Strona 37 z 38 PierwszyPierwszy ... 2735363738 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,665 z 1673

Wątek: FINAŁ 2016 KS Toruń - Stal Gorzów, 18 września, godz. 19.00

  1. Powrót do góry    #1621
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Dawno nie widziałem takiego bólu dupy jak w Toruniu w związku ze sprawą Vaculika. Dobrze, że uciekł z tej plecakowo/mosterowo/miedziakowej kliki do jakiegoś normalnego klubu.

    Miedzińskiego o odpuszczanie nikt nie podejrzewa, bo wiadomo, że od kilku lat to zwykły cienias z pojedynczymi przebłyskami jest .

    Sam sobie odpowiedziales na pytanie,dlaczego Miedziaka nikt nie podejrzewa.

    Strzaly w kierunku Martina sa o tyle smieszne,ze on finalowy dwumecz pojechal nawet lepiej niz polfinalowy z dowhanowo-kronopolowo-cieslakowa naszprycowana klika.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie widziałem, że miało nie być premii za złoto.
    Sprawa zatem się rozwiązała, przynajmniej połowicznie.
    Klepanie po plecach przez szefa to nadal w opinii wielu całkiem sowita nagroda.
    Na szczęście nie dla wszystkich.

    Prawda, Kingpinie?
    Ja tam nie wiem po czym Cie szef klepie przyjacielu.
    Nawet nie chce wiedziec.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-11-2016 o 15:16
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #1622
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Nie poszedł do Rzeszy?
    Z tego co pamitam to chyba nie byl jeszcze wtedy pelnoletni, wiec to nie byla jego decyzja.
    Rzeszow posolil dobrze. Ale gdy nadazyla sie okazja to wyladowal w Tarnowie i przez dlugich 6 lat zapracowal sobie na to, ze jest tu mile widziany w jakichkolwiek barwach - czyli w sumie chyba odpokutowal?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-11-2016)

  4. Powrót do góry    #1623
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Troche to teraz wygląda na takie szukanie haków na tego niedobrego Vaculika, co to postanowił opuścić piernikowy gród i postawił ich w trudnej sytuacji kadrowej.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Nigel (08-11-2016), Reptile (08-11-2016)

  6. Powrót do góry    #1624
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Nie poszedł do Rzeszy?
    Przeszedł no i co z tego ? Okoliczności nie były wtedy takie '' jak podawały media ''

  7. Powrót do góry    #1625
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Vaculik zrobił w finałach 8+ 1 ( zero w ostatnim starcie) gdzie tak naprawdę zero może zrobić zawsze każdy bo stawka jest niesamowicie mocna oraz 10 + 2. Jak to jest słaba postawa i niby podstawy do sprzedania meczu no to życzę powodzenia hejterom.
    Przy odpowiednim wyniku dwumeczu mógł zrobić nawet 2x18. Samo ewentualne dogadywanie się z przeciwnikiem finałowym przed finałem to ostre skur****ństwo, wypaczajace ideę sportu. A jak nazywamy gościa, który zachowuje się jak sk******n, co nie kolego?
    !Adrian walcz!

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Yozayan (08-11-2016)

  9. Powrót do góry    #1626
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Wydaje mi sie, ze wiekszosc zuzlowcow jeszcze w trakcie seoznu robi objazdowke.
    Nie mowie, ze to fajne i mile, ale na ten moment w tych warunkach to normalne.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #1627
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Takiego gościa nazywamy Greg Hancock. To synonim tego co napisałeś.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #1628
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Przy odpowiednim wyniku dwumeczu mógł zrobić nawet 2x18. Samo ewentualne dogadywanie się z przeciwnikiem finałowym przed finałem to ostre skur****ństwo, wypaczajace ideę sportu. A jak nazywamy gościa, który zachowuje się jak sk******n, co nie kolego?
    To rozumiem , że widziałeś w dniu meczu rewanżowego podpisany już kontrakt przez Vaculika w Gorzowie na sezon 2017 skoro jesteś pewien , że dogadywał się/dogadał, bo jak na razie to są wyssane z dupy spekulacje. Ktoś to puścił w eter , kilku podchwyciło i mamy kolejny mit coś w stylu zamachu w Smoleńsku.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Nigel (08-11-2016), shelve (08-11-2016)

  13. Powrót do góry    #1629
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wydaje mi sie, ze wiekszosc zuzlowcow jeszcze w trakcie seoznu robi objazdowke.
    Nie mowie, ze to fajne i mile, ale na ten moment w tych warunkach to normalne.
    Nieprawda.
    Tylko Hancock.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #1630
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wydaje mi sie, ze wiekszosc zuzlowcow jeszcze w trakcie seoznu robi objazdowke.
    Nie mowie, ze to fajne i mile, ale na ten moment w tych warunkach to normalne.
    Oczywiście, że tak. Rozmowy kontraktowe zaczynają się bardzo często jeszcze w trakcie trwającego sezonu. Przed otwarciem okienka transferowego karty w 90 % są rozdane.
    TeamLindgren

  15. Powrót do góry    #1631
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Oczywiście, że tak. Rozmowy kontraktowe zaczynają się bardzo często jeszcze w trakcie trwającego sezonu. Przed otwarciem okienka transferowego karty w 90 % są rozdane.
    Ale jest różnica. Gadać a dogadać/podpisać co tu kilku jegomości insynuuje.

  16. Powrót do góry    #1632
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    No ja to wiem . Tak jak wyżej napisałeś - ktoś palnął jakąś ploteczkę, że Vaculik już wcześniej dogadany był w Gorzowie i teraz jest szukanie dziury w całym. Shelve jak dla mnie w 100 % napisał to co sam o całej tej sytuacji myślę.

    Teraz to Vaculik zły, bo przez niego Toruń został z taką biedą kadrową na 2017 więc trzeba go zgnoić. A przy okazji można jeszcze kolejny powód porażki w finale znaleźć (spreparowany tor, Vaculik sprzedał). Ja bym poszedł dalej: Gomólski też mógł się mścić na Gajewskim za odsunięcie go po dwóch wyścigach w Toruniu i celowo łapał wykluczenia !
    TeamLindgren

  17. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Buszmen (08-11-2016), Peter Kildemand (08-11-2016), shelve (08-11-2016)

  18. Powrót do góry    #1633
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie widziałem, że miało nie być premii za złoto.
    Sprawa zatem się rozwiązała, przynajmniej połowicznie.
    Klepanie po plecach przez szefa to nadal w opinii wielu całkiem sowita nagroda.
    Na szczęście nie dla wszystkich.

    Prawda, Kingpinie?
    Wiesz. Powtórzę się, lecz po raz kolejny okazuje się, że żużlowcy to średnio mądry naród. Zdobywają złoto, kiedy w połowie sezonu opierdzieli im się kontrakty ale na koniec obieca premię. Motywacji za to brakuje im, kiedy przelew i to chyba zgodny z umową wędruje na konto przed pójściem pod prysznic po meczu. Z tego co czytałem, Termos poszedł po rozum do głowy i obiecał premię za wynik w przyszłym sezonie. Pewnie jej nikt nie zobaczy, ale raczej nie będzie to wina braku wypłacalności.
    !Adrian walcz!

  19. Powrót do góry    #1634
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Takiego gościa nazywamy Greg Hancock. To synonim tego co napisałeś.
    A o tym to wiedzą wszyscy sprzedawcy maści na ból i to nie głowy w twojej okolicy.
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #1635
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Coś słabo działają te medykamenty. Może masz coś do polecenia, bo widzę, że po odejściu Słowaka też swąd kukli nie jest ci obcy...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #1636
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    To rozumiem , że widziałeś w dniu meczu rewanżowego podpisany już kontrakt przez Vaculika w Gorzowie na sezon 2017 skoro jesteś pewien , że dogadywał się/dogadał, bo jak na razie to są wyssane z dupy spekulacje. Ktoś to puścił w eter , kilku podchwyciło i mamy kolejny mit coś w stylu zamachu w Smoleńsku.
    Umiesz czytać? Ewentualnie rozumiesz, co czytasz? Czy napisałem, że Vacul coś podpisał w dodatku w okresie, kiedy czymś takim można podetrzeć sobie miejsce, gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę? Przed najważniejszym meczem sezonu normalny człowiek nie powinien nawet puścić oczka w stronę przeciwnika. No chyba że dogadali się po finałach? Pewnie tak samo zresztą, jak Kevlar dla Warda uszył się w 24 godziny.
    !Adrian walcz!

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    kingpin (08-11-2016)

  23. Powrót do góry    #1637
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Coś słabo działają te medykamenty. Może masz coś do polecenia, bo widzę, że po odejściu Słowaka też swąd kukli nie jest ci obcy...
    Na swąd polecam ci czasem się umyć - praktykuję i nie narzekam.
    !Adrian walcz!

  24. Powrót do góry    #1638
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No faktycznie, właśnie widać
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #1639
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    panowie, nie robmy tutaj watku czewy, jakis poziom musi byc zachowany
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #1640
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    panowie, nie robmy tutaj watku czewy, jakis poziom musi byc zachowany
    Dobry fight , idę po popcorn

  27. Powrót do góry    #1641
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jaki fight, po prostu Malin znowu chce mi naubliżać. Walki na argumenty tu nie widzę, poza personalnym lżeniem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #1642
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jaki fight, po prostu Malin znowu chce mi naubliżać. Walki na argumenty tu nie widzę, poza personalnym lżeniem.
    No widzę , z przymróżeniem oka to napisałem.

  29. Powrót do góry    #1643
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ciekawe, czy Semen w ogóle orientuje się, jaką gównoburzę rozpętał, łobuz jeden

    A dlaczego na mości panów z Gorzowa nikt złego słowa jeszcze nie napisał, tylko się zawodnikowi obrywa? To jak z tanimi prowokacjami made by ekipa rządowa - przyjdzie do mnie, czystego człowieka pan z walizką dolarów, ja się zacznę ślinić bo "takich pieniędzy to sobie nawet w banku nie wyobrażam", po czym nazajutrz napiszą o mnie, żem łapówkarz, bo się dałem zrobić, mimo że do wczoraj nawet bym nie pomyślał o czymkolwiek.

    Fajnie, prawda.

  30. Powrót do góry    #1644
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    A dlaczego na mości panów z Gorzowa nikt złego słowa jeszcze nie napisał, tylko się zawodnikowi obrywa?.
    A co (nowego) złego można napisać o "panach z Gorzowa"? Po kompromitującej organizacji finału ciężko byłoby spodziewać się czegoś dobrego, a i o oczywistościach mało kto lubi prawić

  31. Powrót do góry    #1645
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    A sprobujmy sobie wyobrazic jak to wyglada z drugiej strony. Czesto gesto prezesi/wlasciciele chca hucznie podpisywac nowy kontrakt zawodnikowi np bepzosrednio po finale. Albo od razu kilka dni po finale. Albo nawet w trakcie sezonu. Taka zagrywka jest dozwolona.

    Tylko co moze zrobic zuzlowiec jesli nie jest przekonany o lukratywnosci danej oferty albo w ogole o swojej przyszlosci? ma czekac, podejmowac proby negocjacji, przespac okres tranferowy? Czasem mi sie wydaje, ze oni nie maja wyjscia i musza robic te objazdowki podczas sezonu, ot zeby poznac swoja wartosc.

    Niektorzy caly sezon bujaja sie po kraju(ach) busami/samolotami i pewnie po sezonie woleliby zwyczajnie jechac na zalsuzone wakacje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #1646
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ciekawe, czy Semen w ogóle orientuje się, jaką gównoburzę rozpętał, łobuz jeden
    Wiem doskonale, czytam i mam niezłą zwałę.
    Dodatkowo przekonuję się po raz kolejny, że większość gardłujących nie ma zielonego pojęcia o tym o czym pisze.
    heheheeeeeheee...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  33. Powrót do góry    #1647
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A sprobujmy sobie wyobrazic jak to wyglada z drugiej strony. Czesto gesto prezesi/wlasciciele chca hucznie podpisywac nowy kontrakt zawodnikowi np bepzosrednio po finale. Albo od razu kilka dni po finale. Albo nawet w trakcie sezonu. Taka zagrywka jest dozwolona.

    Tylko co moze zrobic zuzlowiec jesli nie jest przekonany o lukratywnosci danej oferty albo w ogole o swojej przyszlosci? ma czekac, podejmowac proby negocjacji, przespac okres tranferowy? Czasem mi sie wydaje, ze oni nie maja wyjscia i musza robic te objazdowki podczas sezonu, ot zeby poznac swoja wartosc.

    Niektorzy caly sezon bujaja sie po kraju(ach) busami/samolotami i pewnie po sezonie woleliby zwyczajnie jechac na zalsuzone wakacje.
    Obie strony są winne i to nic nowego. Podpowiem Ci jednak, że na końcu tej nitki jest kłębek, czyli my - kibice. My wymagamy i to naszym zachciankom koniec końców chcą sprostać prezesi. Jako, że żaden rynek próżni nie lubi, dostosowują się do tego zawodnicy. Koniec końców wszyscy udziałowcy są wspołwinni.
    !Adrian walcz!

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    j-rules (08-11-2016)

  35. Powrót do góry    #1648
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ciekawe, czy Semen w ogóle orientuje się, jaką gównoburzę rozpętał, łobuz jeden

    A dlaczego na mości panów z Gorzowa nikt złego słowa jeszcze nie napisał, tylko się zawodnikowi obrywa? To jak z tanimi prowokacjami made by ekipa rządowa - przyjdzie do mnie, czystego człowieka pan z walizką dolarów, ja się zacznę ślinić bo "takich pieniędzy to sobie nawet w banku nie wyobrażam", po czym nazajutrz napiszą o mnie, żem łapówkarz, bo się dałem zrobić, mimo że do wczoraj nawet bym nie pomyślał o czymkolwiek.

    Fajnie, prawda.
    Słuszna koncepcja. Poplujmy na Gorzów zamiast na czechosłowaka!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  36. Powrót do góry    #1649
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Poplujmy na Gorzów zamiast na czechosłowaka!


    Smuda to ty???
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #1650
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ale co miała Vaculikowi dać jego słabsza postawa w finałach? Wyższy kontrakt w SG? Jakieś widełki inne Zmora zaproponował Vaculikowi w przypadku złota Gorzowa, a inne w przypadku srebra?
    Np. mniej hojnego sponsora na GP. Możliwości jest wiele.

    To rozumiem , że widziałeś w dniu meczu rewanżowego podpisany już kontrakt przez Vaculika w Gorzowie na sezon 2017 skoro jesteś pewien , że dogadywał się/dogadał, bo jak na razie to są wyssane z dupy spekulacje. Ktoś to puścił w eter , kilku podchwyciło i mamy kolejny mit coś w stylu zamachu w Smoleńsku.
    Oczywiście, że spekulacje. Zobaczmy jak postąpił toruński klub na chęć powrotu Vaculika do rozmów. Powiedzieli nie. Można oczywiście domniemać, że się obrazili albo mieli już dogadanego kogoś "lepszego"np. Walaska czy młodego Holdera. Może też najzwyczajniej w świecie poukładali fakty i uznali, że Martin taki fajny do końca nie jest.

    Z tego co ja sie dowiedzialem, to Vaculik nie byl jeszcze wtedy doigadany z Gorzowem. Byl po slowie.
    Natomiast wcale nie bylo pewne ze tam wyladuje bo w gre wchodzil jeszcze jeden klub.
    Nie mial wiec po co odpuszczac w finale. Przeciwnie, pewnie najchetniej zrobilby komplet w obu meczach zeby pokazac Termosowi jakiego zawodnika stracil (no bo juz wiedzial, ze w Toruniu nie pojedzie) tak jak pokazal to Sademu robiac wynik sezonu na Z3
    Tym jeszcze jednym klubem był Falubaz i może dlatego Dowhan na podstawie swojej wiedzy może głosić co w tej sprawie głosi. Mianowicie, że Vaculik był dogadany w Gorzowie przed finałem.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    kingpin (08-11-2016)

  39. Powrót do góry    #1651
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Mi nie chodzilo o Falubaz.
    W sumie ciekawe, ze Dowhan nagle dla torunian sie taki wiarygodny zrobil.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (08-11-2016)

  41. Powrót do góry    #1652
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Myślę, że jednak niektórzy z userów Vaculika oceniają niesprawiedliwie i brakuje tu choćby minimum dobrej woli.
    Jeszcze raz przytoczę informacje przekazywane na forum Stali, przez bardzo dobrze poinformowanego usera, o negocjacjach z Martinem:
    - 1.10. 2016 pierwsze info o rozmowach z Vaculem,
    - 3.10. 2016 pierwsze info o pozytywnym ich przebiegu
    User, który to pisał miał naprawdę bardzo dobre informacje transferowe - jako pierwszy podał te info o Słowaku, jako pierwszy o zwrocie akcji w kwestii przedłużenia kontraktu z Iversenem i nieprzypadkowo jak widać jako pierwszy podał skład Stali na 2017 (z Przemkiem P jako 5 seniorem).
    Możecie oczywiście jako bardziej wiarygodne traktować słowa Mariusza: Czyli, dla mnie, nie ulega wątpliwości, ze Vacul pierwsze rozmowy ze Zmorą prowadził jeszcze przed meczem finałowym. - wtedy jednak sami sobie wystawiacie świadectwo.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  42. Powrót do góry    #1653
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Wygląda na to że Słowak niewinny, bo przecież nie rozmawiał ze Zmorą przed czasem.
    DJ Ksysio jest żużlowym Nostradamusem, tuż po finale ogłasza wspólną jazdę w drużynie E-ligi z MV.
    A Dowhan znowu bajdurzył, no bo przecież DJ nakłamał o Vaculu.
    W świetle powyższego może lepiej oglądać Słowaka w Stali, tam pasuje idealnie.
    Będziecie mieli 2 młodych i dziadka Walaska. W lidze się utrzymacie, młodzi nabiorą doświadczenia i może któryś rozwinie się na 2-go Fricka czy innego Milika. W razie "W" jest Walas, gdyby mu się chciało chcieć, to na dobrym sprzęcie jest w stanie robić 7-11pkt. Tylko jak do tego sprowokować starego konia? Może jakaś motywacja "portfelowa" cy cuś? Sejf przecież pełen w KST!

  43. Powrót do góry    #1654
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Np. mniej hojnego sponsora na GP. Możliwości jest wiele.



    Oczywiście, że spekulacje. Zobaczmy jak postąpił toruński klub na chęć powrotu Vaculika do rozmów. Powiedzieli nie. Można oczywiście domniemać, że się obrazili albo mieli już dogadanego kogoś "lepszego"np. Walaska czy młodego Holdera. Może też najzwyczajniej w świecie poukładali fakty i uznali, że Martin taki fajny do końca nie jest.



    Tym jeszcze jednym klubem był Falubaz i może dlatego Dowhan na podstawie swojej wiedzy może głosić co w tej sprawie głosi. Mianowicie, że Vaculik był dogadany w Gorzowie przed finałem.
    Może i był dogadany, ale to w żaden sposób nie przełożyło się na jego postawę w finale. Źle w nim nie pojechał to jedno a po drugie w co wy wierzycie, że celowo by się podłożył żeby przypodobać nowemu pracodawcy? Postawcie się w miejscu Zmory. Co byście pomyśleli o potencjalnym pracowniku, który w taki sposób "sprzedał" swojego aktualnego pracodawcę? Zaufalibyście mu ? Podpisalibyście z nim kontrakt ? Dalibyście mu gruby hajs za podpis ?
    Nie twórzmy teorii spiskowych. Czechosłowak was zostawił, bo mu Termos po sezonie nie dał takiej kasy za podpis jaką wyłożył Zmora. Nothing personal, it's just business.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 08-11-2016 o 21:52

  44. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Nigel (08-11-2016), j-rules (08-11-2016), mhsol (08-11-2016), shelve (08-11-2016), sobotch (09-11-2016)

  45. Powrót do góry    #1655
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Eeeee tam dogadany przed finałem - Zmora go przeciągnął na Stalową stronę mocy już przed meczem rundy zasadniczej w Gorzowie.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  46. Powrót do góry    #1656
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Eeeee tam dogadany przed finałem - Zmora go przeciągnął na Stalową stronę mocy już przed meczem rundy zasadniczej w Gorzowie.
    Vacul coś tam wspomniał, że już rok temu miał wylądować w Gorzowie.
    Także pewnie cały ten sezon w Toruniu, to już był jeden wielki wałek.

    Trzeba by przejrzeć każdy meczyk klatka po klatce i pewnie troche tych tez potwierdzających owy wał się znajdzie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Powrót do góry    #1657
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach

  48. Powrót do góry    #1658
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    W Gorzowie muszą tylko założyć knebel Władkowi bo Vacul już w pierwszym okienku transferowym będzie szukał nowego klubu

  49. Powrót do góry    #1659
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Nie tylko Zmora miał chrapkę na Słowaka.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    kingpin (09-11-2016)

  51. Powrót do góry    #1660
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Jak jest "sprzedawca" po czechosłowacku?
    "sprzedawczik"?

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Może i był dogadany, ale to w żaden sposób nie przełożyło się na jego postawę w finale. Źle w nim nie pojechał to jedno a po drugie w co wy wierzycie, że celowo by się podłożył żeby przypodobać nowemu pracodawcy? Postawcie się w miejscu Zmory. Co byście pomyśleli o potencjalnym pracowniku, który w taki sposób "sprzedał" swojego aktualnego pracodawcę? Zaufalibyście mu ? Podpisalibyście z nim kontrakt ? Dalibyście mu gruby hajs za podpis ?
    Nie twórzmy teorii spiskowych. Czechosłowak was zostawił, bo mu Termos po sezonie nie dał takiej kasy za podpis jaką wyłożył Zmora. Nothing personal, it's just business.
    Jakoś Greg Hancock od 2004. roku nie narzeka
    na brak zaufania i ofert ze strony prezesów.
    !Adrian walcz!

  52. Powrót do góry    #1661
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jak jest "sprzedawca" po czechosłowacku?
    "sprzedawczik"?
    Ciekawe jak mówią na hejterow Vaculika ? Bóldupczik ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Nigel (09-11-2016)

  54. Powrót do góry    #1662
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jakoś Greg Hancock od 2004. roku nie narzeka
    na brak zaufania i ofert ze strony prezesów.
    Nie wiadomo, dlaczego, ale być może to się jednak wreszcie skończy. Wyjątkowym clou jego wspaniałej kariery byłoby zakończenie kariery w tym miesiącu, to by przebiło historie z Tarnowem i Wrocławiem. Taki Trump żużla

  55. Powrót do góry    #1663
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    won od trumpa
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  56. Powrót do góry    #1664
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Heh, ciekawe, jak to nagle niektórzy odzyskują wiarę w człowieka i bezgranicznie wierzą Złowakowi na słowo.

  57. Powrót do góry    #1665
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach

    dosć!!!!!

    Mam już powyżej uszu tego klepaniu o Vaculu. By i go nie ma, koniec tematu. Jeszcze nam może to wyjdzie na dobre (Holderek)
    Najlepsi Z Najlepszych.......................... Tylko Apator DMP 1986

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apatorzgred za jego przydatny post!

    kingpin (09-11-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •