Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Trening z amatorem

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    25-08-2016
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trening z amatorem

    Witam,

    wracając do waszych początków czy to jazdy na desce czy też na nartach, nie korzystaliście z usług instruktora lub kogoś znajomego kto was na uczył tego sportu?

    Nurtuje mnie pytanie czy zdecydowalibyście się wynająć lekcje u osoby, która nie jest związana ze szkólką narciarska dostępna przy stoku, ale jest zapleńcem ktory ma 20 lat doświadczenie a sporty zimowe to jego pasja. Przemawiają za nim lata doświadczenia, podejście do nauczania no i jest to znajomy waszych znajomych co za tym idzie osoba potwierdzona.

    Czy skorzystalibyście z takich lekcji, jeżeli cena mogłaby być niższa od szkólki?

    Ostatnio edytowane przez mbutan ; 25-08-2016 o 20:58

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar Mocarny
    Dołączył
    01-09-2015
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Wydaje mi się, że byłoby to całkiem dobre rozwiązanie, szczególnie jeżeli jest to osoba zaufana, która posiada spore doświadczenie.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    14-09-2016
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeżeli znajomi poleciliby mi go to pewnie bym się skusił...
    jazdy na nartach nauczył mnie ojciec, później chciałem przejść na deskę i najpierw próbowałem sam (z opłakanym skutkiem) a później skorzystałem z godziny pracy z instruktorem (akurat ze szkółki na stoku), opanowałem podstawy i dalej rozwijałem się sam

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący Awatar sanqi
    Dołączył
    05-10-2016
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie jazdy na nartach uczył tata, a jazdy na desce koleżanka. Początki były średnie, szczególnie na nartach, ale jak już złapałam, to później szło z górki, dosłownie i w przenośni chyba nie zdecydowałabym się na instruktora, nie sądzę, żeby to coś realnie przyspieszyło czy polepszyło. Choć wiadomo, musisz mieć dość zaufaną osobę i przede wszystkim taką, z którą dobrze się dogadujesz. Prawdopodobnie będzie Wam potrzebna cierpliwość i wzajemna sympatia, przynajmniej ja jestem taką osobą, że szybko się denerwuję, jak mi coś nie wychodzi i wtedy nauczyciel musi mieć do mnie cierpliwość

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2018
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja na samym początku z instruktorem później znajomy mi troszkę pomógł

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    31-10-2018
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście, że z instruktorem. Jeśli szukacie dobrych specjalistów, to odsyłam na tę stronkę lepszytrener.pl/sporty-zimowe

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    31-10-2018
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla szukających trenera bądź instruktora lepszytrener.pl/sporty-zimowe

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2019
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja? Nie miałbym problemu. Ale dzieciaki raczej zapisałbym do szkółki przy stoku i życzył powodzenia instruktorom, żeby młode go nie zagadały

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2019
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Biorąc pod uwagę, że owe nauczanie miałoby być dla mnie, jak i również patrząc na wszystkie użyte przez ciebie argumenty nie widziałbym w tym problemu, zwłaszcza, że cena niższa

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak chcesz się czegoś nauczyć to polecam jak najbardziej trening ze specjalistą bo inaczej złych rzeczy się nauczysz

    tutaj np. jak chciałem nauczyć się tańczyć to po prostu zapisałem się do szkoły tańca w Szczecinie, bo wiedziałem że jak się uczyć to uczyć się od najlepszych i świadomie

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    15-08-2019
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co się uczyć z amatorami. Na prawdę uczą źle - nie mówię, że lekcje są niefajne, ale uczą złej techniki itp... Polecam zapłacić więcej i umieć lepiej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •