Strona 36 z 38 PierwszyPierwszy ... 263435363738 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,576 do 1,620 z 1673

Wątek: FINAŁ 2016 KS Toruń - Stal Gorzów, 18 września, godz. 19.00

  1. Powrót do góry    #1576
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nie dajmy sie zwariowac.
    Wynik robia zawodnicy a nie spolecznosc danego osrodka.
    Oczywiscie spory wplyw maja pieniadze ale ja nie widze tu wielkiej
    zaleznosci miedzy finansowaniem z ratusza a wynikami.
    Gdyby tak bylo,Unia Tarnow powinna od lat jezdzic w 2 lidze a Polonia
    Bydgoszcz brylowac w SE.
    Tak samo nie widze zaleznosci miedzy jakoscia zycia w danym miescie a wysokoscia finansowania zuzla.
    Zalezy do przede wszystkim od konkurencji a wiadomo,ze w Gorzowie czy Lesznie ta jest duzo mniejsza niz np.Toruniu czy Wroclawiu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #1577
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie dajmy sie zwariowac.
    Wynik robia zawodnicy a nie spolecznosc danego osrodka.
    Oczywiscie spory wplyw maja pieniadze ale ja nie widze tu wielkiej
    zaleznosci miedzy finansowaniem z ratusza a wynikami.
    Gdyby tak bylo,Unia Tarnow powinna od lat jezdzic w 2 lidze a Polonia
    Bydgoszcz brylowac w SE.
    Tak samo nie widze zaleznosci miedzy jakoscia zycia w danym miescie a wysokoscia finansowania zuzla.
    Zalezy do przede wszystkim od konkurencji a wiadomo,ze w Gorzowie czy Lesznie ta jest duzo mniejsza niz np.Toruniu czy Wroclawiu.
    Bardziej chodziło mi o to czy rzeczywiście prawdziwa jest teza ze Gorzów postawił w całości na speedway i ze to wsparcie jest jakieś nieproporcjonalnie duże mając na względzie możliwości gminy i porównujac to do innych ośrodków.
    Bo coś mi się zdaje ze nr 1 to Rybnik.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. Powrót do góry    #1578
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jak mawiał Napoleon jest kłamstwo, wielkie kłamstwo i statystyka.
    Z drugiej strony, ciekawe jak prezentowałoby się zestawienie pokazujące zaangażowanie samorządów w finansowanie klubów żużlowych (kwoty i jaki to procent budżetu danej gminy).

    EDIT - ale wieden ma rację, Toruń to fajne miasto. Na pewno jakość życia jest tam wyższa niż w Gorzowie. Trochę mnie dziwi, że ZG jest wyżej od Torunia w tej statystyce.
    Chodzi mi o to, ze respondenci nie sa obiektywni. Co powie dumny Krakus w takim badaniu? dla niego Krakow to najlepsze miejsce na swiecie.
    Torun to fajne miasto ale co do tej jakosci zycia to wg mojego info kolorowo nie jest. Ale co maja mowic badani? Musza mowic, ze jest lepiej bo w Bydzi na pewno tak powiedza...

    Troche inaczej to wyglada na prowincji. W takim Tarnowie nikt specjalnie sobie nie da wmowic, ze jest fajnie, wrecz idzie to w druga strone. Wiecznego narzekania, nawet jesli nie jest tak zle.

    Ogolnie takie badania to strata pieniedzy.

    A jeszcze lepsze sa te co badaja infrastrukture, poziom plac, zatrudnienie, bliskosc szkol itp i tworza z tego ranking jakosci zycia, zapominajac, ze na niezle proseprujacej wsi gdzie do skzoly jest duzo dalej a infrastruktury brak moze byc znacznie lepszej jakosci zycie

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Bardziej chodziło mi o to czy rzeczywiście prawdziwa jest teza ze Gorzów postawił w całości na speedway i ze to wsparcie jest jakieś nieproporcjonalnie duże mając na względzie możliwości gminy i porównujac to do innych ośrodków.
    Bo coś mi się zdaje ze nr 1 to Rybnik.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    To ja stawiam na Grudziadz.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #1579
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Toruń jest *****istym miastem do życia i każdy ci to powie no pewnie prawie każdy.

    jedynie czego brak to biznesu a co za tym idzie pracy.

    jesteśmy w ogonie płacowym i inwestycyjnym. i co z tego że miasto do życia ogólnie fajnie jak nie można sobie pracy spokojnie zmienić i zarobić godnie.

    powoli to się zmienia ale jeszcze trochę czasu potrzeba. ze 2 - 3 inwestorów większych by się przydało.

  5. Powrót do góry    #1580
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Toruń jest *****istym miastem do życia i każdy ci to powie no pewnie prawie każdy.

    jedynie czego brak to biznesu a co za tym idzie pracy.

    jesteśmy w ogonie płacowym i inwestycyjnym. i co z tego że miasto do życia ogólnie fajnie jak nie można sobie pracy spokojnie zmienić i zarobić godnie.

    powoli to się zmienia ale jeszcze trochę czasu potrzeba. ze 2 - 3 inwestorów większych by się przydało.
    Dlatego ludzie jeżdżą do pracy do Bydgoszczy .
    !Adrian walcz!

  6. Powrót do góry    #1581
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Dlatego ludzie jeżdżą do pracy do Bydgoszczy .
    w przeciwną też

  7. Powrót do góry    #1582
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    EDIT - ale wieden ma rację, Toruń to fajne miasto. Na pewno jakość życia jest tam wyższa niż w Gorzowie. Trochę mnie dziwi, że ZG jest wyżej od Torunia w tej statystyce.

    Badanie opinii publicznej w ZG przeprowadzali o 20 w winobranie. Na pytanie o zadowolenie z zycia wiekszoc odpowiadala twierdząco.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    młody_piernik (30-09-2016)

  9. Powrót do góry    #1583
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    w przeciwną też
    Tak - jak wracają z pracy .
    !Adrian walcz!

  10. Powrót do góry    #1584
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Pokaż mi jeden wypadek na "niebezpiecznym" Jancarzu spowodowany stanem toru.

    Poważnie pytasz? Zaczynam się zastanawiać na ile emocje i przywiązanie do drużyny zakrzywiają postrzeganie rzeczy...


    Finał: bieg numer 1 (bezsprzecznie), bieg numer 5 (pośrednio) - pomijam biegi, w których było o włos od tragedii (bieg numer 9 i Vaculik lądujący 2,5 cm od bandy po katapulcie z koleiny w pierwszym łuku, bieg numer 10 - Pawlicki prawie staranował Zagara, bieg 14 - Zmarzlik wpadający w dziurę i... w PUKa, był jeszcze bieg, którym Greg stracił na rzecz Zmarzlika pozycję po wpadnięciu w koleinę w wyjściu z pierwszego łuku).

    Półfinał: Bieg numer 2 (Dróżdż w koleinie), bieg numer 8 (dwa zdarzenia - w pierwszym Zmarzlik powoduje upadek Woźniaka i przyznam, że nie pamiętam czy pociągnęło go z wyjścia czy po prostu przeszarżował, w powtórce Kasprzak uprawia rodeo po kontakcie z koleiną).
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 30-09-2016 o 13:42

  11. Powrót do góry    #1585
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jeśli jakość życia w swoim mieście zielonogórzanie oceniają tak wysoko, to muszą być minimalistami. Życie wśród tych wielkomiejskich murzyńskich zakładów pracy robiących dosłownie wszystko, żeby godziwie nie płacić, jest najnormalniej w świecie potwarzą dla każdego człowieka, którego jedyną życiową ambicją nie jest płaszczenie przed dyrektorkiem, żeby tylko nie zwolnił za byle gówno. Ale za to mamy Falubaz i Palmiarnię

  12. Powrót do góry    #1586
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez wieden Zobacz posta

    Aby nie być gołosłownym, prezentuję dane z Diagnozy Społecznej 2015.

    Ogólny wskaźnik jakości życia:

    1. Poznań
    2. Zielona Góra
    3. Kraków
    4. Olsztyn
    5. Toruń
    .
    .
    .
    21. Gorzów Wielkopolski

    Procent osób bardzo zadowolonych i zadowolonych z jakości życia:

    3. Toruń 73.1
    19. Gorzów Wielkopolski 53.6

    Proszę zobaczyć gdzie jest Gorzów a gdzie Toruń?

    Nie jestem ani z Gorzowa ani z Torunia. Gdybym jednak miał wybór, wolałbym mieszkać w mieście które daje mi dobre warunki życia i cieszyć się ze srebra aniżeli mieszkać w mieście oferującym słabe warunki życia i cieszyć się ze złota.
    zaraz padne ze smiechu, we wroclawiu zielonogorcow jest jak psow i to samo w poznaniu, kupuja mieszkania na potege zeby wyrwac sie z prowincji i poczuc cywilizacje. ranking zrobiony na 60 osobach. zaraz sie okaze ze w tarnowie jest najlepiej jak zrobia sonde pod budka z piwem na 40 osobach. a prawda tak naprawde jest banalnie prosta - lubuskie pasuje jak piesc do nosa do polski A. i tak jak pisze picer jestem za tym zeby tą marionetke rozparcelowac pomiedzy bardziej cywilizowane wojewodztwa czyli dolny slak i wielkopolske. zreszta historycznie to slask byl az do jezusa.

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Słowianka (30-09-2016), apatorzgred (27-10-2016), ins. Sokołowski (01-10-2016)

  14. Powrót do góry    #1587
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    najbardziej w sumie do Polski A nie pasuje taki burak cukrowy jak ty.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (30-09-2016)

  16. Powrót do góry    #1588
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    j-rules, rozumiem że jesteś z Tarnowa ?

  17. Powrót do góry    #1589
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Sorry że tak pózno........ wielkie gratulacje dla sąsiadów z Lubuskiego cały sezon pracowaliście na ten tytuł

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi okano1 za jego przydatny post!

    krystyn (02-10-2016), libky (02-10-2016)

  19. Powrót do góry    #1590
    Użytkownik Awatar Mocarny
    Dołączył
    01-09-2015
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    A czemu nie ma tutaj Warszawy? Czyżby mieszkańcy tego miasta nie byli zadowoleni? Niemożliwe, przecież Warszawa to najlepsiejsze i najciekawsze miasto w Polsce

  20. Powrót do góry    #1591
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    2) Torunianie odjechali najsłabszy mecz od 3 lipca. Duża ilość błędów na trasie spowodowała to, że zabrakło tych 3 punkcików. Dla mnie beznadziejnie jeździł Vaculik. Punkty tego nie pokazują, ale robił tyle błędów w obieraniu toru jazdy, że głowa mała.
    Takie cóś popełnione przeze mnie tuż po finale w Gorzowie sobie przypomniałem.
    Mało kto zwrócił uwagę na jazdę Słowaka. Myślałem, że to głupie błędy, ale teraz sądzę, że wtedy był już myślami w boksach gorzowian.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #1592
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Takie cóś popełnione przeze mnie tuż po finale w Gorzowie sobie przypomniałem.
    Mało kto zwrócił uwagę na jazdę Słowaka. Myślałem, że to głupie błędy, ale teraz sądzę, że wtedy był już myślami w boksach gorzowian.
    A mnie zastanawia, czemu KK wypalił z tym Vaculikeim na gali SE. Gdyby nie to, dzisiaj nikt nie powiązałby kiepskiej w sumie postawy Vaculika w meczu finałowym w Gorzowie. 25 września odbył się mecz w Gorzowie a 3 października KK już nawijał, że Vaculik to jego kolega klubowy. Czyli, dla mnie, nie ulega wątpliwości, ze Vacul pierwsze rozmowy ze Zmorą prowadził jeszcze przed meczem finałowym. A to już musi budzić co najmniej niesmak w ocenie postawy Vaculika.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #1593
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    To jest oczywiste i nie piszę tego żeby snuć nie wiadomo jakie domysły.
    Dla mnie teraz jasne jest jak słońce, że z punktu widzenia obozu toruńskiego, nastawienie Słowaka w finale nie mogło być optymalne.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Powrót do góry    #1594
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    To jest oczywiste i nie piszę tego żeby snuć nie wiadomo jakie domysły.
    Dla mnie teraz jasne jest jak słońce, że z punktu widzenia obozu toruńskiego, nastawienie Słowaka w finale nie mogło być optymalne.
    W jednym biegu tylko Holder przeszkodzil mu swoim świetnym pilotowaniem w stracie punktów 😊
    !Adrian walcz!

  24. Powrót do góry    #1595
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Wg mnie to bardziej olewatorsko pojechał tydzień wcześniej w Toruniu.

  25. Powrót do góry    #1596
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A mnie zastanawia, czemu KK wypalił z tym Vaculikeim na gali SE. Gdyby nie to, dzisiaj nikt nie powiązałby kiepskiej w sumie postawy Vaculika w meczu finałowym w Gorzowie. 25 września odbył się mecz w Gorzowie a 3 października KK już nawijał, że Vaculik to jego kolega klubowy. Czyli, dla mnie, nie ulega wątpliwości, ze Vacul pierwsze rozmowy ze Zmorą prowadził jeszcze przed meczem finałowym. A to już musi budzić co najmniej niesmak w ocenie postawy Vaculika.
    Oj tam,od razu wypalil.
    Pewnie znowu koleina czy cuś.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #1597
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Że co???????????

    Uzurpujecie, że zawodnik dobrowolnie rezygnuje ze zdobycia złotego medalu, wynikających z niego premii i chwały? Można by jeszcze dopisać, że Vaculik został dodatkowo opłacony przez Gorzów, żeby zrobił tyle punktów a nie więcej. I że bardziej będzie mu się opłacała jazda w Gorzowie rok później, niż zdobycie złota teraz. Czyli że to zawodnik bez ambicji, który nie potrzebuje sukcesów. Może w Gorzowie również?

    Choroba trawiąca rozsądne myślenie zatacza coraz szersze kręgi na tym forum.

    Ze swojej strony napiszę tylko, że w życiu Warszawy nie zatrudniłbym zawodnika, który na poczet przyszłej pracy u mnie oleje obecnego pracodawcę ciepłym moczem. Byłoby dla mnie oczywiste, że za chwilę taki ktoś bez skrupułów zrobi to samo ze mną.

    Szkoda słów normalnie.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 08-11-2016 o 09:28

  27. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Buszmen (08-11-2016), Falubaz (08-11-2016), Nigel (08-11-2016), vicar (08-11-2016)

  28. Powrót do góry    #1598
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Czyli Hancock nie sprzedal Wroclawia w 2004.
    Dobrze wiedziec.
    Jak ktos bedzie takie cos sugerowal,kaz mu Sobotch puknac sie w glowe.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-11-2016 o 10:14
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #1599
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,812
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Już samo to że zawodnik dogaduje sie z rywalem co do przyszłego kontraktu budzi spore domysły. Jak jechac w meczu teraźniejszego i przyszłego pracodawcy. Kogo traktować poważniej? Wystarczy prześledzić wyniki i im gorzej było dla Stali tym Vaculik słabiej jechał

  30. Powrót do góry    #1600
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie porównujcie proszę (jeszcze) w miarę normalnych zawodników do dziada Hancock w swojej zbyt długiej karierze sporo razy pokazał, jak można na niego liczyć i co się potem dzieje (choć nadal ładnie się, prawda, uśmiecha).

    No nie wiem, ja bym takiego kogoś nie zatrudnił, bo przecież żaden problem za chwilę mnie wsadzić na lewe sanki. Chyba że takie rzeczy w podupadłym żużlowym światku są standardem, a my sobie sprawy nie zdajemy.

    Póki co, mamy skaperowanego zawodnika, który (ponoć) dobrowolnie rezygnuje z medalu i przysługujących mu za to pieniędzy. Jeśli zrobił to celowo, to 1) albo jest sprzedajny jak inni, 2) klub z Torunia rzeczywiście leciał z nim nieźle w kulki. Vaculik ileś razy udowadniał ambicję i charakter, dlatego ciężej w jego przypadku w to uwierzyć, niż u dziada. Stąd takie moje zdanie.

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Buszmen (08-11-2016), Nigel (08-11-2016)

  32. Powrót do góry    #1601
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,673
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 786 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie porównujcie proszę (jeszcze) w miarę normalnych zawodników do dziada Hancock w swojej zbyt długiej karierze sporo razy pokazał, jak można na niego liczyć i co się potem dzieje (choć nadal ładnie się, prawda, uśmiecha).

    No nie wiem, ja bym takiego kogoś nie zatrudnił, bo przecież żaden problem za chwilę mnie wsadzić na lewe sanki. Chyba że takie rzeczy w podupadłym żużlowym światku są standardem, a my sobie sprawy nie zdajemy.

    Póki co, mamy skaperowanego zawodnika, który (ponoć) dobrowolnie rezygnuje z medalu i przysługujących mu za to pieniędzy. Jeśli zrobił to celowo, to 1) albo jest sprzedajny jak inni, 2) klub z Torunia rzeczywiście leciał z nim nieźle w kulki. Vaculik ileś razy udowadniał ambicję i charakter, dlatego ciężej w jego przypadku w to uwierzyć, niż u dziada. Stąd takie moje zdanie.
    Blondyna mówił bodajże wczoraj, że się funflują od dawna i że na każdym obozie Tarnowa zawsze mieli wspólny pokój. Możliwe, że to Kasprzak był pierwszym łącznikiem, który roił w głowie Vaculika wizje gorzowskiej chwały. W tym zaciętym spotkaniu naprawdę, jeśli Vacul miał z tyłu głowy przyszły transfer, to jego drobne błędy na trasie można analizować z zupełnie innej perspektywy.
    Nie wierzę by odebrał tytuł Zmorze, a ten potem klepał Martina po plecach. Za duża kasa leżała na torze.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  33. Powrót do góry    #1602
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie porównujcie proszę (jeszcze) w miarę normalnych zawodników do dziada Hancock w swojej zbyt długiej karierze sporo razy pokazał, jak można na niego liczyć i co się potem dzieje (choć nadal ładnie się, prawda, uśmiecha).

    No nie wiem, ja bym takiego kogoś nie zatrudnił, bo przecież żaden problem za chwilę mnie wsadzić na lewe sanki. Chyba że takie rzeczy w podupadłym żużlowym światku są standardem, a my sobie sprawy nie zdajemy.

    Póki co, mamy skaperowanego zawodnika, który (ponoć) dobrowolnie rezygnuje z medalu i przysługujących mu za to pieniędzy. Jeśli zrobił to celowo, to 1) albo jest sprzedajny jak inni, 2) klub z Torunia rzeczywiście leciał z nim nieźle w kulki. Vaculik ileś razy udowadniał ambicję i charakter, dlatego ciężej w jego przypadku w to uwierzyć, niż u dziada. Stąd takie moje zdanie.
    A o jakich pieniądzach my tu mówimy, skoro Termit wyraźnie powiedział, że nie ma premii za mistrzostwo? Chętnie się dowiem. I czy tak aż bardzo wielkim nadużyciem jest porównywanie ZŁowaka do dziada? Czy to nie MV zrobił w bambuko swego czasu Tarnów? Czy to nie MV wycofał się po kilku biegach z rundy SEC? Owszem, skala może inna, lecz względem Greg'a MV ma jeszcze 20 lat na pokazanie, na co go stać. Generalnie "niesmak pozostał".
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #1603
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Kiedy jechalismy w polfinalach PO ze Sparta w 2007 to tez sie mowilo, ze Holder jest z nami dogadany na przyszly sezon. No i w 2008 zaczela sie jego saga w Toruniu. Ciekawe czy z Vaculikiem bedzie podobnie

  35. Powrót do góry    #1604
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Nie, no ale skoro Vaculik celowo oddawał pozycję, to zaraz wyjdzie na to, że tor był jednak dobry
    A Słowak załapał się na 15 bieg, a Hancock jakoś nie (mimo, że miał powtórzony bieg, kiedy jechał ostatni bez szansy na cokolwiek, a potem chyba wygrał).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #1605
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Kogoś tu nieźle popierdooolilo. Vaculik to jeden z najbardziej normalnych ludzi w tym rynsztoku żużlowym ( chociaż go nie lubię jako zawodnika) to jako człowiek prezentuje wysoką klasę i jeżeli ktokolwiek kiedykolwiek sprzedał jakiś mecz to na pewno nie on.

  37. Powrót do góry    #1606
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Kogoś tu nieźle popierdooolilo. Vaculik to jeden z najbardziej normalnych ludzi w tym rynsztoku żużlowym ( chociaż go nie lubię jako zawodnika) to jako człowiek prezentuje wysoką klasę i jeżeli ktokolwiek kiedykolwiek sprzedał jakiś mecz to na pewno nie on.
    Skoro jest taki normalny, to dlaczego nie odłożył rozmów po prostu na później?! Czy to taki problem w kontekście biedy zawodniczej na rynku? G*wno, nie normalny.
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #1607
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie, no ale skoro Vaculik celowo oddawał pozycję, to zaraz wyjdzie na to, że tor był jednak dobry
    A co bylo nie tak z torem w Toruniu?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #1608
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No w Toruniu to raczej odbijał pozycję (patrz: pogoń za Zagarem). A o słaby dorobek w tych ostatnich biegach, to proszę pytać Miedzińskiego Adriana, który skutecznie przeszkadzał Vaculikowi w zdobywaniu punktów. Jeśli pamięć szwankuje, polecam odświeżyć sobie te biegi. A jak już przy Miedziaku, zawalone oba mecze, z czego w pierwszym - pogrążał Vaculika z pasją godną podziwu. Może też był dogadany?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Nigel (08-11-2016), Peter Kildemand (08-11-2016), shelve (08-11-2016)

  41. Powrót do góry    #1609
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Miedziaka tez nie lubisz,wiec calkiem mozliwe,ze byl dogadany.Oszust jeden.

    Przeszkodzil w jednym biegu,jak go na drugim luku rzucilo.
    To byl ten bieg z Zagarem.
    ps.

    Sorry,z Pawlickim.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-11-2016 o 14:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #1610
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    To , że się kogoś nie lubi chyba nie zabiera obiektywizmu

  43. Powrót do góry    #1611
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Posługując się przykładem Miedziaka, kpię z gadek na temat odpuszczania przez Vaculika. Czy go lubię, czy nie - nie ma tu znaczenia, bo to jedynie przykład. A wracając do meczu finałowego. W 14 biegu też Miedziak skutecznie zamknął Vaculika, niczym rywala.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #1612
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ale co miała Vaculikowi dać jego słabsza postawa w finałach? Wyższy kontrakt w SG? Jakieś widełki inne Zmora zaproponował Vaculikowi w przypadku złota Gorzowa, a inne w przypadku srebra?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Buszmen (08-11-2016), Peter Kildemand (08-11-2016)

  46. Powrót do góry    #1613
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Vaculik zrobił w finałach 8+ 1 ( zero w ostatnim starcie) gdzie tak naprawdę zero może zrobić zawsze każdy bo stawka jest niesamowicie mocna oraz 10 + 2. Jak to jest słaba postawa i niby podstawy do sprzedania meczu no to życzę powodzenia hejterom.

  47. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Buszmen (08-11-2016), Nigel (08-11-2016), j-rules (08-11-2016), shelve (08-11-2016)

  48. Powrót do góry    #1614
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Posługując się przykładem Miedziaka, kpię z gadek na temat odpuszczania przez Vaculika. Czy go lubię, czy nie - nie ma tu znaczenia, bo to jedynie przykład. A wracając do meczu finałowego. W 14 biegu też Miedziak skutecznie zamknął Vaculika, niczym rywala.

    Tyle,ze ja nie twierdze,ze Vacul odpuscil.
    Dziwi mnie tylko taka wybiorcza ocena.
    Ten na pewno,tamten na pewno nie, w zaleznosci od sympatii.
    Wystarczylo Sobotchowi przypomnec Hancocka i 2004 rok i juz
    dopuscil do glowy rzecz ktora jeszcze chwile temu byla tak bardzo
    abstrakcyjna,ze z choroba ja kojarzyl.

    No faktycznie,zamkniecie swojego to niespotykana rzecz na zuzlowych torach.
    Pewnie dlatego Martina juz nie ma w Toruniu.
    Woli jezdzic z Kasprzakiem w parze.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ale co miała Vaculikowi dać jego słabsza postawa w finałach? Wyższy kontrakt w SG? Jakieś widełki inne Zmora zaproponował Vaculikowi w przypadku złota Gorzowa, a inne w przypadku srebra?
    Zapominasz o motywacji.
    Mozna miec zupelnie inna jak sie wie,ze to ostatnie dwa mecze w barwach tej druzyny.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-11-2016 o 14:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #1615
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Z tego co ja sie dowiedzialem, to Vaculik nie byl jeszcze wtedy doigadany z Gorzowem. Byl po slowie.
    Natomiast wcale nie bylo pewne ze tam wyladuje bo w gre wchodzil jeszcze jeden klub.
    Nie mial wiec po co odpuszczac w finale. Przeciwnie, pewnie najchetniej zrobilby komplet w obu meczach zeby pokazac Termosowi jakiego zawodnika stracil (no bo juz wiedzial, ze w Toruniu nie pojedzie) tak jak pokazal to Sademu robiac wynik sezonu na Z3
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (08-11-2016), Peter Kildemand (08-11-2016)

  51. Powrót do góry    #1616
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No Kasprzak jak blokuje swoich, to przynajmniej potrafi coś zdziałać z rywalami
    Vaculik był napędzony, a Miedziak go wkleił w krawężnik. Wcześniej w 13 też dał popis. Także chyba nie jest nadużyciem pisanie, że Adrian skutecznie obniżył Słowakowi dorobek w tym meczu. A jeśli chodzi o finały, to jest pierwszym do zbierania batów.

    druga sprawa, w 14 biegu Vaculik był jednak po ciężkim dzwonie, więc jak mu już Miedziński wytrącił całą prędkość, to specjalnie nie dziwię się, że nic w tym biegu nie zrobił. A mało kto już pamięta, że dzień wcześniej Vaculik miał dwa upadki w Rybniku i wycofał się z SEC, z myślą o finale. Pewnie dlatego, że był dogadany ze Zmorą. Vaculik to nie moja bajka, ale te teksty o odpuszczaniu finału, są żałosne. To już tylko krok do sparta_mistrza i tezy, że Łaguta wymyślił kontuzję na crossie (przez którą nie pojechał w I rundzie SEC i z ZG) żeby nie jechać w SWC (w którym pojechał).
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 08-11-2016 o 14:59
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  52. Powrót do góry    #1617
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A o jakich pieniądzach my tu mówimy, skoro Termit wyraźnie powiedział, że nie ma premii za mistrzostwo? Chętnie się dowiem. I czy tak aż bardzo wielkim nadużyciem jest porównywanie ZŁowaka do dziada? Czy to nie MV zrobił w bambuko swego czasu Tarnów? Czy to nie MV wycofał się po kilku biegach z rundy SEC? Owszem, skala może inna, lecz względem Greg'a MV ma jeszcze 20 lat na pokazanie, na co go stać. Generalnie "niesmak pozostał".
    A jak MV zrobil w bambuko Tarnow?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Powrót do góry    #1618
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A jak MV zrobil w bambuko Tarnow?
    Nie poszedł do Rzeszy?
    !Adrian walcz!

  54. Powrót do góry    #1619
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Dawno nie widziałem takiego bólu dupy jak w Toruniu w związku ze sprawą Vaculika. Dobrze, że uciekł z tej plecakowo/mosterowo/miedziakowej kliki do jakiegoś normalnego klubu.

    Miedzińskiego o odpuszczanie nikt nie podejrzewa, bo wiadomo, że od kilku lat to zwykły cienias z pojedynczymi przebłyskami jest .
    TeamLindgren

  55. Powrót do góry    #1620
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Skoro jest taki normalny, to dlaczego nie odłożył rozmów po prostu na później?! Czy to taki problem w kontekście biedy zawodniczej na rynku? G*wno, nie normalny.
    Nie widziałem, że miało nie być premii za złoto.
    Sprawa zatem się rozwiązała, przynajmniej połowicznie.
    Klepanie po plecach przez szefa to nadal w opinii wielu całkiem sowita nagroda.
    Na szczęście nie dla wszystkich.

    Prawda, Kingpinie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •