Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 361 do 397 z 397

Wątek: 01.07.2016 FINAŁ IMP - Leszno

  1. Powrót do góry    #361
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Jak zwykle nie na temat. Rob weź już przestań. Kreujesz się na znawce a każdy bardziej ogarnięty na tym forum kręci w duchu z ciebie beke.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 03-07-2016 o 17:47

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (03-07-2016)

  3. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Bartek przeżywa teraz ciężkie dni; wczoraj porażka w Lesznie, dziś w Lonigo katastrofa. Chłopak zdecydowanie musi nabrać trochę luzu. poczuć, że żużel to nie jest cały świat. Widać, że sprzęt nie pracuje jak dotychczas i pojawiła się nerwowość. Parę dni przerwy by mu się przydało. Utrzymanie się w pierwszej ósemce GP jest spokojnie w jego zasięgu.
    no i tu jest sedno. spina - idzie w Golloba, za duzy luz - idzie Warda alkoholika (jak ktos ma z tym problem to prosze pokazac mi jak ktos reagowal w podobnych sytuacjach).

    trzeba wypsrdkowac. a Zmarzlik jak bedzie w zyciu ciagle "grzecznym" chlopcem to nie wiem... zjedza go.

    odezwal sie ten ktory na porste zuzlowe pytania nie potrafil odpowiedziec.

    Kildemand ANI razu nie potrafiles wejsc w polemike na wyzszym poziomie niz puste slowa.

    dzis napisales ze taki Emil bierze silniki od wielu tunerow i co? zongluje nimi?

    nie kreuje sie na znawce ale chce POLEMIKI ktorej Wam brak !
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 03-07-2016 o 03:25

  4. Powrót do góry    #363
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Warda alkoholika Nie rozśmieszaj mnie Robi. Gówno o nim wiesz. Więc zamilcz. Jak ktokolwiek ma problem z alkoholem to na pewno TY.

    Nie chodzi oto, że nie potrafiłem. Tylko nie chciałem. Są na tym forum dwie osoby, z którymi polemika nie ma sensu. Mariusz zwany strażakiem i TY Robi. Ogarnij to.
    Ostatnio edytowane przez Peter Kildemand ; 03-07-2016 o 03:28

  5. Powrót do góry    #364
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    widzisz jaki Ty głupi jestes i chwyciłeś jak pelikan

  6. Powrót do góry    #365
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    widzisz jaki Ty głupi jestes i chwyciłeś jak pelikan
    Dobranoc Robi. Obyś się obudził rano będąc już normalnym człowiekiem a nie pajacem.

  7. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    ma sens jesli ma sie argumenty. wielokrotnie rozpisywalem na wiele linijek JEDNA sytuacje jak chociazby ta z wczoraj z IMP ale malo kto tu na forum potrafil odpisac na kontrze tylko ida epitety i inwketywy bo wiekszosc userow tu na forum czuje zuzel poprzez wyniki miedzyklubnowe polska liga utarczki wojny itd. ale nie potrafia popatrzec na speeedway.

    ja juz rzygalem zuzlem bo widzialem niemalze wszystko na zywo. a ciagle ogladam setki h nagran wejdz na moj kanal na chomiku i obejrzyj choc polowe tego co tam jest...

    i szukaj na YT to zobaczysz wiele rzeczy. a nie tylko gwiazdorzysz tutaj na forum. slaby jestes i tyle.

    kiedys byla nagonka za ja ciagle napierniczam o Pedersenie i byl taki jeden fajny temat ze to NIE JA ciagle tylko ludize zamiast pisac o Holderze czy Wardzie schdzoili na temat Pedersena. dla rozwagi Twojej. mlody tutaj jestes to malo wiedziales moze

    smieszne ze "bronily" mnie os ktore sa pko mnie. bo to byla prawda, Wy inaczej nie potraficie pisac jak tylko schodzic na NP.
    jestescie jak PO - zamiast o swoim programie to **********cie w PIS

    ja pierwsze lekcje to od pedrosio dostawalem jak go w****ialo i bolalo ze w 2007 Nicki wygrywal
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 03-07-2016 o 03:42

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    kamilg221 (03-07-2016)

  9. Powrót do góry    #367
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Po wczorajszym Lonigo Zmarzlik nałożył na siebie gigantyczna presję, teraz musi się utrzymać w TOP 8 GP ,inaczej za rok go tam nie będzie. ...

  10. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    ma sens jesli ma sie argumenty. wielokrotnie rozpisywalem na wiele linijek JEDNA sytuacje jak chociazby ta z wczoraj z IMP ale malo kto tu na forum potrafil odpisac na kontrze tylko ida epitety i inwketywy bo wiekszosc userow tu na forum czuje zuzel poprzez wyniki miedzyklubnowe polska liga utarczki wojny itd. ale nie potrafia popatrzec na speeedway.

    ja juz rzygalem zuzlem bo widzialem niemalze wszystko na zywo. a ciagle ogladam setki h nagran wejdz na moj kanal na chomiku i obejrzyj choc polowe tego co tam jest...

    i szukaj na YT to zobaczysz wiele rzeczy. a nie tylko gwiazdorzysz tutaj na forum. slaby jestes i tyle.

    kiedys byla nagonka za ja ciagle napierniczam o Pedersenie i byl taki jeden fajny temat ze to NIE JA ciagle tylko ludize zamiast pisac o Holderze czy Wardzie schdzoili na temat Pedersena. dla rozwagi Twojej. mlody tutaj jestes to malo wiedziales moze

    smieszne ze "bronily" mnie os ktore sa pko mnie. bo to byla prawda, Wy inaczej nie potraficie pisac jak tylko schodzic na NP.
    jestescie jak PO - zamiast o swoim programie to **********cie w PIS

    ja pierwsze lekcje to od pedrosio dostawalem jak go w****ialo i bolalo ze w 2007 Nicki wygrywal

    Jak mozna wchodzic w polemike z kims,kto nie potrafi po polsku pisac?
    Najpierw naucz sie poslugiwac ojczystym jezykiem,wielki patrioto, a potem wymagaj od
    innych aby rzeczowo odnosili sie do Twoich wypocin.
    Zauwazylem,ze sadzisz co chwile jakies banaly,do ktorych nawet jesli ktos chcialby sie odniesc,musi je najpierw rozszyfrowac.
    Tyle tylko,ze jak juz ktos sie polapie o co moglo chodzic w tym belkocie,usmiecha sie tylko pod wasem,bo nie bardzo wie jak wejsc w polemike
    z gosciem ktory przelewa swoje mysli w stylu 8-letniego dzieciaka.
    Tobie najlepiej wychodzi wklejanie jakis statystyk lub tweetow.
    Na tym sie skup,bo do merytorycznej dyskusji po prostu nie dorosles.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 03-07-2016 o 10:10
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-07-2016), j-rules (03-07-2016), miles (03-07-2016), młody_piernik (03-07-2016)

  12. Powrót do góry    #369
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta
    Bartek przeżywa teraz ciężkie dni; wczoraj porażka w Lesznie, dziś w Lonigo katastrofa. Chłopak zdecydowanie musi nabrać trochę luzu. poczuć, że żużel to nie jest cały świat. Widać, że sprzęt nie pracuje jak dotychczas i pojawiła się nerwowość. Parę dni przerwy by mu się przydało. Utrzymanie się w pierwszej ósemce GP jest spokojnie w jego zasięgu.
    Spokojnie i bez nerwów proszę. Tu raczej nie o sprzęt chodzi. Jeszcze kilka dni temu BZ mówił, że jak sie jest w formie to jaki silnik nie włoży to jedzie. I tak faktycznie było, włączał tryb dominatora i śmigał. Teraz mamy połowę sezonu i przyszedł jakiś kryzys. Ale to normalne, tym bardziej u tak młodego zawodnika. Te przemęczenie musiało sie pokazać w którymś momencie. Pytanie tylko jak szybko młody potrafi to ogarnąć. A to ważna rzecz bowiem kibice już z niego zrobili LIDERA drużyny przez duże "L" i teraz ma gościu robic zawsze dwucyfrówki.

    I jeszcze jedno, mnie nie podoba się zachowanie BZ w sytuacjach kryzysowych własnie. Jak mu idzie to chłopak jest uśmiechnięty od ucha do ucha i nic mu nie przeszkadza. Jak mu nie idzie, to zaczyna być pretensjonalny do całego otoczenia. Nad tym musi jeszcze popracować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Za SJP:
    pretensjonalny 1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
    2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»




    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Falubaz (03-07-2016), istanbul (03-07-2016)

  15. Powrót do góry    #371
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Po wczorajszym Lonigo Zmarzlik nałożył na siebie gigantyczna presję, teraz musi się utrzymać w TOP 8 GP ,inaczej za rok go tam nie będzie. ...
    W TOP9, nie zapomnij, że 9 zawsze dostaje dziką kartę. A teoretycznie to nawet w TOP 10, jeśli Lindgren go wyprzedzi (jak Jonsson w 2015).
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Powrót do góry    #372
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Bartkowi chodzi o to że "koledzy" Pawliccy Janos, Dudek, itd. Po meczu idą sobie na imprezke, piwko wypija. ....a Bartkowi nie wolno, Tata mu nie kaze, przecież prawdziwi Mistrzowie są abstynentami , a Bartek się boi ze jak wypił by piwo w Piątek to do Niedzieli by nie mógł jechać. ..
    Swoją drogą to on rzeczywiście jest wyalienowany.
    Środowisko młodych: Pawliccy, Magic, Duzers, Zengi, Ginger ...trzymają się razem i delikatnie mówiąc, raczej za nim nie przepadają.
    A taką wypowiedzią z finału IMP jeszcze bardziej zaognia sytuację.

  17. Powrót do góry    #373
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariozg Zobacz posta
    Swoją drogą to on rzeczywiście jest wyalienowany.
    Środowisko młodych: Pawliccy, Magic, Duzers, Zengi, Ginger ...trzymają się razem i delikatnie mówiąc, raczej za nim nie przepadają.
    A taką wypowiedzią z finału IMP jeszcze bardziej zaognia sytuację.
    Przecież idzie drogą pana Tomasza więc nie ma się co dziwić

  18. Powrót do góry    #374
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Przecież idzie drogą pana Tomasza więc nie ma się co dziwić
    Taaa, sam sobie ta droge wybiera.

    Sam przeciw wszystkim, wszyscy przeciwko niemu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #375
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Cieślak w książce dokładnie pisze o tym co tu można przeczytać odnośnie Bartka.Według niego Zmarzlik jest bardziej rodzinny mniej rozrywkowy,a zawodnicy którzy nie dawno ukończyli wiek juniora go nie akceptują.Na spotkaniu w Lesznie Marek Cieślak mówił,że Zmarzlikowi przydało by się trochę luzu niektórych kolegów z toru,a tym luzakom trochę pracowitości Bartka.

  20. Powrót do góry    #376
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariozg Zobacz posta
    Swoją drogą to on rzeczywiście jest wyalienowany.
    Środowisko młodych: Pawliccy, Magic, Duzers, Zengi, Ginger ...trzymają się razem i delikatnie mówiąc, raczej za nim nie przepadają.
    A taką wypowiedzią z finału IMP jeszcze bardziej zaognia sytuację.
    To tym lepiej, bo jakby wszyscy byli w jednej paczce i super kumplami, to byłoby to trochę nudne.
    A co do IMP, niepotrzebnie gadał o kontrolach. Bo skoro jest czysty, to co to za problem. Z drugiej strony, może być to pewnie trochę irytujące. Ale to już dotyczy wszystkich sportowców. Natomiast co do tego, że gdyby Janowski chciał, to by się utrzymał na motocyklu, to miał 100% racji. I już nie chodzi o wynik Zmarzlika, bo on by i tak Miśkowiaka już nie dogonił. Ale było to delikatnie mówiąc, oszustwo Janowskiego. Główni poszkodowani: Miśkowiak i Pieszczek.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #377
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak mozna wchodzic w polemike z kims,kto nie potrafi po polsku pisac?
    Najpierw naucz sie poslugiwac ojczystym jezykiem,wielki patrioto, a potem wymagaj od
    innych aby rzeczowo odnosili sie do Twoich wypocin.
    Zauwazylem,ze sadzisz co chwile jakies banaly,do ktorych nawet jesli ktos chcialby sie odniesc,musi je najpierw rozszyfrowac.
    Tyle tylko,ze jak juz ktos sie polapie o co moglo chodzic w tym belkocie,usmiecha sie tylko pod wasem,bo nie bardzo wie jak wejsc w polemike
    z gosciem ktory przelewa swoje mysli w stylu 8-letniego dzieciaka.
    Tobie najlepiej wychodzi wklejanie jakis statystyk lub tweetow.
    Na tym sie skup,bo do merytorycznej dyskusji po prostu nie dorosles.
    ale za tymi Twoim słowami nie STOI NIC. Kildemandowi caly czas podaje przyklady a on NIE POTRAFI w ogole merytroycznie sie odniesc. to ze STYLISTYKE mam gorsza to nie znaczy ze post nie zawiera tresci. napisales 20 zdan o niczym tak naprawde.

    KINGPIN zobacz o czym ja napisalem swoj post o medalach w juniorach a co zrobil Kildemand. zauwaz roznice poziomu. jesli jej nie widzisz to jestes hipokryta.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 03-07-2016 o 13:19

  22. Powrót do góry    #378
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I jeszcze jedno, mnie nie podoba się zachowanie BZ w sytuacjach kryzysowych własnie. Jak mu idzie to chłopak jest uśmiechnięty od ucha do ucha i nic mu nie przeszkadza. Jak mu nie idzie, to zaczyna być pretensjonalny do całego otoczenia. Nad tym musi jeszcze popracować.
    Musi nauczyć się radzić z presją i tyle. To wszystko jest do ogarnięcia, powinni mu tylko załatwić jakiegoś dobrego psychologa sportu. Bo nie daj Bóg chłopak znajdzie sobie dziewczynę i zostanie drugim Nikusiem

  23. Powrót do góry    #379
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    ale za tymi Twoim słowami nie STOI NIC. Kildemandowi caly czas podaje przyklady a on NIE POTRAFI w ogole merytroycznie sie odniesc. to ze STYLISTYKE mam gorsza to nie znaczy ze post nie zawiera tresci. napisales 20 zdan o niczym tak naprawde.

    KINGPIN zobacz o czym ja napisalem swoj post o medalach w juniorach a co zrobil Kildemand. zauwaz roznice poziomu. jesli jej nie widzisz to jestes hipokryta.
    Robi przestań już się mazać jak przewrażliwiona panienka albo odstaw antydepresanty. Kingpin napisał rzeczowo w czym widzi problem i ja to podzielam - popracuj trochę nad jasnością sformułowań, bo w 50% twoich zdań nie wiadomo do końca o co chodzi, mimo, że Tobie wydaje się co innego...

    Te Twoje rozkminki są raz zabawne, bo patrzysz na żużel zero-jedynkowo a innym razem całkiem sensowne. Za często generalizujesz.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Musi nauczyć się radzić z presją i tyle. To wszystko jest do ogarnięcia, powinni mu tylko załatwić jakiegoś dobrego psychologa sportu. Bo nie daj Bóg chłopak znajdzie sobie dziewczynę i zostanie drugim Nikusiem
    Nikusiowi trochę to zajęło... Po drodze zdobył pełno medali IMŚ i innych sukcesów. Trzymam kciuki by BZ szedł w tą stronę

    A Dudkowi należą się graty i mega respekt za ten MAX - obok Taia Woffindena jest chyba najszybszym w tej chwili żużlowcem na tej planecie. Sztos konkretny. W Lonigo też pokazał klasę, fajnie byłoby go oglądać i dopingować w takiej formie za rok w GP...

  24. Powrót do góry    #380
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Na palcach jednej ręki można policzyć zawodników którzy w historii speedwaya w jego wieku osiągali podobne wyniki
    Mike Lee Kenny Carter Zenek Plech Darcy Ward Emil Chris Holder Per Jonsson Peter Collins Billy Hamill Roonie Moore Denis Sigalos Greg Hancock Brian Crutcher Arthur Forrest Tommy Jansson Tony Rickardsson Chris Morton Scott Autrey Jason Crump Ryan Sullivan Jimmy Nilsen. Mnie juz brakło palców.
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi drozd za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (04-07-2016), Sajgon (04-07-2016)

  26. Powrót do góry    #381
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Spokojnie i bez nerwów proszę. Tu raczej nie o sprzęt chodzi. Jeszcze kilka dni temu BZ mówił, że jak sie jest w formie to jaki silnik nie włoży to jedzie. I tak faktycznie było, włączał tryb dominatora i śmigał. Teraz mamy połowę sezonu i przyszedł jakiś kryzys. Ale to normalne, tym bardziej u tak młodego zawodnika. Te przemęczenie musiało sie pokazać w którymś momencie. Pytanie tylko jak szybko młody potrafi to ogarnąć. A to ważna rzecz bowiem kibice już z niego zrobili LIDERA drużyny przez duże "L" i teraz ma gościu robic zawsze dwucyfrówki.
    Dzisiejszy wynik w meczu ligowym to potwierdzenie kryzysu czy już wyjścia z niego?

    I jeszcze jedno, mnie nie podoba się zachowanie BZ w sytuacjach kryzysowych własnie. Jak mu idzie to chłopak jest uśmiechnięty od ucha do ucha i nic mu nie przeszkadza. Jak mu nie idzie, to zaczyna być pretensjonalny do całego otoczenia. Nad tym musi jeszcze popracować.
    Jakieś przykłady??? Używając określenia "pretensjonalny" chciałeś napisać, że ma wtedy pretensje do wszystkich i nie dostrzega swoich błędów? Chyba rzadko słuchasz/czytasz jego wypowiedzi po słabszych występach...

    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Mike Lee Kenny Carter Zenek Plech Darcy Ward Emil Chris Holder Per Jonsson Peter Collins Billy Hamill Roonie Moore Denis Sigalos Greg Hancock Brian Crutcher Arthur Forrest Tommy Jansson Tony Rickardsson Chris Morton Scott Autrey Jason Crump Ryan Sullivan Jimmy Nilsen. Mnie juz brakło palców.
    Zacne towarzystwo
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  27. Powrót do góry    #382
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Dzisiejszy mecz, to raczej potwierdzenie
    Widziałem dwa biegi i nie był w nich za szybki, ani na starcie, ani w polu.
    W pierwszym przez 4 kółka ścigał Kasprzaka, jak nienormalny i ewidentnie atakował na każdym łuku. KK na końcu chyba specjalnie go puścił...
    Potem walka z Griszą, niby wygrana i w ogóle. Ale to nie była ta szybkość. Przydałoby mu się odpocząć, może od wtorkowej Szwecji się trochę wyczyści, bo wynik przyjdzie spokojnie, a nie musi tak szarpać za wszelką cenę (walka ze swoimi).

    We wtorek starcie z Dudkiem. Nie wiem, czy to teraz Zmarzlikowi potrzebne
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 04-07-2016 o 01:55
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #383
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta

    KINGPIN zobacz o czym ja napisalem swoj post o medalach w juniorach a co zrobil Kildemand. zauwaz roznice poziomu. jesli jej nie widzisz to jestes hipokryta.
    Przyloz sie bardziej.Poswiec minute wiecej na napisanie posta.Nie jedz durnymi skrotami,bo tego sie czasem czytac nie da.
    Wtedy wymagaj od innych merytorycznej dyskusji.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (04-07-2016)

  30. Powrót do góry    #384
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Dzisiejszy wynik w meczu ligowym to potwierdzenie kryzysu czy już wyjścia z niego?
    Ogarnij się, ja nie pisałem o żadnym kryzysie. A o zwykłym przemęczeniu które wyraźnie daje znać o sobie. Finał IMP w którym się w zasadzie męczył, czy Lonigo, to akurat pokazują. W meczu ligowym w Gorzowie, też chłopak się męczył mimo, ze jakoś wygrywał te biegi.

    Jakieś przykłady??? Używając określenia "pretensjonalny" chciałeś napisać, że ma wtedy pretensje do wszystkich i nie dostrzega swoich błędów? Chyba rzadko słuchasz/czytasz jego wypowiedzi po słabszych występach...
    Tak, chciałem napisać, ze ma pretensje do wszystkich. Nic natomiast nie pisałem, że nie dostrzega swoich błędów. W tym wywiadzie TV na IMP BZ pękł i wylewał publicznie swoje żale, "dopingują się wszyscy a mi każą dmuchać co mecz....." Nie wiem jak to rozumieć ale to co powiedział BZ nie może być prawdą. Nie wierzę, że przed każdym meczem tylko mu każą dmuchać w alkotest. Wielu te słowa zrozumiało, że BZ przechodzi kontrole antydopingowe co mecz. Ale to też nie może być prawda. Polski oddzial WADA co prawda zwiększył liczbę kontroli antydopingowych w żużlu ale to nie jest tak, że te kontrole robią na każdym meczu. Kiedyś, bodajże na SF czytałem, ze zwiększyli je nieznacznie. I chodzi tu o kilka może kilkanaście imprez w sezonie. A i tak na każdym meczu SE te kontrole przebiegają losowo.

    Parę słow o Janowskim. Maciek faktycznie, gdyby chciał to z łatwością utrzymałby się na motorze, jednak pozycję swoją by stracił. I tutaj wychodzi jego "cwaniactwo" i wyrachowanie. Dzisiaj większość go potępia za takie zachowanie. Jeśli jednak Maciek zrobiłby podobny numer np. w DPŚ to ta sama większość biłaby mu brawo. To jest podobnie jak z tym Krychowiakiem na boisku. Jak trzeba to gość w biegu, zostawi te swoje nogi i udaje, ze był faulowany
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-07-2016 o 10:31
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #385
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Janowskiego każdy będzie oceniał na swój sposób i w sumie nikomu nie trzeba narzucać opinii, czy takie cwaniactwo przystoi, czy jest fajne i czy takiemu komuś jak Maciek wypada. Położył się skutecznie i tyle jego.

    Gorzej, że raczej nie doczekamy się w takiej sytuacji innej interpretacji sędziowskiej. Jakby wykluczył Janowskiego, nikt nie powinien mieć do niego pretensji, bo zwyczajnie mógł. Ale w dzisiejszym żużlu najmniejszy kontakt każe brać winę tego atakującego i raczej wątpliwe, by znalazł się inny sędzia, który oceniłby zdarzenie inaczej. I tu trochę trzeba popłakać.

  32. Powrót do góry    #386
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ogarnij się, ja nie pisałem o żadnym kryzysie. A o zwykłym przemęczeniu które wyraźnie daje znać o sobie. Finał IMP w którym się w zasadzie męczył, czy Lonigo, to akurat pokazują. W meczu ligowym w Gorzowie, też chłopak się męczył mimo, ze jakoś wygrywał te biegi.
    Lepiej ogarniać Ciebie
    Teraz mamy połowę sezonu i przyszedł jakiś kryzys. - Kto napisał to zdanie?


    Tak, chciałem napisać, ze ma pretensje do wszystkich. Nic natomiast nie pisałem, że nie dostrzega swoich błędów. W tym wywiadzie TV na IMP BZ pękł i wylewał publicznie swoje żale, "dopingują się wszyscy a mi każą dmuchać co mecz....." Nie wiem jak to rozumieć ale to co powiedział BZ nie może być prawdą. Nie wierzę, że przed każdym meczem tylko mu każą dmuchać w alkotest. Wielu te słowa zrozumiało, że BZ przechodzi kontrole antydopingowe co mecz. Ale to też nie może być prawda. Polski oddzial WADA co prawda zwiększył liczbę kontroli antydopingowych w żużlu ale to nie jest tak, że te kontrole robią na każdym meczu. Kiedyś, bodajże na SF czytałem, ze zwiększyli je nieznacznie. I chodzi tu o kilka może kilkanaście imprez w sezonie. A i tak na każdym meczu SE te kontrole przebiegają losowo.
    I na podstawie jednego incydentu ferujesz opinie o Zmarzliku? A może Bartek wie coś więcej niż Ty na temat tych kontroli? Fakt, zagotowała mu się woda w chłodnicy i w emocjach coś chlapnął do podsuniętego mikrofonu. Pokaż mi jednak zawodnika, który w każdej sytuacji zachowuje chłodna głowę i trzyma język na wodzy?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  33. Powrót do góry    #387
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dzisiejszy mecz, to raczej potwierdzenie
    Widziałem dwa biegi i nie był w nich za szybki, ani na starcie, ani w polu.
    W pierwszym przez 4 kółka ścigał Kasprzaka, jak nienormalny i ewidentnie atakował na każdym łuku. KK na końcu chyba specjalnie go puścił...
    Potem walka z Griszą, niby wygrana i w ogóle. Ale to nie była ta szybkość. Przydałoby mu się odpocząć, może od wtorkowej Szwecji się trochę wyczyści, bo wynik przyjdzie spokojnie, a nie musi tak szarpać za wszelką cenę (walka ze swoimi).

    We wtorek starcie z Dudkiem. Nie wiem, czy to teraz Zmarzlikowi potrzebne

    Ten i parę innych postów pokazują skalę oczekiwań wobec Bartka. Chłopak zrobił kilka tysięcy kilometrów w dwie doby; znając jego ambicję, na pewno ciężko przeżył dwa nieudane turnieje, po czym siada na motor i robi czwarty z rzędu komplet na swoim torze Poprzeczkę ustawił sobie naprawdę wysoko. A co do Szwecji, to może i przydałby mu się odpoczynek, ale pozostaje jeszcze kwestia szacunku dla pracodawcy i kibiców z Vetlandy. Będzie teraz przerwa od ligi w Polsce, to może trochę Bartek się zresetuje.

  34. Powrót do góry    #388
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Pokaż mi jednak zawodnika, który w każdej sytuacji zachowuje chłodna głowę i trzyma język na wodzy?

    Szymon Wozniak, Facundo Albin, Georgi Petranov

  35. Powrót do góry    #389
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Wiesz, to nie kwestia tego, że ja się czepiam, że był wolny. Ale to jak jechał "w parze" z Kasprzakiem to dla mnie jest jednak z deka nienormalne. Można mówić, że ambicja. Ale to jest przesada.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #390
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    A bo malo razy Kasprzak jechal tak "parowo" ?
    Moze sie nie lubia.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #391
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A bo malo razy Kasprzak jechal tak "parowo" ?
    Moze sie nie lubia.
    D-J'a mało to szczerze lubi w środowisku żużlowym.

  38. Powrót do góry    #392
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ale to co innego j_rules. Kasprzak często w walce o pozycje blokował swojego, jechał jak w indywidualu, trochę jak Nicki, czy Protas (bardzo często mu się to zdarza). Nie pochwalam tego. Ale tu jechali na pewne 5-1, nikt ich nie atakował, a ten każdy łuk normalnie ścigał się z KK żeby mieć 3 a nie 2'.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #393
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A może w Stali zmienił się system premiowania i już nie płacą za bonusy?

  40. Powrót do góry    #394
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale to co innego j_rules. Kasprzak często w walce o pozycje blokował swojego, jechał jak w indywidualu, trochę jak Nicki, czy Protas (bardzo często mu się to zdarza). Nie pochwalam tego. Ale tu jechali na pewne 5-1, nikt ich nie atakował, a ten każdy łuk normalnie ścigał się z KK żeby mieć 3 a nie 2'.
    Mial slabsze dni, przegral kilka waznych zawodow... moze chcial sie za wszelka cene wyzyc.
    Przeciez to, ze jest 100% indywidualista niczym Nicki to juz wiemy. Tez nie pochwalam, ale poki co rozumiem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  41. Powrót do góry    #395
    Zaawansowany Awatar istanbul
    Dołączył
    27-03-2006
    Postów
    1,568
    Kliknij i podziękuj
    998
    Podziękowania: 398 w 250 postach
    Dobrze, że wczoraj nie jechaliśmy z ZG, bo Jaśko zajechał przed IMP dwa najlepsze silniki...


    http://www.dziennikpolski24.pl/sport...robi,10363489/

  42. Powrót do góry    #396
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez istanbul Zobacz posta
    Dobrze, że wczoraj nie jechaliśmy z ZG, bo Jaśko zajechał przed IMP dwa najlepsze silniki...


    http://www.dziennikpolski24.pl/sport...robi,10363489/
    To chyba jeden z lepszych wywiadów jakie Kołodziej dał w życiu.

  43. Powrót do góry    #397
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Kolodziej to w ogole daje fajne wywiady. Dojrzal nam ten chlopak i juz chyba splywa po nim ewentualna krytyka. Jest soba i robi to co mu sie podoba w taki sposob jak mu odpowiada.

    Mozemy mu tylko zazdroscic.

    Mam tylko nadzieje, ze silniki na Z3 sa odlozone, bo jesli te tez sie posypaly no to juz spadek pewny
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •