Strona 7 z 43 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 1921

Wątek: Półfinał Ekstraligi: Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra, 04.09.2016

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez marobo Zobacz posta
    Ciekawe, że Falubaz ciągle twierdzi, że ZZ osłabiała ich moc. Bez Loktajeva i Hampela i bez ZZ nie bylibzyście tam gdzie jesteście. Samymi taktykami nie ujechalibyście tyle ile z ZZ...

    Sent from Xperia M5 via Tapatalk.

    Nasza wina, ze mamy kontrakt z tyloma zawodnikami ? Podejrzewam, ze Stal Gorzów bez Zmarzlika, czy Torun bez Herbiego też do PO by nie weszły. Też nie moglismy korzystać ani z Saszki ani z Jarka ani ze Zgardzinskiego ani z Larsena. Patrząc tylko na średnie to ZZ juz jest osłabieniem. Nie mowiac o przemeczeniu zawodnikow jezdzacych iles spotkan po 6 biegow na mecz, czesto bieg po biegu.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-08-2016 o 11:30

  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Skoro Z/Z jest oslabieniem i tylko nadwyreza sily liderów,po co przez pól roku je stosowaliscie?
    Przymusu przeciez nie bylo.
    Trzeba bylo objeżdżać Potonca a nie męczyć sie Z/Z,przez co omal nie polegliscie u siebie z Rybnikiem czy Wrockiem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-08-2016 o 11:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skoro Z/Z jest oslabieniem i tylko nadwyreza sily liderów,po co przez pól roku je stosowaliscie?

    Bo ZZ > od wstawienia jakiegoś juniora ?
    Z seniorów zbytnio nie było jak korzystac
    Sasza zawieszony
    Larsen postrzelony - to w ogole kontrakt niewypał...ktoś był niespełna rozumu zatrudniajac tego zawodnika.
    Zgardzinski ( jedyny junior ktory mogl chociaz punkt zdobyc gdzies przypadkiem ) kontuzjowany.

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    No właśnie.
    Czyli przestańcie juz pisac,ze Z/Z jest oslabieniem,bo przynajmniej w Polsce można ja stosować tylko ze względu na kontuzje lidera i wtedy wzmacnia ona ,przynajmniej w teorii,sile poszkodowanej drużyny.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Pytales dlaczego stosowalismy, to napisalem.
    ZZ jest osłabieniem względem pełnego składu z zastepowanym zawodnikiem, jest mocniejsze od wstawienia totalnego plastrona do składu. Nie wiem, czego tutaj nie rozumiesz.

    Tak jak napisales. Wzmacnia w teorii. Praktyka poakzala co innego.

  6. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bo jemu trzeba co do słowa, inaczej zawsze dla zabawy wynajdzie coś do przyczepienia

  7. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Larsen postrzelony - to w ogole kontrakt niewypał...ktoś był niespełna rozumu zatrudniajac tego zawodnika.
    A kto mógł przewidzieć, że palnie sobie w łeb ?
    TeamLindgren

  8. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    A kto mógł przewidzieć, że palnie sobie w łeb ?

    Nikt, ale dla mnie nawet jakby sobie nie palnal to byl bezsensowny kontrakt. Sugerowanie się średnią czy wynikami na domowym torze w Rzeszowie przy kontraktowaniu zawodnika na solidną drugą linię, to troche lipa. Równie dobrze można było kontraktować Lamparta...też na torze w Rzeszowie komplety walił czasami. A moje slowa z przed sezonu zweryfikowalo to co pokazywal na torze na poczatku przed sezonem. Nawet narodowy musiał zmienić zdanie odnośnie pierwszego meczu i ZZ po tym jak zobaczył co gość prezentuje.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-08-2016 o 11:58

  9. Powrót do góry    #279
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    @Panie Buszmen - proszę zahejtuj tak Holdera,
    jak dziś - tak gdzieś na początku meczu z Zielonką, please.
    Żeby obudził się, jak będzie już posprzątane? Bo te jego 3 trójki były dosłownie po nic. A dezercją z wieczornego meczu też drużynie nie pomógł.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Wszystko rozumiem.
    Pojawily sie jednak glosy po kilku fajnych meczach w drugiej rundzie,ze Falubaz bez Z/Z jest silniejszy niz z Z/Z i to jeszcze na dlugo przed powrotem Hampela.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nikt, ale dla mnie nawet jakby sobie nie palnal to byl bezsensowny kontrakt. Sugerowanie się średnią czy wynikami na domowym torze w Rzeszowie przy kontraktowaniu zawodnika na solidną drugą linię, to troche lipa. Równie dobrze można było kontraktować Lamparta...też na torze w Rzeszowie komplety walił czasami. A moje slowa z przed sezonu zweryfikowalo to co pokazywal na torze na poczatku przed sezonem. Nawet narodowy musiał zmienić zdanie odnośnie pierwszego meczu i ZZ po tym jak zobaczył co gość prezentuje.
    Teraz to każdy jest mądry. Larsen był kontraktowany podobnie jak Karpov. Potrzebowaliśmy wzmocnienia drugiej linii i rywalizacji o miejsce w składzie żeby zawodnicy nie poczuli się zbyt pewnie. Nikt nie wie co zaprezentowałby Larsen, bo niestety nie było dane się o tym przekonać. Dorabiasz teorię do kilku kiepskich występów w pierwszych meczach towarzyskich. Nie wiesz co byłoby potem.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Reptile (30-08-2016)

  13. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wszystko rozumiem.
    Pojawily sie jednak glosy po kilku fajnych meczach w drugiej rundzie,ze Falubaz bez Z/Z jest silniejszy niz z Z/Z i to jeszcze na dlugo przed powrotem Hampela.

    Moim zdaniem w przypadku Falubazu to RZ ( Pieszczek ) była mocniejsza w wiekszosci przypadkow od ZZ, gdzie liderzy jezdzili w tych biegach w kratke.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Teraz to każdy jest mądry. Larsen był kontraktowany podobnie jak Karpov. Potrzebowaliśmy wzmocnienia drugiej linii i rywalizacji o miejsce w składzie żeby zawodnicy nie poczuli się zbyt pewnie. Nikt nie wie co zaprezentowałby Larsen, bo niestety nie było dane się o tym przekonać. Dorabiasz teorię do kilku kiepskich występów w pierwszych meczach towarzyskich. Nie wiesz co byłoby potem.
    Teraz kazdy jest mądry? Po pracy moge odnaleźć Tobie moje wpisy odnosnie Larsena jeszcze zanim Falubaz zaczal trenować przed sezonem. Pamiętam te dyskusje bardzo dobrze. Kontraktowanie zawodnika, gdzie roznica miedzy wyjazdami a torem domowym wynosiła ponad 1,0 na bieg było moim zdaniem totalnym nieporozmieniem, nawet na druga linie. Pamietam bardzo dobrze dyskusje o kontraktach. O Jasonie mowime, ze bedzie wymiatal - zostalem wysmiany przez Torunian. O Karpovie WIEKSZOSC mowila ze bedzie jechal tak jak jedzie, czyli solidnie na swoim torze i na te kilka punktow na wyjazdach - i zadnej tutaj zaslugi narodowego...duzo osob przewidywalo takie wyniki. Odnosnie Larsena to Wiekszosc z Was sie podniecala, ze przy cieslaku na naszym torze bedzie kozaczyl...ja trzymalem swoje zdanie od samego poczatku. Totalnie bezsensowny kontrakt.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-08-2016 o 12:09

  14. Powrót do góry    #283
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    w Toruniu 50 do 40 dla Falubazu i 11 wrzesnia zamiast meczu będzie pikinik z Falubazem po tym jak tradycyjnie Toruń ucieknie z meczu
    Na powaznie to bedzie bardzo wyrównany pojedynek

  15. Powrót do góry    #284
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Moim zdaniem w przypadku Falubazu to RZ ( Pieszczek ) była mocniejsza w wiekszosci przypadkow od ZZ, gdzie liderzy jezdzili w tych biegach w kratke.


    Tera

    z kazdy jest mądry? Po pracy moge odnaleźć Tobie moje wpisy odnosnie Larsena jeszcze zanim Falubaz zaczal trenować przed sezonem. Pamiętam te dyskusje bardzo dobrze.
    w szwecji w zeszlym sezonie mial kilka fajnych meczow, takze nie sadze, zeby caly sezon jechal padake. widocznie mial jakies powazne problemy na poczatku.

  16. Powrót do góry    #285
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A i jeszcze jedno panie Buszmen.
    Smianie sie z Rawicza i Opola przy jednoczesnych wzwodach przy BEL jest jak smianie sie z sasiada, ktory nie moze odpalic swojego starego poloneza, zza szyby smierdzacego miejskiego autobusu jadac na gape.
    No wiesz, na BEL chodzi trochę więcej osób niż 100 na mecz. I trochę lepiej to wygląda. Poza tym, nie śmiałem się z RiO tylko z Semena, który opinie jakichś ziomków z tych miast (domniemane) uznał za jakieś wiążące.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Teraz kazdy jest mądry? Po pracy moge odnaleźć Tobie moje wpisy odnosnie Larsena jeszcze zanim Falubaz zaczal trenować przed sezonem. Pamiętam te dyskusje bardzo dobrze. Kontraktowanie zawodnika, gdzie roznica miedzy wyjazdami a torem domowym wynosiła ponad 1,0 na bieg było moim zdaniem totalnym nieporozmieniem, nawet na druga linie.
    Ale nie wiesz co byłoby gdyby miałby tutaj regularne starty i wsparcie takie jak otrzymał Andriej. Wyniki Karpova też wcale nie przekonywały że ten transfer ma sens. Szrek zaryzykował kierując się swoim wyczuciem i ogromnym doświadczeniem. Trafił 2 z 3 transferów i to jak trafił. Przecież Doyle i Karpov to obok Fricke najlepsze transfery sezonu.
    Pamiętam, że byłeś na nie. Tyle że to była z twojej strony czysta spekulacja. No chyba że masz szklaną kulę i widzisz przyszłość, to daj mi znać jakie będą numery w najbliższym losowaniu totka

  18. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale nie wiesz co byłoby gdyby miałby tutaj regularne starty i wsparcie takie jak otrzymał Andriej.

    Uważasz, ze Karpov przez jakies super wsparcie w ZG jedzie to co jedzie ? Te wpisy ludzi przed sezonem też mozna odnalezc. Zdecydowana wiekszosc byla w tonie " Andriej ma bardzo dobre starty, wiec jak nauczy sie swojego toru to moze krecis sie kolo wynikow dwucyfrowych, na wyjazdach te 5-6 uciuła ". Poczatek mial ponad stan, ale na przestrzeni calej RZ jedzie to, co po prostu sporo ludzi przed sezonem przepowidziało.

    Nie widze tutaj ani ryzyka szreka, ani zadnych cudow w postaci wynikow Karpova. 1,2 na wyjazdach i 1,8 w domu to to co bylo do przewidzenia. Duzym plusem to to, ze widac po nim, ze sie wkomponowal w druzyne i mu zalezy. Jak na druga linie to jak najbardziej wyrabia sie ze swojego zadania, ale cudow nie ma.

    A czy trafil 2 z 3 transferow narodowy ? Nie wiem...wiem tylko, ze ja jestem lepszy, bo trafilem 3 na 3 z ocena.

    co do lotto to bedzie 6 numerow pomiedzy 1 a 46
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-08-2016 o 12:17

  19. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Moim zdaniem w przypadku Falubazu to RZ ( Pieszczek ) była mocniejsza w wiekszosci przypadkow od ZZ, gdzie liderzy jezdzili w tych biegach w kratke.



    Teraz kazdy jest mądry? Po pracy moge odnaleźć Tobie moje wpisy odnosnie Larsena jeszcze zanim Falubaz zaczal trenować przed sezonem. Pamiętam te dyskusje bardzo dobrze. Kontraktowanie zawodnika, gdzie roznica miedzy wyjazdami a torem domowym wynosiła ponad 1,0 na bieg było moim zdaniem totalnym nieporozmieniem, nawet na druga linie. Pamietam bardzo dobrze dyskusje o kontraktach. O Jasonie mowime, ze bedzie wymiatal - zostalem wysmiany przez Torunian. O Karpovie WIEKSZOSC mowila ze bedzie jechal tak jak jedzie, czyli solidnie na swoim torze i na te kilka punktow na wyjazdach - i zadnej tutaj zaslugi narodowego...duzo osob przewidywalo takie wyniki. Odnosnie Larsena to Wiekszosc z Was sie podniecala, ze przy cieslaku na naszym torze bedzie kozaczyl...ja trzymalem swoje zdanie od samego poczatku. Totalnie bezsensowny kontrakt.
    No ok tylko, że ciężko obiektywnie ocenić kontrakt z Larsenem skoro gość nie odjechał nawet jednego wyścigu w barwach FZG. To, że w dwóch sparingach pojechał słabiej to znaczy tyle co nic. Swego czasu Stojanowski wymiatał w sparingach robiąc za każdym razem 12 +, a w lidze nie był w stanie dobić do 5 punktów. Ja myślę, że na dłuższą metę mógł być z tego chłopaka jakiś pożytek, bo to nie jest całkowicie przypadkowy zawodnik. Zresztą mniejsza z tym, wyszło jak wyszło. EOT

    Uważasz, ze Karpov przez jakies super wsparcie w ZG jedzie to co jedzie ? Te wpisy ludzi przed sezonem też mozna odnalezc. Zdecydowana wiekszosc byla w tonie " Andriej ma bardzo dobre starty, wiec jak nauczy sie swojego toru to moze krecis sie kolo wynikow dwucyfrowych, na wyjazdach te 5-6 uciuła ". Poczatek mial ponad stan, ale na przestrzeni calej RZ jedzie to, co po prostu sporo ludzi przed sezonem przepowidziało.

    Nie widze tutaj ani ryzyka szreka, ani zadnych cudow w postaci wynikow Karpova. 1,2 na wyjazdach i 1,8 w domu to to co bylo do przewidzenia. Duzym plusem to to, ze widac po nim, ze sie wkomponowal w druzyne i mu zalezy. Jak na druga linie to jak najbardziej wyrabia sie ze swojego zadania, ale cudow nie ma.
    No z tą większością to nie jestem wcale taki pewny. Co do Karpova to też ludzie mieli mieszane uczucia. Kilka osób w niego wierzyło (pamiętam właśnie, że Ty, ja też i Peter Kildemand aka Slammer również), ale było też sporo takich co pisali, że to nieporozumienie i kolejny Jabłoński. A co do jego wyników, dla mnie jedzie ponad plan. Oczekiwałem 5-7 punktów u siebie i jakichś pojedynczych jedynek na wyjazdach. Okazało się, że jest jeszcze lepiej.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 30-08-2016 o 12:19
    TeamLindgren

  20. Powrót do góry    #289
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Uważasz, ze Karpov przez jakies super wsparcie w ZG jedzie to co jedzie ? Te wpisy ludzi przed sezonem też mozna odnalezc. Zdecydowana wiekszosc byla w tonie " Andriej ma bardzo dobre starty, wiec jak nauczy sie swojego toru to moze krecis sie kolo wynikow dwucyfrowych, na wyjazdach te 5-6 uciuła ". Poczatek mial ponad stan, ale na przestrzeni calej RZ jedzie to, co po prostu sporo ludzi przed sezonem przepowidziało.

    Nie widze tutaj ani ryzyka szreka, ani zadnych cudow w postaci wynikow Karpova. 1,2 na wyjazdach i 1,8 w domu to to co bylo do przewidzenia. Duzym plusem to to, ze widac po nim, ze sie wkomponowal w druzyne i mu zalezy. Jak na druga linie to jak najbardziej wyrabia sie ze swojego zadania, ale cudow nie ma.
    Akurat! Większość prognozowała, że przegra walkę o miejsce w składzie z Larsenem. Jak Tymczyszyn podpisywał kontrakt z Larsenem to nikt nie mógł przewidzieć że chłopu się coś we łbie przestawi z powodu kobiety i że palnie sobie w łeb.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    sobotch (30-08-2016)

  22. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Akurat! Większość prognozowała, że przegra walkę o miejsce w składzie z Larsenem..

    No widzisz...czyli wiekszosc sie mylila, ja nie Trzeba sie troche na tym sporcie znac, zeby potrafic ocenic zawodnika przed sezonem

    tak na powaznie no kuźwa...gosc poza Rzeszowem jechał totalną padakę...to miejsce zaraz za 10 najlepszych zuzlowcow SE bylo sztucznie napompowane tylko i wylacznie przez specyficzny tor w Rzeszowie. ten kontrakt nie miał prawa wypalić o czym pisałem zaraz po info o Larsenie w Falubazie. Tez wtedy glowilem sie, co ludzie z ZG w tym Larsenie widza...wyszlo na moje.

  23. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No widzisz...czyli wiekszosc sie mylila, ja nie
    Czysty fart

  24. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    No ok tylko, że ciężko obiektywnie ocenić kontrakt z Larsenem skoro gość nie odjechał nawet jednego wyścigu w barwach FZG. To, że w dwóch sparingach pojechał słabiej to znaczy tyle co nic. Swego czasu Stojanowski wymiatał w sparingach robiąc za każdym razem 12 +, a w lidze nie był w stanie dobić do 5 punktów. Ja myślę, że na dłuższą metę mógł być z tego chłopaka jakiś pożytek, bo to nie jest całkowicie przypadkowy zawodnik. Zresztą mniejsza z tym, wyszło jak wyszło. EOT

    No pewnie, ze ciezko ocenic jak nie jechal spotkania, ale dla mnie od poczatku to byl totalny bezsens. tak jak piszesz, EOT, bo w sumie bez sensu ta dyskusja w tym watku Na ocene naszych przyjdzie czas w watku klubowym po sezonie.

    Mozna tylko dodac, ze geniusz trenerki wg bardzo duzej liczby osob posunal sie do jawnego kłamstwa nie wystawiajac go nawet na probe do pierwszego meczu, majac taka mozliwosc. Podejrzewam, ze nawet gdyby nie samostrzał z wiatrówki, to w nastepnych spotkaniach tez jechalibysmy z ZZ, bo po przegranym wysoko meczu z Toruniem narodowy nie ryzykowałby kolejnych wtop wstawiajac kogos, kto jechal na treningach do tylu do składu. To tez o czyms swiadczy.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-08-2016 o 12:27

  25. Powrót do góry    #293
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No widzisz...czyli wiekszosc sie mylila, ja nie Trzeba sie troche na tym sporcie znac, zeby potrafic ocenic zawodnika przed sezonem
    Narcystyczny lalus trzyma formę niczym Doyli...do tego samozwanczy fachowiec

  26. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Narcystyczny lalus trzyma formę niczym Doyli...do tego samozwanczy fachowiec
    Spójrz na pierwsze wyrazy kolejnego zdania, i pozniej pajacuj dalej. idzie tobie wyśmienicie od poczatku sezonu.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-08-2016 o 12:52

  27. Powrót do góry    #295
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Żeby obudził się, jak będzie już posprzątane? Bo te jego 3 trójki były dosłownie po nic. A dezercją z wieczornego meczu też drużynie nie pomógł.
    Wiesz - za te grosze, które zarabia w UK, pewnie
    nie stac go na pożądną opiekę stomatologiczną, która
    z kolei tam jest horrendalnie droga. W Polsce jest na
    szczęście odwrotnie - dentysta tani a kontrakt wysoki,
    więc mam nadzieję, że nie przystąpi do meczu z FZG
    z bólem zęba .
    !Adrian walcz!

  28. Powrót do góry    #296
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jak dla mnie, to najlepiej żeby nie przystępował w ogóle. Tak tylko mówię, jakbyś pytał
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Przystąpi,nawet z bólem zęba,bo Holder za Torun dalby sie pokroić.

    Buszmen,przyznaj lepiej ,ze obawiasz sie dominacji Holdera w PO i wyeliminowania Twoich nowych ulubieńców.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-08-2016 o 13:07
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jak dla mnie, to najlepiej żeby nie przystępował w ogóle. Tak tylko mówię, jakbyś pytał
    Tego można by się spodziewać po ukrytej
    opcji Zielonogórskiej. Z Mariuszem będziecie
    stanowić duet nie do pobicia na tym forum.
    !Adrian walcz!

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Oracle (30-08-2016)

  32. Powrót do góry    #299
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Holder niech się wykaże w SGP. Zrobi medal, przestanę go hejtować.
    ps. W finale kibicuje Stali.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 30-08-2016 o 13:12
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #300
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Oj to zbazylowałeś Staleczce DMP 2016

    Weź kurde kibicuj FZG

  34. Powrót do góry    #301
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Już teraz nie da się tego aż tak przerzucić. Ale przy ZG płakać nie będę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #302
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    No trudno to trzeba dołożyć do pieca FZG na V, ~70% w miesiąc piechotą nie chodzi, zawszę będę miał jakieś pocieszenie po przegranym finale.

  36. Powrót do góry    #303
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Teraz to już mimo wszystko chyba się nie opłaca. Chociaż nie wiem... Oglądałem wczoraj ten mecz z Tarnowem, to Hampel starty petarda.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Właśnie - kto oferuje zakłady na PGE EE?
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #305
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W STS masz aktualnie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Malin017 (30-08-2016)

  40. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    W STS masz aktualnie.
    Eeee...to mam rzut kamieniem - chyba przejdę się
    i puszczę FZG i Doyle IMŚ .
    !Adrian walcz!

  41. Powrót do góry    #307
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Oglądałem wczoraj ten mecz z Tarnowem, to Hampel starty petarda.
    Gdzie go oglądałeś ?? jak w sieci daj linka

    Eeee...to mam rzut kamieniem - chyba przejdę się
    i puszczę FZG i Doyle IMŚ
    Kurs kolo 5 ale jak juz stawiasz tak zielonogorsko daj jeszcze WIN Dudiego w challengu bedzie kolo 11
    Ostatnio edytowane przez Smake ; 30-08-2016 o 16:12

  42. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Skrot z wszystkimi biegami znajdziesz w watku Falubazu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #309
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Oglądałem wczoraj ten mecz z Tarnowem, to Hampel starty petarda.
    "Oj Kaźmirz, Hampel starty wygrywa.
    - Nie może być, bez czołgania?"

  44. Powrót do góry    #310
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Kolejny raz klub z torunia jest nam bardzo przyjazny..... 50 i brak ulgowych....
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  45. Powrót do góry    #311
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    Kolejny raz klub z torunia jest nam bardzo przyjazny..... 50 i brak ulgowych....
    no pewnie na finał w Toruniu bilety dla gości będą po 60 albo nawet 70/zł, więc i tak mamy lepiej że jedziemy tam teraz.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  46. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    jak sie ma kosztowne hobby to trzeba bulic. Zreszta, to rownowartosc tego waszego winiacza spod zielonki
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #313
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    W Toruniu wiedza, ze na mecz o braz bedzie 1500 osob na trybunach. Ostatnia szansa, zeby sie nachapac

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  48. Powrót do góry    #314
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Dla Grudziądza też bilety były po 50 PLN, a mecz o nieporównanie mniejszym ciężarze gatunkowym.
    Takie praktyki KST stosuje i akurat wcale FZG nie jest traktowany specjalnie. Może i nieładnie ale Wolnoć Tomku.

    W rewanżu FZG zażąda wzięcia odpowiedzialności przez gości za swoich kibiców jednocześnie rozpoczynając sprzedaż biletów na sektor gości wśród swoich.
    To już było trenowane.

    Jak się nie ma miedzi, to się w domu siedzi.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  49. Powrót do góry    #315
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Smake Zobacz posta


    Kurs kolo 5 ale jak juz stawiasz tak zielonogorsko daj jeszcze WIN Dudiego w challengu bedzie kolo 11
    Dam top 3 GP Challenge + GP Doyle + FZG - tak z 4 stówki - bedzie osłoda, jak
    wpadnie .
    !Adrian walcz!

Strona 7 z 43 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •