Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 202 z 202

Wątek: 2016/06/25 SGP Czech - Praga (IV)

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pewnie trzeba zapytac Cieslaka.

    Na marginesie,to wczorajsze GP wygral Hancock.

    kingpin
    Hancock 18 pkt
    Doyle 17 pkt
    o ch... jak ja tak kiedys pisalem ze Nicki "wygral" bo mial najwiecej pkt to linczowalo mnie pol forum. widac inni moga ja nie bo Pedersen. kolejny pkt do zapisania w tomach hipokryzji

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Wrzuc to na swojego bloga (w koncu prowadzisz monologi)
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (26-06-2016)

  4. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie pianę, tylko skwitowałem to humorystycznie. Ale jak już się zacząłeś upierać w szerzeniu kłamstw, to zacząłem traktować to niestety poważnie.
    Wg mnie piszesz tak, bo ci nie w smak ten triumf. Mniejsza z tym.
    Jason jak się dobrze rozkręci, to jeszcze mistrza walnie. Na pohybel. Chociaż i o brąz będzie ciężko. Z walki o medale może wypadać powoli Holder. Ale Zmarzlik odrobi w Gorzowie, połapie w drodze doświadczenie i moim zdaniem ma na to duże szanse.

    Toretoo:
    Można było zostawić Doyla, bo rokował bardziej od Holdera. Hancocka można było brać, ale zamiast zostawić Doyla i Łagutę, zostawiono Wypalonego + sprowadzono Drewniaka.
    Na pohybel komu?

    Mozesz wierzyc lub nie,Doyle mnie ani grzeje ani ziebi.Tak samo jak Grisza.
    Uwazam,ze nic wielkiego sie nie stalo,ze nie zostali na kolejny sezon w Toruniu.
    Nie oni pierwsi i pewnie nie ostatni ktorzy w Toruniu ogolnie zawiedli.
    To Ciebie boli,ze Gajes zostawil Holdera a Jasonowi pokazal dzwi i udowadniasz to na kazdym kroku.
    Stad te Twoje szarze po wszystkich watkach i gloryfikowanie jego osoby.
    Chyba nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy,jak smiesznie to wyglada.
    Na sile z zuzlowca jakich wielu robisz mistrza swiata,przy okazji umniejszajac innym,
    ktorzy nie osiagaja wcale gorszych wynikow niz Jason.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-06-2016 o 11:34
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #184
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Żużlowiec jaki wielu???
    Wczoraj wygrał GP i nie był to przypadek.
    W ubr był 5 w generalce.

    Naprawdę wielu jest takich żużlowców???

  6. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nie chce mi sie sprawdzac,ale chyba wielu zawodnikow zajmowalo 5 miejsce lub lepsze w GP.
    Rowniez wielu wygrywalo poszczegolne rundy.
    W lidze polskiej czy szwedzkiej tez jest jednym z wielu.
    W Anglii jedzie bardzo dobrze,ale to najslabsza liga.
    Nie jest zlym zawodnikiem,ale tez nie wybitnym.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-06-2016 o 12:11
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wrzuc to na swojego bloga (w koncu prowadzisz monologi)
    nie chce Cie obrazac ale stwioerdzam jednak ze Ty nawet kolo mozgu nie stales i nic nie rozumiesz albo tylko szukasz by dopierniczyc tylko nie ma z czego

  8. Powrót do góry    #187
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Doyle to przeciętny technicznie żużlowiec, którego braki są często widoczne gołym okiem i który pod 30. dochrapał się wreszcie super szybkiego sprzętu. Tak tu ktoś kiedyś napisał i ja się z tym w zupełności zgadzam. Cała prawda o tym zawodniku.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    nie chce Cie obrazac ale stwioerdzam jednak ze Ty nawet kolo mozgu nie stales i nic nie rozumiesz albo tylko szukasz by dopierniczyc tylko nie ma z czego
    Nie dalbys rady mnie obrazic.
    Owszem, jakis czas temu stwierdzilem, ze nie jestes warty zadnej polemiki z powodu klapek na oczach, wiec jedyne co mozna to z ciebie szydzic co tez czynie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #189
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta

    Można było zostawić Doyla, bo rokował bardziej od Holdera. Hancocka można było brać, ale zamiast zostawić Doyla i Łagutę, zostawiono Wypalonego + sprowadzono Drewniaka.

    Doyle poleciał z Torunia, bo jak chodzi o drewno, to na MA trudno było o większe od niego. Ten wspaniały zawodnik kompletnie nie radził sobie na naszym torze przez cały sezon, w tym zresztą też pokazał jaki byłby z niego pożytek. Także z tym rokowaniem to wiesz... Może na wyjazdach porażki byłyby mniejsze ale zwycięstwa u siebie nie koniecznie pewne. Mistrzostwa czy glorie w GP klubowi punktów nie dają.

  11. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie dalbys rady mnie obrazic.
    Owszem, jakis czas temu stwierdzilem, ze nie jestes warty zadnej polemiki z powodu klapek na oczach, wiec jedyne co mozna to z ciebie szydzic co tez czynie.
    mnie przynajmniej broni to jesli chodzi o zuzel ze to co mowie/pisze w wielu rzeczach sie sprawdza. zegnam

  12. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    tak ci sie sprawdza jak i Ostafowi.
    Wszak Nicki w tym roku w takiej formie mial byc co nie? Taki wybiegany. Mistrz mial byc, mialabyc deklasacja monsterow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Nicki chyba za dużo czasu poświęca swojemu pudlowi...

  14. Powrót do góry    #193
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na pohybel komu?

    Mozesz wierzyc lub nie,Doyle mnie ani grzeje ani ziebi.Tak samo jak Grisza.
    Uwazam,ze nic wielkiego sie nie stalo,ze nie zostali na kolejny sezon w Toruniu.
    Nie oni pierwsi i pewnie nie ostatni ktorzy w Toruniu ogolnie zawiedli.
    To Ciebie boli,ze Gajes zostawil Holdera a Jasonowi pokazal dzwi i udowadniasz to na kazdym kroku.
    Stad te Twoje szarze po wszystkich watkach i gloryfikowanie jego osoby.
    Chyba nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy,jak smiesznie to wyglada.
    Na sile z zuzlowca jakich wielu robisz mistrza swiata,przy okazji umniejszajac innym,
    ktorzy nie osiagaja wcale gorszych wynikow niz Jason.
    Póki co to piszę w temacie o SGP, które wygrał. Pisałem też w wątku ZG - Toruń, gdzie był najlepszy na torze. Lepsze to niż negowanie zwycięstwa i zaprzeczanie faktom. Pewnie, że mnie boli, że zostawił Holdera. Głupota zawsze boli.

    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Doyle poleciał z Torunia, bo jak chodzi o drewno, to na MA trudno było o większe od niego. Ten wspaniały zawodnik kompletnie nie radził sobie na naszym torze przez cały sezon, w tym zresztą też pokazał jaki byłby z niego pożytek. Także z tym rokowaniem to wiesz... Może na wyjazdach porażki byłyby mniejsze ale zwycięstwa u siebie nie koniecznie pewne. Mistrzostwa czy glorie w GP klubowi punktów nie dają.
    Jak robili co mecz inny tor, to miał problem. Na SGP raczej sobie radził. Zobaczysz jak przyjedzie z Falubazem w PO. Niestety nas zleją w tym dwumeczu. To akurat też mnie boli, ale jestem już przygotowany i pogodzony.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Póki co to piszę w temacie o SGP, które wygrał. Pisałem też w wątku ZG - Toruń, gdzie był najlepszy na torze. Lepsze to niż negowanie zwycięstwa i zaprzeczanie faktom. Pewnie, że mnie boli, że zostawił Holdera. Głupota zawsze boli.
    Mnie nie boli,bo sa po jednych pieniadzach.Jeden lepiej jedzie na MA,drugi na wyjazdach.

    Nie negowalem zwyciestwa Doyla.Pisalem po prostu o czyms innym a nie o podium.Dokladnie o tym wiedzieles,ale musiales bronic tej australijskiej panny niczym rycerz.
    To ,ze najwiekszym wygranym GP Czech byl Hancock to nie zaprzeczanie a fakt.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-06-2016 o 14:36
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  16. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    ale tu śmiesznie

    trzeba być jakimś sprytnym inaczej, żeby twierdzić, że ten co stanął na samym końcu na pierwszym stopniu podium jednak tych zawodów nie wygrał
    brawo!

    tak naginać fakty to potrafi chyba tylko jarosław i jego świta

  17. Powrót do góry    #196
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Doyle to przeciętny technicznie żużlowiec, którego braki są często widoczne gołym okiem i który pod 30. dochrapał się wreszcie super szybkiego sprzętu. Tak tu ktoś kiedyś napisał i ja się z tym w zupełności zgadzam. Cała prawda o tym zawodniku.
    Jakie to braki? Jest zupełnie odwrotnie jak piszesz, może z wyjątkiem sprzętu który rzeczywiście jedzie bardzo dobrze. Aczkolwiek też już nie przesadzajmy, że góruje nad resztą. Czy ja wiem czy był wczoraj taki najszybszy - Antonio np. zrobił go na trasie w pięknym stylu (świetny bieg tych dóch walczaków). Natomiast technicznie Jason powoli dołącza do mojej absolutnej czołówki - widać u niego niesamowitą pracę jaką wykonuje poza sezonem, kapitalnie pracuje ciałem, bez zbędnych "wygibasów" jak kiedyś Rickardsson ale jest wyjątkowo elastyczny na motocyklu; technika jazdy wspaniała - niestraszne dziury, potrafi zaatakować praktycznie z każdej pozycji. Dlatego ja w tym roku kibicuję mu bardzo. W Anglii tylko potwierdza wszystkie swoje atuty, będąc jak do tej pory mvp ligi. W69 też już po kilku meczach czuje, na tę chwilę to zwyczajnie jeden z ich prawdziwych liderów.

    Buszmen kilka sezonów temu zwrócił na niego uwagę ale nie sądziłem, że Doyle w tak krótkim czasie dołączy do światowej szpicy. W podobnym stylu i podobnym czasie przebił się Kildemand, bardziej widowiskowy i wydawało się, że z tej dwójki to raczej duńczyk szybciej powalczy o pudło w IMŚ. A w tym roku Pająk cieniuje straszliwie, australijczyk przeciwnie z miesiąca na miesiąc robi krok do przodu.

    Na tę chwilę to myślę, że Tai będzie miał nie lada przeprawę z Hancockiem w tym roku. Innych kandydatów do mistrzostwa nie widać... A o brąz to poważnie najwyżej oceniam szansę Jasona Doyle'a. PUK niestabilny jest - wczoraj po dwóch seriach wydawał się najszybszy, a potem na dystansie objechali go Zagar z Taiem w jednym biegu i szybko stracił powera. Szkoda mi Antonio - w ostatnim czasie prawdziwy czarodziej torów, gdyby nie te słabe starty to mógłby naporawdę pokozaczyć w stawce. Ale i tak patrzy się na jego akcje z wypiekami na twarzy. Wczoraj w Poznaniu najszybszy na torze, też super jazda (+defekt na prowadzeniu i bardzo pechowo wykluczony w 15 biegu)

  18. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Iversen w tym roku to stal sie sredniakiem. W Stali to rider na 8-11 pkt czyli nie na lidera w normalnej druzynie. W Stali nic do niego nie maja bo zawsze jedzie skutecznie 2 riderow plus Bartek.. poza oczywiscie meczem z GKM, tam istnial tylko Bartek i wynik od razu to pokazal. Co do GP na razie PUK walczy o TOP8, miedzy innymi z Nickim a nie o medal

    Na razie faktycznie wyglada to na znowu brak medalu dla Polski w GP. Ale patrzac jednak na Bartka i Macieja plus Antona + Greg, Tai, Jason, Holdera(raczej brak medalu ale poczatek seznu da mu TOP8, Cardiff przed nami przeciez..) to raczej w TOP8 zabraknie miejsca dla Nickiego/PUKa. A kto wie, moze i da dwoch? Z tylu ciagle jest przeciez walczacy Zagar czy Fred na GTrach. Kildemand na 99% z tej "8" wypadnie, i mysle ze jednak tylko jeden Dunczyk sie utrzyma na 2017.

  19. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Fred nie moze sie "legalnie" utrzymac. Co najwyzej moze liczyc na DK
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Stawka niby jedna z najsilniejszych w historii ale co z tego jak może 4,5 zawodników jest w tym sezonie w FORMIE , która pozwala walczyć o medale. I teraz jestem sobie w stanie wyobrazić 56 letniego Hancocka, który robi podium GP w jakiejś rundzie. Nowy rok to nowe rozdanie a może z 20 % zawodników powtarza tak dobry sezon jak poprzedni. Dziadzia nigdy poniżej solidnego poziomu nie zejdzie i to go odróżnia od innych.

  21. Powrót do góry    #200
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Od jakiegoś czasu zastanawiam się kto w tv podjął decyzję o tym, by do mikrofonu dopuścić Łopacińskiego ? Kto go tam kurka wodna zatrudnił ?

    Co on tam nagada o "Bartusiu"... o niby nie przekładanych turniejach SGP (Landshut, Gorican, Geteborg, Dauga, Gelsen) to tylko on sam wie...

    Macie jakieś konta na tych wszystkich fb czy twitterach to dajcie mu znać, że jest po pierwsze mało zabawny w swych wesołkowatych komentarzach, a po drugie wprowadza widzów w błąd niejednokrotnie, po trzecie jest irytujący.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi inzynier za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-06-2016), Sajgon (28-06-2016), Yozayan (29-06-2016)

  23. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Łopata to taki Forest Gump , chłop ma pewnie z 30 lat a zachowuje się jak 16 letnie dziecko o dużym upośledzeniu intelektualnym. '' Fejsbunio '' i takie tam. Palant.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Sajgon (29-06-2016)

  25. Powrót do góry    #202
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Naprawdę powiedział Fejsbunio? Co za prostak. W mianowniku to słowo brzmi Fejsbuń, żeby przypominało angielską nazwę. Kogo w tych mediach zatrudniają.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •