Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 71

Wątek: XIV kolejka, KS Toruń - GKM Grudziądz, 21 sierpnia, godz. 17.00

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach

    XIV kolejka, KS Toruń - GKM Grudziądz, 21 sierpnia, godz. 17.00

    Składy:
    Grudziądz:
    1.
    Antonio Lindbaeck
    2. Tomasz Gollob
    3. Rafał Okoniewski
    4. Krzysztof Buczkowski
    5. Artiom Łaguta
    6. Marcin Nowak

    Toruń:
    9. Martin Vaculik
    10. Kacper Gomólski
    11. Chris Holder
    12. Adrian Miedziński
    13. Greg Hancock
    14.
    15. Paweł Przedpełski

    Wiadomo o co kto jedzie. Torunianie mają pewny udział w play-off i w tle korespondencyjny pojedynek Gorzów-Zielona, który ustawi
    pary półfinałowe. Niska wygrana Gorzowa w Rybniku daje im z dużym prawdopodobieństwem I miejsce, chyba, że Zielona wygra u siebie
    z Tarnowem np. 65:25, czy jeszcze wyżej. Przegrana Gorzowian spycha Stal na II miejsce....
    Ale na to torunianie nie mają wpływu, gdyż mecze "konkurencji" są o 19.30, a my jedziemy już o 17.00.
    Oczywiście można też rozważać różne warianty dla torunian w przypadku, gdyby np. Rybnik jednak wygrał z Gorzowem... Ciekawa
    jest sytuacja z GKM. Wygrana GKM w Toruniu lub remis gwarantuje grudziądzanom udział w play-offach. Jeżeli GKM tylko zdobędzie bonusa,
    a Wrocław wygra w Lesznie, które jedzie ponoć bez Nickiego, to wtedy do "czwórki" wejdzie Wrocek. Grudziądzanie mogą być pewni awansu
    jeżeli Wrocek polegnie w Lesznie... ale to też już będzie po meczu w Toruniu. Ot, sporo tych wariantów. Dla mnie oczywiście ważkim pytaniem
    jest, czy w Toruniu pojedzie, a jeżeli pojedzie to jak pojedzie Tomasz Gollob. Bez jego punktów może być cienko, bo sam Antonio raczej wyniku
    nie pociągnie, a w wielkie osiągi Buczka, czy Artioma, a tym bardziej Okoniewskiego raczej trudno uwierzyć. Z naszego poletka - to oczywiście
    pojawiają się pytania jak pojedzie Adi i czy znowu będzie.... i czy jakieś punkty przywiezie IKS. No nic, ciekawe, czy dane nam będzie zobaczyć
    rozgrywkę nie tylko na torze. Wszak można mieć mało realne, ale kto to wie - marzenie - finał z GKM - przy sile ich na własnym torze, wszystko
    jest możliwe


    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Tomasz wraca na MA.
    Gdzie jak gdzie,ale w Toruniu ma okazje pokazac,ze tez na wyjezdze cos mu tam miedzy nogami jeszcze zostalo.

    Mecz bedzie przez nas kontrolowany.
    Powinnismy zgarnac tez bonusa.
    Licze na dobry wystep Miedzina.
    PO zbliza sie wielkimi krokami i pasuje
    dobrze zapunktowac,aby w polfinale juz niczego nie szukac.
    Ale znajac Adika,nawet jak z GKM zrobilby komplecik,na nastepny
    mecz cos nowego bedzie chcial wyprobowac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Czy zna ktoś powody dla których mecz toruński rozgrywany jest o 17?Jak można się zgodzić na taką godzinę wiedząc o zawodach sobotnich w Szwecji DMŚJ,i w Rosji SEC???Co do składu,jak może potwierdzić zwyżkę formy Miedziński,gdzie po dobrym występie w Poznaniu (jadąc jako do pary)zostaje ustawiony tak ażeby jemu prowadzącemu (Holder)było łatwiej,ażeby się poprawił po żenadzie w poprzednim meczu.Jak pan Gajewski może wiedzieć co się stało?Holder stuknie 12 pkt i będą zadowoleni co nie którzy,a pan Gajewski ogłosi,że w Poznaniu to był wypadek przy pracy i wszystko już jest OK.Ciekawe będzie przygotowanie toru?Wiadomo,że na przyczepnym pojedzie Anton,reszta?W meczu będzie remis bo tyle wystarczy do ewentualnego BRĄZOWEGO MEDALU.KTO CHCE PONOWNIE JECHAĆ DO POZNANIA?Na pewno nie Holder.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie wydaje mi się, żeby brak zgody co do godziny rozpoczęcia miał jakieś znaczenie dla centrali

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Pal licho zgodę czy jej brak ale jak można rozgrywać ostatnią kolejkę o różnych godzinach? Ja rozumiem telewizję etc. ale raz do roku można chyba zorganizować multiligę na wzór Ekstraklasy?

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    ... można chyba zorganizować multiligę na wzór Ekstraklasy?
    Ekstraliga nigdy nie będzie małpować jakiejś tam.... Ekstraklasy! Co se myślisz!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Te różne godziny spotkań w Lesznie i Toruniu są cj. dziwne ale nie sądzę, by znajomość wyniku z Torunia w jakikolwiek sposób wpłynęła na postawę Leszna. Co najwyżej w przypadku wygranej/remisu GKM-u () ze Sparty zejdzie powietrze.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Te różne godziny spotkań w Lesznie i Toruniu są cj. dziwne ale nie sądzę, by znajomość wyniku z Torunia w jakikolwiek sposób wpłynęła na postawę Leszna. Co najwyżej w przypadku wygranej/remisu GKM-u () ze Sparty zejdzie powietrze.
    No popatrz. Gdyby było odwrotnie to już byłby krzyk ze strony paru klubów jak to Toruń swoimi układami w centrali załatwia sobie późniejszą
    godzinę meczu niż inny ważny mecz i może się ustawić jak chce...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tomasz wraca na MA.
    Gdzie jak gdzie,ale w Toruniu ma okazje pokazac,ze tez na wyjezdze cos mu tam miedzy nogami jeszcze zostalo.

    Na inaczej zrobionej nawierzchni niż to kiedyś musieliśmy mu robić prawdopodobnie będzie go coś łupało w krzyżu


    ED
    derby z 5 minut a tu 5 postów, żużel leci na ryj

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    a co to da. wystarczy kazać wyłożyć się juniorowi na ostatnim miejscu na ostatnim łuku i leżeć 10 minut...

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    CENY BILETÓW NA MECZ z MRGARDEN GKM Grudziądz w rundzie zasadniczej sezonie 2016:
    Strefa Czerwona:
    bilet normalny - 85 złotych
    Strefa Niebieska:
    bilet normalny 35 - złotych
    bilet ulgowy (dla dzieci powyżej 7 lat, dla młodzieży i studentów do 24 roku życia) - 25 złotych

    Strefa Zielona:
    bilet normalny - 30 złotych
    bilet ulgowy (dzieci i młodzież do lat 16) - 5 złotych
    Strefa Żółta (sektor kibiców gości):
    bilet normalny - 50 złotych
    I to jest skandal. Oby się kibice z Torunia nie zdziwili jak pojadą gdzieś na wyjazd i spotkają ich podobne ceny za wejście. Wtedy będą mogli z to podziękować tylko swojemu klubowi.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Ludzie, mamy XXi wiek, ustalanie wspólnej godziny rozpoczęcia meczów to bzdura. Pic na wodę.

    W dobie telefonów komórkowych dla kombinatorów nie ma najmniejszego problemu żeby kontrolować przebiegi i wyniki spotkań.
    Wcześniej też sobie z tym radzili, a to awaria polewaczki, a to przymusowy wyjazd karetki itp.

    Godziny zapewne ustaliła TV, bo to ona teraz narzuca warunki.

    Bardzo dobrze, że nasz mecz jest o 17.00, bo te wieczorne mecze w niedzielę to lipa kompletna.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    [B]

    I to jest skandal. Oby się kibice z Torunia nie zdziwili jak pojadą gdzieś na wyjazd i spotkają ich podobne ceny za wejście. Wtedy będą mogli z to podziękować tylko swojemu klubowi.
    To chyba skutek działań grudziądzan po ostatnim meczu torunian w Grudziądzu? Coś co ma odstraszyć potencjalnych takich bojowników,
    co w parę sekund lubią się znaleźć na środku murawy. Jak myślisz? Przecież bez problemu kibice GKM mogą kupić bilet na zieloną...

    Dla mnie skandalem jest godzina meczu - 17.00. O tej samej porze Elana Toruń gra na Bema z GKSem Przodkowo (jakby ktoś nie wiedział to między Miszewem, a Grzybnem). I znowu cała masa kibiców będzie miała rozdarte serca...
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 18-08-2016 o 19:53
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    479
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    To chyba skutek działań grudziądzan po ostatnim meczu torunian w Grudziądzu? Coś co ma odstraszyć potencjalnych takich bojowników,
    co w parę sekund lubią się znaleźć na środku murawy. Jak myślisz? Przecież bez problemu kibice GKM mogą kupić bilet na zieloną...

    Cóż za wspaniała recepta na rozwiązanie tej chorej sytuacji. Niczym "nie masz na własne mieszkanie - weź kredyt, albo wyjedź do Irlandii". Naprawdę, żeby kibic z Grudziądza mógł skorzystać z ulg mu przysługujących (bo z informacji wklejonej przez GKMfana wynika, że nas żadne ulgi nie obejmują), musi kupić bilet na sektory gospodarzy? To może kierując się tą pokrętną logiką działacze z Grudziądza - w przypadku gdybyśmy spotkali się w playoffach - żeby wyrównać straty (m.in. wyrwany płot) po wizycie "potencjalnych takich bojowników" z Torunia, winni bilety dla mężczyzn w wieku produkcyjnym sprzedawać po 100 zł? Czemu tylko 50 zł, a nie 150 albo 200 złotych? Może wtedy z polskiej stolicy bezrobocia przyjechałaby garstka najzamożniejszych, albo w ogóle sektor byłby pusty? No i nie wiem Morciasz czy zdajesz sobie sprawę, ale stadiony żużlowe w Grudziądzu i Toruniu wyglądają trochę inaczej i o ile przy Hallera przedostanie się na murawę nie stanowi większego problemu, to podobna akcja na jakże przepięknym obiekcie im. Mariana Rosego przy ulicy Pera Jonssona to zadanie karkołomne, żeby nie powiedzieć samobójcze.
    Dlatego dla mnie taka cena nie ma żadnego logicznego uzasadnienia, a jedynie chęć nachapania się "kilku" groszy więcej w skali całego budżetu.

    Co do meczu, to Tomek obdarł mnie ze złudzeń pt. "Król Motoareny" już w ubiegłym sezonie, dlatego teraz najlepiej byłoby gdyby przedłożył L4. Dodatkowe starty dla Pana z dwugłowym orłem na motocyklu, a także tego, który grudziądzan uważa/ł za złodziei powinny pozwolić nam dobrnąć do bariery 36-39 punktów.

    Pozdrawiam

    P.S. U nas w weekend grają m.in. Stal Grudziądz, czy zaprzyjaźnione kluby z Węgrowa i Łasina. Ciekawe co wybiorą kibice czarnego sportu z Grudziądza?

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez kleczes_GKM Zobacz posta
    No i nie wiem Morciasz czy zdajesz sobie sprawę, ale stadiony żużlowe w Grudziądzu i Toruniu wyglądają trochę inaczej
    Kurcze, serio? No popatrz.

    I a propos tego serio. Zdaję sobie sprawę, że to trochę inny stadionowy
    świat i dziwię się, że różnica w cenach jest, aż tak bardzo wielka
    pomiędzy cenami dla gospodarzy i dla gości, tym bardziej, że klub
    GKM potraktował przybyszów z Torunia bardzo fair.
    Nie wiem co kierowało organizatorami tego meczu, żeby aż tak
    bardzo te bilety zróżnicować. Były co prawda już takie przypadki
    w polskiej lidze... ale po co je naśladować? 35, a 50 zł hm... to
    nie jest 10, czy 20% różnicy, ale prawie 50% drożej.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (19-08-2016)

  17. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Kurcze, serio? No popatrz.

    Nie wiem co kierowało organizatorami tego meczu, żeby aż tak
    bardzo te bilety zróżnicować.
    To chyba oczywiste że chęć zysku . To najważniejszy mecz dla GKM od lat i pewne jest że swój sektor zapełnią niezależnie od ceny. A jak o brąz pojedziemy z GKM i w Grudziądzu będą bilety dla nas nawet i po 100 zł, to GetWell przecież nie straci. Inna sprawa, że ma jutro intensywnie padać, w przypadku każdego innego stadionu w Polsce kibice GKM zaliczyliby "pusty przejazd", więc w sumie i tak zaoszczędzą .

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Pawel I IKS za ruda sierote niech juz dzis jada.

  19. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Phenomenon (21-08-2016), apator_uk (21-08-2016), kingpin (21-08-2016)

  20. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bezradny Vaculik korzysta z najlepszych wzorców

  21. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Uwielbiam jak nasi dziennikarze zmuszają Herbiego do polizania dupy naszym juniorom, mam ochotę przerzucić kanał z zażenowania.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Ale Holder ma rakiete pod tylkiem.
    Po pierwszym kolku 30 m z przodu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Yozayan (21-08-2016)

  24. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,845
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    No Kopczynski ! Pora na przelamanie !

  25. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Pawel I IKS za ruda sierote niech juz dzis jada.
    A na PO niech wskakuje za rudzielca tajna broń Mroczny Rycerz.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 21-08-2016 o 18:29
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dosyć tego. Od siódmego biegu oglądam bez głosu, przeciez to jawna kpina co on ********* w trakcie szóstego.

  27. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    W środku sezonu skok ze spadochronem? SZOK, ten Miedzinski to ma siano zamiast mózgu.

  28. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    W środku sezonu skok ze spadochronem? SZOK, ten Miedzinski to ma siano zamiast mózgu.
    Adrian może się tam odnajdzie. On lubi sobie "pofruwać".
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Na miejscu Ljunga miałbym juz wyrąbane na ten klub. Po raz kolejny jada slabsi od niego.

  30. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Kempes czerpie z najlepszych wzorców, typu Skóra, wystawiając RT na najlepszą parę KST...

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  31. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Na miejscu Ljunga miałbym juz wyrąbane na ten klub. Po raz kolejny jada slabsi od niego.
    Teraz rezerwa za Mistrza, bo Mistrz już się na Magazyn spieszy. Dzięki Mistrzu.

  32. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Bezradny Vaculik korzysta z najlepszych wzorców
    Jakby korzystał z najlepszych wzorców, pokroju Doyle'a na przykład - leżał by już na doopie.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  33. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    GKM na wyjazdach to kpina. Jak wejda do PO to i tak obojetnie na kogo nie trafia to maja solidny ******** na wyjezdzie. Skazani na maks 4-te miejsce.

  34. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Nie wejdą.

  35. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Wroclaw przegral tu 60:30

  36. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    GKM na wyjazdach to kpina. Jak wejda do PO to i tak obojetnie na kogo nie trafia to maja solidny ******** na wyjezdzie. Skazani na maks 4-te miejsce.
    To już lepiej jakby Wrocek wskoczył do tych PO. Z Drabikiem mogliby powalczyć z każdym.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    To już lepiej jakby Wrocek wskoczył do tych PO. Z Drabikiem mogliby powalczyć z każdym.
    No w rundzie zasadniczej z Drabikiem powalczyli tu, aż miło.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Miedziak do wykluczenia
    #GetWellDarky

  39. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ale ten Dołek pierd... Kto tu próbował ukraść i ukradł start? A ten drugi nieuk mu przytakuje. Czy w tym kraju naprawdę nie ma ludzi do komentowania?

  40. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No w rundzie zasadniczej z Drabikiem powalczyli tu, aż miło.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    A co ty porównujesz co tam kiedyś gdzieś pojechał.
    PO to nowe rozdanie.

    Wy wtopiliscie w Gorzowie chyba do 29, to znaczy że w PO byście tam podobny wynik zrobili?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  41. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    1,700
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 382 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    To już lepiej jakby Wrocek wskoczył do tych PO. Z Drabikiem mogliby powalczyć z każdym.
    Lepiej dla kogo? Bo ja i miliardy Polaków wolą pewnie obejrzeć mecz z Grudziadza, niż z Golęcina.

    I jaki by GKM nie był słaby na wyjazdach, to u siebie może wygrać z każdym dość sensowną różnicą punktów i wprowadzić choć trochę ciśnienia przed rewanżem.

  42. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Tak tak Buczek walczycie ale jak jesteś kilka m z przodu zostawiasz połowę toru Vaculikowi. Sabotaż!

    Wysłane za pomocą mojej asystentki stażystki.

  43. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A co ty porównujesz co tam kiedyś gdzieś pojechał.
    PO to nowe rozdanie.

    Wy wtopiliscie w Gorzowie chyba do 29, to znaczy że w PO byście tam podobny wynik zrobili?
    Tak samo można napisać o GKM.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Miedziak do wykluczenia
    Bez przesady. POierwszy łuk, ciasno i nie było tam jakiejś ewidentnej winy Miedziaka.
    Ale chłopak plan już na dziś wykonał, z nawierznią już się zapoznał.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  45. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No w rundzie zasadniczej z Drabikiem powalczyli tu, aż miło.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    bez Milika, a i Woffinden i Janowski na dzisiaj w lepszej formie niż wtedy.

    Ogólnie z jednej strony fajnie, że GKM wjedzie do PO bo zawsze to 2 ciekawe mecze z Grudziądza więcej. Z drugiej strony, ta drużyna na wyjazdach to dramat.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Troche bym sie wstydzil porównywać na dzis Vaculika i Doyle'a no ale to tylko ja

  47. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Mocno dziwię się Kempesowi, ze postawił w tym meczu na Golloba zamiast Ljunga. Od jakiegoś czasu, wszyscy wiedzą, ze KST zaczął robić lekko przyczepną nawierzchnię. Ljung na takich nawierzchniach czuje się jak ryba w wodzie. Szwecja to ewidentnie pokazuje. Gollob, jak jest nawet lekko pod koło jedzie strasznie asekuracyjnie. Ponadto jest on nie w pełni zdrowy, co sam sygnalizuje. Z Ljungiem pewnie szanse na bonus byłyby dużo większe. Jak dla mnie Kempes to dywersant.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Zborowski w studio, Łopaciński z Dołkiem na majku - kombo śmierci.

    Ale ekipa marzeń to jednak:

    Studio - Majewski
    Reporter - Zborowski
    Komentarz - Łopaciński
    Ekspert - Jacek Gollob
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 21-08-2016 o 19:09
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •