Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 453

Wątek: Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra, 15.08.2016, 19:30

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jędrzejak, Zmarzlik, Kasprzak, Janowski 3:3
    Milik, Zagar, Zmarzlik, Dróżdż 3:3

    Myślę, że w naszej drużynie jest więcej grajków lepszych od Milika czy Jedrzejaka. Zmarzlik NIEZNACZNIE spuścił z tonu, nawet na swoim torze.
    Ale właśnie Bartek w tym sezonie w Gorzowie przegrywa z drugą linią Bartek przegrał w tym sezonie trzy razy - z Okoniem, Milikiem i Jędrzejakiem. Co ciekawe - Bartek przegrywał tylko na torze startowym, który nie pozwalał za bardzo na walkę. Taki tor był zarówno na Grudziądzu jak i Wrocławiu. Pozostałe mecze odbywały się na fajnym torze, który pozwalał mniej lub więcej na walkę.

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to jak musi, to popraw wynik na 43-47. Bo 44-46 może nie wystarczyć
    Mariusz jak zawsze czujny, zatem poprawiam swój błąd 43:47, oj zawarcie będzie płakać, tylko Protaś niech poprawi starty bo po Lecznie już mi cukier skoczył bo to miała być Wasza wygrana.
    pozdrawiam

    ps. może na galicyjskich stepach będzie gdzieś jakaś satelita co przygarnie cukrzyka

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    będzie Hampel, będą iskry. Plus Doyley wyrównujący rachunki z Bartusiem, też iskry. Oby był tam jakiś doświadczony strażak, co akcji się nie boi
    Ciekawy może być szczególnie bieg: Doyle, KK, Bartek. Tutaj może Doyle z KK opracują wspólną strategię na Bartka

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    okano1 święte słowa, całe zdanie pasuje jak ulał

    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Ciekawy może być szczególnie bieg: Doyle, KK, Bartek. Tutaj może Dole z KK opracują wspólną strategię na Bartka
    aż dziw że nikt do tej pory nie zajal sie naukowo Kasprzakiem, taki materiał na doktorat z psychologii sie marnuje,

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Ciekawy może być szczególnie bieg: Doyle, KK, Bartek. Tutaj może Dole z KK opracują wspólną strategię na Bartka
    Zmarzlik zrobi mistrzowską dzwignie i wyjdzie z opresji.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Zmarzlik zrobi mistrzowską dzwignie i wyjdzie z opresji.
    Taka jak Dudek wczoraj?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    witkoś rzekł to bez głupoty, tyle mam ze szkoły

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Co by nie było, to jedziemy w końcu na Zawarcie bez wielkiego ciśnienia.
    Potraktować ten meczyk jako przetarcie przed ewentualnym finałem, choć wcale nie jest powiedziane, że ten ewentualny finał bedzie lubuski.

    Spotykają się dwie ekipy, które na ta chwile nic nie muszą.
    Oby tor był sprzyjający walce i niech obecnie dwie najlepsze ekipy w kraju pokażą kawał dobrego speedwaya, bez jakichkolwiek pozasportowych dodatków jak to zazwyczaj w lubuskich derbach bywało.

    Falubaz nic nie musi, można na spokojnie podejść do meczu i próbować sprawić niespodzianke sobie i kibicom z ZG i dać ewentualnego pstryka w nos Władziowi i Staluchnie.
    Co to za gadanie: nic nie muszą, przetarcie, i takie tam. Mecz ważny, pokazujący przed PO kto naprawdę jest mocny, a komu się tylko tak wydaje. Poza tym pojedynki derbowe w sporcie są zawsze ważne i mocno mnie dziwi gadanie Cieślaka o małej wadze tego meczu (czyżby asekuracja na wypadek porażki ? Nic się nie stało, nic się nie stało ? W PO to my dopiero pojedziemy na poważnie ?).

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jadą powalczyć, to jasne, ale bez wielkiego ciśnienia.
    To nie jest mecz o życie.

    Derby zawsze sa walką o prestiż, tylko akurat w tym roku nie ma aż takiego mocnego ciśnienia na wynik.
    Wiadomo, że każdy by chciał wygrać.

    Dla żadnej z ekip przegrana nie bedzie jakąś tam katastrofą. Poprostu jest lużniejsze podejście do tego meczu, a to akurat paradoksalnie może nawet pomóc.

    Niech tam Chomski przygotuje jakiś fajny torek do ścigania, by dwie najlepsze obecnie ekipy ligi mogły pokazać kawał fajnego ścigania.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    Co to za gadanie: nic nie muszą, przetarcie, i takie tam. Mecz ważny, pokazujący przed PO kto naprawdę jest mocny, a komu się tylko tak wydaje. Poza tym pojedynki derbowe w sporcie są zawsze ważne i mocno mnie dziwi gadanie Cieślaka o małej wadze tego meczu (czyżby asekuracja na wypadek porażki ? Nic się nie stało, nic się nie stało ? W PO to my dopiero pojedziemy na poważnie ?).
    Falubaz już w Lesznie pokazał, że nie odpuszcza. Do tego derby. Nie będzie zabijania się, ale powinna być jazda na 100%.
    Mecz odbywa się o godzinie 19:30, gdy już będą znane wyniki dwóch innych spotkań z udziałem GKM, Leszna i Sparty.
    Myślę, że i dla Stali i dla Falubazu lepszym przeciwnikiem na PO jest ktoś z grupy Sparta, GKM, ROW niż Apator Toruń.
    Ewentualna porażka Unii Leszno w GKM i odpadnięcie Leszna z gry, doda dodatkowego smaczku derbom
    A w przypadku wygranej Stali i jednoczesnym bonusie, bądź wygranej ROW w Tarnowie, Stal może się ustawić na ROW w półfinale, gdzie wynik dwumeczu jest od razu znany
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 14-08-2016 o 21:40

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Nie bedzie miala latwo Stal ani z GKM ani ewentualnie z Rybnikiem w półfinale.
    Na betonie Gorzow jest dosc slaby i wtopa do 35 u jednych czy drugich nie będzie żadnym zaskoczeniem.

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Nie będzie zaskoczeniem ? Będzie i to ogromnym. Przepaść w potencjale kadrowym Stali w stosunku do Grudziądza i Rybnika jest kolosalna. Do 35 to zbiorą w Gorzowie te dwie drużyny (jak nie wyżej), a na wyjeździe władkowi spokojnie zrobią 40 +.
    TeamLindgren

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Buszmen (14-08-2016)

  14. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ciężko mówić o jeździe na luzie jeśli to derby. Jedziemy po dobry wynik. Pewnie nie wygramy, ale wynik w okolicach 43 pkt jak najbardziej realny. Dla mnie najważniejsze to aby nasi zakończyli te zawody bez kontuzji. Za często w ostatnich latach mieliśmy szpital po derbach.

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    No to Falubazy szykujta galoty bo jak to powiadał Gustlik do starego Czereśniaka rumbaliście z pańskiego.Stal podobno w kryzysie to może tym razem coś z tego wyjdzie i tym razem nie będzie obciachu.W końcu trenerem nie jest już Paluch zabójca czołgistów
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  16. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ciężko mówić o jeździe na luzie jeśli to derby. Jedziemy po dobry wynik. Pewnie nie wygramy, ale wynik w okolicach 43 pkt jak najbardziej realny. Dla mnie najważniejsze to aby nasi zakończyli te zawody bez kontuzji. Za często w ostatnich latach mieliśmy szpital po derbach.
    Skoro 43 jest realne,to i zwyciestwo.
    Przeciez to tylko 3 pkt.Tylko i w takich meczach,az 3 punkty.
    Sam jestem ciekaw czy sie nie pomylilem w ocenie sil Falubazu i Stali na gorzowskim torze,dajac Stali piatke z przodu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Tez im daje spokojna piatke z przodu. Jancarz jest chyba najbardziej specyficznym torem w PL, gospodarze spasowanie. Goscie? Dudek i Doyle sami meczu nie wygraja, a osobiscie watpie by Protas cos cennego tam dorzucal.
    I nie jest to tez lotnisko stworzone dla Pieszczka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    kingpin (15-08-2016)

  19. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skoro 43 jest realne,to i zwyciestwo.
    Przeciez to tylko 3 pkt.Tylko i w takich meczach,az 3 punkty.
    Sam jestem ciekaw czy sie nie pomylilem w ocenie sil Falubazu i Stali na gorzowskim torze,dajac Stali piatke z przodu.
    Mimo 43 podejrzewam ze Stal będzie spokojna przed nominowanymi gdzie trochę odrobimy.
    Na Zawarciu naszym problemem będzie dziura w składzie w postaci Loktajeva którego Pieszczek nie zastąpi tak jak na innych torach. Poza tym Protas z tymi swoimi startami, no będzie ciężko bo tor zrobią jaki chcą. Mecz zagrożony nie jest.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Tak ,ale z drugiej strony masz nielapalnego ( byc moze ) Dudka i Zagara oraz MJJ bez formy.
    Jezyczkiem u wagi bedzie postawa Jasona i wlasnie Protasa.
    W Stali pewniakami sa Zarzlik,KK i NKI.
    Ten ostatni miewal slabe wystepy,ale ostatnio cos sie szybki zrobil.
    Jest jeszcze Pieszczek,ale on raczej nie pohula.Kilka punktow przywiezie,ale
    gorzowski tor nie jest torem dla startowcow.Tam po udanym starcie trzeba umiec jechac
    a Krystian tytanem trasy nie jest.
    W kazdym badz razie mecz zapowiada sie pysznie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Tak teraz patrzę, to Stasiu jak zwykle fatalne ustawienie, Cyfera na Pieszczka daje, do tego KK x2 z Bartkiem, no baran jakich mało. Normalnie to FZG max 40 pktów powinno zrobić ale z geniuszem taktyki Chomskim i jego córunią to te 43 bardzo możliwe.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi manekinn za jego przydatny post!

    Staleczka 2 (15-08-2016)

  23. Powrót do góry    #65
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Też tak myślałem. Ale po dogłębnej analizie, stwierdzam, że to jest dobre ustawienie. Taktyczne za Łoktajeva w 8 i 11 przypadną na parę KK - Zmarzlik.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez manekinn Zobacz posta
    Tak teraz patrzę, to Stasiu jak zwykle fatalne ustawienie, Cyfera na Pieszczka daje, do tego KK x2 z Bartkiem, no baran jakich mało. Normalnie to FZG max 40 pktów powinno zrobić ale z geniuszem taktyki Chomskim i jego córunią to te 43 bardzo możliwe.
    Wszystko powyzej 40 pkt bedzie duzym zaskoczeniem dla mnie . W ostatnich latach dostawalismy wpierdziel na Jancarzu,chlopaki wielokrotnie gubili sie na torze. Do finałow dalekaaa droga jeszcze,nie wazne czy bedzie to Stal czy Torun,Falubaz. Mam swoja teorię odnośnie meczów finalowych,uwazam ze pierwszy mecz dobrze jest jechac u siebie,wypracowując oczywiscie dobrą przewagę. Latwiej jest bronić wyniku niz gonic pomijajac fakt zdobycia DMP u przeciwnika.

  25. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    w zeszlym roku 3 zawodników uzbieraliśmy tam 42 pkt. Nie mamy Warda ale Dudek z Doylem moga pojechac w sumie nawet lepiej niz Ward sam to zrobil. Nie ma co sie spinać , niech sobie Gorzow wygrywa, w finale ich pokonamy na ich stadionie. To zloto bedzie smakować najlepiej
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wydarzenie/34854

  26. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    w zeszlym roku 3 zawodników uzbieraliśmy tam 42 pkt. Nie mamy Warda ale Dudek z Doylem moga pojechac w sumie nawet lepiej niz Ward sam to zrobil. Nie ma co sie spinać , niech sobie Gorzow wygrywa, w finale ich pokonamy na ich stadionie. To zloto bedzie smakować najlepiej
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wydarzenie/34854
    No tak, ale w zeszłym sezonie w składzie Stali byli Sundstroem i Gapiński, oraz jeżdżący do tyłu Kasprzak...

  27. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tak ,ale z drugiej strony masz nielapalnego ( byc moze ) Dudka i Zagara oraz MJJ bez formy.
    Jezyczkiem u wagi bedzie postawa Jasona i wlasnie Protasa.
    W Stali pewniakami sa Zarzlik,KK i NKI.
    Ten ostatni miewal slabe wystepy,ale ostatnio cos sie szybki zrobil.
    Jest jeszcze Pieszczek,ale on raczej nie pohula.Kilka punktow przywiezie,ale
    gorzowski tor nie jest torem dla startowcow.Tam po udanym starcie trzeba umiec jechac
    a Krystian tytanem trasy nie jest.
    W kazdym badz razie mecz zapowiada sie pysznie.
    Pieszczek na kopie traci z 60 % swojej wartości. W szoku byłem, że w Lesznie przywiózł aż 5 pkt w 3 startach. Gdyby powtórzył to w Gorzowie to będzie sukces. Jak sobie podliczyłem to wyszło tak:

    Dudek 13 (6)
    Doyle 12 (6)
    Protas 9
    Andriej 5
    Sasza 1
    Krycha 3
    Misio 0

    Stąd te 43 pkt. Kluczem jest Krycha a ja tam w niego nie wierzę.

  28. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Sasza wie, ze w kobylandii zawsze milicje z komisjami na przyjezdnych nasyłają
    to juz 3 dni nie baka
    i będzie wymiatać na władkowiźnie

  29. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Pieszczek na kopie traci z 60 % swojej wartości. W szoku byłem, że w Lesznie przywiózł aż 5 pkt w 3 startach. Gdyby powtórzył to w Gorzowie to będzie sukces. Jak sobie podliczyłem to wyszło tak:

    Dudek 13 (6)
    Doyle 12 (6)
    Protas 9
    Andriej 5
    Sasza 1
    Krycha 3
    Misio 0

    Stąd te 43 pkt. Kluczem jest Krycha a ja tam w niego nie wierzę.
    Bardzo ladnie zaczales, zmien tylko Karpova na 0, Loktajewa na 0 i Pieszczka na 2 i masz wynik.

  30. Powrót do góry    #72
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Pieszczek na kopie traci z 60 % swojej wartości. W szoku byłem, że w Lesznie przywiózł aż 5 pkt w 3 startach. Gdyby powtórzył to w Gorzowie to będzie sukces.
    Przy czym, gdyby Patryk nie obalił, to byłoby: 2,0,0.
    Dziś 6/8 dla Gorzowa, ale final dla ZG.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 15-08-2016 o 11:27
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Phenomenon (15-08-2016)

  32. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Karpov w 6 i 9 biegu ma spore szanse na punkty,wiec raczej z zerowka nie skonczy.

    Dudek 12pkt, Doyle 10pkt, Karpov 2 pkt ,Protas 10pkt i Pieszczek 4pkt.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-08-2016 o 11:31
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Karpov w 6 i 9 biegu ma spore szanse na punkty,wiec raczej z zerowka nie skonczy.
    Andriej to największa zagadka. Czy on kiedykolwiek startował w Gorzowie ? W jego zero nie wierzę. Chłop za dobrze startuje, na pewno coś przywiezie. Musi tylko szybko połapać się jak należy pokonywać oba łuki (szczególnie ten drugi). Przy wygranym starcie jeśli Doyle mu pomoże to mogą nawet i 1-5 zrobić na Pawlickim i Zagarze. Podejrzewam, że sporo straci na dystansie ale i tak zrobi więcej niż Krycha z Saszą razem wzięci.

  34. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    w zeszlym roku 3 zawodników uzbieraliśmy tam 42 pkt. Nie mamy Warda ale Dudek z Doylem moga pojechac w sumie nawet lepiej niz Ward sam to zrobil. Nie ma co sie spinać , niech sobie Gorzow wygrywa, w finale ich pokonamy na ich stadionie. To zloto bedzie smakować najlepiej
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wydarzenie/34854
    Fajnie by było, jakby jednak ta czwóreczka z przodu zagościła.
    Patrząc tak realnie, to aż tak wielkich szans na wygraną Falubazu nie ma.

    Ciężko wierzyć, że Sasza i Karpiu będą robili na Zawarciu jakieś punkty, ale miłoby było się pozytywnie zaskoczyć.
    Do tego porównując juniorke, to jednak mocno szala przechyla się na strone Stali, zwłaszcza na torze w Gorzowie.


    Wiara w wygraną, to jedno. Rzeczywistość i chłodna kalkulacja to drugie.
    Niech powalczą o dobry wynik i ta czwórka z przodu bedzie dobrym przetarciem przed ewentualnym meczykiem w PO i sygnałem, że jest moc i może być jeszcze większa.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 15-08-2016 o 11:52
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Przy czym, gdyby Patryk nie obalił, to byłoby: 2,0,0.
    Dziś 6/8 dla Gorzowa, ale final dla ZG.
    Słuszna uwaga. Czyli to bardziej od Andrieja i Protasa zależało będzie czy Falubaz zakręci się w okolicach wygranej.

  36. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,654
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Też tak myślałem. Ale po dogłębnej analizie, stwierdzam, że to jest dobre ustawienie. Taktyczne za Łoktajeva w 8 i 11 przypadną na parę KK - Zmarzlik.
    Taktyki na ta pare to wcale nie musi byc zly pomysl, wszak chemia miedzy DJ a BZ powoduje rozne dziwne zachowania na torze, co taki Doyle czy Dudek spokojnie beda potrafili wykorzystac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #78
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie jest to może najbardziej zgrany duet świata, ale statystyki na torze w Gorzowie jako para, mają jednak niezłe.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,460
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Wydaje się, że Dudek, Doyle i Pepe powinni zrobić 30 +/-3. Pytanie czy Karpov i Pieszczek będą w stanie coś sensownego dorzucić, tu może być ciężko.
    Tak na moje oko 52-38
    Tylko Falubaz

  39. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Moim zdaniem kluczem będzie para Pawlicki-Zagar. Słoweniec jeśli będzie dalej woził ogony to nie ma jak odskoczyć, bo MJJ mimo niezłej jazdy w DPŚ w lidze dalej jest w marazmie. A dwóch zawodników Zmarzlik nie zastąpi.

  40. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    No tak, ale w zeszłym sezonie w składzie Stali byli Sundstroem i Gapiński, oraz jeżdżący do tyłu Kasprzak...
    Za to w tym sezonie masz jadącego do tyłu od jakiegoś czasu Pawlickiego, cienkiego ostatnio Zagara i cienkiego cały sezon Jensena.

    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Bardzo ladnie zaczales, zmien tylko Karpova na 0, Loktajewa na 0 i Pieszczka na 2 i masz wynik.
    Kiedy ludzie przestaną w końcu traktować Karpova jak jakiegoś pierwszoligowego ogórka ? Zrozumiałbym jeszcze takie głosy na początku sezonu, ale teraz ? Możesz się przejechać jak "Karpov 0" będzie woził Jensenów i Przemków.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 15-08-2016 o 12:46
    TeamLindgren

  41. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    moze ktos podac terminy polfinalow i finalow? z gory dzieki

  42. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zawsze jest sraczka na derbach. Wynik może się wydawać nieistotny (choc wątpię), a i tak sprezenie będzie maksymalne.

    Karpov swoje 5 punktów przywiezie. Przeciez to zawodnik lepszy od Miedzinskiego, a przeciez gdyby dzis do Gorzowa przyjechał Miedziak to nikt w jego 5 pkt by nie wątpił (choc tyle by i tak nie zrobil). Najbardziej obawiam sie, ze w Gorzowie nagle obudzi sie ten drewniany Zagar i dzieki niemu Stal dobije do 50-tki. Bo ze nasi liderzy pojada jak w Lesznie to nie wątpię.

  43. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arthur Zobacz posta
    moze ktos podac terminy polfinalow i finalow? z gory dzieki
    Runda finałowa:

    Półfinały - 4 września (niedziela)

    4 - 1
    3 - 2

    Półfinały (rewanże) - 11 września (niedziela)

    1 - 4
    2 - 3

    Finał - 18 września (niedziela)

    III msc.

    Finał (rewanż) - 25 września (niedziela)

    III msc. (rewanż)

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Arthur (15-08-2016)

  45. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    O Dudiego i Doyla jestem spokojny. Obaj w formie. Dudek lubi tor w Gorzowie co już nie raz pokazywał i nie zdziwię się jak kolejny raz w tym sezonie pokona Zmarzlika. Doyle jedzie obecnie wszędzie. Karpow pewnie przywiezie kilka jedynek i może jakąś dwójkę i zakręci się w okolicach 5-6 punktów. Loktajev dwa jaja i do zmiany. Wychodzi mi, że o wyniku zdecydują punkty Protasa i Pieszczka. Szczególnie obawiam się o tego pierwszego, bo w ostatnich latach nie specjalnie jeździł na Jancarzu. Pieszczek to już kompletna niewiadoma, bo tu może być 9 punktów, a mogą być 3. Nadzieją moją jest beznadziejna jazda Zagara i Pawlickiego. Tak naprawdę w Gorzowie pewnym można być w sumie tylko Zimnego i Słodkiego, może jeszcze Iversen zrobi te swoje 8-10 punktów, chociaż on też nie jest w jakiejś nadzwyczajnej formie. Reszta raczej ostatnio dołuje więc wyniki typu 55:35 to mogą co najwyżej wystąpić w urojeniach w głowie Naveona.

  46. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    +20 pkt. dla Stali to faktycznie mocno trudne do zrealizowania. Protas musiałby zrobić "swoje gorzowskie" 5-7 pkt. A Doyle znów nie wyrobić dwucyfrówki na Jancarzu. Ten drugi zawodnik na razie jechał w Gorzowie 2 razy. Raz 9 pkt. i raz 6 pkt. Ale to był 2015 rok. On jest dziś "wyżej" z formą. Protas też w końcu powinien "odczarować" ten tor.

    Osobiście typowałbym jak Buszmen. Chyba, że Przemo-Zagar jednocześnie dadzą ciała, co pojedynczo im się już "udawało".

    Edycja: Nie dopisałem, że te drugie Doylowe 6 pkt. to było SGP. Czyli nieadekwatne do porównywania z dzisiejszą stawką zawodników.
    Ostatnio edytowane przez There_is_no_spoon ; 15-08-2016 o 13:19

  47. Powrót do góry    #87
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Andriej to największa zagadka. Czy on kiedykolwiek startował w Gorzowie ?
    Startował.
    http://rlach.republika.pl/dmp/2007/gogd_1.htm

  48. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Ale w 2007 jeszcze nie był naszym wychowankiem. Dlatego taka cienizna

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    alexbart (15-08-2016)

  50. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2007
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,

    jeden bilet ulgowy na derby - sektor 49 (wieszak naprzeciw startu) - 50 PLN.
    Trzeba wypełnić formularz.
    Dla kibiców Falubazu cena 1000PLN

    661 919 370
    Piotr

  51. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cienizna to mało powiedziane. Strzelec level


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •