Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 778

Wątek: Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra, 31-07-2016, 19:30

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach

    Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra, 31-07-2016, 19:30

    Prosiły się różne postaci, to rozpoczynam

    Dla gospodarzy mecz o PO, dla gości w zasadzie o pietruchę, aczkolwiek kwestią przyzwoitości powinno być dla nich zdobycie bonusa, czyli 41 punktów (co na Strzeleckiej zdarza się permanentnie). Wygrana Unii za 3 powinna z kolei przeważyć temat PO na ich korzyść.

    Sytuacja odwraca się w piękny sposób, jak przypomnimy sobie podobny scenariusz sprzed roku. Wtedy połowa zielonogórzan modliła się o "ustawkę" wyniku i dwa punkty dla gości, teraz jest podobnie, tylko rola Sprite'a przejęta została przez słuszną stronę.

    Otóż, moi kochani, takiego wała

    W Unii Leszno raczej niespodziewanym wzmocnieniem powinna być kontuzja Kildemanda, umożliwiająca start w meczu Musielakowi. W Falubazie takim samym wzmocnieniem będzie brak Sedgmena, tylko jeszcze nie wiadomo, kto go zastąpi. Być może osoba przez wielu tutejszych nazywana pilską parówą, czego w zasadzie bym nie chciał.

    Ja bym sobie życzył remisu. Dwa punkty dla Falubazu, jeden dla gospodarzy, ciągle dające nikłe nadzieje na PO

    Składy się dopisze, jak już podadzą je mądre głowy z obu stron.

    Oczywiście równie dobrze może się zdarzyć, że mecz zostanie nie daj Boże wypaczony przez dziwne zdarzenia mogące mieć miejsce podczas tygodnia związanego z SWC, niczego nie można wykluczyć. Oby było fajnie, zdrowo, emocjonująco i remisowo, czego niniejszym życzę wszystkim zainteresowanym


  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    welna (26-07-2016)

  3. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Ja bym sobie życzył remisu. Dwa punkty dla Falubazu, jeden dla gospodarzy, ciągle dające nikłe nadzieje na PO
    Jaki remis ? Jedziemy z Rolnikami aż spuchną

    A co, drugi raz tak słabi nie będą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,468
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,646 w 2,162 postach
    46:44. Przed nominowanymi 36:42. W 2 ostatnich biegach Unia stosujac taktyczna i wygrywajac 2 biegi 5:1 wyskrobie nam zwyciestwo.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 26-07-2016 o 12:39

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    43-47 i kończymy sezon rolnikom. Z całym szacunkiem i sympatią dla Byków, ale gdyby tak słaba drużyna jak Leszno 2016 znalazła się w PO to byłoby to trochę niesmaczne. Grudziądz o wiele bardziej na tą czwórkę zasługuje. Hampela nie będzie, ale pewnie pojedzie Loktajev. Z jakim skutkiem to trudno prorokować, ale on może w sumie nie jeździć nawet 5 lat, a i tak będzie lepszy od Sedgmena.
    TeamLindgren

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,468
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,646 w 2,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Z jakim skutkiem to trudno prorokować, ale on może w sumie nie jeździć nawet 5 lat, a i tak będzie lepszy od Sedgmena.

    Ale zabierze biegi Pieszczka, ktory w Lesznie jezdzi OK, co pokazal na IMPie

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,500
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 381 w 288 postach
    51 39 ...Najlepszy mecz Uni Leszno w tym sezonie, tak walecznych Byków już w tym roku nie zobaczymy, więc wszyscy na Smoka! Na korzyść Uni przewazy niesamowita mobilizacja i chęć zwyciestwa w sobotę szykuje się solidny trening z samym Pedersenem, więc jestem spokojny o formę dzika w tym meczu.

    Pawlicki 11
    Musielak 5
    Pedersen 11
    Zengota 7
    Emil 12
    Smyk 3
    Daniel 2

    Dudek 14 (6)
    Loktajev 1
    Doyl 9 (6)
    Karpov 2
    Protas 8
    Pieszczek 5
    Niedzwiedz 0

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Ale zabierze biegi Pieszczka, ktory w Lesznie jezdzi OK, co pokazal na IMPie
    Może zabierze, może nie. Ja myślę, że Pieszczek z obecną formą i tak odjedzie 5 startów. Raz wskoczy za słabszego z dwójki Loktajev/Karpov + pojedzie w nominowanym.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 26-07-2016 o 13:03
    TeamLindgren

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    43-47 i kończymy sezon rolnikom. Z całym szacunkiem i sympatią dla Byków, ale gdyby tak słaba drużyna jak Leszno 2016 znalazła się w PO to byłoby to trochę niesmaczne. Grudziądz o wiele bardziej na tą czwórkę zasługuje. Hampela nie będzie, ale pewnie pojedzie Loktajev. Z jakim skutkiem to trudno prorokować, ale on może w sumie nie jeździć nawet 5 lat, a i tak będzie lepszy od Sedgmena.

    To raczej obawa, że w PO zaczniemy jechać jak na obrońcę tytułu przystało Równie dobrze mógłbym napisać, że i wy nie zasligujecie gdyż regulacje dot zz są niesprawiedliwe ( taki powód sobie wymyśliłem) Punkty meczowy ma koniec RZ kto zasługują na PO, anie jakieś widzimisię kibiców.

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale zabierze biegi Pieszczka, ktory w Lesznie jezdzi OK, co pokazal na IMPie
    Nic nie musi zabierać. Jesli Saszka pojedzie w dwóch swoich pierwszych biegach na poziomie 1,1 (to i tak lepiej niż kangur) to Pieszczek może dalej go zastępować. A i tak jesteśmy o te 2 pkt do przodu

    A jeśli Saszka zrobi w tych biegach 2,2 to będę happy. I wtedy Krycha może jechać za innego raidera który będzie miał słabszy dzień.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    To raczej obawa, że w PO zaczniemy jechać jak na obrońcę tytułu przystało Równie dobrze mógłbym napisać, że i wy nie zasligujecie gdyż regulacje dot zz są niesprawiedliwe ( taki powód sobie wymyśliłem) Punkty meczowy ma koniec RZ kto zasługują na PO, anie jakieś widzimisię kibiców.
    Może i niesprawiedliwe, ale dotyczą wszystkich klubów. A to już jest sprawiedliwe

    No to jak wam tych punktów troszkę wydrzemy, to wam ich zabraknie do PO. Czyż nie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    To raczej obawa, że w PO zaczniemy jechać jak na obrońcę tytułu przystało Równie dobrze mógłbym napisać, że i wy nie zasligujecie gdyż regulacje dot zz są niesprawiedliwe ( taki powód sobie wymyśliłem) Punkty meczowy ma koniec RZ kto zasługują na PO, anie jakieś widzimisię kibiców.
    Obawa ? Nie sądzę. Szczerze i z ręką na sercu potrafisz wymienić chociaż jeden dobry mecz Unii Leszno w tym sezonie ? Może ten z Toruniem u siebie, ale to też trochę na siłę, bo Toruń na wyjazdach nic ciekawego nie pokazuje. Oczywiście, o wszystkim ostatecznie zdecyduje tabela i punkty, ale dla mnie Leszno jest wielkim rozczarowaniem tego sezonu i naprawdę ciężko oczekiwać, że po całym sezonie jeżdżenia poniżej oczekiwań nagle ta drużyna odpali i pojedzie "jak na obrońcę tytułu przystało". To trochę podobna sytuacja jak z Unią 2011 (gdzie też w 2010 jechaliście kosmicznie, a rok później nic z tej formy nie zostało) i zeszłorocznym Gorzowem.
    TeamLindgren

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,425
    Kliknij i podziękuj
    4,449
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Czuję, że tym razem Kasprzak nie wpadnie w koleinę.
    UNSCARED

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Obawa ? Nie sądzę. Szczerze i z ręką na sercu potrafisz wymienić chociaż jeden dobry mecz Unii Leszno w tym sezonie ? Może ten z Toruniem u siebie, ale to też trochę na siłę, bo Toruń na wyjazdach nic ciekawego nie pokazuje. Oczywiście, o wszystkim ostatecznie zdecyduje tabela i punkty, ale dla mnie Leszno jest wielkim rozczarowaniem tego sezonu i naprawdę ciężko oczekiwać, że po całym sezonie jeżdżenia poniżej oczekiwań nagle ta drużyna odpali i pojedzie "jak na obrońcę tytułu przystało". To trochę podobna sytuacja jak z Unią 2011 (gdzie też w 2010 jechaliście kosmicznie, a rok później nic z tej formy nie zostało) i zeszłorocznym Gorzowem.
    Powtarzam do końca RZ 4 mecze, które mogą odmienić wszystko, i niech pkt na koniec decydują o słuszności danej drużyny w PO.

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    43-47 i kończymy sezon rolnikom. Z całym szacunkiem i sympatią dla Byków, ale gdyby tak słaba drużyna jak Leszno 2016 znalazła się w PO to byłoby to trochę niesmaczne. Grudziądz o wiele bardziej na tą czwórkę zasługuje. Hampela nie będzie, ale pewnie pojedzie Loktajev. Z jakim skutkiem to trudno prorokować, ale on może w sumie nie jeździć nawet 5 lat, a i tak będzie lepszy od Sedgmena.
    Patrząc na wyniki GKM na wyjazdach to nie wiem czy bardziej zasługują na te play offy. Poza tym Leszno zostało ewidentnie okradzione z punktów w meczu z Rybnikiem.
    Co do wyniku meczu to w zasadzie jest mi obojętny Jedziemy wygrać i żadnego odpuszczania nie będzie, ale jak przegramy to się nie zmartwię. Grunt to zobaczyć super widowisko, bez żadnych kontuzji i ponownie poczuć na Smoku te emocje świętej wojny Pawlaków z Kargulami
    Z typowaniem konkretnego wyniku wstrzymuję się do niedzieli.

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    A Grudziądz to niby nie został okradziony z punktów w Poznaniu ? I jak już czepiamy się meczów wyjazdowych to przypominam, że Leszno przerżnęło na wyjeździe wszystko, w tym mecz w słabym Tarnowie czy ledwo wymęczone 32 punkty w Poznaniu (kompromitacja).
    TeamLindgren

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ok, jak było w Poznaniu to nie wiem dokładnie. W każdym razie Leszno musi sobie samo wywalczyć ten awans i tyle.

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ok, jak było w Poznaniu to nie wiem dokładnie. W każdym razie Leszno musi sobie samo wywalczyć ten awans i tyle.

    I co? Nie pomożecie.......???????

  18. Powrót do góry    #17
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    I co? Nie pomożecie.......???????
    Będę siedział pod wieżyczką, mogę ewentualnie się z Tobą napić po waszej przegranej, postawie nawet kielonka

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,098
    Kliknij i podziękuj
    1,284
    Podziękowania: 2,985 w 1,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arm Zobacz posta
    Będę siedział pod wieżyczką, mogę ewentualnie się z Tobą napić po waszej przegranej, postawie nawet kielonka
    Qrde

    Jak mi każdy Falubaz za chwilę zacznie proponować kielonka na ,,poprawę'' nastroju, to ..........chyba sam zacznę kibicować gościom

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Arm (26-07-2016), Jacazg (26-07-2016)

  21. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,425
    Kliknij i podziękuj
    4,449
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Panowie merytoryka !!!

    Pawlicki > Protasiewicz
    Emil > Doyle
    Dzik > PIszczek
    Smyk > Niedźwiedź
    Tobiasz > Karpow
    Zengota > Sasza

    NIe ma o czym gadać...

    Gdyby Dudek nie dojechał, a tak ...
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 26-07-2016 o 14:35
    UNSCARED

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Panowie merytoryka !!!

    Pawlicki > Protasiewicz
    Emil > Doyle
    Dzik > PIszczek
    Smyk > Niedźwiedź
    Tobiasz > Karpow
    Zengota > Sasza

    NIe ma o czym gadać...

    Gdyby Dudek nie dojechał, a tak ...
    Nie no qrde Pawlicki=Protas. Reszta się zgadza

  23. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,468
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,646 w 2,162 postach
    Knajpa pod wiezyczka jeszcze dziala? Bo w tamtych okolicach oglada sie najlepiej. Przynajmniej rpzerwy na rownanie toru nie sa nudne

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Jacazg (26-07-2016)

  25. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Panowie merytoryka !!!

    Pawlicki > Protasiewicz
    Emil > Doyle
    Dzik > PIszczek
    Smyk > Niedźwiedź
    Tobiasz > Karpow
    Zengota > Sasza

    NIe ma o czym gadać...

    Gdyby Dudek nie dojechał, a tak ...
    Intryguje mnie ta druga para.
    Emil nie robi 12 punktów, 4-pak na stole czeka
    Kiedyś dostałem w dupę z Buszmenem przez Emila, trzeba się odegrać.

    Co nie zmienia faktu, że Doyle 12 też nie zrobi

  26. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Knajpa pod wiezyczka jeszcze dziala? Bo w tamtych okolicach oglada sie najlepiej. Przynajmniej rpzerwy na rownanie toru nie sa nudne
    Ale wtedy jest tam taki tłum że możesz nie zdążyć zamówić przed końcem przerwy. Lepiej od razu wziąć na zapas jeszcze przed I biegiem.

    PS - a tak na poważnie, to boję się że widowisko będzie marne. Gospodarze wiedzą, że trzeba pozbawić Protasa i Dudka możliwości rumakowania pod bandą. Będzie startowy tor z wąską ścieżką z 1,5 metra od krawężnika i tyle.

  27. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Knajpa pod wiezyczka jeszcze dziala? Bo w tamtych okolicach oglada sie najlepiej. Przynajmniej rpzerwy na rownanie toru nie sa nudne
    Działa, bar zaopatrzony przyzwoicie, nic tylko oglądać

  28. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,468
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,646 w 2,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale wtedy jest tam taki tłum że możesz nie zdążyć zamówić przed końcem przerwy.

    Od X lat jak jestem w Lesznie to siedze w tamtych okolicach. Klatka mnie nie bawi. Zawsze nadążałem Jeszcze czasami jakas zapiekanke xxl w drodze na sektor zdazylem kupic

  29. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,530
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 320 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Qrde

    Jak mi każdy Falubaz za chwilę zacznie proponować kielonka na ,,poprawę'' nastroju, to ..........chyba sam zacznę kibicować gościom
    Też tam siedzę i też postawie jak Falubaz wygra

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  30. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Od X lat jak jestem w Lesznie to siedze w tamtych okolicach. Klatka mnie nie bawi. Zawsze nadążałem Jeszcze czasami jakas zapiekanke xxl w drodze na sektor zdazylem kupic
    Teraz wiem dlaczego bez problemu dopinamy budżet

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    t_zg (26-07-2016)

  32. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Co nie zmienia faktu, że Doyle 12 też nie zrobi
    Też tak myślę, zrobi 14 .
    TeamLindgren

  33. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    w 6 startach ? mi to pasuje, bo to znaczy ze bedziecie korzystac z taktycznej

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ford za jego przydatny post!

    Dominik (26-07-2016)

  35. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale wtedy jest tam taki tłum że możesz nie zdążyć zamówić przed końcem przerwy. Lepiej od razu wziąć na zapas jeszcze przed I biegiem.

    PS - a tak na poważnie, to boję się że widowisko będzie marne. Gospodarze wiedzą, że trzeba pozbawić Protasa i Dudka możliwości rumakowania pod bandą. Będzie startowy tor z wąską ścieżką z 1,5 metra od krawężnika i tyle.
    Jak zrobią startowy tor to też się mogą ugotować. Niczym Rybnik czy Wrocek. Na IMP-ie widac było wyraźnie, że starty Dudek i Pieszczek mają dobre. Do tego Doyle i Karpov, i może być szybko po meczu.

    Ciekaw jestem czy przypadkiem ta scenka (puszczali ją podczas transmisji SWC w Vojens) pomiędzy Hampelem a Cieślakiem, czasami nie była wyreżyserowana celowo. Trochę to dziwne, że JH cały czas milczał odnośnie szczegółów swojej kontuzji, a tu nagle dzieli się tą informacją przed kamerami TV. To musi zastanawiać. Więc ja się nie zdziwię jak czasami Jarka zobaczymy już w Lesznie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak zrobią startowy tor to też się mogą ugotować. Niczym Rybnik czy Wrocek. Na IMP-ie widac było wyraźnie, że starty Dudek i Pieszczek mają dobre. Do tego Doyle i Karpov, i może być szybko po meczu.

    Ciekaw jestem czy przypadkiem ta scenka (puszczali ją podczas transmisji SWC w Vojens) pomiędzy Hampelem a Cieślakiem, czasami nie była wyreżyserowana celowo. Trochę to dziwne, że JH cały czas milczał odnośnie szczegółów swojej kontuzji, a tu nagle dzieli się tą informacją przed kamerami TV. To musi zastanawiać. Więc ja się nie zdziwię jak czasami Jarka zobaczymy już w Lesznie.
    Ale byłyby jaja, gdyby parę godzin przed meczem Szreku zrobił zmianę i wpisał do składu JH zamiast Meblościanki
    A co do toru - to oby zrobili do walki po całości, bo jak słusznie zauważyłeś to wcale nie musi być ich atut.

  37. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,089
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    W sprawie tych kielichow spod wiezyczki.
    Welna prosil ,zeby wrzucic :

    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Arm (26-07-2016), t_zg (27-07-2016), welna (26-07-2016)

  39. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    jhj caly rok odpoczywa ,wiec niech dalej nie przemacza sie.

    zrobimy majstra i bez niego.

  40. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,763
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    A tak was lubiłem myszowaci niestety buńczuczność musi zostać ukarana sorry

  41. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,530
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 320 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A tak was lubiłem myszowaci niestety buńczuczność musi zostać ukarana sorry
    Dalej nas lubisz, tak jak my Was kochani Rolnicy ale przecież nie możemy cichutko siedzieć jak banialuki piszecie, że niby wygracie.

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  42. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,591
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    43-47, albo i nawet wyzej jesli Pieszczek bedzie wciaz ogarniety.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,547
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Toruń też był pewny siebie i został sprowadzony na ziemie więc myszki spokojnie bo im bliżej niedzieli tym Unia jest mocniejsza Emil, Nicki czy Piotr to nie pionki by dostawać notorycznie z Waszymi asami więc tonujcie nastroje bo możecie się zbłaźnić tą pewnością co do wygranej. Z Jarkiem czy bez nasi są u siebie i to po naszej stronie jest atut toru a nasi seniorzy to też czołówka. Na bonusa raczej Unia nie ma szans ale na wygraną spokojnie stać byki i to sądzę że zapewni sobie przed 15 biegiem.

  44. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Toruń też był pewny siebie i został sprowadzony na ziemie więc myszki spokojnie bo im bliżej niedzieli tym Unia jest mocniejsza Emil, Nicki czy Piotr to nie pionki by dostawać notorycznie z Waszymi asami więc tonujcie nastroje bo możecie się zbłaźnić tą pewnością co do wygranej. Z Jarkiem czy bez nasi są u siebie i to po naszej stronie jest atut toru a nasi seniorzy to też czołówka. Na bonusa raczej Unia nie ma szans ale na wygraną spokojnie stać byki i to sądzę że zapewni sobie przed 15 biegiem.
    No to mnie podłamałeś. Bo ja myślałem, ze wygramy lekko, łatwo i przyjemnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,547
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Mariuszku nie martw się po niedzieli też jest dzień szansę na wygraną owszem macie ale nie byłbym tego pewien jak co nie którzy tu piszą. Unii tak naprawdę na Smoku nie wyszedł tylko mecz z Rybnikiem (z Gorzowem przegrany ale tak naprawdę mecz bez żadnego przygotowania ze strony gospodarzy więc ciężko to byłoby nazwać meczem u siebie), pozostałem z 5 z przodu więc Unia nie jest u siebie taka słaba. Wyjazdy to już inna bajka, ale niedzielny mecz jedziemy u siebie

  46. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    51 39 ...Najlepszy mecz Uni Leszno w tym sezonie, tak walecznych Byków już w tym roku nie zobaczymy, więc wszyscy na Smoka! Na korzyść Uni przewazy niesamowita mobilizacja i chęć zwyciestwa w sobotę szykuje się solidny trening z samym Pedersenem, więc jestem spokojny o formę dzika w tym meczu.

    Pawlicki 11
    Musielak 5
    Pedersen 11
    Zengota 7
    Emil 12
    Smyk 3
    Daniel 2

    Dudek 14 (6)
    Loktajev 1
    Doyl 9 (6)
    Karpov 2
    Protas 8
    Pieszczek 5
    Niedzwiedz 0
    kurcze ja cie prosze nie *****j kolejny raz .... bo zawsze po tym twoim hura optymizmie wychodzi inaczej na torze...wekend sie skonczyl wiec co ty tu robisz ?a i jeszcze bedzie wpis o frekwencji . jestes przewidywalny kolego... to ilu kibicow bedzie ? komplet? bo nie wiem czy juz dzis kupic bilet? czy poczekac do piatku bo nie wiem jaka bedzie pogoda?
    pyra

  47. Powrót do góry    #41
    Użytkownik Awatar ins. Sokołowski
    Dołączył
    08-11-2014
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    186
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    kurcze ja cie prosze nie *****j kolejny raz .... bo zawsze po tym twoim hura optymizmie wychodzi inaczej na torze...wekend sie skonczyl wiec co ty tu robisz ?a i jeszcze bedzie wpis o frekwencji . jestes przewidywalny kolego... to ilu kibicow bedzie ? komplet? bo nie wiem czy juz dzis kupic bilet? czy poczekac do piatku bo nie wiem jaka bedzie pogoda?
    Faktycznie, dziwnie się pacjenta czyta. Jakby był lekko niezrównoważony...

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ins. Sokołowski za jego przydatny post!

    j-rules (27-07-2016)

  49. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,425
    Kliknij i podziękuj
    4,449
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Intryguje mnie ta druga para.
    Emil nie robi 12 punktów, 4-pak na stole czeka
    Kiedyś dostałem w dupę z Buszmenem przez Emila, trzeba się odegrać.

    Co nie zmienia faktu, że Doyle 12 też nie zrobi
    Wchodzę. Forma Doyla fajna, ale Emil da radę.
    UNSCARED

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    sobotch (26-07-2016)

  51. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,500
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 381 w 288 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    kurcze ja cie prosze nie *****j kolejny raz .... bo zawsze po tym twoim hura optymizmie wychodzi inaczej na torze...wekend sie skonczyl wiec co ty tu robisz ?a i jeszcze bedzie wpis o frekwencji . jestes przewidywalny kolego... to ilu kibicow bedzie ? komplet? bo nie wiem czy juz dzis kupic bilet? czy poczekac do piatku bo nie wiem jaka bedzie pogoda?
    Powyżej 10tys spokojnie z 11-12 pewnie. ....
    Oj jak ja współczuję tym którym siedzą obok Ciebie na stadionie. ... wiecznie nie zadowolony, życiowy pesymista ,pogodę Ci powiem też w piątek bo wcześniej się nie opłaca sprawdzać

    Więcej luzu mniej brynczenia, bo jak by Unią miała takich kibiców jak ty to jeździł bym na Falubaz tam wiara kibiców zawsze wielka

  52. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    ja stawiam mimo wszystko na wygraną Unii 48 42

  53. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Unia walczy o PO a my o I miejsce w tabeli. Jedziemy z Jedyna za 3 i w PO robimy trening z Grudziadzem przed Lubuskim Finalem.

Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •