Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 154

Wątek: IMME 2016 - Gdańsk 14.08

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    byl konkakt i to mocny

    kilka osob piaslo ze Pepe nie da rady dzis .....

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kian za jego przydatny post!

    istanbul (28-08-2016)

  3. Powrót do góry    #92
    Użytkownik Awatar dillinger 2.0
    Dołączył
    22-08-2016
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 15 w 7 postach
    no i fajnie
    Falubaz w 100% ma już pudło

  4. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Robi dziecko, przeczytaj ze zrozumieniem co napisałem zanim coś zaczniesz znowu stukać w klawiaturę.
    no to jedziem. twierdzę że było sporo msc. kilka m do bandy Ty to negujesz twierdzac ze jestem glupi. wiec?

    takim KODziarzom jak Ty nie wolno odpuscic bo to szczury ktore za stodole i kulka w leb. tak tak sporo ich w tych marszach.

    slucham. bylo tam msc do bandy czy jestem glupi? była kanapka Nicki-Dudek-banda czy Dudek mial msc.? czy bedziesz mnie wyzywal od glupich?
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 28-08-2016 o 18:38

  5. Powrót do góry    #94
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Ale tutaj i tak + dla Dudiego za ta akcje z Dzikiem, że po takiej akcji się nie wyłożył.
    Wielu na Jego miejscy łącznie z Dzikiem by leżało i czekało na decyzje sedziego.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    no to jedziem. twierdzę że było sporo msc. kilka m do bandy Ty to negujesz twierdzac ze jestem glupi. wiec?
    Jesteś głupi to wiem i bez tej sytuacji przyjacielu

    Napisałem wyraźnie Patryk odpuścił i słusznie. Nie ma sensu ryzykować w takiej sytuacji w biegu o nic. Tam dużo nie trzeba żeby zahaczyć o dmuchawiec. Twój idol w takiej sytuacji zaraz by się położył na torze i domagał wykluczenia rywala.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    dillinger 2.0 (28-08-2016), zigi1976 (28-08-2016)

  8. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tam dużo nie trzeba żeby zahaczyć o dmuchawiec.
    dlatego napisałem. jak wrzucimy screena i ocenimy to przeprosisz?

  9. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Dzisiaj zawodnicy GP ewidentnie na wakacjach ...

  10. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    cale szczescie, ze Milik go wzial. Pawlicki i Pieszczek to byloby juz kombo startowcow w finale..

  11. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Napisałem wyraźnie Patryk odpuścił i słusznie.
    napisałeś to oszczerco "Nie no jasne, *****ista akcja. Zawody o pietruchę a ten wprasowuje rywala w bandę."

    bedzie screen i zobaczymy czy bylo "wprasowanie" i bezpodstawnie nazwales mnie glupim. KODziarzowi co pluje na Polske nie odpuscimy.

  12. Powrót do góry    #100
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Milik rewelka w tym sezonie. Ale jak widać na miano "objawienia sezonu" to za mało
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    no to jedziem. twierdzę że było sporo msc. kilka m do bandy Ty to negujesz twierdzac ze jestem glupi. wiec?

    takim KODziarzom jak Ty nie wolno odpuscic bo to szczury ktore za stodole i kulka w leb. tak tak sporo ich w tych marszach.

    slucham. bylo tam msc do bandy czy jestem glupi? była kanapka Nicki-Dudek-banda czy Dudek mial msc.? czy bedziesz mnie wyzywal od glupich?
    Oj dziecko, nie wiem kto cie tak skrzywdził w życiu i kto ci taką wodę z mózgu zrobił. Idź do mamy, niech cie przytuli, przyda ci się. Naprawdę!

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    zigi1976 (28-08-2016)

  15. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    rozumiem że po zawodach jak wrzucimy screen to przeprosisz?

    Ty akurat nie masz moralnego prawa do oczekiwania przeprosin. Do dzisiaj nie przeprosiłeś za swój wygłup.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    j-rules (28-08-2016)

  17. Powrót do góry    #103
    Użytkownik Awatar dillinger 2.0
    Dołączył
    22-08-2016
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 15 w 7 postach
    przecież Dudek po wypchnięciu w płot i wybronieniu się przed upadkiem machnął ręką i odpuścił idio_cie
    nie widziałeś tego Robson w powtórce?

    i jeszcze jedno,
    gdyby to była odwrotna sytuacja to pewnie w parku maszyn doszłoby do scysji,
    bo akurat Dudek i Dzik mają boksy obok siebie;
    mądrzy głupszemu ustępuje i chwała, ze w Falubazie jedzie ten mądrzejszy

  18. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Milik rewelka w tym sezonie. Ale jak widać na miano "objawienia sezonu" to za mało
    No akcja gruba, to było na pograniczu, ale się udało. Mogło się skończyć niezłym crashem, ale fajnie chłop jedzie. Marnujecie go na tym gównie przygotowywanym przez Barona.

  19. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Oj dziecko, nie wiem kto cie tak skrzywdził w życiu i kto ci taką wodę z mózgu zrobił. Idź do mamy, niech cie przytuli, przyda ci się. Naprawdę!
    Typowa odp KODZIARZA merytorki zero. juz Cie w dziale polityki wysmiano. OGOLNIE hahhaa

  20. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    nie ogladalem, nie patrzylem nawet na wyniki - wybralem piwo w plenerze i prawdopodobnie to byl dobry wybor.

    Ale z tego co na szybko przejrzalem watek to Nicki dzis w sztosie. Aktywnosc robiego i jego alkoholizm az wylazi z monitora, wiec pewnie zawody udane. Pewnie kryzys z blondyna, stad kolega.dk ma podniete, ze moze jeszcze ma szanse.

    Kolodziej standardowo piach na jakichs zapasowych osiolkach?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    zigi1976 (28-08-2016)

  22. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Do dzisiaj nie przeprosiłeś za swój wygłup.
    za ktory? za te 4 luki o ktorych mowilem ze sie pomylilem wzgledem ZAPISOW w REGULAMINIE? Ciebie tez wysmiano z matematyki i geometrii i nie wiesz co to luk. do tej pory nie wiesz pewnie ze moge pokazac Ci 86 lukow

  23. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    Typowa odp KODZIARZA merytorki zero. juz Cie w dziale polityki wysmiano. OGOLNIE hahhaa
    Dziecko, całe życie przed tobą. Kiedyś może zrozumiesz co do ciebie napisałem, szczerze ci tego życzę.

  24. Powrót do góry    #109
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No akcja gruba, to było na pograniczu, ale się udało. Mogło się skończyć niezłym crashem, ale fajnie chłop jedzie. Marnujecie go na tym gównie przygotowywanym przez Barona.

    ale w czym problem? Czy jazda na baronowisku w czymś mu przeszkadza? Przecież on u siebie wymiata, a jak widać na wyjazdy też nie ma to wpływu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Aktywnosc robiego i jego alkoholizm az wylazi z monitora,
    zglos na policje to Twoj obywatelski obowiazek bo za godz bede kierowal samochodem.

  26. Powrót do góry    #111
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    zglos na policje to Twoj obywatelski obowiazek bo za godz bede kierowal samochodem.
    A co mnie to obchodzi? Nie mierz wszystkich swoja miara.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ale w czym problem? Czy jazda na baronowisku w czymś mu przeszkadza? Przecież on u siebie wymiata, a jak widać na wyjazdy też nie ma to wpływu.
    Ano w tym, że jak przegra start na tym gównie to nic nie zrobi, no chyba że trafi na rywala który odjedzie metr od krawężnika. A walczyć potrafi co właśnie pięknie pokazał.

    EDIT - wyczyść skrzynkę odbiorczą bo krzaczory wyskakują po reply na twoje posty.

    EDIT - Milik miał teraz mega farta. Przeleciał pod tym motorem i nim nie dostał. Byłoby kiepsko jakby motor opadł ułamek sekundy wcześniej.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 28-08-2016 o 18:59

  28. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A co mnie to obchodzi? Nie mierz wszystkich swoja miara.
    no ok. własnie sie zaorales. napisales wlasnie ze obowiazki obywatela masz daleko gdzies

    powiem Ci ze ja jakbym wiedzial ze dana osoba pila alkohol i ma zamiar jechac to bym to zglosil dla bezpieczenstwa jej i innych ludzi, Ciebie to nie obchodzi.

    super czlowiek z Ciebie. brawo.

  29. Powrót do góry    #114
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Ufff...wjechał w Pieszczka jak Protasiewicz w niego w maju
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ale chrzani ten Lopacinski. Ewidentnie Milik kasuje, a ten że Pieszczek mu się nagle pojawił. Tak jest Vaszek, sraszek. Byłby to Nicki to wszyscy by krzyczeli jakim jest bandyta.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Pain (28-08-2016)

  32. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Robi chłopcze, wyłącz już komputer i ochłoń trochę, bo jak masz w takim stanie siadać za kółkiem to i bez procentów we krwi stanowisz zagrożenie na drodze.

  33. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Ale chrzani ten Lopacinski. Ewidentnie Milik kasuje, a ten że Pieszczek mu się nagle pojawił. Tak jest Vaszek, sraszek. Byłby to Nicki to wszyscy by krzyczeli jakim jest bandyta.
    Milik wpakował się w Kryche jak bandyta.
    Po podobnym ataku kiedyś Protasa na Milika rzucano się na Protasa , że to bandzior torowy.

    Wtedy Pepe i teraz Milik niewiele mogli zrobić , ale hejt poszedł na Protasa taki jakby to zrobił celowo.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 28-08-2016 o 18:59
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Powrót do góry    #118
    Użytkownik Awatar dillinger 2.0
    Dołączył
    22-08-2016
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 15 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ufff...wjechał w Pieszczka jak Protasiewicz w niego w maju
    o ile pamiętam to Protas wjechał w Milika z boku,
    a tutaj Milik wjechał Pieszczkowi na plecy;
    ściągnij te klapy z oczu

  35. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Milik wpakował się w Kryche jak bandyta.
    Po podobnym ataku kiedyś Protasa na Milika rzucano się na Protasa , że to bandzior torowy.
    bez przesady, Protas wjechal w niego na wyjsciu, w zasadzie na prostej, tutaj Milik po prostu byl za szybki

  36. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Robi chłopcze, wyłącz już komputer i ochłoń trochę, bo jak masz w takim stanie siadać za kółkiem to i bez procentów we krwi stanowisz zagrożenie na drodze.
    pisalem o sytuacji zuzlowej, ze Dudek mial kilka m do bandy i duzo msc a Ty zaczales od glupka dziecka j-rules o alkoholu itd.
    wiecie jak teraz wygladacie? na DEBILI wyszliscie. zamiast skupic sie na KONKRETNEJ sytuacji biegowej z braku argumentow zaczeliscie obrazac.

  37. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    no ok. własnie sie zaorales. napisales wlasnie ze obowiazki obywatela masz daleko gdzies

    powiem Ci ze ja jakbym wiedzial ze dana osoba pila alkohol i ma zamiar jechac to bym to zglosil dla bezpieczenstwa jej i innych ludzi, Ciebie to nie obchodzi.

    super czlowiek z Ciebie. brawo.
    Uwierz mi, nic mnie nie moze bardziej obchodzic niz to co ty bys zrobil. Bo jestes zerem dla mnie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #122
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    27-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ufff...wjechał w Pieszczka jak Protasiewicz w niego w maju
    O ile pamiętam, to Protasa pociągnęło w kierunku bandy, a Vaszek tak naprawdę nie zrobił nic złego tutaj. Wyrósł mu przed motocyklem Krycha, który z kolei też nie stanął jakoś ewidentnie w poprzek. Żaden tutaj nie zawinił, no ale przepis jest przepisem...

  39. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Dudek dobry. Myślę że ma Prezes Stepniewski. Ma znowu pole do popisu. Cel na zimę to wprowadzić przepis w kontrakcie co by taki Dudek nie mógł się tak lekcewazaco wypowiadać o tym pięknym turnieju, dziecku Pana Wojtka.

  40. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger 2.0 Zobacz posta
    o ile pamiętam to Protas wjechał w Milika z boku,
    a tutaj Milik wjechał Pieszczkowi na plecy;
    ściągnij te klapy z oczu
    Dokładnie, te sytuacje nie są podobne. Ewidentny błąd Milika i wykluczenie prawidłowe. Miał więcej szczęścia niż rozumu w tym wszystkim. Nie wiem co on tam chciał zrobić.

  41. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez cphx Zobacz posta
    bez przesady, Protas wjechal w niego na wyjsciu, w zasadzie na prostej, tutaj Milik po prostu byl za szybki
    Może troche przesadziłem, ale chodzi mi o to, że tak teraz Milik, jak i wtedy Protas nie mieli wpływu na to co się stało.

    Protasa wtedy pociągnęło i niewiele mógł zrobić, teraz MIlik też niewiele mógł zdiałać.

    Naujważniejsze, że obaj dziś w pore się ewakuowali z furmanek i nikomu nic się nie stało.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 28-08-2016 o 19:01
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  42. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    no ok. własnie sie zaorales. napisales wlasnie ze obowiazki obywatela masz daleko gdzies

    powiem Ci ze ja jakbym wiedzial ze dana osoba pila alkohol i ma zamiar jechac to bym to zglosil dla bezpieczenstwa jej i innych ludzi, Ciebie to nie obchodzi.

    super czlowiek z Ciebie. brawo.
    Ale ty wiesz ze można pić i nie jeździć?
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  43. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Uwierz mi, nic mnie nie moze bardziej obchodzic niz to co ty bys zrobil. Bo jestes zerem dla mnie.
    w dalszym ciagu sie pograzasz. glupi jestes na to co napisalem. bo to nie o mnie chodzi ale o Twoja postawe jako obywatela. bo pozwalasz takiemu zeru jak uwazasz po pijaku zabic czlowieka na drodze i umywasz rece jak Pilat. super postawa moralna. wlasnie wychodzisz na zero moralne.

    wiadomo ze to abstrakcja bo ja nic nie pilem ale jak ktos nie ma nic MADREGO do powiedzenia ucieka w alkohol. jedyna Wasza linia "ataku".

  44. Powrót do góry    #128
    Użytkownik Awatar dillinger 2.0
    Dołączył
    22-08-2016
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 15 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Dudek dobry. Myślę że ma Prezes Stepniewski. Ma znowu pole do popisu. Cel na zimę to wprowadzić przepis w kontrakcie co by taki Dudek nie mógł się tak lekcewazaco wypowiadać o tym pięknym turnieju, dziecku Pana Wojtka.
    ale on lekceważąco wypowiedział się jedynie w kierunku sędziego
    nawet w stosunku do Dzika zachował się bardzo powściągliwie

  45. Powrót do góry    #129
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger 2.0 Zobacz posta
    przecież Dudek po wypchnięciu w płot i wybronieniu się przed upadkiem machnął ręką i odpuścił idio_cie
    nie widziałeś tego Robson w powtórce?

    i jeszcze jedno, gdyby to była odwrotna sytuacja to pewnie w parku maszyn doszłoby do scysji,
    bo akurat Dudek i Dzik mają boksy obok siebie;
    mądrzy głupszemu ustępuje i chwała, ze w Falubazie jedzie ten mądrzejszy
    Sędzia też pop....ny.
    Akcja Dzika spowodowała zagrożenie na torze.
    Jakby Duzers sie wywrócił była by powtórka w czterech.
    Ale szkoda zdrowia i.....ramy

    Tutaj ewidentnie powinna być powtórka w czterech. Nie musi być upadku na pierwszym łuku.
    Aha....i opier....dol dla duńskiego bezmózga.

    W tym dobru byłby Walas i jego słynna wypowiedz o tym czubku.

  46. Powrót do góry    #130
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Jak Piłat.
    Robi, weź sobie zrób przerwę bez kitu. Za dużo negatywnych emocji.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jak Piłat.
    Robi, weź sobie zrób przerwę bez kitu. Za dużo negatywnych emocji.
    wiesz... ja to lubię o zuzlu pisac i to pisalem nt Dudka ale przyjdzie taki jeden debil z drugim i zaczyna Cie bezpodstawnie obrazac. inteligentny czlowiek widzi.

  48. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    27-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dokładnie, te sytuacje nie są podobne. Ewidentny błąd Milika i wykluczenie prawidłowe. Miał więcej szczęścia niż rozumu w tym wszystkim. Nie wiem co on tam chciał zrobić.
    Sęk w tym, że nic nie mógł zrobić, ani klapy zamknąć, ani ominąć Pieszczka.

  49. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jak Piłat.
    Robi, weź sobie zrób przerwę bez kitu. Za dużo negatywnych emocji.
    Przerwa się przyda, bo jak nie zdejmie kasku to się utopi.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  50. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    IMP nasz, IMME nasze. To teraz do kompletu DMP poproszę

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    mariozg (28-08-2016), zigi1976 (28-08-2016)

  52. Powrót do góry    #135
    Użytkownik Awatar dillinger 2.0
    Dołączył
    22-08-2016
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 15 w 7 postach
    no i fajnie
    cokolwiek by tam sobie nie testowali i na czym nie jechali
    gratulacje Krycha i Pepe

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •