Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 229 z 229

Wątek: SGP Niemiec - Teterow 10.09.16

  1. Powrót do góry    #226
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Teraz jak Doyle wygrywa, to oczywiście jest to kwestia tylko i wyłącznie umiejętności, a wg Buszmena to nawet ma taki sam sprzęt jak Hancock czy Woffinden. Po prostu w jeden sezon, w wieku 30 lat, zanotował aż taki postęp jeśli chodzi o skille. Spoko
    Jason Doylewysokie umiejętności, w zasadzie takie same jak dzis, posiadał juz w 2013 roku. Wiele razy byłem pod wrażeniem w jaki sposb Kangur radzi sobie na trudnych, wąskich, czy dziurawych torach. W 2014 roku z ogromnym zaciekawieniem siadałem przed tv co pokaze na arcytrudnym do wyprzedzania łódzkim torze i mnie nie zawodził. Jezdzil kapitalnie. Od 2013 roku uważnie sledze jega karierę. na swoim fejsie przed SGP w Warszawie w 2015 roku napisałem, ze Doyle wygra. Zakladalem iz tor bedzie sie rozsypywał, a on jest wrecz specjalista od radzenia sobie w trudnych warunkach. właśnie dzięki umiejętnościom. Wtedy moj wpis większość odebrała jako probe bycia oryginalnym.

    Za kazdym razem gdy miałem okazje go ogladac na zywo ze szczególna uwaga śledziłem jego jazde. np ZP 2013, mecz ligowy w Rzeszowie 2014, SBP Torun 2015, czy mecze w Anglii akurat na ciezkich i dziurawych torach. Jego cecha charakterystyczna jest umiejętności plynnej jazdy na nierownych torach. Ma super fitnes, dociaza motor, trzyma sciezke jazdy ,nie wymachuje glupio nogami i nie peka w sytuacjach na noze. w tym obecnym dla siebie mistrzowskim roku ma jeszcze jedna ceche - błyskawicznie podejmuje wszelkie decyzje na torze. Zwlaszcza o ataku. to jest wlasnie ta cecha ktora wyroznia gosci w super formie. W zeszłym tygodniu ogladalem Jasona na zywo w Hallstaviku - no i coz moge powiedziec - jaralem sie przed, w trakcie, no i po, ze moglem go tam zobaczyc. To kolejny jeden z moich sukcesów w CV maniaka speedwaya.

    . Apropo ZP w 2013. Kto z dziennikarzy podszedł po zawodach do Jasona? Nikt, przecież to był slabiak z Anglii. Ale jedna osoba i owszem podeszła. Z pytaniem kiedy uderza na kontynent. Z wiara, ze odpowiedz będzie iz w przyszłym roku. Taka tez padła.

    Na koniec link, ze nie wymyslam sobie bredni, jak to uwaznie sledzilem Doyle'a. wpis Redaktor 10 kwi 2014, o 09:51

    http://stalrzeszow.com/viewtopic.php?f=2&t=7448

    Roznica teraz jest taka, ze właśnie motocykle ma w końcu na poziomie najlepszych. Umiejętności posiadał juz wcześniej. Po jesiennym dzwonie nie mialem zielonjego pojecia w jakiej formie wroci w obecnym. Takze na pewno nie bede pisal w stylu - " ja wiedzialem", ze stanie na podium.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 13-09-2016 o 15:47
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi drozd za jego przydatny post!

    Buszmen (13-09-2016), Falubaz (13-09-2016)

  3. Powrót do góry    #227
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ale na forum nie byłeś pierwszy
    Jason dziś ma jechać. Nie wiem czy to rozsądna decyzja. Ale cieszę się głównie z tego, że jest do tego zdolny.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Powrót do góry    #228
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Nie byłem. Gratulacje za wiedzę o zuzlu, ktory nie polega na cyferkach, średnich i matematyce. Nie chce sie usprawiedliwiać - bo byc moze nawet gdybym dysponował full time dla speedwaya nie potrafiłbym wcześniej wyłapać niuansów związanych z Doylem - ale w ostaniach latach zaniedbywałem zuzel przez zajęcia zawodowe. Po drugie nie musze, a na pewno nie bede pierwszy we wszystkim. Wiedze czerpie sie m.in. od innych.
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  5. Powrót do góry    #229
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomkoz Zobacz posta
    Olkowicz stał ze Skórą i jeszcze jednym gościem z teamu Pawlickiego?
    Ponoć Olkowicz odwiedza różne turnieje SGP ale w tv w tym roku ma być po prostu "bez mikrofonu".
    W Teterow był obecny.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •