach.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #1463
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Ok, ale od gównianego toru do oszustów, bo mają kredyt jest nadal bardzo daleka droga...
    A tym bardziej, że piszesz my. Ja pisze jako ja, a na szefów klubu mam taki sam wpływ jak ty na Sadego. Napisałem wprost, że tor był gówniany. Jak masz z tym taki duży problem to napisz list do Zmory...

    P.S. z przymrużeniem oka: kto nie miał w życiu kredytu niech rzuci kamieniem

  27. Powrót do góry    #1464
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O ciekawe. To ja tez od dzis za Nic nie place I oczekuje w zamian wszystkiego. Tak bedzie sprawoedliwie

  28. Powrót do góry    #1465
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale z tymi streamami pojechał ci majestatycznie i celnie.
    Buszmen, no offense, ale co Ty ostatnio tak z tym majestatem? Na m w sjp utknąłes?
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  29. Powrót do góry    #1466
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Uniazwalsekunia Zobacz posta
    Idiota i największy nadworny hejter Zmarzlika nadal w natarciu, wciąż ujada, ale karawana Bartka jedzie dalej i osiąga ogromne sukcesy. Twój idol- Piotruś, który notabene powinien siedzieć w więzieniu, nie dorasta mu w tym sezonie do pięt i jak widać- trudno się z tym pogodzić. Ból dupska urósł do nieosiągalnych wcześniej rozmiarów widząc, co w tym roku Zmarzlik wyczyniał na niemal wszystkich torach. Jeśli Zmarzlik dorzuci jeszcze brąz w gp, to chyba rzucisz się z mostu. Tylko taki zaślepiony hejter i kretyn jak ty, nie dostrzega, że Bartek jest w każdym żużlowym rzemiośle lepszy od Pawlickiego. Słaby technicznie? To Pawlicki bazuje głównie na startach i szybkim sprzęcie. Nie pamiętam żadnych mijanek Piotrusia w turniejach gp, kiedy Bartek w każdych zawodach robi szoł, gryzie tor.Zresztą z Pawlickiego taki diamentowy technik, że na próbnych startach zalicza gleby i ląduje w karetce. Bez pozdrowień, oszołomie.
    Idiota i kretyn w ustach takiego jegomościa co ma trociny zamiast zwojów to zaiste komplementy, dziękuję więc. Tak przy okazji , dobrze byłoby chociaż raz w życiu przytoczyć jakikolwiek argument, może jednak za dużo wymagam
    Tak przy okazji czy jest tutaj moderator, że nie reaguje na tym podobne inwektywy
    Ostatnio edytowane przez mingozi ; 26-09-2016 o 22:59

  30. Powrót do góry    #1467
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    To wina Cieslaka. Pokazał gorzowiakom w ZG na jakim torze są w stanie pokonać najlepszych i to wykorzystali.
    Ale do rzeczy. Co to za hit disco polo leciał w jakiejś przerwie? Nie mam pojęcia, a chyba wypadałoby się z tym zapoznać, bo stadion ryczal to głośniej niż psalm o stworzeniu fruwajacych ptaszków.
    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #1468
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Jako kibic gorzowski zgadzam się, że tor nie sprzyjał walce i był ciężki. Ja w Gorzowie nie chcę takiego toru. Ale pisanie, że był spreparowany świadczy źle o piszących. W ostatnich latach forsuje się beton, dlatego Hancock będzie jeździł pewnie do 80-tki. A jeśli ktoś przygotuje przyczepny tor, to od razu jest płacz na całe forum. Odsyłam Was chociażby do finału 2014, gdzie ciężki tor był i w Lesznie i Gorzowie i nikt nie płakał.

    Niektórzy kibice wylewają na tym forum swoje frustracje, że to nie ZG, czy Toruń wygrały. Ale jako kibice żużla musicie się uzbroić w cierpliwość. Ja na pierwszy złoty medal w żużlu czekałem cierpliwie 25 lat - od 89 roku do 2014 roku. Teraz zdobyliśmy drugie złoto. A Wy chcielibyście, żeby Wasze kluby co roku zdobywały? To przecież niemożliwe.

    Poza tym Stal sama sobie tym torem zaszkodziła, bowiem przy tylu walczakach na normalnym torze do walki byłoby spokojne 55 punktów.

  32. Powrót do góry    #1469
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Yarek, wiesz co to dziury? To takie cos obklejone waszym torem.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    mhsol (27-09-2016), t_zg (27-09-2016)

  34. Powrót do góry    #1470
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jeśli zwlekali i płacili z opóźnieniem to jasne, że słabo. Ale nikt się chyba jakoś nie skarżył, nie pamiętam medialnych płaczów w Gorzowie o kasę. Więc jakoś się dogadali. A to skąd wzięli pieniądze, to powtarzam ich sprawa. Nie mieli w szafie, to teraz muszą się bujać z kredytem.
    Dalej nie do konca rozumiesz albo nie chcesz zrozumiec.
    Pomijam juz fakt,ze byc moze ( wlasciwie to na pewno ) placz kosztowalby ich niezla sumke a w zasadzie moglo by sie okazac,ze to oni sa winni Zmorze a nie on im.Przerabialismy to juz w innych klubach.
    Dlatego brak placzu zrozumialy.
    Nieuczciwe zachowanie nastapilo podczas negocjacji a nie po sezonie,jak splacali zawodnikow,wiec kredyt i splate dlugu ciezko nazwac nieuczciwoscia.
    Nie chce mi sie tlumaczyc rzeczy oczywistych.
    Widze,ze macie jakas dziwna definicje uczciwosci.
    Zrozumialbym gdyby jakis sponsor sie im wycofal,okradli by ich lub zdarzylo sie cos niespodziewanego,co pozbawilo by ich pieniedzy na pokrycie obietnic.
    Na to faktycznie mogli nie miec wplywu,niektore rzeczy po prostu ciezko przewidziec.
    Tutaj nastapila rzecz bardziej prozaiczna.
    Przystepowali do negocjacji / licytacji z pustymi kieszeniami a to nieuczciwe szczegolnie wobec zawodnikow.
    Dotyczy to kazdego,nie tylko Wladka czy Zmory,bo jak zauwazyl Hitman,oni nie sa jedynymi ktorzy dzialali na zasadzie
    zastaw sie ,postaw sie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #1471
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez mingozi Zobacz posta
    Idiota i kretyn w ustach takiego jegomościa co ma trociny zamiast zwojów to zaiste komplementy, dziękuję więc. Tak przy okazji , dobrze byłoby chociaż raz w życiu przytoczyć jakikolwiek argument, może jednak za dużo wymagam
    Tak przy okazji czy jest tutaj moderator, że nie reaguje na tym podobne inwektywy
    Post kolegi z żenującym nickiem faktycznie poniżej krytyki, ale w Twoim poprzednim o Zmarzliku tradycyjnie ograniczasz się do argumentów typu "nazwisko Zmarzlika komentatorzy wymienili trylion razy, a Pawlickiego raz", czy "lepiej niech uważa, bo kiedyś z nim też ktoś kiedyś tak pojedzie". Prawda jest taka, że na poziomie ligowym Bartek zaczął pisać już swą własną legendę, w wieku juniorskim prowadząc swój zespół do złota. W 2014 r. praktycznie załatwił tytuł Stali, dominując na Smoczyku. Teraz to samo zrobił na Motoarenie. A pisanie o tym, że Pawlicki, Dudek czy Drabik (sic!) jeżdżą od niego lepiej na żużlu to zwykłe zaklinanie rzeczywistości. A propos Pitera: tak, jak mnie często irytował swoim zachowaniem w poprzednich sezonach (olewanie szwedzkich i angielskich pracodawców, dziwne wywiady, targi o kontrakt), to w tym jakby zaczął zyskiwać moją sympatię. Doceniam jego jazdę w GP i SWC, choć w lidze trochę leszczyńskim kibicom zagrał na nerwach

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi seabiscuit za jego przydatny post!

    mingozi (29-09-2016)

  37. Powrót do góry    #1472
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Gratulacje dla wszystkich, którym Stal Gorzów jest najbliższym sercu klubem!!!

    Wyjazd odespałem, więc trochę o moich spostrzeżeniach:

    1) Krótko po meczu rozdzwonił się mój telefon. Jedne osoby dzwoniły z pytaniami, inne ze złorzeczeniami odnośnie toru.
    Wczoraj poczytałem sporo wypowiedzi fachowców oraz kilka stron wątku na naszym forum.
    Powiem szczerze, że jestem w szoku.
    Co Wy k........a z tym torem?
    Wiadomo było, że zrobią coś w ten deseń, żeby utrudnić życie torunianom.
    To jest żużel, a nie jazda po autostradzie. Chcecie za kilkanaście lat oglądać wyścigi sześćdziesięciolatków z ekstra sprzętem pod tyłkami? Złego słowa na tor nie powiedziałem i nie powiem.
    Był wymagający, ale jak sobie przypomnę bydgoskie Derby Pomorza z lat osiemdziesiątych to mnie śmiech dusi. Tory to były kartoflicha, na które dziś pewnie nikt by nie zgodził się wyjechać. Chłopaki jechali, nie płakali.
    Na ile owal zrobiony przez Gałę(zdaje się, że on jest toromistrzem) pomógł lub przeszkodził Stali ciężko powiedzieć. Na pewno zmęczył Hancocka, heheee
    2) Torunianie odjechali najsłabszy mecz od 3 lipca. Duża ilość błędów na trasie spowodowała to, że zabrakło tych 3 punkcików. Dla mnie beznadziejnie jeździł Vaculik. Punkty tego nie pokazują, ale robił tyle błędów w obieraniu toru jazdy, że głowa mała.
    3) Prowadzenie meczu przez Gajewskiego słabiutkie.
    Puszczanie Gomólskiego, który dwa razy nie potrafi dojechać do mety, w trzecim starcie to strzał w kolano. Niby przywiózł Bartka, ale to paradoksalnie utrudniło tylko wprowadzanie zmian. Podobnie jak trójka Pawła z pewnością zamieszała w głowie pana Jacka.
    Wiele osób jedzie po Miedziaku. Ja puściłbym go z pierwszego pola, bo to że się motał wcześniej wynikało z pól zewnętrznych i podejmowaniem ryzyka jazdy innymi ścieżkami niż zawodnicy z przodu.
    Nie mam zdania co do szóstego biegu Hancocka. Niby błąd, ale biorąc pod uwagę to, że Kalifornijczyk nie miał sił to mogło mieć uzasadnienie. W XIV biegu było widać doskonale, że ten dodatkowy start Amerykanina niczego raczej by nie zmienił.
    Mam zresztą nieodparte wrażenie, że Greg jest już zmęczony sezonem.
    4) Tytuł trafił w ręce drużyny, która zasłużyła na niego wynikami z wszystkich meczów.
    PO niby meocjonujące, ale tak naprawdę wypaczają wyniki całorocznej rywalizacji. Tytuł DMP'2016 Stal otrzymała za cały rok. We wcześniejszych latach często DMP to byli DMP Play Offów, albo nawet jednego meczu. Dodatkowo presja na ten jeden konkretny mecz prowadzi do różnej maści patologii, od preparowania torów, oddawania meczów walkowerami, lewych zwolnień lekarskich, nagłej niemocy sędziów, kłamstewek biletowych po wzajemne wylewanie pomyj.
    Nie chcę PO, no ale... chyba jestem jednym z nielicznych.
    5) Ciekawa sprawa, że torunianie tylko na początkach obu meczów, w zasadzie przez dwie pierwsze serie biegów byli lepiej spasowani z torem niż Stalowcy. Tak było w Toruniu i tak było nad Wartą. Wyglądało to tak, że gorzowianie lepiej reagują na zmieniający się tor lub torunianie są dużo słabsi i tylko spasowaniem od samego początku robią większość punktów. Mam wrażenie, że chyba to drugie, bo to nie jedyne mecze gdy mieliśmy z czymś takim do czynienia.
    6) Stalowcy powinni podziękować torunianom za ten tytuł, bo jestem przekonany, że w niedzielę Falubaz zrobiłby kibicom znad Warty największą przykrość w historii lokalnych wojen.
    7) Co by jednak nie pisać:
    Warto pojechać i obejrzeć żużel nad Wartą*.

    *-w tym roku nie dotyczyło Poznania.

    EDIT: Co do dyskusji o kredytach.
    Tak to jest oszustwo, ale nie w sensie pozyskiwania środków.
    To szwindel sprowadzający się do brania udziału w licytacji o zawodników i generowania wydatków innych klubów, które muszą więcej wydawać na kontrakty o wiele większe pieniądze, niż gdyby nie było na stole wirtualnych pieniędzy.
    Najważniejsze jest zaś to , że to działalność na szkodę całej ligi, całej dyscypliny.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 27-09-2016 o 09:35
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    krystyn (27-09-2016), yarek3 (27-09-2016)

  39. Powrót do góry    #1473
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Semen

    Co do dyskusji o kredytach.
    Tak to jest oszustwo, ale nie w sensie pozyskiwania środków.
    To szwindel sprowadzający się do brania udziału w licytacji o zawodników i generowania wydatków innych klubów, które muszą więcej wydawać na kontrakty o wiele większe pieniądze, niż gdyby nie było na stole wirtualnych pieniędzy.
    Najważniejsze jest zaś to , że to działalność na szkodę całej ligi, całej dyscypliny.
    Teraz to pojechałeś z koksem. Zakiwałeś się na amen.

    Zacznijmy od tego, ze wszystkie kluby, w okresie podpisywania kontraktów, dysponują wirtualnymi budżetami. Kontrakty kluby podpisują w oparciu o szacowane budżety, czyli o umowy sponsorskie, przychody z biletów od TV od SE itd. Czyli jak chcesz ocenić takiego Zmorę, czy brał on udział w licytacji wiedząc, ze nie ma pokrycia w kasie na te kontrakty ? Skąd wiesz czy ZMora najpierw nie wziął kredytu aby mieć np. na licytację ?

    Albo idźmy dalej, jeśli Twoja teoria miałaby być zasadna to Termiński też jest oszust ? Przecież publicznie przyznał, że za sezon 2015 musiał dołożyć do kasy blisko 2 mln PLN-ów. Czyli co, licytował na jesień 2014 zawodników mając wirtualne pieniądze ? To bzdura przecież.

    Aby mówić w ogóle o oszustwie to musiałbyś udowodnić, ze taki Zmora świadomie siada do rozmów z zawodnikami, i od początku ma zamiar nie wywiązać się z umowy kontraktowej. Zwijając interes po sezonie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1474
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Gratulacje dla wszystkich, którym Stal Gorzów jest najbliższym sercu klubem!!!

    Wyjazd odespałem, więc trochę o moich spostrzeżeniach:

    1) Krótko po meczu rozdzwonił się mój telefon. Jedne osoby dzwoniły z pytaniami, inne ze złorzeczeniami odnośnie toru.
    Wczoraj poczytałem sporo wypowiedzi fachowców oraz kilka stron wątku na naszym forum.
    Powiem szczerze, że jestem w szoku.
    Co Wy k........a z tym torem?
    Wiadomo było, że zrobią coś w ten deseń, żeby utrudnić życie torunianom.
    To jest żużel, a nie jazda po autostradzie. Chcecie za kilkanaście lat oglądać wyścigi sześćdziesięciolatków z ekstra sprzętem pod tyłkami? Złego słowa na tor nie powiedziałem i nie powiem.
    Był wymagający, ale jak sobie przypomnę bydgoskie Derby Pomorza z lat osiemdziesiątych to mnie śmiech dusi. Tory to były kartoflicha, na które dziś pewnie nikt by nie zgodził się wyjechać. Chłopaki jechali, nie płakali.
    Na ile owal zrobiony przez Gałę(zdaje się, że on jest toromistrzem) pomógł lub przeszkodził Stali ciężko powiedzieć. Na pewno zmęczył Hancocka, heheee
    No ja tez jestem w szoku,ze splodziles cos takiego.
    Moze jak ktos sie w koncu rozwali na paluchostradzie,przejrzysz na oczy.
    Przywolywanie jakiegos meczu sprzed 30 lat dosc smieszne.
    Inny sprzet,predkosci,tlumiki,zuzel o wiele mniej kontaktowy,w sumie mozna powiedziec oprocz skrecania w lewo, inny speedway.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/633...pge-ekstraligi
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-09-2016 o 10:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #1475
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Dajcie spokój z tym kredytem - wiele można Stali zarzucić ale to? Nie słyszałem, żeby któryś z zawodników wygłaszał pretensje do klubu, nie udało mu się odzyskać zarobionych pieniędzy etc. Co więcej, praktycznie ci sami ludzie podpisują co roku kolejne kontrakty w Gorzowie! Musieliby być masochistami... Że słyszy się głosy o ciągłych renegocjacjach w trakcie sezonu? Dla mnie idea renegocjacji jest kpiną ale skoro zawodnicy dobrowolnie się na to godzą i podpisują kolejne umowy to albo są niewyciągającymi wniosków durniami albo po prostu nie przeszkadza im to tak bardzo.

    Kolejny głos w dyskusji odnośnie toru:

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/633...pge-ekstraligi

    oczywiście zaraz może pojawić się kolejny klient z analną fiksacją i zarzucić Protasowi "ból doooooooopyyyyyy" - wiadomo, że z Falubazu, to pewnie nieobiektywny, nie?

    Nawet gorzowianin i przesadny miłośnik bezpieczeństwa Cegielski zauważył, że coś było nie halo:

    - Nie chciałbym, by kwestia przygotowania toru stała się głównym tematem po zakończeniu finału, bo uważam, że obserwowaliśmy w tym dwumeczu wiele przyjemnych momentów, o których nie można zapominać. Trudno oczywiście nie podzielać zastrzeżeń co do nawierzchni, jaką widzieliśmy w Gorzowie. Najważniejsze pytanie brzmi jednak, czy tor miał wpływ na wynik rywalizacji. Moim zdaniem jej nie wypaczył. Tak naprawdę swoje problemy przeżywali na tej nawierzchni zarówno goście, jak i gospodarze. Obie ekipy miały jednak czas, by do tych trudnych warunków się dostosować - zaznacza Krzysztof Cegielski.
    O dziwo tym razem najważniejszym pytaniem nie było: czy nie zagrażało to zdrowiu i życiu zawodników?




  42. Powrót do góry    #1476
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2014
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 10 postach
    Zawsze mnie zastanawiało czy zawodnicy mają po meczu taki sam ból dupy jak kibice? Przyjechali, pojechali na tym co jest, żadnych sprzeciwów ani strajku nie było. Zgarnęli swoje i tyle w temacie. Podejrzewam, że część już zapomniała o tym meczu.

  43. Powrót do góry    #1477
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez macasm Zobacz posta
    Zawsze mnie zastanawiało czy zawodnicy mają po meczu taki sam ból dupy jak kibice?.
    Uderz w stół...

  44. Powrót do góry    #1478
    Początkujący Awatar haryztybetu
    Dołączył
    23-10-2014
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 20 w 13 postach
    Będąc na meczu i widząc jak poszczególni zawodnicy lepiej lub częściej gorzej radzili sobie na tym torze przewidywałem, że po meczu będzie i w gazetach i w necie najeżdżanie na tor. Ale takiego poziomu jak tutaj to się jednak nie spodziewałem

    Przeginacie ostro wszyscy, idziecie dalej niż zawodnicy Apatora (nie słyszałem żeby żaden biadolił na tor, ani Vacul, ani Greg), zawsze "przychylny" Stali Cegielski czy nawet Jabłoński, który zdaje się (z tego co czytałem bo nie widziałem) ale na koniec przyznał, że było niesamowite widowisko, po którym można było się zakochać w tej dyscyplinie. Do rangi waszego mentora w końcu urósł ten który też jest *****iście obiektywny czyli Protasiewicz choć gdy w Zielonej parę lat temu było "trochę" gorsze ściganie niż obecnie jakoś nie słyszałem narzekań z jego strony No ludzie bez jaj.

    Spreparowany tor to już w ogóle hit. Finał zacięty praktycznie do XIV a w teorii do ostatniego biegu i spreparowany tor. Spreparowany perfidnie pod okiem całego jury w tym jednego typa opłacanego w 100% przez Toruń (bo przecież musieli pokryć koszty tego wcześniejszego komisarza - brawo Wy). Chomski dokonał naprawdę czegoś niemożliwego. I na koniec największy hit - spreparowany przeciw własnej drużynie bo przecież chyba nie pod Stal patrząc na początek meczu?Nawet Gajewski przed 16 nie widział preparacji ale eksperci z forum SB po oglądnięciu meczu w ciepłych kapciach przed TV zawyrokowali, że powinien być walkower. HA HA HA

    Rację miał ten co mówi, że Falubaz i Apator powinni odjechać sobie mecz o moralne DMP. Któraś z Waszych drużyn doszyje sobie gwiazdę na szalikach z rokiem 2016 i małą gwiazdką, że to moralne i rewelacja.

    Naprawdę współczuję kibicom drużyny, która kolejnym razem będzie jechać finał z Toruniem.
    DMP 1969, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1983, 2014, 2016

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi haryztybetu za jego przydatny post!

    ins. Sokołowski (27-09-2016)

  46. Powrót do góry    #1479
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez haryztybetu Zobacz posta
    Naprawdę współczuję kibicom drużyny, która kolejnym razem będzie jechać finał z Toruniem.
    Ja z kolei współczuję, że nie umiesz rozgraniczyć zarzutów dotyczących przygotowania toru, który był oczywiście spreparowany od uznania wyższości Stali w tym sezonie. Zauważ, że zarzuty pojawiały się od samego początku meczu, mimo że Toruń wygrał indywidualnie cztery z pierwszych pięciu biegów! Wtedy też pisano o torze spreparowanym i niebezpiecznym co najlepiej świadczy o uczciwości tego zarzutu.

    Ja domagałem się zakończenia tej farsy po... biegu wygranym przez Apator w stosunku 5:1. Wasz problem polega na tym, że sami patrzycie na tę dyscyplinę wyłącznie pod kątem wygranej/przegranej zespołu ze swojego miasta. Nie umiecie potem pojąć, że są ludzie, którzy nie zawsze myślą tymi kategoriami.

    Podane przez Ciebie argumenty na obronę spreparowanego toru są po prostu dziecinne i żenująco słabe. Kto powiedział, że spreparowany tor zawsze wychodzi tak, że jest gwarancją sukcesu czy choćby gwarancją radzenia sobie z nim przez gospodarzy? Nie dostrzegasz (albo nie chcesz dostrzec), że zdecydowana większość przyznała, że na torze z RZ Stal zapewniłaby sobie tytuł wcześniej - nie narażając zdrowia zawodników i dając możliwość obejrzenia świetnego ścigania. Łatwiej oczywiście dyskutować kiedy wkłada się w usta (klawiatury) adwersarzy zdania, których nigdy nie wygłaszali albo zarzuca się im motywacje, którą się nigdy nie kierowali - z takimi argumentami łatwiej walczyć, nie?

    Zatem raz jeszcze: nikt nie twierdzi, że Stal została mistrzem niezasłużenie! W przekroju sezonu była pod względem sportowym najlepszą drużyną w lidze.

    Ja twierdzę natomiast, że Stal zachowała się niegodnie preparując tor i nie zachowując kluczowej dla ludzi cywilizowanych zasady wzajemności przy sprzedaży biletów. Jako organizator finału DMP po prostu się skompromitowała. Czarę goryczy przelało zachowanie telewizji - prawdziwy festiwal hipokryzji (z małymi wyjątkami). Tam naprawdę myślą, że od polania lukrem wielka psia kupa stanie się muffinką.

  47. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Malin017 (27-09-2016), kingpin (27-09-2016), never_mind (27-09-2016), t_zg (27-09-2016)

  48. Powrót do góry    #1480
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Jabłoński rzekomo narzekał na tor? Weźcie odświeżcie sobie relacje z tego meczu, najlepiej końcówkę, żygać się chce jak gostek się spuszcza nad wielkim "spektaklem".

    Typowy kolejny, żużlowy celebryta. Cegielski też za bardzo nic nie majaczył. Zresztą tor jakiś fatalny wcale nie był, acz o widowisku mowy być nie mogło. Trudno.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-09-2016)

  50. Powrót do góry    #1481
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Jabłoński rzekomo narzekał na tor? .

    Jeśli dobrze pamiętam - to owszem. Narzekał na tor i sędziego. Pod koniec transmisji jednak dał się chyba ponieść emocjom serwowanym przez Dryłę i wygłosił jakiś dziwny pean

  51. Powrót do góry    #1482
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Ciekawe jest to, że nie słychać, aby ludzie jeżdżący na tym "strasznym" torze mieli jakieś większe zastrzeżenia. Pomstują wszelkiego rodzaju komentatorzy, działacze, jeden zawodnik, który widział mecz w TV, no i oczywiście kibice (w zasadzie wyłącznie toruńscy i nasi przyjaciele z Zielonej Góry). Z zawodników Torunia czytałem jedynie komentarz Hancocka, który stwierdził, że w drugiej części meczu tor zrobił się trudny. I tyle. Jakoś dziwnie nie rozwinął tematu. Fakt - Chomski torem zepsuł widowisko, ale czy był to tor tak niebezpieczny jak tu większość uważa ? A co to jest ten niebezpieczny tor ? Jeżeli zrobi się jedna koleina, na której wyłoży się jakiś żużlowiec, to już jest to niebezpieczny tor i mecz powinien być przerwany ? Mam wrażenie, że większość ludzi na tym forum tak by uważała. Przecież to paranoja. Jest jedno wyjście - zrobić to, co proponuje m.in. Cegielski, a mianowicie wszędzie beton. Będzie bezpiecznie, fajnie, mecze będą się wartko toczyły, bo bez równań toru, bo nie będzie czego równać. No i świetnie będą sobie na takich torach dawać radę dziadki jak Protas, Hancock, czy inny Gollob.
    Dobija mnie dyskusja na temat kredytów zaciąganych przez kluby żużlowe (czy też konkretnie przez Stal). Powiedzcie właścicielom 90 % firm w Polsce, że są oszustami, złodziejami, psują rynek i co tam jeszcze, bo mają kredyty. I nie mówcie, że w tym przypadku to co innego. Obecnie klub sportowy to biznes jak każdy inny.

  52. Powrót do góry    #1483
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Jabłoński rzekomo narzekał na tor? Weźcie odświeżcie sobie relacje z tego meczu, najlepiej końcówkę, żygać się chce jak gostek się spuszcza nad wielkim "spektaklem".

    Typowy kolejny, żużlowy celebryta. Cegielski też za bardzo nic nie majaczył. Zresztą tor jakiś fatalny wcale nie był, acz o widowisku mowy być nie mogło. Trudno.
    Jabłoński zadał kluczowe pytanie, na które
    żaden z zafajdanych "propagandzistów" nie
    miał jaj, by odpowiedzieć: "Czy ten tor jest regulaminowy?"
    To proste pytanie obnażyło całysz szajs, jaki całej Polsce
    w Gorzowie zaserwowano.
    !Adrian walcz!

  53. Powrót do góry    #1484
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Podane przez Ciebie argumenty na obronę spreparowanego toru są po prostu dziecinne i żenująco słabe. Kto powiedział, że spreparowany tor zawsze wychodzi tak, że jest gwarancją sukcesu czy choćby gwarancją radzenia sobie z nim przez gospodarzy?

    Narodowy tez preparowal tor na derby w Zielonej. Nie dosc, ze przeebał wygrany mecz, to posłał Doylea do szpitala. Tak mu te preparacje wyszły.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Yozayan (27-09-2016)

  55. Powrót do góry    #1485
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Fajnie zadane pytanie. Ciekawe, czy żużlowcy startujący w meczu też mieliby fajnie, gdyby teraz zaczęli dyskredytować decyzje nie wiadomo kogo, kto przyjął tor. Za takie coś komisyje zwyczajowo nakładają kary.

Strona 33 z 38 PierwszyPierwszy ... 233132333435 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •