Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Trening z amatorem

1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

Trening z amatorem

Witam,

wracając do waszych początków czy to jazdy na desce czy też na nartach, nie korzystaliście z usług instruktora lub kogoś znajomego kto was na uczył tego sportu?

Nurtuje mnie pytanie czy zdecydowalibyście się wynająć lekcje u osoby, która nie jest związana ze szkólką narciarska dostępna przy stoku, ale jest zapleńcem ktory ma 20 lat doświadczenie a sporty zimowe to jego pasja. Przemawiają za nim lata doświadczenia, podejście do nauczania no i jest to znajomy waszych znajomych co za tym idzie osoba potwierdzona.

Czy skorzystalibyście z takich lekcji, jeżeli cena mogłaby być niższa od szkólki?

Ostatnio edytowane przez mbutan ; 25-08-2016 o 19:58

2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar Mocarny
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Wydaje mi się, że byłoby to całkiem dobre rozwiązanie, szczególnie jeżeli jest to osoba zaufana, która posiada spore doświadczenie.

3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    0
    jeżeli znajomi poleciliby mi go to pewnie bym się skusił...
    jazdy na nartach nauczył mnie ojciec, później chciałem przejść na deskę i najpierw próbowałem sam (z opłakanym skutkiem) a później skorzystałem z godziny pracy z instruktorem (akurat ze szkółki na stoku), opanowałem podstawy i dalej rozwijałem się sam

4. Powrót do góry    #4
    Początkujący Awatar sanqi
    Kliknij i podziękuj
    0
    Mnie jazdy na nartach uczył tata, a jazdy na desce koleżanka. Początki były średnie, szczególnie na nartach, ale jak już złapałam, to później szło z górki, dosłownie i w przenośni chyba nie zdecydowałabym się na instruktora, nie sądzę, żeby to coś realnie przyspieszyło czy polepszyło. Choć wiadomo, musisz mieć dość zaufaną osobę i przede wszystkim taką, z którą dobrze się dogadujesz. Prawdopodobnie będzie Wam potrzebna cierpliwość i wzajemna sympatia, przynajmniej ja jestem taką osobą, że szybko się denerwuję, jak mi coś nie wychodzi i wtedy nauczyciel musi mieć do mnie cierpliwość

5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    0
    Ja na samym początku z instruktorem później znajomy mi troszkę pomógł

6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    0
    Oczywiście, że z instruktorem. Jeśli szukacie dobrych specjalistów, to odsyłam na tę stronkę lepszytrener.pl/sporty-zimowe

7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Kliknij i podziękuj
    0
    Dla szukających trenera bądź instruktora lepszytrener.pl/sporty-zimowe

Uprawnienia umieszczania postów