Strona 3 z 43 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 1921

Wątek: Półfinał Ekstraligi: Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra, 04.09.2016

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,398
    Kliknij i podziękuj
    2,624
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    W pęgowie winogron na krowich plackach sadzony i podlewany gnojowką po owocach, to i wina macie lepsze cukrzyku. Pij do woli i sie delektuj.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez harvey Zobacz posta
    Oj zazdroszczą nam najnowocześniejszego nagłośnienia na stadionach żużlowych.

    To raczej jest sposób na zagłuszenie przyjezdnych kibiców –kiboli, którzy nie wiedzieć czemu zamiast wypełnić programy, analizować itd. skaczą, coś tam wrzeszczą a do tego wyjątkowo nieestetycznie pokazują gołe klaty. Żebyśmy, my „koneserzy żużla” nie musieli tego słuchać włączana jest trochę przygłośna muzyka, która z jednej strony zagłusza gawiedź z drugiej umożliwia analizę biegu „na ucho” (niestety z gołymi klatami nic nie da się zrobić)
    To niech lepiej ci koneserzy przygotują jakiś transparent na pierwszy meczyk, że jakby ten nie poszedł po myśli toruńskiego walca, to żeby jednak udali się na drugi mecz do ZG i nie rozważali czasem jakiegoś poddania.
    Koneserzy muszą przecież mieć potem co analizować i dywagować wieczorami, wspominać a nie palić znicze pod stadionem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    pękam ze smiechu jak słyszę o winie z grubnergu. Wasze wina nawet na nawóz się nie nadają, a co dopiero do picia i za jaką kasę. raz na dziesięć lat trafi sie dobry słoneczny rok, cała reszta to sikacze na których sie wychowaliście.
    Cukiereczku drogi - wiadomość była adresowana do kolegi z Tarnowa a nie do ciebie znawco.

    PS- załóż lepiej wątek waszego półfinału.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    No fakt, osrany i opierdziany. Tak się czułem po derbach jak mojej znajomej musiałem załatwiać szklarza.
    Jakby ta twoja znajoma nie była zarzygana i nie wyła na całe zawarcie o jakimś zdechłym psie to prawdopodobnie w nocy by cię przyjęła a szyby byłyby całe

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Jakby ta twoja znajoma nie była zarzygana i nie wyła na całe zawarcie o jakimś zdechłym psie to prawdopodobnie w nocy by cię przyjęła a szyby byłyby całe
    Ha ha. Baśka zarzygana? To kobitka z klasą. Poza tym ona nie wyje, a skanduje i to pięknym sopranem.
    W nocy też mnie przyjęła, trzeba było pocieszyć.

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,481
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Jakby ta twoja znajoma nie była zarzygana i nie wyła na całe zawarcie o jakimś zdechłym psie to prawdopodobnie w nocy by cię przyjęła a szyby byłyby całe
    Wiesz, ze dopoki sie nie pojawiles to watek byl calkiem przyjemny, pelen sarkastyczno-ironicznej napinki?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Stev (26-08-2016), kowjanko (26-08-2016)

  8. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wiesz, ze dopoki sie nie pojawiles to watek byl calkiem przyjemny, pelen sarkastyczno-ironicznej napinki?
    Ale to też napinka , tyle że taka z pod znaku h .Ciekawy jestem czym różni się zarzygana baba od ćpuna , wywrotasa ,pijaka itd

  9. Powrót do góry    #98
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Post

    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ale to też napinka , tyle że taka z pod znaku h .Ciekawy jestem czym różni się zarzygana baba od ćpuna , wywrotasa ,pijaka itd

    Brakiem cycków

    kolegom z Torunia za to jaj brakuje... bo gadają coś o wygranej zamiast się przyznać że są ciency
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 26-08-2016 o 21:04

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi okano1 za jego przydatny post!

    ScotFZG (26-08-2016)

  11. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Cukiereczku drogi - wiadomość była adresowana do kolegi z Tarnowa a nie do ciebie znawco.

    PS- załóż lepiej wątek waszego półfinału.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    wątek założę jak będziemy w finale jechać z Apatorem Toruń.

    nic na to nie poradzę że czosnek i cienkie wino wyczuję nawet na necie

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Stev (26-08-2016)

  13. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    wątek założę jak będziemy w finale jechać z Apatorem Toruń.

    nic na to nie poradzę że czosnek i cienkie wino wyczuję nawet na necie
    To odsun sie od ekranu bo za blisko siedzisz. Oddech odbija sie od monitora i wali Ci prosto w nos.

  14. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    wątek założę jak będziemy w finale jechać z Apatorem Toruń.

    nic na to nie poradzę że czosnek i cienkie wino wyczuję nawet na necie
    Z Apatorem powiadasz . No to Cukiereczku możesz długo czekać na taki sezon ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    wątek założę jak będziemy w finale jechać z Apatorem Toruń.

    nic na to nie poradzę że czosnek i cienkie wino wyczuję nawet na necie

    O k......a a w którym to roku będzie

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi okano1 za jego przydatny post!

    Mariusz (26-08-2016)

  17. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Hampel wrócił a wy nagle jak naćpani. Wątpię czy na wyjeździe jak będzie przyczepny tor zrobi on jakieś normalne punkty.
    W Toruniu wtopicie 10 bodami.

    ps. w Gorzowie ponoć są spore zaległości płatnicze, zatem droga Sparty do finału wydaje się łatwiejsza

  18. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Hampel wrócił a wy nagle jak naćpani. Wątpię czy na wyjeździe jak będzie przyczepny tor zrobi on jakieś normalne punkty.
    W Toruniu wtopicie 10 bodami.

    ps. w Gorzowie ponoć są spore zaległości płatnicze, zatem droga Sparty do finału wydaje się łatwiejsza
    Sami laicy na tym forum, przecież wy nie macie pojęcia o tym sporcie żadnego. Odpukać, ale o ile kontuzje nie pomieszają nam szyków, to wygrywamy wszystko jak leci. Bez różnicy czy to Toruń, Wrocek czy Gorzów. Można rzec tylko, szykować dupska, będzie bolało
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Kian (27-08-2016)

  20. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    pożyjemy zobaczymy

  21. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sami laicy na tym forum, przecież wy nie macie pojęcia o tym sporcie żadnego. Odpukać, ale o ile kontuzje nie pomieszają nam szyków, to wygrywamy wszystko jak leci. Bez różnicy czy to Toruń, Wrocek czy Gorzów. Można rzec tylko, szykować dupska, będzie bolało

    Oni znowu Ci nie uwierzą

  22. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Byłem niedawno w ZG i dobre piwo to ciężko dostać. Co do faworyta to oczywiście bez 2 zdań Falubaz, ale jak patrzę na niektóre wpisy to pocieszam się powiedzeniem że pycha zawsze kroczy przed upadkiem Doyle nic na MA nie pojedzie, Jarek i Pieszczek raczej też nie, jedynie Dudek i Protas koło 13-14 każdy mogą zrobić niestety (w 6 biegach).

  23. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    Oni znowu Ci nie uwierzą
    Jakoś sobie z tym poradzę

    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Byłem niedawno w ZG i dobre piwo to ciężko dostać. Co do faworyta to oczywiście bez 2 zdań Falubaz, ale jak patrzę na niektóre wpisy to pocieszam się powiedzeniem że pycha zawsze kroczy przed upadkiem Doyle nic na MA nie pojedzie, Jarek i Pieszczek raczej też nie, jedynie Dudek i Protas koło 13-14 każdy mogą zrobić niestety (w 6 biegach).
    Czyli co ? Miałeś widzenie, u medium byleś ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Byłem niedawno w ZG i dobre piwo to ciężko dostać. Co do faworyta to oczywiście bez 2 zdań Falubaz, ale jak patrzę na niektóre wpisy to pocieszam się powiedzeniem że pycha zawsze kroczy przed upadkiem Doyle nic na MA nie pojedzie, Jarek i Pieszczek raczej też nie, jedynie Dudek i Protas koło 13-14 każdy mogą zrobić niestety (w 6 biegach).

    Na ile meczy tatuś Ciebie zabrał że tak się już znasz

  25. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    pocieszam się że nie jesteście tacy najgorsi, od was bardziej poszkodowani psychicznie są ludzie z częstochowy, na szczęście nie ma ich w tej lidze i sami ze sobą się kłócą gdzieś tam w ogonie.

  26. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jakoś sobie z tym poradzę



    Czyli co ? Miałeś widzenie, u medium byleś ?

    medium to do niego chodzi

  27. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    odnoszę wrażenie że Mariusz i okano1 to ta sama osoba.

  28. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    odnoszę wrażenie że Mariusz i okano1 to ta sama osoba.
    Nie ty pierwszy, nie ostatni. Tak to już bywa, ze jak jednostki mają inne zdanie niż ogół, to często jest to wytykane. Mówiąc prościej, jest to źle widziane
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie ty pierwszy, nie ostatni. Tak to już bywa, ze jak jednostki mają inne zdanie niż ogół, to często jest to wytykane. Mówiąc prościej, jest to źle widziane
    tu nie chodzi o to co piszą te dwa nicki (mimo że praktycznie to samo) ale sprawdzam logowania, datę zarejestrowania, błąd Wasz polega na tym że bardzo często razem się logujecie i opuszczacie to forum. No ale jak to Ciebie bawi to Twoja sprawa.
    Tak jakoś dzisiaj po fajnym dniu to sprawdziłem. A dzień fajny bo moje BMW R35 z koszykiem jest już sprawne i jutro z rana zakładam mundur elektryka i jadę w góry sowie z kobietą na wycieczkę.
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 26-08-2016 o 22:40

  30. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    tu nie chodzi o to co piszą te dwa nicki (mimo że praktycznie to samo) ale sprawdzam logowania, datę zarejestrowania, błąd Wasz polega na tym że bardzo często razem się logujecie i opuszczacie to forum. No ale jak to Ciebie bawi to Twoja sprawa.
    Tak jakoś dzisiaj po fajnym dniu to sprawdziłem. A dzień fajny bo moje BMW R35 z koszykiem jest już sprawne i jutro z rana zakładam mundur elektryka i jadę w góry sowie z kobietą na wycieczkę.
    Znowu wiesz lepiej. Cóż na to mam poradzić.

    Jeszcze mi tylko wytłumacz, czemu jeden z nas loguje się z Niemiec a drugi z Polski ? W tym samym czasie rzecz jasna

    Pomijam już inne kwestie, który wytrawny obserwator szybko wychwyci. No ale jak się tak upierasz to mogę być i Okano1
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #116
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Hampel wrócił a wy nagle jak naćpani. Wątpię czy na wyjeździe jak będzie przyczepny tor zrobi on jakieś normalne punkty.
    W Toruniu wtopicie 10 bodami.

    ps. w Gorzowie ponoć są spore zaległości płatnicze, zatem droga Sparty do finału wydaje się łatwiejsza
    Co ty bredzisz. Może pora wziąć insulinkę? Nie ma żadnych zaległości, przeczytaj sobie ostatni wywiad ze Zmorą. Poza tym przeanalizuj sobie ostatni mecz Stali z rundy zasadniczej tak pod względem zdobyczy punktowym i zaangażowania poszczególnych zawodników, zwłaszcza tych, którzy dotychczas zawodzili. Sytuacja opanowana.
    Sparta mocna drużyna, przyznaję, a poza tym wyczuwam nieskrywaną sympatię do jej kibiców udzielających się na tym forum, są po właściwej stronie, nie cierpią Falubazu.
    Tym bardziej będzie mi przykro, gdy trzeba będzie odprawić Spartę z kwitkiem w półfinale.

  32. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    tu nie chodzi o to co piszą te dwa nicki (mimo że praktycznie to samo) ale sprawdzam logowania, datę zarejestrowania, błąd Wasz polega na tym że bardzo często razem się logujecie i opuszczacie to forum. No ale jak to Ciebie bawi to Twoja sprawa.
    Tak jakoś dzisiaj po fajnym dniu to sprawdziłem. A dzień fajny bo moje BMW R75 z koszykiem jest już sprawne i jutro z rana zakładam mundur elektryka i jadę w góry sowie z kobietą na wycieczkę.

    Ty pewnie należysz do drużyny actimela.

  33. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Znowu wiesz lepiej. Cóż na to mam poradzić.

    Jeszcze mi tylko wytłumacz, czemu jeden z nas loguje się z Niemiec a drugi z Polski ? W tym samym czasie rzecz jasna
    niestety drogi Mariuszu nic nie będę Tobie tłumaczył i wiesz bardzo dobrze dlaczego - admin czuwa.

  34. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Co ty bredzisz. Może pora wziąć insulinkę? Nie ma żadnych zaległości, przeczytaj sobie ostatni wywiad ze Zmorą. Poza tym przeanalizuj sobie ostatni mecz Stali z rundy zasadniczej tak pod względem zdobyczy punktowym i zaangażowania poszczególnych zawodników, zwłaszcza tych, którzy dotychczas zawodzili. Sytuacja opanowana.
    Sparta mocna drużyna, przyznaję, a poza tym wyczuwam nieskrywaną sympatię do jej kibiców udzielających się na tym forum, są po właściwej stronie, nie cierpią Falubazu.
    Tym bardziej będzie mi przykro, gdy trzeba będzie odprawić Spartę z kwitkiem w półfinale.
    I coś cukrzyca narobił ? Takiegooooo sojusznika straciłeś
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Mariusz, bliżej mi do Ciebie niż całego Gorzowa, piszę to całkiem poważnie, tylko ten Grunberg jakoś dziwnie się kojarzy

  36. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    niestety drogi Mariuszu nic nie będę Tobie tłumaczył i wiesz bardzo dobrze dlaczego - admin czuwa.
    A co ma admin do tego ? Przecież admin sam szybko dojdzie do tego, kto jest kto. Ma takie możliwości. Zgłoś adminowi, to ten, jeśli masz racje, wyautuje mnie z forum.

    Byłem jakiś czas temu adminem na tymże forum, i wiem jak szybko można namierzyć gościa z podwójnym kontem. Ale wierz mi, tutaj wystarczy włączyć tylko myslenie, i szybko dojdziesz do odp. wniosków.

    Więc włącz myślenie, to nie boli przecież
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sami laicy na tym forum, przecież wy nie macie pojęcia o tym sporcie żadnego. Odpukać, ale o ile kontuzje nie pomieszają nam szyków, to wygrywamy wszystko jak leci. Bez różnicy czy to Toruń, Wrocek czy Gorzów. Można rzec tylko, szykować dupska, będzie bolało
    otwieram pocoprn... sami laicy a tym forum ? bez wiedzy o tym sporcie... ? lal... co ty mariusz bierzesz co to za speed dopalacz

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sami laicy na tym forum, przecież wy nie macie pojęcia o tym sporcie żadnego. Odpukać, ale o ile kontuzje nie pomieszają nam szyków, to wygrywamy wszystko jak leci. Bez różnicy czy to Toruń, Wrocek czy Gorzów. Można rzec tylko, szykować dupska, będzie bolało
    otwieram pocoprn... sami laicy na tym forum ? bez wiedzy o tym sporcie... ? lal... co ty mariusz bierzesz co to za speed dopalacz
    pyra

  38. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Mariusz nie kop po kostkach bo widzę że nie zrozumiałeś tego co napisałem. Przeczytaj jeszcze raz moje posty.

  39. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Tak jak pisałem - pycha przed upadkiem kroczy

  40. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Mariusz nie kop po kostkach bo widzę że nie zrozumiałeś tego co napisałem. Przeczytaj jeszcze raz moje posty.
    To przecież było lekko, nie powinno tak boleć
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #126
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,587
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Tak jak pisałem - pycha przed upadkiem kroczy
    Nie bądź taki dosłowny! Co to byłoby za forum, gdybyśmy tylko rzeczowo i nudnie pisali. Wesoła napinka z fantazją jest pożądana, dobrze się czyta, mnie się podoba. Wiadomo że Falubaz spuści lanie piernikom, aż się zalukrują.
    A tak poważnie to większość, jeśli nie wszyscy kibice Myszy obawiają się tego dwumeczu, na MA będzie mega trudno uzyskać coś koło remisu, każdy wynik jest możliwy. Choć ja stawiam na remis w dwumeczu ze wskazaniem na Falubaz, po prostu są lepsi na wyjazdach niż GetWelle.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    shelve (27-08-2016)

  43. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Byłem niedawno w ZG i dobre piwo to ciężko dostać. Co do faworyta to oczywiście bez 2 zdań Falubaz, ale jak patrzę na niektóre wpisy to pocieszam się powiedzeniem że pycha zawsze kroczy przed upadkiem Doyle nic na MA nie pojedzie, Jarek i Pieszczek raczej też nie, jedynie Dudek i Protas koło 13-14 każdy mogą zrobić niestety (w 6 biegach).
    Na stacjach benzynowych w ZG sprzedają to samo piwo co w Toruniu więc nie wiem na co liczyłeś?

  44. Powrót do góry    #128
    Użytkownik Awatar dillinger 2.0
    Dołączył
    22-08-2016
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 15 w 7 postach
    Dwumecz z Toruniem rozstrzygnie się tak gdzieś po 12 biegu rewanżu w ZG.
    Potem finał z Zardzewiałą i odbieranie złotych medali na Zawarciu 25.IX, czyli w moje urodziny

  45. Powrót do góry    #129
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger 2.0 Zobacz posta
    Dwumecz z Toruniem rozstrzygnie się tak gdzieś po 12 biegu rewanżu w ZG.
    Potem finał z Zardzewiałą i odbieranie złotych medali na Zawarciu 25.IX, czyli w moje urodziny
    Potem mecz o 3 miejsce ze Stalą*

    Nie dziękuj, że Cię poprawiłem

  46. Powrót do góry    #130
    Użytkownik Awatar dillinger 2.0
    Dołączył
    22-08-2016
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 15 w 7 postach
    nie wiem skąd to przeczucie ale mam wrażenie, że Miedziak zawali ten dwumecz dla Torunia

  47. Powrót do góry    #131
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,587
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Nie jestem pewien tego, że Gorzów poradzi sobie z Wrocławiem. Obniżka formy Stalowców może nie straszna, ale jednak wyraźna. Na tą chwilę uważam te drużyny za bardzo wyrównane. Jeśli dojdzie Max bez obniżki formy to wszystko możliwe. Zadecydują detale i dyspozycje zawodników w dniu meczów, mogą być ciekawe wyrównane mecze. No, w Poznaniu nie spodziewam się widowiska, bo tam wiadomo, dobry start i rura po krawężniku.
    Niewątpliwie lepiej zapowiada się drugi dwumecz, bardziej widowiskowe tory, będą emocje. Toruń postawi duży opór Myszom, ale patrząc na dyspozycję zawodników, to jest możliwe rozstrzygnięcie półfinału nawet przed biegami rewanżu w Zielonej. Nie bez powodu mam wiarę w wygraną Myszy.

  48. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger 2.0 Zobacz posta
    nie wiem skąd to przeczucie ale mam wrażenie, że Miedziak zawali ten dwumecz dla Torunia
    A rudy

  49. Powrót do góry    #133
    Użytkownik Awatar dillinger 2.0
    Dołączył
    22-08-2016
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 15 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    A rudy
    on już teraz to statysta

  50. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger 2.0 Zobacz posta
    Dwumecz z Toruniem rozstrzygnie się tak gdzieś po 12 biegu rewanżu w ZG.
    Potem finał z Zardzewiałą i odbieranie złotych medali na Zawarciu 25.IX, czyli w moje urodziny
    odważny jesteś,ja mam ''obawy'' co do meczu w Toruniu.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie jestem pewien tego, że Gorzów poradzi sobie z Wrocławiem. Obniżka formy Stalowców może nie straszna, ale jednak wyraźna. Na tą chwilę uważam te drużyny za bardzo wyrównane. Jeśli dojdzie Max bez obniżki formy to wszystko możliwe. Zadecydują detale i dyspozycje zawodników w dniu meczów, mogą być ciekawe wyrównane mecze. No, w Poznaniu nie spodziewam się widowiska, bo tam wiadomo, dobry start i rura po krawężniku.
    Niewątpliwie lepiej zapowiada się drugi dwumecz, bardziej widowiskowe tory, będą emocje. Toruń postawi duży opór Myszom, ale patrząc na dyspozycję zawodników, to jest możliwe rozstrzygnięcie półfinału nawet przed biegami rewanżu w Zielonej. Nie bez powodu mam wiarę w wygraną Myszy.
    ja obstawiam Sparte w finale.

  51. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    ja obstawiam Sparte w finale.
    No właśnie, też mi przeczucie podpowiada że Baron wysteruje w tym półfinale Stasia. Wszyscy Stalowcy zaliczyli lekką obniżkę formy. Raczej nie powtórzą tak dobrego występu w Poznaniu jak na początku sezonu. Sparta pokazała, że potrafi jechać w Gorzowie (mimo że miejscowi twierdzą, że z torem było coś nie tak). Jeśli Sparta zrobi te 10 pkt zaliczki u siebie to będą w stanie obronić się na Zawarciu.
    Trochę byłaby lipa. Finał ekstralipy na czymś takim jak Golęcin?
    Ale z drugiej strony ubaw z Władka. Bezcenne

Strona 3 z 43 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •