Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 453

Wątek: Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra, 15.08.2016, 19:30

  1. Powrót do góry    #406
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Dla Falubazu nie ma znaczenia rywal w półfinale, bo w takiej formie to i dwa razy na wyjeździe mogą jechać a i tak będą w finale.
    Chociaż w zasadzie Ja uważam że gdyby dziś do Gorzowa przyjechał taki Toruń to by 40 nie zrobił, nie mają takich liderów co by objezdzali notorycznie Zmarzlika, Puka czy Kaspera.
    Jeśli Gorzów faktycznie będzie w finale, ale pierwszy mecz będzie na Jancarzu, to jedyny plus, ale moim zdaniem znaczący, to taki ze przed meczem nie ma Gp, a więc Zagar, Zmarzlik, Puk mogą potrenowac w spokoju, to jakiś tam atut jednak, ale co by nie było to Falubaz w tym momencie jest faworytem do złota.

  2. Powrót do góry    #407
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    O ku_rwa jak ja jutro do roboty wstane!!!!!!
    Spokojnie ulotki reklamowe poczekają,odrobisz na nockach.

  3. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi plavi za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-08-2016), Jacazg (16-08-2016), greggor (15-08-2016), kowjanko (15-08-2016)

  4. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Gdybyśmy przegrali z wyrównaną drużyną Falubazu, wtedy nie miałbym wątpliwości, ale my przegraliśmy dzisiaj z trzema zawodnikami, którzy byli prawie nie do ugryzienia. Protasiewicz robił co chciał na trasie. Na dobrze przygotowanym torze do walki nasze walczaki nie zrobiły nic. Zmarzlik, KK, Zagar, Pawlicki i PUK w sumie minęli chyba tylko Pieszczka i w początkowej fazie KK minął Protasa. Potem sam Protasiewicz rozstawiał naszych po kątach w każdym biegu. I ze startu i na trasie nie istnieliśmy. Falubaz wygrał 10 biegów indywidulanie, a trójka zawodników zrobiła 40 pkt - na wyjeździe !

    Czy to nie dziwne?

    Albo Falubaz (właściwie trzech zwwodników) jest tak mocny - wtedy zdobędzie mistrza, albo Stal po informacji z Tarnowa, że Rybnik przegrywa wysoko, stwierdziła, że skoro nie trafi na Rybnik, to wybiera Toruń i zaczęliśmy przegrywać. Przypomnę, że w Grudziądzu po 9 biegach przegrywaliśmy 37:17, a jechaliśmy tam dwa miesiące temu. Podczas gdy w Toruniu mecz był tydzień temu i gdyby nie wewnętrzne walki, mogło być nawet na styku do ostatniego biegu.
    Bez przesady, już widze jak Stasiu podchodzi do chłopaków i mówi:

    Słuchajcie, od teraz jedziemy padake i przegrywamy derby.

    Ty poważnie tak to widzisz?

    Zawodnicy Stali tacy łasi na kase, mają szanse teraz zarobić, bo pewnie jechali za pełną stawke a tu taki komunikat im głosi Stanisław, Ojciec Pani psycholożki?
    Ona motywuje, a On demotywuje? Niezły byłby duecik.

    Nie no, nie ma opcji.
    Może ciężko przyjąć do wiadomości porażke Staluchny, ale bez takich ...
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 15-08-2016 o 22:18
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #409
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    a Rybnik o cos jedzie?

    czy beda walczy z Gorzowem ?

    Pewni utrzymania?

  6. Powrót do góry    #410
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    a Rybnik o cos jedzie?
    O VIPowskie miejsca na Barbórce😀

  7. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    a Rybnik o cos jedzie?





    czy beda walczy z Gorzowem ?





    Pewni utrzymania?


    Powinni wygrać żeby miec spokój przed Lesznem.

  8. Powrót do góry    #412
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    trener Zyto to w końcu Falubaz wiec nie pozwoli aby Gorzow poszalal w Rybniku

  9. Powrót do góry    #413
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Bez przesady, już widze jak Stasiu podchodzi do chłopaków i mówi:

    Słuchajcie, od teraz jedziemy padake i przegrywamy derby.

    Ty poważnie tak to widzisz?

    Zawodnicy Stali tacy łasi na kase, mają szanse teraz zarobić, bo pewnie jechali za pełną stawke a tu taki komunikat im głosi Stanisław, Ojciec Pani psycholożki?

    Nie no, nie ma opcji.
    Może ciężko przyjąć do wiadomości porażke Staluchny, ale bez takich ...
    Nie mówię, że tak musiało być. To tylko domysły Ale mogło być tak, że po rozmowie z trenerem przed meczem zawodnicy sami sobie wybrali rywala. Piszesz o stracie kasy. Tylko zakładając moją teorię, to być może kasa została ustalona przed meczem? Dzisiaj był komplet, więc i kasy starczyło Zaznaczę, że nie obstaję przy tym twierdzeniu, ale trójka z Falubazu zaprezentowała się tak powalająco, że albo są tak mega mocni, albo my kombinowaliśmy.

    Ja już jestem za stary, żeby przeżywać porażki Po prostu nigdy nie widziałem, żeby nasze walczaki na własnym torze byli tak robieni na dystansie Kiedy mieliśmy drużynę drewniaków, to nieraz się traciło pozycje, ale ostatnio na torze do walki to zwykle nasi zdobywali pozycje. A tutaj Protas robił nas i po małej i po dużej i środkiem. A PUK, KK i Zagar gdzie nie pojechali, tam byli wolni.....

    W kolejnych meczach wszystko się wyjaśni....
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 15-08-2016 o 22:26

  10. Powrót do góry    #414
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    trener Zyto to w końcu Falubaz wiec nie pozwoli aby Gorzow poszalal w Rybniku
    Jeszcze o trenerze Cieślaku ma wiele za uszami,ale **** a On musi zostac na przyszly sezon u Nas.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz7 za jego przydatny post!

    zigi1976 (16-08-2016)

  12. Powrót do góry    #415
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Nie mówię, że tak musiało być. To tylko domysły Ale mogło być tak, że po rozmowie z trenerem przed meczem zawodnicy sami sobie wybrali rywala. Piszesz o stracie kasy. Tylko zakładając moją teorię, to być może kasa została ustalona przed meczem. Zaznaczę, że nie obstaję przy tym twierdzeniu, ale trójka z Falubazu zaprezentowała się tak powalająco, że albo są tak mega mocni, albo my kombinowaliśmy.
    A to do Ciebie chyba jeszcze nie dotarło, że akurat ta trójca Falubazu w obecniej formie demoluje rywali i stąd te teorie spiskowe.

    Celowe przegranie derbów?
    Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.

    To prosi się kibiców co by wspomagali drużyne finansowo w trudnych momentach, po czym przegrywa się specjalnie mecz z odwiecznym rywalem na swoim torze w imie jakiś tam kalkulacji taktycznych?

    No gdyby tak było, to nieżle kibice w GW robieni są w balona. Przychodzą tłumnie dopingować drużyne i prezentuje im się spektakl pt "Przegrywamy derby u siebie z Falubazem"?!

    Nie no, bez jaj. To byłoby już dziadostwo w czystej postaci.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 15-08-2016 o 22:40
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Jacazg (16-08-2016), dyb (15-08-2016)

  14. Powrót do góry    #416
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    PePe raider kolejki.

    Szkoda, że nie nominowany.

    A Bartka w GW można ugryźć.

  15. Powrót do góry    #417
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Nie mówię, że tak musiało być. To tylko domysły Ale mogło być tak, że po rozmowie z trenerem przed meczem zawodnicy sami sobie wybrali rywala. Piszesz o stracie kasy. Tylko zakładając moją teorię, to być może kasa została ustalona przed meczem? Zaznaczę, że nie obstaję przy tym twierdzeniu, ale trójka z Falubazu zaprezentowała się tak powalająco, że albo są tak mega mocni, albo my kombinowaliśmy.

    Ja już jestem za stary, żeby przeżywać porażki Po prostu nigdy nie widziałem, żeby nasze walczaki na własnym torze byli tak robieni na dystansie Kiedy mieliśmy drużynę drewniaków, to nieraz się traciło pozycje, ale ostatnio na torze do walki to zwykle nasi zdobywali pozycje. A tutaj Protas robił nas i po małej i po dużej i środkiem. A PUK, KK i Zagar gdzie nie pojechali, tam byli wolni.....
    Ten tor wcale nie był do walki. Ok, Protas wyprzedzał, ale to jest jeden z nielicznych gości którzy potrafią wyprzedzać na torach "niewyprzedzalnych". Wyjątek potwierdzający regułę i za to go uwielbiam .
    Cała reszta już jechała przewidywalnie. Niby co zrobił Dudek jak przerżnał start ? Nic nie zrobił. Zmarzlik podobnie, chociaż Doyla postraszył.
    Ja tam w kalkulacje nie wierzę. Obie ekipy chciały wygrać. Inna sprawa że nie mam złudzeń, jeśli Gorzów będzie mógł zrobić przyczepniej w play offs to zrobi. Pytanie na co pozwoli pogoda.

  16. Powrót do góry    #418
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,889
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Nie mówię, że tak musiało być. To tylko domysły Ale mogło być tak, że po rozmowie z trenerem przed meczem zawodnicy sami sobie wybrali rywala. Piszesz o stracie kasy. Tylko zakładając moją teorię, to być może kasa została ustalona przed meczem? Zaznaczę, że nie obstaję przy tym twierdzeniu, ale trójka z Falubazu zaprezentowała się tak powalająco, że albo są tak mega mocni, albo my kombinowaliśmy.

    Ja już jestem za stary, żeby przeżywać porażki Po prostu nigdy nie widziałem, żeby nasze walczaki na własnym torze byli tak robieni na dystansie Kiedy mieliśmy drużynę drewniaków, to nieraz się traciło pozycje, ale ostatnio na torze do walki to zwykle nasi zdobywali pozycje.
    A w Lesznie, Wrocławiu, Tarnowie czy Rybniku też nam odpuszczali ? 7 nie przegranych meczy z rzędu. Głównie za sprawą tych trzech zawodników. W tym 4 mecze wygrane na wyjeździe plus remis w Lesznie. To powinno rozwiac Twoje wątpliwości.

    A jeśli nie to powinieneś zobaczyć minę, i żale wylewane przez Stasia w MŻ.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #419
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Gratki dla Falubazu.Byli dzis lepsi

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    t_zg (15-08-2016)

  19. Powrót do góry    #420
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Mam niezły ubaw z tych co twierdzą o celowym podłożeniu się Stali żeby jechać z Toruniem. Po pierwsze: Gorzów mecz w Grudziądzu w RZ wyraźnie odpuścił i potraktował ulgowo, bo wtedy byli praktycznie pewni, że zajmą pierwsze miejsce (mieli dużą przewagę) i wciąż istniała realna szansa, że na 4 będzie Leszno, które przy swoim potencjale kadrowym mogło w PO odpalić i byliby dużo trudniejszym przeciwnikiem niż Grudziądz. Według mnie w ew. półfinale Gorzów - Grudziądz, Stal spokojnie ujedzie 41-42 punkty na wyjeździe i gładko zleje GKM u siebie. Kto by wolał jechać półfinał z Hancockiem, Vaculikiem, Holderem i Przedpełskim niż z Okoniewskim, Buczkowskim, Nowakiem i mocnym tylko u siebie Gollobem ? Po drugie: czy wy serio uważacie, że przy całej wojnie i nienawiści pomiędzy Gorzowem, a Zieloną Górą ktoś w ogóle by pomyślał o jakimś odpuszczaniu czy podkładaniu się lokalnemu rywalowi ? LOL

    Nie wiem też o co chodzi z innym torem na PO. Czasy kartoflisk w Gorzowie skończyły się wraz z przyjściem Chomskiego i końcem paluchostrady. Jak dla mnie to był typowy gorzowski tor z ostatnich czasów (nie licząc wypadku przy pracy z Wrocławiem). Lekko pod koło (no może ciut twardziej niż zwykle, ale też bez przesady, że on się jakoś wielce różnił). Po prostu liderzy Falubazu są obecnie w takim sztosie, że jadą wszędzie, a dzisiaj dodatkowo ponad program pojechał Protasiewicz. W Gorzowie znowu średni Iversen, kiepski Zagar, beznadziejny jak cały sezon Jensen. Do tego mecz wyraźnie nie wyszedł Kasprzakowi, choć z drugiej strony in + w porównaniu do ostatnich wyników zaskoczył Przemek i on trochę nadrobił tych punktów KK.

    Lubuski finał byłby bardzo ciekawy i emocjonujący. Tylko co ja wtedy zrobię ? Jestem z Zielonej Góry, a na kuponie długoterminowym przed sezonem obstawiłem Gorzów jako DMP. Serce będzie rozdarte .
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 15-08-2016 o 22:36
    TeamLindgren

  20. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Jacazg (16-08-2016), Nigel (16-08-2016), mhsol (15-08-2016), zigi1976 (16-08-2016)

  21. Powrót do góry    #421
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Jeszcze o trenerze Cieślaku ma wiele za uszami,ale **** a On musi zostac na przyszly sezon u Nas.
    Wszędzie gdzie jest Szrek tam zawsze jest wynik i z największego nawet inwalidy wyciągnie słynny potencjał.Wszędzie gdzie jest Chomski tam czuć dobrym kabaretem.Atmosfera też jest wyjątkowa bo można zobaczyć znakomite ataki na trzecią pozycje w wykonaniu jednego znanego przygłupa.Ja nie wiem czy ktoś już powiedział Zagarowi że te stany trza leczyć.Być może to właśnie ta atmosfera o której wspominał najlepszy raper świata.Pawlickiego jeszcze wstawia do nominowanych jakby miał liderów tylko teoretycznie...zapomniałem że to teoretyk przecież.Zauważ że na papierze ma drużynę dwa razy mocniejszą niż to czym dysponował Paluch ale jak fachowiec za sterami to i Unia z mistrzami świata do pierwszej ligi poleci
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  22. Powrót do góry    #422
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,410
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jeśli nie to powinieneś zobaczyć minę, i żale wylewane przez Stasia w MŻ.
    Stachu żale wylewa wszędzie gdzie się pojawi;
    Gorzów
    Gdańsk
    Toruń
    Gorzów

    Ja wiem że trener sam nie pojedzie...
    Ale do np. Cieślaka czy nawet Zyto/Barona ... to lata świetlne/

  23. Powrót do góry    #423
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Wszędzie gdzie jest Szrek tam zawsze jest wynik i z największego nawet inwalidy wyciągnie słynny potencjał
    Szczegolnie w przypadku Sedgemena i Saszki widac ten wydobyty potencjał. Razem w 4 czy 5 meczach zdobyli 2 punkty. Protas, Dudek jadą swoje. Doyle in plus ( chociaż pisałem, że będzie wymiatał, to się kibice z Torunia ze mnie śmiali ), Karpov tak jak przewidywała większość forum przed sezonem. Pieszczek raz tak, raz inaczej.

  24. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Kian (16-08-2016), kape (15-08-2016)

  26. Powrót do góry    #425
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A w Lesznie, Wrocławiu, Tarnowie czy Rybniku też nam odpuszczali ? 7 nie przegranych meczy z rzędu. Głównie za sprawą tych trzech zawodników. W tym 4 mecze wygrane na wyjeździe plus remis w Lesznie. To powinno rozwiac Twoje wątpliwości.

    A jeśli nie to powinieneś zobaczyć minę, i żale wylewane przez Stasia w MŻ.
    Możliwe, że jestem niedowiarkiem. Przekonacie mnie, że jesteście mocni, jeśli zrobicie złoto w tym sezonie. Albo jeśli Stal wygra w Rybniku i utrzyma pierwszą pozycję - bo wtedy będzie to oznaczać, że nie baliśmy się Grudziądza, tylko po prostu polegliśmy z Falubazem bez żadnych podtekstów.
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 15-08-2016 o 22:59

  27. Powrót do góry    #426
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,889
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Możliwe, że jestem niedowiarkiem. Przekonacie mnie, że jesteście mocni, jeśli zrobicie złoto w tym sezonie. Albo jeśli Stal wygra w Rybniku i utrzyma pierwszą pozycję - bo wtedy będzie to oznaczać, że nie baliśmy się Grudziądza, tylko po prostu polegliśmy z Falubazem po walce.
    Kurna, litości. Nie mogę słuchać już tego, ze ktoś woli jechać z KST niż z GKM w pólfinale. Kurna ludzie, jeśli Stal mialby się obawiac dwumeczu z GKM to co wy chcecie robić w tym PO ? Toruń jest o klasę mocniejsza ekipą od Grudziądza, jeśli chodzi o dwumecz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #427
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Gratki dla Zielonej! Na chwilę obecną jesteście dla mnie faworytem do srebra... no chyba, że uciekniemy...

  29. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,483
    Kliknij i podziękuj
    440
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Możliwe, że jestem niedowiarkiem. Przekonacie mnie, że jesteście mocni, jeśli zrobicie złoto w tym sezonie. Albo jeśli Stal wygra w Rybniku i utrzyma pierwszą pozycję - bo wtedy będzie to oznaczać, że nie baliśmy się Grudziądza, tylko po prostu polegliśmy z Falubazem bez żadnych podtekstów.
    Aż dziw, że nie przegrali więcej i nie dali bonusa, wtedy 2 m-sce na 100%, a tak to Falubaz może się podłożyć Unii T i tak będziecie na 1-mscu

    Swoją drogą jak Stal faktycznie zaczyna kalkulować to znaczy, że jest nie dobrze z tą drużyną ...
    Tylko Falubaz

  30. Powrót do góry    #429
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kurna, litości. Nie mogę słuchać już tego, ze ktoś woli jechać z KST niż z GKM w pólfinale. Kurna ludzie, jeśli Stal mialby się obawiac dwumeczu z GKM to co wy chcecie robić w tym PO ? Toruń jest o klasę mocniejsza ekipą od Grudziądza, jeśli chodzi o dwumecz.
    Ależ ja nie wykluczam, że przegraliśmy bez żadnych podtekstów. Bo rzeczywiście w ostatnich tygodniach nasi jadą dużo słabiej niż na początku i już z Wrocławiem się męczyliśmy, choć na zupełnie innym torze. Tylko tak sobie pomyślałem, że może świadomi swojej słabości w Grudziądzu i tego, że forma uciekła, zaczęliśmy kombinować. Bo jeśli rzeczywiście przegraliśmy dzisiaj bez kombinowania z trzema zawodnikami, to znaczy, że jesteśmy bardzo słabi. Słabsi od Leszna na ten moment, które zremisowało z Falubazem. A ile Leszno dzisiaj zrobiło w Grudziądzu? Jeśli rzeczywiście nie kombinowaliśmy, to powtórzylibyśmy wynik Leszna z Grudziądza, a może być i gorzej.

    Na kopie ostatnio Wrocław prawie u nas wygrał. Dzisiaj na betonie wygrał Falubaz. Więc to może oznaczać, że w finale Stali nie zobaczymy niezależnie na kogo trafimy w półfinale.

    Dlatego dla kibica gorzowskiego zdecydowanie lepszą wersją do przyjęcia jest ta, że jednak kombinowaliśmy
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 15-08-2016 o 23:19

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yarek3 za jego przydatny post!

    dyb (15-08-2016)

  32. Powrót do góry    #430
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta

    Lubuski finał byłby bardzo ciekawy i emocjonujący. Tylko co ja wtedy zrobię ? Jestem z Zielonej Góry, a na kuponie długoterminowym przed sezonem obstawiłem Gorzów jako DMP. Serce będzie rozdarte .
    Skontrujesz?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Reptile (15-08-2016)

  34. Powrót do góry    #431
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Bedzie piekna walka Falubazu o wyjscie z 35, niestety raczej nieudana. Wygrali w pierwszoligowym Tarnowie i z polowa skladu w Rybniku i sie poczuli mistrzami swiata. Dudek i Doyle pewnie zrobia z 25 razem, Protasiewicz z 7 i na tym sie skonczy. Takie gwiazdy jak, uwaga, Pieszczek, Niedzwiedz, Karpov, Loktajew to moga robic kilka punktow, ale w lidze niemieckiej najwyzej. Cyfer to ich szczyt mozliwosci jak beda mieli dobry dzien.
    Pozdro miszczu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Arm (16-08-2016), Falubaz7 (15-08-2016), Jacazg (16-08-2016), dyb (16-08-2016), t_zg (15-08-2016), zigi1976 (16-08-2016)

  36. Powrót do góry    #432
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta

    Lubuski finał byłby bardzo ciekawy i emocjonujący. Tylko co ja wtedy zrobię ? Jestem z Zielonej Góry, a na kuponie długoterminowym przed sezonem obstawiłem Gorzów jako DMP. Serce będzie rozdarte .
    Spoko, jeśli Gorzów nie zostanie DMP to ja będę musiał kupić Mario wino z Biedry
    Jeśli mają stracić ten tytuł kosztem Falubazu to gotów jestem mu całą skrzynkę dostarczyć. Pierd_olić zakłady

  37. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Mariusz (15-08-2016), Reptile (15-08-2016), zigi1976 (16-08-2016)

  38. Powrót do góry    #433
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,889
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Za SF:

    Gratuluję Falubazowi. Byli w tym meczu bardziej zdeterminowani od Stali Gorzów. To oni chcieli bardziej wygrać to spotkanie. Ich bohaterem jest Protasiewicz. Jego porównanie z Kasprzakiem wypada jak dzień do nocy. Kapitan Falubazu zasłużył właśnie na miano bohatera, a Krzysztof, który miał nim być, był tego dnia outsiderem. Zawalił to spotkanie. Jest kompletnym zawodnikiem. Niczego mu na co dzień nie brakuje i takie występy na swoim torze nie powinny mieć miejsca. Każdy kibic w najczarniejszym scenariuszu się tego nie spodziewał. To totalna wpadka. Reszta pojechała na swoim poziomie. Najlepszy był dla mnie znowu Bartek Zmarzlik, któremu należą się słowa pochwały. Kapitanowi Falubazu gratuluję, bo nigdy mu na tym torze nie szło. Tym razem się przełamał. Pokazał wielki lokalny patriotyzm - powiedział w rozmowie z portalem WP SportoweFakty Władysław Komarnicki.
    No i pojechał Władek z KK w swoim stylu. Aż dziw, ze nie zapytał "a kto to jest Kasprzak" ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Jacazg (16-08-2016)

  40. Powrót do góry    #434
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aż dziw, ze nie zapytał "a kto to jest Kasprzak" ?
    I ani słowa o spasionych kotach

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    Jacazg (16-08-2016)

  42. Powrót do góry    #435
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Smiesznie sie czyta Marisza jak probuje ganic yarka3 za jego teorie o odpuszczaniu przez Stalowcow a na pewnym etapie sam dopuszczal mysl,ze byc moze Cieslak odpusci ten mecz.

    Osobiscie w zadne szachy taktycznie nie wierze.Falubaz po prostu pokazal moc a w Stali KK pojechal na poziomie 2015 roku.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-08-2016 o 07:14
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Jacazg (16-08-2016), Nigel (16-08-2016)

  44. Powrót do góry    #436
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Sam już nie wiem czy nie była to przypadkiem kontrolowana przegrana.
    widać Howard, ze dawno derbow nie miales (nie mieliśmy). Piszę o tych prawdziwych, z aPolonią Gratki dla Magików.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Jacazg (16-08-2016)

  46. Powrót do góry    #437
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,544
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jest jeszcze szansa na I miejsce po RZ.

    Jak Rybnik się postawi Stali i wygra z nimi nawet 5 - 7 pkt, to my musielibyśmy zlać Tarnów gdzieś tak do 30 i byłoby OK.

    To jest możliwe
    Hahah nie wiem jak tam z matematyka u Ciebie było ale remis Rybnika przy naszym zwycięstwie zupełnie wystarcza hahah

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  47. Powrót do góry    #438
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,544
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jezeli Stal przegra ale zdobedzie bonusa to ma +1. Jezeli my wygramy tylko za 2 to przeskakujemy Stal o 1 pkt. Chyba teraz mamy z nimi po rowno pkt?

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Matko boska dużo alkoholu wczoraj szło haha. My nie jesteśmy w stanie wygrać z tarnowem za 2. Każda wygrana jest za trzy w tym wypadku.

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  48. Powrót do góry    #439
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,483
    Kliknij i podziękuj
    440
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Cieślak dobrze wiedział co robi, nie powołując Pepe na DPŚ. Mieć w składzie wkurzonego Kapitana ... bezcenne
    Tylko Falubaz

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (16-08-2016)

  50. Powrót do góry    #440
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Cieślak dobrze wiedział co robi, nie powołując Pepe na DPŚ. Mieć w składzie wkurzonego Kapitana ... bezcenne
    Dokładnie o tym samym pomyślałem. Nie ma to jak wqrwiony Protas.

    Super się wygrywa derby, ale to tylko etap w drodze do celu. Mamy sporo rzeczy do poprawienia. O ile tercet liderów jedzie na 100 % to są jeszcze spore rezerwy w 2 linii.
    Przede wszystkim rozczarowała mnie postawa Pieszczka. Byłby jakoś tam usprawiedliwiony na paluchostradzie, ale wczorajszy tor był twardy i równy. Krycha powinien na nim zrobić znacznie więcej niż tylko pokonanie Cyfera. Sprzęt ma dobry, ale ciągle powtarzał te same błędy na trasie i nie wyciągał z nich wniosków. Nie wiem, ale to jest chyba bardziej problem mentalny. Cała nadzieja w Szreku że dotrze do niego. Chyba tylko jemu może to się udać.
    Sasza - temat wiadomy. Gość jest nieprzygotowany tak fizycznie jak i sprzętowo. Nie wiem czy starczy czasu. Może faktycznie pozostaje nam wierzyć w te legendy o powrocie Hampela. Jaro nawet z cykorem, przy dobrze przygotowanym sprzęcie wygra start, przypilnuje małej i parę punktów przywiezie.

  51. Powrót do góry    #441
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,159
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Młody zarząd musi w PO posadzić Bola na traktor .
    Księgowej i zawodnikom wytłumaczyć że na derby cięcia wypłat nie obowiązują .
    Mvp imprezy kierownik startu , robił co mógł ale można więcej , byłem widziałem .
    Mundki bez formy na trybunach , delikatny powiew cywilizacji .


    ps . znajomy wracał w nocy znad morza , w okolicach Skwierzyny zatrzymał się w lesie na siusiu
    wystraszył się bo z pobliskiej drewutni dochodził straszny jęk . Może jakiś miś baribal wpadł we wnyki wie ktoś coś ?
    TYLKO FALUBAZ

  52. Powrót do góry    #442
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta

    Czekam jeszcze az wleci cukrzyca i sparta i napisza cos o farcie

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ty znowu dzień od psychotropa zacząłeś? Już po meczu w Tarnowie pisałem, że podoba mi się wasza drużyna. Znajdź jakiś mój negatywny post o Falubazie od kilkunastu tygodni (nie licząc posty o Wywrotasie, któego nie trawię).
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  53. Powrót do góry    #443
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ty znowu dzień od psychotropa zacząłeś? Już po meczu w Tarnowie pisałem, że podoba mi się wasza drużyna. Znajdź jakiś mój negatywny post o Falubazie od kilkunastu tygodni (nie licząc posty o Wywrotasie, któego nie trawię).

    Dobre widełki dałeś. Przykładowo mecz z wami był kilkanaście tygodni temu. Przypomnij sobie swoje posty.

  54. Powrót do góry    #444
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Matko boska dużo alkoholu wczoraj szło haha. My nie jesteśmy w stanie wygrać z tarnowem za 2. Każda wygrana jest za trzy w tym wypadku.

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Mozecie zremisowac za dwa - przy okazji puscicie Sadego z torbami w samych skarpetkach. Dobry deal?
    W zamian obiecuje trzymac za was kciuki
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  55. Powrót do góry    #445
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Swoja droga byl taki wpis sparty w watku meczowym ZG Leszno. Cos w stylu " Leszno wygra dzisiaj na pewno za 3, Falubaz głupi nie jest i wie, ze w Gorzowie nie wygra i nie bedzie na 1msc po RZ ", na co ktoś skwitował, że własnie zapewniłeś odwrotny scenariusz hehe 100 % nieskuteczność w przewidywaniu. Przybijcie pione z naveonem

  56. Powrót do góry    #446
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    zawsze mowielem ze lepiej sluchac Bialego niz ogladac w TV

  57. Powrót do góry    #447
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Gratulacje dla Falubazu za wygraną. Trzech liderów plus Karpow pojechało to co do nich należy a Cieślak dobrze to poskładał do kupy i wyszło z tego przełamanie złej passy na Jancarzu.
    Teorie o celowej porażce pomińmy z litości milczeniem. Podobnie z przygotowaniem toru. Chomski powinien zawsze przygotować taki tor by pasował jak najlepiej jego zawodnikom, którzy po wygranym starcie nie dawaliby się tak łatwo objeżdżać jak wczoraj przez Protasiewicza. Zresztą liderzy ZG przeważnie startowali albo lepiej albo równo - w 8 biegu para D&D zmiażdżyła Zmarzlika startem - w pierwszej chwili myślałem nawet, że będzie powtórzony. Oczywiście tor na PO może być inny ale to nie jest usprawiedliwienie. Zawodnicy powinni mieć lepiej przygotowany sprzęt na taki tor jaki w danym meczu jest przygotowany - w końcu jadą u siebie na torze, który uznawany jest za jeden z trudniejszych w Polsce. Taki Zagar czy Kasprzak jeżdżą już tutaj kilka ładnych lat i z "zamkniętymi oczami" powinni na nim śmigać. Falubaz pokazał, że ma trzech najmocniejszych obecnie liderów i jest głównym kandydatem do złota DMP.

    Co ciekawe - pierwsze od kilku sezonów derby lubuskie bez niepotrzebnych pozasportowych emocji. Jedyny pozytyw chyba.

    PS.
    Pan Piotr Protasiewicz powoli zaczyna zagrażać panu Andrzejowi Huszczy
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 16-08-2016 o 11:37
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  58. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Mariusz (16-08-2016), seabiscuit (16-08-2016), zigi1976 (16-08-2016)

  59. Powrót do góry    #448
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Gratulacje dla Falubazu za wygraną. Trzech liderów plus Karpow pojechało to co do nich należy a Cieślak dobrze to poskładał do kupy i wyszło z tego przełamanie złej passy na Jancarzu.
    Teorie o celowej porażce pomińmy z litości milczeniem. Podobnie z przygotowaniem toru. Chomski powinien zawsze przygotować taki tor by pasował jak najlepiej jego zawodnikom, którzy po wygranym starcie nie dawaliby się tak łatwo objeżdżać jak wczoraj przez Protasiewicza. Zresztą liderzy ZG przeważnie startowali albo lepiej albo równo - w 8 biegu para D&D zmiażdżyła Zmarzlika startem - w pierwszej chwili myślałem nawet, że będzie powtórzony. Oczywiście tor na PO może być inny ale to nie jest usprawiedliwienie. Zawodnicy powinni mieć lepiej przygotowany sprzęt na taki tor jaki w danym meczu jest przygotowany - w końcu jadą u siebie na torze, który uznawany jest za jeden z trudniejszych w Polsce. Taki Zagar czy Kasprzak jeżdżą już tutaj kilka ładnych lat i z "zamkniętymi oczami" powinni na nim śmigać. Falubaz pokazał, że ma trzech najmocniejszych obecnie liderów i jest głównym kandydatem do złota DMP.

    Co ciekawe - pierwsze od kilku sezonów derby lubuskie bez niepotrzebnych pozasportowych emocji. Jedyny pozytyw chyba.

    PS.
    Pan Piotr Protasiewicz powoli zaczyna zagrażać panu Andrzejowi Huszczy
    Tłumaczenie porażki torem jest nieracjonalne i nielogiczne. Po pierwszych 5 wyścigach, Stal wypracowała wysoką przewagę, której wystarczyło już tylko bronić. Niestety dla Gorzowa, zawodnicy Falubazu w dalszej części dopasowali sprzęt, odczytali ścieżki i na spokojnie odrobili straty. Po prostu Myszy jadą coraz lepiej a Stal nieco gorzej w porównaniu do 1 rundy. W Stali nie ma na tą chwilę praktycznie rezerw mocy, trudno jest zawodnikom utrzymać wysoką, równą formę przez cały sezon. Na początku z wyjątkiem Jensena jechali wszyscy. W tej chwili Zagar nieco dołuje, PrzP jedzie w kratkę, Cysio również ma słabsze mecze. Jedynie Zimny jedzie bardzo dobrze i Puk na swoim równym poziomie ok. 8-12pkt, lepiej raczej w PO nie będzie.
    Natomiast w Falubazie liderzy+Karpiu jadą na 100%, a spokojną jazdą formę wyrównać może Pieszczek na kilka pkt, a także Sasza może robić niedługo 3-6pkt i nie jest to niemożliwe. Kwestia czasu i pracy trenera z zawodnikami. Do tego mamy 8 zawodnika w postaci Szreka.
    Również Toruń zaczął od jakiegoś czasu jechać równiej, są groźni. Na tą chwilę wydaje się, że te 3 drużyny rozdzielą między siebie medale. Choć chyba najbardziej w Stali widać największy dołek i Gorzów widzę jako najsłabszą z tej 3, jedynie układ tabeli po RZ może im dać srebro.
    PS.
    Spokojnie pozycja i poważanie Tomka nie jest zagrożone, jest niezniszczalny i niezatapialny.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 16-08-2016 o 12:20

  60. Powrót do góry    #449
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Swoja droga byl taki wpis sparty w watku meczowym ZG Leszno. Cos w stylu " Leszno wygra dzisiaj na pewno za 3, Falubaz głupi nie jest i wie, ze w Gorzowie nie wygra i nie bedzie na 1msc po RZ ", na co ktoś skwitował, że własnie zapewniłeś odwrotny scenariusz hehe 100 % nieskuteczność w przewidywaniu. Przybijcie pione z naveonem
    Nie no Sparta Mistrz jest lepszy. Ma 100 % nieskuteczność typowań

  61. Powrót do góry    #450
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Gratulacje Falubazy, wczoraj byliście lepsi i tyle w temacie.

    Co do toru jednak wróciły jak najgorsze wspomnienia z czasów Stasia gdy laliście nas regularnie w Gorzowie... To był ten sam tor jak w rewanżu po słynnej minimalnej przegranej bez Dzika. Stasiu jest niereformowalny i nie wnosi nic do tej drużyny. Atmosfera leży mimo braku odważnych decyzji jakie trzeba było podjąć np wczoraj w nominowanych . Pogoda była świetna i można było zrobić z torem wszystko, np taki jak na Toruń. Przyczepny i równy(czasy w początkowej fazie zawodów lepsze o sekundę). Puki w początkowej fazie zawodów było troszkę materiału szło doskonale, jak się zrobił betonik wszystko się posypało. Nie przekonuje mnie gadanie, że nie chcieli odkrywać wszystkich kart. Mecz o 1 miejsce przed rundą finałową i oczywiście słabszego rywala(Toruń łatwiejszy od Grudziądz hahaha), komplet na trybunach, dla części kibiców mecz ważniejszy niż złoto DMP i ...strzał w stopę. Żadna strategia tylko niekompetencja funkcyjnych + trzeba również zauważyć nieprzygotowanie zawodników(12/15 przegranych startów). Nie odbierajcie mojego postu jako usprawiedliwianie, przygotowanie toru i poważne podejście zawodników do meczu to też część zawodów. W tej kwestii byliśmy wczoraj dramatyczni i przegraliśmy zasłużenie.

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •